האם InMotion טוב לאירוח אתרי וורדפרס?

inmotion-wordpress-hosting


וורדפרס הופכת פופולרית יותר עם היום. נכון לעכשיו, יותר מרבע מכל אתרי האינטרנט משתמשים בה כמערכת הבסיס שלהם. המספר עולה לכמה מיליוני אתרים.

מכיוון שוורדפרס כל כך פופולרית, יתכן שאתה מתכנן להשתמש בה גם אם עדיין לא. בכל מקרה, לצורך אירוח אתר וורדפרס, אתם זקוקים לחברה טובה ואמינה.

במאמר זה נדבר על אחת מספקיות האירוח הטובות בעולם. החברה נקראת אירוח InMotion.

מכיוון שאתה משתמש בוורדפרס כבסיס לאתר שלך, שירות האירוח חייב להיות קשור קשר הדוק לפלטפורמת וורדפרס. למרבה המזל, InMotion אכן מציעה סוג אירוח מסוים, הנקרא מנוהל וורדפרס מנוהל.

לפני שנתחיל לדבר על התוכניות המסויימות ש- InMotion מציעה, עלינו להבהיר מה פירוש באמת אירוח וורדפרס.

מה מנוהל שירות אירוח וורדפרס?

מה-מנוהל-wordpress-אירוח

מה מנוהל אירוח וורדפרס?

אתר שנבנה באמצעות CMS זה, זקוק לשירות אירוח ספציפי כדי לעבוד בשיא הביצועים שלו. שירות אירוח רגיל, כמו אירוח משותף יכול גם לעבוד, אך יש חיסרון בשימוש בתוכנית אירוח כזו. זה יכול להיות חסר תכונות ומשאבים מסוימים שאתר וורדפרס צריך לעבוד כדי לעבוד טוב.

התכונה העיקרית שיש לכל תכנית וורדפרס מנוהלת להחזיק היא זו: כל העבודה האחורית צריכה להיות מטופלת על ידי צוות התמיכה שמאחורי החבילה שבחרת. באופן ספציפי, כל מה שקשור להפעלת וורדפרס באתר האינטרנט שלך נעשה על ידי האנשים שמאחורי השירות.

אבל האם זה אומר שאין לך מה לעשות, לאחר שנרשמת לתכנית? לא, לא בדיוק. הפעלת WordPress מנוהלת על ידי החברה, אך אתה עדיין זה שיוצר את התוכן ומותאם אישית את האתר.

יש היבט חשוב אחד שצריך להיות נוכח בכל תכניות האירוח של וורדפרס המנוהלות. ההתקנה של וורדפרס צריכה להיעשות בקלות גם על ידי אנשים שאינם טכניים. חברות משיגות זאת בשתי דרכים שונות.

מצד אחד ישנם שירותי אירוח המציעים התקנות בלחיצה אחת כתכונה. התקנות אלה כוללות כל מיני אפליקציות ותוכנות אינטרנט חינמיות שתוכלו להתקין בלחיצה אחת בלבד. בדרך כלל הם מוסיפים את וורדפרס לחבילת התוכנה הזמינה להתקנה.

בשיטה זו אתה רק צריך להירשם לתוכנית אירוח ואז לבחור את התוכנה שברצונך להפעיל באתר האינטרנט שלך. כאשר מצאת את WordPress, פשוט לחץ על כפתור ההתקנה, וכל התהליך מטופל אוטומטית. יש לך תרתי משמע, אין עוד מה לעשות בקשר לזה.

השיטה השנייה בה משתמשים הרבה חברות, היא השיטה הבאה: לאחר שתסיימו להירשם לתכנית האירוח שלכם, השירות יתקין אוטומטית את וורדפרס. במצב זה אינך צריך להשתמש בתכונה להתקנה בלחיצה אחת.

