7 بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان

بهترین-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ


وب سایتهای عکاسی بزرگسالان دارای محتوای بالغ هستند و خدمات آنها در سنین 18 یا 21 سال محدود می شود. اتصالات سریع راه اندازی یک وب سایت عکاسی بزرگسالان را آسان تر از همیشه کرده است. این وب سایتها شامل کسانی هستند که با بوودار و مستهجن سروکار دارند. به عنوان سرپرست چنین سایتی ، به یک ارائه دهنده هاستینگ نیاز دارید که محتوای بزرگسالان را در خود جای دهد.

اکثر ارائه دهندگان از محتوای بزرگسالان خودداری می کنند و این محدودیت را در شرایط توافق نامه های خدماتی که مشتریان مجبور به رعایت مواقع موافقت با فضای سرور هستند ، رسمی می کنند. قوانین ایالتی و فدرال بی شماری و همچنین آیین نامه های بین المللی وجود دارد که خرید و توزیع محتوای بزرگسالان را تنظیم می کند. بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی مراقب این قوانین و پیامدهای اخلاقی میزبانی از محتوای بالغ هستند.

برخی از میزبان ها به طور انحصاری در خدمت این صنعت هستند ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند وب سایت خود را راه اندازی کنید بدون اینکه خطر کاهش آن وجود داشته باشد. بهترین هاستینگ وب سایت عکاسی بزرگسالان شامل موارد زیر است:

شرکت میزبان
راه افتادن

1بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان2.75 دلار در ماه
2بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان2.95 دلار در ماه
3بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان5 دلار در ماه
4بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان4.95 دلار در ماه
5بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان2.95 دلار در ماه
6بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان3.99 دلار در ماه
7بهترین میزبانی وب سایت عکاسی بزرگسالان5.69 دلار در ماه

اکنون بیایید به طور خاص به هر میزبان نگاهی دقیق بیندازیم. لطفا نظرات ما در مورد بهترین هاستینگ عکاسی بزرگسالان را در زیر بخوانید:

1. HostGator

میزبان-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

میزبان

میزبان اولین بار در سال 2002 توسط برنت اكسلی كه در دانشگاه فلوریدا آتلانتیك در حال گذراندن کلاس بود ، رونمایی شد. این شرکت در سال 2012 توسط Endurance International به دست آمد و میزبان بیش از 9 میلیون وب سایت است. بخشی از محبوبیت آن به سرورهای سریع و قابل اعتماد آن اعتبار دارد. سرور سریع یکی از راه هایی است که HostGator قادر به کنار زدن رقابت خود است. یکی دیگر از استراتژی های برنده استفاده شده توسط HostGator ، ارائه برنامه های تشویقی است. میزبانی وب به صورت مشترک مقرون به صرفه ترین بسته های سایت است و برنامه های Hatchling ، Baby و Business را شامل می شود که از 2.75 تا 5.95 دلار در هر ماه شروع می شود.

HostGator میزبان وب سایتهای موجود در سیستم عامل وردپرس را ارائه می دهد. طرح استارت برای تردد بازدید کنندگان 100 کیلومتر در هر ماه مناسب است و از 5.95 دلار شروع می شود. یک برنامه تجاری برای بازدید کنندگان 500km در هر ماه وجود دارد که از 9.95 دلار شروع می شود. پیشنهاد مهاجرت رایگان با این طرح وب سایت شما را از ارائه دهنده میزبان فعلی شما به سرورهای HostGator منتقل می کند.

HostGator عملکرد بسیار خوبی را برای برخی از پایین ترین قیمت های بازار ارائه می دهد. فضای دیسک بی اندازه ، آدرس های نامحدود ایمیل و نصب وردپرس با یک کلیک را دریافت خواهید کرد. می توانید از طریق سایت یک نام دامنه بدست آورید یا از یک موجود استفاده کنید.

