Netfirms.com ülevaade

Netfirms.com on veebimajutusteenuste pakkuja, kes tegeleb ka domeeninimede registreerimise, veebisaitide loomise, e-turunduse ja e-kaubanduse teenustega, kuid nende põhiteenused on keskendunud jagatud hostimise ja VPS-i hostimise pakkumisele. Pühendatud hostimiskavasid ei ole Netfirmi hostikataloogi hulgas – see on märk sellest, et ettevõte pühendab oma teenused peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.


Jätkake meie Netfirmsi ülevaate lugemist, et saada värsket teavet Netfirmsis saadaolevate hostimisfunktsioonide ja hostimiskavade kohta.

Netfirms.com ülevaade

Võimalik, et te pole varem Netfirmsist kuulnud, kuid nad on veebimajutusteenuste valdkonnas esindatud juba aastast 1998. 2011. aastal omandas ettevõtte Endurance International Group, saades seega osa ühest suurimast hostimisettevõttest maailmas. Netfirm omab üle maailma üle 1,2 miljoni veebisaidi, kuid suurem osa nende tegevusest asub USA-s ja on suunatud USA kliendibaasile.

Plaanid & Hinnakujundus

Netfirms pakub auväärset valikut jagatud hostimisplaane, millel on piiramatu kettaruum ja skaleeritav ribalaius. VPS-i plaane pakub Netfirms.com koostöös SPPS-iga, mis on spetsialiseerunud VPS-i hostimisele. Vaatame, kuidas kõik need hostimisvalikud on konfigureeritud ja kui palju võite nende eest maksta.

Virtuaalserver

Jagatud hostimisplaanid jagunevad kolmeks – Plus (4,95 dollarit kuus iga-aastase arveldusega), Advantage (9,99 dollarit kuus iga-aastase arveldusega) ja äri (14,99 dollarit kuus iga-aastase arveldusega) ja äri (14,99 dollarit kuus iga-aastase arveldusega). Kui Plussi pakett eristatakse madalaima hinnaga paketina, mis on 3,49 dollarit kuus, kui valite 3-aastase arveldusvaliku, on see ka plaan, millel on kõige vähem funktsioone.

3-aastase arveldusega Advantage’i kava maksab 7,99 dollarit kuus ja see on konfigureeritud järgmiselt: piiramatu kettaruum, skaleeritav igakuine ribalaius, 2 tasuta domeeni, mitme veebisaidi hostimine, e-kaubanduse jaoks valmis, ühe klõpsuga rakendused, tasuta Google AdWordsi krediit ja Bing krediit (igaüks 100 dollarit), piiramatu arv e-kirju, 200 MySQL 5+ andmebaasi, jagatud SSL-sertifikaadid, veebipõhine juhtpaneel, ööpäevaringne e-post, vestlus & tasuta tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii.

Äriplaan on kõige kallim jagatud hostimise plaan, mis maksab 3-aastase arveldusega 10,99 dollarit kuus ja erinevalt Plus- ja Advantage-plaanidest on sellega kaasas spetsiaalne SSL-sertifikaat, piiramatu MySQL 5+ andmebaasid ja lisatasu tugi.

VPS-i hostimine

Ka VPS-i hostimisplaanid jagunevad kolmeks plaaniks. Algtaseme plaan maksab 33 dollarit kuus ja sellel on 512 MB muutmälu, 1000 GB ribalaiust, 20 GB kettaruumi, 2 pühendatud IP-d, Linux OS ja OpenVZ Platform. Teine Netfirms VPS-i plaan maksab 66 dollarit kuus ja kahekordistab RAM-i ja kettaruumi ning on varustatud 1500 GB ribalaiusega. Suurima perforaatoriga VPS-kava maksab 100 dollarit kuus ja sellel on 2048 MB muutmälu, 2000 GB ribalaiust, 60 GB kettaruumi ja 2 pühendatud IP-d.

Ehkki VPS-i plaanide eest saab tasuda igakuiselt, jagatud hostimisvõimaluste korral pole kuude kaupa arveldusvalikut, lühim lepinguaeg on 1 aasta. Klientidel on küll 30-päevane raha tagasi garantii, kuid see jääb maha tööstuse heldematest raha tagasi garantii garantiidest, mis võib olla 90 päeva võrra suurem.

e-kaubanduse hostimine kuulub ka Netfirmsi pakutavate teenuste hulka. e-kaubanduse plaanid algavad 12,99 dollarist kuus, mis põhinevad 2-aastasel plaanil, ning hõlmavad kaupluspaika, 5 tasuta domeeni, piiramatut kettaruumi, skaleeritavat ribalaiust ja mitmeid e-kaubanduse funktsioone, näiteks mitme keele tugi, mitu makseviisi, tootekategooriad, saatmine ja maksmine haldus, kohandatavad mallid ja mitmesugused klientide hoidmise tööriistad.

