10 بهترین ارائه دهنده هاستینگ که گواهی SSL رایگان ارائه می دهند

ssl بهترین وب-میزبانی وب


پس از اتمام ایجاد وب سایت ، مرحله بعدی انتخاب یک شرکت میزبانی است که بتوانید آن را بصورت آنلاین منتشر کنید. در این مقاله بهترین ارائه دهنده هاستینگ را به شما ارائه می دهیم که در آن می توانید وب سایت خود را میزبانی کنید و SSL رایگان ارائه می دهد.

امنیت خصوصاً در این جهان دیجیتالی بسیار مهم است. محبوب ترین و آسان برای استفاده از ویژگی هایی که امکان جستجوی وب سایت ایمن را فراهم می کند ، گواهی SSL است.

در این مقاله میزبان برتر که SSL رایگان ارائه می دهند را مرور خواهیم کرد و به شما کمک می کند تا درک کنید که چرا واقعاً به گواهینامه SSL احتیاج دارید. اما در مرحله اول ، در اینجا لیستی از ارائه دهندگان برتر میزبانی وب ما وجود دارد:

10 سرویس میزبانی برتر که SSL رایگان ارائه می دهند

شرکت های میزبان ما در این مقاله بررسی خواهیم کرد:

 1. میزبان – از 2.75 دلار در ماه
 2. BlueHost – از 3.95 دلار در ماه
 3. در حرکت – از 3.99 دلار در ماه
 4. iPage.com – از 1.99 دلار در ماه
 5. A2Hosting – از 3.92 $ / ماه
 6. SiteGround – از 3.95 دلار در ماه
 7. GreenGeeks – از 2.95 دلار در ماه
 8. میزبان – از 0.80 دلار در ماه
 9. DreamHost – از 2.59 دلار در ماه
 10. ابرهای ابری – از 10 دلار در ماه

اما ممکن است از خود بپرسید که گواهینامه SSL چیست ، و چرا به امنیت وب سایت خود نیاز دارید?

در کنار میزبانی بررسی ها ، در این مقاله مباحث زیر را نیز پوشش خواهیم داد:

 1. گواهی SSL چیست؟?
 2. چگونه کار می کند?
 3. چقدر هزینه دارد?
 4. 10 سرویس میزبانی برتر که SSL رایگان ارائه می دهند.

وقتی به انتهای این مقاله رسیدیم ، می دانید SSL چیست ، چگونه از آن استفاده می شود و از کجا می توانید یکی از آنها را با پول کمتری یا به طور رایگان دریافت کنید. اما اکنون ، با بخش اول شروع می کنیم:

یک گواهینامه SSL چیست و چرا به یکی احتیاج دارید?

در اصل ، گواهینامه SSL ابزاری است که می تواند هر وب سایتی را که از آن استفاده می کند ، ایمن تر و آماده تر کند اگر ممکن است کسی اقدام به ربودن آن کند. اما بگذارید کمی در اینجا توضیح دهیم.

این روزها ، Google وب سایتی را نشان می دهد که از گواهی SSL به عنوان SECURE استفاده نمی کند. شما نمی خواهید یکی از افرادی باشید که صاحب چنین وب سایتی است. این احتمال وجود دارد که وقتی سایت شما آنلاین باشد ، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. اما شهرت شما باید متحمل شود.

تمام یا بیشتر بازدید کنندگان شما هنگام استفاده از وب سایت شما احساس ناراحتی می کنند. و این می تواند به مشکلات دیگری مانند از دست دادن ترافیک بالقوه منجر شود. این چیزی نیست که هر صاحب وب سایت بخواهد روی دهد.

و آیا واقعاً می خواهید از این فرصت استفاده کنید که اتفاق بدی رخ ندهد؟ این جمله جسورانه است بنابراین ، بهتر است SSL را در وب سایت خود نصب کنید.

اما چگونه کسی می تواند بگوید SSL را نصب کرده اید یا نه؟ این بسیار ساده است هر وب سایتی که SSL ندارد نصب شده است ، با پروتکل HTTP در نوار URL ظاهر می شود.

اگر سایت شما از گواهینامه SSL استفاده می کند ، پس از آن HTTPس پروتکل در نوار آدرس استفاده خواهد شد. بنابراین ، هر کس می تواند به راحتی با جستجوی آدرس اینترنتی وب سایت خاص ، تفاوت را بیان کند.

با این وجود یک دلیل دیگر وجود دارد که چرا SSL می تواند مهم باشد. این مربوط به امنیت نیست ، اما اگر می خواهید وب سایت شما پیشرفت کند ، می تواند مهم باشد. Google و سایر موتورهای جستجو نیز وب سایتهایی که از SSL استفاده می کنند رتبه بالاتری دارند. اگر استفاده از آن را از دست ندهید ، رتبه بندی و ترافیک آنلاین شما رنج می برد.

