כיצד לפתוח בלוג אוכל מצליח?

התחל-אוכל-בלוג


האם אתה אנציקלופדיה מהלכת של מתכונים טעימים? האם יש לך אותה תשוקה לבישול כמו שאחרים לאכול? אולי אתה שף שאפתן שיצא להנגיש את הבישול הבריא והקל לכולם?

אם עדיין אין לך פלטפורמה מקוונת, אך אתה שוקל את זה, הפעלת בלוג אוכל היא דרך מהירה וקלה לחלוק את הידע הקולינרי שלך ולקבל משוב מיידי מקהלים ברחבי העולם.

אם אתה מודאג מכך שלא תהיה לך כישורים טכניים שתואמים את כישורי הבישול שלך, אינך צריך לדאוג, פתיחת בלוג אוכל היא המקבילה להקצאת חביתה – פשוטו כמשמעו כל אחד יכול לעשות את זה.

במדריך זה ליצירת בלוג אוכל, אנו נמסור לך את המתכון להכנת בלוג אוכל מצליח. להלן המרכיבים שתזדקק להם:

 1. פלטפורמת בלוגים;
 2. שם דומיין & שם מותג;
 3. אירוח אתרים;
 4. טיפים לבלוג אוכל.

בחירת פלטפורמת הבלוגים שלך

מכיוון שהבטחנו לך שלא תצטרך להתמודד עם קידוד כדי לפתוח בלוג קולינרי, אתה צריך לדעת כמה דברים על הפלטפורמות שמאפשרות כתיבת בלוגים ללא קידוד אפשרית.

הם נקראים מערכות לניהול תוכן והם עושים בדיוק את זה – עוזרים לך לנהל תוכן על ידי הצעת ממשק חזותי המאפשר לך להעלות, להתאים אישית, להוסיף תמונות, להוסיף קישורים וכו ‘על סמך התשומות שלך..

CMSs פופולריים כוללים ג’ומלה ודרופל, אך CMS הכי טוב לבלוגים הוא WordPress. פלטפורמת הבלוגים הזו חייבת את הפופולריות שלה לאופי המגוון ביותר שלה שאינה גורעת מחברותיות שלה.

וורדפרס לא רק מורידה את נטל הקידוד, אלא שהיא גם נותנת לך בצלחת את האלמנטים העיצוביים של הבלוג שלך.

ב- WordPress העיצוב של הבלוג שלך מושג באמצעות ערכות נושא, בעוד שההיבטים הפונקציונליים של האתר שלך (למשל כלי מיטוב מהיר) מושגים באמצעות תוספים..

אמנם ניתן להוסיף פונקציונליות מסוימת לאתרך גם באמצעות ערכות נושא (למשל טפסים ליצירת קשר, מנוי לניוזלטר, קטע תגובה, שילוב מדיה חברתית וכו ‘), אך הנושאים קובעים בעיקר את ההיבט החזותי של האתר שלך, כלומר כיצד המבקרים שלך רואים את האתר שלך כשהם לגשת אליו. ניתן להתאים את העיצוב לפי העדפותיך, כלומר אתה יכול לבחור תבניות דפים, ערכות צבע וכדומה.

תוספים לעומת זאת רק מוסיפים פונקציונליות לאתר האינטרנט שלך, כך שתוכל לשלב כלים כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש, רשת אספקת תוכן, כלי מטמון להאצת האתר שלך, תוספי אבטחה (איתור תוכנות זדוניות, חומת אש וכו ‘).

שני העיצובים והתוספים זמינים בחינם, אך אפשרויות הפרימיום הן הטובות ביותר אם ברצונך לקבל גישה לעדכונים, תיקוני אבטחה או תמיכה..

חשוב מכך אפילו, וורדפרס עצמה ניתנת להורדה ושימוש בחינם על ידי כל אחד, לכן אינך צריך לשלם עבור ה- CMS עצמו.

בחירת שם דומיין

שם תחום זה מה שאתה מקליד בדפדפן האינטרנט שלך כדי לגשת לאתר. זה יוצא לדרך על ידי www. ואחריו שם ייחודי ומסתיים ב- .com או סיומת אחרת כמו .net, .org וכו ‘.

