20 بهترین میزبانی ارزان برای دامنه ها و وب سایت های چندگانه

وب سایت های بهترین وب هاستینگ ، دامنه های چند دامنه


یافتن یک سرویس میزبانی وب مناسب برای وب سایت شما همیشه یک چالش است. پیدا کردن یک شرکت میزبانی قابل اعتماد با هزینه مناسب حتی سخت تر است. در این مقاله بهترین شرکت های میزبانی ارزان برای میزبانی از دامنه ها و وب سایت های مختلف را به شما نشان خواهم داد.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازم ، توضیح می دهم که چگونه یک ارائه دهنده خدمات خوب را انتخاب کنید ، می خواهم 3 شرکت برتر میزبانی دلخواه خود را که برای میزبانی وب سایت های بیشمار از آنها استفاده می کنم به شما ارائه دهم: HostGator ، BlueHost و InMotion Hosting. من بیش از 5 سال مشتری این میزبان ها بوده ام ، و بیشتر از خدمات و پشتیبانی از آنها رضایت دارم. به همین دلیل من آنها را برای میزبانی دامنه ها و وب سایت های مختلف توصیه می کنم.

اگر تازه کار را شروع کرده اید و به دنبال ایجاد یک وب سایت هستید ، باید یک هاست مشترک را انتخاب کنید. این نوع برنامه هاستینگ برای مبتدیان بهترین است ، یک روش عالی برای یادگیری چگونگی وب سایت ، میزبانی وب و نام دامنه کار می کند و هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت در حقیقت بسته به مدت قرارداد بسته به میزبانی مشترک بین 1-10 دلار در ماه قیمت گذاری می شود. اگر شما تصمیم به پرداخت پیش پرداخت برای 12 یا بیشتر از ماه ، هزینه میزبانی کاهش می یابد ، در حالی که پرداخت به صورت ماهانه گران ترین است.

در ادامه چند نکته در مورد چگونگی ایجاد سریع یک یا چند وب سایت بدون اینکه یک برنامه نویس یا یک طراح وب باشید نیز به شما می گویم. ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای آسانتر کردن کار خود استفاده کنید و این برنامه رایگان یا بخشی از برنامه میزبانی شماست. شما می توانید برای طراحی سایت خود از سازنده وب سایت استفاده کنید یا در صورت نیاز به وبلاگ یا یک وب سایت پرمصرف و پویاتر ، می توانید WordPress را نصب کنید..

اگر فقط قصد ایجاد یک وب سایت را دارید ، هنوز باید فکر کنید که میزبان وب را انتخاب کنید که چندین میزبان دامنه را ارائه دهد ، زیرا ممکن است خیلی زود نظر خود را تغییر دهید و به دنبال ایجاد یک سایت دیگر هستید. اگر طرحی را انتخاب کنید که فقط به میزبانی یک دامنه امکان پذیر باشد ، باید یک طرح جدید را ارتقا یا خریداری کنید. در حالی که با داشتن چندین دامنه برنامه های میزبانی ، می توانید به همان تعداد دامنه های مورد نظر خود اضافه کنید و به همان تعداد سایتهای مورد نیاز خود منتشر کنید.

هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی وب ، قیمت در اولویت نیست ، در عوض پشتیبانی آنلاین ، قابلیت اطمینان و ویژگی ها مهمترین آنها هستند. مطمئناً قیمت در لیست بعدی قرار دارد و شما باید مراقب باشید که چقدر برای میزبانی وب هزینه می کنید. در ادامه به شما کمک می کنم تا با هزینه ای که می توانید از این طریق بتوانید یک شرکت میزبان قابل اعتماد ، با پشتیبانی عالی و با ویژگی های مورد نیاز خود پیدا کنید..

20+ میزبانی ارزان برای دامنه های متعدد

به طور خلاصه ، در اینجا بهترین ارائه دهنده هاستینگ که من برای میزبانی چندین دامنه توصیه می کنم وجود دارد:

شرکت
قیمت تبلیغاتی

1 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

میزبان

3.95 دلار در ماه
2 بهترین میزبانی دامنه های متعدد

BlueHost

5.95 دلار در ماه
3 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

میزبانی InMotion

$ 5.99 / ماه
4 بهترین هاستینگ برای دامنه های مختلف

iPage

1.99 دلار در ماه
5 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

A2Hosting

4.90 دلار در ماه
6 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

SiteGround

5.95 دلار در ماه
7 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

میزبان

$ 4.84 / ماه
8 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

GoDaddy

4.99 دلار در ماه
9 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

FatCow

3.15 دلار در ماه
10 میزبانی وب حرفه ای برای وب سایت های متعدد دامنه

DreamHost

7.95 دلار در ماه
11 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

میزبان

6.95 دلار در ماه
12 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

NameCheap

2.88 دلار در ماه
13 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

JustHost

6.95 دلار در ماه
14 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

InterServer

5.00 دلار در ماه
15 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

WebHostingHub

6.99 دلار در ماه
16 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

GreenGeeks

2.95 دلار در ماه
17 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

صفحه های قمری

3.95 دلار در ماه
18 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

میزبان

3.95 دلار در ماه
19 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

NetworkSolutions

9.96 دلار در ماه
20 بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد

JaguarPC

14.97 دلار در ماه

بیشتر شرکت های ذکر شده در زیر یک دامنه رایگان را ارائه می دهند و همچنین میزبان دامنه های نامحدود را امکان پذیر می سازد.

میزبانی AMD بررسی دقیق تری از هر ارائه دهنده میزبانی وب ارائه می دهد ، که خدمات میزبانی وب سایت های متعدد یا نامحدود را ارائه می دهد.

1. HostGator

میزبان بهترین راه-میزبان-وب سایت های متعدد

میزبان

HostGator مورد علاقه افراد و مشاغل کوچک با بودجه است. اگر با یک حساب میزبانی مشترک شروع کرده اید ، توصیه می کنیم طرح Baby را انتخاب کنید ، که دامنه های نامحدودی را امکان پذیر می کند. قیمت ماهانه این طرح از 3.95 دلار شروع می شود و می توانید از پهنای باند و فضای دیسک بدون اندازه ، یک مجوز SSL رایگان ، نصب های یک کلیک و کنترل پنل cPanel لذت ببرید..

اگر به دنبال میزبانی وردپرس برای چندین دامنه هستید. میزبان شما را پوشش داده است! حتی اگر آنها با این برنامه ها میزبان دامنه نامحدود را ارائه نمی دهند ، اما به شما این امکان را می دهند که با برنامه استاندارد خود و 3 نام دامنه با برنامه میزبانی Business WordPress خود 2 نام دامنه را میزبان کنید.

ممکن است اتفاق بیفتد که شما می خواهید از هاستینگ تک دامنه به میزبانی چند دامنه ارتقا دهید ، اما میزبان فعلی شما این گزینه را با قیمت مناسب در دسترس ندارد. کاری که می توانید انجام دهید مهاجرت به هاست دیگری مانند HostGator است که یک سرویس مهاجرت رایگان به طور خاص برای این نوع موقعیت ها ارائه می دهد.

آنها خدمات خود را با ضمانت برگشت 45 روزه و وعده به موقع 99.9٪ بازپرداخت می کنند. آنها همچنین از پشتیبان گیری سخاوتمندانه هستند ، و از پشتیبان گیری هفتگی داده های خارج از سایت ، نظارت بر شبکه 24/7 برای اطمینان از همه چیز در عملکرد اوج و پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده ، تلفن و ایمیل پشتیبانی می کنند.

