ביקורת LiquidWeb

כיום, בעל אתר נהדר פירושו הכל. אתר האינטרנט שלך הוא החלון שלך לעולם. זו הדרך היעילה ביותר להציג את עצמך ואת המוצרים שלך בפני העולם. יש מי שיגידו שלצגת מצגת נהדרת זה כמעט חשוב כמו שיש מוצר נהדר.


ישנם רכיבים רבים וחשובים לא פחות שכל אתר טוב צריך להיות; זה צריך להיות ידידותי למשתמש, מושך את העין, פונקציונלי וקל לניווט בו. אך לעתים קרובות מוזנח דבר אחד חשוב מאוד; אירוח.

השג עד 50% הנחה עם קודי הקופון של LiquidWeb שלנו.

כל אתר נהדר מתארח על ידי ספק אירוח מעולה. אנשים רבים לא רואים כמה זה חשוב, פשוט מכיוון שללקוחות לא אכפת להם מכיוון שהם לא יכולים לראות את זה.

אבל, האם הם יכולים לראות שהאתר שלך אינו פעיל? האם הם יכולים לראות שזה איטי ולא מגיב? האם הם יכולים לראות הודעות שגיאה? מה דעתך על אזהרות אבטחה?

הם יבחינו בכל זה. ותסמכו עלינו; למשתמשי אינטרנט מודרניים אין סבלנות. הם פשוט ימצאו אתר שהוא למעשה עובד, ועובד מהר. הם מעדיפים לחפש אתר מאובטח ודואג לנתונים הפרטיים שלהם. תאבדו מבקרים שהם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ויחד איתם יעזבו במקום אחר תאבדו מוניטין וכסף.

בעל ספק אירוח נהדר הוא חיוני. זה משמש בסיס איתן לבנות עליו. זה נכון, לקוחות לא יכולים לראות את זה, אבל הם בהחלט יכולים להרגיש את זה.

אם האתר שלכם כבר מושך תנועה, ואם אתם מגדלים את הספק הקודם שלכם ואתם רוצים משהו טוב יותר וגדול יותר, נסו את Liquidweb. ספק אירוח זה ידוע בזכותו בטיחות, אמינות, מהירות ותכונות עשירות.

LiquidWeb – אירוח מנוהל בצורה הטובה ביותר!

בין אם אתה פרילנסר, סוכנות, בעל עסק קטן או גדול או עסק ומחפש פיתרון אירוח מנוהל אמין, LiquidWeb היא הדרך ללכת. הם מציעים גם אירוח אתרים תואמים למשווקים, מסחר אלקטרוני, וורדפרס, אפליקציות, PCI ו- HIPAA.

התחל עכשיו! »

סקירה כללית של LiquidWeb

Liquidweb היא חברה פרטית שבבעלותה ומפעילה 3 מרכזי נתונים פרטיים עם מערכות כוח, קירור ורשת יתירות. זה מאפשר להם לספק מהירות, אמינות ואבטחה בכל עת.

לחברה זו יש אחד המוניטין החזקים ביותר בתחום אירוח אתרים. הוא מארח אתרים של כמה מותגים גדולים, כולל ESPN, MTV ו- FedEx. אינך יכול לקבל המלצה טובה יותר מזאת, אם הענקים האלה סומכים על Liquidweb, זה חייב להיות אמין.

אינטרנט נוזלי בחר שלא להיות אירוח אתרים משותף. אז אם אתם עומדים בתקציב, ופשוט מתחילים את אתר האינטרנט שלכם ועדיין בודקים את המים, Liquidweb זה כנראה לא בשבילכם. זה מכוון לאתרים שהוקמו כבר, לפחות לקוחות בגודל בינוני, אך רצוי פרמיום וברמה ארגונית.

אבל, אם יש לך אתר צומח וכיס עמוק יותר, אתה לא יכול להשתבש עם Liquidweb, מכיוון שהוא אחד המובילים בתעשייה.

LiquidWeb Uptime & תמיכה

בבחירת חברת אירוח אתרים לעסקים, זמן עבודה, אבטחה ותמיכה טכנית צריכים להיות הדאגה העיקרית שלך.

תמיכה באבטחת זמן נוזל ברשת

LiquidWeb Uptime

זה המקום בו גלי הנוזל זורחים; הם מציעים 100% אחריות לזמן פעולה. שים לב שספקים רבים אחרים “טוענים” ל 99. זמן פעולה. ווב נוזלי לא רק מבטיח לך 100%, הוא מספק. ואם זה לא, הם מציעים לך פיצוי פי עשרה לשבתה שלך. כך שאם האתר שלך לא פעיל למשך שעה, תקבלו פיצוי של 10 שעות לחשבון שלך. זה מוכיח לכם כי Liquidweb מתייחס ברצינות לאירוח, ותוכלו לצפות באופן מלא ל -0 השבתה אם תחליטו לארח את האתר שלכם בשרתים שלהם..