אתה יכול לקנות שם דומיין אצל רשם הדומיינים בתשלום שנתי קטן, או אם תבחר ספק אירוח טוב (ראה נקודה 3 להלן), אתה יכול אפילו לקבל רשום אחד בחינם.

כשאתה בוחר את שם התחום שלך, שקול את הדברים הבאים:

 1. שמור על זה קצר – הפוך את שם הדומיין שלך ארוך מדי ואף אחד לא יזכור אותו, שמור על אותו זמן קצר וקליט והוא יידבק.
 2. הפוך את זה לאוכל, לבישול, או לאכול שקשור כמו tast.com, או השתמש במשחק מילים חכם כמו mineat.com (התכווצות של המילים “דקה” ו”לאכול “). אם אתה כבר שף פופולרי, אתה יכול להתחמק עם השימוש בשם שלך במקום זאת;
 3. זה אמור לשקף את המותג שלך – אם אינך משתמש בשם שלך, וודא כי שם המותג שבחרת תואם את התוכן שאתה מתכנן לפרוס (למשל אם אתה רק הולך לעשות צמחוני מתכונים, אל תתן שם לאתר שלך meatit.com).

הרשמה אצל ספק אירוח

אירוח אתרים הוא שירות המאפשר לאתר שלך להיות גלוי לכל מי שיגיע לאתר שלך מהדפדפן בשולחן העבודה, בטלפון או במכשיר אחר. אירוח הוא גם שירות בתשלום זמין בתשלום חודשי או שנתי. בדרך כלל, ככל שזמן ההתחייבות ארוך יותר (התקופה בה נרשמת לתכנית אירוח), כך התשלום החודשי זול יותר.

כאמור כשדיברנו על בחירת שם דומיין, תוכלו גם לנצל את עסקאות החבילות המוצעות על ידי מארחי אתרים הכוללים שם תחום בחינם. שירותי אירוח אתרים תקציביים ופרמיים נוטים לכלול רישום תחום בחינם עם חוזים לשנה.

אתה יכול, כמובן, להפריד את הדומיין שלך מהאירוח שלך, אך עדיף לנצל את עסקאות הצרורות המוצעות על ידי מארחי אתרים..

בבחירת ספק אירוח, וודא שאתה הולך על איכות בדיוק כמו בבחירת מרכיבים לארוחה. ארוחה טובה רק כמו איכות המרכיבים שהיא מכילה. אתר האינטרנט שלך יכול להיות סוכריות עיניים אמיתיות עם פונקציונליות מהשורה הראשונה, אך אם הוא מאט או יורד רוב הזמן, הציבור לא יכול לגשת אליו.

כשאתה בוחר את האירוח שלך, הנה מה שאתה צריך לחפש:

ביצועים

בחר מארח אינטרנט עם רשומות זמן נהדרות וזמני טעינה. זמן או זמינות מתייחס למועד בו האתר שלך מקוון, שאמור להיות 24/7. מארחי אתרים מציעים לעתים קרובות ערבויות לזמן פעולה בטווח של 99.9% -100% אחריות לזמן פעולה.

בעיות השבתה מכבידות את מאמצי הבלוגים שלך ועלולות לגרום לך להפסיד הכנסות ולגרש את קהל הקוראים שלך. זמני טעינה איטית מפריעים לחוויית המשתמש שיש למבקרים בהם. דף שנטען לאט הוא רוצח באזז, ולכן חשוב שהאתר שלך יטען במהירות.

לא רק שנושאי ביצועים יכולים לערער את המאמצים שלך לצבור קהלים, זה גם יכול להשפיע לרעה על הדירוג שלך במנועי חיפוש כמו גוגל או בינג. ביצועי האתר הם גורם דירוג משמעותי עבור מנועי החיפוש.

