5 החלופות הטובות ביותר של BlueHost – אירוח אתרים ורישום שמות תחום

החלופות הטובות ביותר לכחול


BlueHost הוא ללא ספק אחד השחקנים הגדולים ביותר בתעשיית האירוח עם אירוח משותף פופולרי ותוכניות אירוח של וורדפרס הזמינות במחירים ידידותיים לכיס. עם זאת, אם אתה סקרן מה עוד התעשייה מציעה או שפשוט BlueHost פשוט לא מעלה את אותותיך, ריכזנו את חמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר של BlueHost המציעות תוכניות אירוח במחיר דומה..

BlueHost מזמן כבר פורסם בתכניות אירוח המותאמות לוורדפרס, עד כדי כך שהיא הפכה לספק אירוח מומלץ WordPress. מלבד אירוח וורדפרס, BlueHost ידוע גם בזכות אירוח ענן, אירוח משותף, VPS ושרתים ייעודיים. רשת אספקת תוכן מובנית, cPanel משופר, גיבויים בחינם, שמות דומיינים בחינם וכלים לבניית אתרים הם רק חלק מהמשתמשים בחינם שכוללים בחבילות האירוח של BlueHost..

לאלו הסקרנים לגבי אלטרנטיבות ל- BlueHost, הנה ההחלטה שלנו לחמש החלופות הטובות ביותר של BlueHost:

מארח אתרים
מחיר פרומו
החלופה הטובה ביותר עבור hostgator3.95 $ לחודש
הרגש הטוב ביותר כחלופה כחולה$ 2.95 לחודש
החלופה הטובה ביותר עבור Bluehost1.99 $ לחודש
החלף הטוב ביותר עבור namheap0.82 $ לחודש
אלדי אלטרנטיבה הטובה ביותר לכחול2.99 דולר לחודש

כעת בואו לראות כל חברת אירוח אתרים בפרטי, ונראה מדוע הם עשויים להוות אלטרנטיבה טובה ל BlueHost.

HostGator

החלופה הטובה ביותר עבור hostgatorHostGator מציעה מגוון מגוון של שירותי אירוח הכוללים תוכניות אירוח משותפות במחיר סביר וכלול ואפשרויות אירוח מובחרות. כחלק מקונגלומרט האירוח EIG, HostGator פעיל בענף מאז 2002.

נקודת המכירה הגדולה ביותר שלהם הייתה בעבר אירוח משותף בר השגה, ובעוד זה נכון, כיום HostGator הפכה לספק אירוח מן המניין המציע הכל החל מאירוח מבוסס לינוקס וחלונות ועד חבילות אירוח ספציפיות ליישום (אירוח ג’ומלה, אירוח דרופל) , אירוח וורדפרס וכו ‘), וחבילות אירוח מתקדמות.

אירוח משותף מתחיל במחיר של $ 3.95 לחודש ומציע גיבויים שבועיים בחינם מחוץ לאתר, רוחב פס בלתי מוגבל, חשבונות אימייל ללא הגבלה, אחסון ללא הגבלה, התקנות בלחיצה אחת, אחריות לזמן ההפעלה של 99.9%, החזר כספי של 45 יום וכלים אחרים ללא תשלום לבנייה וליצור הגדל את האתר שלך.

לאלו המחפשים משאבים ועצמאות רבים יותר, ל- HostGator מספר תוכניות אירוח, VPS ותכניות אירוח ייעודיות שנבנו למדרגיות המגיעות עם חבילה מלאה של כלי פיתוח, אפשרויות תוכנה גמישות, חומרה עוצמתית ופונקציונליות מתקדמת..

מלבד אירוח אתרים, HostGator מתמודד גם עם שירותי רישום תחום.

אירוח InMotion

חלופה הטובה ביותר עבור BlueHostInMotion Hosting הוא ספק אירוח בבעלות עצמאית, ביצועים ומכוונים לעסקים עם מרכזי נתונים תואמי PCI בקטגוריה A. ל- InMotion Hosting מחויבות חזקה לקוד פתוח, יש לה תכניות אירוח ניתנות להרחבה ותמיכה נהדרת בלקוחות.

תוכניות אירוח משותפות ב- InMotion ניתן למצוא תחת השם אירוח עסקי, והמחירים מתחילים ב -5.99 דולר לחודש. זהו מחיר התחלתי מעט גבוה יותר ממה שמציעים ספקי אירוח משותפים אחרים, עם זאת, תוכניות האירוח המשותפות של InMotion עשויות לפוצץ את המתחרים מהמים עם התכונות שהם מציעים: אירוח SSD מלא, שם דומיין בחינם, גיבוי נתונים בחינם, גישה ל- SSH , שטח דיסק בלתי מוגבל והעברות חודשיות, העברות חינמיות באתר, בניית אתרים בחינם ואשראי מודעות, חומרה במחלקת עסקים, cPanel והגנה מפני תוכנות זדוניות.

אפשרויות אירוח מתקדמות כוללות אופטימיזציה של מסחר אלקטרוני, כתובות IP בחינם, SSL בחינם, עדכונים אוטומטיים & הגנת DDoS של Corero, ליבות CPU לא נעולות, ואפשרויות גיבוי עוצמתיות.

