HostUpon ülevaated

HostUpon on Kanada veebimajutusteenuste pakkuja, kellel on kasvav arv rahulolevaid kliente ja positiivseid ülevaateid. Nende peakorter asub Torontos, kuid mõnes Ameerika riigis on neil täiendavaid andmekeskusi. Kui elate mõnes Põhja-Ameerika riigis, on HostUpon teile ideaalne valik. Neile, kes elavad Kanadast kaugemal, on see endiselt üks paremaid valikuid.


See ettevõte tagab korraliku pinginaabri inimestele kogu maailmast. See on peamiselt tänu nende kolme luu ribalaiuse seadistamisele ja CDN-i kasutamisel saab ühendust veelgi paremaks muuta. Need numbrid näitavad, et tõesti palju inimesi kasutab kogu maailmas oma teenuseid. Nende kliendibaas ületas juba 10 000 piiri ja nad hõlmavad seni üle saja riigi.

HostUpon ei lepi vähemaga, nad kasutavad oma andmekeskustes ainult uusimat riistvara. Nad kasutavad ainult kõige usaldusväärsemaid servereid, sealhulgas IBM, Dell ja HP. Ühele nende plaanidest allkirjastades kaitsete ka keskkonda. See pakkuja toidab nende riistvara rohelise energiaga, mis on üks põhjusi, miks nii paljud inimesed neid valivad. Rohelise energia baasil veebimajutusteenuse valimine viib süsinikdioksiidi tekitatava saaste vähenemiseni.

HostUponi veebimajutusplaanid

HostUponis leiate viis kõige tüüpilisemat plaani: VPS, pühendatud, pilv, jagatud ja edasimüüjate hostimine. Lisaks pakuvad nad ka teenust domeeninimede registreerimiseks. See tähendab, et saate samal saidil saada täisfunktsionaalse veebimajutuskava ja domeeninime, nii et pole vaja otsida domeeniregistripidajaid. Kui valite mõne nende jagatud hostimisplaani, saate ka tasuta domeeni.

Virtuaalserver

Jagatud hostimise puhul on peamine idee meelitada võimalikult palju kliente nende vajadusi rahuldavate keskmisest kõrgemate plaanidega. Mida rohkem inimesi on teenusega rahul, seda enam jääb neist järele ja valib ettevõtte pakutava võimsama plaani. HostUpon teeb sama, mitte ainult hoides madalad hinnad, vaid pakkudes iga plaani korral ka üsna võimsat teenust.

Alustaja jagatud plaani saate ainult 3,95 dollari eest kuus. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad oma äriplaanist, mis on ka kõige populaarsem, kõigest 7,95 dollarit kuus, suurt kasu. Nagu nende saidil näete, on iga nende plaan piiramatu ja seal on tõepoolest palju piiramatuid funktsioone, ükskõik millise neist valite. Muidugi pole ükski neist tõeliselt piiramatu, kuid kindlasti on teil ressursse rohkem kui piisavalt.

Turul olev tüüpiline jagatud hostingu plaan võimaldab teil hostida ainult ühte veebisaiti, kuid see pole HostUponi puhul kindlasti nii. Need võimaldavad teil hostida nii palju üksikuid veebisaite kui soovite ning saate lisada ka piiramatuid domeene ja e-posti kontosid. Stardipakett on juba üsna võimas, kuid ülejäänud kaks plaani sisaldavad mõnda väärtuslikku funktsiooni, mida võite oma veebisaidi jaoks vaja minna.

Nende äriplaan lisab funktsioonide loendisse spetsiaalse IP-aadressi, samas kui Premium-plaanil on tavalised varukoopiad ja SSL-sertifikaat. HostUpon võtab andmekaitset tõsiselt, luues paar korda päevas oma veebisaidi varukoopiaid ja hoides neid kättesaadavana kuni 5 päeva.

Edasimüüja majutamine

Võite valida 5 edasimüüja hostimisplaani hulgast, mille hind ulatub 19,95 dollarist kuus kuni 99,95 dollarini kuus. Kõik plaanid on valge märgisega, mis võimaldab teil cPanelile lisada oma ettevõtte logo. Kogu edasimüüjaplaani saab hallata WHM-i juhtpaneeli abil. Lisaks saate juurdepääsu nende veebisaitide koostajale ja hulgale tarkvarale, mida saab ühe klõpsuga installida.