תכונות

התכונות של תוכנית אירוח האינטרנט שלך הן כלים ושירותים הכלולים בחבילה שלך, מעבר למשאבי השרת (אחסון, רוחב פס וכו ‘). כמה תכונות שצריך להיזהר בהן, במיוחד אם אתה מתחיל, כוללות: כלי לבניית אתרים, התקנת לחיצה אחת של תוכנות ואפליקציות, ערבות להחזר כספי, תחום בחינם וגיבוי אתרים.

תמיכה 24/7

תמיכה טובה היא קריטית עבור חוויית אירוח האינטרנט שלך, במיוחד אם אתה לא מנוסה. בחר מארח אינטרנט המציע תמיכה מסביב לשעון באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או צ’אט חי. התרחק מחברות אירוח עם תמיכה גרועה להפליא.

תמורה לכסף

בחר מארח אתרים שבעל שם הוא מציע ערך טוב לכסף. למרות שיכולות להיות אפשרויות אירוח מובחרות עם חבילות יקרות, ישנם מארחי תקציב רבים המציעים שירות אמין בהרבה פחות.

חקר זאת

אולי אינכם יודעים הרבה על אירוח, אך ישנם מומחי אירוח רבים אשר כן תוכלו לקרוא את חוות דעתם בביקורות אירוח. אתה יכול אפילו לבדוק את חוות הדעת האלה על ידי קריאת ביקורות לקוחות באתר Trustpilot או באתרים דומים אחרים שבהם המשתמשים יכולים להגיש את הביקורות שלהם.

ומכיוון שאנחנו עצמנו מומחים באירוח אתרים, הנה מארח התקציב שאנו ממליצים עליו לארח את הבלוג הקולינרי שלכם בוורדפרס: BlueHost.

אחת הסיבות לכך ש- BlueHost היא הבחירה המובילה שלנו בבלוגים של וורדפרס היא מכיוון שהיא חברת אירוח אתרים שאושרה על ידי וורדפרס עצמה. למעשה, וורדפרס ממליצה על BlueHost שנה אחר שנה מאז 2005.

סיבות נוספות לכך ש- BlueHost עשוי להתאים למתחיל הוא פלטפורמת האירוח הנוחה לשימוש, אמינות, חבילות אירוח מגוונות ותמיכה מגיבה..

בשלב הבא, אנו נלך אותך בשלבים של יצירת חשבון עם BlueHost, רישום הדומיין שלך באמצעות BlueHost והפעלת הבלוג הקולינרי שלך באמצעות WordPress.

הרשמה באמצעות BlueHost – מדריך שלב אחר שלב

למרות שתהליך ההרשמה יכול להיות שונה אצל מארחי אתרים שונים, לרוב תהליכי ההרשמה בצע בדרך כלל את הצעדים המתוארים להלן:

שלב 1: תחילת העבודה

לחץ כאן כדי לגשת לדף האירוח של וורדפרס של BlueHost, אתר את הלחצן הירוק “התחל עכשיו” ולחץ עליו. זה יעביר אותך לדף בו תוכל לבחור מתוכניות אירוח שונות.

שלב 2: בחירת התוכנית שלך

ישנן שלוש חבילות אירוח בקטגוריה זו: Basic, Plus ו- Prime.

התוכנית הבסיסית מיועדת למתחילים שרוצים לארח אתר אחד על חשבונם. למרות שתוכנית זו מוגבלת במשאבים שלה, היא חבילה טובה מלכתחילה. אם האתר שלך עולה על זה – שלרוב אף פעם לא קורה בן לילה – אתה יכול לשדרג לתוכניות פלוס או פריים.

תוכניות ה- Plus וגם Prime מאפשרות לארח דומיינים מרובים ולהציע יותר משאבים וכלים מתקדמים יותר, אך הם מתאימים יותר לבלוגרים מבוססים שכבר יש להם קהל גדול..

מבחינת התמחור תבחין בשני מחירים – מחיר לקידום ומחיר רגיל. מחיר המבצע חל על התקופה הראשונה של תוכנית האירוח שלך, שלאחריה התוכניות מתחדשות בתעריפים קבועים, אך עוד על כך קצת אחר כך.

לחץ על “בחר” כדי לבחור את התוכנית שלך. הקישור ינווט אותך לשלב הבא בתהליך ההרשמה שלך.

