LiquidWeb ülevaade

Täna tähendab suurepärase veebisaidi olemasolu kõike. Teie veebisait on teie aken maailma. See on kõige tõhusam viis enda ja oma toodete tutvustamiseks kogu maailmas. Mõni võib öelda, et suurepärase esitluse korraldamine on peaaegu sama oluline kui suurepärase toote omamine.


Igal heal veebisaidil peaks olema palju võrdselt olulisi komponente; see peaks olema kasutajasõbralik, silmale veetlev, funktsionaalne ja hõlpsalt navigeeritav. Kuid ühte väga olulist asja unustatakse sageli; majutamine.

Saate meie LiquidWeb kuponkikoodidega kuni 50% soodsamalt.

Igat suurepärast veebisaiti majutab suurepärane hostingu pakkuja. Paljud inimesed ei näe, kui oluline see on, lihtsalt seetõttu, et kliendid ei hooli sellest, kuna nad ei näe seda.

Kuid kas nad näevad, et teie sait on maas? Kas nad näevad, et see on aeglane ja reageerimata? Kas nad näevad veateateid? Kuidas oleks turvahoiatustega?

Nad panevad seda kõike tähele. Ja usaldage meid; kaasaegsetel Interneti kasutajatel pole kannatust. Nad lihtsalt leiavad saidi, mis tegelikult töötab ja töötab kiiresti. Nad otsivad pigem turvalist saiti ja hoolitsevad oma isiklike andmete eest. Kaotate külastajaid, kes on teie potentsiaalsed kliendid, ja mujalt lahkudes kaotate maine ja raha.

Suurepärase majutusteenuse pakkuja omamine on ülioluline. See on kindel alus, millele toetuda. On tõsi, et kliendid ei näe seda, kuid nad kindlasti tunnevad seda.

Kui teie veebisait meelitab juba liiklust ja kui olete eelmisest pakkujast üle kasvanud ning soovite midagi paremat ja suuremat, proovige Liquidweb. See hosting pakkuja on tuntud oma ohutus, töökindlus, kiirus ja rikkalikud omadused.

LiquidWeb – kõige paremini hallatav veebimajutus!

Ükskõik, kas olete vabakutseline, agentuuri, väikese või suure ettevõtte omanik või ettevõte ja otsite usaldusväärset hallatava hostingu lahendust, on LiquidWeb see tee. Samuti pakuvad nad edasimüüja, pood, WordPress, app, PCI ja HIPAA ühilduvat veebimajutust.

Alusta kohe! »

LiquidWeb ülevaade

Liquidweb on eraettevõte, mis omab ja haldab 3 koondatud toite-, jahutus- ja võrgusüsteemiga privaatset andmekeskust. See võimaldab neil kogu aeg pakkuda kiirust, töökindlust ja turvalisust.

Sellel ettevõttel on veebimajutusteenusteäris üks tugevamaid maineid. See majutab mõne suure kaubamärgi, sealhulgas ESPN, MTV ja FedEx, veebisaite. Sellest paremat soovitust ei saa, kui need hiiglased Liquidweb’i usaldavad, peab see olema usaldusväärne.

Vedelveeb otsustas mitte jagada ühist veebimajutust. Nii et kui teil on eelarve ja te alles alustate oma veebisaiti ja katsetate endiselt veekogusid, pole Liquidweb tõenäoliselt teie jaoks. Selle eesmärk on juba loodud veebisaidid, vähemalt keskmise suurusega, kuid eelistatavalt esmaklassilised ja ettevõtte tasemel klientuurid.

Kuid kui teil on kasvav veebisait ja sügavam tasku, ei saa te Liquidwebiga valesti minna, kuna see on üks valdkonna juhte.

LiquidWeb Uptime & Toetus

Ettevõtte jaoks veebimajutusettevõtte valimisel peaksid teie peamiseks mureks olema tööaeg, turvalisus ja tehniline tugi.

liquidweb uptime turvatugi

LiquidWeb Uptime

Siin paistab Liquidweb; nad pakuvad 100% tööaja garantii. Pange tähele, et paljud teised teenusepakkujad nõuavad 99.-le mingit kasutust. Liquidweb ei luba mitte ainult teile 100%, vaid pakub ka. Ja kui see ei õnnestu, pakuvad nad teile seisakuid kümme korda hüvitisena. Nii et kui teie veebisait on tund aega maas, hüvitatakse teile arve 10 tunni jooksul. See tõestab teile, et Liquidweb võtab hostimist tõsiselt ja võite täielikult oodata 0 seisakuid, kui otsustate oma veebisaidi võõrustada nende serverites.