עיצוב אתרים ורישום תחום כוללים גם את השירותים המוצעים על ידי InMotionHosting.

iPage

החלופה הטובה ביותר עבור BluehostiPage פועלת מאז שנת 1998, עומדת במבחן הזמן בענף התחרותי יותר ויותר. תוכנית האירוח המפורסמת ביותר שלהם היא אפשרות האירוח המשותפת היחידה שלהם, שהיא תוכנית ללא הגבלה עמוסה בשלל תכונות שימושיות. מלבד אירוח משותף, שירותי iPage כוללים גם מספר תוכניות אירוח VPS, ייעודיות וורדפרס.

תוכנית האירוח המשותפת הבלתי מוגבלת ב- iPage מתחילה מ- $ 1.99 לחודש, וזה מחיר רב לתכנית שעולה באופן קבוע 7.99 $ לחודש. תכנית זו כוללת דומיין בחינם, בונה אתרי גרירה ושחרור בחינם, כלי שיווק בחינם, כתובת דוא”ל בחינם, תבניות בחינם, זיכויים למודעות, כלי eCommerce בחינם, ותכונות רבות אחרות..

חבילות אירוח אחרות ב- iPage מגיעות עם cPanel, גישה לשורש, שיקוף במהירות גבוהה סן אחסון, משאבים מדרגיים, ניהול שרתים מלא ותמיכה 24 × 7.

תוכניות אירוח המותאמות לוורדפרס זמינות גם ב- iPage בשתי תצורות, כאשר המחירים מתחילים החל מ- $ 3.75 לחודש.

שירותי iPage נרחבים מעבר לאירוח אתרים והם כוללים שירותי שיווק, שירותי דוא”ל, רישום תחום וכלי מסחר אלקטרוני.

שם צ’יפ

החלף הטוב ביותר עבור namheapהידוע ביותר כ- ICANN רשם דומיינים מוסמך, NameCheap מציע גם שירותי רישום תחום וגם שירותי אירוח אתרים. שירותי אירוח אתרים של NameCheap כוללים מספר תוכניות אירוח משותפות החל מ 9.88 $ לשנה, תוכניות מפיצים החל מ 14.06 $ לחודש, תוכניות אירוח VPS החל מ $ 16.95 לחודש, ושרתים ייעודיים החל מ 58.88 $ לחודש..

שם דומיין בחינם. אתר כלול בכל חבילת אירוח, והתוכניות מגיעות עם cPanel כסטנדרט. תכונות אחרות כוללות שטח דיסק מואץ SSD, SLA 100% זמן פעולה, תמיכת לקוחות 24 × 7, אבטחת חומרה ותוכנה, שלושה סוגים של ניהול שרתים זמינים: ניהול מלא, ניהול עצמי ומנוהל וכו ‘..

שרתים ייעודיים זמינים בתצורות מעבד יחיד, תצורות ליבות מרובות (Intel Xeon E3) ותצורות ליבות מרובות מעבד (Intel Xeon E5)..

NameCheap יכול להוות אלטרנטיבה טובה עבור BlueHost עבור לקוחות המחפשים אפשרויות שרת ייעודיות יותר מאלו שמוצעות על ידי BlueHost, או ששם הדומיין שלהם רשום ב- NameCheap ורוצים לארח את אתר האינטרנט שלהם באותו ספק..

קדימה אבא

אלדי אלטרנטיבה הטובה ביותר לכחולהרשימה שלנו עם חמש האלטרנטיבות הטובות ביותר של BlueHost מסתיימת ב- GoDaddy, הידוע גם כמרשם תחום. GoDaddy הוא רשם דומיינים מוביל עם 17 מיליון לקוחות ו 71 מיליון דומיינים תחת ניהול. GoDaddy ידוע גם כספק אירוח אתרים, ששירותי האירוח שלו כוללים אירוח משותף, VPS, מנוהל וורדפרס ושרתים ייעודיים..

GoDaddy עושה עבודה טובה בהסבר ההבדל בין סוגי האירוח השונים שהיא מציעה, תוך הדגשת רמת המיומנות הדרושה וסוגי האתרים שהחבילות שלהם מומלצות עבור.

מבחינת התמחור, ההצעה שלהם במחירים דומים לאלה שמארחי האינטרנט המופיעים במאמר זה, וכך, אפשרויות אירוח משותפות מתחילות ב $ 3.95 לחודש, אפשרות וורדפרס מנוהלת מתחילה ב $ 3.99 לחודש, תוכניות אירוח VPS עולות עד $ 16.99 לחודש, בעוד שרתים ייעודיים מתחילים ב -69.99 $ לחודש.

בכל הנוגע לתכונות, גם GoDaddy לא מאכזב, מציע שפע של משאבים ושורה בתכונות כמו שם דומיין בחינם, cPanel עם תוכניות אירוח לינוקס, התקנות בלחיצה אחת, ניטור אבטחה 24/7 והגנה על DDoS, משאב בלחיצה אחת קנה מידה, גיבוי בסיס נתונים & שחזור, אישורי SSL בחינם, הסרת תוכנות זדוניות בחינם, IPs ייעודיים בחינם, שירותים מנוהלים, גישה מלאה לשורש ואחרים.

לעטוף

בין אם אתם מחפשים לעבור מ- BlueHost ובין אם אתם משיקים את האתר הראשון שלכם, ואתם מחפשים מארח אתרים אמין, 5 החלופות הטובות ביותר של BlueHost שלנו אוספות את ספקי האירוח הטובים ביותר המציעים תכניות אירוח במחיר סביר בכל קשת האירוח כולה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map