HostGator توسط بسیاری از کاربران بار اول برای رابط کاربری ساده خود که با یک ابزار سازنده سایت برای تجربه ایجاد وب سایت کشیدن و رها کردن انتخاب شده است ، با دسترسی آزاد به مضامین رایگان و قالب های از پیش ساخته ، انتخاب شده است. و در صورت نیاز به نصب هرگونه اسکریپت منبع باز ، فوراً می توانید بیش از 75 اسکریپت را با یک کلیک نصب کنید.

با HostGator شروع کنید »

2. BlueHost

وبلاگهای bluehost-بهترین-هاستینگ-چند کلمه ای-وردپرس

BlueHost

BlueHost یک شرکت میزبان وب مشهور و بسیار مشهور است. آنها بیش از دو دهه در مشاغل میزبانی وب بوده اند و بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان دارند. BlueHost میزبان شماره 1 توصیه شده توسط WordPress.org از سال 2005 است.

BlueHost طیف گسترده ای از برنامه ها و گزینه های میزبانی را ارائه می دهد. طرح اولیه با 3.95 دلار در ماه شروع می شود ، اما این فقط شما را به یک وب سایت محدود می کند. ویژگی های ایمیل نیز با این طرح محدود هستند و فضای وب سایت روی 50 گیگابایت تنظیم شده است.

اگر به دنبال میزبانی وب سایت های متعدد هستید ، باید برنامه Plus را انتخاب کنید که ماهانه با 5.95 دلار شروع می شود. این طرح اما دارای نام دامنه رایگان است ، اما محدودیتی در ویژگی های ایمیل ، پهنای باند و فضای وب سایت ندارد و به وب سایت ها و دامنه های اضافی اجازه می دهد..

BlueHost همچنین دارای یک ابزار نصب با یک کلیک است که نصب وردپرس یا سایر CMS ها را با تنها چند کلیک آسان می کند..

می توانید از طریق تلفن ، گپ یا ایمیل از متخصصین داخلی آموزش دیده BlueHost کمک بگیرید. پشتیبانی آنها به صورت 24/7 در دسترس است ، به علاوه آنها دارای یک مرکز کمک قوی و پر از راهنماهای مفید ، آموزشهای ویدئویی و موارد دیگر هستند.

بنابراین ، اگر به دنبال یک هاست وب معتبر ، برای راه اندازی چند سایت یا وبلاگ وردپرس هستید ، BlueHost باید در صدر لیست شما باشد.

با BlueHost شروع به کار کنید »

3. میزبانی InMotion

وب سایت-بهترین-هاستینگ-بهترین-میزبانی وب

میزبانی InMotion

میزبانی وب InMotion یک رهبر است وقتی میزبان مشاغل است. آنها انواع مختلفی از برنامه هاستینگ وب را ارائه می دهند ، از جمله میزبانی چندین دامنه. همه برنامه ها با ذخیره سازی SSD ارائه می شود ، که باعث می شود وب سایت شما تا 20 برابر سریعتر بارگیری کند.

برنامه راه اندازی آنها با 3.99 دلار در ماه شروع می شود ، دارای فضای نامحدود دیسک و پهنای باند ، دامنه رایگان است ، اما فقط به 2 وب سایت اجازه می دهد. در صورت نیاز به بیش از این ، باید طرح نیرو را در نظر بگیرید که ماهانه با 5.99 دلار شروع می شود. این طرح با عملکرد بالاتری همراه است. برنامه Power همچنین دارای حداکثر 6 وب سایت میزبان است.

اگر می خواهید بهترین عملکرد ، حداکثر 4 برابر سریعتر از برنامه راه اندازی ، برنامه Pro انتخاب صحیح باشد و تعداد تعداد وب سایت هایی که می توانید میزبانی کنید ، محدودیتی را نمی خواهید..

نصب 1-cick با همه حساب ها در دسترس است. می توانید بیش از 400 برنامه کاربردی از جمله WordPress ، Joomla ، Magento ، Drupal و بسیاری دیگر را انتخاب کنید.

InMotion به صورت خودکار هفتگی از وب سایت های شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. این ویژگی با هر طرح به صورت رایگان درج شده است.

دسترسی به SSH با کلیه برنامه ها نیز موجود است.

اگر وب سایت های خود را با وردپرس می سازید ، ممکن است بخواهید BoldGrid ، سازنده همه کاره سایت وردپرس را امتحان کنید ، که فقط از طریق حساب میزبانی InMotion شما در دسترس است. می توانید در مورد ما درباره BoldGrid اطلاعات بیشتری کسب کنید.

وقتی صحبت از پشتیبانی آنلاین می شود ، می توانید با استفاده از چت زنده آنها با InMotion Hosting در تماس باشید ، با آنها از طریق تلفن تماس بگیرید ، از طریق اسکایپ استفاده کنید یا بلیط الکترونیکی برای آنها ارسال کنید. آنها بسیار مفید هستند!

اگر از شرکتی دیگر به آنجا مراجعه می کنید ، که در آن چندین وب سایت دارید ، می توانید از InMotion Hosting برای مهاجرت رایگان وب سایت بپرسید. آنها به سرعت فایل ها ، ایمیل ها ، بانک اطلاعاتی ، تنظیمات و سوابق دامنه شما را منتقل می کنند و مدت زمان خرابی را به حداقل می رساند.

InMotion Hosting کمی گرانتر از رقبای خود است ، اما برای کسانی که هدف از عملکرد و قابلیت اطمینان هستند ، انتخاب خوبی است. خرید شما با ضمانت برگرداندن 90 روز پول دریافت می شود.

با میزبانی InMotion شروع کنید »

4. iPage.com

دامنه ipage-بهترین-ارزان-میزبان-چند دامنه

iPage.com

iPage یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان است که ما و سایر وب سایت ها توصیه می کنیم. برنامه میزبانی چند دامنه آنها با نام The Essential Plan برای کاربرانی که مایل به ایجاد چندین وب سایت با بودجه هستند ایده آل است.

فقط با 1.99 دلار در ماه شروع می کنید و می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی برای انتقال داده یا ذخیره سازی وب ، وب سایت های کوچک و متوسط ​​را به اندازه دلخواه خود ایجاد و میزبان کنید. در واقع ، iPage هیچ محدودیتی در میزان فضای وب یا پهنای باند شما استفاده نمی کند.

آنها همچنین با هر حساب یک نام دامنه رایگان ارائه می دهند. در هنگام ثبت نام می توانید دامنه کاملاً جدید را به صورت رایگان ثبت کنید ، یا اگر قبلاً دامنه دارید ، می توانید آن را به حساب میزبانی خود اشاره کنید. این طرح همچنین با یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن رایگان همراه است ، جایی که می توانید از بین هزاران قالب رایگان انتخاب کنید.

اگر می خواهید از WordPress برای ساخت وب سایت خود استفاده کنید ، با ابزار نصب 1 کلیک ، می توانید وب سایت خود را تنها در چند دقیقه تنظیم کنید. اگر وردپرس نرم افزار مورد علاقه شما نیست ، می توانید جوملا ، دروپال یا سایر نرم افزارهای منبع باز را نصب کنید.

اگر با حساب میزبانی خود مشکل خاصی پیدا کردید ، کاری انجام نمی شود ، یا نمی توانید بفهمید که چگونه کارهای خاصی انجام دهید. همیشه می توانید به پشتیبانی آنلاین آنها ، که در دسترس 7 24 24 است اعتماد کنید. کارمندان ماهر آنها از طریق تلفن ، ایمیل یا چت زنده به شما کمک می کنند.

