סקירה של

eUKhost נמנית עם ספקי האירוח הטובים ביותר היא בריטניה, המציעה מגוון מגוון של תכניות אירוח החל מאירוח משותף ברמת הכניסה ועד ענן ברמת הארגון ואירוח ייעודי. מלבד שירותי אירוח דומיין ושירותי אירוח בדוא”ל, eUKhost מציע גם אישורי SSL, שירותי אחסון לגיבוי מרחוק, סורק תוכנות זדוניות ופגיעויות וכלי אבטחת אינטרנט אחרים..


סקירה כללית של eUKhost

הוקמה בשנת 2001, eUKhost פועלת ללאדס, בריטניה, עם מרכזי נתונים הממוקמים בוויקפילד, מיידנהד ובנוטינגהם. הם מארחים מעל 35,000 לקוחות ולמעלה מ -150,000 תחומים, והם משרתים כמה ארגונים במגזר הציבורי ברחבי בריטניה. התשתית האיתנה שלהם מורכבת מלמעלה מ- 1,200 שרתים ששוכנים בשני מרכזי נתונים עדכניים.

eUKhost מציע אירוח משותף מרובה, אירוח VPS, אירוח בענן, אירוח ייעודי ותוכניות אירוח משווקים, והיה בחירה טובה בין אם ברצונך להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן, ובין אם אתה זקוק לתוכניות ברמת הארגון מההתחלה..

תוכניות eUKhost & תמחור

תוכניות לינוקס ווינדוס זמינות שתיהן ב- eUKhost. תוכניות אירוח משותפות מבוססות לינוקס כוללות cPanel וכלולות, והמחירים מתחילים ב- 3.33 פאונד לחודש כולל מע”מ. שם תחום בחינם, חשבונות דוא”ל ללא הגבלה ורוחב פס בלתי מוגבל כלולים בכל תכניות האירוח המשותפות בקטגוריה זו.

תמחור אירוח משותף

תוכניות אירוח משותפות מבוססות Windows התחל גם ב -3.3 ליש”ט לחודש ומגיע עם לוח הבקרה של פלסק. תוכניות אלה כוללות גם רוחב פס בלתי מוגבל וכוללות שם תחום חופשי, אך בניגוד לתוכניות אירוח משותפות מבוססות לינוקס, התוכנית המתקדמת מציעה גם שטח דיסק בלתי מוגבל..

ה אירוח אתרים לעסקים הקטגוריה ב- eUKhost כוללת תוכנית אירוח לינוקס ותוכנית אירוח של חלונות במחיר של 16.66 פאונד לחודש. שתי התוכניות כוללות שטח דיסק של 5 GB ורוחב פס חודשי של 100 GB. תוכנית לינוקס מגיעה עם cPanel ואילו תוכנית Windows מגיעה עם פלסק.

אירוח בלוג וורדפרס משותף התוכניות כוללות גם בין הצעות המוצר של eUKhost, כאשר המחירים נעים בין £ 3.99 לחודש ל -19.99 £ לחודש. אתה יכול להשיג שטח דיסק של עד 50 ג’יגה-בייט, רוחב פס בלתי מוגבל, אירוח לבלוגים וחשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה.

אם אתה מחפש אירוח VPS, יש לך שוב אפשרות לבחור בין תוכניות VPS מבוססות Windows ו- Linux. המחירים לתוכניות VPS של לינוקס מתחילים ב -12.99 ליש”ט ללא מע”מ ואילו המחירים לתוכניות VPS של Windows מתחילים ב -15.99 ליש”ט לחודש ללא מע”מ. מעניין ששתי הקטגוריות כוללות מנהל Plesk Onyx, ותוכניות מסוימות אף כוללות תעודת SSL בחינם. תוכניות אלה מנוהלות במלואן, מגיעות עם האפשרות לבחור בין אחסון SSD או אחסון HDD, וכוללות אחריות להחזר הכסף של 30 יום..

אירוח משווקים גם תוכניות, יש אפשרות עם מערכת ההפעלה לינוקס או חלונות, עם cPanel, WHM, SpamExperts, Plesk, SLA uptime והתחייבות להחזר כספי למשך 30 יום. המחירים מתחילים ב- £ 9.99 לחודש.

eUKhost מוכנה לטפל גם בצרכים של אתרי אינטרנט ברמה ארגונית, באמצעות אירוח ענן שונים וחבילות ייעודיות.

שרתים ייעודיים זמינים החל מ- £ 69 לחודש ללא מע”מ. אתה יכול לבחור בין אחסון HDD לאחסון SSD, דגמי מעבד Intel Xeon E3, E5 ו- E5 ST, וכמובן, אפשרויות מבוססות לינוקס או Windows. שרתים ייעודיים מנוהלים במלואם 24 × 7, והם כוללים אחריות לזמן רשת 100% וחיבור רשת מלא 1Gbit.

