Ar „HostGator“ tinka pradedantiesiems? – 10 priežasčių, kodėl verta pasirinkti „HostGator“ paleisties svetainėms

„hostgator-startups“


Ar ketinate įkurti naują pradedančiąją įmonę? Jei taip, tada turite turėti vieną dalyką, kad galėtumėte pasiekti savo tikslą: svetainė. Taip, šiomis dienomis beveik kiekviena įmonė turi savo svetainę.

Tai labai svarbu, nes galite naudoti svetainę, kad pateiktumėte savo startupą ir išnaudotumėte visas jo galimybes. Tiesą sakant, nėra jokio kito veiksmingo metodo, kaip svetainė, skirta pasiekti tiek daug žmonių visame pasaulyje.

Bet jei kuriate sau svetainę, turite ieškoti žiniatinklio prieglobos paslaugos, kuri leistų jums maksimaliai išnaudoti visas paleisties galimybes. Laimei, jūs atvykote į tinkamą straipsnį.

Čia kalbėsime apie žiniatinklio prieglobos įmonę, vadinamą „HostGator“, ir kodėl ji yra viena geriausių kandidatų naudoti pradedantiesiems. Pateiksiu jums 10 priežasčių. Šio straipsnio pabaigoje turėtumėte turėti gerą mintį apie tai, ką gali padaryti „HostGator“ ir kodėl tai yra geriausias jūsų laimėjimas.

„HostGator“ pradedantiesiems

„HostGator“ yra JAV įsikūrusi įmonė, kurią 2002 m. Įkūrė Brentas Oxley. Dabar, praėjus daugiau nei 16 metų, „HostGator“ yra viena iš pirmaujančių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje.

Jie turi šimtus tūkstančių klientų visame pasaulyje, juose yra šimtai tūkstančių svetainių ir domenų vardų. Jei jiems pasiseka, žmonėms turi būti daugybė priežasčių, kodėl jie pasirenka „HostGator“.

Būtent apie tai ir kalbėsime nuo šiol. Turėtumėte žinoti, kad tikriausiai ne kiekviena priežastis bus įtikinama būtent jums. Bet kadangi aš pateiksiu 10 iš jų, tikrai rasite bent keletą tokių, kurie privers rimčiau pagalvoti apie „HostGator“ paslaugas jūsų naujam startui.

Kodėl verta rinktis „HostGator“ paleisties svetainėms?

1. Tai yra prieinama kaina

hostgator-pigus-interneto prieglobos planai

Tai yra pirmoji priežastis, dėl kurios savo paleisties svetainėje pasirinkote „HostGator“: tai pigu. Aš neturiu jums pasakyti, kokia svarbi gali būti kaina daugumai žmonių.

Kadangi jums reikalinga svetainė pradedančiajam, pravartu turėti nebrangią prieglobos paslaugą, todėl jums nereikės išleisti daug pinigų šiai paslaugai. Galų gale paleidimui reikia šiek tiek laiko, kad jis įsitvirtintų ir uždirbtų nemažą pinigų sumą.

Turėdami pigią prieglobos paslaugą, kuri padės sukurti atsarginę kopiją, galėsite sutaupyti šiek tiek pinigų, kuriuos vėliau galėsite panaudoti plėtodami savo verslą. Štai pavyzdys, kaip iš tikrųjų yra „HostGator“:

Brangiausias bendras hostingo planas kainuoja tik 5,95 USD / mėn. Apsvarstykite, kad bendrojo prieglobos kategorijoje yra 3 atskiri planai, o mano ką tik paminėtas yra pats brangiausias, kurį jie siūlo (taip, tikrai).

Aišku, nebrangus reiškia, kad visos jų paslaugos turi būti pagrįstai įkainotos. Būtent tai jie yra: net VPS priegloba ir serverio priegloba kainuoja žymiai pigiau, nei apmokestina kitos įmonės.