در کل ، اگر به دنبال یک راه حل ارزان برای میزبانی دامنه ها و وب سایت های مختلف هستید ، با iPage هیچ گونه سازشی نخواهید داشت. مهمتر از آن ، شما با ضمانت 30 روزه برگشت پول آنها محافظت می شوید. چه چیزی را می توان از دست داد?

با iPage.com شروع به کار کنید »

5. A2Hosting

a2hosting-best-multi-domain-hosting-plans

A2Hosting

A2Hosting یک انتخاب کاملاً مناسب برای هر وب سایت است که می تواند از زمان عالی ، سرعت و عملکرد عالی بهره مند شود. انتخاب متنوع آنها از برنامه هاستینگ ، A2 را به عنوان میزبان کلیه سایتها از وب سایتهای کوچک تا محبوب با پر رفت و آمد توصیه می کند. گزینه های میزبانی ویندوز و لینوکس و همچنین گزینه های میزبانی مدیریت و مدیریت نشده همه در بین خدمات میزبانی آنها نشان داده شده است.

و از آنجا که ما در مورد میزبانی وب سایت های مختلف بحث می کنیم ، برنامه ای که برای این منظور می توانید در A2 شروع کنید ، برنامه Swift با قیمت 4.90 دلار ماهانه است. اگر نسخه ویندوز را در نظر می گیرید ، قیمت ماهانه به 5.88 دلار افزایش می یابد اما در مقایسه با پیشنهادات مشابه در صنعت همچنان رقابتی باقی مانده است.

برای قیمت طرح Swift ، می توانید چندین سایت وردپرس را روی یک حساب کاربری بهینه شده برای وردپرس با cPanel ، SSD رایگان و SSL ، و همچنین برگشت پول در هر زمان که برای برنامه های مشترک نیز اعمال می شود ، میزبان کنید. گزینه های میزبانی وردپرس مدیریت شده برای چندین سایت وردپرس از 19.48 دلار شروع می شود. این برنامه ها شامل پشتیبان گیری خودکار ، سایت بندی سایت ، CDN رایگان ، مجوز شخصی رایگان Jetpack و میزبانی سریعتر از 20 برابر.

می توانید برنامه های مستحکم تری را با گزینه های Windows و Linux در VPS و رده های سرور اختصاصی خود پیدا کنید که برخی از آنها شامل SSL و SSD و همچنین ضمانت برگشت پول در هر زمان است..

A2Hosting باید در صدر لیست شما برای میزبانی چند منظوره قابل اعتماد و کارآمد باشد که همراه با زمان عالی ، سیاست بازگشت پول ، ویژگی های امنیتی و پشتیبانی عالی باشد. برخی از برنامه های آنها کمی گران تر است ، اما ویژگی ها و برنامه های رایگان موجود در این طرح ها باعث افزایش قیمت می شوند.

با A2Hosting »شروع کنید

6. SiteGround

وب سایت-بهترین-هاستینگ-وب سایت های چند کلمه ای-وردپرس

SiteGround

SiteGround یک شرکت میزبان محبوب است که توسط WordPress به دلیل برنامه های میزبانی وردپرس پرکار خود توصیه می شود. سکوی آنها به بازارهای جهانی خدمت می کند و آنها را در صنعت بخاطر راه حل های میزبانی خوب و شناخته شده خود می شناسند.

در مورد میزبانی وب سایت های متعدد ، برنامه اشتراکی بزرگ سایت SiteGround مکان شروع است. این طرح ماهانه 5.95 دلار برای مدت نخستین دوره قرارداد شما هزینه دارد و برای 25000 بازدید ماهانه مناسب است.

ویژگی هایی که این دسته از هاستینگ را قابل توجه می داند شامل ذخیره سازی SSD ، cPanel و SSH ، SSL رایگان و HTTP / 2 ، CDN Cloudflare ، پشتیبان گیری خودکار روزانه و انطباق GDPR برای افرادی که در بازارهای اتحادیه اروپا هدف قرار می گیرند. برنامه GoGeek در این لایه سازگار با PCI است.

معادل بهینه سازی شده وردپرس از برنامه اشتراکی GoGeek یکسان است و ویژگی های اصلی آن یکسان است ، با این حال ، این طرح همچنین برای وردپرس با ویژگی هایی مانند WP-CLI ، به روزرسانی های خودکار WP ، مرحله بندی وردپرس ، SuperCacher با 3 سطح تنظیم دقیق است. ذخیره سازی و پشتیبان گیری روزانه.

مشاغل یا توسعه دهندگان با نیازهای فراتر از این برنامه ها راه حل های تخصصی میزبانی در سراسر میزبانی ابری ، سرورهای اختصاصی و گزینه های فروشندگان را پیدا می کنند. کسانی که نیازهای سطح سازمانی دارند می توانند راه حلهای سفارشی درخواست کنند.

مهاجرت رایگان ، پشتیبانی 24/7 ، پول برگشت 30 روزه ، ایجاد سایت رایگان ، تهیه پشتیبان رایگان و ذخیره سازی SSD و دسترسی cPanel و SSH به صورت استاندارد با تمام برنامه ها.

حتی اگر SiteGround خود را برای متخصصان IT ، آژانس ها و شرکت ها به بازار عرضه می کند ، خدمات آنها شامل برنامه هایی برای تازه کار نیز می شود. برخی از برنامه ها به شما امکان می دهند مکان مرکز داده را به شما و بازدید کنندگان خود نزدیکتر کنید.

ما امیدواریم که بررسی همه جانبه ما در مورد محبوب ترین هاست ها برای وب سایت های متعدد به شما در یافتن میزبانی که تمام نیازهای شما را برطرف کند ، کمک کند..

با SiteGround شروع کنید »

7. میزبان

میزبان-بهترین-هاستینگ-وب سایت های متعدد

میزبان

هاستینجر سابقه طولانی در میزبانی وب دارد ، در سال 2004 تاسیس شد. این شرکت در ارائه طیف گسترده ای از برنامه هاستینگ برای نیازهای مختلف تمرکز دارد. ارزانترین برنامه آنها (میزبانی مشترک به صورت مشترک) با 2.15 دلار در ماه شروع می شود که امکان میزبانی یک وب سایت واحد را فراهم می کند.

اگر می خواهید چندین وب سایت را به یک حساب اختصاص دهید ، می توانید یکی از برنامه های دیگر آنها را انتخاب کنید. برنامه میزبانی حق بیمه به اشتراک گذاشته شده با 4.84 دلار در ماه شروع می شود و برای میزبانی وب سایت ها و دامنه های نامحدود مناسب است. دارای دو برابر قدرت پردازش و حافظه بیشتر از برنامه Single است. این طرح شامل پشتیبان گیری هفتگی نیز می باشد.

برای قدرت بیشتر ، می توانید برنامه میزبانی مشترک Business را انتخاب کنید ، که تمام مزایای این برنامه Premium را به همراه برخی از موارد اضافی عالی به همراه دارد. این طرح دارای پشتیبان گیری روزانه ، مجوز SSL رایگان و 4 برابر قدرت پردازش و حافظه بیشتر است.

