سریعترین هاستینگ وردپرس – 5 بهترین ارائه دهنده میزبانی وب

سریعترین وردپرس-هاستینگ


خوب است که از وردپرس برای وب سایت خود استفاده کنید ، این یک سیستم مدیریت محتوای سریع ، مطمئن و منبع باز (CMS) است که توسط بیش از 30 درصد وب سایت ها استفاده می شود. برای شروع فقط به یک نام دامنه و میزبان وب نیاز به چیز دیگری ندارید.

اما یافتن یک هاست خوب وب می تواند مشکل تر باشد ، زیرا ده هزار شرکت میزبان در اینترنت وجود دارد و بسیاری از آنها از بازاریابی تهاجمی برای گرفتن شما استفاده می کنند. مطمئن نیستید که با کلیک کردن روی تبلیغات Google یا Facebook ، قابل اطمینان ترین هاستینگ وب را پیدا خواهید کرد.

یکی از مهمترین ویژگی های میزبانی سرعت سرور است. هرچه سروری سریعتر پیدا کنید ، وب سایت شما سریعتر بارگیری می شود. بارگیری زمان ، در کنار کیفیت محتوا ، مهمترین عامل در بهینه سازی موتور جستجو است. سرعت سایت برای Google نیز مهم است. اگر سریعتر بارگیری شود ، وب سایت شما را بهتر می داند. و قرارگیری بهتر در صفحات نتیجه جستجوی Google به معنای بازدید کنندگان آزادتر از موتور جستجو است.

همچنین ، بازدید کنندگان شما خیلی سریع به محتوا احتیاج دارند و وب سایت شما فقط چند ثانیه برای گرفتن آنها نیاز دارد. اگر سایت شما کندتر باشد ، بازدید کنندگان شما ترک می شوند و شما آنها را گم می کنید. بنابراین ، با چند کلمه: سرعت وب سایت از اهمیت بیشتری برخوردار است. حیاتی است.

در این مقاله قصد داریم همه تهدیدات آنچه می تواند وب سایت شما را کند کند و چند ارائه دهنده میزبانی وب وردپرس قابل اعتماد را انتخاب کنید ، بپوشانیم..

5 بهترین & میزبان سریع WordPress بررسی شد

ما ارائه دهندگان برتر میزبان وردپرس را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم و در اینجا 5 شرکت میزبانی برتر وجود دارد که به سایت وردپرس شما بهترین سرعت و کارایی را می دهد:

شرکت میزبان
قیمت از
سرعت

1میزبان سریعترین میزبان وردپرس2.75 دلار در ماه481 ms
2سریعترین هاستینگ وردپرس bluehost3.95 دلار در ماه449 ms
3سریعترین هاستینگ وردپرس Inmotion3.99 دلار در ماه476 ms
4sigeround سریعترین هاست وردپرس3.95 دلار در ماه534 ms
5a2hosting سریعترین هاستینگ وردپرس3.92 دلار در ماه603 ms

شما می توانید از بهترین قالب های وردپرس استفاده کنید و از مستعدترین برنامه نویسان بخواهید سایت خود را تهیه کنند ، اما بدون داشتن هاست خوب سریع نخواهد بود. داشتن یک میزبان وب وردپرس قابل اعتماد بسیار مهم است و می تواند پیدا کردن بهترین موارد موجود در بازار گیج کننده باشد.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، در بیشتر موارد بدترین شرکتها برای جذب مشتری جدید ، تهاجمی ترین تبلیغات را انجام می دهند. برای اینکه فریب نخورید ، باید یک تحقیق کوتاه نیز انجام دهید و قبل از خرید بسته ، بررسی هایی را بخوانید. ما لیستی از بهترین شرکتهای میزبان وب وردپرس را گردآوری کردیم و آن دسته از خدمات را که برای یک وب سایت خوب کار ضروری هستند ، برجسته کردیم.

1. HostGator

میزبان-سریعترین-وردپرس-هاستینگ

میزبان

HostGator در سال 2002 تأسیس شد و در حال حاضر بیش از 400000 کاربر دارد و بیش از 9،000،000 نام دامنه را در خود نگه می دارد.

چرا HostGator را توصیه می کنیم?

 • بیش از 16 سال در مشاغل میزبانی
 • همه بسته های هاستینگ دارای پهنای باند نامحدود هستند
 • می توانید دامنه های فرعی نامحدود ، حساب های FTP و حساب های ایمیل اضافه کنید
 • ضمانت برگشت پول 45 روزه
 • پشتیبانی 7/24

HostGator 3 نوع بسته ارزان میزبانی وردپرس را ارائه می دهد:

 1. طرح هاچلینگ کوچکترین بسته شرکت است و برای یک وب سایت واحد ایده آل است. از ماه 2.75 دلار در ماه در دسترس است.
 2. Baby Plan بسته اقتصادی است که می توانید تعداد نامحدودی از وب سایت ها را با قیمت شروع 3.95 دلار در ماه اضافه کنید.
 3. برنامه کسب و کار اضافی بیشتر از برنامه هاچلینگ و کودک به شما می دهد. این سرویس می تواند تعداد نامحدودی از وب سایت ها را در اختیار شما قرار دهد و یک SSL خصوصی رایگان ارائه می دهد & IP و یک آدرس IP اختصاصی رایگان. از ماه 5.95 دلار در دسترس است.

