Ar „FastComet“ tinkamas „WordPress“ svetainių prieglobai?

„fastcomet-WordPress“ priegloba


„WordPress“ dabar yra pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje. Milijonai svetainių naudoja tai kaip savo sistemos pagrindą, o skaičius kasdien auga. Kadangi „WordPress“ yra taip plačiai naudojama, nenuostabu, kad šioms svetainėms buvo sukurta speciali prieglobos paslauga.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie šią prieglobos paslaugą ir kaip ji veikia. Taip pat vėliau apžvelgsiu hostingo planus „FastComet“ pasiūlymai „WordPress“ svetainių prieglobai. Tokiu būdu jūs sužinosite, ar „FastComet“ yra tinkamas „WordPress“ svetainių prieglobai.

Kas yra valdomoji „WordPress“ prieglobos paslauga?

apie valdytą „WordPress“ prieglobą

Apie valdomą „WordPress“ prieglobą

Pirmas dalykas, apie kurį turime kalbėti, yra tai, kaip „WordPress“ svetainę turi priglobti įmonė. Kviečiama geriausia ir efektyviausia paslauga valdomas „WordPress“ priegloba. Pažiūrėkime, kas tai yra.

Pavadinimas rodo, kad paslauga skiriasi nuo paprasto interneto prieglobos plano. Akivaizdu, kad ši paslauga buvo sukurta specialiai „WordPress“ tinklalapiams. Bet ar yra koks nors kitas skirtumas??

Toks prieglobos planas padės ne tik priglobti jūsų svetainę. Kadangi naudojate „WordPress“, palaikymo komanda, esanti už jūsų pasirinktą prieglobos planą, pasirūpins viskuo, ko reikia „WordPress“ paleisti.

Iš esmės visą „back-end“ darbą tvarko jie, todėl jums nereikia jaudintis, jei iškyla problema arba yra naujas „WordPress“ naujinys. Visus šiuos klausimus tvarko palaikymo komanda.

Leiskite pateikti jums pavyzdį, iš kurio galite pasakyti, kad susiduriate su valdomu „WordPress“ prieglobos planu. Dauguma kompanijų, siūlančių valdytą WP prieglobą, pasirūpins, kad CMS būtų lengvai įdiegiama jūsų svetainės serveryje. To reikia tikėtis, nes naudojatės specialiai „WordPress“ sukurta paslauga.

Kaip jie tai tvarko? Yra bent 2 būdai, kaip tvarkyti diegimą. Jei pakete yra kuri nors iš šių elementų, žinosite, kad planas bent iš dalies yra valdoma prieglobos paslauga.

Pirmasis metodas yra 1 paspaudimo diegimo procesas. Ką tai reiškia? Pagrindinis kompiuteris leis jums nemokamai įdiegti daugybę programų ir žiniatinklio programų, jums reikės tik vieno paspaudimo. Tokiu atveju programų sąraše turite rasti „WordPress“ ir tiesiog spustelėkite diegti. Likusią dalį atlieka šeimininkas.

Antrasis būdas tiesiog įdiegti „WordPress“ yra dar paprastesnis. Jūs visai neturite ką veikti. Jūs tiesiog prisiregistruojate prie hostingo paketo, kaip tai darytumėte paprastai, tada pagrindinis kompiuteris automatiškai įdiegs „WordPress“ į jūsų pasirinktą domeno vardą.

Taigi, ar jums dar yra ką padaryti? Pritaikymas ir turinio kūrimas vis dar yra jūsų darbas. Atminkite, kad visa, kas susijusi su „WordPress“ paleidimu, tvarko pagrindinis kompiuteris, tačiau pati svetainė yra jūsų valdymas.

Dabar pereikime toliau ir pažiūrėkime, ką „FatComet“ siūlo kaip „WordPress“ prieglobos paslaugą.

„FastComet WordPress“ priegloba

„fastcomet“ optimizuotas „WordPress“ priegloba

„FastComet“ – optimizuotas „WordPress“ priegloba

„FastComet“ yra amerikiečių interneto prieglobos verslas, įkurtas 2013 m. Pabaigoje. Nuo tada jie tapo visame pasaulyje žinomu prieglobos paslaugų teikėju. Šioje įmonėje paslaugą rado daugiau nei 45 000 klientų 83 šalyse.

