JustHost ülevaated

Hostingfirma JustHost põhirõhk on odavate jagatud hostimisteenuste pakkumisel üksikisikutele ja väikeettevõtetele. Pidevalt kasvavate klientidega tutvustas JustHost hiljuti uusi hostimistüüpe, pakkudes nüüd virtuaalseid ja pühendatud servereid.


JustHost on suhteliselt uus veebimajutusteenuste valdkonnas, asutati Suurbritannia ettevõttena 2008. aastal Chris Phillips. Tänu EIG-i omandamisele, ettevõte, kellele kuulub iPage, FatCow teistes suurtes ettevõtetes, on JustHost saanud juhtiv hostimisteenuse pakkuja, kellel on täna kontorid Suurbritannias, USA-s ja Austraalias. Selle JustHosti ülevaate järgmises osas näitame, mis on JustHosti kohta head ja mis halba.

Mis on JustHosti kohta hea??

Taskukohane: JustHost pakub mitut jagatud hostingu paketti erinevatele vajadustele. Nende põhiplaan algab 3,95 dollarist kuus, mis sobib suurepäraselt klientidele, kes soovivad luua oma esimese veebisaidi või ajaveebi.

Lihtne käivitada: JusHost sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Seadistamisprotsess on kiire ja lihtne ning nende täiustatud juhtpaneel on väga intuitiivne, hästi dokumenteeritud ja hõlpsasti kasutatav.

30-päevane raha tagasi garantii: koos JustHostiga pole prooviversiooni, kuid kui te pole ostuga rahul, saate tagasimakse 30 päeva jooksul. Võtke lihtsalt ühendust nende arveldusosakonnaga ja nad juhendavad teid protsessist läbi.

Võimalus kasvada: teie veebisait läks viiruslikuks ja teie liiklus on suur? Kui teie jagatud hostimise plaan ei sobi enam teie vajadustele, on teil võimalus kohe üle minna VPS-i või spetsiaalsesse serverisse.

Mis on JustHosti osas halb?

Pikendamise hind: peate arvestama, et JustHosti pikendamishinnad on sooduspakkumistest kõrgemad. See võib olla negatiivne külg, kui teil on eelarve.

Üksikasjalik JustHosti ülevaade

JustHost on eelarvesõbralik veebimajutaja, mis pakub algajatele suunatud jagatud, VPS-i ja pühendatud servereid. Plaane hallatakse täielikult ja need sisaldavad kõiki funktsioone, mis on vajalikud veebipõhise kohaloleku loomiseks. Iga kava juurde kuulub standardina tasuta domeen, 30-päevane raha tagasi garantii ja ööpäevaringne võrgu jälgimine.

Lugege meie üksikasjalikku JustHosti ülevaadet allpool, et otsustada, kas peaksite saama JustHosti kliendiks.

Nüüd on EIG-i omanduses olev veebimajutusteenuse pakkuja JustHost, mille ülesandeks on lihtsustada veebimajutaja valimist neile, kellel pole veebimajutuse kogemusest kogemusi või kes vajavad ainult hädavajalikke veebimajutusteenuseid. Nagu nende nimi ütleb, pakub JustHost just seda – hostimist ilma täiendavate teenusteta nagu domeeni registreerimine või veebiturundus.

JustHosti väärtus

JustHosti veebisait ei pruugi oma kujundusega pimestada, kuid see pakub kõiki hostimisfunktsioone, mida algaja veebihaldur võib vajada, ja funktsioone, mis vastavad eelarvega kogenud kasutajate või ettevõtete vajadustele. JustHost keskendub nende plaanide võimalikult lihtsaks muutmisele. Siin on ülevaade JustHosti saadaval olevatest hostimiskavadest:

Virtuaalserver

justhost jagatud hostingu ülevaade

Neljast saadaolevast jagatud hostimispaketist on soovitatav pakett Prime pakett, mis algab 6,95 dollarist kuus. Ehkki jagatud põhipakett on kõige taskukohasem, alates 3,95 dollarist kuus, sobib see ühe veebisaidi majutamiseks ja selle ressursid on piiratud.

Prime plaan seevastu pakub piiramatut veebisaidi majutamist ja piiramatut ülekandmist, salvestamist, e-kirjade saatmist ja e-kirjade talletamist. Lisage spämmieksperdid, SiteBackup Pro ja domeeni privaatsus, mis kõik on selle plaaniga hõlmatud, ja saate aru, miks seda soovitatakse algtaseme plaanide asemel.

Pro-plaan katab siiski kõik selle kategooria plaanid, kuid see on ka kõige kallim, alates 14,95 dollarist kuus. See põhineb peaministri plaanil, kuid pakub teie saidile installitud SSL-sertifikaati ja tasuta pühendatud IP-d.

VPS-i hostimine

justhost vps hosting ülevaade

JustHosti hallatavad VPS-kavad on üles ehitatud pilvetehnoloogiale, funktsioonidele kohene varustamine, juurjuurdepääs, cPanel, mitme konto haldamine ja tagatud ressursid.

VPS-i plaane on neli, kõige taskukohasem alates 19,99 dollarist kuus. Iga VPS-i plaaniga on kaasas domeeninimi, aga ka kuni kaks tasuta IP-d.

Pakutavate ressursside osas tarnib kõige rohkem ressursse ülim plaan, mille hind algab 59,99 dollarist kuus ja millel on järgmine konfiguratsioon: neljatuumaline CPU, 8 GB RAM, 120 GB salvestusruum, 3 TB kuus, 2 IP-d, tasuta domeen nimi ja CentOS 6.5.

