Hosting.co.uk ülevaade

Hosting.co.uk on Ühendkuningriigi veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub veebimajutusteenuste lisateenustena jagatud hostimist, VPS-i hostimist, pühendatud servereid ja domeenide registreerimist ning mitmeid veebisaidi tööriistu (pilvesalvestus, e-posti turundus, veebisaidi koostaja, sotsiaalmeedia haldamine jne).


Selles Hosting.co.uk ülevaates analüüsime selle Ühendkuningriigi veebimajutaja eripära, pöörates erilist tähelepanu saadaolevate hostimiskavade tüüpidele, hindadele ja funktsioonidele.

Hosting.co.uk ülevaade

Hosting.co.uk asutati 2012. aastal ja täna on see üks Ühendkuningriigi veebimajutusmaastiku suurimaid nimesid. Nende võrk, andmekeskused, serverid ja tugiteenistujad asuvad kõik Ühendkuningriigis. Tier 4 Midlandsi andmekeskus teenindab Suurbritannia ja teisi Euroopa kliente.

Ehkki Linuxi-põhine hostimine on nende peamine pakkumine, on mõned pühendatud serverid saadaval ka Windowsi või Linuxi korral. Kui sihite oma veebisaidiga Ühendkuningriigi turgusid, võimaldab Hosting.co.uk pakutav valik teie veebisaiti käivitada ja laiendada.

Plaanid & Hinnakujundus

Iga hostimistüüp veebisaidil Hosting.co.uk on esindatud 4 hostimisplaani kaudu, kusjuures igakuised hinnad on vaid 2 naela kuus.

Virtuaalserver

Kõik selle kategooria neli hostipaketti on igal aastal saadaval. Seega maksab väiksem hostipakett Beginner 24 naela aastas ehk 2 naela kuus. Pakett sisaldab 10 GB kettaruumi, 100 GB andmeedastust, majutust kahe veebisaidi jaoks, 5 MySQL andmebaasi ja 10 e-posti kontot.

Täpsemad ja äriplaanid, mis maksavad vastavalt 48 naela aastas (4 naela kuus) ja 72 naela aastas (6 naela kuus), pakivad rohkem ressursse kettaruumi (kuni 100 GB) ja andmeedastuse (kuni 1000 GB) jaoks ), mitmete veebisaitide (kuni 10) hostimine ning äriplaaniga piiramatu arv MySQL andmebaase ja e-posti kontosid.

Ultimate-kava maksab 96 naela (8 naela / kuus) ja see on piiramatu plaan kettaruumi, andmeedastuse, hostitud veebisaitide, e-posti kontode ja MySQL-i andmebaaside osas. Sellele plaanile on lisatud ka tasuta pühendatud IP-aadress.

VPS-i hostimine

Esimese kuu jooksul maksid kõik VPS-i hostimiskavad veebisaidil Hosting.co.uk ainult 1 naela. Pärast esimest kuud maksab algtaseme VPS-kava VPS-standard 9,95 naela / kuus. See plaan sisaldab 20 GB kettaruumi, 1 CPU tuum, 1024 MB RAM ja 2 IP aadressi. Ribalaius on piiramatu ja teil on Linuxi OS-is kolm valikut: Debian, Fedora ja CentOS.

VPS Optimal ja VPS Power plaanid maksavad vastavalt 19,95 kr kuus ja 29,95 kr kuus. Pakendage rohkem RAM-i, rohkem protsessorit, rohkem kettaruumi ja rohkem IP-aadresse.

VPS Premiumi pakett maksab 39,95 kr kuus ja pakub 50 GB kettaruumi, 2 protsessori südamikku, 4096 MB muutmälu ja 4 IP-aadressi.

Pühendatud serverid

Hosting.co.uk spetsiaalsed serverid on varustatud Linuxi või Windowsi opsüsteemidega ja täieliku juuriadministraatori juurdepääsuga, sealhulgas KVM-i kaugjuurdepääs IPMI kaudu. Algtaseme plaanis on Intel 8 Core C2750, 8 × 2,4 GHz CPU Core, 8 GB DDR3 ECC RAM, 500 GB SATA3 HDD salvestusruum, 5000 GB ribalaius ja 2 IP aadressi. Plaani hind on 40 naela kuus.

Kõige võimsama Hosting.co.uk-i pühendatud serveri hind on 299 naela kuus ja sellel on järgmine konfiguratsioon: Intel Xeon E3-1270 v3, 4 × 3,5 GHz CPU tuum, 16 GB DDR3 RAM, 2 x 1TB HDD salvestusruum, mõõtmata GB ribalaius ja 2 IP-aadressi.