„FastComet“ siūlo visų rūšių prieglobos paslaugas. Pavyzdžiui, oficialioje svetainėje galite rasti visus šiuos dalykus: bendrą prieglobą, VPS debesies prieglobą, dedikuotus serverius, „WordPress“ talpinimas, „Joomla“ ir net elektroninės prekybos talpinimas („OpenCart“).

Kaip ir jūs tikėjotės, apžvelgsime jų pateiktą „WordPress“ prieglobos paslaugą.

Ši paslauga yra padalinta į 3 skirtingus planus, kad kiekvienam klientui būtų siūlomos labiau pritaikytos funkcijos. Žemiau yra šie planai:

 1. „StartSmart“: 2,95 USD / mėn
 2. „ScaleRight“: 5,95 USD / mėn
 3. „SpeedUp“: 9,95 USD / mėn

Aš kalbėsiu apie kiekvieną planą atskirai, bet prieš tai pažiūrėkime, ką gausite kaip standartą, nesvarbu, kokį paketą pasirinkote:

 • Nemokamas svetainių perkėlimas (atsižvelgiant į pasirinktą paketą, svetainių skaičius gali skirtis)
 • SSD diskai geresniam našumui (net 20 kartų greitesni nei tradicinis HDD)
 • Nemokamas „CloudFlare CDN“: skirtas pagreitinti jūsų svetainės lankytojams
 • „cPanel“ svetainės valdymui: tai yra pramonės standartinis valdymo skydas
 • Nemokamos kasdieninės ir savaitinės atsarginės kopijos jūsų svetainėms. Didžiulis pro, nes dauguma kompanijų už šią paslaugą imasi atskirai.
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Dabar laikas kalbėti apie 3 atskirus planus, kuriuos išvardinau aukščiau:

„StartSmart“

Šis planas buvo sukurtas tiems, kurie tik pradeda kurti naują „WordPress“ svetainę. Tai už prieinamą kainą, todėl nepermokėsite už prieglobos paslaugą. Bet ką jis siūlo jums, be standartinių funkcijų?

Pvz., Plane yra nemokamas SSL sertifikatas iš „Let’s Encrypt“. Tai yra didelis dalykas, nes dauguma kompanijų už SSL sertifikatą imasi gana daug mokesčių. Svarbu, kad jį įdiegtumėte. SSL apsaugos jūsų svetainę, todėl žmonėms bus saugu ja naudotis.

Tai yra valdomas „WordPress“ prieglobos paketas. Jie apima paprastą būdą įdiegti „WordPress“. Pakuotėje yra 1 spustelėjimo diegimo programa. Be abejo, be „WordPress“ pridedama ir daugybė kitų programų.

Jei turite savo svetainę, taip pat turėtumėte nustatyti profesionalią el. Pašto paskyrą, tiesa? Laimei, „FastComet“ leidžia jums sukurti neribotą skaičių el. Pašto abonementų. Taip, pigiausiame plane. Tokiu būdu, kai lankytojas susisieks su jumis, pamatysite, kad rimtai žiūrite į tai, ką darote.

Norint, kad svetainė veiktų maksimaliai efektyviai, numatytas 15 GB atminties vietos ir neišmatuotas srautas. Tai puiku, nes jūs neribojate, kiek žmonių gali apsilankyti jūsų svetainėje tuo pačiu metu.

„ScaleRight“

Kaip antrasis planas, jis aprėpia visas ankstesnio plano ypatybes ir kai kuriuos papildymus. Pvz., Saugykloje yra iki 25 GB SSD vietos ir jos leidžia viename plane priglobti kelias svetaines. Pirmasis palaiko tik vieną svetainę.

Taip pat yra paketas, pavadintas „Advance Features“. Tai sudaro šios premijos:

 • 2x daugiau apdorojimo galios (procesoriaus branduoliai ir RAM)
 • Neribotas priedų domenų vardų pasirinkimas
 • 3 perkėlimai iš interneto nemokamai
 • Nemokamas dinaminis SSL antspaudas ir „GlobalSign SSL“
 • 1 spustelėkite „Restore Manager“
 • „Google PageSpeed“

Šis planas yra geriausias tiems, kurie turi augančią svetainę (arba planuoja ją naudoti), kuri, tikėtina, sulauks daugiau lankytojų kiekvieną dieną. Visos šios funkcijos padės jums valdyti svetainę, kai ji taps didesnė ir populiaresnė.

