CloudWays ülevaade

Siin on ettevõtte nimi, millest te liiga palju ei kuule. Pilvemajutusel on hostimisturul üha suurem kaal, lihtsalt sellepärast, et see on fantastiline ja kasulik. Kui tehnoloogia on usaldusväärse ettevõtte käes, mis paneb selle tööle, siis võib selle kasutamine olla kasulik mis tahes äri- või eraveebisaidile. See teeb asjad lõppkasutaja jaoks lõpmata lihtsamaks ja tänu pilvemajutamisele võivad meil olla ka palju kiiremad ja usaldusväärsemad veebisaidid. Kuna meie veebisaiti hoitakse ainult ühe kõvaketta asemel kogu serverite arhitektuuris, pole seisakuaega praktiliselt vaja.


CloudWays on kindlasti õnnestunud kõik need eelised lauale tuua. Nad pakuvad isegi tapjahaldusega WordPressi hostimist, mis võtab kasutaja õlgadelt palju kaalu maha. Ometi on mul nende suhtes üsna vähe segaseid tundeid. Sellegipoolest pole midagi nuriseda, kuid CloudWays on teiste ettevõtetega võrreldes palju veidrusi. Vaatame siis, milline ettevõte see on, milliseid teenuseid nad pakuvad ja mis hinnaga.

CloudWays ülevaade

CloudWays on Maltal asuv ettevõte, mis on paljude pilveteenuste integratsioonipunkt. Kõiki neid teenuseid hallatakse ühest konsoolist ja see on rikkalik keskkond PHP-rakenduste arendamiseks ja veebisaitide jaoks. Kuna CloudWaysil on andmekeskused, mis asuvad kogu maailmas, on kasutaja alati mõistliku kaugusega ühest. See tagab teile vajaliku teenuse kvaliteedi ja kiiruse veelgi.

CloudWays sai enamasti positiivseid ülevaateid tänu oma stabiilsusele, töökindlusele ja kõigi pakutavate teenuste üldisele järjepidevusele. Rääkimata sellest, et CloudWays pakub oma klientidele ka muid meeldivaid üllatusi. Need ei pruugi olla kõige odavamad (ainult 2–3 dollarit rohkem) kommertsmajutusettevõtete seas, kuid kindlasti on veebimajutus lahendatud.

ColudWays’i plaanid ja hinnakujundus

Tõeliselt vinge asi, mis mulle CloudWaysi puhul meeldis, on see, et saate proovida nende teenuseid ja saada veebisaiti üles ja käima ilma ühegi peenraha ette maksmata. Võite proovida nende peamist hostimiskava kaheks nädalaks, saate oma veebisaidi üles töötada ja käitada ning seejärel otsustada, kas soovite nende teenuseid kasutada või mitte. See on tõeliselt õiglane viis alustamaks ideaaljuhul potentsiaalse kliendiga.

pilveteede paindlik ja läbipaistev hinnakujundus

Nad pakuvad isegi mõnda rahakotisõbralikku tasustamiskava. See on suurepärane, sest põhimõtteliselt maksate ainult selle eest, mida kasutate. Kui otsustate teenuse osutamise tühistada, kui olete kuueteistkümne päeva pikkune, võetakse teilt tasu ainult nimetatud 10 päeva teenuse eest. Väga vähestel teistel hostingu pakkujatel on selline hinnastruktuur ja CloudWays väärib selle eest kindlasti kiitust. Kuid sära on tuhm domeenide registreerimise, kaasasolevate e-posti aadresside ja mitte alati usaldusväärse telefonitoe puudumise tõttu.

Igal kasutajal on oma spetsiaalne serveririistvara ja oma IP-aadress. Neist asukohtadest saate endale serveri valida. Kõigil neil on SSD-d salvestusruumide jaoks, nii et need töötavad kindlasti suure kiirusega. Kuigi see on hea ja kõik, õnnestub CloudWays seda veelgi paremaks muuta. See ei seo teid ainult nende teenustega ja võimaldab teil lisada teiste pakkujate (nt DigitalOcean, Google, Amazon või Vultr) teenuseid..

pilveteede hinnatabel

Pole vaja öelda, et CloudWays toetab peaaegu kõiki suuremaid sisuhaldussüsteeme ja ostukorve, mida te kasutaksite. Saate mõne lühikese klõpsuga installida WordPressi, Joomla!, Magento või Drupali, kuid võite lisada ka mis tahes muud PHP-põhise CMS-i, mida soovite kasutada.

CloudWays on enamiku hostiteenuse pakkujate jaoks ainulaadne, kuna see kasutab mitmest rühmitatud serverist kogutud ressursse. Te ei pea jama klassikaliste jagatud hostimiskavadega, kus jagate oma serveriressursse sadade teiste saitidega. Selle asemel on teil oma sihtotstarbelised ressursid, isegi kui alustate kõige odavamast plaanist, mis on 5 dollarit kuus. Selle eest saate 20 GB salvestusruumi, 1 TB esmaklassilist ribalaiust, 512 MB muutmälu ja ühetuumalise protsessoriga.