שלב 3: בחירת שם תחום

בשלב זה תוצג בפניך שתי אפשרויות: אתה יכול לרשום דומיין חדש או, אם כבר יש לך דומיין, תוכל להירשם לדומיין הקיים שלך..

אם עדיין אין לך תחום, אך אינך יודע באיזה תחום לבחור, BlueHost יאפשר לך לבחור דומיין מאוחר יותר על ידי מתן אשראי בחינם (11.99 דולר בערך). פשוט לחץ על הקישור “בחר מאוחר יותר” ועבור לשלב הבא.

אם כבר נלקח שם הדומיין שאתה רוצה לרשום, BlueHost יציע רשימה של אפשרויות דומיין דומות.

שלב 4: פרטי חשבון

לאחר שבחרת את שם התחום שלך, בשלב הבא, BlueHost יבקש את פרטי חשבונך. כמו כן, בדף זה תוכלו לראות את פרטי החבילה (מחיר החבילה שלכם, פרק הזמן הרצוי לכם, ותוספות שונות) ושדות קלט למידע על התשלום.

מלא את השדות הדרושים (מידע אישי, פרטי עסק, פרטי חיוב, כתובת דוא”ל וכו ‘) ואז גלול למטה לשלב הבא.

שלב 5: בחר תקופת חוזה

ישנן 4 אפשרויות תמחור בהן תוכלו לבחור. ככל שתקופת ההתחייבות ארוכה יותר, כך החבילה זולה יותר. התקופה של 12 חודשים היא הקצרה ביותר, ואילו התקופה של 60 חודשים היא אפשרות החבילה הזולה ביותר.

בעוד שהמחיר מוצג בחודש, תצטרך לשלם מראש על כל התקופה שבחרת שמחירם מוצג תחת “מחיר אירוח”.

המחיר לחודש שאתה רואה מוצג כשאתה בוחר את התוכנית שלך (ראה שלב 2 לעיל) הוא מחיר המבצע לתקופת החוזה שלך. עם תום תקופה זו, תוכנית האירוח שלך תחודש בקצב הרגיל המוצג תחת מחיר המבצע.

מלבד תקופת החוזה, תראה גם כמה אפשרויות תוספות כמו אבטחת SiteLock, CodeGuard Basic, כלי SEO וכו ‘. אפשרויות אלה נבחרות כברירת מחדל, אך באפשרותך לבטל את סימן האפשרות להוסיף אותן ולהוסיף אותן מאוחר יותר, במידת הצורך.

לאחר שתסיים לבחור את תקופת האירוח ואת כל התוספות שתרצה, גלול מטה כדי לשלוח את התשלום שלך.

שלב 6: הגש תשלום

הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך, בדוק את התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות ולחץ על כפתור “שלח”.

שלב 7: הגדר סיסמא

לפני שתוכל להתחבר לחשבונך, עליך להגדיר סיסמה. כמו בכל סיסמא, וודא שאתה בוחר סיסמה חזקה שהיא שילוב של תווים וסמלים.

לאחר שתגדיר את הסיסמה שלך, לחץ על כפתור “הבא” והיכנס לחשבונך.

שלב 8: התחבר לחשבונך

לחץ על “התחבר” או אם חזרת לדף הבית, גש ללשונית “התחברות” בפינה השמאלית העליונה ושלח את פרטי הכניסה שלך..

לאחר שנכנסת לחשבונך, אתר את סמל הוורדפרס ולחץ עליו להתקנה מהירה.

שלב 9: בחר נושא

תוצג בפניך מספר ערכות נושא ברירת המחדל של וורדפרס שתוכל לבחור לבלוג האוכל שלך. זו אינה בחירה קבועה, אתה תמיד יכול לשנות את הנושא שלך או להוסיף נושא חדש אם אתה רוצה ללכת על אפשרות פרימיום. אתה יכול למצוא כמה נושאי וורדפרס פרימיום הקשורים לאוכל ובישול באתר themeforest.net.

