DigitalOceani ülevaated

DigitalOcean on pilvesalvestuse pakkuja ning selle asutasid 2011. aastal Moisey ja Ben Uretsky, Jeff Carr, Alec Hartman ja Mitch Wainer. Sellest ajast alates on neil maailmas üle 300 töötaja ja nad pakuvad ülikiireid SSD-ladu rohkem kui 550 000 kliendile. DigitalOcean on üks kõige usaldusväärsematest ja usaldusväärsematest nimedest tööstuses, pakkudes veebipoest alates 5 dollarist kuus.


SSD-mäluseade on uue põlvkonna veebisalvestusruum, mis kasutab väikseid välkmälukiipe, pakkudes klientidele usaldusväärsemaid teenuseid. Kuna riistvaral endal pole liikuvaid komponente, on sellised lahendused rikkekindlamad ja pakuvad paremat tööaega väiksemate kuludega. See tähendab odavamat hinda ja kiiremat andmete teenindamist kasutajatele.

Tilkade eelised

DigitalOcean mõistis SSD-tehnoloogia eeliseid varakult ja hakkas pakkuma oma SSD-põhiseid teenuseid. Nad kutsuvad skaleeritavaid virtuaalservereid tilkadeks, millel on palju eeliseid.

Lihtne skaleerimine: Ostuplaane on aga palju, kasutajad saavad paketi komponente igal ajal muuta. SSD-l põhinevad plaanid on tõeliselt paindlikud, nii et kui projekti jaoks on vaja rohkem ressursse, saab neid hõlpsasti ostetud paketi jaoks määrata.

Andmekeskused kogu maailmas: Ettevõttel on andmekeskused kaheksas linnas: Amsterdamis, Bangalores, Frankfurdis, Londonis, New Yorgis, San Franciscos, Singapuris ja Torontos. See tähendab, et kasutaja saab valida lähima keskuse, et muuta andmeedastuse tee lühemaks ja kättetoimetamise aeg kiiremaks.

Eelinstalleeritud rakendused või jaotused: Kasutaja saab installida oma rakendusi või jaotusi DigitalOcexi tilkadele, kuid valida on palju eelvalmistatud rakendusi või distrosid. Soovitud valides installib ettevõte need automaatselt värskelt ostetud serveritesse.

Valida on 6 jaotuse vahel: Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS ja FreeBSD. Valitud distro uhiuue eksemplari loomiseks on ühe klõpsuga installilahenduse jaoks vaja ainult 55 sekundit.

Kasutajad saavad valida ka ühe 16 rakenduse seast, et need minutiga installida:

 • Ruby on Railsil põhinev populaarne aruteluplatvorm Diskursus
 • Django, peamine automatiseeritud Pythoni rakendus
 • Dokk levitatud rakenduste loomiseks ja käitamiseks
 • Dokku veebi jaotamise haldamiseks
 • Kummitus kirjastamiseks
 • GitLab jagatud töö ja versioonikäsitluse jaoks
 • LAMP, juhtiv ühe klõpsuga lahendus Apache, MySQL ja PHP kasutamiseks
 • LEMP selle eest, et NGINX, MySQL ja PHP oleks ühe klõpsuga
 • Masinõpe: masinõppe varad
 • js: veebirakenduste loomiseks
 • MongoDB, juhtiv NoSQL andmebaas
 • MySQL, kõige levinum andmebaasitüüp veebis
 • js võrgurakenduste ehitamiseks
 • phpMyAdmin, juhtiv SQL-i haldamise tööriist Internetis
 • kogu Ruby on Rails vara
 • WordPress on kõige tuntum miljonite eksemplaridega sisuhaldussüsteem

Plaanid ja hinnakujundus

DigitalOcean pakub kahte tüüpi tilku, nii standardset kui ka protsessoriga optimeeritud tilka.

Tavalised tilgad

Standardpiisad on tasakaalustatud virtuaalserverid, mis sobivad ideaalselt ajaveebide, veebisaitide ja rakenduste arendamise testimiseks. Neil on hea mälu, virtuaalsete protsessorite, andmeedastuse mahu ja SSD-salvestuse segu.

Standardtilkade jaotises on 14 kava:

RAM-mäluVirtuaalne protsessorSSD salvestusruumAndmete ülekanneKuu hind
Tilk nr 11 GB125 GB1 TB5 dollarit
Tilk nr 22 GB150 GB2 TB10 dollarit
Tilk nr 33 GB160 GB3 TB15 dollarit
Tilk nr 41 GB260 GB3 TB15 dollarit
Tilk nr 52 GB360 GB3 TB15 dollarit
Tilk nr 64GB280 GB4 TB20 dollarit
Tilk nr 76 GB4160 GB5 TB40 dollarit
Tilk nr 816 GB6320 GB6 TB80 dollarit
Tilk nr 932 GB8640 GB7 TB160 dollarit
Tilk nr 1048 GB12960 GB8 TB240 dollarit
Tilk # 1164 GB161280 GB9 TB320 dollarit
Tilk nr 1296 GB201920 GB10 TB480 dollarit
Tilk # 13128 GB242560 GB11 TB640 dollarit
Tilk nr 14192 GB323840 GB12 TB960 dollarit

Kui keerata hinnad töötundideks, maksab odavaim plaan 0,007 dollarit tunnis, suurim 192 GB mälu ja 32 virtuaalse protsessoriga plaan maksab vaid 1,429 dollarit tunnis. Need hinnad kirjeldavad hästi, miks DigitalOceani SSD-salvestusruumid on kasutajate seas nii levinud. Vaevalt leidub Internetis teisi ettevõtteid, kes pakuvad selliseid suuri pakette madala hinnaga.