اکنون که می دانید SSL چیست و چرا برای هر وب سایت مهم است ، بیایید ببینید که چگونه کار می کند:

SSL چگونه کار می کند؟?

تمرکز هر SSL بر روی رمزگذاری داده ها است. ایده اصلی رمزگذاری هر تبادل داده / اطلاعات است که یک بازدید کننده با یک وب سایت خاص انجام می دهد. این بسیار مهم است به خصوص اگر صاحب وب سایتی باشید که با ورود به سیستم با داده های حساس کار می کند. نوع دیگری اگر وب سایتهایی که به SSL تکیه می کنند وب سایت های تجارت الکترونیکی (فروشگاه ها و بازارهای آنلاین) هستند.

برای کمک به درک نحوه عملکرد این فرایند ، یک سناریوی ساخته شده را تصور کنید: بگذارید بگوییم شما صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید که قطعات رایانه را می فروشد.

شما می دانید که روند خرید چیزی آنلاین چگونه انجام می شود ، بنابراین در این مثال ، ما روی رسیدگی به پرداخت تمرکز خواهیم کرد. اینجاست که SSL واقعاً قدم می گذارد.

بنابراین ، یکی از مشتریان شما تصمیم به خرید ماوس می گیرد. اما قبل از اینکه کالا را دریافت کند ، باید هزینه آن را بپردازد. این فرایند استاندارد برای اکثر فروشگاه های وب است. روش های زیادی برای پرداخت آن وجود دارد ، اما در حال حاضر ، ما به روش شناخته شده پرداخت کارت اعتباری / بدهی می پردازیم.

برای اینکه بتوانید قیمت ماوس را بپردازید ، مشتری ابتدا باید اطلاعات کارت اعتباری خود را در فرم درخواستی که در صفحه پرداخت می شود ، وارد کند. هنگامی که او وارد آن شد و دکمه پرداخت را مشاهده کرد ، مشتری با خرید تمام می شود.

اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس بین وب سایت شما و سرور مقصد (که پرداخت آن را کنترل می کند) به این اطلاعات حساس کارت اعتباری دسترسی پیدا نخواهد کرد؟ اینجاست که گواهی SSL وارد می شود. تمام داده های وارد شده توسط SSL در دسترس رمزگذاری می شود. به این ترتیب ، هیچ کس غیر از شما (فروشگاه) و پردازنده پرداخت قادر به دسترسی یا ربودن این اطلاعات مهم نیست.

این فرآیند برای هر نوع تبادل داده دیگر ، برای جزئیات ورود نیز یکسان است. اما ممکن است از خود بپرسید که آیا وب سایتی ندارید که نیاز به جزئیات ورود به سیستم داشته باشد یا چیزی را نمی فروشید ، آیا هنوز به گواهی SSL احتیاج دارید؟?

پاسخ این است: بله ، شما انجام می دهید! چرا؟ برخی از دلایل این موضوع در عنوان قبلی ذکر شده در بالا ذکر شده است ، اما علاوه بر آن ، هر وب سایت باید SSL داشته باشد زیرا هر وب سایت در یک مقطع به نوعی انتقال داده را انجام می دهد. این به سادگی نحوه عملکرد وب است. بنابراین ، داشتن SSL به وب سایت شما آسیب نمی رساند. به رشد آن کمک می کند.

هزینه SSL چقدر است?

در بیشتر موارد ، برای دریافت گواهینامه SSL ، باید هزینه ماهیانه آن را بپردازید. این می تواند از هر جایی بین 50 تا 200 دلار در هر سال هزینه کند. نسخه هایی وجود دارد که حتی بیشتر از این قیمت دارند.

از آنجا که در این مقاله ما در مورد گواهینامه های رایگان SSL که با یک سرویس میزبانی همراه هستند صحبت می کنیم ، ما 10 بهترین شرکت میزبانی برتر را ارائه می دهیم که گواهینامه های SSL رایگان ارائه می دهند.

هر نقشه میزبانی دسترسی به مجوز SSL رایگان را به شما اعطا نمی کند ، اما هر شرکتی در این مقاله نوع خاصی از هاستینگ را دارد. بنابراین ، ما در مورد برنامه های میزبانی که SSL رایگان ارائه می دهند صحبت خواهیم کرد.

بررسی بهترین هاست ها با SSL رایگان

در زیر بررسی مفصل هر یک از شرکت های میزبان را ارائه می دهد که دارای مجوز SSL رایگان با برخی از برنامه های میزبانی خود هستند.