برنامه های ذکر شده فوق برای سایت های کوچک وردپرس مناسب است. با این حال ، اگر به سرعت بیشتر و عملکرد بهتر نیاز دارید ، باید یکی از برنامه های میزبانی ابر وردپرس را که توسط میزبان ارائه شده است ، انتخاب کنید:

 • Starter Plan برای میزبانی یک سایت وردپرس با حداکثر 3،300 بازدید کننده روزانه (100 کیلومتر در ماه) انتخاب مناسبی است. این برنامه ها شامل 1 گیگابایت فضای پشتیبان و همچنین مجوز SSL رایگان است.
 • برنامه استاندارد اجازه می دهد تا میزبانی از دو سایت وردپرس را انجام دهید ، درمجموع بازدیدهای روزانه در حدود 6،500 (200 کیلو در ماه). این محصول با ذخیره سازی پشتیبان 2 گیگابایتی و SSL رایگان ، دقیقاً مانند برنامه قبلی همراه است.
 • برنامه کسب و کار مشابه دو برنامه دیگر است ، با تفاوت مناسب بودن 17000 بازدید کننده روزانه (500 کیلو ماهانه) به 3 وب سایت میزبان.

برنامه های Cloud WordPress 2.5 برابر سرعت بیشتری نسبت به برنامه های مشترک دارند. اگر قصد دارید وب سایت خود را از هاست دیگر به HostGator منتقل کنید ، آنها با ارائه خدمات مهاجرت رایگان به شما در مهاجرت کمک می کنند.

2. BlueHost

bluehost-سریعترین-وردپرس-هاستینگ

BlueHost

BlueHost در سال 2003 تاسیس شد و آنها میزبان بیش از 2 میلیون وب سایت هستند. دارندگان این شرکت طرفداران بزرگ وردپرس هستند و می توانید برای سؤالات خود یک تیم پشتیبانی حرفه ای واقعی پیدا کنید.

چرا ما BlueHost را توصیه می کنیم?

 • بیش از 15 سال تجربه در هاستینگ
 • ذخیره سازی فوق العاده سریع SSD به جای دیسک های سخت کلاسیک
 • همه بسته های وردپرس حاوی یک نام دامنه رایگان و یک آدرس IP هستند
 • محدودیتی در استفاده از پهنای باند ندارد
 • پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول

BlueHost بسته های مدیریت شده وردپرس زیر را ارائه می دهد:

 1. WP Standard برای ارائه حداکثر 100 میلیون بازدید در هر ماه ایده آل است. به شما امکان ذخیره 30 گیگابایت ، حافظه 2 گیگابایتی و 30 گیگابایت را برای تهیه پشتیبان می دهد. این بسته از ماه 19،99 دلار در دسترس است.
 2. WP Enhanced می تواند برای وب سایت هایی که در هر ماه 300 میلیون بازدیدکننده دارند ، خوب باشد. از فضای وب 60 گیگابایتی ، 60 گیگابایت حافظه پشتیبان و حافظه 4 گیگابایتی استفاده می شود. قیمت شروع آن در ماه 29.99 دلار است.
 3. WP Premium می تواند ماهانه 600 میلیون بازدیدکننده داشته باشد و دارای 120 گیگابایت حافظه ، 120 گیگابایت پشتیبان و 6 گیگابایت حافظه است. از 39.99 دلار در ماه در دسترس است.
 4. اگر می خواهید با وب سایت های خود نماهای نامحدودی سرو کنید ، WP Ultimate برای شما مناسب است. بزرگترین بسته 240 فضای ذخیره سازی وب ، 240 گیگابایت فضای پشتیبان و حافظه 8 گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهد. قیمت بسته بندی از 49.99 دلار در ماه شروع می شود.

BlueHost همچنین دارای برنامه های میزبانی وردپرس بدون مدیریت با مشخصات زیر است:

 • Basic برای راه اندازی اولین سایت های وردپرس شما بسیار عالی است. این طرح امکان میزبانی یک وب سایت واحد ، همراه با گواهی SSL رایگان ، 50 گیگابایت حافظه SSD را فراهم می کند و سرعت بسیار خوبی را برای وب سایت های وردپرس ارائه می دهد. طرح اولیه 3.95 دلار در ماه با اشتراک 3 ساله هزینه دارد.
 • به علاوه شبیه به برنامه اولیه است ، اگرچه این امکان را برای میزبانی چندین دامنه فراهم می کند و از SSD نامحدودی برخوردار است. از نظر سرعت و کارایی ، همان نتایج قبلی را کسب خواهید کرد. طرح Baisc با 5.95 دلار با برنامه میزبانی 3 ساله آغاز می شود.
 • Choice Plus از نظر سرعت ، قابلیت اطمینان و عملکرد مشابه برنامه پلاس است. این طرح همراه با پشتیبان گیری اساسی CodeGuard است که برای تهیه نسخه پشتیبان وب سایت شما به طور مرتب در حالت خودکار بسیار مفید است. طرح Choice Plus با قیمت تخفیف ، فقط با قیمت 5.95 دلار در ماه (درست مثل طرح پلاس) با یک قرارداد 3 ساله در دسترس نیست.

