ביקורות על גודאדי

GoDaddy היא אחת מחברות האירוח הוותיקות המפעילות והמוכרות ביותר בענף. ענק אירוח מבוסס ארה”ב פועל הן כרשם דומיין והן כחברת אירוח עם תכניות אירוח המתאימות הן למטרות אישיות והן מסחריות. GoDaddy אפילו מתמודד עם שיווק מקוון, אירוח בדוא”ל, אבטחת אתרים ועיצוב אתרים, מה שהופך אותו לספק ספק אירוח מקוון-כל-אחד..


סקירה כללית של GoDaddy

GoDaddy, שהוקם בשנת 1997, ובסיסו בסקוטסדייל, אריזונה, ארה”ב, הוא רשם הדומיינים הגדול בעולם, ומנהל 71 מיליון שמות מתחם ו -17 מיליון לקוחות ברחבי העולם. החברה גם מחזיקה בפלטפורמת הענן הגדולה בעולם המיועדת למיזמים קטנים ועצמאים.

GoDaddy מספקת הן אירוח מבוסס חלונות והן לינוקס באמצעות תוכניות אירוח וורדפרס משותפות, VPS, ייעודיות ומנוהלות.

כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי הרשמה ל- GoDaddy, קרא את הסקירה שלנו, פרט את התוכניות הזמינות, התמחור שלהן ותכונות האירוח המרכיבות את שירותי האירוח של GoDaddy..

תוכניות GoDaddy & תמחור

GoDaddy בהחלט לא מתכוון לתכניות אירוח, המבחר המוצק של חבילות אירוח מכסה סוגים רבים של אירוח המציעים לכם אפשרויות רבות להגדיל את המשאבים שלכם ולהתעדכן בצרכים ההולכים וגדלים של אתרכם..

חבילות אירוח משותפות של GoDaddy

גודדי שיתף אירוח אתרים

תוכניות האירוח המשותפות של GoDaddy זמינות עם מערכות הפעלה של שרת לינוקס או Windows, וכך תוכלו לבחור במערכת ההפעלה הדרושה לכם.

תוכנית הכלכלה ברמת הכניסה עולה עד $ 2.99 לחודש, אך רק אם תתחייב לשלוש שנים. תשלום חודשי אינו זמין בתכנית זו, התקופה המינימלית שתוכלו להירשם אליה היא 3 חודשים, ובמקרה זה התעריף החודשי עבור תוכנית זו עומד על 7.99 $. התוכנית מתאימה רק אם ברצונך לארח אתר בודד, ואם שטח אחסון של 100 ג’יגה-בתים, רוחב פס בלתי מוגדר ודואר אלקטרוני בחינם של Microsoft Office 365 (שנה) נשמעים לך נהדר..

אם אתה רוצה לארח מספר אתרים, GoDaddy ממליץ על תוכנית Deluxe ($ 4.99 דולר לחודש אם אתה מתחייב לשלוש שנים או 10.99 $ לחודש) או על תוכנית Ultimate (7.99 $ עם תוכנית לשלוש שנים או 16.99 $ עם תוכניות חודשיות) שיכולה לטפל באתרים עם עומס תנועה כבד יותר. שתי התוכניות מגיעות עם אחסון ולא רוחב פס בלתי מוגדרים. התוכנית האולטימטיבית זורקת כוח עיבוד 2X & זיכרון (לינוקס עם תוכניות cPanel בלבד), DNS פרמיום ותעודת SSL לשנה.

כל התוכניות השנתיות כוללות גם תחום בחינם.

GoDaddy אירוח עסקי

אם אתה מחפש תוכניות מהירות יותר מאירוח משותף ומשאבים ייעודיים המותאמים לאתרים עם נפחי תנועה גבוהים יותר או אתרי מסחר אלקטרוני, תוכניות האירוח העסקי של GoDaddy עשויות להיות ממש בסמטה..

גם כאן עליכם לבחור בתוכניות של 36 חודשים ליהנות מהשיעורים הנמוכים ביותר. כל התוכניות בקטגוריה זו כוללות רוחב פס בלתי מוגן, תעודת SSL בחינם לשנה, Office 365 חינם לשנה, עד 2 ליבות מעבד, זיכרון של עד 4 ג’יגה-בתים, אחסון של עד 240 ג’יגה-בייט והסרת תוכנה זדונית חינם ל- SiteLock לשנה. עם תוכנית הארגון.

המחירים יכולים להגיע עד $ 19.99 לחודש לתוכנית Prime, 24.99 $ לחודש לתוכנית הפרימיום ו- 34.99 $ לחודש לתוכנית Enterprise, זאת רק אם תירשם לשלוש שנים. אם תחליט על חיוב חודשי צפה לזינוק במחיר של עד 37%.

GoDaddy WordPress Hosting

אם אתם מחפשים אירוח מנוהל עבור אתר וורדפרס שלכם, ל- GoDaddy יש 4 תוכניות המתמקדות בהתקנה וניהול של וורדפרס..