1. HostGator

گواهی بدون میزبان-ssl

میزبان

HostGator شرکتی از ایالات متحده است که بیشتر خود را به عنوان یک سرویس میزبانی کم هزینه بازاریابی می کند. و این دقیقاً درست است. خدماتی که ارائه می دهند با قیمت بسیار پایین همراه است که برخی از پایین ترین قیمت در این مقاله در بین سایر شرکت ها است. اما سؤال این است: آیا اگر ارزان باشد ، ارزش آن را دارد؟ برای پاسخ دادن به این بلافاصله: بله ، ارزش آن را دارد. چرا؟ درست در زیر خواهیم دید:

برای شروع ، HostGator نیز مانند سایر شرکتهای این لیست ، میزبان مشترک را نیز در 3 بسته جداگانه در دسترس قرار می دهد. خبر خوب این است که هر 3 مورد آنها دارای گواهی SSL به صورت رایگان هستند.

اولین طرح به نام طرح هاچلینگ 2.75 دلار در ماه هزینه دارد. به شما امکان می دهد 1 وب سایت را برای این قیمت میزبان کنید. همانطور که اشاره کردم ، SSL نیز مانند 2 برنامه دیگر در این طرح بصورت رایگان گنجانده شده است. پهنای باند غیرمترقبه است که به بسیاری از بازدید کنندگان همزمان امکان می دهد.

برنامه کودک بسته دوم است. این مبلغ ماهانه 3.95 دلار می آید. شما یک دامنه نامحدود برای میزبانی به همراه پهنای باند و ذخیره سازی بدون اندازه دریافت می کنید.

گران ترین طرح ، برنامه ریزی اقتصادی ، ماهانه 5.95 دلار هزینه دارد. اگر این مورد را انتخاب کنید ، یک آدرس IP اختصاصی و ابزار رایگان SEO برای کمک به رتبه وب سایت خود در نتایج جستجو دریافت خواهید کرد.

بهترین چیز در مورد این طرح امکان ارتقاء به SSL مثبت است. این یعنی چی؟ اگر از این گزینه استفاده کنید ، یک آرم سایت سایت در طرح وب سایت شما نمایش داده می شود و به بازدید کنندگان خود اطلاع می دهد ، آنها در یک محیط امن قرار دارند. این ویژگی همچنین با ضمانت 10K دلاری پشتیبانی می شود. از آنجا که شما به یک میزبان همراه SSL رایگان احتیاج دارید ، HostGator با توجه به این ویژگی عالی که بصورت رایگان ارائه می شود ، نامزد خوبی است.

3. BlueHost

گواهی بدون bluehost-ssl

BlueHost

BlueHost یکی از برجسته ترین شرکت های میزبانی است که تاکنون تاسیس شده است. شانس بزرگی وجود دارد که شما قبلاً تبلیغ یا نوعی از مطالب بازاریابی را مشاهده کنید که مربوط به BlueHost باشد. بسیاری از مردم و سازمانها آنها را به عنوان ارائه دهنده هاست برای وب سایت های کوچک و بزرگ به طور یکسان توصیه می کنند. بیایید ببینیم چه چیزی ارائه می دهند:

اگر در مورد میزبانی صحبت کنیم ، آنها از جهات مختلف شما را تحت پوشش قرار می دهند. به عنوان مثال ، آنها میزبانی مشترک (محبوب ترین) ، VPS ، هاستینگ ، میزبانی وب سرور اختصاصی ، میزبان وردپرس و غیره را ارائه می دهند. در حال حاضر ، ما در مورد برنامه هاست مشترک که برای اکثر کاربران کار می کند صحبت خواهیم کرد. اینها در 3 برنامه جداگانه آمده است. در مقاله متوجه خواهید شد که این کاملاً متداول است.

پایه ای: این اولین برنامه میزبانی مشترک است و هر ماه با 3.95 دلار می آید. این پشتیبانی از میزبانی برای 1 وب سایت واحد. ویژگی های زیر به همه این بسته ها اضافه شده است: 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD ، پهنای باند بدون اندازه ، عملکرد استاندارد ، 1 نام دامنه رایگان ، 25 دامنه فرعی و 5 دامنه پارک شده. و بله ، یک گواهی SSL رایگان نیز در اینجا اضافه می شود. در واقع ، یک SSL در هر 3 برنامه میزبانی مشترک وجود دارد.

به علاوه: این دومین برنامه است که در ماه 5.95 دلار هزینه دارد و ویژگی های آن از برنامه اول به روز می شود. به میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت های با فضای ذخیره نامحدود SSD دسترسی پیدا می کنید. دامنه های پارک شده و فرعی نیز برای اضافه کردن به حساب شما نامحدود هستند.