ל- Liquidweb יש גם אחריות לתגובה ראשונית של 30 דקות, וגם ערבות להחלפת חומרה למשך 30 דקות. משמעות הדבר היא שאם בעיה כלשהי אכן מתרחשת, או שחלק מהחומרה שלך נכשלת, תוכל להגיע אליהם במהירות והם יפתרו הכל תוך זמן קצר בכלל.

אבטחה ותמיכה של LiquidWeb

Liquidweb מציע אפשרויות אבטחה רבות. אלה כוללים חומות אש, SSL, VPN, סריקה והסרה של תוכנות זדוניות, מניעת התקפות DDOS ותכונות רבות אחרות. כמו כן, צוות המעקב אחר סונאר של Liquidweb מחפש כל הזמן איומים ונושאים ומוציא אותם ביעילות.

כמו כן, מכיוון ש Liquidweb הוא אפשרות פרימיום, אתה יכול לצפות לקבל אחד מצוותי התמיכה הטובים ביותר בענף אירוח אתרים. זה נקרא תמיכה הרואית. הם מבוססים על פני הבית, במרכזי הנתונים שלהם, כך שבמידת הצורך הם יכולים לבדוק ידנית אם יש בעיות בעצמם.

זה חשוב מאוד, וגורם ל Liquidweb להתבלט מתחרותיה, שכן חברות רבות אחרות מוציאות למיקור חוץ את מפעילי הטלפון והצ’אט שלהם. אתה יכול להגיע לצוות התמיכה ההרואית בטלפון, צ’אט חי או מערכת הכרטיסים.

יש להם גם בסיס ידע מצוין. תמיכה הרואית מבטיחה לענות לטלפון או לצ’אט תוך דקה או פחות, והיא זמינה עבורך 24/7/365. הם יסייעו לך בכל דבר, ויעשו הרבה דברים בחינם שאחרים גובים מהם, כולל העברת אתרים.

תוכניות LiquidWeb & תמחור

מתכנן תמחור

כפי שצוין קודם לכן, ל- Liquidweb אין תוכניות אירוח משותפות. במקום זאת, הוא מציע מגוון רחב של חבילות שרתים מנוהלות של וורדפרס, VPS, ושרתים ייעודיים.

אירוח שרתים ייעודיים

Liquidweb מציעה מגוון פתרונות שרת ייעודיים. ראשית, עליכם לבחור בין שלושה מיקומים, מרכז ארה”ב (מישיגן), מערב ארה”ב (אריזונה) ואיחוד האירופי (אמסטרדם).

כל שרת ייעודי Liquidweb מנוהל באופן מלא. אתה יכול לבחור בשרת שלך להיות מבוסס Linux או Windows. לא משנה באיזה שרת תחליטו לבחור, אתם מקבלים טונות של תוספות. אלה כוללים הגנה מפני התקפות DDOS, כונן גיבוי בחינם, Gigabit Uplink בחינם, CloudNare CDN בחינם, אבטחת ServerSecure בחינם. כל השרתים הייעודיים פועלים בכוננים ראשיים של SSD RAID 1. אתה יכול לבחור בין cPanel לפלקסק.

אתה יכול לבחור בין שרתים ייעודיים עם מעבד יחיד או כפול, על פי צרכי האתר שלך.

 • שרתי מעבד בודדים עולים בין 199 $ לחודש ל 429 $ לחודש. הם טובים לאתרים ואפליקציות עם תנועה גבוהה, אירוח בסיסי נתונים, אירוח שרת קבצים ואירוח מפיצים.

תוכנית המעבד היחידה הזולה ביותר פועלת אינטל Xeon E3-1230 v5 4 ליבות @ 3.4 Ghz, בעל זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט, 2x 250 ג’יגה-בייט SSD ראשוני, כונן גיבוי SATA 1 TB, ורוחב פס של 5 TB. המשמעות היא שאפילו השרת הייעודי הזול ביותר שלהם הוא די חזק.

 • מעבדים כפולים אורזים יותר כוח, אך גם עולים יותר. הזול ביותר עולה 389 דולר לחודש, ואילו היקר ביותר עולה 859 דולר לחודש. אך יש לכך סיבה טובה; שרתי המעבדים הכפולים שלהם מצוינים לאירוח אתרים רבים, אפליקציות עתירות משאבים, מסדי נתונים גדולים או אירוח מפיצים בקנה מידה גדול.

השרת הייעודי הכבד המעבד הכפול הזול ביותר פועל בכונן Intel Xeon E5-2620 v4 16 ליבות @ 2.1 Ghz, כולל 32 ג’יגה-זיכרון RAM, כונן SSD ראשי של 2 × 250 ג’יגה-בייט, גיבוי SATA של 1 TB ורוחב פס של 8 TB..