ה- CMS יותקן על ידי עצמו. הדבר היחיד שעליך לעשות הוא לבחור את שם הדומיין הנכון שבו תרצה שוורדפרס תותקן. בדרך כלל, אם אין לך כבר שם תחום, השירות יצביע עליך לקנות שם. כשעשית זאת, ההתקנה תמשיך כמתוכנן.

אלה שתי הדרכים בהן חברות אירוח מטפלות בהתקנת וורדפרס. במקרה של אירוח InMotion, אתה יכול לבחור להתקין את וורדפרס אוטומטית בקופה. עבור התחל עם אתר חדש, זו הדרך הפשוטה ביותר שאפשר ללכת איתה.

עכשיו הגיע הזמן לדבר על שירות האירוח המנוהל של וורדפרס ש- InMotion מציע.

InMotion וורדפרס אירוח

רגש מנוהל-wordpress-אירוח

InMotion וורדפרס אירוח

כמו רוב הספקים, גם InMotion מחלקת שירות זה למספר תוכניות שונות. לרוב החברות יש 3 תוכניות בהן תוכלו לבחור, אך בתנועה מעניק לך גישה ל 6 חבילות נפרדות. בדרך זו תוכלו לבחור בצורה מדויקת יותר את השירות המתאים לצרכים האישיים שלכם.

אני צריך להזכיר שלא דיברתי על כל 6 התוכניות במאמר זה. אני אתחיל עם התוכנית השנייה ואז אדבר על התוכנית הרביעית ואז על התוכנית השישית. אך ראשית, נראה מה התכונות הכוללות ב- InMotion בכל תוכנית אירוח של וורדפרס. לא משנה באיזו תוכנית תבחרו בסופו של דבר, האפשרויות הללו יהיו כולן:

 • הורדפרס מותקן מראש ומוכן לשימוש.
 • שפע של תוספים ויישומי מסחר אלקטרוני בחינם לשימוש.
 • שם תחום בחינם מתווסף לכל תכנית.
 • ערבות של 90 יום הכסף בחזרה (זה נותן לך המון זמן לבדוק את כל ההיבטים של תוכניות האירוח שלך)
 • ניתן לעדכן אוטומטית את וורדפרס (וכל אפליקציה אחרת).
 • ביצועים גבוהים בזכות כונני SSD מודרניים המשמשים לאחסון.
 • NGINX ושמור מטמון שרתים, למהירויות טעינה מהירות יותר.
 • פלטפורמת בניית אתרים בחינם (BoldGrid).
 • תמיכת לקוחות מובחרת.

עכשיו, נדבר על התוכנית השנייה של וורדפרס מ- InMotion. עליכם לדעת שזו התוכנית הפופולרית ביותר והערך הטוב ביותר לכספכם.

WP-2000S

חבילה זו מגיעה תמורת 7.26 $ חודשי. המחיר זמין אם נרשמים לפני שנתיים מראש. כפי שתוכלו לראות באתר הרשמי, זו הבחירה הראשונה עבור אלה שבבעלותם עסק קטן או רוצים ליצור אתר בלוגים. התוכנית מאפשרת לך גישה לשני אתרים בחשבון יחיד.

אבל כמה מבקרים תוכל לקבל? על בסיס חודשי תוכנן תוכנית זו לתמיכה בממוצע של 50,000 מבקרים חודשיים ייחודיים. שימו לב שהמספר הוא ממוצע. לכן, האתר שלך עשוי להתמודד עם כמויות פחות או יותר של תנועה. כך או כך, התוכנית נותנת לך מקום רב לצמוח.

אתה מקבל גם 80GB של שטח אחסון SSD לאחסון כל נתוני האתרים שלך. זה די והותר עבור שני אתרים. ותודה לכונני ה- SSD, האתר שלך צריך להיטען במהירות בדפדפן של האורח.

מספר בלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל מקצועיים מתווסף לתמהיל גם עם מנוי אישי לתוסף Jetpack WordPress. זה משמש כדי לשפר את האתר שלך ולעקוב אחר הסטטיסטיקות.

