ביקורת DudaMobile.com

DudaMobile.com הוא בונה אתרים מוביל בתחום ה- DIY המתמקד בסיוע לאנשים ואנשי מקצוע לבנות אתרים מגיבים ומאתרים ניידים בלבד. כלי זה לבניית אתרים מאפשר גם לך ליצור אתר מותאם אישית במיוחד המשתנה על בסיס טריגרים כמו זמן ביום, סוג המכשיר ומיקום.


למרות ההתמקדות הראשונית בבניית אתרים לניידים, כפי שתראו בסקירת DudaMobile.com שלנו, שירות זה מציע גם בונה אתרים מגיב-על-כל אחד שמגיע עם מערך מרשים של תכונות מסחר אלקטרוני, שהופכות את דודא לחנות אינטרנט. בונה בפני עצמו.

סקירה כללית של DudaMobile.com

הושק בשנת 2010 על ידי איתי סדן ו אמיר גלאט, דודא קפץ מהרצון לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לעמוד בקצב הופעתן של טכנולוגיות סלולריות שדרשו חוויות גלישה סלולריות טובות יותר..

בעוד שחברות גדולות עם משאבים וידע טכני הצליחו לעמוד במהירות בדרישות המשתנות הללו, חברות קטנות ובינוניות פיגרו אחריה. יוצרי DudaMobile זיהו זאת ויצרו שירות שיכול לרמת את מגרש המשחקים.

דודה, שבסיסה בפאלו אלטו, קליפורניה, מתגאה באירוח של למעלה מחמישה מיליון אתרים וזוכה ביותר מ -10 פרסים בשנה האחרונה..

תוכניות DubaMobile & תמחור

מתכנן תמחור dudamobile

דודא מציעה 3 שכבות תמחור בהתאם לשירות המשנה שאתה מחפש – בונה אתרים רספונסיבי (בונה אתרים מגיב ל- All-in-One), בונה אתרים לנייד בלבד או תוכנית המשווקים של דודא.

תוכנית חופשית

גם בונה האתרים המגיב וגם בונה האתרים הניידים כוללים תכנית בחינם המאפשרת לך ליהנות מכל התכונות הבסיסיות של דודא. התוכניות החינמיות הללו כוללות אירוח באמזון קלאוד, אפשרות לבנות אתר מגיב או אתר נייד, כלי ניתוח ומעקב, תחום דודא (mysite.dudaone.com) או תחום לנייד בלבד (mobile.dudamobile.com/site/mysite ), תמיכה בקהילה ומודעות דודא.

בנוסף לתכונות אלה, הגירסה החינמית של האתר המגיבה תומכת גם ביכולות מסחר אלקטרוני כמו יצירת חנות בעלת 10 מוצרים, 2 קטגוריות מוצרים, כלי הזמנה וניהול לקוחות וכן שילוב של  ספקי תשלום של PayPal, Stripe ו- Global Gateway.

תוכניות אתר רספונסיביות

אתרים מגיבים ל dudamobile

מלבד הגרסה החינמית, ישנן שתי תוכניות נוספות בקטגוריה זו – Business + ו- Business + eCommerce.

שתי התוכניות כוללות את התכונות הבסיסיות שתקבלו עם הגרסה החינמית – פרט לכך שתוכלו להוסיף דומיין מותאם אישית עם התוכניות הללו – וכוללות חיבור מאובטח באמצעות HTTPS, גיבוי אתרים, התראות דחיפת Chrome, מצב מפתחים ואתר רב-שפות..

תוכנית Business + e מגיעה עם אותן יכולות eCommerce הכלולות בגירסה החינמית, ואילו תוכנית Business + eCommerce מאפשרת לך ליצור חנות מוצרים עם עד 2500 מוצרים, קטגוריות מוצרים ללא הגבלה, ספקי תשלום של 30+, ביקורות על מוצרים המשולבות עם פייסבוק, וכוללת מספר כלי ניהול, קידום אתרים, שיווק, מעקב ודיווח.

דודא גובה 14.25 דולר לחודש (תוכנית שנתית) או 19 דולר לחודש לחודש עבור התוכנית לעסקים +, עם האפשרות להשיג אתר לכל החיים במחיר אחיד של 299 דולר. התוכנית לעסקים + מסחר אלקטרוני עולה 22.50 $ לחודש (תוכנית שנתית) או 29 $ לחודש לחודש עבור חנות של 100 מוצרים, וסך 36.75 דולר לחודש (תוכנית שנתית)
או 46 $ לחודש לחודש עבור חנות המוצר עם 2500 מוצרים.

תוכניות אתר לנייד בלבד

אתרים ניידים בלבד של dudamobile

התוכנית החינמית היא קטגוריה זו ועליה תכנית הפרימיום, שמוכרת במחיר של 7.20 $ לחודש (תכנית שנתית)
או 9.99 $ לחודש לחודש, או תשלום חד פעמי של 159 דולר כדי להשיג אתר פרימיום לנייד בלבד לכל החיים.

תוכנית זו מגיעה עם תמיכה בדוא”ל, תחום מותאם אישית, התראות דחיפה של Chrome ותכונות פרימיום כמו לחץ להתקשרות.