לאחר שתבחר את הנושא שלך, תוכל להתחיל לבלוג, אך ראשית:

שלב 10: התחבר ללוח המחוונים של וורדפרס שלך

לחץ על כפתור “התחל לבנות”, שייקח אותך לדף הפתיחה של לוח המחוונים של וורדפרס שלך. בחר את סוג האתר שאתה רוצה לבנות – אישי או עסקי.

אם אינך רוצה לוותר על העזרה שסופקה על ידי BlueHost, לחץ על הקישור “אני לא זקוק לעזרה”. אם אתה רוצה להמשיך בעזרת BlueHost, לחץ על “BlueHost” בפינה השמאלית העליונה של תפריט הניווט..

שלב 11: הפעל

לאחר שתלחץ על BlueHost, כרטיסיות שונות יוצגו עם כלים שאתה צריך לבנות את האתר שלך (למשל תוכן אתר, עיצוב & בנה וכו ‘).

לאחר מכן לחץ על כפתור “הפעלה”, ואז השלם את כותרת האתר (שם האתר שלך) ותיאור האתר (על מה האתר שלך עוסק)..

עכשיו אתה יכול לבחור את הפריסה שלך, להתאים אישית את העיצוב שלך, להוסיף תפריטים, דפים או לערוך את הקיימים שמגיעים עם הנושא שלך.

סוף סוף אתה מוכן לבלוג על אוכל, מתכונים וכל הדברים הקולינריים!

שאלות נפוצות בנושא בלוגים באוכל & טיפים לבלוגים קולינריים מוצלחים

ככל הנראה נותרו לך כמה שאלות שלא נענו לגבי בלוגים למזון, במיוחד הקשורות בעלויות תחזוקת אתרים, מונטיזציה או עם תוכן טוב.

הנה רשימה של הכי הרבה שאלות נפוצות על בלוגים קולינריים והתשובות שלנו לכך.

האם בלוגי אוכל יכולים להצליח?

אתם עשויים לחשוב שאנשים התעניינו פחות בבישול, אבל ההצלחה של בלוגי אוכל ותכניות בישול ברחבי העולם מוכיחה אחרת.

כולם אוהבים לאכול, אבל לא לכולם יש את הזמן או הנטייה לבשל. עם זאת, אין זה אומר שהם לא אוהבים לצפות באחרים לבשל. חשבו על כל רשתות האוכל, מופעי הבישול ובלוגרי האוכל הפופולאריים בחוץ – הם מצליחים בדיוק מכיוון שאנשים יש רצון טבעי להסתכל על אוכל.

מופעי בישול יוצרים קשר רגשי עם התבשיל שנוצר ומשחקים ב”רעב הרוח “של אנשים שצופים.

רק תחשוב על ההצלחה של סרטונים טעימים ביוטיוב או על מתכוני ה- GIF הפופולריים שלהם. קטעי וידאו ו- GIF אלה נוקטים בגישה “מלמעלה למטה” לבישול, מכניסים את הצופה לנעליו של השף ומציעים מתכונים פשוטים וקלים למעקב, מה שמניע אפילו אנשים ללא הרבה זמן פנוי לנסות את עצמם בבישול.

לפיכך, בלוגי אוכל אינם מיושנים בשום דרך וישנן דרכים רבות לעורר את “הרעב החזותי” של קהלים, ובחלקם נעסוק בסעיף “כיצד לעורר רעב חזותי” במאמר זה..

מה העלויות של הקמת בלוג אוכל?

עד כה חיפשנו אירוח כשירות המומלץ היחיד שתצטרך להקים בלוג ואולי שם דומיין אם אינך רוצה לנצל את התחום החינמי שמציע ספק שירותי אירוח אתרים שלך. אירוח וורדפרס זמין במחיר של $ 2.95 לחודש ב- BlueHost.

יתכן שתרצה לשלם עבור נושא וורדפרס איכותי לבלוגים בתחום האוכל, שיכול לעלות בכל מקום בין 20 ל -69 דולר. ערכות נושא אלה מיועדות במיוחד לבלוג אוכל ואתרי מתכונים, וכוללות תכונות כמו ווידג’טים בהתאמה אישית המותאמים למתכונים, טיימר לבישול, רכיבי מתכון לחיפוש, פונקציונליות לביקורת משתמשים וכו.