ב- eUKhost, אתה יכול להתאים אישית משלך תוכנית אירוח בענן עם תוכנת WMware של טכנולוגיות וירטואליזציה של Hyper-V. תוכניות אלה כוללות SLA של 100% uptime ותמיכה חיה 24 × 7.

אפשרות אירוח ענן נוספת הזמינה ב- eUKhost היא אירוח eNlight Cloud, שהוא קנה מידה אוטומטי, משלם עבורכם פיתרון אירוח בענן. במקום לחייב את המשאבים שהוקצו לך – כמו במקרה של תוכניות אירוח מסורתיות – אתה מחויב על סמך כמות המשאבים שאתה משתמש בפועל. זהו חשבון ששולם מראש ונמשך מהזיכוי שאתה מפקיד כשאתה נרשם אליו. גם סוג אירוח זה מגיע עם SLA של 100% uptime ותמיכה מסביב לשעון.

כלי ההתאמה האישית של אירוח ענן של eUKhost כולל מחשבון עלות לשני סוגים של תוכניות אירוח clod המוצעות כך שתוכלו להעריך את העלויות של תוכנית אירוח הענן שנבנה בהתאמה אישית..

תכונות אירוח eUKhost

חבילות האירוח של eUKhost כוללות כמה מאפיינים מעניינים העונים על הצרכים של בסיס לקוחות רחב. התכונות משתנות בהתאם לתוכנית שנבחרה, אך להלן פירוט של תכונות האירוח הזמינות באתר eUKhost:

 • תכניות אירוח המכסות את הדרישות של אנשים פרטיים, מפתחים, עסקים וארגונים במגזר הציבורי;
 • אירוח cPanel Linux ואפשרויות אירוח של Windows Plesk;
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה;
 • תמיכה בשידור חי 24X7;
 • מתקין אוטומטי לרכב;
 • שם דומיין בחינם עם תוכניות שנבחרו (רק אם אתה משלם במשך 12 חודשים);
 • אחסון SSD או HDD;
 • ניתן להגדרה ולשלם תוך כדי תוכניות אירוח בענן;
 • עד 100% SLA Uptime;
 • שרתים מנוהלים לחלוטין;
 • שירות הגירה בחינם;
 • אופציונלי FortigateFirewall (כולל מערכת מניעת חדירות (IPS) והגנה מפני וירוסים בזרימה);
 • אפשרויות גיבוי אמינות (הגנת נתונים רציפה (CDP)) מ- R1Soft, גיבויים של Veeam ברמת הווירטואליזציה).

תמיכת לקוחות ב- eUKhost

תמיכה eukhost

תמיכה טכנית זמינה במייל, בטלפון ובצ’אט חי 24X7. אתר eUKhost כולל קטע ידע נרחב, שיכול גם לעזור לך בבעיות נפוצות שעומדות בפניך. למרות שפע אפשרויות התמיכה, ביקורות מסוימות של לקוחות טוענות שתמיכת הלקוחות של eUKhost אינה מגיבה ולא מקצועית. מצד שני, לקוחות ארוכי שנים המליצו על eHostUK על הערך הטוב לכסף ותמיכת לקוחות פרמיום.

מקצוענים & חסרונות של eUKhost

לסיכום, נראה את החוזקות והחולשות של eUKhost.

יתרונות – מדוע לבחור eUKhost

 • מבחר מגוון של תוכניות אירוח כולל אפשרויות חלונות ולינוקס;
 • ערבות להחזר כספי של 30 יום;
 • SLA Uptime;
 • שירות הגירה בחינם.
 • 24×7 תמיכת לקוחות וניהול שרתים מלא;
 • חיבורי רשת מהירים;
 • SSL חינם עם כמה תוכניות;
 • תוספות אבטחה טובות.

חסרונות – מדוע לא לבחור eUKhost

 • יש תלונות על התמיכה בלקוחות איטיות מדי.

מסקנת סקירת eUKhost

eUKhost יכולה להיות בחירה מושכת עבור אנשים או עסקים הדורשים אירוח אתרים בבריטניה. תוכניות האירוח השונות של לינוקס ו- Windows יכולות להכיל אתרים קטנים עד ארגוניים, ותמורת התשלום שלהם במהלך אירוח בענן היא נגיעה נחמדה במיוחד למי שרוצה לחסוך בעלויות תפעוליות. הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום יחד עם SLA של עד 100% Uptime גם מעוררת אמון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map