برای داشتن یک سایت وردپرس با ترافیک بالا ، ممکن است نیاز به انتخاب سرویس میزبانی مدیریت شده داشته باشید ، اما برای سایت های کوچکتر وردپرس ، برنامه های مشترک سرعت و کارایی کافی برای حفظ بازدیدکنندگان شما را فراهم می کنند.

3. میزبانی InMotion

Inmotion-fast-wordpress-hosting

میزبانی InMotion

InMotion از سال 2001 با شروع به کار با خدمات میزبانی مشترک شروع به کار کرده است. به سرعت فهمید که نیاز به بسته های وردپرس بسیار زیاد است ، بنابراین آنها پیشنهادات میزبانی وردپرس بسیار سفارشی را نیز معرفی کردند.

چرا InMotion را توصیه می کنیم?

 • بیش از 17 سال در تجارت
 • همه بسته های وردپرس با نام دامنه رایگان همراه هستند
 • استفاده از پهنای باند نامحدود
 • تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل اختصاص داده شده
 • ذخیره سازی فوق العاده سریع SSD
 • 90 روز ضمانت برگشت پول
 • پشتیبانی 7/24

InMotion 6 بسته میزبانی وردپرس را ارائه می دهد:

 1. WP-1000S کوچکترین بسته است ، بنابراین برای یک وب سایت واحد با حداکثر 20،000 بازدیدکننده ماهانه ایده آل است. این به شما امکان ذخیره 40 گیگابایت با قیمت 4.99 دلار در هر ماه را می دهد.
 2. WP-2000S می تواند یک خانه از 2 وب سایت باشد ، که حداکثر 50،000 بازدید کننده ماهانه است. این بسته شامل 80 گیگابایت و مجوز شخصی Jetpack به ارزش 39 دلار در سال است. می توانید آن را از 8.99 دلار در ماه خریداری کنید.
 3. WP-3000S برای حداکثر 3 وب سایت با حداکثر 125000 بازدیدکننده ماهانه ایده آل است. شما می توانید 120 گیگ حافظه وب و مجوز Jetpack Personal را با قیمت شروع 11.99 دلار در ماه دریافت کنید.
 4. WP-4000S حتی بزرگتر است. می توانید 6 وب سایت به این بسته اضافه کنید و 600000 بازدید کننده ماهانه را در این سرویس ارائه دهید. ذخیره سازی 160 گیگابایت بزرگ است و لوازم اضافی شامل IP اختصاصی رایگان نیز می باشد. به جای Jetpack Personal ، یک مجوز Jetpack Professional به ارزش 299 دلار در سال دریافت خواهید کرد. قیمت بسته بندی از 29.99 دلار در ماه شروع می شود.
 5. WP-5000S می تواند 10 وب سایت با 600000 بازدیدکننده کلی ماهانه ارائه دهد و 200 گیگابایت در اختیار شما قرار می دهد. این بسته همچنین دارای مجوز رایگان IP و Jetpack Professional است. از ماه 59.99 دلار در دسترس است.
 6. WP-6000S بزرگترین بسته وردپرس است و می تواند یک خانه 20 وب سایت باشد که در حدود 120000 بازدید کننده ماهانه به طور کلی خدمت می کند. شما مجوز IP و Jetpack Professional Professional نیز دریافت خواهید کرد. این بسته از ماه 114.99 دلار در دسترس است.

می توانید یک وب سایت WordPress را در برنامه های میزبانی مشاغل InMotion تنظیم کنید. این برنامه ها عملکرد بسیار خوبی را نیز به شما می دهند ، اگرچه برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت نشده است:

 • راه اندازی یک برنامه میزبانی وب استاندارد است که توسط InMotion Hosting ارائه شده است ، که دارای نام دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک و پهنای باند ، ایمیل های نامحدود ، SSL رایگان و موارد دیگر است. این طرح امکان میزبانی از دو وب سایت را فراهم می کند. هزینه آن با یک قرارداد 2 ساله 3.99 دلار در ماه است.
 • قدرت برنامه میزبانی مشترک مشترک سطح بعدی آنهاست. این با برنامه راه اندازی بسیار متفاوت است ، زیرا اجازه می دهد تا 6 وب سایت میزبانی کنید و دو برابر عملکرد ارائه می دهد. هزینه نیز بالاتر است ، از 5.99 دلار در هر ماه با اشتراک 2 ساله شروع می شود.
 • PRO به عنوان طرح “بهترین ارزش” تبلیغ می شود. این شبیه به طرح نیرو است ، با تفاوت 4 برابر عملکرد و دسترسی به پشتیبانی سطح پشتیبانی Pro. این طرح با هزینه بالاتر در دسترس است ، از 13.99 دلار در ماه / ماه با یک دوره اشتراک یک ساله شروع می شود.

برنامه های تجاری InMotion برای میزبانی سایتهای کوچکتر وردپرس بسیار عالی است و تعادل خوبی بین هزینه و عملکرد وب سایت برقرار است.