HostGator همچنین از پشتیبانی 24/7 کافی برخوردار است که از طریق تلفن ، چت های آنلاین و بلیت فروشی ارائه می شود. هنگام ثبت نام در میزبان HostGator ، انجمن های پشتیبانی و آموزش های ویدیویی مفید هستند. زمان بروز 99.9٪ سایت ، جامد و قابل اعتماد است. با این حال ، قیمت های تجدید می توانند گران باشند.

2. FastComet

fastcomet-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

FastComet

FastComet دفتر مرکزی خود را در سانفرانسیسکو با هشت پایگاه سرور در شهرهایی مانند آمستردام ، توکیو ، شیکاگو و سنگاپور دارد. این در میان معدود شرکت های خصوصی در بازار میزبان است و بنابراین ، از برخی از گزینه های اصلی کوچکتر است. این عامل به نفع شرکت است. تیم FastComet قادر به ارائه انواع خدمات سریع و دوستانه بهتر از رقابت است.

تعویض ارائه دهندگان میزبان هیچ پیاده روی در پارک نیست و می تواند فوق العاده مختل کننده باشد. بدتر این است که فهمید که ارائه دهنده مورد نظر شما به تمام آنچه آنها ادعا می کنند نیست و شما نیاز به بازگشت دارید. با استفاده از FastComet ، 45 روز از بررسی آنها می گیرید ، و اگر خدمات آنها جذاب نیست ، پول خود را پس می گیرید. این دوره بیشتر از زمان معمول داده شده توسط سایر شرکت های میزبان است.

این شرکت پشتیبان روزانه رایگان ارائه می دهد که به مدت یک ماه در خارج از سایت ذخیره می شود. FastComet همچنین به کاربران خود کمک می کند تا نسخه های قدیمی سایت خود را با یک کلیک بازیابی کنند. همه بسته های شرکت شامل یک دامنه رایگان برای زندگی است. بیشتر سیستم عامل های میزبان دیگر هزینه های تمدید را برای نام دامنه های فروخته شده به کاربران خود هزینه می کنند.

بسته StartSmart ماهانه با 2.95 دلار شروع می شود و شامل یک وب سایت واحد ، ترافیک بدون اندازه و 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی می شود. طرح ScaleRight شامل چندین سایت و 25 گیگابایت فضا با 5.95 دلار در ماه است. برای به دست آوردن 35 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، می توانید بسته SpeedUp را با شروع از 9.95 دلار در ماه خریداری کنید.

3. DigitalOcean

دیجیتال-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

DigitalOcean

DigitalOcean با داشتن 8 مرکز داده در سراسر جهان ، در نیویورک مستقر است. این شرکت دارای چندین ویژگی سازگار با توسعه دهنده است. برای سرپرست وب سایت بی تجربه ، می توانید برنامه های کلیک مانند WordPress را انتخاب کرده و آن را به دلخواه خود سفارشی کنید.

بسته استارت با 5 دلار شروع می شود با 1 TB ترافیک ، 25 GB ذخیره سازی ، 1 GB RAM و یک VCPU. DigitalOcean دارای 20 برنامه قطره ای با حجم منابع است. قطرات در سطح استاندارد ، General Purpose و CPU-Optimized بسته بندی شده اند. کاربران قدرت از برنامه های بانک اطلاعاتی مدیریت شده برای ارائه کارایی مطلوب برای وب سایت ها قدردانی می کنند. از دیگر ویژگی های موجود در خرید Droplets می توان به IPS شناور و تعادل بار اشاره کرد. شما می توانید با بزرگتر شدن سایت خود یا حتی پایین آمدن یک طرح ، قطرات خود را مقیاس کنید.

DigitalOcean دارای سریعترین سرعت بار در صنعت و همچنین زمان برنده 99.9٪ است. کاربران باتجربه که خواستار کیفیت میزبانی مورد نیاز خود هستند ، DigitalOcean را دوست خواهند داشت. بین قطرات ، فضا ها و کوبنتز ، DigitalOcean متعهد است که میزبانی حرفه ای را ارائه دهد. یکی دیگر از مزیت های DigitalOcean قیمت گذاری سفارشی است ، که در آن می توانید برنامه های مختلف قیمت گذاری را برای جنبه های میزبانی از جمله حافظه ، بانک اطلاعاتی ، پهنای باند و ذخیره سازی انتخاب کنید. این شرکت دارای نسخه پشتیبان روزانه است که یک شرط مطمئن برای وب سایت شما است.

