סקירה של Shopify

Shopify היא ללא ספק בין השמות הגדולים ביותר כשמדובר בוני אתרים מקוונים. אם אתה רוצה ליצור את החנות המקוונת שלך, פלטפורמה זו יכולה לספק לך את כל התכונות הדרושות. תוכל להוסיף לאתר שלך הכל שמבטיח את צמיחתו ומספק את לקוחותיו. מכיוון שמדובר בפלטפורמה מבוססת נושא, כל שעליך לעשות הוא לבחור תבנית מושכת ולהתחיל להוסיף מוצרים לחנות שלך.


Shopify דואגת לכל היבט של אתר מסחר אלקטרוני. ניתן להשיג עיבוד תשלומים, משלוח, ניהול מוצרים, ניהול אתרים וכלים רבים אחרים המאפשרים לך ליצור עסק מקוון מודרני. לפלטפורמה ממשק ידידותי למתחילים לחלוטין. אתה יכול לבחור מתוך יותר ממאה תבניות מוכנות מראש. זה די הרבה, בהתחשב בכך שרוב הפלטפורמות האחרות מציעות פחות תבניות.

מהרשימה הרחבה שלהם, רק 10 תבניות הן בחינם, אך השאר ללא ספק שווה את כספך. הם דאגו שניתן למצוא את כולם בקלות, מה שמאפשר לך למיין אותם לפי קטגוריה או סוג הפריסה. כל תבנית מגוונת, ומאפשרת לך לבחור מערך סגנונות שניתן להציג לפני שתשלים את בחירתך.

תכונות ב- Shopify

Shopify מגיעה עם מגוון תכונות מקצועיות שיכולות לשפר מאוד את החנות שלך. לדוגמה, הלקוחות הפוטנציאליים שלך יכולים ליצור חשבון באתר שלך, וזה לא רק מועיל עבור לקוחות חוזרים, אלא גם מעודד כל לקוח לבקר מחדש את החנות שלך ולקנות. משתמשים יכולים גם להשאיר ביקורות על המוצרים שלך, לשחזר את העגלה הנטושה שלהם ולבחור מבין שערי שערים לתשלום. Shopify מוודאת כי שיעורי המס והמשלוח מחושבים כהלכה עבור כל לקוח.

קיימים מספר רב של תכונות בהן תוכלו להשתמש לצורך שיטות השיווק שלכם. קל להוציא כרטיסי מתנה, להציע הנחות ולשלוח דוא”ל לכל הלקוחות הפוטנציאליים שלך. אתה יכול לעקוב אחר כל מה שקרה לאחרונה באתר שלך על ידי בדיקת הדוחות המסופקים על ידי הפלטפורמה ושימוש ב- Google Analytics. באמצעות אפליקציית Shopify תוכלו להתחבר דרך הסמארטפון ולבצע משימות גם בזמן נסיעה.

לא משנה באיזו תוכנית תבחרו, בקושי יהיו גבולות. כמות המוצרים שאתה מוכר, שטח הדיסק ורוחב הפס כולם בלתי מוגבלים. כמו כן, אין צורך לשלם עבור SSL מכיוון ש- Shopify מעניקה לך תעודה במתנה מיד לאחר ההרשמה.

תוכניות ומחירים

shopify-pricing-features

אתה יכול להשיג את תוכנת eCommerce עם שפע של תכונות של עד $ 29 לחודש על ידי בחירת התוכנית Basic Shopify. זה מומלץ אם אתה מנהל עסק בו כרטיסי מתנה ודוחות מתקדמים אינם חובה.

יש כמה דמי טרנזקציה קלים, בהתאם לתוכנית שתבחר. ל- Shopify תוכנית תשלומים משלה וכל עוד תשתמש בה לא יהיו דמי עסקה. עם זאת, אם אתה בוחר אפשרות אחרת, הם מבצעים קיצוץ של 2.2% פלוס 20P לאחר כל תשלום בכרטיס אשראי בתוכנית הבסיסית. במקרה שתבחר בשער תשלום חיצוני, הוא יהיה 2% בלבד. כמו כן, תוכל להכיל רק עד 2 חשבונות משתמש עם תוכנית זו.