Esimese plaani korral saate 15 GB kettaruumi töötada piiramatu ribalaiusega, 10 cPaneli kontoga, 2 pühendatud IP-ga ja WHM-iga. Selle maht võib olla 100 GB kettaruumi ja piiramatu cPaneli konto. Klientide arvustuste kohaselt on esimene edasimüüjaplaan alustajatele enam kui piisav. Kui soovite aga hinna ja kvaliteedi suhet, peaksite kindlasti valima teise paketi hinnaga 29,95 dollarit kuus, mis on ka nende kõige populaarsem plaan.

VPS plaanid

Kui inimesed saavad aru, et nende veebisaitide arv kasvab pidevalt ja ressursid hakkavad otsa saama, on nad sunnitud valima võimsama hostimisplaani. Pärast kõige kallima jagatud hostimisplaani suurendamist on järgmine samm üle minna VPS-i plaanile. HostUpon pakub 5 erinevat VPS-i hostimiskava, mille hinnad algavad 49,95 dollarist kuus kuni 149,95 dollarini.

Kui soovite rohkem kontrolli serveri ja ressursside üle, mis saavad hakkama teie veebisaidi kasvava liiklusega, peaksite proovima ühte VPS-i plaanidest. Need pole mitte ainult tugevamad, vaid saate kasu ka mõningatest lisafunktsioonidest. Näiteks kui soovite videosisul põhinevat veebisaiti, siis saate ära kasutada HostFonsi VPS-i plaanide pakutavat FFmpegi tuge.

Need tagavad kindla 1 GB / sek ühenduse serveriga ja suurema kontrolli, andes teile juurjuurdepääsu. Kui soovite serverisse täiendavat tarkvara installida käsitsi, on see kindlasti kasulik. Lisaks saate ka vajaduse korral serveri taaskäivitada. Nende odavaim VPS-kava annab teile 20 GB kettaruumi, 100 GB ribalaiust, 512 MB RAM-i ja 2 pühendatud IP-d. Selle maht võib olla kuni 150 GB kettaruumi, piiramatu ribalaius, 3 GB RAM ja 3 pühendatud IP-d.

Pilvemajutus

Peamine põhjus, miks paljud veebisaitide omanikud valivad HostUpon Cloud hostimise, on see, et seda saab hõlpsalt mastaapida. See on ka suurepärane valik, kui soovite tagada oma andmete turvalisus. Isegi kui teie veebisaidiga on suurem probleem, ei suuda see vähemalt kõike rikkuda. Pilvehostimisega jaotatakse veebisaidi andmed arvukate serverite vahel. Kuna teie veebisait kogub oma andmeid serverirühmast, pole vahet, kas mõni neist alla läheb.

Teie veebisaidi kasvades saate oma pilve hostimiskava alati laiendada. Põhimõtteliselt lisatakse pilve rohkem servereid, pakkudes teie saidile vajalikke ressursse. Kuna see on usaldusväärsem lahendus kui VPS või mõnikord isegi spetsiaalne hostimine, on pilvemajutus kindlasti ka kallimate teenuste hulgas. HostUponi abil saate pilve majutamise plaani ainult 24,95 dollari eest kuus.

Võite valida kolme erineva plaani hulgast vastavalt oma vajadustele. Ilmselt on stardipakett kõige piiratum, pakkudes 25 GB salvestusruumi, 100 GB ribalaiust, 5 MySQL andmebaasi ja 2 lisadomeeni. Nendest piirangutest vabanemiseks peaksite valima ühe tugevama plaani. Mõlemad pakuvad piiramatut arvu andmebaase, ribalaiust ja lisandomeene. Ainus erinevus on salvestusruum, teine ​​annab teile 50 GB ja kolmas 100 GB kettaruumi.

