Kas FastComet on hea WordPressi veebisaitide majutamiseks?

fastcomet-wordpress-hostimine


WordPress on nüüd kogu maailmas populaarseim sisuhaldussüsteem. Miljonid veebisaidid kasutavad seda oma süsteemi alusena ja nende arv kasvab iga päevaga. Kuna WordPress on nii laialt levinud, pole üllatav, et nende veebisaitide kasutamiseks loodi spetsiaalne hostimisteenus.

Selles artiklis räägime sellest hostimisteenusest ja selle toimimisest. Hiljem kaan ma ka selle hostimisplaani FastComet pakkumised WordPressi veebisaitide majutamiseks. Nii saate teada, kas FastComet sobib WordPressi veebisaitide majutamiseks.

Mis on hallatav WordPressi hostimisteenus?

umbes hallatud-wordpress-hostimine

Hallatava WordPressi hostimise kohta

Esimene asi, millest peame rääkima, on see, kuidas WordPressi veebisaiti peab ettevõte hostima. Parim ja tõhusam teenus on nn hallatud WordPressi hostimine. Vaatame, milles see seisneb.

Nimi viitab sellele, et teenus erineb lihtsast veebimajutuskavast. Ilmselt loodi see teenus spetsiaalselt WordPressi veebisaitidele. Kuid kas on ka muud erinevust??

Selline hostimisplaan on midagi enamat kui lihtsalt teie veebisaidi hostimine. Kuna kasutate WordPressi, hoolitseb teie valitud hostimisplaani taga olev tugirühm kõik, mis on vajalik WordPressi käitamiseks.

Põhimõtteliselt tegelevad nad kogu tagapõhjatööga, nii et te ei pea muretsema, kui mõni probleem ilmneb või on WordPressi jaoks uus värskendus. Kõigi sedalaadi probleemidega tegeleb tugimeeskond.

Lubage mul tuua teile näide, millest saate teada, et peate tegelema hallatava WordPressi hostimisplaaniga. Enamik ettevõtteid, kes pakuvad hallatud WP-hostimist, hoolitsevad selle eest, et CMS oleks hõlpsasti teie veebisaidi serverisse installitav. See on ootuspärane, kuna kasutate spetsiaalselt WordPressi jaoks loodud teenust.

Kuidas nad seda juhivad? Installimisel on vähemalt 2 meetodit. Kui mõni neist paketis sisaldub, siis teate, et plaan on vähemalt osaliselt hallatud hostimisteenus.

Esimene meetod on ühe klõpsuga installiprotsess. Mida see tähendab? Host lubab teil tasuta rakendusi ja veebiprogramme installida ainult ühe klõpsuga. Sel juhul peate programmide loendist leidma WordPressi ja klõpsama lihtsalt installimisel. Ülejäänud osa teeb peremees.

Teine viis WordPressi lihtsalt installimiseks on veelgi põhilisem. Teil pole üldse midagi teha. Lihtsalt registreerute hostimispaketi jaoks nagu tavaliselt, ja siis installib host automaatselt WordPressi teie valitud domeeninimele.

Niisiis, kas teil on veel midagi teha? Kohandamine ja sisu loomine on endiselt teie ülesanne. Pidage meeles, et kõike WordPressi käitamisega tegeleb host, kuid veebisait ise on teie haldamine.

Liigume nüüd edasi ja vaatame, mida FatComet WordPressi hostimisteenusena pakub.

FastComet WordPressi hostimine

Kiire komeedi jaoks optimeeritud WordPress-hostimine

FastComet – optimeeritud WordPressi hostimine

FastComet on Ameerika veebimajutusettevõte, mis asutati 2013. aasta lõpus. Sellest ajast alates on neist saanud ülemaailmselt tuntud hostimisteenuste pakkuja. Selles ettevõttes on oma teenuse leidnud rohkem kui 45 000 klienti 83 riigist.

FastComet pakub igasuguseid hostimisteenuseid. Näiteks leiate ametlikult veebisaidilt kõik järgmised: jagatud hostimine, VPS-i pilvemajutus, pühendatud serverid, WordPressi hostimine, Joomla hostimine ja isegi poodide hostimine (OpenCarti jaoks).

Nagu te ootate, vaatame nende WordPressi hostimisteenust, mille nad on kättesaadavaks teinud.

See teenus on jagatud kolmeks erinevaks plaaniks, et pakkuda igale kliendile isikupärasemaid funktsioone. Plaanid on järgmised:

 1. StartSmart: 2,95 dollarit kuus
 2. ScaleRight: 5,95 dollarit kuus
 3. SpeedUp: 9,95 dollarit kuus

Räägin igast plaanist eraldi, kuid enne vaatame, mida saate standardvarustuses, olenemata teie valitud paketist:

 • Tasuta veebisaidi ülekandmine (sõltuvalt teie valitud paketist võib saitide arv erineda)
 • SSD-draivid parema jõudluse tagamiseks (isegi 20x kiiremini kui traditsiooniline HDD)
 • Tasuta CloudFlare CDN: mõeldud teie saidi kiirendamiseks iga külastaja jaoks
 • cPaneel saidi haldamiseks: see on tööstusstandardi juhtpaneel
 • Oma veebisaitide tasuta igapäevane ja iganädalane varundamine. Tohutu professionaal, sest enamik ettevõtteid võtab selle teenuse eest eraldi tasu.
 • 45-päevane raha tagasi garantii.

Nüüd on aeg rääkida kolmest eraldi kavast, mille ma eespool loetlesin:

StartSmart

See plaan oli mõeldud neile, kes alles alustavad uue WordPressi veebisaidiga. See on mõistliku hinnaga, nii et te ei maksa hostiteenuse eest enam maksta. Kuid mis see on, mida ta pakub lisaks standardfunktsioonidele?

