WebHosting.uk.com ülevaade

WebHosting.uk.com on täisfunktsionaalne Ühendkuningriigis asuv hostimisteenuste pakkuja, mis pakub laias valikus lisateenuseid, sealhulgas domeeni registreerimine, e-posti hostimine, veebisaidi loomine ja veebiturbelahendused. WHUK on Suurbritannia veebimajutusteenuste turul tunnustatud madalate hindade, tasuta veebisaidi migreerimisteenuste, rakendusespetsiifiliste hostimiskavade ja 30-päevase rahatagatise garantii eest. Vaatame sellest veebimajutus.uk.com sellest, kas WHUKi hostimisteenused on väärt.


WebHosting.uk.com ülevaade

Webhosting.uk.com loodi 2001. aastal, ulatudes seega peaaegu kahe aastakümne pikkuse eksistentsini. See on muljetavaldav jooks pidevalt muutuvas ja arenevas tööstuses. WHUK on osa Hyperslice’i kontsernist, mis tarnib pilvemajutuse ja rakenduste hostimise lahendusi üle 35 000 kliendibaasi kogu maailmas.

WebHosting.uk.com plaanid & Hinnakujundus

WHUK pakub mitmeid cPaneli pilvemajutamist, Windowsi pilvemajutamist, WordPressi pilvemajutamist ja Magento pilvemajutusplaane. Kõigil pilvemajutusplaanidel on ööpäevaringne tugi, SSD-salvestusruum, mõõtemata ribalaius, tasuta domeen aastaste lepingutega, igapäevased väliste varukoopiate tegemine, 99,9% tööaja garantii, ühe klõpsuga automaatpaigaldaja, cPaneli või Pleski juhtpaneel, uusim avatud lähtekoodiga ja Microsofti tehnoloogia ( IIS 8, MS SQL, ASP.NET 4.x, MVC Framework, Ajax, ADO.NET, ODBC) jne.

veebimajutus UK plaanib hinnakujundust

cPaneli pilve hostimisplaanid algavad hinnaga 2,49 naela / kuus (ilma käibemaksuta), mis sisaldab 5 GB SSD-salvestusruumi, mõõdetud ribalaiust, majutust kahele veebisaidile, piiramatut e-posti majutust, piiramatuid andmebaase ja tasuta domeeninime. Selle kategooria kõige kallim plaan on Cloud cPanel Developer, mis pakib 40 GB salvestusruumi ja võimaldab teil hostida piiramatu arvu veebisaite. Selle kulud algavad 6,99 kr / kuus.

Windowsi pilve hostimisplaanid on saadaval samas hinnaklassis ja ressursside konfiguratsioonis nagu cPaneli pilve hostimisplaanid.

WordPressi pilvemajutusplaanid sisaldavad tasuta igapäevaseid varukoopiaid, ekspertide tuge, arenenud häkkimise vastast tehnoloogiat, tasuta eelinstalleeritud teemasid ja eelinstalleeritud pistikprogramme. Hinnad algavad WordPress Lite’i paketi korral, mis võimaldab teil majutada ühte WordPressi saiti, sisaldab 1 GB SSD-salvestusruumi ja piiramatu ribalaiusega alates 0.99 kr / kuu. Selle kategooria kõrgeim astme plaan WordPress Advanced võimaldab teil majutada 15 WP veebisaiti ja sisaldab 20 GB SSD salvestusruumi. See plaan maksab 7,49 naela / kuu.

Magento hostikavad sobivad neile, kes soovivad käivitada e-kaubanduse saiti. Need plaanid pakuvad PCI-vastavust, kõrget kättesaadavust ja valikulisi koormuse tasakaalustatud servereid, valikulist veebirakenduse tulemüüri, cPaneli või Plesk Onyxi valikut, valikulist riistvaralist tulemüüri ning skaleeritavat ja kohandatavat hostimiskeskkonda. Kliendid saavad valida hulgast Magento optimeeritud VPS-serverite, pilveserverite ja spetsiaalse serveri hulgast. Hinnad jäävad vahemikku 12,99 kr / kuu Linux VPS põhiplaani eest ja 409,99 naela / pm, va käibemaks WHUK E5 Enterprise ST plaani jaoks.

WHUK pakub muljetavaldavat valikut Linuxi ja Windowsi põhiseid virtuaalseid privaatservereid, millel on kuni 120 GB SSD salvestusruumi, kuni 4 vCPU südamikku, kuni 6 GB DDR4 mälu, 1 tasuta IP-aadress ja piiramatu ribalaius. VPS-i hinnad jäävad vahemikku 12,99 kr / kuu ja 39,99 kr / kuu ilma käibemaksuta. Selles kategoorias on Windows VPS-i plaanide hinnad pisut kõrgemad.