Pühendatud hostimiskavad

Spetsiaalse hostimisplaani valimine tähendab, et soovite täielikku kontrolli ühe serveri üle, selle asemel et saada VPS-plaaniga ainult osa sellest. HostUponi spetsiaalne plaan annab teile juurjuurdepääsu serverile juhuks, kui soovite oma töö jaoks mõnda tarkvara käsitsi installida. Samuti, kui vajate rohkem ressursse, peate lihtsalt küsima ja nad lisavad kohe veel natuke RAM-i või muud vajalikku riistvara.

Teie veebisait töötab uusimates IBM Enterprise serverites garanteeritud 1 GB sekundis ühenduse kaudu. Mis tahes konfiguratsiooni pärast pole vaja muretseda, kuna HostUpon seadistab MySQL, PHP, CSF, ImageMagick, Apache, CentOS ja palju muud korralikult, enne kui isegi nende plaani registreerute. Kõigi nende seadistamine võib võtta palju aega, kui peate seda kõike ise tegema. Kui nad kõik töövalmis on, saate kohe algusest peale keskenduda tähtsamatele ülesannetele.

Valida on viie pühendatud serveri vahel, millest esimene maksab 175 dollarit kuus ja viimane 595 dollarit kuus, pakkudes lahendusi nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. HostUponi spetsiaalne plaan, mida siin enamasti soovitame, on nende teine. See maksab 225 dollarit kuus ja saate 2 GB muutmälu, 150 GB salvestusruumi, 10 TB ribalaiust, toites 2,8 GHz kahetuumalist protsessorit.

HostUponi klienditugi

Muidugi on võimaste ja taskukohaste hostimiskavade pakkumine hostimisettevõtte tõeliselt oluline müügikoht. Enamikul juhtudel pole isegi väärt veebimajutusplaani sõlmimist, kui te ei saa loota nende klienditoele. See võib olla hõlpsalt otsustav tegur ja õnneks on HostUponil aktiivne, asjatundlik ja usaldusväärne tehnilise toe meeskond.

Rääkimata sellest, et enamik pakkujaid palkab kolmandatelt osapooltelt klienditugi, tavaliselt Aasiast ja teil peab olema õnn, et leida nende meeskondade hulgast kiire ja abivalmis. HostUponi puhul see nii ei ole, kuna neil on oma ekspertide meeskond, kes on iga päev ööpäevaringselt valmis tipptasemel tuge pakkuma. Nad töötavad otse peakontorist Torontost. Kahjuks ei leia te nii palju ettevõtteid, kes järgivad sama tava.

Nagu paljud tema konkurendid, investeeris HostUpon ka palju aega ulatusliku teadmistebaasi loomisesse. Kui vajate abi, saate seda alati kontrollida ja lugeda mõnda nende artiklit, mis selgitavad seda teemat algajale kasutajale mõeldes. Kui soovite veelgi kiiremat ja arusaadavamat lahendust, võite vaadata ka nende videoõpetusi. Võite kasutada nende piletitoe süsteemi või lüüa nad otsevestlusesse. Spetsiaalsesse serverisse registreerudes saate neile helistada ka telefoni teel.

Kokkuvõte

Kui soovite Kanadas usaldusväärset hostingu pakkujat, peaksite kindlasti valima HostUponi. Isegi kui te ei asu kuskil riigis, on nende hostimiskavad endiselt täiesti kindlad. Praegu pakuvad nad turul ühte odavaimat, kuid samas kõige võimsamat virtuaalserverikava. Veelgi parem on, kui võtate arvesse, et enamik pakkujaid annab teile paketiga ainult ühe veebisaidi, samas kui HostUponi jagatud plaani korral võib teil olla piiramatu arv saite.

Muud tüüpi hostimiskavade osas on need endiselt taskukohased. Võite leida mõned odavamad võimalused VPS-i, pühendatud või pilve hostimisplaanide jaoks, kuid arvestades nende pakutavaid andmeid ja funktsioone, on see teie raha jaoks hea väärtus. Ka odavaima variandi valimine on sageli üsna halb mõte. Tavaliselt on see nõrga riistvara ja sisseostetud tugiteenustega. Kuna HostUpon üritab hoida kõike kõige tipptasemel, soovitame teil ainult nende teenuseid proovida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map