5 بهترین گزینه GoDaddy برای ثبت دامنه و میزبانی وب

بهترین گزینه های خدادادی


از درمان GoDaddy شما کاملاً خوشحال نیستید؟ شاید زمان آن رسیده که طعمه ها را کاهش داده و چه راهی بهتر از این برای جابجایی به یکی از بهترین گزینه های GoDaddy انجام دهید؟ نظرات ما راجع به 5 گزینه برتر GoDaddy بخوانید و میزبان وب را انتخاب کنید که بزرگترین ضربه را برای شما ایجاد کند.

GoDaddy هر دو میزبان مبتنی بر لینوکس و ویندوز را از طریق برنامه های میزبانی مشترک ، VPS ، اختصاصی و مدیریت شده با قیمت های 3.99 دلار در ماه ارائه می دهد. با بیش از 17 میلیون مشتری در سرتاسر جهان و 71 میلیون نام دامنه مدیریت شده ، GoDaddy یکی از طولانی ترین دوره های ثبت دامنه و ارائه دهندگان میزبانی وب در این صنعت است..

GoDaddy بدون شک یک شرکت بزرگ است که به دلیل تبلیغات جسورانه ، قیمت های ارزان قیمت شروع شده و خدمات وب متنوع شناخته شده است ، اما این بدان معنی نیست که آنها همه نیازها را در هر زمان برآورده می کنند. زمان طولانی تعهد ، مشکلات مربوط به خرابی یا مشکلات پشتیبانی مشتری می تواند GoDaddy را برای بسیاری از مشتریان به عنوان یک ضربه یا از دست بدهد.

برای کسانی که مطمئن نیستند GoDaddy بهترین انتخاب آنهاست ، در اینجا توصیه های برتر ما برای بهترین گزینه های GoDaddy ارائه می شود:

میزبان

جایگزین خدادادی میزبانبا داشتن طیف متنوعی از خدمات وب و هر دو گزینه میزبانی وب مناسب و جیبی ، HostGator از مخاطبان گسترده ای استقبال می کند. این شرکت در سال 2002 تأسیس شد ، و امروز میزبان میزبان کسانی است که به دنبال برنامه های میزبانی آسان برای استفاده ، مقرون به صرفه و دارای ویژگی های غنی هستند.

HostGator میزبان لینوکس و ویندوز را با برنامه میزبانی مشترک و اختصاصی خود ، در حالی که Plesk / cPanel ارائه می دهد & مجوزهای WHM / WHMCS با تمام برنامه های آنها بصورت رایگان درج شده است. برنامه های میزبانی HostGator شامل ضمانت حداکثر زمان 99.9٪ ، ضمانت 45 روزه برگشت پول ، ابزار رایگان سازنده وب سایت ، ابزار رایگان سئو ، پشتیبان گیری هفتگی در خارج از سایت ، پشتیبانی 24/7 و موارد دیگر.

برنامه های میزبانی مشترک به مبلغ 3.95 دلار در ماه شروع می شود ، برنامه های میزبانی VPS با 19.94 دلار در ماه شروع می شود ، برنامه های میزبانی اختصاصی با 119 دلار در ماه شروع می شود ، در حالی که برنامه های میزبانی ابری با 4.95 دلار در ماه شروع می شود..

برنامه های میزبانی HostGator برای عملکرد ، تنوع و مقیاس پذیری ساخته شده است ، و این گزینه ها برای هر کسی که به دنبال خدمات میزبانی قابل اعتماد برای طولانی مدت باشد گزینه خوبی است.

BlueHost

جایگزین خدادادی bluehostBlueHost که به دلیل برنامه های میزبانی محور وردپرس محور خود شناخته شده است ، یکی دیگر از مدعیان قدرتمند بهترین گزینه برای GoDaddy است. علاوه بر هاست بهینه سازی شده با وردپرس ، پالت میزبان BlueHost شامل میزبانی ابری ، میزبانی VPS ، میزبانی اختصاصی و میزبان نمایندگی فروش.

قیمت یک برنامه میزبانی مشترک مشترک با نرخ 3.95 دلار در ماه شروع می شود. این شامل دامنه رایگان ، نصب 1 کلیک وردپرس رایگان ، پشتیبانی 24/7 ، 30 روز ضمانت برگشت پول و بیش از 150 دلار اعتبار تبلیغاتی است. برخی از بسته های میزبانی مشترک آن با میزبانی ، ذخیره سازی و پهنای باند دامنه نامحدود همراه هستند.

برنامه های مقرون به صرفه در همه انواع میزبان موجود است. BlueHost در میزبانی لینوکس تخصص دارد ، cPanel پیشرفته ، ذخیره سازی SSD ، در مقیاسبندی منابع مگس ، پشتیبانی از اسکریپت های منبع باز ، برنامه های بهینه شده تجارت الکترونیکی (SSL ، چرخ دستی های خرید مختلف شامل) و میزبان رایگان های ارزشمند (آدرس های IP رایگان ، رایگان) SSL ، اعتبارات بازاریابی ، محافظت در برابر هرزنامه ها ، حفظ حریم خصوصی دامنه ، پشتیبان گیری ، و غیره).

از برنامه های میزبان ابری انعطاف پذیر گرفته تا برنامه های میزبانی تخصصی تجارت الکترونیک ، BlueHost تمام نیازهای مهم میزبانی را که پروفایل وب سایت شما ممکن است نیاز داشته باشد را پوشش می دهد.