WP-4000S

זו התוכנית הרביעית באתר הרשמי של InMotion. זה עולה 31.10 $ לחודש. האם שווה לשדרג מהתוכנית הקודמת? אם יש לך יותר משני אתרים הזקוקים לאירוח אמין או שיש לך אתר שיש בו תנועה רבה, תוכל לשקול תוכנית זו.

זה מאפשר לך לארח 6 אתרים בו. עובדה זו כשלעצמה הופכת אותה לשווה את השדרוג עבור אנשים רבים. לאחסון כל הנתונים שלך, 160GB של אחסון SSD נמצא גם כאן. התוכנית כוללת גם כתובת IP ייעודית בחינם. כמה מבקרים יכולים להיות לך?

המספר עולה לא מעט: 300,000 מבקרים חודשיים נתמכים על ידי התוכנית. אבל עבור כמות כה גדולה של מבקרים, עליכם לוודא שהאתר פועל כראוי בכל עת. אחרי הכל, ככל שיש לכם יותר מבקרים, כך אתם זקוקים למשאבים רבים יותר.

כדי לעזור לך עם זה, InMotion מעניקה לתכנית זו משהו שנקרא מאגר מטמון של קוד קוד. למה זה משמש? תכונה זו מאפשרת למבקרים שלך לגשת לאתר שלך במהירויות מהירות אפילו כאשר אלפי מבקרים אחרים משתמשים בו זמנית.

WP-6000S

כתוכנית האירוח השישית והאחרונה של וורדפרס, היא עולה הכי הרבה במחיר של 119.28 דולר לחודש. תוכנית זו נבנתה כדי לעזור לאלה הזקוקים לביצועי וורדפרס האולטימטיביים באתרי ענק. הסיבה לכך היא ששימוש בחבילה זו אתה יכול לקבל בממוצע 1,200,000 מבקרים חודשיים המשתמשים באתר שלך.

אבל אם ברצונך ליצור אתרים מרובים, אתה יכול לעשות זאת גם. התוכנית תומכת בעד 20 אתרים בחשבון יחיד. אתה יכול לבנות עסק בר-קיימא באמצעות חבילה זו במלואה.

לגבי התכונות שהתוכנית נותנת לך, כל הבונוסים מהתוכניות הקודמות קיימים גם בתכונה זו. ההבדל היחיד הוא שאתה מקבל 240GB של שטח אחסון SSD לכל אתר האינטרנט שלך.

עלי לציין כי InMotion מעניקה לך העברות אתרים בחינם בכל תוכנית שתבחר. אז, ל- WP-6000S יש גם תכונה זו שקיימת בחבילה. לא יותר מדי מארחי אתרים יאפשרו להעביר את האתרים שלכם אליהם בחינם.

כמו שציינתי לעיל, יש עוד 3 תוכניות של אירוח וורדפרס מנוהל באתר InMotion. דיברתי רק על 3 אלה, שהם המועמדים הסבירים ביותר למשתמש חדש ב- InMotion.

לא משנה אם אתה חדש באירוח אתר וורדפרס, או שאתה כבר מחזיק במספר רב של אתרים, ל- InMotion ללא ספק יש תוכנית שנבנתה לצרכים שלך.

סיכום

הגענו לסוף המאמר של היום. כדאי שיהיה לך רעיון די טוב לגבי אירוח אתר וורדפרס באמצעות אחת מתוכניות האירוח WP המנוהלות של InMotion. הסברתי גם מהי תוכנית אירוח מנוהלת ומדוע היא טובה גם למצטרפים חדשים.

השאר תלוי בך. אם אתה מגלה ש- InMotion מתאים לך לצרכים שלך, תוכל להמשיך לבחור באחת מתכניות האירוח שכיסיתי כאן או להסתכל גם על 3 האחרות. רק זכור למה שאתה מצפה מתוכנית שתעבוד טוב עם אתרך ותבחר בהתאם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map