Apžvalga Viešbutis Vultr apžvalga

Naudodami „Vultr“ galite gauti galingą, nevaldomą VPS prieglobą, kuri neatsilieka nuo konkurencijos, tuo pačiu išlaikant žemas kainas. Tiesą sakant, jums beveik nereikia mokėti daugiau nei mokėtumėte už įprastą bendro naudojimo prieglobos planą. Pasirašymas VPS prieglobos plane „Vultr“ suteikia didžiulį pranašumą: jų debesyje naudojama sistema yra labai lanksti. Tiesiog galite sumokėti skirtumą, jei norite, galite pridėti naują VPS egzempliorių, daugiau procesoriaus, RAM ar saugyklos vietos.


Žinoma, eiti nevaldomo VPS plano kaip pradedančiajam gali atrodyti šiek tiek rizikinga. Laimei, internete yra daugybė išteklių, kurie gali padėti valdyti serverį. Gana lengva rasti išsamius vadovus, kurie parodytų jūsų serverio nustatymo ir priežiūros žingsnis po žingsnio procesą. Taip pat yra naudingų paslaugų, tokių kaip „ServerPilot.io“. Tai garantuoja, kad jums nereikės naudoti konsolės, o vietoje to rasite sąsają, tinkančią pradedantiesiems.

Kita vertus, galite sutaupyti pinigų pasirinkdami nevaldomą VPS. Jūs mokėsite tik už pasirodymą, nes nėra personalo, atsakingo už jūsų paslaugos valdymą. „Vultr“ pelnė savo, kaip puikios paslaugų teikėjos, reputaciją, kai kalbama apie VPS talpinimą. Toliau pateiksime kainas ir visas šio teikėjo siūlomų paslaugų dalis, įskaitant planus, klientų palaikymą ir funkcijas.

„Vultr“ planai ir ypatybės

„Vultr“ įmonėje netrūksta naudingų paslaugų. Jie turi „Cloud Computing“ planus, kurie puikiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms valdyti augančias svetaines. Jie turi „Block Storage“ paslaugą, kurioje galite nustatyti norimą SSD atminties kiekį ir išsinuomoti už mėnesinę ar net valandinę kainą. Kadangi yra didelis dedikuotų serverių poreikis, „Vultr“ įtraukė 4 skirtingus planus, kuriuos galite rasti jų skyriuje „Dedikuoti atvejai“.

Tai garantuoja aukščiausio lygio hostingo našumą didesnėms įmonėms ir projektams, kuriems to reikia. Mes ketiname pereiti šias galimybes po vieną, pateikdami jums pagrindinę informaciją apie jas, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Bet pirmiausia pažiūrėkime keletą pagrindinių funkcijų, kurias gali pasiūlyti ši įmonė:

 • Daugybė operacinių sistemų – Galite pasirinkti Linux arba Windows, arba įdiegti bet kurią kitą jūsų pasirinktą operacinę sistemą. „Vultr“ turi daugybę „Linux“ versijų, leidžiančių pasirinkti tą versiją, kuri visiškai suderinama su programine įranga, kurią norite naudoti serveryje.
 • Momentinės nuotraukos ir atsarginė kopija – Bet kada galite sukurti dabartinės serverio būklės apžvalgą. Tai gali būti naudinga tuo atveju, jei norite pridėti kitą serverio egzempliorių, nes viskas, ką jums reikia padaryti, yra pritaikyti momentinį vaizdą ir jis yra nustatytas. Be to, automatinės atsarginės kopijos kiekvieną mėnesį kainuoja tik 1 USD.
 • Duomenų centrai – Iki šiol „Vultr“ įsteigė 15 duomenų centrų, pasklidusių visame pasaulyje, kad visi galėtų užmegzti tvirtą ryšį. Jie visi turi C klasės IP adresą, kuris gali labai padėti pagerinti jūsų SEO.
 • Kontrolės skydelis – „Vultr“ valdymo pultas yra dalykas, kurį net pradedantiesiems galima sklandžiai naudoti dėl turimos naudingos dokumentacijos. Galite pasirinkti „cPanel“, kuris šiuo metu yra populiariausias administratoriaus valdymo skydelis. Tai palengvina interneto svetainių perkėlimą, atsarginių kopijų kūrimą, duomenų atkūrimą ir visas užduotis, susijusias su interneto prieglobos paslauga, lengvai atlikti.
 • Pagalba mobiliesiems – Mobilioji „Vultr“ programa yra dar sklandesnė nei darbalaukio versija. Tai visiškai patogu naudoti vartotojui ir leidžia pridėti naujų serverių bei valdyti ir esamus.
 • Neribota prieiga – Naudodamiesi bendro naudojimo prieglobos planais, jums leidžiama serveryje įdiegti bet kurią norimą programinę įrangą. Ne tik tai, kad jūsų serverio prieiga nebus ribojama, bet ir galėsite įdiegti daugybę naudingų programų, kurias teikia „Vultr“.