میزبانی ابر مقرون به صرفه در Hostinger نیز موجود است. آنها 3 برنامه ابر مختلف ارائه می دهند که حتی بیشتر از برنامه های مشترک اما با همان سادگی قدرت بیشتری دارند. طرح راه اندازی با 15/15 دلار در ماه شروع می شود و امکان میزبانی وب سایت های متعدد را فراهم می کند. این طرح شامل یک IP اختصاصی ، فضای وب 40 گیگابایتی ، پهنای باند 2000 گیگابایتی ، حافظه رم 3 گیگابایتی ، 2 هسته پردازنده و موارد دیگر.

اگر وب سایت خود را با استفاده از WordPress یا سایر CMS می سازید ، با Hostinger می توانید آن را به سرعت تنظیم کنید. ابزار نصب یک کلیک آنها باعث می شود سایت وردپرس شما به صورت آنلاین سریع و آسان شود.

این شرکت 99.9٪ ضمانت به موقع را در برنامه های مشترک خود ارائه می دهد ، در حالی که برنامه های ابر دارای تیم نظارت به موقع اختصاصی هستند تا بهترین نتایج ممکن را به مشتریان خود ارائه دهند..

برنامه های VPS و اختصاصی نیز با هاستینجر موجود است.

به طور کلی ، Hostinger یک گزینه عالی برای میزبانی وب سایت های متعدد و مدیریت چندین دامنه است. عملکرد ، ویژگی ها و همچنین قیمت گذاری آنها بسیار رقابتی است.

با هاستینجر شروع کنید »

8. GoDaddy

داماد خدادادی-ارزان-میزبان-چند دامنه

GoDaddy

اگرچه ممکن است شما آن را به عنوان ثبت کننده دامنه محبوب بشناسید ، GoDaddy همچنین یک شرکت ارائه دهنده میزبانی وب جهانی با بارهای پیشرو در صنعت ، 99.9٪ ضمانت به موقع و پشتیبانی 24/7 مستقر در ایالات متحده است..

میزبانی دامنه چندگانه با 4.99 دلار در ماه با برنامه میزبانی مشترک Deluxe شروع می شود ، که در واقع میزبانی وب سایت های نامحدود را فراهم می کند. این طرح در سایر ویژگی ها و همچنین مانند ذخیره سازی ، زیر دامنه ها و پهنای باند نامحدود است ، که نامحدود است.

چیزی که ممکن است در بسیاری از میزبانهای بودجه به خصوص با میزبانی مشترک مشاهده نشود ، گزینه انتخاب بین برنامه های Windows و Linux است. علاوه بر این ، برنامه های ویندوز به همان اندازه برنامه های لینوکس قیمت گذاری می شوند ، که از این نظر نیز بی نظیر است زیرا بیشتر میزبان هایی که هر دو را به آنها پیشنهاد می دهند اغلب برنامه های Windows را گرانتر می کنند.

و از آنجا که GoDaddy بزرگترین ثبت دامنه است ، آنها همچنین با تمام برنامه های سالانه خود یک نام دامنه رایگان ارائه می دهند ، بنابراین اگر می خواهید یک دامنه را ثبت کنید و در GoDaddy میزبانی کنید ، می توانید از این تبلیغات استفاده کنید.

برنامه های لینوکس دارای cPanel رایگان است ، در حالی که برنامه های ویندوز با کنترل پنل Odin Plesk ارائه می شوند ، که هر دو گزینه عالی کنترل پنل هستند..

برخی از برنامه های میزبانی WordPress با مدیریت GoDaddy نیز برای میزبانی دامنه های متعدد مناسب هستند ، و طرحی که امکان میزبانی بیشتر دامنه ها را فراهم می کند ، برنامه توسعه دهنده با 13.99 دلار در ماه است که میزبانی برای 5 وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد.

تهیه نسخه پشتیبان رایگان روزانه ، ابزار مهاجرت با یک کلیک ، سازنده سایت آسان با قالب های از پیش ساخته ، 30 روز ضمانت برگشت پول و VPS و سرورهای اختصاصی برای زمانی که می خواهید به روزرسانی کنید ، همه در GoDaddy در دسترس هستند.

با GoDaddy شروع به کار کنید »

9. FatCow

دامنه های فتوا-ارزان-هاستینگ-نامحدود

FatCow

اگر با هاستینگ وب کاملاً ناآشنا باشید و اولین وب سایت خود را می سازید ، مطمئناً FatCow گزینه ای است که باید از آن خارج شوید. آنها بر روی نیازهای تازه کارها تمرکز می کنند و بسترهای دوستانه آنها تلاش می کند تا میزبانی را برای همه راحت و آسان درک کند.

FatCow اصطلاحات تکنیکی را که اغلب در سایت های میزبانی مشاهده می کنید ، قطع می کند و ویژگی های هر یک از برنامه های خود را در اصطلاحات خنده دار کشاورزی توضیح می دهد. محبوب ترین برنامه آنها طرح اصلی FatCow است ، که یک برنامه میزبانی مشترک است که به شما امکان می دهد دامنه های نامحدود را روی حساب خود میزبان کنید..

برای اولین سال از قرارداد خود ، نام دامنه رایگان دریافت می کنید. سایر ویژگی های همراه با این برنامه ورود به سطح وب سایت ، ایجاد وب سایت ، اعتبار تبلیغ رایگان در گوگل و بینگ ، ادغام پی پال ، SSL مشترک ، پشتیبانی 24/7 ، فیلتر اسپم ، پشتیبان گیری روزانه سرور ، 30 روزه پول برگشتی است.

این طرح برای نخستین دوره با 4.08 دلار در ماه شروع می شود. ممکن است فکر کنید این تنها برنامه ای است که توسط FatCow ارائه می شود ، زیرا آنها برنامه های دیگر خود را به شدت تبلیغ نمی کنند ، اما کاتالوگ میزبانی آنها همچنین شامل میزبانی وردپرس با دو برنامه ، یک برنامه Starter و Essential است که بر اساس برنامه میزبانی اصلی ، چندین مورد انجام می شود. برنامه های VPS و سرورهای اختصاصی.

از میان دو برنامه وردپرس ، برنامه Starter با قیمت 3.75 دلار در ماه ارزانتر است ، اما برنامه Essential با زیرساخت های فوق العاده سرعت SSD ، بسته نرم افزاری امنیتی Deluxe و پشتیبانی متخصص ارائه می شود. این طرح با 6.95 دلار در ماه شروع می شود. هر دو برنامه امکان ثبت دامنه رایگان را دارند و هر دو دارای تم ها و افزونه های از پیش نصب شده هستند.

اگر نیازهای میزبانی شما هنوز حداقل است ، اما توجه به رشد شما وجود دارد ، می توانید مقرون به صرفه ترین برنامه میزبانی مشترک را در FatCow انتخاب کنید و وقتی زمان آن فرا رسید ، می توانید به یک طرح متفاوت تغییر دهید.

با FatCow شروع به کار کنید »

10. DreamHost

dreamhost-چند وب سایت-هاستینگ

DreamHost

DreamHost جانباز دیگری در تجارت میزبان است. این شرکت از سال 1997 آغاز به کار کرده است و امروز به بیش از 400 هزار مشتری خدمت می کند و بیش از 1.5 میلیون سایت را در سرورهای خود میزبانی می کند. نیمی از این وب سایت ها در وردپرس در حال اجرا هستند. با تشکر از برنامه های بهینه شده وردپرس و WooCommerce ، آنها به مشتری های بیشتری می رسند.

