סקירת קונטבו

קונטאבו היא ספקית אירוח אתרים מכובדת בענף. היא הוקמה בגרמניה כבר בשנת 2003. עם שרת בודד ועם הצוות המתמשך שלהם, הם הפכו לחברה מצליחה ביותר במהלך השנים. כרגע הם מהספקים המנוסים שתוכלו לסמוך עליהם לחלוטין, ומציעים מגוון רחב של שירותים לבלוגרים, בעלי חנויות מקוונות, אתרי סניפים ועוד..


אם אתה רוצה שרת רב עוצמה למשחקים, קונטאבו מציעה גם שירותים מסוגים אלה. לדוגמה, אתה יכול להריץ עליו בצורה חלקה את Minecraft עם זמן חביון נמוך אפילו במהלך תנועה גבוהה. כמובן שיש עוד הרבה משחקים אחרים, אפילו יותר תובעניים שיכולים להופיע על שרתי Contabo ללא כל בעיה. אם אתה רוצה להבטיח חוויית משחק מהנה עבור כל השחקנים, תמיד כדאי לארח את המשחק בשרת משלך.

ב- Contabo כל אחד יכול למצוא תוכנית אירוח אתרים המתאימה לצרכים שלהם. אירוח משותף, VPS ושרתים ייעודיים זמינים כולם ויש לכם תוכניות רבות לבחירה לכל סוג שירות. ברגע שתבסס את נוכחותך המקוונת באמצעות אתר אינטרנט זה יכול להתחיל לצמוח במהירות ולבקש משאבים נוספים לטיפול בתנועה. גם אם אתר האינטרנט שלך מושך אליו כמות עצומה של תנועה, אינך צריך לדאוג לגבי הביצועים כל עוד אתה בוחר תוכנית אירוח ב- Contabo.

לאחר שתסיים להירשם לאחת מהתכניות שלהם, היא תהיה פעילה באופן מיידי ותוכל להתחיל לעבוד באתר האינטרנט שלך. החבילות שלהם מתוכננות להיות גמישות מאוד, ומאפשרות לך להגדיר תכונות לפי העדפותך ולגדול משאבים בכל צורך. בשאר סקירה זו אנו מדברים מעט על כל תוכנית, המחירים, האמינות של שרתי Contabo ותמיכה בלקוחות שלהם.

תוכניות ותמחור קונטבו

תוכניות אירוח משותפות

קונטבו שואפת לספק שירות אירוח משותף אמין ומציע תוכניות העומדות בסטנדרטים למחירים נוחים. כל תוכנית משותפת מאפשרת לך להשתמש בסקריפטים להתקנה בלחיצה אחת עבור כל התוכנות הנוספות הדרושות לך לאתר שלך. הם נדיבים למדי עם היישומים, מכיוון שאתה יכול למצוא מאות מהם בחבילה שניתן להתקין במהירות וגם להקל על חייך.

כמו כן, הם לא מגבילים את התנועה שלך, כך שזה תלוי רק בך כדי להחליט אם האתר שלך יכול לפעול בצורה חלקה על התוכנית הנוכחית או שאתה זקוק לאתר טוב יותר. עם זאת, הם מגבילים את שטח הדיסק ואת כמות מסדי הנתונים MySQL וחשבונות הדואר האלקטרוני שיכולים להיות לך. זה לא בהכרח חיסרון, מכיוון שמרבית האנשים בכל מקרה לא חורגים ממגבלות אלה.

אתה מקבל תעודת SSL בחינם אפילו עם התוכנית הזולה ביותר, כך שלא תצטרך לקנות תעודה בנפרד. חשוב מאוד לקבל אישור SSL אם ברצונך ליצור אמון בקרב המבקרים באתר שלך. הדבר האחר שאתה לא צריך לשלם עבורו הוא בונה האתרים שלהם הזמין לכולם. אתה יכול לקבל תוכנית אירוח משותפת במחיר של עד 2.99 אירו לחודש עם אחסון של 50 ג’יגה-בתים, 20 מסדי נתונים של MySQL, 1000 כתובות דוא”ל ו -1,000 משתמשי FTP.

אם אתה זקוק לתוכנית חזקה יותר, אתה יכול לבחור מבין 3 תוכניות נוספות. היקר ביותר עולה 9.99 דולר אירו לחודש והוא משדרג את המפרט ל- 500 ג’יגה-בייט של אחסון ומסדי נתונים של MySQL, דואר אלקטרוני ו- FTP ללא הגבלה..