בזמן שאתה רק מתחיל, אין צורך ללכת על ערכות נושא של וורדפרס בהתאמה אישית, שיכולות להגיע לאלפי דולרים או אירוח יקר, שייתכן שלא תשתמש בהם עד תום. אתה תמיד יכול לשדרג את ערכת הנושא שלך ואת תוכנית האירוח של וורדפרס ברגע שאתה מכה בגדול.

כיצד לייצר רווחים מבלוג המזון שלך?

בשלב מסוים תרצו להרוויח כסף עם הבלוג שלכם כדי לתמוך בעלויות התחזוקה שלו או אפילו כדרך להשלים את הכנסותיכם. אם הבלוג שלך יגיע לגדול, ייתכן שתוכל אפילו לתמוך בעצמך לחלוטין מהבלוג שלך.

אם כבר יש לך בסיס עוקב ומבוסס, הפקת הכנסות מהבלוג שלך יכולה להיות קלה מאוד על ידי ניסיון באחת מהשיטות הבאות:

 • שטח מודעות – אחת הדרכים הקלות ביותר לייצור רווחים מהבלוג שלך היא להציג מודעות בסרגלים צדדיים או באנרים של חברות המוכרות כלי בישול, ציוד מטבח, תבלינים וכו ‘..
 • תוכניות שותפים – אם חברות אומרות מפעילות תוכניות שותפים, אתה יכול להירשם לתוכנית שלה כדי לפרסם את מוצריהן באתר שלך ולקבל תשלום עמלה לאחר כל רכישה שהלקוחות מבצעים דרך האתר שלך..
 • הירשם ל- Google AdSense – Google AdSense היא רשת פרסום פופולרית שתוכלו להירשם אליה. לאחר שתקבל בקשת ההרשמה שלך, המבקרים שלך יראו מודעות ממוקדות המוצגות באתר שלך.
 • מסעדה & ביקורות על מוצרים – אתה יכול להציג תוכן ממומן בבלוג שלך, הכולל ביקורות על מסעדות (למשל, אם אתה בלוג על התזונה הצמחונית, אתה יכול לסקור את המסעדות הצמחוניות הטובות ביותר באזור שלך) או ביקורות על מוצרים. ככל שהאתר שלך גדל בפופולריות, עסקים ירצו להופיע באתר שלך.
 • קדם את ספר הבישול שלך – אתה יכול גם למכור מוצרים משלך בבלוג שלך כמו ספר בישול או ספר אלקטרוני שכתבת, או מוצרים אחרים כמו סינרי מטבח משלך, למשל,.
 • תוכן בלעדי – אתה יכול ליצור אפשרויות חברות באתר שלך אם אתה רוצה למכור תוכן ייחודי שהמבקרים היו מוכנים לשלם עבורו.

אלה הן כמה מהדרכים בהן תוכלו להרוויח כסף מבלוגים, אך יתכן ותגלו גם שיטות אחרות המתאימות לכם ביותר. חשוב לא להתייאש אם חלק מהשיטות הללו לא יסתדרו עבורכם. המשיכו להתנסות עד שתמצאו את זה שכן.

כמה אתה יכול להרוויח מבלוג אוכל?

זה תלוי. ידוענים של בלוגרי אוכל מרוויחים מאות דולרים בשנה, אחרים הרבה פחות. הכל תלוי בכמה זמן אתה מוכן להשקיע בבלוגי האוכל שלך וכמה עוקבים יש לך.

בלוגר המזון הסלבריטי האירי, דונאל שקאן, כולל בסיס עוקב של 500,000 איש, כך שבוודאי קל לו יותר להתפרנס מהבלוג שלו מאשר למישהו שיש לו רק 500 עוקבים.

חשוב להישאר עקביים ולגדל את בסיס העוקבים שלך, ועם הזמן, גם אתה יכול להרוויח מספיק כסף מהבלוג שלך.

מתכונים כלליים או נישה?