Pagreitinti

Kaip trečiasis ir paskutinis „WordPress“ prieglobos planas, jis natūraliai yra pats brangiausias. Nepaisant to, ji yra žymiai pigesnė, nei siūlo konkurentai. Turėtumėte žinoti, kad šis planas yra geriausias žmonėms, kuriems priklauso svetainė, kuriai šiuo metu skiriama daug dėmesio.

Jei kasdien lankotės tūkstančiais lankytojų, jums reikės šio plano išteklių. Ankstesnis taip pat galėtų veikti, tačiau jis nesuteiks jūsų svetainei reikalingo našumo.

Kaip ir tikėjotės, šiame pakete yra visos privilegijos iš ankstesnių planų. Taip, yra ir keletas papildymų. Šios premijos yra skirtos tam, kad jūsų svetainė būtų kuo greitesnė, net jei tuo pačiu metu ja naudojasi tūkstančiai žmonių:

 • 3x daugiau procesoriaus ir RAM apdorojimo galiai.
 • Reguliariai sukuriama 30 kasdienių atsarginių kopijų.
 • 3x mažiau klientų viename serveryje (didelis patobulinimas, palyginti su kitais planais)
 • Prisiminta (norint greičiau įkelti turinį)
 • „LiteSpeed ​​LSAPI“

Dabar, kai pristačiau visus 3 „WordPress“ prieglobos paketus, turite žinoti apie dar vieną perkėlimą, kuris pateikiamas kartu su bet kokiu planu iš viršaus: 24 × 7 palaikymas.

Kalbėdami apie klientų aptarnavimą, turite atsižvelgti į 2 aspektus: greitį ir patikimumą (efektyvumą)..

Visiškai akivaizdu, kodėl reikalingas greitis. Kai jūsų prieglobos paslauga nesutinka, norite, kad ji kuo greičiau būtų ištaisyta. Jokia staigmena. Taigi, palaikymo komanda turi kuo greičiau atsakyti į jūsų prašymą.

Laimei, „FastComet“ klientų aptarnavimas yra aukščiausios klasės. Gausite atsakymą per kelias minutes. Ir žinote, kas tai yra geriausia? Kad jie taip pat yra veiksmingi. Nebegalėsite kalbėti apie savo problemą negavę jos sprendimo.

Nesvarbu, su kokia problema galite susidurti, ją išspręs ši puiki „FastComet“ palaikymo komanda.

Išvada

Apibendrinkime tai, apie ką kalbėjome šiame straipsnyje.

Pirmiausia paminėjau, kad „WordPress“ svetainei reikalinga tam tikros rūšies prieglobos paslauga, išskyrus tradicinę interneto prieglobą: valdoma „WordPress“ priegloba.

Toliau pamatėme, kas iš tikrųjų yra valdomas „WordPress“ priegloba ir kaip skirtingos įmonės padeda jums pradėti naudotis „WordPress“. Bendrovė, apie kurią kalbėjome, „FastComet“ naudoja 1 spustelėjimo diegimo procesą.

Galiausiai apžvelgiau kiekvieną valdomą „WordPress“ prieglobos paketą, kurį galite rasti „FastComet“, ir puikų klientų palaikymą, kurį jie jums teikia.

Apskritai, jūsų pasirinkimas yra jūsų pasirinkimas. Apie ką? Jei pastebėsite, kad „FastComet“ yra tai, ko ieškojote, turite nuspręsti, kurį prieglobos planą pasirašote.

Norėdami tai padaryti, tiesiog pagalvokite apie savo svetainės poreikius. Kokio jis dydžio? Apie ka tai? Kiek lankytojų sulaukiate?

Tai padarę galėsite priimti teisingą sprendimą ir užsiregistruoti dėl patikimo prieglobos paketo, kuris padės jums maksimaliai išnaudoti „WordPress“ svetainę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map