Pressidium.com ülevaade

Pressidium.com pakub turvalist, kiiret ja usaldusväärset hallatavat WordPressi hostimist mitmete täisfunktsionaalsete plaanide kaudu, mis on loodud vastama nii üksikisikute kui ka ärikasutajate nõudmistele. Kuigi see pole nii populaarne kui teised hallatud WordPressi hostimisteenuste pakkujad, nagu näeme selles Pressidium.com ülevaates, on selle hostimise infrastruktuur ja hostimisfunktsioonid võrdsed suurte nimedega hostimisteenuste pakkujate pakutavatega.


Pressiidiumifirma ülevaade

Pressidium.com võib olla üks hallatava WordPressi majutustööstuse kõige paremini hoitud saladusi ja ehkki see on alles jõudmas pooleli, on see kindlasti parimate WordPressile spetsialiseerunud hostimislahenduste hulgas, mille on valinud tehnilised idufirmad, meediumid, ülikoolid, digitaalagentuurid ja Fortune 500 ettevõtted. Kogu maailmas on ettevõttel serverid Euroopas, Põhja-Ameerikas, Jaapanis, Kagu-Aasias ja Okeaanias.

Pressidium.com, mille peakorter asub Londonis, Ühendkuningriigis, asutas 2013. aastal nelja kogenud inseneri ja arendaja meeskond: Andrew Georges, John Andriopoulos, Giannis Zachariadis ja Filip Slavik. Grupp kavandas tõrkekindla, skaleeritava ja jõudluspõhise hallatava WordPressi hostimislahenduse loomist, mis on ka turvaline ja välkkiire.

Nende jõupingutusi saatis edu ning 2015. ja 2016. aastal pälvis Pressidium parima WordPressi hostimise tulemuslikkuse, edestades teisi populaarseid hallatavaid WordPressi hostreid.

Pressiumi plaanid & Hinnakujundus

Sarnaselt teiste hallatavate WordPressi hostimisteenuste pakkujatega (nt WP Engine) võtab Pressidium.com tasu igakuiste külastuste arvu põhjal. Iga plaan võimaldab maksta kuust kuusse või aastas. Neil, kes valivad iga-aastase arvelduse, on õigus saada 20% soodustust (4 kuud tasuta!).

Ainult üks viiest Pressidiumi hallatavast WordPressi hostimiskavast on mõeldud algajatele (mikroplaan), muud plaanid on suunatud kogenud kasutajatele või ettevõtetele. Vaatame, kuidas iga plaan on konfigureeritud ja kui palju see maksab:

Mikro

Mikroplaan on Pressidiumi algtaseme kava, mis on mõeldud algajatele. See oli mõeldud 10 000 kordumatu külastuse jaoks kuus ja ühe WordPressi installimiseks (eraldiseisev). See plaan maksab iga-aastase arveldamise eest 21 dollarit kuus või kuust kuusse 24,90 dollarit kuus.

Ressursside ja funktsioonide osas on mikroplaaniga kaasas järgmine: 5 GB HA SSD salvestusruum, piiramatu ribalaius, SSL, sealhulgas Let’s Encrypt sertifikaatide täielik tugi, PHP 7, lavastuskeskkond ja ööpäevaringne pilet & e-posti teel DevOps’i inseneride ekspertide tugi.

Lisatasu eest 10 dollarit kuus saate lubada Pressidiumi HTTP / 2 toitega CDN-i ja saate lisada täiendavaid WordPressi installeerimisi hinnaga 14,90 dollarit / iga lisainstalli korral.

Isiklik

Isiklik plaan maksab 42 dollarit kuus koos iga-aastase arveldusega või 49,90 dollarit kuust kuusse. See plaan on konfigureeritud kuni kolmele WordPressi installimisele (eraldiseisev) ja 30 000 kordumatut külastust kuus.

Plaan pakib topelt mikroplaani SSD salvestusruumi (10 GB), piiramatu ribalaius, sisaldab PHP 7, SSL, lavastuskeskkonda ja ekspertide tuge. Samuti on tasuta kaasas HTTP / 2 toitega CDN.

Professionaalne

Professionaalne plaan sisaldab kuni 10 WordPressi installimist (eraldiseisev + mitme saidi korral), piiramatu ribalaius, 20 GB HA SSD salvestusruum ja kõik muud isikliku plaaniga kaasas olevad funktsioonid.

