10 ابزار پیشنهادی دامنه برای یافتن بهترین نام دامنه

بهترین ابزارهای پیشنهادی نام دامنه


معمولاً افراد از خلاقیت و خواسته های خود برای ایجاد نام دامنه متناسب با وب سایت خود استفاده می کنند ، اما اغلب آنها متوجه نمی شوند که با نام دامنه های غیرمعمول همراه هستند که بهترین انتخاب نیستند و همچنین نمی دانند که وجود دارند بسیاری از ابزارهای پیشنهادی دامنه برای یافتن بهترین نام دامنه با ویژگیهای اضافی.

بهترین ابزارهای پیشنهادی دامنه برای یافتن بهترین نام دامنه بسته به فعالیت آنلاین شما ، بلکه به شما در ایجاد یک برند جدید کمک می کند:

جستجوی دامنه ناب

جستجوی دامنه نابجستجوی دامنه ناب ابزار پیشنهادی برای نام دامنه وب به شما کمک می کند دامنه مناسب وب سایت خود را با استفاده از موتور جستجو پیدا کنید که در آن می توانید کلمه ای را برای نام دامنه خود وارد کنید. همچنین بیش از 30 پیشنهاد محبوب ترین در دسترس است و اگر پیشنهاد شما محبوبیت پیدا کند ، آن را در لیست پیدا خواهید کرد. بعد از اینکه این کلمه را نوشتید می توانید نتایج را بعد از محبوبیت ، طول یا الفبای مرتب سازی کنید ، بلکه همچنین پس از فیلترهای ترمی مانند دامنه هایی که از اصطلاح جستجو شروع می شود ، با عبارت جستجو یا تمام نتایج پایان می یابد..

موتور تعداد دامنه های موجود را با کلمه ای که وارد کرده اید به شما هزاران پیشنهاد نشان می دهد ، بنابراین برای اصطلاح “خانه” شما 733 نتیجه می گیرید ، همه دامنه ها دارای پسوند .com هستند. نتایج به دست آمده پس از رنگها طبقه بندی می شوند: سبز به این معنی که برای ثبت نام در دسترس هستند ، قرمزهایی که قبلاً ثبت شده اند و زرد رنگ های مورد علاقه آنها هستند.

می توانید یک دامنه را به عنوان یک مورد علاقه علامت گذاری کنید و می توانید فوراً در دسترس بودن آن با ابزار بررسی در دسترس بودن از وب سایت بررسی کنید. در سمت راست پایین صفحه نتایج ، همچنین می توانید آمار مربوط به اصطلاح خود را بیابید ، بنابراین در این حالت ، “خانه” 51مین عنوان محبوب در اینترنت با شمارش دامنه است و “طلا” در 52 و “تبلیغ” در 50.

این ابزار پیشنهادی به شما امکان می دهد لیست را در کلیپ بورد کپی کنید و همچنین سابقه جستجوی خود را ببینید. حتی می توانید توصیفات دیگر راجع به این ابزارها را در صفحه توصیفات از SEOMOZ ، TNW و غیره بخوانید.

اسم پسر

نام پسرشما می توانید استفاده کنید اسم پسر برای یافتن نام دامنه مناسب برای وب سایت خود با استفاده از کلمات کلیدی اولیه مانند نام شهر و کلمات کلیدی ثانویه مانند یک کلمه توصیف. هر دو کلمه کلیدی در فیلدهای جداگانه اضافه می شوند و مورد دوم نیز اختیاری است ، در حالی که برای اولین گزینه در صورت تمایل می توانید از hyphens و قافیه استفاده کنید.

در صفحه نتایج متوجه می شوید که فقط حروف ، اعداد و hyphens ها در نام های دامنه مجاز هستند و همچنین یک افسانه دریافت می کنید بنابراین برای نتایج قرمز می دانید که دامنه گرفته شده است ، اما هنوز هم می توانید یک پیشنهاد یا عقب بسازید. سفارش دهید ، برای نتایج سفید شما نیاز به بررسی در دسترس بودن دارید ، برای رنگهای آبی که باید آنها را از namemedia.com ثبت کنید و موارد سبز موجود است ، کافی است جعبه را بررسی کنید و روی این نام ها کلیک کنید تا فقط 15 دلار خریداری کنید. دامنه ها دارای پسوندهای مختلفی از قبیل .com ، .net ، .org و .info هستند.