שרתי ייעודי סערה

זה משהו חדש. חומרה ייעודית בשילוב עם תכונות ענן חזקות. אם תבחר בשרת ייעודי Storm, תוכל להזמין בהתאמה אישית את השרת המדויק שאתה זקוק לו.

בדף האינטרנט של שרתי ייעוד סערה של Liquidweb Storm תוצג לך תרשים. שם אתה יכול לבחור את החומרה המדויקת שאתה רוצה; מספר ליבות, מהירות ליבה, כוננים שהוזמנו לפי סוג ושטח כולל, וכמות ה- RAM הדרוש.

זה באמת ייחודי, מכיוון שהוא נותן לך התאמה אישית ככל האפשר, משהו שיכול להיות לך רק עם Liquidweb. טווח המחירים עצום גם הוא, ונעה בין 159 $ לחודש עד 1359 $ לחודש.

אבל אפילו השרת Dedicated Server הזול ביותר כולל CloudFlare CDN, אבטחה משופרת, הגנה מפני התקפות DDOS וגיבויים מובנים..

אירוח VPS בענן

אם אתה מוצא כי כוח שרת ייעודי או תמחור הם יותר מדי, כנראה ש- VPS אירוח הוא בשבילך. כל VPS אינטרנט נוזלי מנוהלים במלואם. המשמעות היא שהם יעשו עבורכם את כל ההרמה הכבדה, ואז הדאגה היחידה שתהיה לכם היא לנהל את העסק שלכם.

אתה יכול לבחור מתוכניות VPS שונות של לינוקס ו- Windows. תוכניות VPS נעות בין 59 $ לחודש ל 219 $ לחודש. לכל התוכניות העברה של 5 TB, חומת אש של סטורם בחינם, ניטור בזמן אמת, זמינות Cpanel / Plesk וכו ‘.

ההבדל העיקרי הוא בחומרה; מספר ליבות, כמות זיכרון RAM ואחסון. התוכנית הזולה ביותר כוללת 2 ליבות, 40 GB SSD, 2 ג’יגה זיכרון RAM. אם אתה מגלה שאף אחת מהתכניות שנבנו מראש לא מתאימה לצרכים שלך, אתה יכול גם ליצור תכנית מותאמת אישית. אלה עומדים על 20 ליבות, 1,6 TB SSD, 256 GB RAM, כך שאפילו האתר הגדול ביותר יכוסה.

אירוח וורדפרס מנוהל

אחרון חביב: Liquidweb ניהלה פתרונות וורדפרס. ישנן שלוש אפשרויות החל מ- $ 189 / mo- $ 289 / mo. הם יכולים לארח מספר שונה של אתרים (10-20-40), להכיל כמויות אחסון שונות (100-150-300 GB) ולכולם רוחב פס של 5 TB..

Liquidweb מציע התקנה בלחיצה אחת, והיא מגיעה עם CMS המותקן מראש, כך שלא תבזבזו זמן על התקנות משעממות וארוכות..

Liquidweb מוודא שהתוכן והאתר שלך נשארים בטוחים. יש להם צג שדרוג לפני PHP, צג לאחר גיבוי, צג שדרוג מקדים לפלאגין וצג תוכנה זדונית. הם גם דואגים שהאתר שלך יישאר מהיר במיוחד, והם עושים זאת באמצעות דחיסת תמונות, מטמון של כל האתר, וטעינת תמונות מעוכבת ובאמצעות PHP 7.

ואם אתה מנהל אתרים רבים בבת אחת, אין לך סיבה לדאוג; לחברת Liquidweb יש שיתוף פעולה עם iThemes כך שתוכלו לעדכן עד 100 אתרים בבת אחת.

היתרונות והחסרונות של LiquidWeb

יתרונות:

 • איכות ואמינות
 • מפרט מעולה
 • תמיכה נהדרת מהבית
 • מגוון במחלקות ייעודיות, ענן ו- VPS

חסרונות:

 • מחיר פרימיום
 • מוכוון לקהל לקוחות פרמיום, ללא אירוח משותף

סיכום סקירת LiquidWeb

אם יש לך אתר גדול, גם בגודל וגם בתנועה שהוא מושך, ואם הוא כל הזמן הולך וגדל, עליך לבחור Liquidweb, ללא היסוס. במשך שנים רבות, Liquidweb שמרה באומץ על המוניטין הפרמי שלה, והיא ממשיכה להיות אחת הדוגמאות הטובות ביותר לנקוט בגישה הנכונה לאירוח אתרים..

Liquidweb היא אירוח אתרים המובחרת. הם בהחלט לא זולים, אך סמוך ובטוח, עם נוזל הרשת האיכות מגיעה לפני כל דבר אחר.

אם אתה חושב שהאתר שלך מספיק גדול בשביל זה, קדימה, נסה ל Liquidweb לנסות, הוא לא יאכזב אותך, ויש לו אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map