Debesų kompiuterio planai (VPS)

Tai yra „Vultr“ daugiausia dėmesio skirianti paslauga, teikianti savo klientams 8 skirtingus planus. Jei norite, kad jūsų programas ar svetaines talpintų patikimas serveris, „Vultr Cloud Compute“ skiltis tikrai yra ta vieta, kur jos turėtumėte ieškoti. Kainos yra neįtikėtinai žemos, pradedant nuo 2,50 USD per mėnesį plano, kuris įveikia didžiąją dalį konkurencijos. Internete galite rasti daugybę panašių planų, tačiau paprastai už dvigubą kainą.

O pats didžiausias dalykas yra tai, kad už savo pinigus gaunate tinkamą kainą. Remiantis dauguma atsiliepimų, žmonės yra labiau patenkinti savo hostingo planais. „Cloud Compute“ planai yra ypač rekomenduojami tiems, kurie turi tam tikros patirties kuriant interneto svetaines ar kuriant bet kokią svetainę. Šie planai auga atsižvelgiant į jūsų poreikius, tai reiškia, kad galite bet kada atnaujinti savo planą be jokių prastovų.

Kaip minėjome, jų pirmasis planas kainuoja tik 2,50 USD per mėnesį ir yra su 20 GB SSD, 1 branduolio procesoriumi bei 512 MB operatyviosios atminties ir 0,50 TB pralaidumu. Galite padidinti iki 7 papildomų lygių. Galingiausias planas kainuoja 320 USD per mėnesį ir jūs gausite 400 GB SSD, 16 branduolių procesorių, 64 GB RAM ir 10TB pralaidumą. Visus šiuos serverius taip pat galima išsinuomoti už valandą.

Blokuoti saugyklą

Kai į savo svetainę įtraukiate vis daugiau puslapių, turinio ir funkcijų, serverio ištekliai gali baigtis. Jei tai tik saugyklos vietos problema, nebūtinai turite pereiti prie tvirtesnio plano. Galingesnis planas taip pat reiškia, kad pagerės ir procesorius, RAM, pralaidumas, nors jums galbūt dar nereikia tų išteklių.

„Vultr“ nenori, kad mokėtumėte už išteklius, kurių jums net nereikia. Štai kodėl jie pristatė parinktį Blokuoti saugyklą. Peržiūrėję šią savo svetainės skiltį pamatysite, kad yra SSD atminties matuoklis, kuriame galite nustatyti reikiamą saugyklos kiekį ir išsinuomoti. Galite mokėti už valandą net už saugojimą.

Jei norite mokėti kas mėnesį, galite gauti 10 GB SSD už 1 USD per mėnesį arba maksimalų 10 000 GB SSD už 1000 USD per mėnesį. Visada galite gauti papildomos vietos iš „Vultr“, jei to reikia atsarginėms kopijoms ar papildomiems tinklalapio / programos duomenims.