می توانید از دکمه جستجوی جدید برای جستجوی جدید استفاده کنید و حتی می توانید دامنه انتخاب شده را از ابزار ایجاد یک حساب کاربری ثبت کرده و آن را در سبد دامنه خود اضافه کنید.

همچنین می توانید دامنه هایی را که در منوی اصلی وب سایت در نوآوری دامنه در جایی که برای ارسال مالیات های تمدید اعزام می شوند ، تازه کنید..

همچنین برخی از ابزارهای بتا مانند رادیو تست نیز وجود دارد که کلمات و عبارات یکسان را پیدا می کند و ژن را تولید می کند که کلمات جدید را با صدای انگلیسی تولید می کند.

نام مش

مش نامنام مش ابزار دارای طرح رنگین کمان با رنگها و توصیه های مختلف مانند رنگ سبز است که می توانید در مورد بررسی در دسترس بودن انواع مختلف Tlds ، سبز روشن برای بررسی گزینه های مختلف ، نارنجی برای بررسی در دسترس بودن برای gtlds جدید ، قرمز که در آن می توانید برخی از توصیه های SEO را مطالعه کنید ، مطالعه کنید. صورتی که به شما توصیه می شود نام دامنه ای کوتاه ایجاد کنید ، بنفش به شما می گوید از تکنیک های سرگرم کننده و خلاقانه برای نام دامنه استفاده کنید ، آبی تیره و آبی روشن هر دو در مورد tlds محبوب و پسوند های محبوب هستند.

در بالای این دستگاه ها و رنگ های افسانه ای ، می توانید توضیحات متفاوتی از سایر کاربران که صاحبان وب سایت ، برنامه نویسان وب ، طراحان وب ، مدیران وب سایت و غیره هستند پیدا کنید..

این ابزار همچنین از موتور جستجوگر استفاده می کند که می توانید کلمات کلیدی پیشنهادی یا گروهی از کلمات کلیدی مانند فیلم های موسیقی را وارد کنید ، بگذارید اینگونه باشد و غیره ، بیش از 6 میلیون کلمه و بیش از 20 مولد وجود دارد..

همچنین می توانید نکته ای را در مورد نحوه عملکرد جستجو از جمله استفاده از 2 یا 3 کلمه کلیدی دامنه که با فضا تفکیک شده است ، بخوانید.

در صورت تنظیم گزینه های مختلف مانند برنامه های افزودنی ، صفحه نتایج تنظیمات تنظیم مجدد را به شما نشان می دهد: .com ، .io ، .co و .net. شرکت های نام ثبت: GoDaddy ، BlueHost ، دامنه های متحد ، iwantmyname ، 1and1 ، Domain.com ، NameCheap یا 123-reg.co.uk. همچنین می توانید دامنه ثبت شده را مخفی کنید و یا حداکثر طول را تعیین کنید یا حتی یک دامنه را به عنوان مورد علاقه خود علامت گذاری کنید.

این ابزار یک ویژگی اضافی برای نام های راه اندازی ایجاد بهترین نام برای نوع مشاغل شما دارد.

نام Tumbler

با این ابزارها شما می توانید از یک کلمه کلیدی استفاده کرده و آن را با صفت ها ، کلمات اساسی ، حیوانات ، ساختمانها ، مکانها ، اسمهای تجاری ، افعال تجاری ، اشیاء مشترک ، کلماتی که در پسوندهای مختلفی از قبیل –er ، ers ، ess ، کامل ، ing ، ism ، ist ، ترکیب شده است ترکیب کنید. ، کمتر ، یا اصطلاحات اصطلاحات رایانه ای ، اصطلاحات رایانه ای ، کشورها ، کد کشورها ، شرایط مالی ، رشته های تحصیلی ، مواد غذایی ، شهرهای بزرگ ایالات متحده ، نام خانوادگی ، ملیت ها ، اسم ها ، ورزش ها ، بازی ها ، اختصارات ایالتی ، ایالت ها ، کلمات یا افعال برتر انگلیسی. همچنین ، می توانید جستجو را با کلمه کلیدی نوشته شده شروع کنید یا خاتمه دهید ، اما همچنین اگر می خواهید از hyphen استفاده کنید و در صورت جستجوی پسوندهای خاص مانند .com ، .asia ، .ws ، .net و غیره هستید..