این طرح چیز دیگری را نیز به شما می دهد. برای اعتبار بازاریابی 200 دلار دریافت می کنید. اگر می خواهید وب سایت خود را به روشی کارآمدتر و سریعتر بازاریابی کنید ، این 200 دلار اعتبار شما کمک بزرگی خواهد کرد.

انتخاب به علاوه: سومین و آخرین برنامه میزبانی مشترک از BlueHost با مبلغ 5.95 دلار ماهانه ارائه می شود. بله ، این قیمت است ، خطایی وجود ندارد ممکن است فکر کنید که برنامه سوم باید بیش از برنامه دوم باشد ، درست است؟ خوب ، در مورد BlueHost ، این درست نیست. این طرح به همان قیمت قبلی می آید اما با برخی از اضافات جدید.

اگر صفحه رسمی را بررسی کنید ، خواهید دید که این طرح پیشنهادی است که توسط اکثر افراد استفاده می شود. و این به یک دلیل خوب است. علاوه بر تمام ویژگی های برنامه های قبلی ، شما همچنین 1 SpamExperts ، 1 ویژگی حفظ حریم خصوصی دامنه و 1 CodeGuard Basic دریافت می کنید. این اضافات جدید چیست?

البته SpamExperts ابزاری ضد اسپم برای ارسال ایمیل است. حریم خصوصی دامنه اطمینان حاصل خواهد کرد که اطلاعات شخصی شما که به وب سایت شما مرتبط هستند از وب مخفی نیست. شما واقعاً نمی خواهید اطلاعات شخصی در آنجا وجود داشته باشد. CodeGuard ابزاری است که از پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک مراقبت می کند و آنها را در نسخه های مختلف ذخیره می کند. این به شما امکان می دهد در هر زمان یک وب سایت را به نسخه قدیمی تر برگردانید.

بهترین و معقول ترین برنامه از BlueHost برنامه سوم به نام Choice Plus است. با همان قیمت بسته دوم ، برخی گزینه های اضافی و هاستینگ کارآمد دریافت می کنید.

3. میزبانی InMotion

گواهی ورود-میزبانی-رایگان-ssl

میزبانی InMotion

InMotion Hosting یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که برای اولین بار در سال 2001 توسط 2 متخصص تاسیس شد. این افراد به سرعت به یک انتخاب محبوب برای افراد نیازمند خدمات میزبانی وب ساده اما کارآمد تبدیل شدند.

InMotion خدمات میزبانی مشترک بزرگی را ارائه می دهد که به 3 برنامه جداگانه تقسیم می شوند. آنها برای قیمت های زیر آمده اند:

 • راه اندازی: 3.99 دلار در ماه. این اولین برنامه اساسی است ، اما برای وب سایت های جدید ویژگی های بسیار خوبی ارائه می دهد: نام دامنه رایگان ، پشتیبانی از 2 وب سایت ، فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند و حساب های ایمیل و سایر ویژگی ها.
 • توان: 5.99 دلار در ماه. این طرح از 6 وب سایت در یک حساب واحد پشتیبانی می کند و عملکرد 2 برابر را در مقایسه با برنامه اول به شما می دهد. بقیه هم همین است.
 • طرفدار: 13.99 دلار در ماه. بالاترین برنامه ردیف به شما امکان می دهد میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت ها در یک حساب واحد و همچنین پشتیبانی از سطح حرفه ای و 4 برابر عملکرد برنامه اول باشید..

اما شاید شما فکر می کنید ، گواهینامه SSL کجاست؟ این بهترین بخش در مورد میزبانی InMotion است: هر برنامه میزبانی مشترک ، حتی اصلی ، امکان دسترسی رایگان به مجوز SSL را به شما می دهد. لازم نیست علاوه بر قیمت بسته میزبانی ، مبلغی را بپردازید.

ایده این است که به ازای هر ماه 3.99 دلار ، یک سرویس میزبانی وب عالی ، به همراه گواهینامه های رایگان SSL برای 2 وب سایت دریافت کنید. این یک معامله خوب است ، که بیشتر افراد هنگام انتخاب InMotion نسبت به سایر شرکت های میزبان مورد توجه قرار می دهند.

4. iPage

گواهینامه بدون ipage-ssl

iPage.com

iPage کمی متفاوت از سایر شرکت های این لیست است. iPage به جای تقسیم میزبانی در 3 برنامه جداگانه ، 1 طرح را ارائه می دهد که متناسب با هر نیاز باشد. این یک رویکرد متفاوت است ، اما هنوز هم خوب کار می کند. اگر حداقل 1 سال پیش پرداخت کنید ، این طرح تنها 1.99 دلار در ماه هزینه دارد.

