כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com לאתר המארח את עצמו

כיצד להעביר אתר WordPress com בלוג עצמי מתארח - -


אחת מפלטפורמות הבלוגים הפופולריות ביותר היא וורדפרס. אם התחלת את הבלוג שלך ב- WordPress.com, זה בסדר כי רבים מאיתנו ניסו את התוכנה הנהדרת הזו כמו זו. תחילת העבודה עם הבלוג האישי או התחביב שלכם בפלטפורמת אירוח בחינם היא דרך נהדרת ללמוד את הצעדים הראשונים. עם זאת, אם אתה מתכנן לטווח הרחוק, עליך להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com לחשבון אירוח בתשלום.

במאמר זה אדריך אותך בתהליך העברת הבלוג שלך מ- WordPress.com לאתר שמתארח בעצמו.

אבל למה בכל מקרה להעביר את הבלוג שלך ב- WordPress.com? לפני שאני מתחיל במדריך זה, אני רוצה להסביר מדוע כדאי לכם לשקול להעביר את הבלוג לתכנית אירוח בתשלום. WordPress.com מעניק לך פלטפורמה נהדרת ואמינה לבלוג אך יש לך כמה מגבלות עצומות בהשוואה לאתר וורדפרס שמתארח בעצמו:

 • תוכלו להתקין ולהתאים אישית כל נושא וורדפרס באתר וורדפרס המארח את עצמו, ואילו ב- WordPress.com יהיה לכם מספר מוגבל של ערכות נושא לבחירה (גם בחינם וגם מסחריים)
 • אסור להשתמש בתוספים עם WordPress.com (אלא אם אתה רוכש את תכנית ה- VIP שעולה 2500 $ חודשי, ונותן לך שליטה מלאה על CSS, PHP, תוספים ונושאים), בעוד שתוכנית אירוח משותפת (בעלות של כ- $ 5 חודשי) אתה יכול להתקין איזה תוספים אתה רוצה.
 • בלוג שמתארח ב- WordPress.com בחינם קשה מאוד ויש לו אפשרויות מוגבלות לייצור רווחים; ברגע שקיבלת, עליך לפצל את ההכנסות עם Automatic Inc, הבעלים של WordPress.com ומנהל אותו. באתר וורדפרס שמתארח בעצמו אתה יכול להוסיף כל ערוץ מונטיזציה לאתר שלך ולא צריך לחלוק את הרווחים שלך עם אף אחד.

החיסרון בהפעלת אתר וורדפרס בחשבון אירוח משלך הוא שאתה צריך לנהל אותו. אתה תהיה אחראי לשמור על אתר מעודכן, לעדכן את המערכת, התוספים והנושאים.

מתכונן להתחיל בהעברה

עכשיו אתה יודע מהם היתרונות והחסרונות שיש לך וורדפרס תחת שליטתך וניהולך. אך כדי להתחיל בהעברה תצטרכו לרכוש שם דומיין ותוכנית אירוח אמינה עבור וורדפרס. למטרה זו אנו ממליצים מאוד על BlueHost, מכמה סיבות: תקבלו תחום .com בחינם, הנחה של 50% לתכנית המשותפת שלהם, המון תוספות והבטחות בחינם ותמיכה טכנולוגית נהדרת אשר מיומנת לעזור למשתמשים שהם מפעיל את האתרים שלהם באמצעות וורדפרס.

שלב 1: ייצוא נתונים מ- WordPress.com

על מנת לייצא את הבלוג שלך ב- WordPress.com, עליך להתחבר ללוח המחוונים ולחץ על “ייצוא” שתוכלו למצוא בתפריט “כלים”. כדי לגשת ללוח המחוונים, עליך לעבור אל:

yourblog.wordpress.com/wp-admin

כלי הייצוא יעביר אתכם לדף חדש בו תוכלו לבחור מתוך העברה חינם או מודרכת (עולה $ 129 בזמן הכתיבה). עליכם לבחור באפשרות ייצוא חינם, ואילו הדרכה זו תנחה אתכם בכל השלבים.

ייצוא אתר וורדפרס com - -

לבחירת הייצוא חינם לחץ על כפתור התחל ייצוא. פעולה זו תעביר אתכם לשלב האחרון בו תוכלו לבחור את סוג הנתונים שברצונכם לייצא. כברירת מחדל נבחרת האפשרות “כל התוכן”. שמור על אפשרות זו אם ברצונך להעביר את כל הבלוג שלך כולל פוסטים, דפים, שדות מותאמים אישית, הערות, תפריטי ניווט, פוסטים מותאמים אישית וכו ‘..

התחל בחינם ייצוא wordpress com - -

לחץ על כפתור “הורד קובץ ייצוא” ושמור אותו במחשב שלך. הקובץ יישמר בפורמט .xml. ניתן לפתוח את זה עם כל עורך טקסטים אם ברצונכם להציץ בקוד.

ייצא את כל התוכן

שלב 2: התקנת וורדפרס לחשבון האירוח שלך

אם תבחר להירשם ל- BlueHost לאירוח אתר WordPress שלך, תהיה לך אפשרות להתקין את המערכת באופן אוטומטי. שלב זה אינו דורש שום כישורי תכנות, רק כמה דקות כדי להגדיר אותו. לא אכנס לפרטים על התקנת וורדפרס ל- BlueHost או לספקי אירוח אחרים, מכיוון שסיקרתי את כל התהליך של הפעלת אתר וורדפרס במאמר המקושר.

