Milline HostGatori plaan on teie jaoks parim?

hostgator-veebimajutus-plaanid


HostGator on võimas veebimajutaja, kelle teenused hõlmavad hostimisplaane igat tüüpi veebisaitidele alates väikeettevõttest kuni ettevõtteni. HostGatori plaanid on taskukohased ja hõlpsasti kasutatavad, mis teeb neist suurepärase valiku nii algajatele kui ka profikasutajatele. Selles HostGatori plaanide ülevaates analüüsime HostGatori veebimajutusteenuste hostimisfunktsioone, konfiguratsiooni, hinda ja kasutusjuhtumeid põhjalikult..

Ettevõtte lühiülevaade

HostGator on tegutsenud alates 2002. aastast, mil Brent Oxley asutas selle Florida ühiselamu toas. 2009. aastaks oli HostGatoril 200 000 klienti ja sellest oli saanud hostiettevõte, mille rahvusvahelised kontorid teenindavad kliente kogu maailmas. 2012. aastal omandas HostGatori Endurance International Group, kes on teiste eelarvega võõrustajate nagu BlueHost või iPage emaettevõte..

Ehkki HostGator on ennast turustanud peamiselt eraisikute ja väikeettevõtete eelarve hostina, sobivad nende hostimiskavad ka suurematele, suure liiklusega veebisaitidele.

HostGatori hostimiskavade ülevaade

HostGatori veebimajutusteenused koosnevad järgmistest hostimistüüpidest:

 • Jagatud hostimine;
 • Pilvemajutus;
 • WordPressi majutamine;
 • VPS-i hostimine;
 • Spetsiaalne hostimine;
 • Edasimüüja hostimine.

Nii Windows kui ka Linuxi hostimine on HostGatori plaanide hulgas koos cPaneli / WHM-iga & WHMCS ja Pleski juhtpaneeli litsentsid on tasuta kaasas. Erinevalt paljudest nende konkurentidest ei paku HostGator ühegi paketiga tasuta domeeninimesid.

HostGatori ühiskasutusplaanid

HostGatoris jagatud Linuxi jagatud hostikavad on kolmes konfiguratsioonis:

 • Luukimisplaan alates 2,78 dollarist kuus;
 • Beebiplaan alates 3,98 dollarist kuus;
 • Äriplaan alates 5,98 dollarist kuus.

Hatchlingi plaan sobib ühe veebisaidi majutamiseks ning sellega kaasneb mõõtmata ribalaius, mõõtmata kettaruum, piiramatu MySQL-i andmebaasid, piiramatu e-posti hostimine ja cPanel. Piiramatu veebisaidi majutuse jaoks peaksite otsima kas beebipaketi, mis sisaldab mõõtmata kettaruumi, ribalaiust ja piiramatu domeeni hostimist, või äriplaani, mis sisaldab kõiki neid funktsioone, lisaks tasuta pühendatud IP ja tasuta SSL.

Kõigile jagatud hostikavadele on tagatud 45-päevane raha tagasi garantii ja 99,9% tööaja garantii. Peale selle sisaldavad need plaanid ka tasuta turunduskrediite Google AdWordsile ja Bingile, kiireid varukoopiaid, ööpäevaringset tuge, piiramatuid FTP-kontosid, need toetavad paljusid programmeerimiskeeli (Ruby on Rails, Python, Perl jne), SSH-juurdepääsu, heli / video voogesitus, rämpsposti palgamõrvar, kuumade linkide kaitse, IP-deni haldur ja paljud muud funktsioonid.

HostGatori Windowsi ühiskasutatavad hostimiskavad on saadaval kahes konfiguratsioonis:

 • Isiklik plaan alates 4,76 dollarist kuus;
 • Ettevõtte plaan algab 14,36 dollarist kuus;

Isiklik plaan majutab ühte domeeni, pakub mõõtmata kettaruumi ja ribalaiust ning jagatud SSL-sertifikaati, samas kui ettevõtteplaan pakub 5 domeeni majutamist, sisaldab piiramatut ribalaiust ja kettaruumi ning tasuta privaatset SSL-i ja IP-d.

Mõlema plaani juhtpaneeliks on Plesk. Samuti sisaldavad need tasuta veebisaidi loomise tööriistu, 4000+ tasuta veebisaidi malli, populaarsete skriptide ühe klõpsuga installimist ja mitmesuguseid muid programmeerimisriistu, andmebaasi tööriistu jne..