برای این قیمت چه چیزی دریافت خواهید کرد؟ هر آنچه را که می توان برای میزبانی وب سایت احتیاج داشت بسیار است. برای مشخصات خاص ، این لیست را در زیر مشاهده کنید:

 • فضای نامحدود دیسک با استفاده از SSD
 • پهنای باند مقیاس پذیر ، با توجه به نیاز شما.
 • نام دامنه نامحدود ، به معنای وب سایت های نامحدود برای میزبانی.
 • نام دامنه رایگان ، اگر 1 سال پیش پرداخت کنید.
 • مجوز SSL رایگان – دقیقاً همان چیزی که شما نیاز دارید.
 • سازنده وب سایت رایگان: یک ابزار کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد تا در مدت چند دقیقه وب سایت ایجاد کنید. این همراه با قالبهایی است که برای استفاده از موبایل بهینه شده است.
 • روی نصب وردپرس 1 کلیک کنید.
 • ویژگی های تجارت الکترونیکی شامل (ادغام پی پال ، سبد خرید و غیره)
 • کنترل پنل سفارشی.
 • آموزش برای کمک به شما در شروع کار.
 • سیستم پشتیبانی مشتری درجه یک از طریق تلفن و گپ.
 • گزینه های دیگر ، لیست ادامه می یابد.

اینها مهمترین ویژگیهایی هستند که iPage برای شما در بالا ذکر کرده است.

شایان ذکر است ، که iPage نیز گواهی های Comodo SSL را با قیمت 35.99 دلار در سال به فروش می رساند. قیمت معمولی بین 50 تا 200 دلار برای یک سال است.

برنامه میزبانی مشترک IPage برای افرادی که به وب سایتهای کوچک و متوسط ​​نیاز به خدمات دارند بهترین است. ویژگی هایی که ارائه می دهند برای چنین سایت هایی عالی است. اما اگر یک وب سایت در حال حاضر بزرگ و محبوب با صدها هزار بازدید کننده (یا حتی بیشتر) دارید ، بهتر است به دنبال یک برنامه میزبانی پیچیده تر باشید.

آنها همچنین خدمات اختصاصی و میزبانی VPS با منابع بسیار بیشتری را برای قیمت مناسب ارائه می دهند. همچنین در اینجا اطمینان حاصل شده است که گواهینامه های SSL با این برنامه ها به صورت رایگان در دسترس هستند.

5. A2Hosting

گواهی a2hosting-free-ssl

A2Hosting

A2Hosting یک انتخاب محبوب در میان صاحبان وب سایت است. این قابل توجه ترین بازیکن در تجارت نیست ، اما شایان ذکر است زیرا برنامه هایی برای میزبانی عالی با قیمت های بسیار ارزان ارائه می دهد. هدف اصلی با A2Hosting ارائه خدمات سریع میزبانی برای هر کس است.

این شرکت انواع خدمات میزبانی زیر را ارائه می دهد:

 • میزبانی مشترک – محبوب ترین نسخه نیز در اینجا.
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده – علاوه بر این عالی. محبوب برای وب سایت های مبتنی بر WP.
 • میزبان نمایندگی فروش – شبیه به میزبانی مشترک ، اما با امکان داشتن مشتری های خاص خود.
 • میزبانی اختصاصی
 • میزبانی VPS

برنامه های میزبانی مشترک به طور گسترده استفاده می شوند ، بنابراین ما در مورد این نوع میزبانی صحبت خواهیم کرد.

هر طرح همراه با یک گواهینامه SSL رایگان که در بسته موجود است ، ارائه می شود. بنابراین ، مهم نیست که برنامه شما را انتخاب کنید ، امنیت وب سایت شما اطمینان خواهد یافت.

من در مورد برنامه دوم که A2Hosting ارائه می دهد صحبت خواهم کرد. این برنامه محبوب ترین آنها و به دلایل خوبی است. آن را Swift می نامند و هزینه آن 4.90 دلار در ماه است. بله ، بسیار ارزان است اما برای این قیمت چه چیزی دریافت خواهید کرد?

به عنوان مثال ، به شما امکان دسترسی به وب سایت های نامحدود را برای میزبانی در یک حساب با ذخیره سازی نامحدود و انتقال داده ها می دهند. همه اینها توسط درایوهای SSD مدرن برای سرعت بارگذاری سریعتر سایت پشتیبانی می شوند.