4. StableHost

ثبات-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

StableHost

StableHost از سال 2009 در زمینه میزبانی مشغول به کار بوده است و تیم کوچکی از متخصصان را برای استقرار راه حل های کارآمد اختصاص داده است. ضمانت به روز رسانی 99.9٪ است که بیشتر از قابل اعتماد برای وب سایت عکاسی بزرگسالان است. خدمات ارائه شده توسط StableHost عبارتند از: ساخت سایت ، سرور اختصاصی ، VPS ، هاست مشترک و میزبان نمایندگی. خدمات این شرکت بر روی پردازنده های دوگانه ، شبکه SSD و رم 96 گیگابایتی کار می کند. این تجهیزات با کیفیت با ارائه خدمات پایدار و قابل اطمینان تضمین می شوند.

این شرکت همچنین با برنامه های میزبانی وب خود دارای پهنای باند نامحدود است. این شرکت بسته های Starter ، Pro و Enterprise را به ترتیب با 4.95 دلار ، 8.95 دلار و 29.95 دلار شروع می کند. بسته های Pro و Enterprise دامنه های نامحدودی دارند در حالی که تمام برنامه ها شامل فضای ذخیره نامحدود ، پهنای باند و ایمیل هستند. برنامه های میزبانی VPS از 9،95 دلار تا 119.95 دلار شروع می شوند و برای درخواست کنندگان کاربران ایده آل هستند.

StableHost از آخرین نسخه cPanel استفاده می کند ، که هنگام پیکربندی وب سایت شما مفید خواهد بود. سرورهای آن در آمستردام ، شیکاگو ، استکهلم و ققنوس طبقه بندی شده اند. زمان بروز 99.9٪ در حد استاندارد صنعت است و در صورت عدم موفقیت ، اعتبار یک ماهه را به حساب کاربر بازپرداخت می کنند. برای بهبود بار بار خود ، StableHost از سرورهای وب Litespeed استفاده می کند ، که برای عملکرد سریع و کارآمد آنها شناخته شده است. وقتی برای اولین بار وب سایت خود را ایجاد می کنید ، تفاوت بین سرورها فوراً قابل توجه نخواهد بود ، اما می آموزید که با رشد سایت شما یک ویژگی حیاتی است. رویکرد منحصر به فرد StableHost برای میزبانی یکی از مهمترین مزایای آن است.

5. میزبانی TMD

tmdhosting-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

میزبانی TMD

میزبانی TMD در سال 2007 به صحنه میزبان پشت سر گذاشت و آن را به یک بازیگر نسبتاً جدید در صنعت تبدیل کرد. دامنه محصولات این شرکت ، VPS ، WordPress ، cloud و میزبانی مشترک و میزبان نمایندگی فروش را تحت پوشش خود قرار می دهد. مکان های میزبانی آن در سراسر انگلیس ، ایالات متحده ، ژاپن ، استرالیا و سنگاپور پخش شده است. پیشنهادات پشتیبانی شرکت از نصب برنامه هایی مانند WordPress و قالب های آنها و به روز رسانی های رایگان متفاوت است. تیم پشتیبانی بطور کلی پاسخ بلیط کمتر از 15 دقیقه را نقل می کند.

برای هر وب سایت ، آدرس های نامحدود ایمیل ، یک دامنه رایگان ، یک سازنده وب سایت (Weebly) و پهنای باند نامحدود و SSD Space می توانید هر ماه با 2.95 دلار شروع کنید. این طرح نامحدود با قیمت 5.85 دلار در ماه قابل خریداری است و دامنه نامحدودی دارد. TMD پنج بسته VPS ارائه می دهد. ردیف پایین 40 گیگابایت فضا ، 128 مگابایت رم پشت سر هم ، 2000 گیگابایت ترافیک و 1 گیگابایت رم با 35.95 دلار در ماه فراهم می کند. در سطح پایین VPS 5 با 116 دلار در ماه است که 4 گیگابایت رم ، 7000 GB ترافیک ، 150 گیگابایت فضا و 1024 مگابایت حافظه پشت سر هم ارائه می دهد..

