סקירה של

הנה שם חברה שלא תשמע עליו יותר מדי. לאירוח בענן יש יותר ויותר משקל בשוק האירוח, פשוט מכיוון שהוא מדהים ושימושי. אם הטכנולוגיה נמצאת בידי חברה אמינה שגורמת לה לעבוד, מאשר שימוש בה יכול להועיל לכל אתר עסקי או פרטי. זה הופך את הדברים לפשוטים לאין שיעור עבור משתמש הקצה ואנחנו יכולים גם לקבל אתרים מהירים ואמינים הרבה יותר בזכות אירוח בענן. מכיוון שהאתר שלנו מאוחסן בארכיטקטורה שלמה של שרתים במקום רק כונן קשיח אחד, כמעט ואין זמן השבתה.


CloudWays בהחלט הצליחה להביא את כל היתרונות הללו לשולחן. הם אפילו מציעים אירוח וורדפרס מנוהל על ידי רוצח שמוריד הרבה ממשקלו מכתפי המשתמש. עם זאת יש לי לא מעט רגשות מעורבים כלפיהם. אמנם אין על מה להשתתף, אבל ל- CloudWays יש הרבה מוזרויות בהשוואה לחברות אחרות. אז בואו נראה איזה סוג של חברה מדובר, איזה סוג של שירותים הם מציעים ובאיזו מחיר.

סקירה של CloudWays

CloudWays היא חברה הממוקמת במלטה ומשמשת כנקודת שילוב לשירותי ענן רבים. כל השירותים הללו מנוהלים מקונסולה יחידה ומשמשים סביבה עשירה לפיתוח אפליקציות PHP ואתרי אינטרנט. מכיוון של- CloudWays ישנם מרכזי נתונים הנמצאים בכל רחבי העולם, המשתמש תמיד יהיה במרחק סביר לאחד מהם. זה מבטיח עוד יותר את איכות ומהירות השירות הנחוצה לך.

CloudWays זכתה לרוב לביקורות חיוביות הנובעות מהיציבות, האמינות והעקביות הכללית של כל השירותים שהם מציעים. שלא לדבר על כך של- CloudWays הפתעות נעימות אחרות עומדות לרשות לקוחותיה. הם אולי לא הזולים ביותר (רק $ 2- $ 3 נוספים) בקרב חברות אירוח מסחריות, אך בהחלט נפתרו אירוח אתרים.

תוכניות ותמחור של ColudWays

דבר מדהים מאוד שאהבתי ב- CloudWays, זה שתוכלו לנסות את השירותים שלהם ולהפעיל אתר אינטרנט ללא תשלום אגורה מקדימה. תוכלו לנסות את תוכנית האירוח הבסיסית שלהם למשך שבועיים, להפעיל את אתר האינטרנט שלכם ולהחליט אם ברצונכם להשתמש בשירותיהם או לא. זו דרך הוגנת באמת להתחיל באופן אידיאלי עם לקוח פוטנציאלי.

תמחור שקוף גמיש

הם אפילו מציעים כמה תוכניות ידידותיות לארגונים של תשלום לפי תכנית. זה נהדר מכיוון שאתה בעצם משלם רק עבור מה שאתה משתמש. אם תחליט לבטל את השירות שלך תוך עשרה ימים בחודש, תחויב רק בגין 10 ימי השירות האמורים. מעט מאוד מספקי אירוח אחרים הם בעלי מבנה התמחור הזה ו- CloudWays בהחלט ראוי לשבח על כך. אבל הברק מתעמעם בגלל היעדר רישום תחום, כתובות דוא”ל כלולות ותמיכה טלפונית לא תמיד מהימנה.

לכל משתמש חומרת שרת ייעודית משלו וכתובת IP משלו. אתה יכול לבחור לעצמך שרת מאחד מהמיקומים האלה. לכולם יש SSDs לאחסון, כך שהם בהחלט יופיעו במהירות גבוהה. אמנם זה טוב והכל, CloudWays מצליחה להפוך את זה אפילו טוב יותר. זה לא קושר אותך לשירותיהם בלבד ומאפשר לך להוסיף שירותים מספקים אחרים כמו DigitalOcean, Google, Amazon או Vultr.