Protsessori optimeeritud tilgad

Erijuhtudel on vaja rohkem arvutusressursse, nii et DigitalOcean töötas välja ka oma protsessori jaoks optimeeritud plaanid. Suurte andmetöötluste, näiteks pideva integreerimise või pideva edastamise, videotöötluse või masinõppe korraldamisel on robustsed kesksed protsessorid ülitähtsad. CPU-ga kaalutud plaanid on saadaval 6 versioonis, kus tugeval CPU olemasolul on väike mälu, SSD-salvestusruum ja ribalaiuse piirangud:

Virtuaalne protsessorRAM-mäluSSD salvestusruumAndmete ülekanneKuu hind
Tilk nr 112 GB25 GB3 TB20
Tilk nr 224GB25 GB4 TB40
Tilk nr 348 GB50 GB5 TB80
Tilk nr 4816 GB100 GB6 TB160
Tilk nr 51632 GB200 GB7 TB320
Tilk nr 63264 GB400 GB9 TB640

Hindade töötundideks muutes tähendab odavaim plaan 0,030 dollarit tunnis, samas kui 32 virtuaalse protsessoriga suurim plaan tähendab 0,952 dollarit tunnis.

Tühikud: lihtne objektihoidla

DigitalOcean pakub lisateenust oma peamistele toodetele, tilkadele ja selle nimeks on Spaces. Nagu nimest järeldada võib, on selle teenuse eesmärk andmete salvestamine. Ruumide valimisega saavad kasutajad oma objekte turvaliselt DigitalOceani serveritesse salvestada ja andmeid klientidele või rakendustele usaldusväärsel viisil edastada.

Ruumide eelised

 • Kiire tegemine: kasutajatel tuleb lihtsalt anda eksemplari nimi ja seejärel klõpsata nuppu Loo. Uus salvestusruum on saadaval sekunditega.
 • Skaleeritavad panipaigad: tilkadena võivad ruumid olla hõlpsasti skaleeritavad ka siis, kui vaja on rohkem salvestusruumi.
 • Kombineeritud kasutamine: Tühikuid saab kombineerida tilkadega.
 • Kasutajasõbralik liides: faile saab käsitseda neid lohistades
 • Täpsemad käsulahendused: Spacesel on täiustatud API väga üksikasjaliku dokumentatsiooniga. Salvestusruumi pääseb ja seda saab juhtida ka käsuridade abil.

Ruumide hinnakujundus

Spaces’i hinnakujundus on üsna lihtne ja otse edastamine, 250 GB SSD-mäluseade koos 1 TB väljamineva andmeedastusega maksab 5 dollarit kuus. Kogu täiendav GB salvestusmaht maksab 0,02 dollarit kuus ja kogu kasutatud täiendav GB andmeedastus maksab 0,01 dollarit. Nii saavad kõik Spaces’i kasutajad makstavaid summasid arvutada ja virtuaalserverites salvestatud andmete optimeerimise abil kulud ära lõigata.

Ruumidesse üleslaadimine vajab ka ribalaiust ja andmeedastust, kuid neid GB-sid ei arvestata kuutasus, vaid serverist lõppsihtmärkideks levitatavate andmetena.

Toetus

DigitalOceanil on suurepärane tugi, millele on võimalik ühendust saada kontaktvormi kaudu. Olemasolevad kasutajad saavad pileti avada ka ettevõtte linnukese teisaldamise süsteemi abil. DigitalOcean on aktiivne ka sotsiaalmeedia platvormidel; neil on ka Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn ja Glassdoor profiilid.

Veebisaidil on suurepärane ühenduse sektsioon, kus tasuta on saadaval põhjalikud õpetused ja artiklite lugemise viisid. Ülimalt detailsed postitused sisaldavad ka kooditükke ja neid saab lugeda ilma registreerimiseta, kuid nende kommenteerimiseks on vaja tasuta DigitalOceani kontot. Rohkem kui 2000 artiklit hõlmab peaaegu kõiki teemasid, mis võivad puudutada veebimajutust ja keerukamaid arendusmeetmeid.

Küsimuste ja vastuste jaotises on märkimisväärselt palju küsimusi, selle ülevaate kirjutamise hetkel on rohkem kui 20 000 küsimust. Kasutajad saavad otsinguvälja abil uurida juba vastatud teemasid ja süsteemis siltide lisamise abil oli navigeerimine hõlpsamaks tehtud. Sildid on saidil klõpsatavad, nii et nende klõpsamisel kuvatakse kõik varasemad seotud küsimused.

Projektide sektsioon sisaldab enam kui 200 kasutajate projekti, mida saab tasuta kasutada. Teised kasutajad saavad neid hääletada, kommenteerida ja jagada, nii et tõelist tagasisidet saab neist lugeda projekti profiili külastades..

Lõplik kohtuotsus

DigitalOcean on usaldusväärne ja odav SSD-mäluseadmete pakkuja, kes on juba viimase kümnendi jooksul saavutanud tööstuses suurepärase maine. Suur arv andmekeskusi pakub paindlikkust lähima andmekoha valimisel, samas kui suurt pakettide kogust saab kasutada kulude kavandamiseks.

Protsessoriga kaalutud paketid on suur pluss, nii et ka arvutusest sõltuvamad projektiomanikud võivad leida usaldusväärse teenusepakkuja andmete edastamiseks lõppkasutajatele. Turul võib olla sarnaseid ettevõtteid veelgi odavamate hindadega, kuid Digital Ocean on hea teenuse ja pühendunud toega haruldane ettevõte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map