2. Daugybė paslaugų

Antra „HostGator“ pasirinkimo priežastis yra daugybė jų siūlomų paslaugų. Kodėl šis aspektas toks svarbus, kad aš jį paminėčiau atskirai? Nes pradedantysis verslas ilgainiui peraugs į gerai žinomą verslą, tiesa? Bent jau tai jūs ketinate daryti.

Kai jūsų verslas išaugs, gali tekti išplėsti ir savo svetainę. O sudėtingesnei svetainei reikės daugiau išteklių, kad ji tinkamai veiktų. Štai kodėl „HostGator“ yra tinkamas bet kokiam paleidimui: kai išaugate planą, kurį pasirašėte, tiesiog atnaujinkite į geresnį..

Pvz., Jei iš pradžių prisiregistruojate naudoti „premium“ bendrojo prieglobos planą (minėtą aukščiau) ir jūsų svetainė išpopuliarėja, galite atnaujinti į VPS hostingo planą. Toks paketas suteiks jums daugiau išteklių, kad galėtumėte efektyviai veikti.

3. Puikus klientų aptarnavimas

„hostgator“ - puikus klientų aptarnavimas

Pagalba klientams. Taip, tai yra 3 priežastis, kodėl turėtumėte pasirinkti HostGator, palyginti su kitomis įmonėmis. Kurdami savo svetainę ar vėliau ją tvarkydami, gali kilti problemų, net ir naudojant geriausią prieglobos paslaugą.

Štai čia yra klientų aptarnavimo centras. „HostGator“ palaikymas yra apdovanojimas. Apie tai rašoma jų oficialioje svetainėje. Tai nėra išgalvota idėja.

„HostGator“ komanda yra tikrai tokia patikima. Pavyzdžiui, jie jums atsakys per kelias minutes ar net sekundes. Kartais būna atvejų, kai nereikia nieko laukti, kad galėtum su kuo nors pasikalbėti.

Kiekvienas komandos narys gerai ir išsamiai žino, kas yra interneto priegloba. Dėl šios priežasties jie greitai išspręs jūsų galimą problemą. Sprendimas visada yra su tokia komanda, kuri padės jums.

4. Labai saugus

Kadangi sukursite savo verslo svetainę, svarbu ją padaryti kuo saugesnę. Net asmeninės svetainės turi būti saugios. Taigi, verslo svetainei reikia įdiegti dar geresnes saugos priemones.

Laimei, „HostGator“ suteikia nemokamus SSL sertifikatus su kiekvienu jų siūlomu prieglobos planu. SSL sertifikatas šiomis dienomis yra bet kurios svetainės standartas. Tiesą sakant, kai esate svetainėje, kurioje neįdiegtas toks pažymėjimas, naršyklė jums nurodys atsargiai, nes puslapis, kuriame lankotės, nėra saugus.

Taip pat verta paminėti, kad daugelis kitų bendrovių atskirai imasi mokesčių už tai, kad turi SSL sertifikatą. Verta žinoti, kad „HostGator“ teikia šią funkciją nemokamai.

5. Nemokamas svetainių kūrėjas

hostgator-site-builder

Jei dar nesukūrėte savo svetainės, jums bus malonu žinoti, kad „HostGator“ taip pat pateikiama su nemokama svetainių kūrimo platforma, įtraukta į kiekvieną atskirą prieglobos planą..

Naudodamiesi šiuo įrankiu, kurdami savo startuolio svetainę, pamatysite pyragą. Galite pasirinkti iš dešimties nemokamų šablonų, kurie visi reaguoja pagal numatytuosius nustatymus (jie gerai atrodys visų tipų įrenginiuose / ekranuose).

Naudoti šį įrankį taip pat labai paprasta. Iš esmės ši platforma yra svetainių kūrimo priemonė. Idėja yra ta, kad galite pasirinkti iš daugelio iš anksto sukurtų elementų ir skyrių ir tiesiog vilkite juos į savo svetainės išdėstymą. Tinkinti savo svetainę bus lengva ir paprasta.