טבלת תמחור

למותר לציין ש- CloudWays תומך כמעט בכל מערכת ניהול תוכן עגלת קניות גדולה שתשתמש בה. אתה יכול להתקין את WordPress, Joomla !, Magento או Drupal בכמה לחיצות קצרות, אך אתה יכול גם להוסיף כל CMS מבוסס PHP אחר שאתה רוצה להשתמש בו..

CloudWays הוא ייחודי לרוב ספקי האירוח בכך שהוא משתמש במשאבים שנאספו מכמה שרתים מקובצים. לא תצטרך להתעסק בתוכניות אירוח משותפות קלאסיות בהן אתה משתף את משאבי השרת שלך עם מאות אתרים אחרים. במקום זאת תהיה לך סט משאבים ייעודי משלך, גם אם תתחיל עם התוכנית הזולה ביותר, שהיא 5 $ לחודש. לשם כך תקבלו שטח אחסון של 20 GB, רוחב פס איכותי של 1 TB, 512 MB של זיכרון RAM ומעבד בעל ליבה אחת..

אבל אתה יכול לעבור עד 765 דולר, תלוי בכמה משאבים שאתה צריך. תמורת כסף מסוג זה תקבל שטח אחסון של 640 ג’יגה-בייט, רוחב פס איכותי של 9 ט”ב, 64 ג’יגה-בתים RAM ומעבד בעל 20 ליבות. זוהי דרך CloudWays לומר “לשחרר את הקראקן”! כמות הגמישות בה ניתן ליישם משאבים באתר האינטרנט שלך היא נהדרת עבור כל עסק מקוון שגדל או גדול שם בחוץ. במיוחד אם אתה מפעיל אותה במערכת רעבת משאבים כמו מג’נטו.

כל אלה דברים נהדרים, אך ל- CloudWays אין כמה תכונות חיוניות. עם זאת, אין מדובר בבעיות גדולות, מכיוון שאתה יכול בקלות לעקוף את עצמך סביבם, אך חשוב להזכיר אותם. בתור התחלה, לא תקבל חשבונות דוא”ל עם תוכניות CloudWays, בעוד שכמעט כל ספק אירוח מציע כ 50-250 חשבונות דוא”ל עם רוב התוכניות שלהם. שנית, אין אפשרות לרישום דומיין, לכן עליך לגשת לרשם אחר כמו GoDaddy לקנות את הדומיינים שלך..

ביצועים ואורך זמן

ל- CloudWays יש מערכת מבוססת ענן מוצקה להפליא, שהיא בעיקר בזכות העובדה שהם הצטרפו לשותפות עם כמה מספקי הענן הטובים ביותר בענף. בדומה לשירותי אירוח בענן אחרים, CloudWays מתגאה במהירות של 99.99% ובמהירות טעינה בסביבות 400 – 600 אלפיות השנייה. זמני הטעינה שלהם טובים ב- 40% -50% ממה שהיית מקבל משירות אירוח רגיל, מה שמוכיח שמערכות ענן הן הדרך לעתיד..

תכונות CloudWays

תכונות cloudways

ניטור שרתים – אחת התכונות השימושיות ביותר ב- CloudWays היא ניטור שרתים. ניתן להציג משתנים כמו מעבד סרק, תנועה נכנסת וקריאות בשנייה דרך תפריט נפתח. אתה יכול גם להציג גרף המציג את העומס שלך בשרת הענן.

הגירות באתר בחינם – תמיד יש מישהו שיעביר את האתר שלך שכבר לשירות ענן אמין. שלא לדבר על כך שהוא הולך בקלות על הארנק ומוריד משקל מהכתפיים. BlueHost דורש 150 דולר עבור אותו שירות.