میزبانی InMotion

جایگزین میزبانی جایگزین خدادادیدر فهرست ما از 5 گزینه برتر GoDaddy ، میزبانی InMotion ، ارائه دهنده میزبانی مرکز تجاری با بسیاری از ویژگی های پیشرفته و بسته های مختلف میزبانی است. اگرچه InMotion برنامه هایی را برای میزبانی مشترک ارائه داده است که برای همه مهارتها طراحی شده است ، اما تعداد قابل توجهی از بسته های میزبانی آنها به متخصصان یا کاربران مشاغل مربوط می شود..

میزبانی InMotion در سال 2001 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون مستقل بوده است. برنامه هاستینگ آنها تمامی انواع مهم میزبانی از جمله اشتراك ، VPS ، میزبانی وردپرس ، سرورهای اختصاصی و میزبان فروش را شامل می شود. آنها در میزبانی لینوکس All-SSD تخصص دارند و مجوزهای رایگان cPanel و WHMCS را ارائه می دهند. سایر ویژگی های ارائه شده با برنامه های آنها شامل نام دامنه رایگان ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایگان و عکس فوری حالت زنده ، مدیریت سرور رایگان ، دسترسی کامل به ریشه ، IP اختصاصی رایگان ، محافظت از بدافزارها ، SSL های رایگان ، محافظت از DDoS ، رعایت PCI و غیره.

اکثر برنامه ها با ضمانت برگشت 90 روزه پول ، به جز سرورهای اختصاصی که دارای 30 روز ضمانت برگشت پول برای صنعت هستند ، تحت پوشش قرار می گیرند..

InMotion از طریق میزبانی سریع و قابل اعتماد خود همراه با پشتیبانی سریع مشتری ، 24/7 در چت زنده ، ایمیل و تلفن موجود است..

 iPage

جایگزین خدادادی ipageiPage یکی از قدیمی ترین شرکتهای میزبان وب است که به گذشته ای از سال 1998 باز می گردد. سکوی آنها دارای بیش از 1 میلیون وب سایت است ، و بسته های میزبانی آنها نیازهای اساسی و پیچیده تر برای میزبانی را پوشش می دهد..

iPage یکی از پایین ترین قیمت های شروع در صنعت را برای میزبانی مشترک به شما ارائه می دهد ، و یک برنامه نامحدود را با شروع از 1.99 دلار در ماه ارائه می دهد. این طرح دارای تعداد زیادی چیزهای مختلف از جمله سازنده سایت کشیدن و رها کردن رایگان ، 1000 قالب رایگان ، ثبت نام دامنه رایگان ، ابزارهای CMS ، ابزارهای بازاریابی ، سرورهای متعادل بارگذاری ، ابزارهای امنیتی و موارد دیگر است. برنامه میزبانی مشترک iPage با vDeck همراه است ، در حالی که بسته های میزبانی پیشرفته آنها دارای cPanel است.

سرورهای VPS ، وردپرس بهینه سازی شده و اختصاصی iPage برای انعطاف پذیری و مقیاس پذیری ساخته شده اند ، منابع زیادی را ارائه می دهند ، پشتیبانی متخصص 7 24 24، و هزینه های قابل پیش بینی ماهانه دارند.

NameCheap

جایگزین خدادادی namecheapNameCheap در بخش های بهتر یک دهه در صنعت ، خدمات مختلف وب ارائه می دهد که از ثبت نام دامنه گرفته تا هاستینگ وب متغیر است. سکوی آنها بیش از 7 میلیون دامنه را مدیریت می کند و بیش از 3 میلیون مشتری در سراسر جهان دارد.

قیمت گذاری مقرون به صرفه همواره یکی از نقاط فروش NameCheap بوده است ، با این وجود امنیت ، قابلیت اطمینان و میزبانی قدرتمند نیز نیروهای محرک خدمات آنها هستند. برنامه های میزبانی مشترک به مبلغ 9/88 دلار در سال شروع می شود که کمتر از قیمت دامنه است. چندین میزبان VPS ، اختصاصی و برنامه فروش میزبان نیز موجود است.

از نظر ویژگی ها ، میزبان NameCheap با نام دامنه وب سایت رایگان وب ، انتخاب مرکز داده ، انتخاب سیستم عامل ، SLA 100٪ uptime با برخی برنامه ها ، مجوزهای cPanel و WHM ، پشتیبان گیری های مکمل و موارد دیگر ارائه می شود..

به عنوان یک ثبت دامنه معتبر ICANN ، NameCheap میزبان خدمات ثبت دامنه (به عنوان مثال حفاظت از WhoisGuard) ، خدمات امنیت وب و خدمات میزبانی وب را ارائه می دهد ، و آن را به عنوان ارائه دهنده خدمات پیچیده وب تبدیل می کند..

بسته شدن

این که آیا شما یک مشتری GoDaddy از خدمات آنها راضی نیستید یا به سادگی در جستجوی ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد هستید که هم ثبت نام دامنه و هم خدمات میزبانی وب مقیاس پذیر را ارائه می دهد ، همه شرکت های میزبان ذکر شده در 5 بهترین گزینه GoDaddy ما هر دو دامنه را ارائه می دهند. ثبت نام (برخی حتی با برنامه خود نام دامنه رایگان ارائه می دهند) و چندین بسته میزبانی اعم از ابتدایی ترین گزینه های میزبانی مشترک به برنامه های اختصاصی و اختصاصی VPS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map