در صفحه نتایج ، دامنه های پیشنهادی مختلفی را مشاهده خواهید کرد و می توانید آنها را در کلیپ بورد خود کپی کنید و سپس با استفاده از یک ثبت کننده از لیست مانند Uniregistry ، Domain.com ، Dotster.com ، MyDomain.com یا Register.com در دسترس بودن آنها را بررسی کنید..

این ابزار گزینه های اصلی مانند تنظیم دامنه به عنوان مورد علاقه یا بررسی در دسترس بودن را بدون مراجعه به وب سایت ثبت نام ارائه نمی دهد.

غیرممکن بودن

غیرممکنغیرممکن بودن دارای وب سایت طراحی وب پاسخگو است که در آن می توانید نام دامنه را به روشی مشابه مانند Name Tumbler اضافه کنید در انتهای یا در ابتدای کلمات کلیدی 4 ، 5 یا 6 حرف ، اسم یا افعال خود را بررسی کنید ، حتی اگر واقعاً می خواهید آنها را مخلوط کنید.

یک صفحه نظر وجود دارد که می توانید نظرات خود را در مورد این ابزار بنویسید و همچنین یک بخش سؤالات متداول وجود دارد.

در صفحه نتایج ، اگر فقط نامه ها و اعداد را وارد نکنید ، فقط در این فضا ، خط تیره ها و سایر نمادهای ویژه مجاز نیستید ، خطایی دریافت می کنید. در صورت موجود بودن می توانید هر دامنه را مشاهده کنید و حتی برای GoDaddy و NameCheap پیوند دارید تا دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید.

این ابزارها فقط در حدود 20 نتیجه ارائه می دهند و بسیار حشره انگیز است ، بنابراین اگر کلمه ای را وارد نکردید می توانید خطایی دریافت کنید اما برای اینکه کار کنید باید صفحه را تازه کنید ، در صورت نوشتن برخی شماره ها یا گروهی ، باید همین صفحه را تازه کنید. کلمات جدا شده توسط فضا یا نمادهای دیگر.

ایستگاه نام

ایستگاه نامایستگاه نام ابزاری است که با استفاده از کلمات کلیدی و چک در دسترس بودن فوری می توانید دامنه های عالی پیدا کنید. می توانید از جستجوی استاندارد در جایی که فقط کلمات کلیدی را وارد می کنید استفاده کنید یا می توانید از جستجوی پیشرفته ای که در اختیار شما قرار دارد 2 لیست استفاده کنید که در آن می توانید پیشوندهای محبوب ، 1000 کلمه کلیدی برتر و غیره را انتخاب کنید اما اگر می خواهید کوتاه کنید. نام ها ، hyphens ، زبان ها و غیره. در این حالت ، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری یا ورود به سیستم با فیس بوک دارید و همچنین می توانید یک مسابقه نام برای یک نام دامنه عمومی شروع کنید.

با داشتن حساب کاربری ، به داشبورد پیشرفته با دامنه ، مسابقات نامی که 35 دلار ، کلمات کلیدی و زبانه افراد در اختیار شما است دسترسی دارید. با این وجود 2 برنامه حساب وجود دارد ، یک آزمایش رایگان رایگان اولیه که در آن می توانید روزانه 10 دامنه را با هر تولیدکننده نام و 20 دامنه در هر صفحه جستجو کنید و یک بار پرداخت یک طرفه که 60 روز 24 دلار هزینه دارد و دارای ویژگی هایی مانند جستجوی دامنه نامحدود است. ، 200 دامنه در هر صفحه ، بیش از 200 لیست کلمه کلیدی ، پیشنهادات کلمه کلیدی ، 18 تولیدکننده نام را ترکیب کنید.

برای هر دامنه موجود ، پیوندی دارید تا آن را در GoDaddy و سایر گزینه های جالب ثبت کنید.

نام غرفه

نام غرفهدر NameStall, می توانید یک ابزار محبوب دیگر برای یافتن بهترین نام دامنه که دارای موتور جستجو است پیدا کنید و در آن بتوانید یک کلمه کلیدی را بنویسید ، ترکیبی از 3 یا 4 حرف را انتخاب کنید ، از کلمه دیکشنری استفاده کنید و غیره. می توانید پسوند را انتخاب کنید: .com ، .net ، .org یا .info ، از hyphen ، اعداد ، دو یا سه کلمه استفاده کنید ، یا نامهای تجاری را ببینید.