תוכנית המשווקים של דודא פרו

תוכניות משווקים של דודאפרו

תוכנית המשווקים של Duda עולה 249 דולר לשנה, ולמשווקים יש גישה לעד 40% הנחות בכל אתרי דודא ולחבילת כלים מקיפה המיועדת למקסם את היעילות והרווחים העסקיים. המעוניינים בתוכנית Duda Pro יכולים לבדוק את השירות עם תקופת ניסיון של 30 יום.

תכונות DudaMobile

תכונות dudamobile

תוכניות DudaMobile כוללות תכונות המבטיחות זמני טעינה מהירים עבור אתר האינטרנט שלך, גמישות והתאמה אישית במיוחד בעיצוב, כלי שיווק עוצמתיים ומסחר אלקטרוני, ואירוח אמין. על קצה המזלג, הנה התכונות שהופכות את DudaMobile לשירות מוביל בבניית נוכחות מקוונת חזקה:

 • בונה אתרים מועדף על ידי גוגל: אתרי DudaMobile מותאמים באופן אוטומטי עבור Google PageSpeed והתאמה מלאה לשיטות העבודה המומלצות של גוגל;
 • בקרת עיצוב גמישה: אתה יכול לבחור מגלריה מתרחבת ללא הפסקה של תבניות מגיבות להפליא מגבולות הטבע, להתאים אותם במצב מפתחים, לערוך אלמנטים לפי מכשיר ולהתאים אישית את הכל כולל גופנים, תמונות, קטעי וידאו, קישורי טקסט לאתר וכו ‘;
 • כלי להתאמה אישית במיוחד: השתמש בכללי ההתאמה האישיים שנערכו מראש, צור כללי התאמה אישית משלך, ומשך זמן, מיקום, מספר ביקורים, כתובת אתר ומפעילים מסוג מכשירים כדי ליצור חוויית גלישה אישית במיוחד;
 • ייבוא ​​בלחיצה אחת: דודא מאפשר לך לייבא את כל התמונות הקיימות שלך, טקסט, מידע חברתי מאתר קיים או פייסבוק, בלחיצה אחת;
 • יצירת חנות מקוונת: בנה חנות מסחר אלקטרוני עוצמתית עם פיתרון המסחר האלקטרוני המובנה של דודא המאפשר לך ליצור חנות מקוונת מגיבה לחלוטין, בין אם אתה מוכר מוצרים דיגיטליים פיזיים. אפשר חישוב מס אוטומטי, הפקת קופונים, ארגון מוצרים לקטגוריות, הצגת הנחות, אפשרויות משלוח, שיעורי משלוח וקודי מעקב אחר מקומות;
 • אדריכלות אתרים אמינה: אירוח שירותי אינטרנט של אמזון, אישורי SSL, Global CDN, גיבוי אתרים והגשה דינמית הם רק חלק מהתכונות שהופכות את אתרי דודא לאבטחים, יציבים, מהירים ואמינים;
 • תכונה מרובת שפות: תכונה זו מאפשרת לך להפוך את אתר האינטרנט שלך לזמין ב 55+ שפות;
 • שילובי פלטפורמות שימושיים: הרחב את הפונקציונליות של האתר שלך באמצעות שיווק שימושי (למשל MailChimp), מדיה חברתית (Facebook, Instagram, Reddit, TripAdvisor וכו ‘), eCommerce (למשל PayPal) ואינטגרציות אחרות;
 • עורך התווית הלבן של דודא: מקם את הפלטפורמה של דודא תחת המותג שלך באמצעות התכונה עורך התוויות הלבן.

תמיכת לקוחות ב- DudaMobile

תמיכת לקוחות דודא

תמיכת הלקוחות של דודא כוללת עזרה בהדרכה עצמית, תמיכה בצ’אט חי ותמיכה טלפונית של 18 שעות ביממה ללקוחות DudaPro. עם תוכניות גרסאות בחינם זמינה רק תמיכה בקהילה, בעוד שתוכניות אחרות (שאינן תוכניות DudaPro) כוללות תמיכה בדוא”ל.

היתרונות והחסרונות של DudaMobile

DudaMobile הוא כלי בונה אתרים אמיתי ואחד המאפשר סמכויות התאמה אישית נרחבות ותיוג לבן. לשירות של בניית אתרים של דודא יש יתרונות רבים ורק מעט חסרונות.

יתרונות:

 • גרסת אתר מגיבה בחינם עם תכונות של חנויות מקוונות;
 • כלים לבניית אתרים ניידים חזקים;
 • כלי אולטרה-התאמה אישית ייחודי;
 • תוכניות לכל החיים תמורת תשלום חד פעמי;
 • בונה האתרים של גוגל העדיף.

חסרונות:

 • אפשרויות תמיכת לקוחות מוגבלות;
 • אין אפשרות לייצא אתר ולעבור למארח אחר.

סיכום סקירת DudaMobile

שירותי DudaMobile מותאמים היטב לדרישות SMB. יהיה זה שהם רוצים ליצור זימונית אחת, בלוג, אתר עסקי או אתר eCommerce, דודה מוודא שכל האתרים שנוצרו עם הכלי שלהם מגיבים בכל המכשירים. אם אתה עדיין מתלבט אם להצטרף לדודה, הירשם לגרסת החינם וקבע בעצמך אם DudaMobile הוא הכלי שאתה רואה את עצמך משתמש בו לבניית האתר שלך היענות או ניידת בלבד..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map