HostMonsteri ülevaated

Selline hull ja atraktiivne nimi õnnestub alati minu tähelepanu köita. HostMonsteri lahe faktor ei sõltu ainult tema nimest. Pigem tugineb see aastatepikkusele kogemusele, alates ettevõtte asutamisest juba 1996. aastal. See on vähemalt 21-aastane kogemus inimeste veebimajutusteenuste pakkumisel. Lihtne on mõelda, et need tööstuse veteranid tunnevad juba kõiki veebimajutuse sõlmi ja lööke ning neil on tõesti oma asjad koos. Seetõttu arvasime, et peaksime need üle vaatama ja ise järele vaatama, kui nende tööstuses teiste liidrite esiletõstmiseks on piisavalt kogemusi..


HostMonster asub Provos, Utahis, Ameerika Ühendriikides, kus kogu tugiteenuse (telefon, e-post ja vestlus) ja juhtimisega tegeleb nende sisemine meeskond. Hiljuti ostis ettevõtte Endurance Group, kellele kuuluvad teised suured hostimisettevõtted ja kes pakuvad võrguteenuseid enam kui kahele miljonile kliendile kogu maailmas.

Vaatame nüüd, mida oleme õppinud!

HostMonsteri ülevaade

Mida ettevõte siis õpib ja kuidas ta end pärast 21-aastast tegutsemist ennast kehtestab? Kas HostMonster pani kogu selle kogemuse teistele veebimajutajatele peale ilmumiseks? No tegelikult mitte. Nende teenused on korralikud, kuid nad ei konkureeri tegelikult uute lastega. See kutt on olnud juba pikka aega, kuid noored, nagu HostGator, InMotion ja Siteground, kaaluvad selle teenuse kvaliteedi poolest kaugelt üles. Sellegipoolest tasub neid vaadata, sest nad võivad pakkuda mõnda teenust, mis muudab teie veebisaidi käivitamise ja haldamise pikas perspektiivis lihtsamaks. Mul on HostMonsteri suhtes siiski üsna segatud tunded. Täpsustan neid allpool jaotistes plussid ja miinused.

Plaanid & HostMonsteri plaanide hinnakujundus

HostMonsteril on päris korralikud jagatud hostimise plaanid. Neid on kolm, koos iga pakkumisega selle kohta, mida võiksite oodata mitte nii mõistlikust ettevõttest. Samuti pakuvad nad hallatava VPS-i majutust alates 19,99 dollarist kuni 59,99 dollarini, mis on õiglane hind, kui tegutsete veebiettevõttes ja vajate täiendavat hobujõudu. Kuid kui soovite kõik ära minna, saate vaadata ka nende pühendatud hostimiskavasid, mille hind on alates 79,99 kuni 119,99 dollarit kuus. Selles artiklis keskendun rohkem nende jagatud hostimisplaanidele, sest just seda enamik inimesi otsib.

HostMonsteri jagatud hostimine

 • Põhiplaan – Lihtsaim ja odavaim hostimisplaan, mida sellel ettevõttel on pakkuda. See toetab ühte veebisaiti, 5 e-posti kontot, 25 alamdomeeni, 50 GB salvestusruumi ja piiramatut ribalaiust. Sul võib see olla 4,95 dollarit kuus, mis pole just kõige odavam lahendus, mida ma näinud olen.
 • Plussplaan – See plaan näitab teie pakutud summa järsku hüppamist. See pakub teile tuge 10 veebisaidil, 100 e-posti kontol ja 50 alamdomeenil ning 150 GB salvestusruumiga. See on üsna muljetavaldav, kui arvestada, et enamik ettevõtteid toetab oma teise kava raames ainult 2 veebisaiti. Selle eest saate 6,95 dollarit kuus, mis on mõistlik pakkumine.
 • Peamine plaan – See on HostMonsteri piiramatu jagatud hostimise plaan, mis pakub piiramatut salvestusruumi, ribalaiust, veebisaite, alamdomeene ja e-posti kontosid. See on müügil, nii et saate selle ka hankida 6,95 dollarit kuus. See maksaks teile regulaarselt kuus 14,99 dollarit. Kaasas ka täiendav kraam, näiteks 200 dollari väärtuses turunduspakkumised ja paar lisatasu turbevõimalust.