صفحه نتایج به شما نشان می دهد که آیا دامنه برای هر چهار برنامه افزودنی یا سایر جزئیات مرتبط با دامنه گرفته شده یا آزاد است.

اگر می توانید یک حساب کاربری مشترک با ماهیانه 10 دلار یا سالانه با 100 دلار ایجاد کنید ، می توانید از این ابزار برای نمایش داده های Whois و همچنین برای جستجوی نام دامنه استفاده کنید..

دامنه پازلر

دامنه گیج کنندهبا دامنه پازلر  می توانید یک جستجوی پیشرفته با پسوندهای مختلف مانند .com ، .net ، .org ، .se ، .nu ، .dk ، .es ، .uk.net ، .eu ، .me ، .biz ، .mobi ،. اطلاعات ، .tv ، .uk ، .uk.com و غیره. در صورت نیاز ، گپ پشتیبانی دارید و می توانید در جستجوی آسان یا جستجوی پیشرفته ، جایی که نام دامنه انتخابی خود را با کلمات دیگر ترکیب می کنید ، جستجو جادویی کنید که در آن نام دامنه انتخاب شده با کلمات محبوب یا جستجوی رتبه صفحه ترکیب شود..

در هر نوع جستجو می توانید از کاما و فضا برای جدا کردن کلمات استفاده کنید و دامنه های انتخابی شما با یکدیگر مقایسه می شوند.

در صفحه نتایج ، فقط 10 دامنه با وضعیت موجود یا در دسترس و رتبه صفحه Google مشاهده خواهید کرد. می توانید با استفاده از سبد خرید کالای موجود را خریداری کرده یا با ارسال ایمیل به خود یا شخص مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید.

نقطه-o-mator

نقطه سنجبا نقطه-o-mator, می توانید نکات مربوط به نام دامنه را بیابید یا از برنامه ای برای آیفون یا نسخه آنلاین برای تولیدکننده نام وب 2.0 استفاده کنید. شما می توانید ابتدا و انتها را با استفاده از کلمات ، رنگهای ساده ، رنگهای فانتزی ، بازیها ، فنی ، لیست های کوچک ، کلمات وب 2.0 برای قسمت آغازین یا محصولات زراعی ، خانه ها ، قایق ها ، اتومبیل ها و غیره مخلوط کنید تا لیست های پایان یافته ترکیب آنها در یک دامنه باشد. می توانید چندین کلمه را در همان زمان استفاده کنید تا چندین نتیجه بدست آورید.

در صورتی که از کلمات خود استفاده کنید می توانید فقط چند نتیجه را ببینید و برای دیدن آنها باید در یک صفحه جداگانه از ابزار که در آن اطلاعات اضافی در مورد دامنه کسب می کنید ، وارد کنید. در صفحه نتایج ، وضعیت موجود در دسترس یا گرفته شده و یک جعبه خراش را دارید که می توانید لیست نام دامنه خود را بنویسید.

وردوئید

فرسودهبا وردوئید می توانید کلمات بالا ، متوسط ​​یا کم کیفیت را به انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی یا آلمانی ایجاد کنید ، در ابتدا ، با کلمه ای که می نویسید یا به پایان می رسد با طول 5 تا 15 حرف ایجاد کنید.

این ابزار با پسوندهای .com و .net نتایجی را به شما ارائه می دهد که می توانید مورد علاقه خود قرار دهید و آنها را بچینید اما باید با حساب Facebook یا Google خود وارد سیستم شوید ، همچنین می توانید با استفاده از دکمه های خاص آنها را خریداری کنید..

کدام ابزار مورد علاقه شماست?

احتمالاً چندین ابزار پیشنهاد دامنه در خارج وجود دارد که ارزش ذکر کردن آنها را دارند ، اما من انتخاب می کنم تا به بهترین مواردی بپردازم که بیشتر آنها را دوست دارم. بدیهی است که من فقط یکی یا دو مورد از این ابزارها را استفاده می کنم ، اما همیشه داشتن گزینه های جایگزین خوب است.

کدام ابزار پیشنهاد دامنه مورد علاقه شماست؟ لطفا در کامنت ها مرا در جریان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map