כאן תוכלו למצוא שתי שיטות להקמת אתר וורדפרס שלכם: באופן ידני או אוטומטי. גם הדרכת וידיאו כלולה.

שלב 3: ייבוא ​​הבלוג של WordPress.com לאתר WordPress המארח העצמי שלך

לאחר שהאתר שלכם מתארח בעצמכם מוכן, התחברו למרכז השליטה על ידי גישה לכתובת האתר הבאה:

yourwebsite.com/wp-admin

תחת תפריט “כלים” לחץ כעת על האפשרות “ייבא” בזמן שתייבא את הנתונים שייצאת קודם.

יבוא נתוני וורדפרס

יהיה עליך לבחור את המערכת שממנה אתה מייבא. בחר וורדפרס במקרה זה.

ייבא נתונים מ- WordPress - -

כדי לייבא את הנתונים שלך מ- WordPress.com תצטרך להתקין במהירות את ה- תוסף יבואן וורדפרס. בחלון הקופץ לחץ על כפתור “התקן עכשיו” והפעל את התוסף.

התקן יבואן וורדפרס - -

לאחר הפעלת התוסף, עבור שוב אל “כלים -> ייבא תפריט. דפדף ובחר בקבצים שברצונך לייבא (קובץ ה- .XML ששמרת זה עתה) ולחץ על כפתור “העלה קובץ וייבא”.

העלה וייבא בלוג

בשלב הבא תתבקש לבחור משתמש להקצות לו את התוכן. אתה יכול לייבא את המשתמש בו השתמשת ב- WordPress.com, אתה יכול ליצור משתמש חדש או להקצות אותו למשתמש הנוכחי שיש לך באתר החדש שלך. בחר לייבא קבצים מצורפים גם כן. אפשרות זו תוריד את כל התמונות מהבלוג הישן שלך ותעלה אותן לאתר החדש שלך. אתה יכול להשאיר אפשרות זו לא מסומנת. במקרה זה התמונות יוטענו משרת WordPress.com. עם זאת, זה לא רעיון טוב, מכיוון שתרצו למחוק בלוג משלכם (יסביר את זה אחר כך).

להקצות מחברים להוריד קבצים מצורפים לייבוא

על ידי לחיצה על כפתור “שלח” יבוא את הנתונים ופרסם אותם אוטומטית לאתר החדש שלך. לרוע המזל אינך יכול לייבא את העיצוב הישן שלך, אך יש המון נושאי וורדפרס חינמיים ופרמיים שבהם אתה יכול להשתמש.

שלב 4: הסרת הבלוג WordPress.com והפנייתו מחדש

אם ייבאת לחלוטין את WordPress.com לאתרך החדש, אני ממליץ מאוד להסיר או להפוך את הישן שלך לפרטי. מומלץ גם להפנות אותו לדומיין החדש שלך.

כדי להגדיר את הבלוג שלך למצב פרטי, תצטרך לגשת ל”הגדרות -> קריאה “בתפריט לוח המחוונים של WordPress.com והגדר את” ברצוני שהבלוג שלי יהיה פרטי, גלוי רק למשתמשים שאני בוחר. ” אפשרות.

הגדרת WordPress com פרטי - -

אם אתה עושה בלוגים זמן מה ויש לך קהל גדול, אתה עשוי להודיע ​​לו לפני שאתה מעביר את הבלוג שלך. אתה יכול גם למחוק את כל התוכן שלך מהבלוג הישן וליצור פוסט לשיר שאומר למבקרים שלך שהבלוג שלך הועבר לדומיין חדש. עליך למחוק או לפרסם את הפוסטים הישנים שלך מכיוון שמנועי חיפוש אינם אוהבים תוכן כפול.

אתה יכול גם לבחור להפנות מחדש את הבלוג הישן שלך לאתר החדש שלך. עבור לתפריט “חנות” בלוח המחוונים. גש כעת לתפריט “דומיינים” בחנות ולחץ על כפתור “הוסף דומיין”.

הוסף דומיין WordPress

זה ייתן לך כמה הצעות לתחום שתוכל לקנות וכן אפשרות להפניה מחדש לאתר שלך. לחץ על כפתור “Mat it”, אם ברצונך להמשיך עם הכוונה מחדש. יהיה עליכם להכניס את הדומיין החדש שלכם ולשלם סכום של 13 $ לשנה עבור שדרוג זה. אפשרות זו תפנה מחדש (באמצעות הפניית 301 שאומרת למנועי חיפוש שהאתר הועבר לצמיתות) את הבלוג הישן שלך לאתר החדש שלך שמתארח בעצמך. ברגע שמישהו ניגש לבלוג WordPress.com שלך, הוא ינחת אוטומטית בדומיין ובאתר החדש שלך. בדרך זו לא תאבד את הקוראים שנרכשו קשה ומנועי חיפוש יעריכו גם את זה שעשיתם צעד זה.

הפנה מחדש של WordPress com

מסיים את זה!

אם עקבתם אחר המדריך המפורט לעיל ועשיתם הכל נכון, עכשיו עליכם להיות בעלים גאים של שם תחום ואתר WordPress חדש המארח את עצמו..

אני באמת מקווה שהדרכה זו עזרה לך להעביר את הבלוג שלך ב- WordPress.com לדומיין חדש. אם בכל זאת יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא פרסם תגובה למטה.

העבר את הבלוג שלך ב- WordPress.com!

העבר את WordPress.com שלך ל- BlueHost וקבל שם תחום בחינם והנחה של 50% על אירוח אתרים.

התחל עכשיו! – 3.95 $ לחודש »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map