Liquidwebil on nii 30-minutise esialgse reageerimise garantii kui ka 30-minutilise riistvara asendamise garantii. See tähendab, et kui mõni probleem juhtub või mõni teie riistvara ebaõnnestub, saate nende juurde kiiresti jõuda ja nad lahendavad kõik kiiresti..

LiquidWeb turvalisus ja tugi

Liquidweb pakub palju turvavõimalusi. Nende hulka kuuluvad tulemüürid, SSL, VPN, pahavara skannimine ja eemaldamine, DDOS-rünnakute ennetamine ja paljud muud funktsioonid. Samuti otsib Liquidwebi sonari jälgimise meeskond pidevalt ohte ja probleeme ning eemaldab need tõhusalt.

Kuna Liquidweb on esmaklassiline võimalus, võite eeldada, et saate veebimajutusteenuste tööstuses ühe parima tugimeeskonna. Seda nimetatakse kangelaslikuks toeks. Need asuvad ettevõttesiseselt, oma andmekeskustes, nii et vajadusel saavad nad ise probleeme käsitsi kontrollida.

See on väga oluline ja eristab Liquidweb oma konkurentsist, kuna paljud teised ettevõtted tellivad oma telefoni- ja vestlusoperaatorid allhanget. Kangelasliku tugimeeskonna juurde pääseb telefoni, otsevestluse või piletisüsteemi kaudu.

Neil on ka suurepärane teadmistebaas. Kangelaslik tugi tagab, et saate telefoni või vestlusega vastata minutiga või vähem ning see on teile saadaval 24/7/365. Nad abistavad teid kõiges ja teevad tasuta palju asju, mille eest teised maksavad, sealhulgas saidi migratsiooni.

LiquidWeb plaanid & Hinnakujundus

liquidweb plaanib hinnakujundust

Nagu varem märgitud, pole Liquidwebil ühiskasutatavaid hostimisplaane. Selle asemel pakub see suures valikus hallatavaid WordPressi, VPS-i ja pühendatud serveripakette.

Pühendatud serverite hostimine

Liquidweb pakub erinevaid pühendatud serverilahendusi. Esiteks saate valida kolme asukoha vahel: USA keskosa (Michigan), USA lääs (Arizona) ja EL (Amsterdam).

Iga Liquidwebi spetsiaalne server on täielikult hallatud. Võite valida, kas teie server põhineb Linuxi või Windowsi põhisel serveril. Pole tähtis, millise serveri kasuks otsustate, saate tonniseid lisasid. Nende hulka kuulub kaitse DDOS-i rünnakute eest, tasuta varukoopia, tasuta Gigabit Uplink, tasuta Cloudflare CDN, tasuta ServerSecure’i turvalisus. Kõik spetsiaalsed serverid töötavad SSD RAID 1 primaarsetel draividel. Võite valida cPaneli ja Pleski vahel.

Oma saidi vajadustest lähtuvalt saate valida ühe või kahe protsessoriga eraldatud serverite vahel.

 • Ühe protsessori serverid maksavad alates 199 dollarist kuni 429 dollarini kuus. Need sobivad hästi suure liiklusega saitidele ja rakendustele, andmebaaside hostimisele, failiserverite hostimisele ja edasimüüjate hostimisele.

Jätkub odavaim ühe protsessori plaan Intel Xeon E3-1230 v5 4 südamikuga @ 3,4 GHz, sellel on 16 GB muutmälu, primaarne 2x 250 GB SSD, 1 TB SATA varukoopia ja 5 TB ribalaius. See tähendab, et isegi nende odavaim spetsiaalne server on üsna tugev.

 • Topeltprotsessorid pakuvad rohkem energiat, kuid maksavad ka rohkem. Odavaim maksab 389 dollarit kuus, samas kui kõige kallim maksab 859 dollarit kuus. Kuid selleks on mõjuv põhjus; nende kahe protsessoriga serverid sobivad suurepäraselt paljude saitide, ressursimahukate rakenduste, suurte andmebaaside või suuremahuliste edasimüüjate hostimiseks.

Odavaim kaheprotsessoriline spetsiaalne server töötab Intel Xeon E5-2620 v4 16 südamikuga @ 2,1 GHz, sellel on 32 GB RAM, 2 × 250 GB SSD primaarne draiv, 1 TB SATA varukoopia ja 8 TB ribalaius.