Nagu iga teine ​​hostiteenuse pakkuja, saate ka iga ostetud plaani korral tasuta domeeninime.

Need hinnad kõlavad mõistlikult, eks? Kui olete aga veebimajutusteenuste turul piisavalt kaua ringi vaadanud, siis teate, et isegi okei hinnad on mõnikord tõele vastamiseks liiga head. HostMonster ei erine üksteisest. Nad on täis hinnakujundusnippe, mis kellelegi ei meeldi. Ülaltoodud reklaamitud hindade saamiseks peate registreeruma kolmeks aastaks. Muidu on hinnad palju kõrgemad. See on põrutaja? Järsust hinnatõusust piisab enamiku inimeste väljalülitamiseks. Need hinnad kehtivad ka ainult uute registreerumiste korral. Kui pikendate oma plaani, peate maksma iga kuu tavalise pumbatud hinna, mis muudab selle ettevõtte halvemaks.

Nende teenuste kvaliteet on üsna korralik. Serveri tööaeg langeb napilt möödudes tööstusstandardist – keskmine tööaeg 99,85%. Mõnel kuul tõusis see koguni 100% -ni, kuid ei langenud kunagi 99,80% -lt. Nagu ma ütlesin, on see piisavalt korralik, et teie veebisait saaks sujuvalt töötada, kuid see pole mõistust pakkuv jõudlus. Sama kehtib ka lehe laadimisaegade kohta.

HostMonsteri serveritesse kulub keskmiselt veebilehe laadimiseks umbes 1050 millisekundit, mis on madalam, kui ma selle hinna plaanimisel eeldada võiksin. Mõned ettevõtted pakuvad palju kiiremat laadimisaega vähem kui ühe dollari eest. Nii et tasub ringi vaadata, kui te ei soovi leppida 1050 millisekundiga.

HostMonsteri klienditugi

See on koht, kus veteranid saavad tõeliselt särada ja näidata, et nad teavad, mida nad teevad ja mida kliendid soovivad. Kahjuks ei lähe HostMonster nii kaugele. Selle asemel pakuvad nad meile korralikku, kuid väga vastuolulist tuge. Ehkki nad teavad, et kasutajate rahuldamiseks peavad nad kiiresti reageerima. Seetõttu kulub neil reaalajas vestluses vastamiseks rohkem kui 5 minutit. See tendents on hostiettevõtete seas harva esinev ja seda tuleks hästi arvestada.

Nende esindajatega tehtud vestlustest saadud vastused ja vestlused ei lase teid täpselt lahti. Kuid nad saavad töö tehtud.

Ainuke HostMonsteri klienditoe probleem on asjaolu, et nad nõuavad, et te enne kellegagi rääkimist läbiksite kinnitusprotsessi. Selle tegemine võtab üsna palju aega, mis võib paljud kasutajad välja lülitada. Need taustakontrollid on saanud kasutajatelt segaseid ülevaateid, nii et ma ei saa öelda, et nad oleksid kogu aeg usaldusväärsed. Kui soovite selle ettevõttega koostööd teha, olge ettevaatlik ja tehke oma uuringud.

HostMonsteri kasutamise plussid ja miinused

Ma lootsin nende veteranide suhtes suuri lootusi ja nägin, et nende teenused oleksid tugevad ja usaldusväärsed, kuid on oluline, et me rajaksime oma arvamused ja otsused faktidele. Vaadakem siis, kuidas minu segatud tunded ja arvamused HostMonsteri kohta kokkuvõtteks lähevad.

Meie kogemus HostMonsteriga on üsna korralik, kuigi nende hinnakujundus jätab palju soovida. Siin muutuvad asjad huvitavaks, kuna püüame paljastada HostMonsteri teenuste kasutamise negatiivseid külgi.

