InMotion Joomla hostingu ülevaade – kas see on hea Joomla veebimajutaja?

inmotion-joomla-hosting-ülevaade


Kui otsite väljakujunenud ja usaldusväärset hostiettevõtet, peaks InMotion olema teie otsinguloendis esimene. Ütlematagi selge, et InMotion on üks suurimaid ja usaldusväärseid sõltumatu veebimajutusteenuse pakkujaid maailmas.

Ettevõte on teeninud miljoneid alates selle loomisest 2001. aastal ja tema teenused muutuvad iga hetkega paremaks. Selle kinnitamiseks külastage veebipõhiseid kasutaja loodud ülevaateid, et saada selge pilt selle veebimajutusteenuse pakkuja kohta.

Selles artiklis anname teile põhjaliku ülevaate InMotioni hostimisest, uurides selle toimivust ja tööaega, klienditoe, plaane ja hinnakujundust ning Joomla käitamist InMotionil, sealhulgas plusse ja miinuseid, kui seda kasutatakse Joomla veebimajutajana.

InMotion Joomla hostingu ülevaade

Järgnevalt tutvustame teid peamistest põhjustest, miks peaksite oma Joomla veebisaidile valima InMotion Hosting. Joomla jaoks hostiettevõtte valimisel tuleb arvestada paljude aspektidega, kuid arvan, et jõudlus, tööaeg, tugi, funktsioonid ja hind on kõige olulisemad.

InMotioni jõudlus ja Uptime

Veebimajutusettevõtte põhiülesanne on tagada, et teie faile hoitakse turvaliselt serveris ja vajadusel hõlpsasti kätte saada. Võib-olla on need tegurid veebimajutuse määramisel jõudluse määrajad.

Sellega seoses on InMotioni jõudlus ja tööaeg olnud alati keskmisest kõrgemad ning just seetõttu on see lugematute veebimajutusteenuste pakkujate seas eelistatud valik. See tähendab, et InMotioni hostimine on toiminud optimaalselt keskmise kiirusega Time to First Byte (ehk TTFB) kiirusega, mis töötab kõigi ülejäänud veebisaidi kiirusteguritega üsna hästi. Päris mõistes on TTFB kiireim mõõdik, mida kasutatakse serveri kiireks reageerimiseks kulunud aja möödumisel pärast kasutajalt päringu saamist.

InMotion Hostingi tööaja korral on kõige olulisem see, kui kiire ja usaldusväärne võrk on võimalik. 99,9% tööajaga tagab see veebimajutusteenuse pakkuja teile usaldusväärsuse, mida te tegelikult vajate. Sellepärast puutute kokku hosti eksklusiivsete maksimaalse kiirusega tsoonidega, mis sisaldavad valikut andmekeskusi nii äri- kui ka VPS-i hostimislahenduste jaoks.

Lisaks tööajale võimaldab InMotion teil Google’is omada kiirusejärjestuse tegurit, võimaldades teie saidil kiiremat laadimist. See funktsioon saavutatakse ainult InMotioni serverite kaudu, mille TFFB-vastuse aeg on alati madal. Tänu SSD-draividega täielikult varustatud serverite kasutamisele on TTFB aeg umbes 0,6 sekundit.

InMotioni klienditugi

motiveerimine-hostimine-klienditugi

InMotioni klienditugi

Ilmselt on InMotion klienditoe osas ületamatu. Isegi kui see pole julge väide, et avalikult välja tulla ja seda teha, on see üks veebimajutusteenuste pakkujatest, kellelt võite oodata asjatundlikku klienditugi igal ajal, kui seda vajate. Tegelikult on InMotioni kaudu klienditoe saamise ja käitlemise viisides tõelisi erinevusi.

Nagu teate, on teie veebiettevõtte juhtimine kriitiline ettevõtmine ning efektiivse ja tulemusliku klienditoe vajadus on välistatud. Ehkki teil ei pruugi seda kogu aeg vaja minna, peate oma raha eest saama seda, mida olete ära teeninud. Pidage meeles, et aeg on oluline ja kõik tehnilised probleemid teie poolel võivad pikas perspektiivis olla kulukas asi. Seetõttu on mõistlik kaaluda suurepärase klienditoega veebimajutusteenuse pakkujat, kellel on palju soovida.

InMotion Hosting on tegelikult ületanud klientide ootusi, asutades usaldusväärse ja tõhusa klienditeeninduse meeskonna, kes on teadlik nende vastavatest valdkondadest. Enamik neist spetsialistidest võetakse tööle ja neile antakse piisavalt aega koolitamiseks valdkondades, mis on veebimajutuse osas kõige olulisemad. See on põhjus, miks alati, kui teil tekib hostimisprobleeme, võite alati oodata õigeaegset reageerimist oma probleemile toimiva lahendusega. Ennekõike on tugimeeskonna reageerimisvõime hämmastav, hoolimata sellest, kas võtate nendega ühendust telefoni, e-posti või live-vestlusfoorumite kaudu. Ja see tugi on saadaval kogu aeg, see tähendab 24 tundi, 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas.

InMotioni plaanid ja hinnakujundus

inmotion-hosting-joomla-plaanid

InMotion – Joomla hostimiskavad

InMotion uhkeldab laia valiku hostimiskavadega, mis hõlmavad äri-, VPS-, edasimüüja-, pühendus- ja WordPress-plaane. Igal hostimisplaanil on järgmised unikaalsed omadused ja hinnad:

InMotion Joomla hostimiskavad

Sellel kaval on kolm valikut; Käivitamine, Power ja Pro

1. Käivitamine: hind algab 3,99 dollarist kuus
2. Võimsus: alghind on 5,99 dollarit kuus
3. Pro: see algab 13,99 dollarist kuus

Kõikide jagatud veebimajutuskavade hinnad erinevad aeg-ajalt, sõltuvalt toetatud andmebaaside, veebisaitide ja domeenide arvust.

