Kuidas luua iPadiga professionaalset veebisaiti?

luua veebisait ipadi abil


Mõni aeg tagasi saime ühelt lugejalt meili, kus ta küsis, kas veebisaidi loomine on võimalik iPadi või tahvelarvuti abil. Selles artiklis näitan teile, kui hõlpsalt saate oma iPadi, iPhone’i või muu mobiilseadmega veebisaiti luua. See õpetus sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kasutajatele, kes ei tea programmeerimist.

Veebisaidi loomiseks iPadi abil on mõned piirangud, kuid siiski on palju võimalusi, mida saate kasutada professionaalse veebisaidi loomiseks:

 • Veebisaidiehitaja APP kasutamine
 • Brauseripõhise saidiehitaja kasutamine
 • WordPressi või muu tundliku CMS-i kasutamine

Ehitage oma iPadiga uimastamise veebisait

hostgatori veebimajutusGATOR on HostGatori välja töötatud uhiuus veebisaitide ehitaja, mis pakub teile võimalust oma iPadi abil luua professionaalseid veebisaite. Proovige nüüd GATOR-i!

Alusta kohe »

Kasutage oma veebisaidi loomiseks rakendust Veebisaidi ehitaja APP

ITunesi poes on palju veebisaitide loomise rakendusi, nii et selle leidmine ei oleks probleem. Küsimus on, kumba kasutada? Milline rakendus sobib professionaalse veebisaidi loomiseks? Sain teada, et Weebly pakutav rakendus on korralik.

weebly saidi ehitajaWeebly on pukseerimissaidi ehitaja, mis võimaldab kasutajatel luua ettevõtte saidi, ajaveebi või veebipoe. Weebly on väga lihtne kasutada; see sobib suurepäraselt algajatele, kellel puudub igasugune kodeerimisoskus. Weebly juures on tore see, et saate seda tasuta proovida.

Vaatame nüüd, kuidas Weebly Appiga alustada. Minge rakenduste poodi ja otsige rakendust, seejärel installige see oma iPadi. Juurdepääs rakendusele ja looge Weebly’is tasuta konto, et pääseda juurde nende veebisaidi koostajale. Kui teie konto on valmis, valige teema, mis teile kõige rohkem meeldib. Valida on sadade kvaliteetsete mallide vahel. Saate nende mallide iga osa redigeerida, nii et pingutuste vähendamiseks valige kujundus, millel on otsitav paigutus.

Nüüd saate teksti redigeerida, pilte muuta, lisada uusi elemente, nagu pealkirjad, lõigud, kaardid, slaidiseanssid, videod, vormid, nupud ja palju muud, lihtsalt koputades oma iPadi.

weebly veebisaidi ehitaja rakendus ipad

Kui olete oma saidi redigeerimise lõpetanud, saate selle alamdomeenis avaldada ja saate seda veebis vaadata Safaris või muus iPadi brauseris..

Ehkki võite saidi ehitaja rakendust tasuta proovida ja saate ka oma veebisaidi avaldada, on tasuta versiooni funktsioonid väga piiratud. Professionaalse veebisaidi loomiseks peate minema üle premium-paketile, mis algab kuus alates 8 dollarist ja sisaldab aasta jooksul tasuta domeeni. See võib olla hea tehing, kuid mul on teile parem valik. Jätkake lugemist!

Kasutage oma veebisaidi loomiseks brauseripõhist saidiehitajat

Sel juhul ei pea te oma iPadi midagi installima. Teil on vaja ainult Safari või muud veebibrauserit ja teil on hea minna.

hostgatori veebisaidi ehitajaOma veebisaidi loomiseks iPadi või iPhone’iga (või mõne muu nutitelefoniga) soovitan tungivalt kasutada HostGatori pakutavat veebisaidi ehitajat. Selle saidi koostaja on brauseripõhine, nii et te ei pea oma seadmesse midagi installima. Selle ehitaja pukseerimisfunktsioonid võimaldavad teil paigutust kohandada, sisu redigeerida, kujundust vastavalt oma soovile muuta. Võite valida tuhandete mallide hulgast.

HostGatori pakutavat saidiehitajat on lihtne kasutada, see ei nõua HTML-i või muu programmeerimise tundmist, vaid sõrmede koputamise abil saate mõne minutiga luua ja avaldada professionaalse veebisaidi.

ehost veebisaidi ehitaja ipadiga

Selle saidi koostajal on e-kaubanduse funktsiooni abil võimalus luua ka ajaveeb ja toodete lisamiseks oma lehele.