תוכניות אירוח VPS

אם תבדוק את קטע ה- VPS שלהם, תבינו שהם מציעים דיסקים קשיחים HDD ו- SSD גם בתוכניות שלהם. גם אם בחרתם בחבילה הזולה ביותר, תוכלו לבחור בין שני סוגים של כונני אחסון. אם אתה יודע בדיוק כמה משאבים האתר שלך דורש, אתה יכול להגדיר את התוכנית שלך בהתאם.

Contabo מאפשר לך להרכיב תוכנית VPS בהתאמה אישית עם ה- RAM הנדרש, ליבות מעבד ואחסון SSD או HDD. לא חסרים אפשרויות, מה שמבטיח שלא תשלם עבור יותר משאבים מהסכום בו אתה משתמש בפועל. זה הופך את השירות שלהם לחסכוני לחלוטין, ומעניק ערך מושלם לכסף שלך. מכיוון שהספק נותן לך גישה שורשית לשרת עם כל תוכניות VPS, אתה חופשי להתקין כל תוכנה הדרושה לך באופן ידני.

אם אתה בודק את החלק VPS ב- Contabo, אתה יכול לראות שהתוכניות מחולקות לדיסק קשיח פלוס SSD Boost ו- 100% תוכניות SSD. כל קטגוריה מציעה 3 תוכניות שונות. התוכנית הראשונה עם דיסק קשיח עולה 6.99 יורו לחודש והיא מעניקה לך 2 ליבות מעבד, 6 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 500 ג’יגה-בייט של SSD אחסון משופרת ורוחב פס של 100 מגהביט לשנייה לנמל.

תוכנית ה- VPS הראשונה של 100% SSD ב- Contabo עולה 8.99 יורו בלבד ותקבל 4 ליבות מעבד, 12 ג’יגה-זיכרון RAM, אחסון SSD של 300 ג’יגה-בייט ואותו רוחב פס של 100 מגהביט / ש ‘לכל יציאה. אתה יכול לבחור בין לינוקס לחלונות. אם תבחר בשרת Windows, אתה יכול לבחור את גרסת 2012 לתוכניות HDD ואת גרסת 2016 עבור SSDs.

תוכניות אירוח ייעודיות

קונטבו מציע תוכניות שרת ייעודיות כבר מההתחלה. למעשה, זה היה הסוג היחיד של השירות שהחברה הציעה כבר ביום וככל שחלפו השנים הם כללו את השירותים האופייניים האחרים כמו אירוח משותף ו- VPS. לכן, שרתים ייעודיים הם התחום בו הם מתמחים בעיקר. בהתחלה היה להם רק מרכז נתונים אחד זמין, אך כעת תוכלו לבחור בשרת ייעודי קרוב יחסית למיקומכם ולא משנה היכן אתם גרים..

התוכניות שלהם אינן ניתנות להתאמה אישית גבוהה במיוחד, אלא תוכלו גם לבחור במערכת ההפעלה המועדפת עליכם. כל התוכניות הייעודיות תומכות גם בחלונות ובלינוקס ואם ברצונך להתקין תוכנה ידנית בשרתים שלהן, תוכל לעשות זאת בזכות גישת השורש שמגיעה עם השירות. יש להם את מה שמכונה דגם המתנע למי שרוצה שרת ייעודי זול יותר במחיר של 39.99 יורו. זה מגיע עם מעבד בעל 4 ליבות, 8 ג’יגה-זיכרון RAM ושטח דיסק של 800 ג’יגה-בייט.

המחירים לתכניות הייעודיות היקרות יותר שלהם מתחילים מ 49.99 יורו עד 109.99 יורו. הראשון מגיע עם מעבד i7 4 ליבות, זיכרון RAM של 12 ג’יגה-בייט, אחסון של 200 ג’יגה-בייט ויציאת 100 מגה-ביט / סיביות לרוחב הפס. אתה יכול לשנות את גודל זה למעבד Intel Xeon של 10 ליבות, 256 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, יציאת 1 ג’יגה-ביט / ש ‘לרוחב הפס ולשטח האחסון לבחירתך. על ידי לחיצה על התאמה אישית & אפשרות להזמנה, אתה יכול להתאים אישית בחופשיות את התוכניות לפני שאתה משלם.