InMotion VPS veebimajutusplaanid

Selle kava alusel saate sõltuvalt oma veebisaidi vajadustest valida järgmiste kolme valiku vahel:

1. VPS-1000HA0S: see algab 29,99 dollarist kuus
2. VPS-2000HA-S: Alghind on 49,99 dollarit kuus
3. VPS-3000HA-S: Alghind on 74,99 dollarit kuus

VPS-i hostimisplaani hinnad varieeruvad vastavalt saadaoleva RAM-i hulgale, ribalaiusele, salvestusruumile, IP-aadressidele ja nii edasi.

InMotioni pühendatud veebimajutusplaanid

InMotioni pühendatud veebimajutusteenuste kavas saate valida järgmiste kolme valiku vahel: Essential, Advanced ja Elite.

1. Oluline: see algab 99,99 dollarist kuus
2. Täpsem: hind algab 159,99 dollarist kuus
3. eliit: algab 229,99 dollarist kuus

Spetsiaalsete veebimajutuskavade hinnad muutuvad aeg-ajalt, sõltuvalt andmeedastuse mahust kuus, RAM-ist, IP-aadressidest ja paljust muust.

InMotion edasimüüja veebimajutusplaanid

Võite valida järgmiste kolme valiku vahel: R-1000S, R-2000S või R-3000S

1. R-1000S: majutuse hind algab 22,39 dollarist kuus
2. R-2000S: majutuse hind algab 31,99 dollarist kuus
3. R-3000 S: majutuse hind algab 43,99 dollarist kuus

Edasimüüja veebimajutusplaanide hinnad varieeruvad sõltuvalt kettaruumist ja ribalaiusest.

Joomla käitamine InMotioni hostimises

Joomla käitamine InMotion Hostingil on üllas idee mitmel põhjusel. Selle platvormi jõudlus ja kiirus on oma serverites uskumatult head. Tegelikult on InMotion võtnud drastilisi meetmeid, et luua nii artiklite seeria kui ka videoõpetusi, nii et võite Joomlaga alustades saada esmaabi..

InMotion Joomla veebimajutusplaanid sisaldavad suPHP-moodulit. Selle mooduli eesmärk on tagada, et teie (kasutaja) ja failide õigused oleksid vastavalt määratud. See aitab tagada teie Joomla veebisaidi InMotioni hostimise all vajaliku turvalisuse. Pealegi, kui teil juba on oma hostimine, aitab InMotion No-Downtime veebisaidi ülekandmine teie saidi kiiremini teisaldada kui võite ette kujutada..

InMotioni hostimise plussid ja miinused

Vaatamata täiuslikule hostimisteenuse pakkujale võib see tunduda, kuid sellel on nii heledam kui ka tumedam külg. See on loomulik ja aitab luua tasakaalu igas eluvaldkonnas. Vaatamata kõigile positiivsetele atribuutidele, mis InMotion Hostingiga kaasnevad, on ka negatiivseid ning allpool oleme esile toonud nii plussid kui miinused InMotioni hostina kasutamisel.

Plussid

 • SSD-serverite kasutamine standardina
 • Piiratud arv kasutajaid selle jagatud hostimise korral toimivuse parandamiseks
 • Kiire Interneti-ühendus, kasutades kõige usaldusväärsemaid ja populaarsemaid Interneti-teenuse pakkujaid
 • Piiramatu liiklus iga hostimiskava jaoks
 • Lai valik kvaliteetseid teemasid
 • Suurepärased turvafunktsioonid veebimajutuseks
 • Silmapaistev klienditugi teadlike ja andekate tehnikute meeskonnalt
 • Max kiirustsooni tehnoloogia kättesaadavus
 • Äriklassi riistvara
 • Tasuta saidi ülekandmine, andmete varundamine, SSD-draivid ja taastamine
 • Piiramatu kettaruumi ja andmeedastus
 • cPaneli liides
 • Saab teie Joomla eelinstallida kiiresti
 • Premium veebisaidi ehitaja
 • Turvaline IMAP-e-post

Miinused

 • Parimaid hostimisteenuseid eraldatakse ainult profitasandi hostimiskavadele
 • Põhilised veebimajutuskavad on kuidagi kallid, kuid parimate plaanide saamiseks sunnitakse teid veelgi rohkem maksma
 • Vaja on teha terve aasta ettemaks
 • Saidide arv on piiratud, eriti madalama taseme hostimiskavade kasutamisel.
 • Piiratud arv andmebaase, kui kasutate madalama taseme hostimisplaane

Järeldus

Miks peaksite Joomla veebisaitide jaoks valima InMotion Hosting? Ülevaate põhjal pole kahtlust, et InMotionil on kõik, mis kulub Joomla veebisaitide majutamiseks. See hostimisteenuse pakkuja on võimeline pakkuma teie Joomla veebisaitidele usaldusväärset majutust ja suurepärast tööaega, kiireid ühenduse kiirusi ja muidugi silmapaistvat jõudlust.

Tehnilise toe meeskond on uskumatult tõhus ja reageerib rekordilise ajaga olukorra tekkimisel. Lisaks saate rohkem kasu kliendi tugimeeskonna pakutavatest tööriistadest, mis muudavad teie veebisaidi majutamise valutuks. Seetõttu soovitame InMotioni hostiteenuse pakkujal olla edaspidi teie Joomla veebisaitide täiuslik host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map