Praegu korraldab HostGator reklaamikampaaniat, pakkudes nende hostimiskava, mis sisaldab ka saidiehitajat, ainult 3 dollari eest kuus, kui tellite vähemalt 12 kuud. Puuduseks on see, et te ei saa saidi ehitajat tasuta proovida; HostGator pakub aga 45-päevast raha tagasi garantii. Kui teile ei meeldi tema veebisaidi koostaja või teenus, võite küsida tagasimakset.

Miks on HostGatori saidiehitaja parem valik kui Weebly? Lisaks sellele, et see maksab vähem, on teil ka võimalus majutada mitte ainult ühte veebisaiti. Tegelikult ei ole mingit piirangut sellele, kui palju veebisaite saate HostGatoriga luua ja avaldada. Lisaks saate luua veebisaite muude tööriistadega, näiteks WordPress, Joomla või Drupal, lugege edasi, et teada saada, kuidas.

Veebisaidi loomiseks kasutage oma iPadi WordPressi

WordPress on populaarseim sisuhaldussüsteem, mis töötab üle 75 miljoni veebisaidi kogu maailmas. Saate oma saidi loomiseks oma iPadi abil kasutada ka muid süsteeme, kuid ma valin teile WordPressi esitamise, kuna see on kõige lihtsam ja kasutajasõbralikum, teised on aga arendajale orienteeritud.

WordPressi kasutamise eeliseks oma veebisaidi loomisel on see, et saate sellega luua põhimõtteliselt mis tahes tüüpi saite. Lisaks on WordPress avatud lähtekoodiga tarkvara ja seda saab tasuta kasutada. Saidi ehitamine saidiehitaja tarkvara abil võib olla lihtsam, kuid selle funktsionaalsus on piiratud, vastupidiselt WordPressile.

Kuigi saidi koostaja ei võimalda teil veebisaidi koodile juurdepääsu, saate WordPressi abil funktsioone redigeerida, kohandada ja laiendada.

Kuidas saate oma iPadi WordPressiga veebisaiti luua? Esiteks soovitan vaadata meie õpetust veebisaidi loomiseks WordPressi abil. IPadi veebisaidi loomise protsess on väga sarnane.

WordPress ios või android app

WordPressi abil ei pea te oma seadmesse installima ühtegi rakendust, kuid teil on see olemas valik samuti. Ükskõik, mille valite, peate ostma hostimisplaani, mis toetab WordPressi ja võimaldab teil selle automaatselt oma veebisaidile installida. Samuti saate WordPressi tasuta proovida WordPress.com, luues seal konto.

Rakendus WordPress on saadaval IOS-i ja Androidi jaoks, kuid kahjuks ei luba see teil oma veebisaiti seadistada, see võimaldab ainult uue sisu haldamist ja avaldamist. Saidi seadistamiseks vajate hostimiskontot ja peate selle ostma veebibrauseri, näiteks Safari abil.

Siin on 3 veebimajutusettevõtet, mida soovitan ise hostitavatele WordPressi saitidele:

Firma
Hind alates

1IPad-i veebisaidi koostaja parim hostimine2,75 dollarit kuus
2parim WordPressi hostimine3,95 dollarit kuus
3WordPressi parim ärimajutus3,99 dollarit kuus

Kui olete oma veebimajutuskonto valmis, logige sisse juhtpaneelile. Kogu selle teabe saate teie valitud hostiteenuse pakkujalt e-postiga. Samuti saate tasuta domeeninime, kui valite ühe ülalnimetatud teenusepakkujatest.

 • HostGator: on usaldusväärne veebimajutusteenuste pakkuja nii väikeste kui ka suurte WordPressi veebisaitide majutamiseks. Samuti pakuvad nad oma hostimiskontoga saidiehitajat. Seega on HostGatori valimine suurepärane lahendus proovida mõlemat: oma saidi ehitamine ehitaja või WordPressi abil.
 • BlueHost: on parim neile kasutajatele, kes soovivad luua suurema veebisaidi. BlueHostis on teil võimalus uuendada oma hostikonto suuremaks ja võimsamaks plaaniks, kui praegune plaan ületab. Siin saate valida ka hallatava WordPressi hostimise.
 • Liikumises: on veel üks suurepärane lahendus väikeste ja suurte WordPress-saitide majutamiseks. Nende tugi on ka suurepärane, koolitatud abistama kasutajaid nende WordPressi probleemide lahendamisel.