4. SiteGround

سایت-سریعترین-وردپرس-هاستینگ

SiteGround

SiteGround در سال 2004 راه اندازی شد و امروزه میزبان بیش از 1600،000 نام دامنه است. داستان آن در خوابگاه آغاز شد و به یکی از بزرگترین اعضای صنعت تبدیل شد.

چرا ما SiteGround را توصیه می کنیم?

 • بیش از 14 سال در تجارت میزبانی
 • استفاده از پهنای باند نامحدود
 • نامحدود دامنه ها و حساب های ایمیل
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • انبارهای SSD بسیار سریع
 • بالاتر از استاندارد استاندارد 99.99٪ uptime سرور
 • پشتیبانی 7/24

SiteGround 3 بسته میزبانی وب وردپرس را ارائه می دهد:

 1. StartUp کوچکترین بسته و مناسب برای یک وب سایت واحد با حداکثر 10،000 بازدید در هر ماه است. این دستگاه با 10 گیگابایت فضا و بسته سرویس وردپرس با قیمت شروع 3.95 دلار در ماه ارائه می شود.
 2. اگر می خواهید بیش از 1 وب سایت را به بسته میزبانی خود اضافه کنید ، GrowBig ایده آل است. این برنامه 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی وب را ارائه می دهد و می تواند تا 25000 بازدید کننده ماهانه به طور کلی خدمت کند. سرویس بسته وردپرس با ویژگی های حق بیمه تمدید شد ، این بسته بندی از 5.95 دلار در ماه در دسترس است.
 3. GoGeek بزرگترین بسته وردپرس است که برای حرفهایهای واقعی تعیین شده است. همچنین می تواند یک خانه از چند وب سایت باشد ، حداکثر 100000 بازدید ماهانه. ذخیره سازی 30 گیگابایتی فضای بیشتری به شما می دهد و ویژگی های وردپرس geeky به معنی افزودنی های دیگر به 2 بسته خدمات قبلی وردپرس قبلی است. از ماه 11.95 دلار در دسترس است.

5. A2Hosting

a2hosting-fast-wordpress-hosting

A2Hosting

A2Hosting در سال 2003 تاسیس شد و طرفداران بزرگی از راه حل های حفاظت از محیط زیست است. این برنامه بر روی خدمات قدرتمند متمرکز است و به روزترین محیط سرور ، حتی برای توسعه دهندگان نیز را ارائه می دهد.

چرا A2Hosting را توصیه می کنیم؟?

 • بیش از 15 سال در تجارت
 • فضای نامحدود وب
 • استفاده از پهنای باند نامحدود
 • انبارهای SSD بسیار سریع
 • در هر زمان ضمانت بازگشت پول
 • پشتیبانی 7/24
 • حداکثر 20 برابر محیط در حال اجرا سریعتر برای بسته های بزرگتر

A2Hosting دارای 4 بسته میزبانی وب وردپرس:

 1. Lite کوچکترین بسته و ایده آل برای یک وب سایت واحد است. می توانید 5 پایگاه داده را اضافه کنید و از طریق سرویس SSL رایگان به سایت خود برسید. این ماه از 3.92 $ / ماه در دسترس است.
 2. بسته Swift برای ارائه تعداد نامحدودی از وب سایت ها طراحی شده است و هیچ محدودیتی برای تعداد دیتابیس های مورد استفاده وجود ندارد. منابع 2 برابر بیشتر سرور ، تنها با قیمت شروع 4.90 دلار قدرت بیشتری می بخشد.
 3. Turbo بزرگترین بسته مدیریت نشده وردپرس است و از منابع سرور نامحدود تهیه شده است. شتاب دهنده سایت A2 می تواند با استفاده از سایت ، حافظه و دیگر انواع حافظه پنهان ، سایت شما را تا 20 برابر سرعت بخشد. از ماه 9.31 دلار در دسترس است.
 4. بسته مدیریت شده به معنی میزبانی وردپرس مدیریت شده است و با پارامترهای مختلف خدمات در دسترس است. اندازه فضای ذخیره سازی از 10 گیگابایت تا خدمات نامحدود متغیر است و خدمات اضافی شامل مجوز شخصی Jetpack Personal نیز می باشد. عنصر اصلی این بسته ، مدیریت کامل وردپرس است. قیمت شروع ماهانه 12.97 دلار است.

نحوه سرعت بخشیدن به وب سایت های WordPress

اگر ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود را با موفقیت انتخاب کرده اید ، می توانیم به سمت دیگر عناصر مهم یک وب سایت سریع حرکت کنیم.

وردپرس را با یک شبکه تحویل محتوا سرعت بخشید

شبکه تحویل محتوا (CDN) یک راه حل فنی برای سرعت بخشیدن به صفحه نمایش وب سایت شما برای بازدید کنندگان است. این از یک واقعیت فیزیکی واحد استفاده می کند. مسافت های کوتاهتر را می توان سریعتر انجام داد.