Veel üks WHUK suurepärastest hostimisteenustest sisaldab Enterprise Cloud Servers, mis on konfigureeritavad juhtpaneeli (cPanel WHM, Plesk või puudub), opsüsteemi (CentOS 7, Debian, Ubuntu 14.04, CloudLinux, Server 2012 R2), CPU (üles kuni 12 vCPU südamikku kõrgjõudlusega Xeoni protsessorites), mälu (kuni 32 GB), SSD-salvestus (kuni 1 TB salvestusruumi SSD-draivi kohta), varundamine (kuni 1000 GB) ja andmeedastus (kuni 10 000 GB).

WHUK-i pühendatud servereid saab valida HDD või SSD salvestusruumi abil ja need liigitatakse CPU mudeli alusel – Intel Xeon E3, Intel Xeon E5 või Intel Xeon E5 ST. Igas kategoorias on 3 konfigureeritavat plaani. Hinnad jäävad vahemikku 69,99 kr / min (ilma käibemaksuta) ja 439,99 kr / min. Käibemaks. Kõik pühendatud serveriplaanid sisaldavad 1 Gbit ühendust ilma lisatasuta. Neid plaane hallatakse täielikult ja saate valida Linuxi või Windows OS vahel.

Edasimüüjate hostimine on ka WHUK-i hostimisteenuste hulgas, valides Windowsi ja Linuxi valge sildiga edasimüüjaplaanid. Hinnad algavad 9,99 kr / kuu va Käibemaks.

WebHosting.uk.com majutusteenused & Funktsioonid

WHUK pakub mitut hostimiskava mitmes hostimiskategoorias. WHUK-i hostimine on tähelepanuväärne järgmiste funktsioonide poolest:

 • Rakendustele optimeeritud hostimiskavad;
 • Nii Linuxi kui ka Windowsi hostimisvõimalused;
 • CPaneli ja Pleski juhtpaneelide valik;
 • 95% tööaeg SLA;
 • 30-päevane mittetagastatud raha tagasi garantii;
 • 24 × 7 Ühendkuningriigis asuv klienditugi;
 • Piiramatu veebisaidi majutamine, piiramatu ribalaius, piiramatu andmebaaside arv, piiramatu e-posti hostimine koos mõne plaaniga;
 • SSD ja HDD salvestusruum;
 • 1-klõps rakenduse installijal;
 • Igapäevased varukoopiad;
 • Proaktiivne serveri jälgimine ja mõne plaani abil taaskäivitus kauga;
 • Aastaste lepingutega tasuta domeen;
 • Juhtimine standardina koos VPS-i ja spetsiaalsete hostimiskavadega;
 • Iga VPS-i plaaniga on kaasas tasuta Plesk Onyx;
 • Tasuta rändeteenus;
 • Tasuta üheleheline veebisaidi koostaja;
 • Lisandmooduliteenuste valik (nt Fortigate tulemüür, millel on sissetungimise ennetamine, veebirakenduste turvalisus, DDoS-kaitse, viirusetõrje, pahavarakaitse).

WebHosting.uk.com klienditugi

Veebimajutus.uk.com klienditugi on reaalajas vestluse ajal saadaval kõigi plaanide jaoks ööpäevaringselt. Suurbritannia tasuta telefoninumber on saadaval ka WHUK-i klientidele või võite WHUK-iga ühendust võtta, kasutades tugiteenuste lehe kontaktivormi. Tugimeeskonna liikmetel on Microsofti ja Red Hat’i kaudu mitmesugused sertifikaadid. Tehnilise toe foorum on saadaval ka neile, kellel on müügieelseid küsimusi või kes vajavad tehnilist abi.

Plussid & WebHosting.uk.com miinused

WHUK on viietärnihotell, mis pakub suurepäraseid hostimisvõimalusi ja taskukohaseid plaane. Vaatame, kuidas WHUK plusse ja miinuseid võrdleb.

Plussid

 • Suurepärane valik hostimisplaane;
 • Minimaalsed lepinguperioodid puuduvad, müüjate sisselogimisprobleeme pole;
 • Ühendkuningriigis asuv klienditugi;
 • Mitmed rakendusspetsiifilised hostimisvõimalused (WordPressi hostimine, Magento hostimine);
 • Ööpäevaringne vestlus;
 • PCI vastavus Magento hostimisele;
 • Vaba ränne.

Miinused

 • Mõned funktsioonid on saadaval ainult lisateenustena;
 • Tugileht on paigutatud ümberlülitatavale menüüle.

WebHosting.uk.com ülevaade järeldus

WHUKi suurim tugevus seisneb läbipaistva ja soodsa hinnaga hostimiskavade mitmekesisuses. See host on hea valik kõigile, kes soovivad oma saiti majutada Ühendkuningriigi teenusepakkujaga, kes pakub Ühendkuningriigis asuvat klienditugi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map