TMD مطمئنا ارزانترین ارائه دهنده میزبانی نیست ، اما در بین بهترین ها قرار دارد. کمک هزینه 60 روزه پس انداز پول نیز بیشتر از بیشتر شرکتهایی است که در 30 روز تصمیم به دریافت آن می گیرند. پشتیبانی تیم این شرکت که 24/7 در دسترس است ، از متخصصان میزبان سریع و آگاه برخوردار است. بسته های میزبانی ابری TMD برای کاربرانی که می خواهند انعطاف پذیری با وب سایت های خود داشته باشند مناسب هستند و از 49.95 دلار شروع می کنند.

6. میزبان

میزبان-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

میزبان

هاستینگر در سال 2004 شروع به کار کرد و آنها در منظر میزبان ، شهرت خوبی برای خود ایجاد کردند. آنها با حضور در بیش از 170 کشور جهان با میلیون ها مشتری لذت می برند. این ارائه می دهد میزبانی وب مشترک و راه حل های VPS. بیشتر کاربر پایه خود بسته های میزبانی مشترک را انتخاب می کند.

در سطح پایه ، شما یک برنامه اساسی را دارید که محدود است اما برای یک وب سایت مبتدی کافی است. در هر ماه 3.99 دلار ، یک حساب کاربری ایمیل ، یک وب سایت ، 100 گیگابایت پهنای باند ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 1 کاربر FTP دریافت خواهید کرد. محدودیت ایمیل ممکن است یک برنامه کمی چالش برانگیز برای کار با آن باشد و ممکن است شما به برنامه های جامع تری نیاز داشته باشید. طرح حق بیمه تقریباً دو برابر قیمت بسته اصلی است و تعداد نامحدودی از وب سایت ها و فضای نامحدود دیسک SSD ، پهنای باند و FTP را در اختیار شما قرار می دهد. این طرح حق بیمه برای کاربران با چندین سایت مناسب است که روزانه هزاران کاربر دریافت می کند. این برنامه علاوه بر این برای وردپرس بهینه شده است ، جایی که شما سه برابر سرعت بارگذاری ارائه شده در برنامه اولیه را بدست خواهید آورد. این شامل نام دامنه ای بدون هزینه های تمدید نیز می شود. جامع ترین پیشنهاد برنامه کسب و کار با دو برابر CPU و RAM تخصیص مفاد برنامه حق بیمه است.

هاستینجر یک پایگاه دانش گسترده با هزاران آموزش در مورد موضوعات مختلفی دارد که ممکن است هنگام میزبانی وب سایت خود با آنها روبرو شوید. به نظر می رسد با قیمت ارزان و میزبانی وب ، معامله خوبی بین قیمت و عملکرد باشد. هاستینجر برای وبلاگ های سرگرمی و سرمایه گذاری های کوچک ایده آل است.

7. NetworkSolutions

networkolutions-بزرگسالان-عکاسی-وب سایت-هاستینگ

NetworkSolutions

NetworkSolutions به عنوان چهارمین ثبت کننده دامنه بزرگ رتبه بندی می شود. علاوه بر این میزبانی وب ، بسته های ایمیل ، خدمات بازاریابی آنلاین و ابزار طراحی وب را ارائه می دهد. مکانهای فیزیکی آن در فلوریدا و ویرجینیا است.

سرویس میزبانی اولیه شرکت میزبانی ابری است که نرخ آن از 5.69 دلار در ماه شروع می شود. بسته به فضا و وب سایت های مورد نیاز شما چهار برنامه وجود دارد. بسته های پیشرفته تر دارای گواهینامه های SSL و مجموعه های امنیتی هستند. این برنامه ها برای کار با طیف وسیعی از فناوری ها و برنامه هایی مانند وردپرس ، پرل ، دروپال ، جوملا و پایتون بهینه شده اند. با این حال کاربران WordPress ممکن است یک برنامه تخصصی تر را که به ترتیب برای کارآفرینان ، بازرگانان و افراد حرفه ای با قیمت های 7.99 ، 13.98 دلار و 18.98 دلار طراحی شده اند ، انتخاب کنند. راه حل تجارت الکترونیکی نیز موجود است که شامل تمام ویژگی های میزبانی بهینه شده برای فعالیت های تجارت الکترونیکی است.