Edasimüüja majutamine

Hosting.co.uk pakub valge sildiga edasimüüjate hostimist 4 paketi kaudu, mis jäävad vahemikku 6,00 – 24,00 kuus. Saate hankida kuni 200 GB kettaruumi, 2000 GB andmeedastust, piiramatut arvu cPanel + kontosid ja tasuta pühendatud IP-d.

Hosting funktsioonid

Lisaks ülaltoodud plaanide konfiguratsioonile on siin hostimisfunktsioonid, mis sisalduvad Hosting.co.uk plaanides:

 • Tugi 24x7x365;
 • Süsinikneutraalne hostimine;
 • 9& tööaja garantii;
 • IV astme Ühendkuningriigi andmekeskus;
 • KVM kaugjuurdepääs IPMI (spetsiaalsed serverid) kaudu;
 • Sama päeva seadistamine ja 4-tunnine riistvara asendamise garantii (spetsiaalsed serverid);
 • 1-klõpsised CMS-i installid (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, phpBB, PrestaShop, Zen Cart, OpenCart ja 200 muud);
 • Valik Linuxi distributsioone (Fedora, Debian ja CentOS) ja mõned spetsiaalsed hostimisplaanid koos võimalustega Windows OS-i jaoks;
 • Kuni 4 IP-aadressi;
 • Juurile täielik juurdepääs;
 • 30-päevane raha tagasi garantii;
 • Täielik programmeerimistugi (PHP, MySQL, Perl, HTML, CSS, HTML5, JavaScript, Python, Ruby on Rails ja palju muud);
 • cPanel ja WHM (mõnede plaanidega tasuta, teiste plaanide korral lisatasu eest saadaval!);
 • Täielik teenindushaldusvõimalus (lisatasu eest!);
 • Hinna külmutamise garantii koos mõne plaaniga.

Klienditugi

Hosting.co.uk’i klienditoega saab ühendust võtta otsevestluse või tugipileti esitamise kaudu. Ehkki hostimine.co.uk pakkus varem ka telefonitoetust, näib, et nad ei paku enam seda võimalust oma klientidele.

Saadaval on ka teadmistebaas, kuid see on täis väga vähe artikleid, nii et on ebatõenäoline, et kliendid saavad seda kasutada oma probleemidele tõelise abi leidmiseks.

Hosting.co.uk Plussid & Miinused

Hosting.co.uk on täisfunktsionaalne hostimisteenuste pakkuja, millel on mitu hostimispaketti, mis katavad üksikisikute, ettevõtete ja e-kaubanduse saitide veebimajutusvajadusi, kuid ei pruugi sobida väga suurtele ettevõtetele. Need, kes soovivad käivitada Ühendkuningriigile omase veebisaidi, saavad kasutada järgmisi veebimajutusettevõtte Hosting.co.uk eeliseid.

Plussid

 • 99,9% tööaja garantii;
 • 30-päevane raha tagasi garantii;
 • Uuendatavus;
 • Piiramatu ribalaiuse ja kettaruumiga plaanid;
 • Hinna lukustamise funktsioon;
 • 24/7 tugi.

Mis puutub majutuse.co.uk hittidesse ja puudustesse:

Miinused

 • cPanel maksab lisatasu koos VPS-iga (£ 9 / kuus) ja pühendatud serveritega (£ 26.00 / kuu);
 • Täielik halduskulude lisamine spetsiaalsete serveritega (£ 35.00 kuus);
 • Kuuarveldamine jagatud hostimiskavadega pole saadaval.

Ehkki mõned hostimise.com poolt pakutavad lisateenused on taskukohase hinnaga, on need saadaval ainult lisatasu eest, mis võib tõsta konkurentide pakutavate pakettide hindu.

Hosting.co.uk Ülevaate järeldus

Hosting.co.uk on hostingu pakkuja, millel on hea valik hostimisplaane koos mõne suurepärase funktsiooniga, näiteks hinnaluku garantii funktsioon, mis lukustab teie hostimispaketi hinna kogu teie konto pikkuseks. See tähendab, et hind jääb uuendamisel samaks ja olete kaitstud hinnatõusu eest, mida ettevõte tulevikus rakendab.

Ehkki tugivõimalusi pole nii palju – teadmistebaas on üsna õhuke ja telefonitugi puudub – osutuvad olemasolevad tugivõimalused päringute lahendamisel ja hosting.co.uk-i klientide õnnelikuna hoidmisel heaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map