Domeen.com ülevaade

Nagu nimigi ütleb, on Domain.com ennekõike domeeninimede registripidaja, kuid nende teenuste hulka kuuluvad ka SSL-sertifikaadid, domeeni privaatsus, e-posti turundus, e-posti hostimine, veebidisain ja veebimajutus. Kõigist nendest toimub selle domeeni.com ülevaatuse objekt veebimajutus.


Domeen.com ülevaade

Kanadas Vancouveris asuv Domain.com pakub oma domeeninimede registreerimisteenuseid alates 2000. aastast. Ettevõtte omanik on veebimajutuse üks suurimaid osalejaid, Endurance International Group, kes on ka teiste suurte nimedega emaettevõte. veebimajutusteenuste pakkujad, näiteks BlueHost või HostGator.

Domeen.com väidab osutavat väärtuslikke teenuseid, taskukohaseid hindu ja usaldusväärsust, nii et vaatame meie Domeen.com ülevaates, kas neid väiteid saab toetada.

Domeen.com plaanid & Hinnakujundus

Domeen.com pakub valikut Windowsi või Linuxi põhist hostimist mitmesuguste jagatud hostimiskavade kaudu. Kuude-kuude plaane otsivad peavad leppima ühe-aastase paketiga, mis on minimaalne kohustusperiood saidil Domain.com, pikim on 3 aastat.

Kahjuks ei tasu Domain.com kliente pikema perioodi jooksul allahindlustega, seega püsivad hinnad kõigil lepinguperioodidel konstantsed. Kõigi hostimiskavadega pakutakse tasuta domeeninime.

Linuxi jagatud hostimine

Linuxi põhised hostimiskavad algavad 3,75 dollarist kuus või 45 dollarist aastas (põhiplaan), mis pakub piiramatut kettaruumi, skaleeritavat ribalaiust, majutust ühele domeenile, 5 FTP kontot, 10 MySQL andmebaasi, 100 e-posti kontot ja 100 dollarit väärtuses Google AdWordsi ja Bingi turunduskrediit, aga ka tasuta number.

Deluxe-pakett on kettaruumi, ribalaiuse ja hostitud domeenide arvu osas piiramatu, kuid mitte FTP-kontode (25), MySQL-i andmebaaside (25) ja e-posti aadresside (250) osas. Deluxe-kava maksab 6,75 dollarit kuus või 81 dollarit aastas.

Kui otsite piiranguteta plaani, soovitame Ultra paketti, mis maksab 13,75 dollarit kuus või 165 dollarit aastas.

Windowsi jagatud hostimine

Windowsi-põhised hostimisplaanid algavad 4,75 dollarist kuus või 57 dollarist aastas. Põhiplaanil ja Ultraplaanil (maksab 7,75 dollarit kuus või 93 dollarit aastas) on sama konfiguratsioon nagu Linuxi põhises hostimiskategoorias Basic ja Ultra plaanidel. Deluxe-plaan (maksab 14,75 dollarit kuus või 177 dollarit aastas) sisaldab ainult 50 FTP sisselogimist ja 50 MySQL-i andmebaasi, võrreldes täiesti piiramatu Linuxi-põhise Deluxe-paketiga.

VPS-i hostimine

Domeeni.com VPS-i plaanides on CentOS ja cPanel / WHM koos Pro ja Premium plaanidega. Erinevalt jagatud hostingu plaanidest on VPS-i hostimisplaanides arved kuude kaupa. Algtaseme VPS-kava maksab 29,70 dollarit kuus ja sisaldab 512 MB muutmälu, 20 GB kettaruumi, 1000 GB ribalaiust, majutust piiramatutele domeenidele, piiramatuid andmebaase ja piiramatut e-posti. cPanel / WHM pole standardplaaniga saadaval.

Pro-kava kahekordistab standardplaani RAM-i ja veebiruumi eraldamist ning sisaldab 1500 GB ribalaiust, piiramatut domeeni ja piiramatut andmebaasi hostimist. See plaan maksab 41,60 dollarit kuus.

Selle kategooria suurima punni pakkuva plaani hulka kuulub Premium-plaan, millel on 2048 MB RAM-i, 60 GB kettaruumi, 2000 GB ribalaiust, piiramatu e-posti, domeeni ja andmebaasi hostimine. See plaan maksab 67,95 dollarit kuus.

Domeen.com pakub ka WordPressi põhist hostimiskava, mis maksab 3,75 dollarit kuus ja võimaldab mõne minuti jooksul käivitada WordPressi ajaveebi.

