Hooratta ülevaade

WordPressi kui sisuhaldussüsteemi populaarsus on kõigi aegade tipptasemel. Kuna WordPress kogub jätkuvalt üha enam maad, teevad seda ka hallatud WordPressi hostimisteenuseid pakkuvad veebimajutusettevõtted. Nende hulgas on Flywheel trendikas veebimajutaja, mis pakub hallatavat WordPressi hostimist agentuuridele, disaineritele ja arendajatele.


Võrreldes tavalise jagatud hostimisega pakub hallatav WordPressi hostimine hulga hostimajutusse sisseehitatud lisateenuseid, mille eesmärk on hoolitseda teie WordPressi saidi värskenduste, varundamise, kiiruse optimeerimise, turvalisuse, tööaja ja muude tehniliste aspektide eest, et saaksite keskenduda oma ettevõtte muudele aspektidele.

Alates ettevõtte asutamisest 2012. aastal on Flywheel suutnud oma äri laiendada, hoolimata sellest, et ta asub väga konkurentsitihedas nišis. Mis eristab Hooratta teistest hallatavatest WordPressi hostiteenuse pakkujatest? Meie allolev ülevaade hooratta kohta toob teile vastused!

FlyWheeli kiire ülevaade

hooratta lahendused

Hooratas avaldab muljet kohe algusest peale: selle värske näo ja pilkupüüdev veebisait on kindel pluss, eriti kui see on mõeldud disainerite rahvahulga meelitamiseks, millele tavalise ilmega veebisaidil võib olla raskem muljet avaldada..

Kiire kerimine nende avalehel pakub teavet hostimisfunktsioonide ja nende teenuste alghindade kohta, nii et saate kiire ülevaate sellest, mida Flywheelilt oodata võib.

Lisaks hallatavale WordPressi plaanile eeldatavate teenuste hulka pakub Flywheel ka klanitud komplekti arendusvahendeid (saidi lavastamine, saidi kloonimine, joonised) ja töövoogude haldamise tööriistu, mis tõmbavad arendajate ja agentuuride huve.

Hooratas näeb kindlasti välja selle osa, kuid kas see on hea võimalus hallatava WordPressi hostimiseks? Laskem sattuda hooratta hallatava WordPressi hostimise universumi vastikusse.

Plaanid & Hinnakujundus

Hoorattahaldusega WordPressi kavasid pakutakse kolme kategooriasse – ühe saidi plaanid koos individuaalsete installidega tasulisel alusel, hulgikavad vähemalt 10-kordse WordPressi installimisega ja kohandatud Flywheeli ettevõttehaldusega WordPressi plaanid WordPressi robustsemate hostimisvajaduste jaoks.

hooratta hinnakujundus

Ühtse saidiplaani kategooria pakub kolme paketti hinnaskaalas 15–75 dollarit kuus, välja arvatud juhul, kui registreerute aastaplaanide jaoks, mis pakuvad 1 tasuta kuu allahindlust. Need plaanid ulatuvad stardipaketist kuni professionaalse valikuni. Kõigi plaanide juurde kuulub tasuta saidi migratsioon ja tasuta SSL. Kui madalama astme plaanid võtavad CDN-i või mitme saidi toe eest lisatasu, sisaldab Professional-kava neid tasuta.

Ressursside osas pakutakse salvestusmahtu 5 GB kuni 20 GB ja ribalaiust 250 GB kuni 1 TB, samas kui külastajate limiit ulatub 5000 igakuisest külastusest 100 000 igakuise külastuseni.

Hulgipakettide hallatav WordPressi kategooria pakub 100 kuni 250 dollari suuruses hinnaskaalas pakette eelkonfigureeritud plaanide jaoks, milles on kuni 30 WordPressi installi ja tellimusel valmistatud kohandatud suvand 30+ WordPressi installi jaoks. Ka siin saate kuu pikkust nautida aastaplaanide järgi.

Eelkonfigureeritud plaanides on igakuine limiit 150 000 külastust vabakutselise plaani jaoks ja 600 000 külastust agentuuri plaani jaoks. Ressursside osas pakuvad need plaanid 40 kuni 120 GB kettaruumi, 4 TB kuni 8 TB ribalaiust, tasuta SSL-sertifikaati, CDN-i, mitme saidi tuge ja saidipaigutust. Kohandatud ressursside ja miljonite igakuiste külastuste korral soovitame küsida kohandatud pakkumist.