Lisaks ribalaiusele ja kettaruumile on mõlema plaaniga kaasas ka muud piiramatud funktsioonid – piiramatud e-posti kontod, alamdomeenid ja FTP-kontod.

Nagu Linuxi jagatud hostimisplaanid, on ka Windowsi ühiskasutatava hostingu plaanidele tagatud 45-päevane raha tagasi garantii ja 99,9% tööaja garantii.

HostGatori pilvemajutus

Kui vajate oma veebiprojektide jaoks paindlikku ja skaleeritavat hostimist, pakub HostGatori pilveserver tänu madala tihedusega serveritele, mitmele vahemälu kihile ja tipptasemel riistvarale kaks korda kiiremat laadimisaega. Pilve hostimiskavad on saadaval kolmes konfiguratsioonis:

 • Luugipilv alates 3,58 dollarist kuus;
 • Beebipilv alates 4,78 dollarist kuus;
 • Äripilv alates 7,18 dollarist kuus.

HostGatori pilveserver levitab teie andmete koondamise ja turvalisuse tagamiseks automaatselt kolm peegelpildis eksemplari. Lisaks saab tänu ümberlülituskaitsele ja integreeritud vahemällu teie saidile suurenenud jõudlus ja seisakuid mitte kasutada.

Hatchling Cloud pilveplaan on mõeldud ühe domeeni majutamiseks, see sisaldab 2 südamiku protsessorit, 2 GB mälu, mõõtmata ribalaiust ja mõõtmata kettaruumi. Baby Cloud’i plaani saab kasutada piiramatute domeenide majutamiseks. Kaasas 4 tuuma CPU, 4 GB mälu, mõõtetu kettaruum ja mõõtemata ribalaius.

Äriplaan sobib ka piiramatute domeenide majutamiseks, see sisaldab 6 südamiku protsessorit, 6 GB mälu ning spetsiaalset IP-d ja privaatset SSL-i tasuta. Kuigi spetsiaalset IP-d Hatchlingi plaani jaoks pole saadaval, saab seda Baby-plaani jaoks osta 2 dollari eest kuus.

Iga pilve hostimiskava abil saate ressursse hõlpsalt jälgida ja eraldada. Lisaks saab nende plaanide abil osta mitu lisandmoodulit, näiteks CodeGuard, mis pakub igapäevaseid automaatvarundeid, 1 GB salvestusruumi, piiramatu andmebaase; SiteLock, mis otsib teie saiti pahavara, robotirünnakute ja haavatavuste osas; G Suite, mis integreerib populaarsed Google’i rakendused; ja domeeni privaatsus, mis kaitseb identiteedivarguste ja e-posti rämpsposti eest.

HostGator WordPressi hostimine

HostGatori WordPressi plaanid on üles ehitatud pilvearhitektuurile, pakkudes kiiruse, jõudluse ja turvalisuse osas samu eeliseid kui HostGatori pilvemajutuskavadel. Ka selles kategoorias on kolm järgmist kava:

 • Stardiplaan alates 3,98 dollarist kuus;
 • Tavaplaan alates 6,38 dollarist kuus;
 • Äriplaan alates 9,18 dollarist kuus.

Stardiplaan majutab 1 saiti, haldab 100 000 keskmist igakuist saidiliiklust, sisaldab 1 GB automatiseeritud igapäevaseid andmebaasi varukoopiaid, pahavara automaatset eemaldamist, piiramatu e-posti kontosid, mõõtmata salvestusruumi ja 100-dollarist Google AdWordsi krediiti.

Standardplaani abil saate majutada 2 saiti, see suudab hallata 200 000 keskmist igakuist saidiliiklust, sisaldada 2 GB automatiseeritud igapäevaseid andmebaaside varukoopiaid, pahavara eemaldamist, piiramatu e-posti kontosid, mõõtmata salvestusruumi ja 100-dollarist Google AdWordsi krediiti.

Äriplaan mahutab 3 saiti, keskmise liiklusega kuni 500 000 kuus, pakub WPPro arendaja abi (30-minutiline üks-ühele WordPressi konsultatsioonisessioon väärtusega 100 dollarit), 5 GB automatiseeritud igapäevaseid andmebaasi varukoopiaid, automaatne pahavara eemaldamine, mõõtmata salvestusruum, ja 100 dollarit Google AdWordsi krediiti.

Iga WordPressi plaani ostuga on tasuta kaasas CodeGuard, SiteLock, SSL-sertifikaat ja domeeni privaatsus.