Hosting funktsioonid

Ehkki VPS-i plaanid on Netfirmsi pakutavate hostimisteenuste hulgas, pakutakse neid partnerluse kaudu VPS-i hostimisettevõttega SPRY. Näib, et see on Netfirmsi jaoks viis hoida oma kliente, kes kasvavad välja nende jagatud hostimisplaanidest, või viis, kuidas mitte ära juhtida virtuaalserveriga kliente, kes otsivad täiendusvõimalustega veebimajutust. On siiski selge, et Netfirms on ennekõike jagatud hostingu pakkuja. Sellegipoolest on nende jagatud hostimiskavade kõige olulisemad omadused järgmised:

 • Piiramatu kettaruum ja skaleeritav ribalaius;
 • Kuni 5 tasuta domeeninime;
 • Isiklike ja äriotstarbeliste veebisaitide mallid;
 • Pakutakse e-posti, vestluse ja telefoni tuge ööpäevaringselt;
 • Tasuta turunduskrediidid (Google, Bing, kollased lehed);
 • Piiramatu e-posti hostimine, rämpsposti filtreerimine ja viirusekontroll;
 • Täielik DNS-i haldamine;
 • Python, PHP 4 / PHP 5, Perl, MySQL tugi;
 • WordPress, WordPress mitme saidiga, Drupal, Joomla tugi;
 • osCommerce ja poe kaupluse e-kaubanduse funktsioonid;
 • Foorumi funktsioonid (bbPress, phpBB), fotogalerii funktsioonid;
 • Turvafunktsioonid (parooliga kaitstud, .htaccess, jagatud ja pühendatud SSL-sertifikaadid, turvaline FTP-juurdepääs);
 • 30-päevane raha tagasi garantii;
 • Veebipõhine juhtpaneel.

Kahjuks ei paku Netfirms tööstusstandardi cPaneli juhtpaneeli ja pakub selle asemel vähem populaarset juhtpaneeli vDeck, mida pakub ka iPoweri hostimine. Ka Netfirmsi veebisaidi kujundus on tänapäevaste standardite järgi üsna aegunud.

Klienditugi

Ehkki Netfirmsis on klienditoele jõudmiseks palju võimalusi – e-post, vestlus, tasuta telefon -, on selle kvaliteedi kohta palju kaebusi. Saadaval on ka märksõnaotsinguga andmebaas ja kasutusjuhendid, ehkki neid pole eriti hästi hooldatud.

Netfirmsi kohta esitatud kaebused ei piirdu ainult klienditoega, vaid ka automaatse uuendamise tühistamise ja uptimesi probleemid on ka Netfirms.com seotud kaebuste loendis. Nende veebisaidil puuduvad tööaja garantiid, mis on suur miinus, arvestades, et paljud teised samas hinnaklassis olevad hostingu pakkujad pakuvad SLA-le varundatud tööaja garantiisid.

Plussid & Miinused Netfirms

Mis puutub Netfirms.com eelistesse ja miinustesse, siis arvame järgmist:

Plussid

 • Kuni 5 tasuta domeeni
 • Tasuta veebiturunduse krediidid
 • Tasuta kasutamiseks valmis veebisaidid
 • e-kaubanduse optimeeritud hostimine
 • Pühendatud SSL-sertifikaat koos äriplaaniga

Miinused

 • Kuude kaupa arvelduse võimalust pole (ainult 30-päevane raha tagasi garantii)
 • Spetsiaalseid hostimisvõimalusi pole
 • VPS-i kavasid pakutakse kolmanda osapoole hostimise kaudu
 • Aegunud veebisait
 • Pole cPaneli
 • Puudub tööaja garantii
 • Kohutav klienditugi

Netfirms.com ülevaate kokkuvõte

Netfirms.com müüjate sisselogimisprobleemid, tööajagarantiide puudumine ja madal raha tagasi garantii periood viib nad paljude võõrustajate taha samasse hinnaklassi. Pikaajaliste kliendikontode ja olemasolevate klientide arvustuste põhjal näib, et Netfirms.com teenused on viimase paari aasta jooksul halvenenud. Kokkuvõttes on pakutavate teenuste kohta palju positiivseid ülevaateid ja positiivseid aruandeid, eriti pikaajaliste klientide poolt.

Kui otsite usaldusväärset hostimist, kaaluge InMotioni, mis on üks parimaid ärimajutuse pakkujaid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map