Ettevõtte hallatav WordPressi plaan, Flywheel Blue, pakub ettevõtte tasemel WordPressi infrastruktuuri, liikluse kiiret skaleerimist, hallatud värskendusi, igapäevast tervisekontrolli, ettevõtte tasemel turvalisust automatiseeritud pahavara skannimisega, turbekontrolli ja paigalduse, katastroofide taastamise kavasid, tasuta SSL-i, lisatasu SLA, sisseehitatud automaatne ümberpaigutamine, spetsiaalne kontohaldus jne. Hinnad algavad 2500 dollarist kuus.

Need, kes on huvitatud hostimüüjaks, saavad liituda Hooratta Agentuuri partnerprogrammiga ja saada teie agentuuri või ettevõtte saidile tasuta hostimist ning muid eeliseid, nagu kontohaldus, käed-haldamine ja valge silt.

Ülaltoodu põhjal on selge, et Flywheel on valmis võtma vastu mitte ainult arendajaid või muid loomeprofessionaale, vaid ka suuremaid agentuure, kellel on ettevõtte tasemel WordPressi hostinõuded.

Nüüd, kui meil on Flywheelis hinnakujunduse ja plaanide kohta selge ülevaade, vaatame, kuidas nende klienditugi töötab.

Klienditugi

Kui teil on ööpäevaringselt klienditoe pakkumine, võite hämmingus olla asjaolu, et ööpäevaringne tugi on saadaval ainult hädaolukordadeks.

Peale selle tagasilöögi pakub Flywheel palju tugiteenuseid, sealhulgas otsevestlus, piletimüügisüsteem ja telefonitugi. Kõigiga saab tööajal ühendust võtta esmaspäevast reedeni..

hooratta tugi

Tugidokumentide osas saate sirvida üle 100 artikli, pääseda juurde tasuta e-raamatutele või registreeruda tasuta Design Trends e-kursusele.

Kokkuvõttes ei valmistanud Flywheel meie klienditoe testides pettumust, vastates e-posti teel 24 tunni jooksul ja reaalajas vestluse küsimustele 1 minuti jooksul. Meie küsimustele vastati iga kord üksikasjalikult ja viisakalt.

Hosting funktsioonid

Stiilse disaini taga on saadaval terve rida võimsaid WordPress-spetsiifilisi funktsioone, mis aitavad vabakutselistel ja agentuuridel oma veebisaite üles ehitada, käivitada ja hallata. Siin on Flywheeli pakutavate hostimisfunktsioonide kiire kaotamine:

hooratta hostimise funktsioonid

 • Tasuta SSL-sertifikaadid kõigi plaanidega (powered by Krüptime);
 • Veebisaitide tasuta migratsioon piiranguteta rändatavate saitide arvule;
 • Tasuta lavastuskohad, mis võimaldavad teil testida oma saidi muudatusi, ilma et see mõjutaks teie aktiivset saiti, ja ühe muudatuse abil saate tootmises muudatusi teha;
 • Saidi kloonimine, mis võimaldab teil alustada uue saidiga ilma, et peaksite iga kord pistikprogrammide installimist alustama;
 • Kavandid funktsioon võimaldab tulevaste projektide jaoks kohandatud konfiguratsioonina pakkida tavalisi teemasid ja pluginaid;
 • VPS-serverid kõigil plaanidel;
 • Serveripoolne vahemälu;
 • Tasuta demonstratsioonisaidid 14 päeva jooksul, Hooratas võimaldab teil registreeruda, oma saidi ülesehitust alustada ja arvete saamiseks ainult siis, kui olete valmis seda reaalajas edastama. Samuti saate demosaite saitidega jagada ka klientidega, et nad saaksid edusamme jälgida;
 • Varukoopiad pakutakse öösel tasuta ja neid hoitakse väljaspool territooriumi. Taastamisi saab teha ühe klõpsuga;
 • Lihtne CDN integratsioonid;
 • Sisseehitatud saidistatistika;
 • Suurepärased turvaelemendid turvaseire ja pahavara eemaldamisega;
 • Lihtsam SFTP-juurdepääs (ühe klõpsuga);
 • Mitme saidi tugi;
 • Koostöövahendid;
 • Nginxil põhinev server standardina;
 • Valik 12 serveri asukohta;
 • Lihtne mastaapsus;
 • PayPali makse aktsepteeritud, krediitkaarti pole vaja.
 • Kohaliku arengu tööriist autor Hooratas;
 • Ekspert WordPressi tugi;
 • Puhas ja minimalistlik kasutajaliides mis on WordPressi jaoks kaunilt kujundatud ja sujuvamaks muudetud;
 • Freebies (tasuta kujundusmallid, e-raamatud jne).