با رشد وب سایت شما ، بازدید کننده هایی در سراسر جهان خواهید داشت. برخی از آنها به دور از موقعیت مکانی سرور وب سایت شما زندگی می کنند ، و اطلاعات مربوط به سرور برای رسیدن به رایانه آن بازدید کنندگان مدتی نیاز دارد. درست است که داده های الکترونیکی به سرعت در اینترنت حرکت می کنند ، اما هنوز هم برای رسیدن به رایانه هدف مدتی نیاز دارد.

این مشکل با استفاده از شبکه های تحویل محتوا حل شد ، جایی که سرورهای مختلف در نقاط مختلف جهان قرار گرفتند. اگر از CDN استفاده می کنید ، محتوای سرور شما در سرورهای عضو در سراسر جهان کپی می شود و سایت شما یا بخش های استاتیک آن در بسیاری از موارد زنده می شود. دفعه دیگر که یک بازدید کننده از دور از وب سایت شما بازدید می کند ، سرور اصلی شما به داده ها سرویس نمی دهد بلکه نزدیکترین سرور CDN به محل بازدید کننده است. به عنوان مثال ، اگر سرور شما در اروپا باشد ، وب سایت شما را برای بازدید کنندگان اروپایی سرویس می دهد. اگر CDN شما دارای سرور در آسیا باشد ، آنگاه سرور CDN وب سایت شما را برای بازدید کنندگان آسیایی ارائه می دهد. و غیره.

CDN با هزینه اندکی در دسترس است بنابراین ارزش استفاده از آن را دارد. بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس همچنین با مشارکت در بزرگترین شبکه های بازار ، راه حلهای CDN را به شما ارائه می دهند. شما با خرید یک سرویس CDN وظایف دیگری نخواهید داشت ، زیرا همه چیز به صورت خودکار است. سرورهای عضو شبکه تحویل محتوا داده ها را بین یکدیگر و سرور اصلی شما همگام سازی می کنند ، بنابراین به بازدید کنندگان شما با نسخه به روز وب سایت شما خدمت می کنند.

فقط از افزونه های وردپرس معدود ، اما قابل اطمینان استفاده کنید

WordPress یک غول مسلح بدون پلاگین است ، این افزونه های کد آن موارد اضافی را به نرم افزار مدیریت محتوای اصلی که بیشتر دوست داریم ، می دهد. ده هزار پلاگین در بازار وجود دارد ، بنابراین می تواند انتخاب بهترین ها را گیج کننده کند.

همچنین برخی از دارندگان سایت وردپرس ده ها افزونه را به سایت های خود نصب می کنند ، اما شما باید از چنین رفتاری خودداری کنید. بدون استفاده از بسیاری از افزونه ها بدون کنترل می تواند مضرات زیادی به همراه داشته باشد:

پلاگین ها می توانند از منابع خیلی زیاد استفاده کنند

از آنجا که افزونه ها قطعات کد هستند ، برای پردازش و اجرای آنها به منابع سرور نیاز است. عملکردهای PHP باید تفسیر شوند و از خروجی HTML آنها در سایت استفاده شود. شما این فرایندها را نمی بینید ، اما هزاران اقدام انجام شده در پس زمینه توسط CPU و حافظه بسته سرور شما.

در صورت استفاده از افزونه های بیش از حد ، از CPU یا حافظه بیشتری نسبت به بسته میزبانی وردپرس خود استفاده خواهید کرد و سرور خطایی را برای شما به همراه خواهد داشت. ممکن است باعث شود سایت شما کار خود را متوقف کند و بازدید کنندگان شما فقط فضای خالی و یا پیام خطایی را مشاهده کنند.

پلاگین ها می توانند با هم اختلاف نظر داشته باشند

افزونه ها از همان مناطق حافظه و دیسک استفاده می کنند و فرآیندها به طور مداوم آن قسمت ها را می خوانند و برخی از داده ها را دوباره می نویسند. اگر از افزونه های زیادی استفاده می کنید ، دیر یا زود برخی از آنها می خواهند از همان حافظه یا قسمت دیسک استفاده کنند و با یکدیگر درگیری کنند..

در چنین مواردی ، آنها می توانند باعث خطای سرور و توقف وب سایت شوند. این امکان وجود دارد که شما بدون پشتیبانی فنی ارائه دهنده خود قادر به بازیابی سایت خود نباشید و به مدتی نیاز دارد.

لیست افزونه های مهم وردپرس

برای جلوگیری از خرابی سایت ، فقط از آن افزونه های مهم استفاده کنید. در اینجا لیستی از افزونه های اساسی وردپرس وجود دارد که بر اساس تجربه ما ، در صورت متناسب با اهداف شما از آنها استفاده کنید:

 • W3 حافظه نهان Total: این پلاگین نهایی کش وردپرس است که توسط میلیون ها نفر استفاده می شود
 • جت پک: آمار ، ابزارهای مدیریت و دارایی های دیگر
 • آکیسمت: برای محافظت از سایت خود در برابر هرزنامه
 • فرم تماس با شماره 7: فقط با چند کلیک می توانید فرم های زیبا اضافه کنید
 • WP Smushit: این افزونه به طور خودکار اندازه و کیفیت تصاویر شما را بهینه می کند
 • SEO SEO: برای کنترل کار SEO خود

می توانید گالری ، کتاب مهمان یا افزونه های ویژه دیگری را نیز اضافه کنید ، اما 6 افزونه فوق الذکر همان مواردی هستند که هر سایت وردپرس باید از آن برخوردار باشد.