علاوه بر میزبانی وردپرس ، DreamHost برنامه های مختلف میزبانی را نیز برای نیازهای مختلف ارائه می دهد. آنها برنامه های ساده مشترک ارائه می دهند ، که امکان میزبانی وب سایت ها و دامنه های متعدد / نامحدود را فراهم می آورد. برنامه Shared Unlimited آنها با قیمت 7.95 دلار در ماه شروع می شود و شامل دامنه رایگان ، هاستینگ ایمیل ، گواهینامه SSL و ذخیره سازی و ترافیک نامحدود است. این طرح با پرداخت ماهانه نیز موجود است.

تمام برنامه های DreamHost دارای یک کنترل پنل آسان است. آنها از cPanel استفاده نمی کنند بلکه از کنترل پنل داخلی خود ساخته شده اند که از ابتدا (بیش از 22 سال) در سیستم عامل آنها استفاده شده است. .

ضمانت 100٪ به موقع نوید سختی است ، زیرا بیشتر رقبای آن فقط 99.9٪ ضمانت به موقع ارائه می دهند. DreamHost برای هر ساعت سرویس خرابی یا قطع سرویس ، اعتبار یک روزه رایگان ارائه می دهد. معامله بسیار جالب ، اگر از من بخواهید.

DreamHost دارای یک بخش پشتیبانی مستقر در ایالات متحده است که شب و روز در آن جایزه می گیرد.

ضمانت برگشت پول 97 روزه آنها نیز پیشنهاد بسیار بی نظیری در صنعت است. نزدیکترین رقیب آنها در این مورد هاستینگ InMotion است که 90 روزه ارائه می دهد.

بسیاری از ویژگی های دیگر دیگر نیز وجود دارد ، از جمله نصب 1 کلیک روی WordPress (و اسکریپت دیگر) ، SSL رایگان با رمزگذاری Let ، ذخیره سازی SSD در تمام سرورهای آنها برای عملکرد بهتر ، پشتیبانی از PHP 7+ ، Python ، Perl ، ریل و موارد دیگر.

بنابراین ، اگر می خواهید چندین وب سایت میزبانی کنید و به یک هاستینگ قابل اعتماد احتیاج دارید ، به علاوه ممکن است بخواهید ماهانه میزبانی خود را پرداخت کنید ، DreamHost ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

با DreamHost شروع به کار کنید »

11. میزبان

میزبان-خوب-نامحدود-وب سایت هاستینگ

میزبان

میزبان وب چندمین دامنه که می توانید از آن خارج شوید HostMonster است. آنها همچنین در رده میزبان بودجه و دسته میزبان کاربر پسند قرار می گیرند ، و طرحی که بلافاصله در وب سایت آنها تبلیغ می شود ، برنامه میزبانی مشترک اصلی آنها است که از 4.95 دلار در ماه شروع می شود.

با این حال ، این طرح اصلی شامل میزبانی دامنه های چندگانه نیست ، بنابراین باید برنامه Plus را بررسی کنید ، که به شما امکان می دهد 10 دامنه را با همان حساب یا برنامه Premium که میزبان دامنه نامحدود است ، میزبان کنید. برای اولین دوره قرارداد شما ، هر دو طرح در ماه 6.95 دلار قیمت دارند ، اما برنامه Plus با نرخ بالاتر تجدید می شود.

نام دامنه رایگان استاندارد ، 30 روز پس انداز پول ، نصبهای 1 کلیک ، سازنده سایت رایگان ، اعتبار و آگهی های پشتیبانی و پشتیبانی 24/7 در این طرح ها نیز موجود است.

در صورت نیاز به به روزرسانی ، چندین برنامه VPS را که بر روی فناوری cloud ساخته شده است ، ارائه می دهد دسترسی به کنترل پنل و کنترل پنل cPanel ، و چندین سرور اختصاصی با ذخیره سازی آینه ، حافظه پنهانی پیشرفته و cPanel پیشرفته ، پیدا خواهید کرد..

متأسفانه ، HostMonster فاقد ضمانت به موقع است و در حالی که میزبان بودجه معمولاً یکی را بخصوص با برنامه های مشترک خود تبلیغ نمی کنند ، HostMonster آن را با برنامه های میزبانی سطح بالاتر خود شامل نمی شود. آنچه در عوض آنها ارائه می دهند تضمین برگشت پول بدون مزخرف با این برنامه ها است ، بنابراین می توانید در صورت راضی نبودن حساب خود را لغو کنید.

میزبانی بهینه سازی وردپرس در سبد HostMonster نیز وجود ندارد ، بنابراین اگر می خواهید میزبانی تخصصی برای سایت وردپرس خود داشته باشید ، ما شما را به انتخاب برخی از ارائه دهندگان میزبانی دیگر ذکر شده در این مقاله که ویژگی های میزبانی وردپرس را دارند تشویق می کنیم..

با HostMonster شروع به کار کنید »

12. NameCheap

namecheap-ارزان-نامحدود-وب سایت-دامنه میزبانی وب

NameCheap

اگر قبلاً نام دامنه خریداری کرده اید ، مطمئناً با نام NameCheap روبرو شده اید. خدمات اصلی آنها بدون شک ثبت دامنه است ، اما آنها میزبانی وب را نیز ارائه می دهند.

در حقیقت ، NameCheap انواع مختلف هاستینگ را از سرورهای مشترک تا اختصاصی ارائه می دهد. خبر خوب برای کسانی که به دنبال میزبانی هستند که به چندین نام دامنه اجازه می دهد این است که همه برنامه های مشترک در NameCheap با این قدرت همراه هستند.

طرح ستاره ای که ارزانترین قیمت در این گروه با 2.88 دلار در ماه است ، به شما امکان می دهد تا حداکثر 3 وب سایت میزبانی کنید ، در حالی که تمام برنامه های دیگر محدودیتی در تعداد دامنه هایی که می توانید در یک حساب کاربری خود قرار دهید ندارند..

NameCheap یک SLA 100٪ به موقع را ارائه می دهد ، به این معنی که برای زمان کاهش سایت شما ، آنها به حساب شما اعتبار می دهند. تضمین دیگری که توسط NameCheap ارائه می شود ، پشتیبانی 30 روزه استاندارد و پشتیبانی 24/7 است.

cPanel و WordPress همراه با هر بسته بندی هستند و به همین ترتیب حداکثر 50 گواهی مثبت SSL مثبت به مدت یک سال.

افرادی که به دنبال ایجاد وب سایت خود با WordPress هستند ، ممکن است علاقه مند باشند میزبان وردپرس NameCheap ، که در یک بستر ابری با کارایی بالا ساخته شده است و به شما اجازه می دهد تا در عرض چند دقیقه آماده انتشار باشید. یک برنامه WP منفرد ارائه شده است ، EasyWP که از 8.88 دلار / ماه / وب سایت شروع می شود.

همانطور که اشاره کردیم ، NameCheap طیف کاملی از برنامه هاستینگ را ارائه می دهد ، بنابراین اگر علاقه مند به فروش مجدد دامنه ، برنامه های VPS یا سرورهای اختصاصی هستید ، در هر یک از این دسته برنامه ها پیدا خواهید کرد.

با NameCheap شروع به کار کنید »

13. JustHost

میزبانی ارزان قیمت-justhost

JustHost

میزبان وب آسان دیگری که هم از نظر قیمت و هم از نظر ویژگی هایی با HostMonster و FatCow مشابه است ، JustHost است. در اینجا نیز ، میزبان مشترک میزبان یک برنامه به همراه با میزبانی حداکثر 10 وب سایت و یک برنامه Prime با میزبانی وب نامحدود ارائه می دهد.

هر دو طرح در ماه 6.95 دلار قیمت دارند ، اما طرح نخست از آنجایی که با نرخ بالاتر تجدید می شود گرانتر است.