Need on funktsioonid, mis muudavad Hooratta võimsaks hallatavaks WordPressi hostiteenuse pakkujaks. Funktsioonide loetelu ei ole ammendav, täieliku loendiga saate tutvuda hooratta veebisaidil. Hooratas täiustab ja laiendab nende funktsioone pidevalt ning praegu on teostes veel mõned funktsioonid, näiteks lisatasu tugi, saitide kaugimport, kohalike saitide varukoopiate välised varud ja palju muud!

Etendus

Hooratas mainib, et pakub oma funktsioonide loendis “muljetavaldavat tööaega”, kuid ta ei täpsusta, mida see tähendab, ega paku mingeid tööaja garantiisid, välja arvatud ettevõtte äriplaanidega pakutav tööaeg SLA.

Meie hooratta kiirustesti kõigi testitud serveri asukohtade jaoks (New York, Melbourne ja Stockholm) on sisenenud alla 2 sekundi, mis on vaevalt üllatus, arvestades seda, et Flywheel kasutab oma serveripoolset vahemällusüsteemi, mis tagab tipptulemuse isegi robustsete jaoks , suure liiklusega veebisaidid. Saidi kiirendamiseks pole vaja omaenda vahemällu pistikprogramme installida.

Olenemata teie hostimiskavast (Tiny või Enterprise) saab vahemälutehnoloogia ilma köhata hakkama miljonite külastajate arvuga liikluse kasvuga. Isegi kui teil on e-poe sait, mida on nende dünaamilise olemuse tõttu keeruline vahemällu salvestada, võib Flywheel aidata tagada, et teie e-poe sait oleks täielikult vahemällu salvestatud.

Lisaks serveripoolsele vahemällu hoidmisele tegi Flywheel MaxCDN-iga koostööd, et võimaldada hõlpsat CDN-i integreerimist, et muuta teie kiirus globaalseks. Seega, hoolimata sellest, kus külastajad asuvad, toimetab MaxCDN kindlasti pildid ja staatilised failid serverisse, mis on neile kõige lähemal.

Hooratta plussid & Miinused

Plussid

 • Arendaja ja disainerite loodud hostimine
 • Piiramatu veebisaitide migratsioon
 • VPS-i jõudluse hostimine
 • Ilma ülemääraste tasudeta
 • Suurepärane jõudlus saidi kiirusel
 • Hea komplekt WordPressi spetsiifilisi tööriistu ja täpsemad valikud
 • Läikiv ja väga kasutatav liides

Miinused

 • Klienditugi, mis on piiratud tööpäevade ja töötundidega (ööpäevaringne tugi on ainult hädaolukorras)
 • Pole sisseehitatud Giti juurutamist
 • Natuke kallis, kui soovite hostida mitut WordPress-saiti

Hooratta ülevaate järeldus

Arendajale suunatud hostimisfunktsioonid ja suurepärane jõudlus on Flywheeli parimad müügiargumendid. Need koos silmapaistva liidesega muudavad Flywheeli tugeva valiku hallatava WordPressi hostimise jaoks, sõltumata sellest, kas olete agentuur, kellel on ettevõtte tasemel WordPressi hostimisvajadused, vabakutseline disainer, kes soovib võõrustada ühte WordPressi saiti, või arendaja, kes soovib võõrustada mitu WordPressi installimist.

Vaatamata sellele, et olete odavate jagatud hostimisteenuste pakkujate (nt Siteground või BlueHost) hallatavate WordPressi hostimiskavadega võrreldes hinnasõbralikum, näete, et Flywheel on lisapakkumist väärt, kui teie eelarve võimaldab rohkem varjatud ruumi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map