از یک تم وردپرس سبک وزن خوب استفاده کنید

داشتن یک موضوع خوب به همان اندازه مهم است که پلاگین های خوبی را اجرا کنید. موضوع وظیفه نشان دادن ظاهری زیبا برای بازدید کنندگان شما است ، بنابراین انتخاب مناسب بسیار ضروری است. اما طرح تنها چیزی که مشاهده می شود ، نباید سریع و کدگذاری شده باشد.

اگر یک موضوع آرام را انتخاب کنید ، بسیاری از بازدید کنندگان شما منتظر نمی شوند تا وب سایت شما بارگیری شود. همچنین ، ما به اندازه کافی نمی توانیم بگوییم ، Google مجازات سایت ها را کند می کند ، بنابراین شما می توانید بازدید کنندگان رایگان از Google را با موضوع بد خطر کنید.

ما تاکنون بسیاری از مضامین وردپرس را مرور کردیم و یکی از مورد علاقه های ما Divi از Elegant Themes است. این یک موضوع برتر است ، کاملاً بسته بندی شده با ویژگی ها و دارایی های اضافی ، به علاوه پاسخگو و فوق العاده سریع است. نمی توانید با انتخاب آن اشتباه کنید.

چرا ما دیوی را توصیه می کنیم?

ما دیوی را توصیه می کنیم زیرا قابل اعتماد است و خوب است – خوب خوب. این امر باعث صرفه جویی در هزینه ، کار و زمان زیادی خواهد شد ، زیرا نیازی به رسیدگی به مشکلات مداوم در آینده نیست. به جای آن می توانید روی کار خود تمرکز کنید.

اگر کنجکاو هستید که چه ویژگی هایی به Divi اضافه شده است ، می توانیم مهمترین موارد را برای شما برجسته کنیم:

ویژوال سازنده پیشرفته

شما می توانید با کلیک کردن روی منطقه مورد نظر عناصر جدیدی را به سایت خود اضافه کنید و نتیجه را در زمان واقعی مشاهده خواهید کرد. Divi Builder به تازگی نسخه جدیدی را دریافت کرده است ، بنابراین اکنون نیز پیشرفته تر است. شما می توانید به راحتی کل ظاهر را از جمله نوع فونت ، رنگ ها ، فضای بین عناصر و موارد دیگر تنظیم کنید.

عناصر واردات و صادرات

پس از طرح بندی کامل خود ، می توانید آن را برای سایر سایت های خود صادر کنید. شما به راحتی می توانید طرح بندی های دیگر را نیز وارد کنید ، و حتی می توانید ظاهر زیبا خود را به افراد دیگر بفروشید. البته طراحان حرفه ای ای هستند که قبلاً طرح های فوق العاده خود را تهیه کرده اند و می توانید فقط با چند کلیک آنها را خریداری و وارد کنید. 20 طرح بندی دیگر در حال حاضر توسط توسعه دهندگان به درون موضوع بسته بندی شده بودند ، بنابراین می توانید به صورت رایگان آنها را نیز انتخاب کنید.

عناصر محتوا

46 قطعه عنصر محتوا در این موضوع بسته بندی شده است که می توانید برای بسیاری از اهداف از آنها استفاده کنید. بسیاری از موارد استفاده گسترده مانند وبلاگ ، دکمه ، تماس با اکشن ، فرم تماس با ما ، گالری یا لغزنده های مختلف وجود دارد ، اما می توانید موارد ویژه ای را نیز پیدا کنید ، مانند پیشخوان یا آکاردئون. نوع عناصر استفاده چند منظوره از Divi را به خوبی نشان می دهد ، حتی می توانید یک جدول قیمت گذاری ، نمونه کارها یا یک عنصر فروشگاه را نیز اضافه کنید..

پاسخگویی

ناگفته پیداست که یک الگوی مدرن وردپرس باید کاملاً پاسخگو باشد. یکی دیگر از ویژگی های خاص است که می تواند به این عملکرد باند. وقتی موضوع خود را ویرایش می کنید و می توانید تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنید. پیش نمایش پاسخگو را نیز مشاهده خواهید کرد. بعلاوه ، می توانید بلافاصله در اواسط فرآیند ویرایش ، نقاط برابری موبایل را به طرح دلخواه خود اضافه کنید.

ویژگی های اصلی تحت پوشش فوق به خوبی نشان می دهد ، چرا Divi یک موضوع مدرن است. از آنجا که Divi یک کالای برتر است ، برنامه نویسان از قبل منابع کافی برای پیدا کردن و کدگذاری ویژگی های هنری را دارند. سازنده پیشرفته ، نمای واقعی در هنگام ویرایش ، پاسخگو بودن ابزارها چیزی است که بسیاری از مضامین دیگر نمی توانند به شما بدهند. فقط قبل از راه اندازی Divi ، فقط برنامه نویسان قادر بودند با پرداخت هزینه های زیاد ، چنین دارایی هایی را به سایت شما اضافه کنند.