Pühendatud hostimine

justhost pühendatud hostingu ülevaade

Pühendatud hostimiskavade algustaseme plaan algab 79,99 dollarist. Võite valida kolme pühendatud hostimispaketi seast, millest igaüks pakub tasuta domeeni, tasuta IP-sid ja CentOS 6.5, igal ajal tagasimaksegarantiid ja spetsiaalset tugiliini.

Ressursside osas pakitakse Premium-hinnaga alates 119,99 dollarist kuus suurimat punchit, mis pakub 4 südamikku, 8 lõime Intel® Xeon Processor, 8 MB vahemälu, 15 GB RAM-i, 1 TB RAID 1 salvestusruumi, 15 TB kuus ribalaiust ja 5 IP-d.

Erinevalt teistest hostimiskavadest, millel on tavaline 30-päevane raha tagasi garantii, hõlmavad spetsiaalsed serveripaketid igal ajal kõikehõlmavat raha tagasi garantii, mis võimaldab selle paketiga klientidel oma konto igal ajal tühistada ja saada selle eest proportsionaalset tagasimakset kasutamata periood.

Nagu näete, hõlmab JustHost kõiki peamisi hostimisvõimalusi, võimaldades jagatud hostimiskontol alustavatel kasutajatel minna üle VPS-i või spetsiaalsetele pakettidele.

JustHosti tugi & Kasutajatugi

JustHosti tuge pakutakse reaalajas vestluse, telefonitoe ja ööpäevaringselt toimuva piletimüügisüsteemi kaudu, mis on eelarve vastuvõtva jaoks muljetavaldav. Spetsiaalse hostikontoga kliendid saavad telefonitoetust kasutada selleks ette nähtud liinil.

JustHosti veebisaidi teadmistebaas on asustatud videoõpetuste, artiklite ja alustamisjuhenditega, mis pakuvad ka väärtuslikku teavet konto seadistamise või hostimisprobleemide tõrkeotsingu kohta.

JustHosti funktsioonid

JustHost pakub nende hostimisfunktsioonide täielikku loetelu. Siin on kiire ülevaade kõige olulisematest funktsioonidest, mida JustHostilt oodata:

 • Kõigi plaanidega tasuta domeeninime registreerimine;
 • Tasuta lohistamine & loobuda saidi ehitajast, kes pakub abi saidi ehitamisel isegi neile, kel puudub kodeerimise või kujundamise oskus;
 • Plaanid piiramatu hostimisega (piiramatu veebisaidi majutamine, salvestusruum, ribalaius, e-posti kontod jne);
 • Ühe klõpsuga installer, mis võimaldab teil hõlpsalt installida mitmeid veebiskripte, nagu Drupal, Joomla, WordPress, b2evolution jne;
 • e-kaubanduse optimeerimine: SSL-sertifikaat, ostukärude installimine ühe klõpsuga (OSCommerce, Agora, PrestaShop jne);
 • CPaneliga Linuxi hostimine;
 • Google AdWords & Yahoo / Bingi reklaamikrediit 200 dollari väärtuses;
 • Mitmeid programmeerimiskeeli toetav hostimine (Ruby / Ruby on Rails, JavaScript, PHP 5, Perl 5, Python);
 • Toetatud PostgreSQL, MySQL ja muud andmebaasiserverid;
 • FTP-juurdepääs, SSH-juurdepääs;
 • Viisakad varukoopiad;
 • Tasuta pühendatud IP-d (koos VPS-i ja pühendatud serveritega);
 • 30-päevane raha tagasi garantii;
 • Spetsiaalne tugiliin spetsiaalsete serverikontode jaoks;
 • Mis tahes ajal raha tagastamise garantii spetsiaalsetele serverikontodele;
 • Kõigi plaanidega ööpäevaringne klienditugi;
 • SpamAssassin, kiirlingi kaitse, parooliga kaitstud kataloogid.

JustHosti pakutavad hostimisfunktsioonid sarnanevad kohutavalt teiste EIG-i omandis olevate veebimajutajate nagu HostMonster või BlueHost pakutavatega, ehkki BlueHost on nende eelarveliste veebimajutajate puhul kõrgem punkt, mistõttu soovitame võrrelda JustHosti plaane BlueHosti plaanidega, et näha, millised teile sobib kõige paremini veebimajutaja.

Kahjuks ei anna JustHost ühtegi tööaega lubadusi, mistõttu oleme ettevaatlikud soovitada neid väga dünaamilistele ja liiklusmahukatele veebisaitidele. Peale nende pakub JustHost klienditeenindust kohe ja sellel on lühike, kuid mõistlik raha tagasi garantii.

Järeldus JustHosti kohta

JustHost katab kõik olulised hostinõuded üksikisikutele ja väikeettevõtetele, kes ei saa endale lubada või ei taha veebimajutuse eest palju maksta. Selle majutusteenuse pakkuja pakutavad kavad hõlmavad kõiki veebisaidi haldamiseks vajalikke asju. Nad pakuvad jagatud kontode saitidel palju kasvuruumi, nii et jagatud hostimise kontolt üleviimine pole probleem.

Kui olete veebisaidi esmakordne omanik või kui teil on eelarverida, võib JustHost olla taskukohane alternatiiv keerukatele veebimajutuslahendustele, mis võivad maksta rohkem ja mida te ei pruugi täiel määral ära kasutada..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map