دامنه رایگان با هر طرح به همراه سازنده سایت رایگان ، نصب های 1 کلیک و پشتیبانی 24/7 درج شده است. 200 دلار اعتبار تبلیغاتی نیز برای کسانی که می خواهند وب سایت های خود را در گوگل و بینگ تبلیغ کنند ، ارائه می شود. cPanel کنترل پنلی است که با این برنامه ها گنجانده شده است و اگر به فکر فروش چیزی از طریق سایت خود هستید ، می توانید راه حل های مختلف سبد خرید را با یک کلیک اضافه کنید.

میزبانی بهینه سازی وردپرس از خدمات آنها غایب است ، اما آنها VPS و سرورهای اختصاصی را برای کسانی که به دنبال ارتقا یا نیاز به یک بسته میزبانی قوی تر هستند ، ارائه می دهند..

اگرچه کمّی نشده است ، JustHost نوید در دسترس بودن بالایی را می دهد و با نظارت بر شبکه 24/7 خود ، رویکرد پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از مشکلات خرابی پیش می برد. علاوه بر این ضمانت ، آنها ضمانت 30 روزه برگشت پول ، پشتیبانی تلفنی و ایمیل 24/7 را ارائه می دهند و این ضمانت را دارند که با تماس با پشتیبانی مشتری ، مشکلات شما توسط یک شخص حقیقی حل می شود..

JustHost میزبان وب فاقد هیجان است ، استفاده از آن برای مبتدیانی که به ابزار و پشتیبانی اولیه لازم برای راه اندازی یک یا چندین وب سایت با بودجه نیاز دارند ، آسان و قابل استفاده است..

با JustHost شروع به کار کنید »

14. InterServer

interserver-hosting - چند وب سایت با همان حساب

InterServer

InterServer به صورت خصوصی مراکز داده خود را در اختیار دارد و اداره می کند و راه حل های میزبانی برای انواع نیازها را با برنامه ریزی برای هر نقطه قیمت ارائه می دهد. آنها مشترک ، ابر هستند & VPS ، سرورهای اختصاصی و میزبان colocation.

بسته میزبانی وب استاندارد InterServer از 5 دلار در ماه شروع می شود و اگر به دنبال میزبانی چندین وب سایت هستید ، از ویژگی های از جمله میزبانی دامنه نامحدود برخوردار است. ذخیره سازی نامحدود و انتقال داده ها نیز گنجانده شده است.

این بسته مجهز به سرورهای حافظه پنهان SSD ، پشتیبان گیری هفتگی ، 99.9٪ ضمانت به موقع ، تضمین قفل قیمت ، پشتیبانی 24/7 و ضمانت بازگشت 30 روزه استاندارد است. بهینه سازی SSL ، cPanel ، WordPress نیز با این طرح گنجانده شده است.

بر خلاف سایر میزبان وب ، InterServer به شما امکان می دهد به جای پرداخت سال های بیشتر در سال های پیش رو ، صورتحساب ماهانه را انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید مرتکب شوید ، می توانید از تخفیف بهره مند شوید.

اگر به میزبانی وب ASP.NET احتیاج دارید ، می توانید از همان ویژگی های موجود با همان قیمت استاندارد میزبانی وب استاندارد لذت ببرید.

InterServer ثبت دامنه رایگان ارائه نمی دهد ، اما می توانید دامنه ای را با قیمت تخفیف ثبت کنید (1.99 دلار).

برنامه های VPS و سرورهای اختصاصی قابل تنظیم هستند ، به این معنی که می توانید CPU ، ذخیره سازی ، انتقال ، سیستم عامل ، کنترل پنل و غیره را انتخاب کنید ، یا می توانید با گزینه های از پیش تنظیم شده پیش بروید.

این میزبان همچنین میزبان جغرافیایی را برای مشاغلی که مایل به نگه داشتن سرورهای داخلی خود نیستند ، ارائه می دهد. تمام برنامه های این گروه با دسترسی بیومتریک 24/7 به سرورهای شما ، 100٪ ضمانت به روز رسانی نیرو و پشتیبانی 24/7 ارائه می شوند.

InterServer با نزدیک به دو دهه تجربه ، میزبان قابل اعتماد با برنامه های متعدد در طیف است که قطعاً باید روی رادار شما باشد.

با InterServer شروع به کار کنید »

15. WebHostingHub

میزبانی وب-ارزان-وبلاگ-چند وبلاگ

WebHostingHub

WebHostingHub یک میزبان وب سبز است که در هاست اشتراکی تخصص دارد و با هرکدام از برنامه های خود میزبان دامنه های مختلفی را ارائه می دهد. برنامه های غنی از ویژگی های مبتدی گرا ، در جستجوی میزبانی قابل اعتماد ، انتخاب مناسبی برای هر فرد یا مشاغل کوچک است.

به جز برنامه استارت آویز Spark که برای میزبانی حداکثر 2 وب سایت طراحی شده است ، دو بسته مشترک دیگر آنها شامل میزبانی دامنه نامحدود است. همه برنامه ها ، از جمله Spark ، ثبت نام دامنه رایگان ، SSL رایگان ، ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند و اعتبار تبلیغاتی را ارائه می دهند.

سایر ویژگی های قابل توجه SSD رایگان ارائه شده با هر برنامه ، دسترسی cPanel و SSH ، سازنده وب سایت برتر ، انتقال وب سایت خرابی صفر است. برنامه های نیترو و دینامو حتی به شما امکان انتخاب مرکز داده را می دهند. WHH به خدمات خود اطمینان دارند که حتی با هر برنامه ضمانت برگشت 90 روزه پول را نیز شامل می شوند.

سه برنامه اشتراکی که توسط WHH ارائه شده است می تواند برای اهداف خاص سفارشی سازی شود ، مانند اگر می خواهید یک وبلاگ را میزبانی کنید ، می توانید به راحتی با یک کلیک وردپرس را نصب کرده و از میان مضامین قابل تنظیم رایگان انتخاب کنید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید یک وب سایت تجارت الکترونیکی کوچک داشته باشید ، می توانید از چندین ابزار تجارت الکترونیکی مانند 1 کلیک سبد خرید رایگان (PrestaShop ، Magento ، OpenCart) استفاده کرده و وب سایت خود را با SSL های رایگان ایمن کنید..

WHH برای میزبانی وب سایت های شخصی و تجاری کوچک و متوسط ​​بسیار عالی است ، اما برای وب سایت های بزرگ و با ترافیک محور نیست. با این حال ، اگر در رده قبلی قرار بگیرید ، سایت شما از عملکرد پیشرفته SSD ، 99.9٪ به موقع و ویژگی های عالی برخوردار خواهد بود که تمام نیازهای وب سایت شما را پوشش می دهد.

با WebHostingHub شروع کنید »

16. GreenGeeks

greengeeks-top-نامحدود-وب سایت-هاستینگ

GreenGeeks

GreenGeeks یکی از میزبانان وب سرآمد انرژی سبز است که خدمات میزبانی وب به سرورهای اشتراکی ، نمایندگی فروش ، VPS و سرورهای اختصاصی گسترش می یابد. آنها میزبان سازگار با PCI را ارائه می دهند و شما حتی می توانید از چندین مکان مرکز داده (ققنوس ، شیکاگو ، تورنتو ، مونترال و آمستردام) انتخاب کنید..