התוכנית השנייה נקראת Shopify והיא עולה 79 דולר לחודש. עם זאת, חיובי כרטיסי האשראי הם 1.9% פלוס 20p ובמקרה שתבחרו שער חיצוני זה 1% בלבד. תוכנית זו מאפשרת לך להציע כרטיסי מתנה, לקבל דוחות מעמיקים ולרשום עד 5 חשבונות אשר בהחלט מועילים אם אתה עובד בצוות. הם יכולים להיכנס בכל עת ולדאוג לכל המשימות הקשורות לחנות המקוונת שלך.

אם אתה רוצה כמה תוספות, אתה תמיד יכול להירשם ל- Shopify Lite תמורת 9 דולר בלבד בכל חודש וליהנות מהיתרונות. זה מאפשר לך למכור מוצרים באתרי מדיה חברתית ולקחת תשלומי כרטיסי אשראי. תוכל גם לקחת הזמנות ולעבד תשלומים בחנויות הפיזיות שלך. אם אתם מעוניינים, קדימו לנצל את הניסיון בן 14 הימים ש- Shopify מציעה. זה לא דורש מידע על כרטיסי אשראי ויהיה לך מספיק זמן להחליט אם אתה רוצה את הגרסה המלאה או לא.

עבודה עם לוח המחוונים של Shopify

shopify- לוח מחוונים

הרשמה לתכנית של Shopify היא די פשוטה. הם יבקשו מידע בסיסי כמו שמך, דוא”ל, כתובת פיזית ומספר טלפון ואתה מוגדר. לאחר שתסיים, תוכל להתחבר לחשבונך ולהתחיל לעבוד.

אתה תקבל גישה לממשק שיש בו המינימום של אפשרויות כדי לוודא שאיש לא יתבלבל. בצד שמאל יהיה תפריט עם אפשרויות כמו הזמנות, מוצרים, לקוחות, אנליטיקס, הנחות ואפליקציות. אם אינך יודע מה לעשות הלאה, אין צורך לדאוג מכיוון שהצעדים הראשונים שלך יודגשו בלוח המחוונים. זוהי מערכת שמעוצבת לחלוטין עם מחשבים על משתמשים לא מנוסים.

מכיוון שהגישה שלהם מינימליסטית למדי, כנראה שאתה תיתקע מדי פעם עד שתתרגל לרציף. אם אתה זקוק לעזרה, אתה תמיד יכול להשתמש בסרגל החיפוש שמסייע להרבה אנשים להחליט מה לעשות הלאה. זה יתחיל להציע כמה אפשרויות ממשק לפני שתסיים להקליד את המילה הראשונה. לדוגמה, אם תנסה להקליד את המילה PayPal, התוצאה תהיה באופן מיידי הגדרות ספק התשלום. אז אתה רק צריך ללחוץ עליו וזה ייקח אתכם לקטע ההגדרות הספציפי.

יצירת חנות שלך עם Shopify

ב- Shopify, הוספת המוצר הראשון שלך תהיה הצעד הראשון בבניית האתר החדש שלך. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הוסף וללכת צעד אחר צעד. יופיע טופס הוסף מוצר שמבקש את נתוני המוצר האופייניים שכל פלטפורמה אחרת תדרוש מכם להזין. אתה יכול לספק את תיאור המוצר, תמונות, תגיות, קטגוריה, סרטונים קשורים, משלוח, מחיר המוצר וקצת מידע נוסף..

כשאתה מוסיף את התיאור לטופס, תוכל לצרף כמה טבלאות או תוכן וידאו פשוט על ידי העתקת קוד ההטמעה לקטע הוספת וידאו. אם כבר יש לכם קטלוג מוצרים בפלטפורמה אחרת, תוכלו לייבא גם את זה. כשמדובר ביבוא, אתה יכול לייבא כל קובץ CSV ל- Shopify כל עוד גודלו נמוך מ- 15MB. זו יכולה להיות משימה קצת מבלבלת אם לא עשית אותה לפני כן, אבל יש קובץ לדוגמא שתוכל לקרוא בו הכל מוסבר..