HostGatori WordPressi plaanid on optimeeritud kiiruse ja turvalisuse tagamiseks. Saate jälgida ja eraldada täiendavaid ressursse, nautida lõõmavalt kiireid kiirusi, ilma et peaksite vahemälu või CDN-i konfigureerima.

Iga plaani juurde kuuluvad tasuta saidiülekanded ja WordPressi asjatundlik tugi on saadaval ööpäevaringselt.

HostGator VPS majutamine

HostGator VPS plaanid pakuvad täielikku juurjuurdepääsu, nii et saate oma hostimiskeskkonna üle täielikku kontrolli saada. VPS-i plaanidega on kaasas autonoomne virtuaalserver, mis on pühendatud täielikult teie saidile, võimaldades teil seega kasutada spetsiaalse serveri eeliseid, kuid ilma sellega seotud suuremate kuludeta.

HostGator pakub kolme VPS-i plaani:

 • Snappy 2000 alates 19,95 dollarist kuus;
 • Snappy 4000 alates 29,95 dollarist kuus;
 • Snappy 8000 alates 39,95 dollarist kuus.

Snappy 2000 on konfigureeritud sisaldama 2 südamiku protsessorit, 2 GB muutmälu, 120 GB kettaruumi, 1,5 TB ribalaiust ja 2 IP-aadressi. Snappy 4000 sisaldab 2 südamiku protsessorit, 4 GB muutmälu, 165 GB kettaruumi, 2 TB ribalaiust ja 2 IP-aadressi. Snappy 8000 sisaldab 4 südamiku protsessorit, 8 GB muutmälu, 240 GB kettaruumi, 3 TB ribalaiust ja 2 IP-aadressi.

cPaneli pakutakse valikuliselt koos kõigi Snappy VPS-i plaanidega, samuti pakutakse iganädalasi varukoopiaid varundamiseks, et tagada teie andmete turvalisus. Iga paketiga on kaasas ka täielik komplekt saidi arendustööriistu, tuhandeid tasuta veebisaidimalle, skripti installija. Tugiteenused on kättesaadavad reaalajas vestluse, telefoni ja e-posti teel ööpäevaringselt, et aidata teil tekkida võivaid probleeme.

HostGatori pühendatud serverid

Kui soovite maksimaalset jõudlust, juhtimist ja turvalisust, on HostGatori spetsiaalsed serverid loodud täiustatud halduse, maksimaalse jõudluse ja kohese mastaapsuse saavutamiseks. Võite valida Windowsi koos Pleskiga või Linuxi koos cPaneli serveritega, samuti hallatud ja poolhaldusega suvandid. HostGatori kliendid saavad valida kolme pühendatud serveri hulgast:

 • Väärtusserver alates 119 dollarist kuus;
 • Toiteserver alates 139 dollarist kuus;
 • Ettevõtteserver alates 149 dollarist kuus.

Kõigil pühendatud serveritel on 4 IPv4 IP-d, RAID-1 konfiguratsioon, täielik juurjuurdepääs, DDoS-kaitse, piiramatu andmebaaside arv, täielikult koondatud võrk ja ööpäevaringne reaalajas tugi.

Väärtusserveritel on 4 tuuma / 8 keermega Intel Xeon-D protsessorit, 8 GB muutmälu, 1 TB kõvaketas, mõõtemata ribalaius, Linux või Windows OS. Toiteserveril on 8 tuuma / 16 lõimega Intel Xeon-D protsessor, 16 GB muutmälu, 2 TB HDD või 512 GB SSD, mõõtemata ribalaius ja Linuxi või Windows OSi valik. Ettevõtteserveril on 8 tuumaga / 16 lõimega Intel Xeon-D protsessor, 32 GB muutmälu, 1 TB SSD, mõõtmata ribalaius, Linux või Windows OS.

HostGatori edasimüüja plaanid

Kui soovite luua oma väikese veebimajutusettevõtte või lisada veebidisainiteenustele lisateenusena hostimise, on HostGatoril kolm edasimüüja taset:

 • Alumiinium alates 19,95 dollarist kuus;
 • Vask alates 24,95 dollarist kuus;
 • Hõbe alates 24,95 dollarist kuus.