تنها برنامه های میزبانی مشترک آنها یک پکیج همه جانبه است که از 3.95 دلار در ماه شروع می شود. اگرچه در رده خود مفرد است ، این طرح به دامنه های نامحدود با 1 حساب اجازه می دهد. همچنین فضای وب SSD و انتقال داده ها نامحدود است.

مانند سایر برنامه های میزبانی مشترک که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است ، این مبانی نیز با اصول اساسی همراه است: سازنده وب سایت ، سرویس انتقال رایگان ، 99.9٪ به وقت ، پشتیبانی فنی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول.

با این حال ، آنچه که در مورد این طرح خاص است ، قابلیت های تجارت الکترونیکی آن است ، یعنی انطباق PCI ، گواهی SSL رایگان ، و Let Let Encrypt Wildcard SSL رایگان. فروشگاه تجارت الکترونیک شما امن و مطابق با الزامات صنعت برای پردازش پرداخت خواهد بود.

این بسته مشابه در نسخه بهینه سازی شده WordPress و همچنین با 1 کلیک نصب وردپرس ، بروزرسانی های خودکار ، امنیت پیشرفته ، پشتیبانی متخصص ، WP-CLI ، پیاده سازی CDN و پشتیبان گیری روزانه ارائه می شود..

گرچه GreenGeeks طرحی مشترک شگفت انگیز را ارائه می دهد ، دسته میزبانی VPS آنها بیشترین برنامه را با قیمت ها با شروع از 39.95 دلار در ماه ارائه می دهد. سرورهای اختصاصی همچنین با قیمت 169 دلار در ماه شروع می شوند. آنها همچنین بسته های فروشندگان متعددی را با قیمت های مختلف از 19.95 دلار در ماه به 59.95 دلار در ماه ارائه می دهند.

اگر میزبانی دوستانه با محیط زیست برای شما مهم است و می خواهید ارائه دهنده ای با تجربه ارائه دهید که راه حل های میزبانی مقیاس پذیر را ارائه دهد ، GreenGeeks بدون توجه به اینکه به دنبال یک راه حل مشترک میزبانی یا گزینه های برتر هستید ، گزینه ای برای عدم امنیت است..

با GreenGeeks شروع کنید »

17. صفحه های قمری

lunarpages-هاستینگ-چند وب سایت-یک سرور

صفحه های قمری

به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های میزبانی بالا پایان ، LunarPages خدمات خود را به سمت توسعه دهندگان ، مشاغل و آژانس ها ارائه می دهد. این میزبانی برای مبتدیان و تازه کار نیست ، بلکه در عوض بهتر به کسانی که نیاز به راه حل های تخصصی میزبانی دارند که مقیاس پذیری پیچیده و شرایط عملکرد را برآورده می کند ، کمک می کند..

برنامه های میزبانی دامنه چندگانه از 3.95 دلار در هر ماه شروع می شود ، که این قیمت برای بسته بندی هاست Basic Linux Hosting است. یک نسخه ویندوز از این برنامه میزبانی مشترک شخصی نیز وجود دارد که در هر ماه 9.95 دلار هزینه دارد. هر دو برنامه دارای فضای ذخیره نامحدود و دامنه رایگان هستند ، اما در حالی که برنامه ویندوز شامل Plesk به صورت رایگان است ، برنامه لینوکس این امکان را برای هزینه اضافی 2 دلار در ماه فراهم می کند..

راه حل های میزبانی مشترک مشاغل تجاری در انتهای قیمت طیف با برنامه های شروع شده از 22.95 دلار در ماه قرار دارند. میزبانی وب VPS مقیاس پذیر ، میزبان ابری خصوصی ، سرورهای اختصاصی ویندوز و لینوکس ، و برنامه فروشندگان توسعه دهنده گزینه های میزبانی دیگر هستند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

مشتریانی که به راه حل های میزبانی از راه دور نیاز دارند می توانند گزینه خصوصی میزبانی ابر را انتخاب کنند ، که به شما امکان می دهد همه چیز را از منابع دقیق مورد نیاز خود تا نوع سیستم عامل مورد نظر خود انتخاب کنید..

میزبانی سازگار با PCI در اینجا نیز موجود است که در بسیاری از صنایع مورد نیاز است. از دیگر ویژگی های میزبانی که در اینجا وجود دارد می توان به ذخیره سازی SSD ، ثبت دامنه رایگان ، 99.9٪ به موقع ، اعتبار تبلیغات ، پشتیبانی 24/7 و نظارت بر شبکه ، 30 روز برگشت پول ، سازنده وب سایت weebly ، محافظت از DDoS و غیره اشاره کرد..

میزبانی در LunarPages ارزان نیست ، اما این یک مارک میزبانی ممتاز است که نیازهای مشتریانی سطح بالا را که نیاز به برنامه های بسیار مقیاس پذیر و قابل اعتماد دارند را برآورده می کند..

با LunarPages شروع کنید »

18. HostPapa

هاستپاپ-کم هزینه-چند دامنه میزبانی

میزبان

HostPapa یک میزبان وب هوشمند است که مایل اضافی را طی می کند تا خدمات خود را نه تنها از نظر قیمت ، بلکه در مورد قابلیت استفاده نیز در دسترس همه قرار دهد. میزبانی برای دامنه های مختلف از 3.95 $ / ماه با برنامه میزبانی مشترک Business ، که همچنین با ذخیره و نامحدود پهنای باند در دسترس است.

بسته های اشتراکی HostPapa ، VPS ، WordPress و فروشندگان برای افراد و مشاغل كوچكی كه می خواهند بصورت آنلاین دریافت كنند طراحی شده اند اما فاقد مهارت و یا بودجه بزرگی برای این كار هستند. خوشبختانه ، با HostPapa لازم نیست که یک یا حتی تعداد بیشتری وب سایت را به صورت آنلاین بدست آورید.

ویژگی های هر طرح به وضوح شرح داده شده و توضیح داده شده است ، بنابراین می توانید آنچه را برای پول خود دریافت می کنید ، مشاهده کنید. برخی از ویژگی هایی که شما از یک میزبان وب خوب انتظار دارید مانند نام دامنه رایگان ، 99.9٪ به موقع ، ابزار ایجاد سایت ، هاست آماده WordPress و غیره ، همگی در برنامه های HostPapa نمایش داده شده اند.

موارد اضافی ارائه شده توسط HostPapa بر رشد و محافظت از وب سایت شما متمرکز شده است ، بنابراین ، برخی از برنامه های آنها با عملکرد پیشرفته SSD ، حفاظت از SiteLock همراه است که به طور خودکار وب سایت شما را برای بدافزارها ، حق بیمه Wildcard SSL ، پشتیبان گیری خودکار و بازیابی باز می کند..

اگر دامنه یا وب سایت موجود دارید ، اما از میزبان فعلی خود راضی نیستید ، می توانید از خدمات انتقال رایگان HostPapa استفاده کنید.

بسته های بهینه سازی شده وردپرس همچنین برخی از برنامه ها میزبان دامنه نامحدود یا نامحدود را ارائه می دهند. قیمت ها در این گروه از 3.95 دلار در ماه شروع می شوند و تجربه وردپرس را ارائه می دهند و بهینه سازی می کنند که از طریق ذخیره حافظه پیشرفته ، CDN ، فایروال پیشرفته ، پشتیبان گیری خودکار وردپرس و شناسایی خودکار و حذف بدافزار متمرکز بر عملکرد و امنیت است..