کنترل پنل ارائه شده آنها cPanel سنتی است. این جنبه خوبی دارد زیرا اگر در گذشته از آن استفاده کرده اید (که ممکن است) ، لازم نیست یک صفحه کنترل جدید را از ابتدا یاد بگیرید. اگرچه این یک حرفه ای است ، فقط با توجه به آنچه شما نیاز دارید. با سایر شرکت ها ، یک کنترل پنل سفارشی می تواند بهتر باشد. بنابراین ، واقعاً به سلیقه کسی بستگی دارد.

در مقایسه با سایر شرکت ها ، A2Hosting گزینه فوق العاده دیگری دارد که فقط در این برنامه وجود دارد ، نه تنها این: ضمانت بازگشت پول در هر زمان. درست است ، شما می توانید بازپرداخت بازپرداخت را انتخاب کنید ، نه فقط در 30 روز اول مانند بیشتر خدمات.

6. SiteGround

گواهی سایت-free-ssl

SiteGround

SiteGround یک شرکت میزبانی است که در سالهای اخیر بزرگ شد. درست مانند بسیاری از گزینه های دیگر در این لیست ، SiteGround همچنین به شما امکان می دهد بین بسیاری از انواع سرویس هاستینگ انتخاب کنید: میزبانی مشترک ، میزبانی VPS ، میزبانی اختصاصی ، میزبان نمایندگی ، میزبانی سازمانی و حتی میزبانی WooCommerce برای فروشگاه های آنلاین..

برنامه های میزبانی مشترک SiteGround برای وب سایت های کوچک و متوسط ​​مناسب است. دلیل آن این است که فضای ذخیره سازی محدود و مناسب برای تعداد مشخصی از بازدید کنندگان ماهانه است. اما حتی مانند این ، میزبانی مشترک به وب سایتهای کوچکتر یا متوسط ​​احتیاج دارد. بیایید ببینیم چرا.

برای شروع ، تمام برنامه هایی که ارائه می دهند دارای برخی از ویژگی های اساسی هستند. این موارد شامل موارد زیر است:

 • پشتیبانی 7 × 24 مشتری
 • ترافیک بدون مجوز و بانک اطلاعاتی MySQL نامحدود
 • دسترسی cPanel و SSH برای اینکه بتوانید از راه دور در سایت خود کار کنید
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • Cloudflare CDN رایگان برای امنیت بیشتر
 • حساب های ایمیل حرفه ای رایگان
 • و آخر: گواهی SSL رایگان برای تمام وب سایت هایی که با SiteGround میزبانی شده اند

3 برنامه میزبانی مشترک به این ترتیب تقسیم می شوند:

 1. StartUp: 3.95 دلار در ماه – مناسب برای حدود 10،000 بازدید کننده ماهانه
 2. GrowBig: 5.95 دلار در ماه – ساخته شده برای کار با 25000 بازدید کننده ماهانه
 3. GoGeek: 11.95 دلار در ماه – از 100000 بازدیدکننده ماهانه پشتیبانی می کند

هر طرحی ، مهم نیست میزبانی مشترک باشد یا خیر ، برای افرادی که به یک راه سریع و آسان برای ایجاد وب سایت نیاز دارند ، با یک سازنده سایت رایگان همراه است. A2Hosting برای همه سایت هایی که در هر یک از برنامه هایشان میزبانی می شوند ، 99،99٪ زمان به روز دارد. این یک ضرورت برای کلیه خدمات میزبانی وب مدرن است.

7. GreenGeeks

گواهی نامه greengeeks-free-ssl

GreenGeeks

این هفتمین گزینه در لیست 10 سرویس برتر میزبانی وب است که SSL رایگان ارائه می دهند. و درست مانند گزینه های قبلی ما ، این شرکت نیز به نیاز SSL رایگان زندگی می کند. هر برنامه میزبانی که GreenGeeks ارائه می دهد همراه با یک گواهی SSL رایگان در جعبه ارائه می شود. برنامه های سطح بالاتر ، همچنین به شما امکان می دهد از SSL کارتهای رمزنگاری شده Letry’s Encrypt استفاده کنید.

این نسخه از گواهینامه SSL توسط Let’s Encrypt ، یک مجوز مجوز رایگان و منبع باز ارائه شده است. با وب سایت های شخصی کوچکتر که بازدید کننده کمتری دارند بهتر عمل می کند. اما برای چنین وب سایت هایی بسیار کارآمد است.

GreenGeeks همچنین دارای گواهینامه های سنتی SSL ، با مهر و ضمانت نامه و ضمانت نامه نیز می باشد. انتخاب مورد نظر شماست که کدام یک برای شما مناسب است. برای وب سایت های بزرگتر ، حق بیمه SSL بهتر است ، زیرا از ضمانت 10K دلاری نسخه پشتیبان تهیه می شود. این مقدار بسته به مورد خاص شما می تواند افزایش یابد.