Plussid

 • Klienditoe kiire reageerimine – Mulle meeldib, kui ettevõte peab iga oma klienti esmatähtsaks. Selle eest anname neile raha, eks? HostMonster saab selles osas hästi hakkama ja reageerib väga kiiresti, kui olete pika kinnitusprotsessi läbinud. Ehkki peaksite ka selle kohta vaatama mõne kasutaja arvustuse.
 • Kindlad turvavalikud – HostMonsteril on kena turvatarkvara rühm, mis aitab teil võidelda veebisaidi levinumate ohtude vastu. WordPressi saidid on üks sagedamini häkkinud saite ja on oluline, et teil oleks kogu kaitse, mida saate. Selle jaoks pakub HostMonster selliseid funktsioone nagu SSH-juurdepääs, kuumade linkide kaitse, tavalised saidi varukoopiad ja rämpspostitaja.
 • Konto kiire seadistamine ja lihtne skaleerimine – Konto seadistamine HostMonsteris ei võta kaua aega ja see aktiveeritakse kohe, kui olete protsessiga lõpule jõudnud. Kui teil on juurdepääs oma hostimisele ja vajate täiendavaid serveriressursse või soovite uuendada midagi paremat, saate seda teha mõne hiireklõpsuga. Varustamine toimub koheselt.

Miinused

 • ‘Tavalised’ hinnakujundustrikkid – Reklaamitud hinnad on eksitavad. Nad nõuavad, et registreeruksite 36-kuuliseks tähtajaks, mis on vägev pikk tellimus. Kui läheksite aasta võrra vähem, tõuseks põhiplaan kuni 5,95 dollarini kuus. Kui eelistaksite üheaastast liitumist, maksab põhiplaan teile 6,95 dollarit kuus. Nii et põhimõtteliselt on see HostMonsteri viis öelda, et maksate soovitud summa rahasumma, ükskõik mida. See on üsna kurnav, kui arvestada, et enamik ettevõtteid teeb seda. HostMonster ei õppinud inimestelt, kes olid 21 aasta pärast pettunud.
 • Varundamine pole tasuta– Nad lubavad, et saate varukoopiaid ja te tõesti. Kohe pärast seda, kui olete selle eest igakuiselt 1,99 dollarit maksnud. Oh jah, sa langesid selle pärast!
 • Varjatud tasud – Muidugi, seal on lühike periood, mil saate oma raha tagasi küsida. Suurepärane. Kuid kui olete umbes aasta HostMonsteri hostimisteenusega kursis, lähevad asjad segaseks. Nagu selgub, ei saa teie domeen pärast konto tühistamist tasuta. Nagu näib, pole HostMonsteriga tasuta soodustusi, seega peate teenuse tühistamisel maksma kopsakat hinda. Nii et HostMonster tahaks öelda, et nad muudavad teid kindlasti oma rahalehmaks ja lüpsavad teid, hoolimata sellest, kas teile meeldib või mitte.
 • Keskmine teenus palju raha – Kui olete HostMonsteri hinnakujunduse trikkidega hakkama saanud, saate oma eluga edasi liikuda ja oma neetud veebisaidi juba käivitama hakata. Kui te ei kasuta mingeid lisateenuseid, maksate igakuiselt vaid selle eest, et maksate. Kuid mulle tundub 4,95 dollarit 3-aastase lepinguga liiga palju. Samuti leppite kokku keskmise tööaja ja lehe laadimise kiirusega, samas kui on ettevõtteid, kes pakuvad nii palju muud.

Järeldus

Pärast HostMonsteri teenuste tundmist ei tea ma, miks neil õnnestus enam kui 21 aastat radari all olla. See, mida saate oma makstud raha eest, pole sugugi halb, kuid sellest ei piisa, kui paljud konkurendid pakuvad vähem raha eest paremaid, kiiremaid ja usaldusväärsemaid teenuseid.

Lühidalt, ma ei soovitaks HostMonsterit kasutada. Parem on uurida, mis InMotion, HostGator või SiteGround toimub, sest nad on minu arvates parimad mängijad. Nende teenused on paremad kõigist, mida HostMonster võib pakkuda, seda nii kvaliteedi kui ka hinna osas, nii et selles pole kahtlust. HostMonster pole piisavalt hea.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map