Näiteks sisaldab plaan tasuta SSL-sertifikaati ettevõttelt Let’s Encrypt. See on suur asi, sest enamik ettevõtteid võtab SSL-sertifikaadi eest üsna palju tasu. On oluline, et teil oleks see installitud. SSL kaitseb teie veebisaiti, muutes sellega inimestele turvalise juurdepääsu sellele.

Kuna tegemist on hallatava WordPressi hostipaketiga, sisaldavad need hõlpsat võimalust WordPressi installimiseks. Pakendis on ühe klõpsuga installija. Ja muidugi on peale WordPressi lisatud ka palju muid rakendusi.

Kui teil on veebisait, peaks teil olema seadistatud ka professionaalne e-posti konto, eks? Õnneks võimaldab FastComet luua piiramatu arvu e-posti kontosid. Jah, kõige odavamas plaanis. Nii näeb külastaja siis, kui külastaja võtab teiega ühendust, et mõtlete oma tegevusele tõsiselt.

Teie saidi maksimaalse jõudluse saavutamiseks on plaanis 15 GB salvestusruumi ja mõõtetu liiklus. See on suurepärane, sest teil pole limiiti, kui palju inimesi saab teie veebisaiti korraga külastada.

ScaleRight

Teise plaanina on sellel kõik funktsioonid eelmisest kavast, lisaks mõned täiendused. Näiteks on salvestusruumi maht kuni 25 GB SSD-ruumi ja need võimaldavad teil ühe plaani kaudu majutada mitut veebisaiti. Esimene toetab ainult ühte veebisaiti.

Samuti on olemas pakk nimega Advance Features. See koosneb järgmistest boonustest:

 • 2x rohkem töötlemisvõimsust (protsessori tuumad ja RAM)
 • Piiramatu lisandmooduli nimesid
 • 3 veebisaidi ülekandmist tasuta
 • Tasuta dünaamiline SSL-i pitser ja GlobalSign-i SSL
 • Klõpsake üksust Restore Manager
 • Google PageSpeed

See plaan sobib kõige paremini neile, kellel on kasvav veebisait (või kavatsevad seda kasutada), mis tõenäoliselt suurendab iga päev rohkem külastajaid. Kõik need funktsioonid aitavad teil saiti hallata, kui see muutub suuremaks ja populaarsemaks.

Kiirendama

Kolmanda ja viimase WordPress-i hostimisplaanina on see loomulikult kõige kallim. Isegi siis on see oluliselt odavam kui see, mida konkurentidel pakkuda on. Te peaksite teadma, et see plaan on parim inimestele, kellele kuulub sait, mis on praegu palju tähelepanu pälvinud.

Kui teil on tuhandeid päevas külastajaid, vajate selle plaani ressursse. Eelmine võiks ka töötada, kuid see ei anna teie saidile vajalikku jõudlust.

Nagu arvata võis, on selles paketis kõik eelmiste plaanide eelised. Jah, on ka mõned täiendused. Need boonused on siin selleks, et muuta teie sait võimalikult kiireks, isegi kui tuhanded inimesed kasutavad seda samal ajal:

 • 3x rohkem protsessorit ja muutmälu töötlemise võimsuse jaoks.
 • Regulaarselt tehakse 30 varukoopiat päevas.
 • 3x vähem kliente serveri kohta (võrreldes teiste plaanidega suur edasiminek)
 • Lubatud (sisu kiiremaks laadimiseks)
 • LiteSpeed ​​LSAPI

Nüüd, kui tutvustasin kõiki 3 WordPressi hostipaketti, peate teadma veel ühte üleviimist, mis on ülaloleva plaaniga kaasas: 24 × 7 tugi.

Klienditoe osas peate arvestama kahe aspektiga: kiirus ja töökindlus (tõhusus).

On üsna ilmne, miks kiirus on vajalik. Kui teie hostimisteenusega on probleeme, peate selle võimalikult kiiresti parandama. Pole seal mingit üllatust. Seega peab tugimeeskond teie taotlusele vastama võimalikult kiiresti.

Õnneks on FastCometi klienditugi tipptasemel. Saate vastuse mõne minuti jooksul. Ja teate, mis on selles kõige parem? Et nad oleksid ka tõhusad. Te ei hakka oma probleemist rääkima, kui pole sellele lahendust saanud.

Pole tähtis, mis tüüpi probleemiga võite kokku puutuda, selle lahendab see FastCometi suurepärane tugimeeskond.

Järeldus

Võtame kokku selle, millest me selles artiklis rääkisime.

Esiteks mainisin, et WordPressi veebisait vajab teatavat tüüpi hostimisteenust, välja arvatud traditsiooniline veebimajutus: hallatav WordPressi hostimine.

Järgmisena nägime, mis hallatav WordPressi hostimine tegelikult on ja kuidas erinevad ettevõtted aitavad teil WordPressiga alustama hakata. Firma, millest rääkisime, FastComet kasutab ühe klõpsuga installiprotsessi.

Lõpuks hõlmasin kõiki hallatud WordPressi hostimispakette, mida leiate FastCometist, ja nende pakutavat suurepärast klienditoega.

Kokkuvõttes on teie valik. Millest? Kui leiate, et FastComet on see, mida otsisite, peate otsustama, millisesse hostimiskavasse registreerute.

Selleks mõelge lihtsalt oma saidi vajadustele. Kui suur see on? Mis see on? Kui palju külastajaid saate?

Seda tehes saate teha õige otsuse ja registreeruda usaldusväärse hostimispaketi jaoks, mis aitab WordPressi veebisaidil maksimaalselt kasu saada..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map