גיבויים יומיים ושחזור לחיצה אחת – מכיוון שהנתונים שלך לא מאוחסנים רק בדיסק קשיח יחיד, אלא ברשת שלמה, השחזור הוא פשוט להפליא. אין לך תכונת גיבוי לשלם עבורה, מכיוון שהיא נעשית אוטומטית כל יום ותוכל לשחזר את האתר שלך בלחיצה אחת.

התראות באמצעות תוכניות צ’ט – אתה יכול להגדיר את CloudWays לשלוח לך הודעה ב- Slack, HipChat, דוא”ל ושירותים אחרים. לדוגמה, אם לא ניתן להגיע לאתר שלך במשך יותר מדקה, תקבל הודעה שאומרת כך. זה גם יודיע לך אם יש עדכון שעליך להתקין, יש לך המלצה והוא יענה על שאלות תמיכה רבות שעשויות להיות לך.

תכונות מפתחות נהדרות – CloudWays מציע סביבה מדהימה ממש למפתחים לבחון ולתאם את עבודתם. הם מסוגלים להגדיר פריסה ממאגר ה- Git שלהם ויכולים לפרוס גם יישומים ללא הגבלה. מפתחים יכולים להשתמש בממשק ה- API של RESTful כדי להקל על פעולות ה- scripting שלהם. מנגנון הבימוי המובנה מאפשר למפתחים להעביר את הקודים החדשים שלהם גם לסביבת בדיקה.

גיבויים אוטומטיים – באפשרותך להגדיר גיבויים אוטומטיים של תמונות שרת ענן ולשחזר את האתר שלך בלחיצה אחת. השרת יגבה את עצמו כל יום, יומיים, כל שבוע או כל תקופת זמן אחרת שתגדיר עבורו. מדובר בחינם חינם שיש, מכיוון שכל כך הרבה חברות אחרות גובות 2- $ 20 לחודש, רק כדי לגבות את האתר שלך באופן קבוע.

קנה מידה אנכי קנה מידה אנכי מאפשר לך להוסיף או לקחת משאבי שרת בכל עת, בהתאם לצרכים שלך. אם מדובר בעונת חגים למשל ואתם מצפים לעליית תנועה גבוהה יותר, תמיד תוכלו לשדרג את התוכנית בהתאם. מבנה התמחור “שלם ככל שאתה הולך” מאפשר לך לשלם רק עבור מה שאתה משתמש, כך שאתה לא צריך לשלם תוספת כסף עבור משאבים שלא תשתמש בהמשך..

תמיכת לקוחות ב- CloudWays

תומכים בכבישים בענן

תמיכת לקוחות מציעה את אותן האפשרויות כמו כל חברה אחרת. אתה יכול להגיע לצוות התמיכה על ידי הגשת כרטיסי דוח, באמצעות צ’אט חי, דואר אלקטרוני או טלפון. אם אתה רוצה תגובה מהירה, אתה יכול לבקש עזרה מה- CloudWays Bot. אבל אם אתה מוכן לחכות מעט אם יהיה צורך, תוכל גם לפנות לצוות התמיכה שלהם 24/7/365. אתה יכול מיד להגיע למישהו דרך צ’אט מקוון. CloudWays עקבית בשמירה על הזמן שאתה צריך לחכות מתחת לחמש דקות. הצוות שלהם די בקיא ואמין גם כן. הם נתנו לנו מידע מדויק על ההבדל בין אירוח בסיסי בענן לתוכנית האירוח של וורדפרס שלהם.

היתרונות והחסרונות של CloudWays

אני באמת שמחה שנתקלתי בחברה שמאשרת את הדברים הרבים האלה ומציעה מספר שירותים ייחודיים. CloudWays נתן לנו סיבות רבות להשתמש בשירותיהם או לפחות לנסות אותם בחינם. אז המקצוענים עולים בהרבה על החסרונות בקטע זה.