Äri

See plaan on mõeldud 500 000 kordumatu külastuse jaoks kuus ja kuni 25 WordPressi installimiseks (eraldiseisev + mitme saidiga). Sellega kaasneb iga paketiga pakutav piiramatu ribalaius, 30 GB HA SSD salvestusruum, PHP 7 või HHVM, CDN, SSL, lavastuskeskkond ja ekspertide tugi koos pühendatud kontohalduriga.

Äriplaani kuuhind on 299,90 dollarit kuus, kuid aastaplaan langeb 250 dollarini kuus.

Äri pluss

Enim ressursse sisaldav plaan on konfigureeritud kuni 50 WP installi jaoks (eraldiseisev & mitu saiti) ja 1 miljon kordumatut kuukülastust. Ehkki teilt küsitakse äriplaani topelthinda, saate ainult täiendavat 10 GB HA SSD-mäluseadet. Äriplaani kõik muud omadused sisalduvad ka äriplaani kavas.

Need, kes muretsevad oma plaanide kuupiirangute ületamise pärast, ei peaks muretsema, sest Pressidium ei võta tasu liikluse järsu suurenemise eest ega piira teie veebisaidi mingil viisil. Kui teie veebisait ületab aga pidevalt teie plaani piiranguid, soovitatakse teil seda uuendada.

Nagu olete ehk märganud, ei paku Pressidium e-posti hostimist, väites, et nad ei taha parima hinnaga WordPressi majutuse pakkumisel ohverdada kvaliteeti kvantiteedi nimel.

Pressidium.com pakub ka kohandatud kavasid ettevõtetele, mis vajavad läbipaistvat mastaapsust, esmaklassilist DevOps tuge ja tugevat veebimajutuse arhitektuuri.

Funktsioonid & Pressiidiumi väärtus

Pressidium pakub parimal viisil hallatud WordPress-hostimist paljude turbe-, jõudlus- ja kasutatavusega seotud funktsioonide ja tööriistade kaudu. Ilma et see oleks ammendav, on siin järgmised omadused, mis muudavad Pressidiumi turul olevate hallatavate WordPress-i hostide vääriliseks vastaseks:

 • Moodne infrastruktuur: kõrge kättesaadavusega ja tasakaalustatud serverid on loodud mastaapsuse ja jõudluse tagamiseks ning need toetavad kõiki WordPressi saidi käitamiseks vajalikke lisafunktsioone;
 • Serveri täielik haldus, DevOps, haldas automaatvärskendusi & automaatne varundamine: Pressidium võtab enda kanda WordPressi saidi haldamise igal tasandil, nii et saate täielikult pühenduda oma ettevõtte kasvatamisele;
 • Üleminekukohad: ühe nupuvajutusega saate saidil eelvaadet vaadata, muudatusi teha ja funktsioone testida enne reaalajas ilmumist. See on arendajatele äärmiselt kasulik funktsioon;
 • Haldatav otseturve: Pressidium rakendab turvakontrolli ja kaitsemeetmete komplekti tagamaks, et teie sait ei satuks kunagi ohtu;
 • Pahavara jälgimine & eemaldus: Pressiidiumi platvorm skaneerib, tuvastab ja eemaldab ennetavalt pahavara ning tõkestab pahatahtlikud rünnakud taristu tasemel, ilma et kliendid peaksid installima pistikprogramme ja kasutama näpunäiteid. Pressidium kohustub isegi teie saidi tasuta parandama, kui teie sait on ohus;
 • Hallatud veebirakenduse tulemüür (WAF): Pressiidium võtab kasutusele patenteeritud WAF-i, mis keskendub teie WordPress-saidi turvamisele;
 • Halbade robotite filtreerimine: kuna see on osa Pressidiumi turvakogust, tuvastab see funktsioon ja lükkab selle liikluse tagasi, lubades ehtsatel otsingumootoritel teie saiti vabalt indekseerida;
 • Täielikult lukustatud keskkond: turvalisus tagatakse isegi seestpoolt tulevate rünnakute vastu, täielikult lukus ja krüoteeritud keskkond on piiratud piiratud lubade ja spetsiaalsete serveripoolsete PHP täitmise kogumitega;
 • SFTP teenus: nautige SFTP lisaturvalisust, pääsedes juurde kõigile oma WordPressi saitidele;
 • Kättesaadav veebimahukas SSD-põhine salvestusruum;
 • Mitmetasandiline 5-kihiline vahemäluplatvorm: hõlmab mitut kihti turvalisust, koormuse tasakaalustamist ja süsteemide vahemällu salvestamist;
 • CDN integreerimine: välja arvatud mikroplaani jaoks, on kõigi Pressidiumi hostimiskavade CDN kaasas;
 • PHP optimeerimine: ülelaaditud Pressidium PHP töötlemise aeg suurendas saidi jõudlust veelgi;
 • SSL kiirendus: pakub turvalist ja kiirendatud SSL-sirvimiskogemust;
 • Kohandatud juhtpaneel: saate oma WordPressi veebisaite hõlpsalt hallata Pressidiumi lihtsa liidese abil, mis sisaldab kasutuse ja liikluse analüüsi, ühe klõpsuga paigalduse juurutamist, automaatseid ja käsitsi värskendusi, vahemäluhaldust, pluginate haldamist, migreerimisviisardit, andmebaasi administreerimist PHPMyAdmini kaudu jne;
 • 95% teenuse kättesaadavus, mida toetab SLA: iga tunni eest ei täida Pressidium garanteeritud teenuse kättesaadavust, krediteeritakse klientidele 5% nende kuutasust;
 • 60-päeva raha tagasi garantii;
 • Veebisaitide tasuta migratsioon;
 • Ekspert WordPressi tugi.