تغییر اندازه و بهینه سازی تصاویر برای وب

ما قبلاً پوشش داده ایم ، چرا سرعت سایت مهم است و آن را تکرار نمی کنیم. همچنین از آنجا که تصاویر یکی از بزرگترین اشیاء سایت شما هستند ، مهم است که با احتیاط از آنها مراقبت کنید تا وب سایت شما کم نشود. با اضافه کردن تصاویر زیادی که به درستی بهینه نشده اند ، می توانید زمان بارگذاری وب سایت خود را کاملاً بکشید.

بعد از اینکه یک ارائه دهنده میزبانی وب خوب را انتخاب کردید ، از شبکه CDN استفاده کنید ، یک موضوع فوق العاده سریع نصب کنید و فقط از افزونه هایی که باید داشته باشید استفاده کنید ، اجازه ندهید تصاویر بزرگ وب سایت شما را کند کنند.

هنگامی که ما به مراقبت از تصاویر با دقت اشاره می کنیم ، منظور ما چند اندازه گیری اساسی است که شما همچنین می توانید به راحتی انجام دهید:

ابعاد مناسب را برای تصاویر خود انتخاب کنید

دوربین های دیجیتالی مدرن تصاویر بسیار بزرگی ایجاد می کنند ، زیرا در موارد خاص مانند پوستر یا بیلبورد ، خریداران به آنها احتیاج دارند. اما این بدان معنی نیست که شما باید از آنها مانند گذشته استفاده کنید. دستگاههای مدرن از وضوح تصویر Full HD با عرض 1920 px استفاده می کنند ، بنابراین اگر شما هنرمندی باشید که می خواهید شاهکارهای 4K را نشان دهید ، کافی است تصاویر خود را در حداکثر 1920 پیکسل نشان دهید.

و این در حال حاضر به معنی کل عرض سایت است. اگر می دانید که بخشی از وب سایت شما که تصاویر را نشان می دهد هرگز از نصف عرض بزرگتر نخواهد بود ، می توانید به سادگی عرض Full HD را به نصف برسانید. تصاویر با اندازه 1000 پیکسل به معنی داده های بسیار کمتری نسبت به تصاویر با اندازه 1920 پیکسل یا بزرگتر خواهد بود.

نوع مناسبی را برای تصاویر خود انتخاب کنید

انواع تصویر زیادی در اینترنت موجود است و همه آنها دارای اهداف متفاوتی هستند. وقتی در مورد صفحات وب صحبت می کنیم ، فقط باید از فایلهای .png ، .jpg و .gif استفاده کنید. در بعضی موارد ، می توانید از فایلهای .ico نیز استفاده کنید (برای مثال فاویکون) ، اما در اصل باید از 3 نوع ذکر شده استفاده کنید.

 • پرونده های JPG (.jpg) بزرگتر و ایده آل برای نمایش تصاویر زیبا با رنگ ها و لحن های عالی هستند. اصولاً همه تصاویر عادی در سایت شما باید در JPG باشند.
 • پرونده های PNG اگر به جای JPG از آنها استفاده کنید بزرگتر هستند ، اما در بعضی موارد ، آنها گزینه ایده آل هستند. این نوع پرونده می تواند حاوی پس زمینه شفاف باشد. JPG شفاف نیست ، بنابراین هر زمان که می خواهید از پس زمینه شفاف استفاده کنید ، از قالب PNG استفاده کنید. در غیر این صورت از JPG استفاده کنید.
 • فایل های GIF می توانند شامل عناصر حرکتی باشند ، بنابراین اگر می خواهید انیمیشن ها را نشان دهید ، آنها را انتخاب کنید. انیمیشن به معنی اندازه پرونده بزرگتر است. بنابراین ، بسیاری از GIF ها می توانند سایت شما را کند کنند. استفاده خوب از پرونده های GIF: شکلک های متحرک ، پرچم ها یا عناصر کوچک و کوچک با اندازه مشابه در سایت.

CSS کمی مربوط به موضوع در نوع تصاویر است. لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد می توانید به جای تصاویر از تعاریف CSS استفاده کنید. اگر می خواهید یک پس زمینه بزرگ آبی در سایت خود نشان دهید ، می تواند یک تصویر بزرگ یا 2 خط کد CSS باشد. مورد دوم 1000 برابر کوچکتر خواهد بود.

تصاویر را بهینه کنید

هنگامی که تصاویر خود را به ابعاد کامل بریدید و بهترین نوع پرونده را برای آنها انتخاب کردید ، باید بهینه سازی تصویر را نیز انجام دهید. این در مورد ناقص بودن چشم انسان است. چشمان ما نمی توانند تفاوت های کمی بین یک تصویر کامل و کمی با کیفیت بدتر را ببینند. بهینه سازی یعنی فرایندی که کیفیت تصویر را پایین می آوریم تا نتیجه هنوز برای خوانندگان یکسان به نظر برسد. این تصاویر بهینه سازی شده بسیار کوچکتر از تصاویر اصلی خواهند بود.