Kõikides plaanides on piiramatu domeenimajutus, piiramatud alamdomeenid, e-posti kontod, MySQL andmebaasid, FTP kontod. Alumiiniumplaanil on 60 GB kettaruumi, 600 GB ribalaiust. Vase plaan sisaldab 90 GB kettaruumi ja 900 GB ribalaiust. Hõbedases plaanis on 140 GB kettaruumi ja 1400 GB ribalaiust.

Muud edasimüüjate hostimise funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Paindlik, hõlpsasti kasutatav cPanel;
 • Teie domeenil põhinevad privaatsed nimeserverid;
 • 99,9% tööaja garantii;
 • 45-päevane raha tagasi garantii;
 • Tasuta veebisaidi ülekanded kuni 30 veebisaidile;
 • Tasuta edasimüüja klubi konto;
 • Automaatsed iganädalased saidivälised varundused;
 • WHM & WHMCS;
 • SSH-juurdepääs;
 • Rämpsposti ennetamine ja palju muud.

HostGatori edasimüüjaplaanid võimaldavad teil oma hostingu ettevõtet juhtida igal viisil, alates ressursside eraldamisest kuni cPaneli kohandamiseni ja lisateenuste (domeeninimi, SSL-sertifikaadid jne) pakkumiseni..

Millist HostGatori plaani valida??

Kui avate oma esimese veebisaidi või isikliku projekti, on ebatõenäoline, et saaksite nii palju liiklust, et vajaksite kogu oma projektile pühendatud serveri ressursse. Tavaliselt piisab alustades jagatud hostimiskavast. Saate alati uuendada, kui ja kui teie hostinõuded muutuvad.

HostGator Baby Plani loomine võimaldab teil hostida rohkem kui ühte domeeni ja teil on mugav kasutada cPaneli, HostGatori saidi loomise tööriista ja QuickInstalleri tööriista. Saate luua praktiliselt igat tüüpi veebisaite (ajaveeb, foorum, pildigalerii jne) ning pääseda juurde laiale teemade ja mallide valikule.

HostGatori plaanid on skaleeritavad, vajadusel saate vajaduse korral hõlpsalt lisada rohkem ressursse või minna üle kõrgema astme hostimisplaanidele..

Kui olete professionaalne veebiprojekti käivitaja ja vajate oma hostimiskeskkonna üle täielikku kontrolli koos kohandatud tarkvara installimise või kohandatud rakenduste käitamise võimalusega, pakuvad HostGatori VPS-i plaanid teile selle tegemise vabadust.

Ainult siis, kui teie saidi jõudlus VPS-i korral halveneb, peaksite kaaluma spetsiaalsesse serverisse lülitumist. Tavaliselt on spetsiaalse serveri vajadus tavalisem suure liiklusega e-kaubanduse saitidel, ettevõtetel, kes töötlevad makseid ja säilitavad tundlikku teavet jne..

Kui teil on WordPressi sait, võiksite enne VPS-ile üleviimist kaaluda hallatava WordPressi hostimiskonto kasutamist. Need WordPressi jaoks optimeeritud plaanid sisaldavad rohkem ressursse kui jagatud hostimisplaanid ja need võtavad arvesse WordPressi saitide iseärasusi, näiteks jõudlust, turvalisust ja värskendusi.

HostGator pakub enamiku nende hostimiskavade osas igakuist arveldamist, kuid nende soodushindadest kasu saamiseks peate võib-olla registreeruma vähemalt 12 kuud. Näiteks maksab beebiplaan 11,95 dollarit kuus, kui registreerute ainult kuuks, kuid kui otsustate pühenduda aastaks, langeb kuuhind 60% -ga, ulatudes vaid 4,78 dollarini kuus..

HostGatori pakutav 45-päevane raha tagasi maksmine tagab, et saate igast pikaajalisest plaanist taganeda, kui olete rahul tema teenustega. See on helde raha tagasi garantii, mis ületab tööstusstandardit.

Järeldus

HostGator on populaarne valik konkurentsitihedas majutustööstuses. Nad on usaldusväärne hostimispartner, kas vajate Linuxi või Windowsi hostimist, pilve või VPS-i või kas soovite saada hostimüüjaks. See veebimajutaja suudab rahuldada üksikisikute, IT-spetsialistide, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadusi ning nende valitud pühendatud pakkujate valik võib täita isegi ettevõtte hostimise nõudeid.

Loodame, et meie HostGatori plaanide ülevaade on aidanud teil otsustada, kas HostGator võib teile hästi sobida ja millised HostGatori hostikavad peaksid teie veebisaidi jaoks valima.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map