Need funktsioonid tõestavad, et Pressidium on enam kui valmis teie WordPressi veebisaitide täielikuks haldamiseks, hõlmates kõiki turvalisuse, kättesaadavuse, varundamise ja kiiruse toimivuse aspekte. Kõik need hostimisfunktsioonid tulevad hinnaga, mis on võrreldav teiste hallatavate WordPressi teenustega, nii et te ei pea premium-tasemel hostimise infrastruktuurist kasu saamiseks oma taskutesse süvenema.

Pressidiumi klienditugi

Abi ja tuge on saadaval mitmesuguste kanalite kaudu, sealhulgas märksõnaotsinguga andmebaas, mis on põhjalikult dokumenteeritud ja kirjed jaotatud erinevatesse kategooriatesse (nt varukoopiad, migratsioon, vahemälu, WordPress, tõrkeotsing jne)..

Kui eneseabi tugikanal ei aita teil probleemidele lahendust leida, võite pöörduda Pressiidiumi poole otse e-posti aadressil [email protected], saates tugipileti või pöördudes nendega telefonitoe kaudu.

Pressiumi tugirühm pakub asjatundlikku WordPressi tuge tänu tugimeeskonda juhtivatele kõrge kvalifikatsiooniga tehnilistele inseneridele. Äri ja Äri Plussi tellijad saavad ka spetsiaalse kontohalduri.

Peale nende rakendab Pressidium ka mitmeid ennetavaid turva- ja seiremeetmeid, mis töötavad ööpäevaringselt, tagamaks, et teie WordPressi sait töötab tõrgeteta ja turvariskid on eemaldatud.

Plussid & Pressidium.com miinused

Kas hallatava WordPressi hostimise otsimisel peaks Pressidium tegema teie nimekirja tippu? Vaatame plusse ja miinuseid:

Plussid

 • Usaldusväärne & kiired serverid;
 • 99,95% tööaja garantii, mida toetab SLA;
 • Suurepärased täiustatud WP funktsioonid;
 • Tasuta CDN, SSL ja saidi varukoopiad;
 • Tugev turvaarsenal;
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine;
 • 60-päevane raha tagasi garantii;
 • Puhas ja klanitud juhtpaneel.

Miinused

 • E-posti hostimine puudub;
 • Külastustepõhine hinnasüsteem ei pruugi kõigile meeldida;
 • Pole algaja sõbralik.

Pressidium.com ettevõtte klassi infrastruktuur oli WordPressi jaoks viimistletud. Täiustatud funktsioonide mitmekesisus ja suur mastaapsus vastavad spetsialistide, väikeste ja suurte ettevõtete vajadustele.

Pressidium.com ülevaate kokkuvõte

Pressidiumi pakutav hostimine paistab silma mitmekülgsuse poolest. Need, kes otsivad oma WordPress-saitide jaoks skaleeritavat, toimivat ja tõrkekindlat hostimislahendust, leiavad suurepärase teenuse, mis tunneb põhjalikult WordPressi hostimise plusse ja paiku ning pakub kõiki vajalikke funktsioone WordPressi edukaks haldamiseks. Koogi jäätumine on helde 60-päevane raha tagasi garantii, veatu tehniline tugi ja SLA tööaja garantii..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map