חשוב לך להחליט אם אתה רוצה להתמקד בנישה או לכסות בישול באופן כללי. ההבדל הוא בדרך כלל שעם נישה, יש סיכוי גבוה יותר שתבלוט. אם אתה מתכוון לבלוג אוכל ללא גלוטן, ייתכן שתוכל למשוך קהל קוראים מושבע יותר מאשר בבלוג כללי לבישול כללי..

לכן, אלא אם כן אתה מסוגל לשים טוויסט מעניין על המתכונים הכלליים שלך (חשוב על הסרטונים וה GIFs בגודל הנשיכה של Tasty, למשל), ייתכן שתרצה למצוא נישה ייחודית שאפשר להשתמש בה, בה התחרות פחות קשה, ובכל זאת יש קהל מספיק גדול כדי לפנות אליו (למשל מתכונים טבעוניים וצמחונים, בישול לילדים וכו ‘).

באיזו תדירות עליכם לעדכן תוכן?

בהתחלה, ככל הנראה ייקח יותר זמן להכין פוסט או סרטון, אבל ככל שתשיג את זה, זה יהפוך לטבע שני עבורך.

עדכן את הבלוג שלך בתדירות גבוהה ככל שתוכל להביא תוכן יצירתי ומקורי. זה יכול להיות יומי או שבועי. יצירת פוסט אחד בחודש לא תניע את הבלוג שלך לגבהי ההצלחה, כך שאם אתה רציני להתפרנס מהבלוג שלך, עליך לעדכן אותו בתדירות גבוהה יותר.

טיפים מובילים לבלוגים בנושא אוכל

כדי לעזור לך להתחיל לבלוג הקולינרי שלך להתחלה נהדרת, ריכזנו את הטיפים החשובים ביותר לתכנון, לתבל ולהגיש את התוכן שלך.

נושאים אפשריים לכיסוי

למטה תמצא רשימה של הנושאים הנפוצים ביותר המכוסים בבלוגים של מתכונים פופולריים. אתה יכול לבוא עם נושאים חדשים התואמים את הגומחה שלך, אתה יכול להחיל חלק מהנושאים האלה על הגומחה שלך, או שאתה יכול אפילו לשים טוויסט חדש ורענן על אלה.

 • יש לנסות מנות בינלאומיות (הודי, איטלקי, סיני, יפני, מטבח צרפתי וכו ‘);
 • מזונות המקדמים מיקרוביוטה בריאה;
 • מזונות שמפחיתים דלקת במעי;
 • מתכוני הקיץ הטובים ביותר (ניתן להחיל פורמט זה לכל העונות);
 • בישול לחגים (חג המולד, חג הפסחא, הסילבסטר, חג ההודיה וכו ‘);
 • מוצר & ביקורות על מסעדות;
 • טיפים וטריקים לבישול;
 • מתכונים משפחתיים סודיים;
 • ארוחות מהירות;
 • ארוחות בריאות עם מעט מרכיבים (למשל ארוחות עם 3 מרכיבים);
 • קידום שיעורי בישול וכו ‘.

פשוט לא להספיק לכתוב על נושאים אלה, עליכם לעורר רעב ויזואלי של אנשים באמצעות תמונות מעוררות תיאבון, סרטוני הדרכה או GIF.

חג לעיניים: איך לעורר רעב חזותי 

בישול הוא חוויה לכל החושים – חזותיים, חוש הריח, המישוש, השמיעתי – אך כיצד תוכלו לעסוק בחושים אלה רק באמצעות המדיום הויזואלי? התשובה: באמצעות שילוב של תמונות, סרטונים ותיאורים מרשימים חזותית.

תמונות

אתה לא צריך להיות צלם אוכל כדי לצלם ארוחות נהדרות, אתה יכול לצלם עצמך עם מצלמה או טלפון הגון. רק חשוב על כל תמונות האינסטגרם בחשבונות כמו Foodporn שנשברו במצלמת סמארטפון.

כשאתה מצלם את הצעדים המעורבים במתכון, הקפד לנקות את משטח השיש ולהתמקד במרכיבים המעורבים. ודא שהתמונות נקיות ופריכות והתאורה מותאמת. הימנע מתמונות כהות ומטושטשות.

