WooServersi ülevaade

WooServers kuulub suuremale ettevõttele nimega Aqua Networks, mis pakub laias valikus veebihalduse, IT ja veebidisaini teenuseid. Need asuvad Ühendkuningriigis ja kui valite nende veebimajutusteenused, ei pea te pettuma, sest need on nii taskukohased kui ka usaldusväärsed.


Neil on ekspertide meeskond, kes püüab alati parandada WooServersi pakutavate tugiteenuste, riistvara ja funktsioonide kvaliteeti. Nende peamine eesmärk on aidata suurtel ja väikestel ettevõtetel sujuvalt üles ehitada ja säilitada oma online-kohalolek ilma, et nad peaksid eelarvest üle maksma.

WooServers pakub tavalisi hostimisteenuseid nagu pilvemajutuse lahendused ja füüsilised serverid, kuid see pole veel kõik. Neil on lisaandmeid, mis on seotud suurandmetega, ja tööriistu täiustatud analüütika jaoks, mis võivad teile kasulikuks osutuda. Suurandmed on midagi sellist, millest saavad tänapäeval kasu kõikvõimalikud ettevõtted, ja kui pakkuja, kes suudab töödelda tohutul hulgal andmeid, võib olla nende jaoks suur investeering.

WooServers alustas tegevust 2009. aastal ja tõestas end kui üks parimaid suure jõudluse ja töökindlusega veebimajutusteenuste pakkujaid. Nad on pälvinud paljude klientide usalduse, kuid vaatame hindu, funktsioone ja täpsemaid andmeid, et saaksite seda ise näha.

WooServersi ülevaade

Esiteks pakub WooServers kõigile oma klientidele läbitungimatut pilvimajutuse turvalisust. See on nii turvaline, et nad peatavad tavaliselt 5000 veebisaidirünnaku päevas ja takistavad neist 10 000, kaitstes ka veebisaite. WooServers pälvis selliste ettevõtete nagu SwiftServe, Sabercloud, White Shark Media ja muude usalduse..

Neil on Scrantonis täiesti turvaline, aknata andmekeskus ja see tagab, et mitte keegi ega keegi ei pääse serverite lähedale. WooServers investeeris palju massiivsetesse turvaustesse, temperatuuri jälgimisse, üleujutus- ja tulekahjusignalisatsioonidesse ning siseruumides asuvatesse väravatesse. Neile on paigaldatud ka palju kaameraid, nii et kõik on kontrolli all nii väljaspool kui ka sees.

WooServers plaanib pakkuda tipptasemel veebimajutusteenuseid ärikasutajatele ja silmapaistvaid VPS-teenuseid ettevõtetele. Enamasti on nad uhked oma pühendatud serveriplaanide üle, mis võib olla suurepärane võimalus suurematele ettevõtetele. Nad jälgivad pidevalt oma pühendatud servereid, pakkudes kvaliteetset tuge.

WooServers on oma pühendunud plaanidega ka üks odavamaid mängus. Lisaks saate nendega vahetult enne ostmist konsulteerida. Need on Skype’is saadaval, kui teil on nende hostimiskavade kohta küsimusi, veenduge, et valite ühe targalt ja ilma igasuguste kahtlusteta.

WooServersi plaanid ja hinnakujundus

Pühendatud hostimiskavad WooServersis

Kuna WooServersil on nii palju pühendatud serveri võimalusi, suudavad nad rahuldada igasuguste konkreetsete ettevõtete vajadusi. Nad keskenduvad peamiselt neile suure jõudlusega ja paindlikele pühendatud serveritele. Siiski pole ühiskasutatavaid hostimisplaane saadaval, mis võib olla negatiivne külg neile, kes soovivad ainult väikest veebisaiti või ajaveebi.

WooServers on silmapaistev neile, kes vajavad tohutult ressursse, kvaliteetset teenust ja kõrget jõudlust. Nad pakuvad kolme erinevat serveri konfiguratsiooni ja see sõltub ainult sellest, millist eeldatavat töökoormust saate. Nende kasutatavad serverid on Dell Power Edge, seega kindlasti tipptehnoloogia kindla ja võimsa riistvaraga.

Samuti on aktiivne kaitse DDoS-i rünnakute vastu ja seda pakub Arbor Networks, üks populaarseimaid nimesid DDoS-i kaitsmisel. Lisaks pakub WooServers täiustatud kaitset õelvarade, tarkvarapakkumiste vastu ja takistab kellelgi serveritele kaugjuurdepääsu. Samuti kasutavad nad mõnda tugevaimat saadaolevat tulemüüri.

