Domeno.com apžvalga

Kaip rodo jo pavadinimas, Domain.com pirmiausia yra domenų vardų registratorius, tačiau jų paslaugas taip pat sudaro SSL sertifikatai, domenų privatumas, el. Pašto rinkodara, el. Pašto priegloba, interneto dizainas ir interneto priegloba. Visų šių svetainių priegloba bus šios Domain.com apžvalgos tema.


Domain.com apžvalga

Vankūvere, Kanadoje įsikūręs Domain.com nuo 2000 m. Siūlo savo domenų vardų registravimo paslaugas. Bendrovė priklauso vienai didžiausių interneto prieglobos dalyvių, „Endurance International Group“, kuri taip pat yra kitų garsių vardų patronuojanti įmonė. interneto prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „BlueHost“ ar „HostGator“.

„Domain.com“ teigia, kad teikia labai vertingas paslaugas, prieinamas kainas ir patikimumą, todėl pažiūrėkime į mūsų „Domain.com“ apžvalgą, ar šias pretenzijas galima pagrįsti.

Domain.com planai & Kainodara

Domenas.com siūlo pasirinkti „Windows“ ar „Linux“ pagrįstą prieglobą per įvairius bendrai naudojamus prieglobos planus. Ieškantiems mėnesio planų, teks susitaikyti su 1 metų planu, kuris yra minimalus įsipareigojimų laikotarpis Domain.com, ilgiausias – 3 metai..

Deja, domenas.com neatlygina klientų su nuolaidomis, jei jie įsipareigoja ilgesniam laikotarpiui, taigi, kainos išlieka pastovios visais sutarties laikotarpiais. Visiems prieglobos planams nemokamai suteikiamas nemokamas domeno vardas.

„Linux“ bendrasis priegloba

„Linux“ pagrįstų hostingo planų pradžia yra 3,75 USD / mėn. Arba 45 USD / metus (pagrindinis planas), siūlant neribotą vietą diske, keičiamą pralaidumą, talpinant 1 domeną, 5 FTP paskyras, 10 „MySQL“ duomenų bazių, 100 el. Pašto abonementų ir 100 USD vertės „Google AdWords“ bei „Bing“ rinkodaros kreditas, taip pat nemokamas telefono numeris.

„Deluxe“ planas neribojamas disko vietos, pralaidumo ir priglobtų domenų skaičiaus atžvilgiu, bet ne FTP paskyrų (25), „MySQL“ duomenų bazių (25) ir el. Pašto adresų (250) atžvilgiu. „Deluxe“ planas kainuoja 6,75 USD / mėn. Arba 81 USD / metus.

Jei ieškote plano, kuriame būtų neribota viskas, rekomenduojame „Ultra“ planą, kuris kainuoja 13,75 USD / mėn. Arba 165 USD / metus.

„Windows“ bendrasis priegloba

„Windows“ pagrįstų hostingo planų pradžia yra 4,75 USD / mėn. Arba 57 USD / metus. Pagrindinis ir „Ultra“ planai (kainuojantys 7,75 USD / mėn. Arba 93 USD / metus) turi tokią pačią konfigūraciją kaip „Basic“ ir „Ultra“ planai „Linux“ pagrįstoje prieglobos kategorijoje. „Deluxe“ plane (kainuoja 14,75 USD / mėn. Arba 177 USD / metus) yra tik 50 FTP prisijungimų ir 50 „MySQL“ duomenų bazių, palyginti su neribotu „Linux“ pagrindu sukurtu Deluxe planu..

VPS talpinimas

„Domain.com“ VPS planuose yra „CentOS“ ir „cPanel“ / WHM su „Pro“ ir „Premium“ planais. Skirtingai nuo bendrojo prieglobos planų, VPS prieglobos planuose pateikiami mėnesio atsiskaitymai. Pradinio lygio VPS planas kainuoja 29,70 USD per mėnesį ir apima 512 MB RAM, 20 GB disko vietos, 1000 GB pralaidumo, prieglobos neribotiems domenams, neribotoms duomenų bazėms ir neribotam el. „cPanel“ / WHM negalimas su standartiniu planu.

„Pro“ planas dvigubina „RAM“ ir „Standard“ plano paskirstymą žiniatinklyje, ir teikia 1500 GB pralaidumą, neribotą domeną ir neribotą duomenų bazės talpinimą. Šis planas kainuoja 41,60 USD / mėn.

Didžiausias šios kategorijos perforatorius yra „Premium“ planas, kuriame yra 2048 MB RAM, 60 GB disko vietos, 2000 GB pralaidumo, neribotas el. Pašto, domenų ir duomenų bazių talpinimas. Šie planai kainuoja 67,95 USD / mėn.

Domenas.com taip pat turi pagrindinį „WordPress“ prieglobos planą, kuris kainuoja 3,75 USD / mėn. Ir leidžia per kelias minutes paleisti „WordPress“ tinklaraštį..