NetworkSolution بسته به نیاز شما بسته های ایمیل متفاوتی دارد. این برنامه حرفه ای دارای 10 گیگابایت ذخیره سازی پرونده اشتراکی و 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. برنامه Professional Plan Plus این پیشنهاد را به 30 گیگابایت ذخیره سازی فایل مشترک و 20 گیگابایت ذخیره سازی ارتقا می دهد. ضمانت های به موقع بستگی به سیستم عامل شما انتخاب می کند. یک راه حل ویندوز برای راه حل لینوکس به روز رسانی 99.9٪ و 99.99٪ را تضمین می کند. اگر خودتان وب سایت خود را تهیه می کنید ، می توانید از سازندگان وب سایت این شرکت نیز استفاده کنید. این سازنده یک کتابخانه تصویر سهام و هزاران قالب را در اختیار شما قرار می دهد.

نحوه انتخاب هاستینگ برای وب سایت عکاسی بزرگسالان?

اگر به دنبال ارائه دهنده هاستینگ برای عکاسی در بزرگسالان هستید ، باید حداکثر ذخیره و پهنای باند را در سطح بودجه خود برگزینید. برخی از عواملی که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

 • ذخیره سازی: عکاسان به فضای زیادی احتیاج دارند و آخرین سناریوی مورد نظر شما محدودیتی در تعداد پرونده هایی است که می توانید در سایت خود نگه دارید. بسیاری از بنگاه های بزرگ با برنامه میزبانی خود ظرفیت نامحدودی را ارائه می دهند. اگر خدمات یک شرکت کوچکتر را انتخاب می کنید ، باید از نیازهای داده های آنها آگاه باشید. میزبانی Cloud یک برنامه خوب برای عکاسان با گالری گسترده است زیرا هزینه های لازم را در صورت نیاز به آنها می پردازید.
 • سرعت: سرعت بارگیری مهمترین عامل در هنگام چسباندن بینندگان بر روی سایت شماست. با این حال ، بازدید کنندگان بیمارترین بیمار نیستند و به محض اینکه یک سطح تأخیر را تجربه کردند ، آنها را ترک می کنند. یک وب سایت عکاسی بزرگسالان از نظر تصویر بسیار سنگین است و تصاویر تمایل به سرعت بارگذاری را دارند. شما بهتر با یک سکویی هستید که سرعت سریع و زمانهای بالایی را تضمین می کند.
 • اطمینان حاصل کنید که محتوای شما مجاز است: ارائه دهندگان میزبانی مختلف ، تفسیرهای متفاوتی از محتوای بزرگسالان دارند. بعنوان مثال برخی از بنگاه ها با تصاویر بوجود آمده مطابقت ندارند اگر موضوع برهنه نباشد. سایر شرکت ها نسبت به مواد صریح هشدارهای جدی دارند. درمورد شرایط خدمات شرکتهای مختلف میزبان تحقیق کنید تا موردی را انتخاب کنید که نوع محتوا را در اختیار شما قرار دهد.

نتیجه

محتوا وابسته به عشق شهوانی در سیستم عامل های آنلاین هر ساله میلیاردها دلار درآمد ایجاد می کند و آن را به یک سرمایه گذاری بسیار پرسود تبدیل می کند. به عنوان یک عکاس بزرگسال ، شما می خواهید یک وب سایت با بهینه سازی شده برای استفاده از پایگاه مشتری این صنعت استفاده کنید. یک میزبان قابل اعتماد با پیشنهادات فنی قابل اعتماد به شما کمک می کند تا یک وب سایت پاسخگو راه اندازی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map