6. Nemokamas pervedimas iš kito teikėjo

O kas, jei jau turite svetainę, esančią pas ką nors kitą, ir norite ją perduoti „HostGator“? Mūsų 6 priežastis šiame sąraše jus tokiu atveju nudžiugins.

Bet koks „HostGator“ prieglobos planas leidžia perkelti jau sukurtą svetainę iš senojo paslaugų teikėjo į naują planą, kurį ką tik įsigijote iš „HostGator“. Ir jūs žinote, kokia yra geriausia dalis?

Procesas yra visiškai nemokamas. „HostGator“ leidžia nemokamai perduoti senąją svetainę. Kiti imasi nemažus pinigus už šią parinktį.

7. Partnerių programa

Kita priežastis, kodėl jūs, kaip pradedantysis savininkas, turėtumėte pasirinkti „HostGator“, nes jūsų naujasis prieglobos paslaugų teikėjas yra bendrovės teikiama partnerių programa. Tiesa, yra ir kitų korporacijų, siūlančių partnerių rinkodaros galimybes savo klientams.

Tačiau „HostGator“ išsiskiria šioje srityje. Kokiu aspektu? Gana pastebima pinigų suma, kurią jie sumokės jums už jūsų atsiųstą naują klientą.

Pvz., Jei gausite nuo 1 iki 5 naujų registracijų per mėnesį, gausite 50 USD už kiekvieną naują klientą. Kai auga klientų, kuriuos gausite, skaičius, auga ir gaunamos pajamos. Jei per mėnesį pralenksite 21 naują klientą, gausite 125 USD / užmokestį. Tai 21 klientui iš viso 2625 USD.

8. Labai geri mokymai

Jei naudojate „HostGator“ kaip savo naują prieglobos paslaugų teikėją paleisties svetainėje, reiškia, kad gausite daug vadovėlių, kuriuos sukūrė pati įmonė. Šie mokymai padės jums eiti greičiau ir efektyviau.

Nedarysi tų pačių klaidų, kurias daro kiti, kurie nesilankė šiuose mokymuose.

Verta paminėti, kad jūs ne tik norite skaityti vadovėlių pranešimus, bet ir žiūrėti vaizdo įrašų vadovus. Verta žinoti, kad „HostGator“ padeda jums net ir šioje situacijoje.

9. Perpardavinėtojo priegloba

hostgator-užsidirbk pinigų-perpardavėjas-hostingas

Jei tik planuojate kurti savo verslą, bet tiksliai nežinote, ką turėtų daryti jūsų paleistas kompiuteris, „HostGator“ gali pateikti jums gerą idėją.

Jie siūlo tai, kas vadinama perpardavinėtoju. Jei prisiregistruosite prie vieno iš šių planų, galėsite sukurti savo žiniatinklio prieglobos verslą nuo nulio, naudodamiesi jų siūlomais ištekliais.

Kaip nuostabu tai? Jūsų naujas paleistis gali būti nauja prieglobos įmonė, kuri naudoja „HostGator“ išteklius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti planą, kuriame jaučiatės patogiai, ir išbandyti.

10. 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

Paskutinė „HostGator“ pasirinkimo priežastis yra jų siūlomos visos paslaugos: 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Šis laikotarpis suteiks daug laiko išbandyti visas funkcijas, kurias gavote pagal tam tikrą planą.

Nesvarbu, prie kurio hostingo paketo prisiregistruosite, jei manote, kad kažkas neveikia taip, kaip tikėjotės, arba tiesiog nusprendėte padaryti ką nors kita, „HostGator“ grąžins jūsų pinigus, jei vis dar būsite pirmas 45 dienas nes įsigijote planą.

Išvada

Taigi, ar verta pasirinkti HostGator savo naujam paleisties projektui?

Atsakymas: Taip, tikrai yra. Dėl visų aukščiau išvardytų priežasčių tikrai rasite bent 1 ar 2 (tikiuosi daugiau), kurie yra pakankamai įtikinami, kad galėtumėte išbandyti šį šeimininką. Nebūsi nusivylęs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map