Lisaks Delli PowerEdge-le on neil veel: Amadeus XR 3000 serverid, mis sobivad hästi ettevõtetele, kes eelistavad paindlikke ja skaleeritavaid hostimisplaane. WooServersi pühendatud plaanid ulatuvad 99 dollarit kogu tee kuni 599 dollarit kuu.

See, mida saate esimese kavaga, on Intel Xeon E5 protsessor 4 südamikuga, 16 GB muutmälu ja mõõtmata 100 Mbps ribalaiusega. Mida suuremat plaani valite, seda suuremad on numbrid ja nii näeb välja nende suurim pühendatud plaan: Intel Xeon E5 16 pühendatud südamikuga ja ilmatu 192 GB RAM-iga.

Iga kavaga saate valida ka juhtpaneeli ja operatsioonisüsteemi. Igal kuul on ka võimalus osta uusi IP-aadresse. WooServers võimaldab teil ühendada kaks serverit koos teenusega nimega Private Switch, mis suurendab jõudlust märkimisväärselt.

VPS-i hostimiskavad WooServersis

WooServers kasutab Microsoft Azure platvormi pakkuda suur VPS-teenus. Ükskõik, kas vajate seda andmebaaside, pilvesalvestuse või virtuaalsete võrkude jaoks, sobib üks WooServersi plaan kindlasti teie vajadustele. Need VPS-kavad põhinevad ka tipptasemel riistvaral, pakkudes suurepärast jõudlust.

Ükskõik, millise plaani valite, saate oma meelt alati muuta. VPS-i plaanide uuendamine ja alandamine toimub WooServersiga sujuvalt, sõltuvalt hetkel vajalikust jõudlusest.

Neil on 6 erinevat VPS-kava ja esimene neist on Virtuaalne masin 1 plaan maksab ainult 10 dollarit. Kahetuumalise keskseadme, 1 GB muutmälu, 30 GB SSD-kettaruumi ja 2TB ribalaiuse jaoks pole seda tegelikult palju. Seda saab nende omale kohandada Virtuaalne masin 10 planeerige 12 protsessorituuma, 32 GB muutmälu, 320 GB SSD ja 7 TB ribalaiust kuuhinnaga 320 USD.

WordPressi majutamine WooServersis

Kuna WooServers ei paku ühiskasutatavaid hostimisplaane, ei leia te ka ühtegi nende pakutavat WordPressi konkreetset plaani. Kuid see ei tähenda, et nad ei toeta WordPressi ega mõnda muud CMS-i. Neil on tegelikult professionaalide meeskond, kes aitab teid ka nendel platvormidel.

Võite vabalt liituda WooServersis mis tahes veebimajutusplaaniga ja installida mis tahes CMS-i, näiteks Joomla, WordPress ja Drupal, ja saate kindlasti täielikku tuge. Nende meeskond garanteerib, et need CMS töötavad sujuvalt nende masinatel.

WooServers hosting funktsioonid

 • Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid aktsepteerib ainult PayPali või krediitkaarte. Kui liitute WooServeritega, on teil rohkem Maksevõimalused nagu Skrill, AlertPay ja Liberty Reserve.
 • Sa saad Upgrade nende VPS plaanib sujuvalt, makstes kahe hinna vahel selle hinnavahe. Kui aga tunnete, et spetsifikatsioone on teie vajaduste jaoks pisut liiga palju, võite valida ka odavama.
 • Pühendatud plaanid saab täiendada ka opsüsteemi, riistvara (HDD, RAM) ja muu muutmisega. Võite valida ka juhtpaneeli, mida eelistate nii spetsiaalse kui ka VPS-kava jaoks. Kui maksate viimase, saate hinna eest ka vePortali paneeli.
 • Teie veebisaidid on täielikult kaitstud DDoS rünnakud mis vähendab veelgi seisakuvõimalusi. WooServers tagab peaaegu 100% tööaja ja võimsa teenuse, mis hoiab teie veebisaite laadimas suure kiirusega.
 • Veebisaitide lihtsa ja tõrgeteta haldamise tagab cPanel mis on tööstuse populaarseim juhtpaneeli tarkvara. See võimaldab teil oma veebisaidil silma peal hoida ja värskendusi hõlpsalt rakendada. CPanelis leiate palju funktsioone, mida saab installida ühe klõpsuga.
 • Uued kliendid saavad sellest kasu Esmaspäeviti tasuta mis on suurepärane viis ühe kuu jooksul VPS-i veebimajutusplaani võitmiseks. Kui soovite seda tasuta proovida, peate vaid külastama esmaspäeval nende ajaveebi ja vastama nende postitusele nii kiiresti kui võimalik. Esimesed kolm kasutajat saavad järgmise kuu jaoks VPS-i, millel on 512 RAM-i, 1000 GB ribalaiust ja 20 GB kettaruumi.
 • WooServersil on Affiliate või Soovitus programmi ka. Olenemata sellest, kas olete olemasolev või uus klient, saate soovitada nende teenuseid oma sõpradele ja kui neist kaks liitub, saate hinna. Nad annavad teile soovi korral ühe kuu oma algaja VPS-kavast või raha ekvivalendi.