אתה יכול לשחק עם קישוטים כדי לשפר את הדימויים. לדוגמה, אם אתה מכין מנות הכוללות פירות או תבלינים צבעוניים, אתה יכול להשתמש בכוסות, צלחות וכלי מטבח אחרים צבעוניים כדי להתאים את ערכת הצבעים הכוללת של מה שאתה מבשל..

עליכם לבצע אופטימיזציה של התמונות שלכם, כך שלא יהיו לכם בעיות טעינה בבלוג. שמור תמונות בפורמטים .png או .jpg וברזולוציה של 72 dpi. תוכל לבצע אופטימיזציה נוספת של התמונות שלך באמצעות כלים כמו TinyPNG, שמקטין את גודל הקובץ של התמונות שלך.

אל תשכח לכותר את התמונות שלך לפני שתעלה למספר אותן אם תוסיף אותן לגלריית השלבים הנדרשת למתכון. הפוך את המוצר המוגמר לתמונה המוצגת של הפוסט שלך.

אתה יכול אפילו להציג את התמונות שלך בערוצי המדיה החברתית של הבלוג שלך כדי להעביר יותר קוראים לבלוג שלך.

אינפוגרפיה

אינפוגרפיקה היא כלי דימויים נהדר נוסף שיכול לעזור לכם להציע מידע בגודל נשיכה בצורה מושכת חזותית. אינפוגרפיקה שימושית אם ברצונך לסכם את היתרונות של מטבח מסוים (למשל היתרונות הבריאותיים של המטבח הים תיכוני), לדבר על המקור, השימושים והיתרונות של תבלינים מסוימים (למשל היתרונות של כמון) וכן הלאה.

שלב אינפוגרפיקה בפוסטים שלך בכדי להפוך את מאמרי האוכל שלך ליותר מעניינים וקלים לקריאה.

וידאו

השימוש בתמונות ואינפוגרפיות כדי לפתות את הקוראים שלך הוא נהדר, אבל אל תפסיקו שם! אם אתה רוצה שהקהלים שלך יווצרו קשר רגשי עם האוכל שאתה מבשל, עשה סרטון משלך בעצם מכין את המנה.

הווידאו מאפשר לקהל שלך לראות אותך ואת התשוקה שלך לאוכל בפעולה ולשמוע את הפרשנויות שלך על תהליך הבישול. לראות ולשמוע סטייק מטגנים במחבת מוסיף הרבה יותר לכל החוויה מאשר תמונה פשוטה. בנוסף, וידאו הוא חלון נהדר לחייכם כשף או חובב אוכל.

אתה יכול להקים ערוץ Youtube, בו אתה משתף את הסרטונים שלך עם העוקבים שלך וכדי להעביר תנועה חדשה לאתר שלך.

GIFs

GIFs הם כלי נוסף לתמונות שיש לקחת בחשבון בבלוג האוכל שלך, במיוחד למתכונים קטנים יותר. אתה יכול להכין מתנות של מתכוני ארוחת בוקר או קינוחים ללא אפייה למי שעסוק בכדי לבלות זמן רב במטבח.

מלבד תמונות וסרטונים בפועל, וודאו שהתוכן מבוסס הטקסט גם הוא מובנה היטב, אסתטי וקל לקריאה. הימנע מקירות טקסט ארוכים, שמור על דברים פשוטים וקלים למעקב.

לעטוף

עכשיו כשאתה מכיר את הצעדים הנדרשים ליצירת בלוג אוכל, תוכל להתחיל לשתף באינטרנט את המתכונים והטיפים הייחודיים שלך. שלב סרטונים, GIF, תמונות ואינפוגרפיה בפוסטים שלך, ואל תרתע מקידום עצמך במדיה החברתית.

אנו מקווים כי המדריך המפורט שלנו לבלוג אוכל ענה על מרבית השאלות הבוערות שלך בנושא, ותוכל ליישם בקלות את הידע החדש שלך כדי לקדם את המותג שלך, לשתף מתכונים חדשים טעימים ולהפוך אנשים נלהבים יותר לבישול.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map