Juhtpaneelil peate otsima WordPressi ikooni ja installima tarkvara oma domeeni. See on väga lihtne ülesanne: määrake lihtsalt oma saidi nimi, valige administraatori sisselogimisinfo (seda kasutatakse teie saidi redigeerimiseks) ja koputage installinuppu. Installiprotsess on automatiseeritud, nii et te ei pea midagi muud tegema.

Kui installimine on valmis, võite minna oma veebisaidile ja pääseda juurde WordPressi administraatori juhtpaneelile. Peate seda tegema veebibrauseris, kuigi see pole rakendus. Link näeb välja selline: yoursite.com/wp-admin, kindlasti peate asendama domeeninime oma domeeniga.

WordPressi administraatori juhtpaneel on reageeriv, nii et see näeb hea välja nii teie iPadis kui ka iPhone’is. Soovitan oma saidi konfigureerimisel kasutada iPadi, lihtsalt sellepärast, et ekraan on suurem.

Nüüd saate oma WordPressi saiti kohandada oma iPadist:

 • Muutke kujundust jaotises Välimus > Menüü Teemad
 • Installige pistikprogrammides vajalikud pluginad > Lisage uus menüü
 • Seadistage oma saidi lingistruktuur jaotises Seaded > Püsilinkide menüü
 • Lisage postitustesse uusi postitusi või lehti > Lisage uus või lehed > Lisa uus
 • Hallake meediumifaile, eriti pilte meediumis > Raamatukogu menüü

Tavalisel WordPressi installimisel pole leheehitaja funktsiooni, kuid veebist leiate mitmeid tasuta ja tasulisi WordPressi leheehitajaid, mida saab oma veebisaidile installida:

 • BoldGrid – suurepärane WordPressi lehelooja, mis on tasuta saadaval kõigi InMotionHostingu kõigi jagatud plaanidega
 • WP pagariäri – on väga populaarne lehtede koostaja, mis maksab 46 dollarit ja töötab peaaegu iga teemaga
 • Awesome Builder – on veel üks WordPressi suurepärane lohistamise ja lisamise leht, mis maksab 28 dollarit

Miks peaksite oma veebisaidi jaoks kasutama WordPressi? Erinevalt saidiehitaja rakendustest saab WordPressi redigeerida ka lauaarvutis. Näiteks kui otsustate oma veebisaidi ehitada oma iPadist rakenduse abil, ei saa te seda hiljem lauaarvutis redigeerida, välja arvatud juhul, kui rakendus seda lubab (enamikul juhtudel seda ei tehta). Kuigi veebisaitide ehitajaid on lihtsam kasutada, on need WordPressiga võrreldes väga piiratud. On tõsi, et saidi koostaja abil saate kohandada veebisaidi kõiki kujunduselemente, kuid selle funktsionaalsust ei saa laiendada. WordPressi kasutamisel ei ole teil oma veebisaidi funktsionaalsuse ega kujunduse osas mingeid piiranguid.

WordPressi saidi edasiarendamiseks peate vajama teadmisi PHP, HTML ja CSS programmeerimisest, kuid pistikprogrammide abil saate teha põhimõtteliselt kõike, ilma koodi puudutamata.

Ainult selleks, et tuua teile näiteid, mida WordPress võib pakkuda, kuid saidi koostaja seda ei saa: sotsiaalse võrgustiku tüüpi veebisait, foorumi tüüpi sait, kinnisvara või autode loendite sait, klassifitseeritud reklaamid jne..

Järeldus – millist meetodit peaksite oma veebisaidi loomiseks iPadiga kasutama?

Kui otsite oma iPadiga veebisaidi loomiseks kiiret ja odavat lahendust, soovitan kasutada veebisaidi koostajat. See annab teile kõik funktsioonid, mis on vajalikud ettevõtte esitlusveebisaidiga alustamiseks.

Kui soovite aga midagi pikaajalist ja arvate, et selle funktsiooni abil soovite oma veebisaiti veelgi paremaks muuta, soovitan minna WordPressiga.

Lõpuks tahaksin hea meelega kuulda teie mõtteid allpool olevas kommentaaride osas. Kui teil on kogemusi veebisaitide loomisega iPadi või iPhone’i või mõne muu nutitelefoniga, siis palun jagage seda meiega. Kui teil on küsimusi või vajate abi nuputamisel, millist võimalust valida, palun kõhelge allpool kommentaarides abi küsige.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map