Kuid see pole veel kõik, on ka mõned lisafunktsioonid, mida tasub ka mainida. Võtame selle teie jaoks kokku eelseisvas nimekirjas:

 • Igas plaanis võib olla piiramatu e-posti konto
 • Nad pakuvad väga tõhusat teenust DNS-i halduseks
 • Teid kaitstakse rämpsposti eest
 • Fantastico kaudu saab kasutada populaarseid skripte, mis pakuvad installimist ühe klõpsuga
 • Üks parimaid klienditoe meeskondi ka ilma telefonikõnedeta

WooServersi klienditugi

Kõigi WooServersi hostimiskavade abil saate pidevalt saadavat ja abivalmis klienditugi. Nad on professionaalide meeskond, kes suudab lahendada laias valikus küsimusi, näiteks juhtpaneeli, Java, e-posti probleemid ja Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP) seotud probleemid.

Nende tehnilise toe meeskonnale saab edastada teateid Skype’i kaudu, otsevestluse, e-posti, piletite kaudu ja saate neile isegi telefoni teel helistada. Kasutajate tagasiside põhjal vastavad nad tavaliselt 10 minuti jooksul. Kuid neil on ka kindel teadmistebaas, mida saate kontrollida, kui vajate mõnda juhendamist.

Kokkuvõttes pühendab WooServers kõik endast oleneva, et pakkuda kvaliteetset klienditugi igal ajal. Kuid see pole veel kõik, neil on lisatasu eest ülimalt hallatav teenus, mis tagab teile mõned lisad. Nende hulka kuulub täiustatud turve, spetsiifiliste tarkvaraprobleemide lahendamine ja täiendav abi Apache, MySQL, Nginx ja Java abil. Need pakuvad tõesti kõike, mida ettevõtte või üksiku veebisaidi omanik vajaks.

WooServerite plussid ja miinused

Neile, kes omavad ettevõtet ja soovivad usaldusväärsete spetsifikatsioonidega usaldusväärset veebimajutusteenust, on WooServers tõenäoliselt hea valik. Kuid pidage meeles, et igal pakkujal on mõned puudused ja enne oma vajadustele sobiva valiku valimist peate neid ka meeles pidama..

Et see oleks teile lühikeseks ja arusaadavaks, kogusime kõik WooServerite plussid ja miinused sellesse kenasse nimekirja:

Plussid

 • Suurte andmete analüüsi toetamine on kindlasti nende tugev külg
 • Saate kaks serverit omavahel ühendada, mis parandab jõudlust (privaatlüliti)
 • Neil on kogu maailmas andmekeskused ja ühe saate neist valida
 • Abivalmis ja väljaõppinud klienditugi

Miinused

 • WordPressi konkreetsed plaanid pole saadaval
 • Te ei pääse telefoni teel tugiteenusesse
 • WooServers ei paku saidi ehitajaid ega malle

Kuna hinnad on üsna madalad, tasub tõenäoliselt proovida nende teenuseid lühikese aja jooksul. Isegi kui see teile ei meeldi, ei kuluta see teie eelarvest tohutut summat.

WooServersi ülevaate kokkuvõte

WooServers on hea valik nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele, kes tähtsustavad veebimajutusteenuste pakkujate jõudlust ja usaldusväärsust. Oma taskukohaste hindade ja tipptasemel teenuste abil ei saa te lihtsalt valesti minna.

Nad on kindlasti oma VPS-i ja pühendunud plaanidega parimate seas, eriti pühendatud OS X-serverite puhul, mis on enamasti kasulik rakenduste arendajatele. Hea on see, et nad pakuvad ka mõnda odavamat plaani, mis võivad olla kasulikud väiksematele ettevõtetele, kes vajavad vaid väikest e-poe saiti.

WooServers ei paku nii palju funktsioone. Nende hostikavasid soovitatakse enamasti neile, kellel on veebi kodeerimise kogemus, kuna teil pole täiendavat saidi koostajat ega malle, millega töötada. Need, kes valivad veebimajutusteenuse pakkujaks WooServers, on peamiselt tõsised arendajad, kes vajavad lihtsat ja usaldusväärset lahendust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map