Stormi pühendatud serverid

See on midagi uut. Spetsiaalne riistvara koos võimsate pilvefunktsioonidega. Kui valite spetsiaalselt Stormi serveri, saate tellida täpse serveri, mida vajate.

Liquidweb Storm Pühendatud serverite veebisaidil kuvatakse teile diagramm. Seal saate valida täpse riistvara, mida soovite; tuumade arv, tuumakiirus, draivid tüübi ja kogupindala järgi järjestatud ning vajamineva RAM-i hulk.

See on tõesti ainulaadne, kuna see pakub teile nii palju kohandamist kui võimalik, midagi, mida saate omada ainult Liquidwebiga. Hinnaklass on samuti tohutu, ulatudes 159 dollarist kuu kohta kuni 1359 dollarini kuus.

Kuid ka kõige odavamal Stormi spetsiaalsel serveril on CloudFlare CDN, täiustatud turvalisus, DDOS-i rünnakute kaitse ja sisseehitatud varukoopiad.

Pilve VPS hostimine

Kui leiate, et serveri erivõimsus või hinnakujundus on liiga palju, siis on VPS-i hostimine tõenäoliselt teie jaoks. Kõiki Vedelveebi VPS-e hallatakse täielikult. See tähendab, et nad teevad teie eest kõik rasked raskused ja siis on ainus mure teie ettevõtte juhtimine.

Võite valida erinevate Linuxi ja Windows VPS-i plaanide hulgast. VPS-i plaanid ulatuvad 59 dollarist kuus kuni 219 dollarini kuus. Kõikides plaanides on 5 TB ülekannet, tasuta tormi tulemüür, reaalajas jälgimine, Cpaneli / Pleski saadavus jne.

Peamine erinevus on riistvaral; tuumade arv, RAM-i arv ja salvestusruum. Odavaimal plaanil on 2 südamikku, 40 GB SSD, 2 GB muutmälu. Kui leiate, et ükski nende eelmonteeritud plaanidest ei vasta teie vajadustele, saate luua ka kohandatud. Need lähevad koguni 20 südamikku, 1,6 TB SSD-d, 256 GB muutmälu, nii et ka kõige suurem sait on kaetud.

Haldaja WordPress Hosting

Viimane, kuid mitte vähem oluline: Liquidweb haldas WordPressi lahendusi. Seal on kolm võimalust, alates 189 dollarist kuu kuni 289 dollarini kuu kohta. Nad võivad majutada erinevat arvu saite (10-20-40), neil on erinev salvestusmaht (100-150-300 GB) ja kõigil on 5 TB ribalaiust.

Liquidweb pakub installimist ühe klõpsuga ja see on varustatud eelinstalleeritud CMS-iga, nii et te ei raiska aega igavatele ja pikkadele installimistele.

Liquidweb tagab teie sisu ja veebisaidi turvalisuse. Neil on PHP-eelset versiooniuuendusmonitorit, varundamisejärgset monitori, plugina-eelse versiooniuuendusemonitorit ja pahavaramonitori. Samuti tagavad nad, et teie sait püsib ülikiire, ning teevad seda pildi tihendamise, kogu saidi vahemällu salvestamise ja viivitatud piltide laadimise ning PHP 7 abil.

Ja kui haldate paljusid saite korraga, pole teil põhjust muretseda; Liquidweb on teinud koostööd iThemesiga, nii et saate värskendada korraga kuni 100 saiti.

LiquidWeb plussid ja miinused

Plussid:

 • Kvaliteet ja töökindlus
 • Suurepärased spetsifikatsioonid
 • Suurepärane ettevõttesisene tugi
 • Mitmekesisus spetsiaalses, pilve- ja VPS-osakonnas

Miinused:

 • Lisatasu hind
 • Kvaliteetsetele klientidele orienteeritud, ilma jagatud hostimiseta

LiquidWeb ülevaate kokkuvõte

Kui teil on suur veebisait, nii suuruse kui ka liikluse poolest, mida see köidab, ja kui see suureneb, peaksite ilma kõhkluseta valima Liquidweb. Aastaid on Liquidweb hoidnud vapralt oma esmaklassilist mainet ja on jätkuvalt üks parimatest näidetest veebimajutusteenuste õige lähenemise kohta.

Liquidweb on veebimajutus eliit. Need pole kindlasti odavad, kuid võite olla kindlad, et Liquidwebiga tuleb kvaliteet üle kõige muu.

Kui arvate, et teie veebisait on selle jaoks piisavalt suur, minge edasi, proovige Liquidwebit proovida, see ei valmista teile pettumust ja sellel on 30-päevane raha tagasi garantii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map