זה די קל להגדיר משלוח ב- Shopify. ההגדרות כולן פשוטות ותוכלו להוסיף כמה אזורי משלוח לאתר שלכם ככל שתרצו. כרגיל, שיעורי המשלוח מחושבים על ידי לקיחת המדינה ומשקל המוצר בחשבון. אם המחירים כבר מחושבים על ידי אפליקציית משלוח או על ידי ספק השירות עצמו, התוצאות יובאו משם.

עם Shopify, הוספת ספק תשלום לאתר שלך היא קלה כעוגה. PayPal Express הוא שירות ברירת המחדל הדואג לקופות בפלטפורמה. חברת Stripe גם הצטרפה לשופייפיי וסיפקה את מערכת התשלומים שלהם המאפשרת ללקוחות שלך לשלם באמצעות כרטיס אשראי. בנוסף, Amazon Pay זמין גם או שתוכל להוסיף אפשרויות תשלום חלופיות שיכולות להיות שרירותיות לחלוטין.

כלים ותוספות חיוניים

לאחר שתסיים לבנות את החנות המקוונת שלך, הגיע הזמן לנצל את הכלים והתוספות שעוזרים לך לתחזק אותה ולמשוך לקוחות. אין פלא ש- Shopify היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר, מכיוון שיש לה את כל הכלים הדרושים לניהול עסק מקוון. כפי שכבר הזכרנו, יש לה אפליקציה לנייד שתומכת גם במכשירי אנדרואיד וגם ב- iOS שיכולים להקל עליך לבצע משימות רגילות בחשבונך..

אתה יכול להוסיף, להסיר או לערוך מוצרים באתר שלך באמצעות היישום. יתר על כן, זה מאפשר לך לעבד הזמנות, להחזיר את הלקוחות שלך, להתייעץ עם הצוות שלך או לשלוח הודעות ללקוחות שלך. כל עוד יש לכם ולצוות שלכם טלפון חכם עם האפליקציה המותקנת, העסק שלכם יוכל להגיב ללקוחות בכל עת. ככל שהתגובה מהירה יותר הם יהיו מרוצים יותר.

ישנו שירות אנליטי המשולב בפלטפורמות שמאפשר לך להתעדכן באמצעות מתן נתונים סטטיסטיים עסקיים. תוכלו לדעת את הסכום הכולל של המוצרים שמכרתם, את המוצרים הנמכרים ביותר, את סך התעבורה באתר שלכם, את מקורות התנועה השונים ועוד. ל- Shopify יש הרבה כלים שימושיים להציע, אבל אפילו לא דיברנו על כמות הרחבות הרחבה הזמינה בחנות..

אם אתה זקוק לכמה כלים נוספים, אתה תמיד יכול לבקר בחנות האפליקציות ולמלא את חשבונך ביישומי צד ג ‘. אלה עשויים להועיל אם ברצונך לשפר את השיווק, ניהול המלאי, הדוחות, שירות הלקוחות, המשלוח וכן הלאה. לדוגמה, על ידי הורדת אפליקציית מדיה חברתית, אתה יכול לאפשר למשתמשים להירשם לאתר שלך על ידי שימוש באחד מחשבונות המדיה החברתית שלהם. אבל זה רק קצה הקרחון.

אתה יכול לנצל את כל חשבונות המדיה החברתית שלך על ידי הורדת אפליקציות המפרסמות אוטומטית מוצרים חדשים או רבי מכר עליהם. יש גם אפליקציות המציגות את הביקורות שאנשים פרסמו במדיה החברתית על האתר הרשמי שלך. רוב היישומים האלה הם בחינם. אפילו אם אתה מוצא פרימיום אחד, סביר להניח שיש לו כמה תכונות בהן תוכל להשתמש בחינם. בסך הכל, אם אתה רוצה לקחת את החנות המקוונת שלך לרמה גבוהה יותר, אתה בהחלט צריך להוריד כל אפליקציה שנראית מועילה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map