מחירי קידום מכירות מתחילים ב- $ 3.99 לחודש לאירוח אתר 1 (תכנית בסיסית) ונעה רק עד $ 13.99 לחודש (תוכנית מפתחים) עבור אירוח אתרים מרובים (עד 5 אתרים). כל תוכנית מיועדת לטפל בעומס מבקרים מסוים (החל מ 25,000 ביקורים חודשיים ל 800,000 ביקורים חודשיים). כל תוכניות האירוח של וורדפרס כוללות אחסון SDD (עד 50 ג’יגה-בייט), בעוד שתוכניות מסוימות כוללות גם גישה ל- SSH / SFTP, אתר הצגה בלחיצה אחת, תוסף SEO, אישור SSL 1 (שנה), סריקה ותוכנות זדוניות..

שרתי VPS של GoDaddy

השרתים הפרטיים הווירטואליים של GoDaddy מציעים לך גם אפשרות לבחור בין אירוח מבוסס Windows או Linux.

ישנן גם 4 חבילות אירוח בקטגוריה זו, כאשר תוכניות cPanel עולות עד $ 16.99 לחודש ומעלה ל- $ 31.99 לחודש (מחירים לקידום מכירות), ואילו תוכניות Windows עולות עד $ 26.99 לחודש ועולות עד $ 41.99 לחודש. (שיעורי קידום מכירות).

כל התוכניות כוללות גישה לשורש, רוחב פס בלתי מוגדר, נפח אחסון של עד 240 ג’יגה-בייט, זיכרון של עד 8 ג’יגה-בתים, 3 IPs ייעודיים ותעודת SSL חופשית לשנה..

שרתי ייעודי של GoDaddy

תוכניות אירוח מבוססות לינוקס ו- Windows זמינות שתיהן בקטגוריה זו, כאשר תוכניות Windows יקרות יותר מתוכניות מבוססות לינוקס. לפיכך, מחירי שרתים ייעודיים מבוססי לינוקס נעים בין 69.99 $ לחודש ל -129.99 $ לחודש (תעריפים החלים על תקופות התחייבות ל -24 חודשים), ואילו מחירי שרת ייעודי המבוססים על חלונות מבוססים על חלונות נעים בין 99.99 $ לחודש ו -159.99 $ לחודש..

מבחינת המשאבים התוכניות הללו כוללות עד 4 ליבות מעבד, זיכרון של 32 ג’יגה-בתים, אחסון של 2 TB, רוחב-פס לא מדוד, 3 IP-ייעודים ייעודיים, ותעודת SSL חינם לשנה..

תכונות אירוח של GoDaddy

GoDaddy הינה ספקית אירוח מובילה עם טכנולוגיות תוכנה וחומרה חדישות, המציעה חבילות אירוח מדרגיות העונות על מגוון רחב של צרכי אירוח. אירוח GoDaddy מגיע עם התכונות הבאות:

 • בחירה בשרתים מבוססי Windows ו- Linux;
 • שם תחום בחינם עם תוכניות שנתיות;
 • תעודות SSL חינם לשנה;
 • כתובות IP ייעודיות בחינם;
 • הסרת תוכנות זדוניות של SiteLock ואבטחת אתרים;
 • CDN הותקן מראש בתוכניות מנוהלות ומנוהלות באופן מלא;
 • אירוח cPanel;
 • גישה לשורש;
 • אחריות לזמן פעולה של 99%;
 • התקנה בלחיצה אחת של וורדפרס, דרופל, ג’ומלה ויישומים אחרים;
 • תמיכה טלפונית 24/7;
 • משאבים לפי דרישה.

שירות לקוחות & מדיניות החזר כספי ב- GoDaddy

התמיכה הטלפונית של GoDaddy זמינה 24/7, ואילו הצ’אט החי זמין רק בימים שני עד שישי בין השעות 5 בבוקר ועד 6 בערב. קהילת GoDaddy זמינה גם היא כדי להציע עזרה ותובנה בנושאים שיש לך באירוח שלך.

GoDaddy מציעה את התחייבות הכספי להחזר הכסף למשך 30 יום בלבד בתכניות השנתיות שלהם. עבור תוכניות או תכניות חודשיות הנמצאות פחות מהטווח של שנה, לקוחות יכולים לבקש החזר רק בתוך 48 שעות ממועד העסקה.

GoDaddy Pros & חסרונות

GoDaddy הוא ספק אירוח מבוסס שאתה יכול לסמוך עליו, בין אם אתה מחפש לארח אתר או לרכוש שם תחום. מכיוון שאף מארח אינו מושלם, בואו לראות השוואה בין היתרונות והחסרונות של GoDaddy:

מקצוענים

 • מבחר רחב של תוכניות אירוח הניתנות להרחבה
 • שניהם לינוקס & אירוח חלונות
 • שילובי מוצרים טובים ואבטחה
 • רוחב פס לא מדוד

חסרונות

 • נעילת ספק (דרישת מנוי ל -36 חודשים ו -24 חודשים ליהנות מהמחירים הנמוכים ביותר)
 • אין אפשרות לתשלום חודשי עם תוכניות מסוימות
 • צ’אט חי מוגבל לימי עבודה

מסקנת GoDaddy

GoDaddy הוא תאגיד ענק שקיים כבר שני עשורים, מה שאומר שהמומחיות והשירותים שלהם מושכים אנשים. אם אינך חובב התחייבויות לטווח הארוך ואתה מחפש אירוח זול, ייתכן GoDaddy אינו האירוח עבורך. עם זאת, אם אתה מחפש ספק אירוח לטווח ארוך ותוכניות משתלמות, GoDaddy הוא אפשרות אמינה לארח את אתרי האינטרנט, הדומיינים והדוא”ל שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map