Pažiūrėkime, be kitų čia aptartų OS ir šaltinių pasirinkimo, pažiūrėkime, kokias kitas funkcijas galima rasti šiuose prieglobos planuose.

Domain.com prieglobos ypatybės

Domenas.com pasiekiamas tik bendrai naudojamas ir VPS talpinimas. Planuose yra šios funkcijos:

 • Nemokamas domeno vardas 1 metams;
 • Nemokamas vilkimas & mesti statybininkas;
 • Nemokama 1 GB saugykla debesyje (bendri planai);
 • Apsaugos nuo šlamšto filtras ir antivirusinis el. Paštas;
 • Rinkodaros priemonės (100 USD „Google AdWords“, 100 USD „Bing“ reklamos kreditas, „YellowPages“ sąrašas, nemokamas telefono numeris – JAV);
 • Palaikomi PHP5, „Perl“, „Python“;
 • SSL palaikymas, slaptažodžiu apsaugotas katalogas;
 • Žiniatinklio analizės įrankiai;
 • Nemokamos programos: „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, „CubeCart“ ir kt .;
 • Ekologiškas priegloba (vėjo varoma);
 • „cPanel“ / WHM;
 • Duomenų atsarginės kopijos, visas tinklo dubliavimas, 24 × 7 saugumo stebėjimas.

Domenas.com nesiūlo specialių prieglobos planų ar perpardavėjų planų. Jų paslaugos yra skirtos individualiems vartotojams ir mažoms įmonėms. Jei jūsų svetainė turi augti daugiau nei ištekliai, kuriuos siūlo Domain.com VPS planai, Domain.com gali būti netinkamas pasirinkimas jūsų svetainei.

Klientų palaikymas domene.com

„Domain.com“ klientų aptarnavimas apsiriboja tiesioginių pokalbių ir bilietų pardavimo sistema. Pagalbos personalas gali dirbti visą parą ir visą parą. Palaikymas telefonu negalimas; tačiau tiems, kurie turi pardavimo klausimų, yra nemokamas telefono numeris. Kai kuriuose planuose (pvz., „Ultra plan“) yra priemoka.

Kaip ir bet kuris gerbiamas žiniatinklio prieglobos puslapis, „Domain.com“ palaiko žinių bazę savo pagalbos centro puslapyje. Vartotojo vadovai taip pat yra neinicijuotiems asmenims.

Nuomonės apie Domain.com svyruoja nuo aukštų pagyrų už lengvai naudojamas paslaugas iki aistringų skundų dėl klientų palaikymo.

Argumentai už & Domeno.com trūkumai

Domenas.com yra pirmasis domenų vardų registratorius, o antrasis – interneto prieglobos paslaugų teikėjas. Jų prieglobos planus tikrai lengva naudoti ir jie nėra perpildyti funkcijomis, kurios pradedantiesiems gali būti nepaprastos. Tačiau patyrusiems vartotojams ir profesionalams gali kilti pribloškiantis dėl šių priežasčių.

Čia yra „Domain.com“ privalumai ir trūkumai:

Argumentai už

 • Paprastos prieglobos parinktys pasirinkus Linux ir Windows OS
 • Prieinamos kainos
 • Nemokamas domeno vardas su visais planais
 • Neribotos talpinimo galimybės
 • Paprastas naudoti „drag and drop“ svetainių kūrimo priemonės įrankį
 • Nemokami rinkodaros kreditai

Minusai

 • Nereikia atsiskaityti kiekvieną mėnesį, naudojant bendrą prieglobą
 • Nėra veikimo laiko garantijos
 • Ne visuose planuose yra „cPanel“
 • Nėra specialių talpinimo galimybių

„Domain.com“ prieglobos funkcijos gali padėti jums nustatyti internetinį buvimą pigiau, tačiau jis gali atsilikti dėl kai kurių prieglobos aspektų, kurie gali būti svarbūs kai kurioms įmonėms ir asmenims.

Domeno.com apžvalgos išvada

Domenas.com turi geras bendrojo prieglobos parinkčių pasirinkimą su „Windows“ ar „Linux“ pagrįstu priegloba. Nors tai suteikia jūsų svetainei daugiau erdvės augti nei vidutinis bendrojo prieglobos paslaugų teikėjas, jai trūksta visų prieglobos galimybių. Nepaisant to, Domain.com gali būti geras kandidatas į prieglobą paprastam vartotojui, kuriam nereikia prieglobos planų, turinčių daugybę funkcijų, kurių jie gali vis tiek nenaudoti.

Dėl trūkstamo veikimo laiko garantijos ir papildomų funkcijų, „Domain.com“ tampa nekvalifikuotu tapti pasirinktu priegloba didelio srauto svetainėms ir specialistams, kuriems reikia sudėtingesnių prieglobos galimybių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map