شما می توانید تصاویر خود را یک به یک بهینه کنید اما ابزاری وجود دارد که می تواند بجای شما ، این کار را بصورت عمده انجام دهد. مثلا, TinyJPG یک ابزار آنلاین برای بهینه سازی تصاویر JPG یا PNG است و می توانید تا 20 تصویر با چند کلیک در آنجا اضافه کنید.

قبلاً هم اشاره کردیم WP Smushit افزونه تحت بخش افزونه های این مقاله ، می تواند به طور خودکار تصاویر شما را در سایت وردپرس شما بهینه کند.

اگر با موفقیت از 3 مرحله ذکر شده در بالا برای دست زدن به تصویر استفاده کردید ، می توانید مطمئن باشید تصاویر شما وب سایت شما را کند نمی کنند. بیایید به حافظه پنهان حرکت کنیم!

از افزونه Caching WordPress استفاده کنید

با توسعه وب سایت خود ، بیشتر و بیشتر ترافیک خواهید دید و مجبور خواهید بود از منابع سرور بیشتری استفاده کنید. از آنجا که اضافه کردن منابع جدیدتر و جدیدتر به پکیج هاستینگ شما هزینه ای دارد ، برای کاهش بار سرور باید از caching استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید به بازدید کنندگان خود بهتر خدمت کنید و لازم نیست هزینه بیشتری برای میزبانی بپردازید.

افزونه های حافظه پنهان زیادی در بازار وجود دارد ، اما W3 Total Cache یکی از بهترین ها برای وردپرس است. این گزینه های پیشرفته سفارشی سازی را ارائه می دهد و سایت شما را سریعتر می کند:

صفحه ذخیره سازی

وقتی وب سایت شما نمایش داده می شود ، بسیاری از عناصر بصورت دینامیکی تولید می شوند. این به منابع زمانی و سرور نیاز دارد. W3 Total Cache یک نسخه ثابت از سایت شما ایجاد می کند و آن را در اختیار بازدید کنندگان شما قرار می دهد. به منابع کمتری نیاز دارد و وقتی چیزی در سایت شما تغییر می یابد ، W3 Total Cache نسخه استاتیک را با تغییرات به روز می کند.

کوچک سازی

W3 Total Cache می تواند پرونده های CSS ، HTML و JavaScript شما را به حداقل برساند. فضای سفید و همه عناصر غیر ضروری را از کد حذف می کند ، بنابراین سریعتر بارگیری می شود.

حافظه پنهان در پایگاه داده

این افزونه همچنین می تواند نمایش داده های پایگاه داده را ذخیره کند ، بنابراین سایت شما از اقدامات پایگاه داده کمتری استفاده می کند.

تمام 3 روش ذکر شده در وب سایت شما قابل استفاده است. با این حال ، ذخیره سازی صفحه چیزی است که بیشتر وب سایتها از آن استفاده می کنند. كيف كردن كد و حافظه بندي پايگاه داده بايد با احتياط مورد استفاده قرار گيرد و مطمئن باشيد كه قبل از انجام هرگونه اقدامات با آنها ، از پشتيباني از پرونده ها و پايگاه داده ها استفاده كنيد.

W3 Total Cache را بارگیری کنید

بازدید کنندگان ناخواسته را مسدود کنید

بعضی اوقات اتفاق می افتد که مخاطبان شما فقط در معدود کشورهایی زندگی می کنند ، یا حداقل شما نمی خواهید بازدیدهایی از بعضی از نقاط جهان را بپذیرید. همچنین ممکن است که وب سایت شما تحت حمله مداوم باشد و منبع حملات را می توان در کشورهای دقیق یا محدوده IP تشخیص داد.

اگر می خواهید بازدیدکنندگان ناخواسته را برای ذخیره منابع سرور ممنوع کنید ، یا حمله هایی را که سایت شما را نابود می کند ، مسدود کنید ، باید از روش مسدود کردن استفاده کنید. راه حل های مختلفی برای انجام آن وجود دارد ، به عنوان مثال ، ویرایش پرونده .htaccess می تواند ایده خوبی باشد. با این حال ، به دانش سرور نیاز دارد و باید با احتیاط انجام شود تا مخاطب هدف شما نیز مسدود نشود.

از آنجایی که از WordPress استفاده می کنید ، می توانید از افزونه ای برای تهیه لیست ممنوع استفاده کنید ، یکی از بهترین دارایی های این کار WP-Ban است. با استفاده از آن ، می توانید کاربران را با آدرس IP مسدود کرده یا کل محدوده IP ، کشورها یا فرستنده ها را ممنوع کنید.

WP Ban را بارگیری کنید

نتیجه

اگر به بخش نتیجه گیری رسیدید ، پس می دانید موارد زیادی وجود دارد که می تواند وب سایت شما را کند کند. ما همه تهدیدات احتمالی را تحت پوشش قرار دادیم و راه حل هایی برای جلوگیری از آنها به شما دادیم. حتما از عناصر ، فناوری ها و محصولات فوق الذکر استفاده کرده و وب سایت شما همیشه سالم خواهد بود و به سرعت به بازدید کنندگان خود خدمت می کند!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map