המקצוענים – מדוע כדאי לבחור ב- CloudWays

 • תקופת ניסיון בחינם לחלוטין – האפשרות להפעיל את אתר האינטרנט שלך בלי אפילו לשלם אגורה ולראות כמה טוב השירות מתפקד במשך כמה שבועות היא ממש מדהימה. מעטות החברות המציגות תנועה כה חיובית.
 • ללא גבולות – CloudWays לא מגביל את מספר האתרים שאתה יכול להתקין בזמן שרוב ספקי האירוח האחרים עושים זאת. אפילו אם אתה משלם סכום כפול (10 $) עבור שירות האירוח שלך כמו שהיית עושה ב- CloudWays. כאן אתה פשוט משלם עבור המשאבים שבהם אתה משתמש ואתה חופשי לעשות זאת כרצונך. אתה תמיד יכול לשדרג את האירוח שלך באמצעות משאבים נוספים ככל שאתה הולך.
 • שלם תוך כדי תשלום מערכת תמחור – זה מדהים לראות סוף סוף חברה שלא מסתכמת רק בכדי להוציא ממך כסף לחינם. בעוד שחברות אחרות גורמות לך לשלם עבור שירותים או שירותים בדיוניים שאחרים אמורים להיות בחינם, תשלם רק עבור מה שאתה משתמש ב- CloudWays. זו עסקה הוגנת ומרובעת והיא מגיעה גם עם מספר רב של תכונות שימושיות.
 • מערכות התקנה ויישומים קלות להתקנה – למרות שזה כבר תקן הרבה שנים, חשוב להזכיר. CloudWays מקל עליך להתקין כל מערכת מבוססת CMS או PHP. יש גם המון שילובי אפליקציות בהן תוכלו להשתמש.
 • עדכונים אוטומטיים בחינם – CloudWays מציע את נפלאות אירוח העננים בחינם. אתה יכול להגדיר את השרת שלך לבצע גיבויים כל יום, כל יום שני, כל שבוע או מתי שאתה רוצה. ברגע שיש לך את הגיבויים במקום ומשהו משתבש להחריד, זה ייקח לך לחיצה אחת בלבד כדי לשחזר את האתר שלך, שהוא ממש מדהים.
 • הגירה באתר חינם – מוזר לראות חברה שמבקשת ממך לשלם עבור הגירת אתר בימינו, אבל יש כאלה. CloudWays לא חוצה את הקו הזה והם יקדישו לך את אחד המומחים שלהם במשך כמה שעות ויביאו את האתר שלך לשרתי הענן שלהם..

חסרונות – מדוע להימנע מ- CloudWays

 • אין cPanel – CloudWays מציעים קונסולה משלהם שתעזור לך לנהל את היישומים שלך ואת כל שאר הדברים שאתה מארח בשרתים שלהם. לא קשה מדי להתרגל אליו, אבל cPanel הוא הרבה יותר מקיף.
 • צריך להשתמש בידע מסוים – שימוש באירוח בענן דורש רמת מומחיות לשימוש, מכיוון שיהיה לך שרת וירטואלי שלם לניהול. אם אתה לא כל כך עוסק בפרטים הטכניים וגם אתה לא לומד אותם, אתה עדיף הרבה יותר לבחור אירוח וורדפרס מנוהל.
 • אין חשבונות דואר אלקטרוני או רישומי תחום – לרוע המזל CloudWays אינו מציע את אחד השירותים הבסיסיים ביותר של חברת אירוח. אלה האפשרות לרשום שמות דומיין ויש להם מספר חשבונות דוא”ל. תצטרך ללכת לרשם דומיינים נפרד כמו GoDaddy או Namecheap כדי לקבל שם דומיין לאתר שלך..

סיכום

האם CloudWays הדרך שלך לארח אתר? האם אני ממליץ עליו? זה יכול להיות ואני יכול להמליץ ​​עליהם מכל הלב. אמנם נדרש קצת מומחיות כדי להשתמש בשירות אירוח הענן שלהם, אך הוא מגיע במחיר מדהים ומציע ביצועים יוצאי דופן. מי שרוצה לדלג על כל התעסקות עם טכנולוגיה צריך לפנות אל HostGator או InMotion וחברות בעלות מוניטין אחרות המציעות אירוח וורדפרס מנוהל נהדר. פרט לכך, CloudWays הוא אפשרות יוצאת מן הכלל לאירוח האתר שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map