Vaatame siin arutatud OS-i ja ressursside valimist vaatame, millised muud funktsioonid nende hostimiskavadega on saadaval.

Domeen.com veebimajutusfunktsioonid

Ainult jagatud ja VPS-i hostimine on saadaval saidil Domain.com. Plaanidel on järgmised omadused:

 • 1 aasta tasuta domeeninimi;
 • Tasuta lohistamine & tilkade saidi ehitaja;
 • Tasuta 1 GB pilvesalvestusruum (jagatud plaanid);
 • Rämpspostivastane filter ja e-posti viirusetõrje;
 • Turundustööriistad (100 dollarit Google AdWords, 100 dollarit Bingi reklaamikrediiti, YellowPagesi nimekiri, tasuta telefoninumber – USA);
 • Toetatud on PHP5, Perl, Python;
 • SSL tugi, parooliga kaitstud kataloog;
 • Web Analyticsi tööriistad;
 • Tasuta rakendused: WordPress, Drupal, Joomla, CubeCart jne;
 • Keskkonnasõbralik hostimine (tuuleenergia abil);
 • cPanel / WHM;
 • Andmete varundamine, täielik võrgu koondamine, 24 × 7 turvaseire.

Domeen.com ei paku spetsiaalset hostimisplaani ega edasimüüjaplaane. Nende teenused on suunatud üksikkasutajatele ja väikeettevõtetele. Kui teie veebisait peab laienema domeenide.com VPS-i plaanide pakutavatest ressurssidest kaugemale, ei pruugi domeen.com olla teie veebisaidi jaoks sobiv valik.

Klienditugi domeenil.com

Domeeni.com klienditeenindus piirdub reaalajas vestluse ja piletimüügisüsteemiga. Tugipersonal on taotluste käsitlemiseks saadaval ööpäevaringselt. Telefonitugi pole saadaval; neile, kellel on müügi küsimusi, on saadaval tasuta numbrid. Mõnede plaanide (nt ultraplaan) funktsioon on esmaklassiline.

Nagu iga auväärse veebimajutaja puhul, hoiab Domain.com nende abikeskuse lehel teadmistebaasi. Kasutusjuhendid on saadaval ka soovimatutele.

Arvamused domeeni.com kohta ulatuvad kõrgetest kiidetest nende hõlpsasti kasutatavate teenuste eest kuni tulihingeliste klienditeeninduse kaebustega.

Plussid & Domeeni.com miinused

Domeen.com on esimene domeeninimede registripidaja ja teine ​​veebimajutusteenuste pakkuja. Nende hostimiskavasid on tõeliselt lihtne kasutada ja need pole täis funktsioone, mis algajatele võivad ülimaitsvad. Kuid kogenud kasutajad ja spetsialistid võivad neid just nendel põhjustel alahinnata.

Siin on domeeni.com plussid ja miinused:

Plussid

 • Lihtsad hostimisvalikud, valides Linuxi ja Windows OS
 • Taskukohased hinnad
 • Kõigi plaanidega tasuta domeeninimi
 • Piiramatu hostimise võimalused
 • Lihtsalt kasutatav saidiehitaja lohistamine
 • Tasuta turunduse krediidid

Miinused

 • Jagatud hostimisega kuude kaupa arveid ei esitata
 • Uptime garantii puudub
 • Kõik plaanid ei sisalda cPaneli
 • Spetsiaalseid hostimisvõimalusi pole

Domeeni.com hostimisfunktsioonid võivad aidata teil veebis kohalolekut soodsate hindade kaudu luua, kuid see võib maha jääda mõnede hostimisaspektide osas, mis võivad mõnele ettevõttele ja üksikisikule olla üliolulised.

Domeen.com ülevaate järeldus

Domeen.com pakub häid jagatud hostimise võimalusi koos valikuga Windowsi või Linuxi põhise hostimisega. Ehkki see annab teie saidile rohkem kasvuruumi kui keskmine virtuaalserveriteenuse pakkuja, puudub tal hostimise võimaluste täielik spekter. Isegi nii võib Domain.com olla heaks hostikandidaadiks tavakasutajale, kes ei vaja hostimisplaane, mis on täis funktsioone, mida nad võivad niikuinii mitte kasutada.

Kasutusaja garantii ja täiustatud funktsioonide puudumine muudab Domain.comi kvalifitseerimata, et temast saab valitud hostimisvõimalus suure liiklusega veebisaitidele ja professionaalidele, kes vajavad täpsemaid hostimisvõimalusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map