بهترین برنامه میزبانی که GreenGeeks ارائه می دهد Ecosite Starter نام دارد. این طرح ماهانه 2.95 دلار هزینه دارد. این اولین برنامه میزبانی مشترک است ، اما بهترین ارزش برای پول شما است. این شامل تمام این ویژگی ها است:

 • فضای ذخیره سازی نامحدود SSD.
 • پهنای باند نامحدود.
 • حساب های نامحدود ایمیل.
 • دامنه های نامحدود برای میزبانی (بله ، در بسته استارت)
 • گواهی SSL و CDN رایگان.
 • ابزار سازنده سایت رایگان.
 • انتقال رایگان وب سایت و پشتیبان گیری.
 • پایگاه داده های نامحدود MySQL برای پردازش کارآمد داده ها.
 • cPanel و Softaculous (نرم افزاری که به شما امکان می دهد انواع برنامه های وب را به راحتی در وب سایت های خود نصب کنید)
 • انطباق PCI. اگر قصد راه اندازی فروشگاه آنلاین را دارید ، این بسیار مفید است.

8. میزبان

گواهی بدون میزبان-ssl

میزبان

این یک شرکت مستقر در اروپا است که با قیمت پایین برای ویژگی های سطح بالا ارائه می شود. چیزی که واقعاً از هاستینجر متمایز است ، پشتیبانی مشتری است. آنها پشتیبانی الکترونیکی استاندارد را از طریق بلیط و همچنین چت زنده و پشتیبانی تلفنی در دسترس قرار می دهند.

تیمی که از این امر مراقبت می کند بهترین است. آنها در عرض چند دقیقه به شما پاسخ می دهند (بدترین حالت) و می دانند که در مورد هاستینگ و خدمات هاستینجر همه چیز وجود دارد. در بیشتر موارد ، آنها می توانند ظرف چند دقیقه راه حلی برای یک مشکل خاص ارائه دهند. هر مشتری از این موضوع بسیار راضی است.

اما امنیت سیستم عامل چیست؟ هاستینجر دقیقاً مانند اکثر شرکت های موجود در آنجا میزبانی مشترک ارائه می دهد. تنها برنامه (برنامه میزبانی مشترک) که گواهینامه های SSL رایگان ارائه می دهد ، سومین برنامه به نام Business است. ممکن است فکر کنید که آن زمان بهترین معامله نیست. اما بگذارید برای شما تعریف کنم که قیمت این طرح چیست: 3.95 دلار در ماه. بله ، این سومین برنامه عالی میزبانی مشترک است و این ارزان است.

در کنار گواهی SSL رایگان ، ویژگی های زیر را نیز دریافت می کنید:

 • فضای نامحدود دیسک با درایوهای SSD
 • پهنای باند نامحدود
 • پایگاه داده های نامحدود MySQL
 • علاوه بر این ، نام دامنه رایگان
 • پشتیبان گیری خودکار روزانه + پشتیبان گیری هفتگی نیز
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • سازنده وب سایت مدرن و کاربر پسند
 • پشتیبانی درجه یک 7 24 24
 • کنترل پنل آسان برای استفاده
 • مدیریت DNS
 • دامنه های پارک شده نامحدود و 100 دامنه فرعی در هر حساب
 • FTP over SSL – روش انتقال امنتر پرونده
 • نصب با 1 کلیک برای بیش از 100 برنامه
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده
 • و سایر جوانب مثبت … (من آنها را لیست نمی کنم)

کاری که Hostinger بسیار خوب انجام داده است ، کمک به کاربران جدید خود در درک چگونگی عملکرد وب سایت است. آنها یک سایت خاص دارند که در آن می توانید انواع پست ها و آموزش های وبلاگ (حتی فیلم ها) در مورد چگونگی مدیریت سایت خود را با کارایی بیشتری پیدا کنید. به عنوان مثال ، فیلم ها در مورد نحوه استفاده از WordPress (یا سایر CMS) برای رشد وب سایت شما و ایجاد یک تجارت آنلاین پایدار.

9. DreamHost

گواهی بدون dreamhost-ssl

DreamHost

این شرکت به دلیل قابلیت هاستینگ وردپرس مشهور است. بله ، تمرکز اصلی این سرویس ارائه بهترین میزبانی وردپرس است که می توانید بصورت آنلاین پیدا کنید. فقط به تمام خدمات میزبانی که در اختیار دارند ، نگاه کنید:

 • میزبانی مشترک برای وردپرس
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده
 • میزبان WooCommerce (هنوز مبتنی بر WP است)
 • میزبانی مشترک مشترک
 • میزبانی VPS
 • میزبانی اختصاصی
 • میزبانی ابر

در حال حاضر ، ما به قابلیت های میزبانی مشترک اشتراکی که ارائه می دهد نگاه خواهیم کرد. خوشحال خواهید شد که بدانید ، هر دو برنامه میزبانی مشترک که DreamHost در دسترس قرار می دهد ، یک گواهی SSL رایگان ارائه می دهند. بهترین برنامه دوم برنامه ای به نام Shared Unlimited است.