מיקומי השרת והחומרה של קונטבו

על מנת להבטיח זמני טעינה מהירים של דף באתר האינטרנט שלך, חומרה חזקה אינה הגורם החשוב היחיד. עליכם לבחור גם במרכז נתונים שהוא הכי קרוב למיקום שלכם כך שזמן התגובה יהיה נמוך ככל האפשר. אם אתה מוצא חברת אירוח אתרים המספקת שירות מהשורה הראשונה אך מרכז הנתונים הקרוב ביותר שלהם נמצא בצד השני של הגלובוס, אז לא ניתן יהיה ליצור קשר טוב.

למרבה המזל, מרכזי הנתונים של קונטבו פרוסים בכל רחבי העולם ומספקים מיקום די קרוב לכל לקוח. כמו כן, ישנם אלפי שרתים בכל מיקום כך שהם כמעט ולא יכולים להיות במיקור חוץ. יש להם שני מרכזי נתונים גדולים למדי בגרמניה עם 4000 שרתים עצומים. עוד בשנת 2009 הקימה קונטאבו מרכז נתונים במינכן, שלימים התגמל על השימוש באנרגיה ירוקה להפעלת השרתים.

מרכז הנתונים הגדול ביותר הוקם בשנת 2014 בנירנברג. זה אפשר לחברה להוסיף עד 10,000 שרתים ייעודיים במידת הצורך כדי לשרת את המספר ההולך וגדל של הלקוחות באזור. הם השקיעו הרבה כסף בפרויקט הזה, אך ללא ספק זה השתלם בסוף. ראוי להזכיר גם שקונטבו זכה בפרס מרכז הנתונים הגרמני בשתי הזדמנויות נפרדות על עבודתם המסורה.

זמן Uptime Server

קונטבו שואף לשפר את שירותיהם במובנים רבים וזה כולל שמירה על אורך זמן השרת שלהם ככל האפשר. הם כל כך מסורים בהשגת מטרתם שהם מבטיחים זמן עבודה של 99.99% עבור אתר האינטרנט שלך. אחת הסיבות לכך שספק זה אמין כל כך היא שהם הבטיחו יתירות של 100% עבור החומרה שלהם.

משמעות הדבר היא שהם כל הזמן עוקבים אחר כל אלמנט בשרת עם כל התוכנות הפועלות עליו ואם משהו קורס, הם שם כדי לתקן את זה באופן מיידי. אין השבתה, מכיוון שרכיב הגיבוי יהיה פעיל מייד. קונטבו משתמש בשרתים האחרונים והם מאובטחים לחלוטין לא רק עם תוכנות הגנה, אלא גם המון מצלמות אבטחה.

תמיכת לקוחות בקונטבו

ב- Contabo, לאחר שתירשם לאחת מתוכניות האירוח, הצוות שלהם יעשה הכל כדי להבטיח לך חוויה חלקה. יש להם מערך תמיכה בן יותר מעשור שמעולם לא הוצב במיקור חוץ. החברה תמיד דואגת להעסיק ולהכשיר מספיק מומחים כך שלקוחותיהם יוכלו לקבל מענה מהיר.

למרות שלצוות התמיכה בלקוחות יש לוח זמנים מצומצם לשיחות טלפון, אתה עדיין יכול להגיע אליהם באמצעות דואר אלקטרוני בכל עת. הן הדוא”ל והן התמיכה הטלפונית (אם אתה מתקשר אליהם בשעות העבודה) הוא מהיר ויעיל ביותר. כשמדובר בבסיס הידע, לקונטבו יש אוסף הדרכות נהדר ושאלות נפוצות נרחבות שתוכלו לבדוק בכל פעם שתתקעו או שיש לכם שאלה פשוטה בראש..

למרות שאין להם צ’אט חי או מערכת כרטיסים, זה לא גורם לתמיכה שלהם רע מכיוון שהם מנסים כמיטב יכולתם להיות נגישים ועוזרים דרך שני הערוצים הזמינים שלהם. בסך הכל, אתה יכול לקבל תמיכה 10/10 מצוות Contabo בכל פעם שאתה נתקל בבעיה באתר שלך או עם תוכנית האירוח שלך. הצוות שלהם מיומן היטב, מוכן לפתור אפילו את הבעיות החריגות ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map