با HostPapa شروع به کار کنید »

19. NetworkSolutions

networkolutions-domain-multiple-domain

راه حل های شبکه

همانطور که از نام آن پیداست ، Network Solutions خدمات مختلف وب راه حل ارائه می دهد که از ثبت دامنه ، امنیت ، بازاریابی آنلاین تا میزبانی وب است. آنها دو نوع میزبانی را ارائه می دهند – مشترک و VPS.

لایه میزبانی مشترک دارای سه برنامه با میزبانی دامنه های متعدد ، نام دامنه رایگان و اسکن بدافزار در تمام برنامه ها است. برنامه شروع کننده ماهانه 8.94 دلار هزینه دارد و سایر برنامه های مشترک با اضافه کردن این ویژگی های اضافی مانند فضای نامحدود دیسک ، حذف بدافزار خودکار و جلوگیری از هک ، و SSL بر اساس این برنامه ایجاد می شوند..

به جز بسته WP برای کارآفرینان ، سایر برنامه های WordPress NetworkSolution به میزبانی دامنه های متعدد اجازه می دهند. تهیه نسخه پشتیبان ابری در صورت تقاضا ، SSL ، و مدیریت چند منظوره با هر طرح گنجانده شده است. قیمت چندین میزبانی سایت وردپرس از 12.55 دلار در ماه شروع می شود.

برای افرادی که نیاز به منابع و امنیت بیشتری نسبت به بسته های اشتراکی یا وردپرس دارند ، NetSol دارای دو برنامه VPS است که همه این نکات را بررسی می کند.

NetSol 99.9٪ به موقع ، 24/7 مشتری مشتری واقعی و دسترسی مکمل به یک مشاور فنی را تضمین می کند.

رابط NetSol مخصوصاً کاربر پسند نیست ، بنابراین ممکن است افراد تازه کار زمان سخت تری داشته باشند.

اگر قیمت سایر میزبان وب را در این مقاله بررسی کرده اید ، احتمالاً متوجه تفاوت قابل توجه قیمت بین NetSol و قیمت برنامه های مشابه در هاست های مختلف شده اید. یک دلیل این است که برخلاف میزبان وب دیگر ، NetSol با برنامه های خود قیمت های مقدماتی تبلیغاتی را ارائه نمی دهد ، اما با این وجود ، در مقایسه با نرخ تجدید میزبان های دیگر ، NetSol گران تر است حتی اگر برنامه های آنها فاقد ویژگی های ارائه شده توسط دیگران باشد..

با NetworkSolutions شروع کنید »

20. JaguarPC

میزبانی jaguarpc-management-domain-multiple

Januar PC

JaguarPC یکی از قدیمی ترین ارائه دهنده هاستینگ است که بیش از 20 سال در این زمینه فعالیت می کند. این شرکت برنامه های مختلف میزبانی از جمله اشتراك ، فروشندگان ، cloud VPS و اختصاصی را ارائه می دهد. JaguarPC میزبان بیش از 500،000 دامنه و مراکز داده در آتلانتا ، شیکاگو ، هاستون و انگلستان است..

“Lite” ، ارزان ترین برنامه میزبانی آنها ، که از 3.96 دلار در ماه شروع می شود ، امکان میزبانی وب سایت مجرد را فراهم می کند. اگر می خواهید چندین وب سایت میزبان باشید ، باید به برنامه “Pro” که حداکثر 3 وب سایت اجازه می دهد ، ارتقا دهید. این طرح به عنوان یک برنامه میزبانی نیمه اختصاصی تبلیغ می شود که دارای 3 هسته پردازنده اختصاص یافته است.

برنامه های میزبانی مشترک آنها در مقایسه با رقابت آن محدودیت هایی دارد. میزبانی وب نامحدود وب سایت فقط در VPS یا برنامه های اختصاصی آنها مجاز است.

“VPS Standard” یک برنامه مدیریت شده است ، که شامل WHM / cPanel است و هیچ محدودیتی در تعداد وب سایت ها و دامنه های میزبان ندارد..

JaguarPC با انتقال وب سایت های شما به سرور خود ، کمک می کند. اگر میزبان وب را تغییر می دهید و می خواهید حساب خود را به JaguarPC منتقل کنید ، آنها این کار را به صورت رایگان انجام می دهند.

بیش از 450 برنامه از طریق ابزار نصب یک کلیک این شرکت در دسترس است. این امر باعث می شود نصب وردپرس ، دروپال ، جوملا ، مگنتو یا سایر نرم افزارهای منبع باز به وب سایت شما آسان شود.

با JaguarPC شروع به کار کنید »

نکاتی برای مدیریت آسان دامنه های متعدد

اگر شما فقط دارای دو دامنه هستید ، پیگیری تاریخ های ثبت و ثبت کنندگان کار سختی نیست. اما اگر صاحب ده ها یا صدها نام دامنه باشید ، می خواهید راهی برای مدیریت ، تمدید و پیگیری هر دامنه با حداقل تلاش پیدا کنید. در ادامه چند نکته در مورد نحوه مدیریت دامنه های شما ارائه می دهم.

از یک ابزار مدیریت دامنه استفاده کنید که به شما امکان می دهد تاریخ ثبت ، تاریخ انقضا ، آدرس IP ، سرور نام ، ثبت و موارد دیگر را پیگیری کنید. در اینجا لیستی از نرم افزارهای آزاد و تجاری وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند:

هنگام ثبت دامنه های خود ، از یک آدرس ایمیلی استفاده کنید که روزانه بررسی خواهید کرد. طبق قانون ، ثبت کنندگان دامنه می توانند اعلان هایی درباره وضعیت دامنه خود برای شما ارسال کنند. معمولاً 30 ، 7 و یک روز قبل از انقضا دامنه خود آدرس ایمیل دریافت خواهید کرد. اگر ایمیل خود را روزانه بررسی کنید ، هیچ تمدیدی را از دست نخواهید داد.

تمدیدهای خود را در حالت خودکار تنظیم کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به پردازش مجدد هر دامنه به صورت دستی نخواهید داشت. مطمئن شوید که بودجه کافی در حساب بانکی یا پی پال خود دارید تا پرداخت پردازش شود و دامنه خود را از دست ندهید.

اطمینان حاصل کنید که در رجیسترهای مختلف ، نامهای کاربری و رمزهای عبور قدرتمندی دارید که از یک وب سایت دیگر استفاده نمی کنید. این بسیار مهم است زیرا سرقت دامنه روز به روز محبوب تر می شود. اگرچه ثبت دامنه تلاش های زیادی در زمینه تأمین امنیت دامنه های مشتری خود انجام می دهد ، اما می تواند اتفاق بیفتد که شخص غیرمجاز به حساب شما دسترسی پیدا کند. احتمالاً شما نمی خواهید دامنه های ارزشمند خود را از دست دهید.

همه چیز را می پیچید

در بالا من بهترین شرکت های هاستینگ را به شما نشان داده ام که به شما امکان میزبان چندین دامنه و وب سایت را می دهند. مطمئناً می توانید چندین دامنه را نیز روی یک حساب VPS میزبان باشید ، اما این هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. یک برنامه سرور خصوصی مجازی ماهانه 20 دلار شروع می شود ، اما در صورت نیاز به سرویس مدیریت شده ، این قیمت افزایش می یابد. یک سرور مجازی قابل اطمینان تر است و می تواند امنیت بیشتری را به شما ارائه دهد و همچنین قدرت میزبانی بیشتری نیز داشته باشد اما با هزینه اضافی. بنابراین اگر برای میزبانی وب سایت های خود به راه حل ارزان قیمت نیاز دارید ، شرکت های ذکر شده فوق را توصیه می کنیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map