Dedikuoti serveriai

Naudodami tam skirtą serverį, nereikia jaudintis dėl kitų vartotojų, sėdinčių aplink jūsų svetainės duomenis tame pačiame serveryje. Jūs turite visiškai jūsų serverį, jums tiesiog reikia pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. „Vultr Hosting“ yra keturi skirtingi skirti serveriai. Pirmasis kainuoja 60 USD ir yra 120 GB SSD atminties, 2 CPU branduoliai, 8 GB RAM ir 10 TB pralaidumo..

Stipriausias planas ten kainuoja 240 USD per mėnesį ir jūs gausite 480 GB SSD atminties, 8 CPU branduolius, 32 GB RAM ir 40TB pralaidumą. Žinoma, galite taip pat pridėti šiek tiek papildomos saugyklos savo dedikuotame serveryje, nustatydami reikiamą kiekį „Vultr“ svetainės skyriuje Blokuoti saugyklą.

VPS pasirinkimas ilgainiui gali būti tinkamas pasirinkimas, tačiau tai, kad kiti vartotojai taip pat veikia savo svetainėse serveryje, gali neigiamai paveikti jūsų VPS našumą. Todėl, jei tai per daug nepakenkia jūsų biudžetui, visada geriau naujovinti į tam skirtą serverį. „Vultr“ ne tik kad mažos kainos, bet ir neabejotinai būsite patenkinti ir jų skirtingais serveriais.

Serverio Uptime

„Vultr“ garantuoja, kad jei jūsų svetainėje bus prastovų, gausite kreditų kompensacijai gauti. Žinoma, tai nereiškia, kad gerai, jei jų serveriai neveikia. Tinklalapių savininkai gali prarasti nemažą dalį pajamų, jei jų svetainės neveikia. Vis dėlto visiškai sąžininga, kad bent jau jie sumažina jūsų kitą mėnesinį mokestį šiek tiek mažiau.

Vis dėlto būtų geriau, jei jie duotų pinigus kaip kompensaciją; kaip paaiškėja, jų serveriai vis tiek retai kada sumažėja. „Vultr“ iš tikrųjų sunkiai dirba, kad serverio veikimo laikas būtų 100%. Visada gali kilti aparatinės įrangos gedimas, žmogiška klaida, avarija ar kažkoks programinės įrangos gedimas, todėl tikrai negalima tikėtis 100 proc., Tačiau jie tikrai stengiasi išlaikyti kuo aukštesnį.

Kita vertus, viena iš priežasčių, kodėl jie tiek daug investavo į debesų prieglobą, yra kuo mažesnė prastovų trukmė. „Cloud hostingas“ leidžia visus duomenis paskirstyti tarp daugybės serverių ir įsitikinti, kad jei kuris nors iš jų netenka galios, jūsų svetainė vis tiek gali veikti likusiuose serveriuose be jokių prastovų..

„Vultr“ klientų aptarnavimas

Turėdama gerai apmokytą klientų aptarnavimo komandą, „Vultr“ sugeba reaguoti į pagalbos bilietus ir išspręsti jūsų problemas taip greitai, kad vos neturėsite laiko atsipūsti. Taip pat galite paprašyti patarimų ir paklausti jų, pavyzdžiui, kaip pagerinti jūsų prieglobos našumą atsižvelgiant į jūsų svetainės poreikius. Reikės tik poros minučių, kad jie atsakytų ir aiškiai viską paaiškintų.

Išvada

Turite atsižvelgti į tai, kad mes kalbame apie nevaldomus VPS planus, todėl tai, kad jie siūlo tokią patikimą palaikymą, yra gana įspūdinga. „Vultr“ taip pat turi išsamią dokumentaciją, apimančią visus nevaldomo interneto prieglobos aspektus ir išsamius vadovus. Jei jums reikia šiek tiek pagalbos nustatant VPS, visada galite vadovautis jų vadovu, kuris tvarkingai veda jus per procesą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map