این هزینه 7.95 دلار در ماه است. کمی گران تر از سایر شرکت ها است ، اما ارزش آن را دارد. به عنوان مثال ، وب سایت های نامحدودی را برای حساب میزبانی دریافت می کنید. این طرح همچنین به شما یک نام دامنه رایگان می دهد که در قیمت موجود است.

ذخیره سازی با درایوهای SSD اداره می شود که همراه با ترافیک پشتیبانی شده نامحدود است. در صورت نیاز وردپرس از قبل نصب شده است. این طرح همچنین به صورت سالانه و ماهانه قابل پرداخت است. به این ترتیب ، اگر می خواهید ، می توانید یک ماه برای امتحان کردن خدمات پرداخت کنید ، و اگر دوست ندارید ، آنها یک ضمانت بازپرداخت 97 روزه به شما می دهند.

در کل ، هر آنچه شما نیاز دارید در این برنامه میزبانی مشترک قرار دارد.

10. ابرهای ابری

گواهینامه cloud-free-ssl

ابرهای ابری

Cloudways یک شرکت میزبانی است که به خوبی برای وب سایت های کوچک و بزرگ نیز کار می کند. آنها بسته های میزبانی متنوعی دارند ، اما ما در این بررسی به محبوب ترین آنها خواهیم پرداخت.

از آنجا که ما در مورد میزبانی برای افراد خاص صحبت می کنیم ، من دو برنامه اول را از Cloudways: DO1GB و DO2GB پوشش خواهم داد..

برنامه اول ماهانه 10 دلار هزینه دارد و تمام ویژگی های زیر را دریافت می کنید: 25 گیگابایت حافظه SSD ، 1 باند پهنای باند ، داشبورد مدیریت حساب ، CDN ، پشتیبانی 7 24 24 and و 1 GB RAM. برای وب سایت مبتدی ، این بیش از حد کافی است.

برنامه دوم با قیمت 22 دلار در ماه ارائه می شود. منابع در مقایسه با برنامه اول به روز شده اند. شما از دو بسته 2 گیگابایت رم ، 2 مگابایت پهنای باند ، 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی و سایر ویژگی ها دریافت می کنید.

مهمترین سؤال این است: آیا Cloudways دارای گواهینامه های SSL رایگان است؟ جواب کوتاه بله است. این برنامه از SSL free Encrypt برای هر برنامه میزبانی استفاده می کند ، به این معنی که هر گواهینامه کاملاً رایگان است.

ما از طریق همه شرکت های هاستینگ در لیست خود قرار داریم. همانطور که مشاهده می کنید ، همه آنها یک گواهی SSL رایگان به شما می دهند.

نتیجه

بیایید به سرعت آنچه را که ما در مورد آن صحبت کردیم یادآوری کنیم:

 1. شما می دانید که یک گواهینامه SSL چیست و چرا مهم نیست که یکی از آنها را در وب سایت خود نصب کنید ، بدون توجه به نوع سایتی که دارید.
 2. پس از آن ، می توانید نحوه کار SSL در هر وب سایت را بیاموزید. برای درک راحت تر آن ، یک مثال کوچک را برای شما قرار دادم که در آن یک فروشگاه اینترنتی از گواهینامه SSL بهره می برد.
 3. بخش بعدی صحبت در مورد 10 سرویس برتر میزبانی است که به شما اجازه دسترسی به یک گواهی SSL رایگان را می دهند.

گام بعدی با شما است. برای اینکه تصمیم بگیرید کدام شرکت میزبانی برای شما مناسب تر است ، باید به نیازهای خاصی که وب سایت شما دارد ، فکر کنید. به عنوان مثال ، یک سایت کوچکتر می تواند از یک برنامه میزبانی ساده تر با ویژگی های کمتری استفاده کند. اما یک وب سایت پیچیده تر که بازدید کنندگان ماهانه زیادی دارد ، نیاز به یک برنامه ردیف بالاتر با منابع بیشتر دارد.

چیز دیگری که باید در مورد آن فکر کنید ، هدف وب سایت شماست. اگر این را بدانید ، در شرایط بهتری خواهید یافت تا بهترین خدمات میزبانی که دارای مجوز SSL رایگان است را پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map