Kuid võite minna kuni 765 dollarini, sõltuvalt sellest, kui palju ressursse vajate. Sellise raha eest saate 640 GB salvestusruumi, 9 TB esmaklassilist ribalaiust, 64 GB RAM-i ja 20-tuumalist protsessorit. See on CloudWaysi viis öelda “vabasta kraken”! Oma veebisaidile ressursside rakendamisel kasutatav paindlikkus on suurepärane iga kasvava või suure veebiettevõtte jaoks. Eriti kui kasutate seda ressurssidega näljases süsteemis nagu Magento.

Need on kõik suurepärased asjad, kuid CloudWays ei puudu mõned olulised funktsioonid. Need pole kuigi suured probleemid, kuna saate nende ümber hõlpsalt ringi liikuda, kuid neid on oluline mainida. Alustuseks ei saa te CloudWaysi plaanidega e-posti kontosid, samas kui peaaegu iga hostingu pakkuja pakub enamiku oma plaanidest umbes 50–250 e-posti kontot. Teiseks pole domeeni registreerimise võimalust, seega peate oma domeenide ostmiseks minema teise registripidaja juurde, näiteks GoDaddy.

Performance ja Uptime

CloudWaysil on uskumatult kindel pilvepõhine süsteem, mis on peamiselt tänu asjaolule, et nad on teinud koostööd mõne parima tööstuse pilveteenuse pakkujaga. Sarnaselt teistele pilvemajutusteenustele on CloudWays 99,99% tööajaga ja laadimiskiirusega umbes 400–600 millisekundit. Nende laadimisajad on 40–50% paremad kui tavalise hostimisteenuse korral saadaksid, mis tõestab, et pilvesüsteemid on tee tulevikku.

CloudWay funktsioonid

pilveteede funktsioonid

Serveri jälgimine – CloudWaysi üks kõige kasulikumaid funktsioone on serveri jälgimine. Muutujaid, näiteks jõudeta protsessorit, sissetulevat liiklust ja lugemist sekundis, saate rippmenüü kaudu vaadata. Võite vaadata ka graafikut, mis näitab teie koormust pilveserveris.

Saidi tasuta rändamine – Kui teil on võimalus juba olemasolev sait usaldusväärsele pilveteenusele teisaldada, on see alati tore. Rääkimata sellest, et see läheb teie rahakotil hõlpsalt ja võtab kaalu teie õlgadele. BlueHost nõuab sama teenuse eest 150 dollarit.

Igapäevased varukoopiad ja ühe klõpsuga taastamine – Kuna teie andmeid ei salvestata ainult ühele kõvakettale, vaid kogu võrgule, on taastamine uskumatult lihtne. Teil pole varufunktsiooni, mille eest saaksite maksta, kuna seda tehakse automaatselt iga päev ja saate oma veebisaidi ühe klõpsuga taastada.

Teated vestlusprogrammide kaudu – Saate seadistada CloudWays ‘saatma teile sõnumi Slackis, HipChatis, e-posti ja muudes teenustes. Näiteks kui teie veebisaidile ei pääse üle ühe minuti, saate sellekohase teate. Samuti annab see teile teada värskenduse, mille peate installima, sellel on teile soovitus ja see vastab ka paljudele tugiküsimustele, mis teil võivad olla.

Suurepärased arendaja funktsioonid – CloudWays pakub arendajatele oma töö testimiseks ja koordineerimiseks tõeliselt vinge keskkonda. Nad on võimelised oma Giti hoidlast juurutamist seadistama ja saavad ka piiramatuid rakendusi juurutada. Arendajad saavad skriptimistoimingute hõlbustamiseks kasutada RESTful API-d. Sisseehitatud lavastusmehhanism võimaldab arendajatel oma uued koodid ka testimiskeskkonda teisaldada.

Automaatne varundamine – Saate seadistada pilveserveri piltide automaatsed varukoopiad ja taastada oma saidi ühe klõpsuga. Server varundab ennast iga päev, kaks päeva, iga nädal või muu ajaperioodi, mille olete sellele määranud. See on suurepärane suupiste, kuna nii paljud teised ettevõtted võtavad kuus 2–20 dollarit kuus, et teie saidi regulaarselt varundada.

Vertikaalne skaleerimine – Vertikaalne skaleerimine võimaldab teil serveri ressursse igal ajal vastavalt vajadusele lisada või ära võtta. Kui on näiteks pühade aeg ja kui oodata on suuremat liikluse kasvu, saate oma plaani alati vastavalt uuendada. Hinnakujundus „maksma lähete” võimaldab teil maksta ainult selle eest, mida kasutate, nii et te ei pea lisamakse ressursside eest, mida te hiljem ei kasuta.

CloudWaysi klienditugi

pilveteede tugi

Klienditugi pakub samu võimalusi nagu iga teine ​​ettevõte. Tugimeeskonda saate jõuda, edastades aruande piletid, kasutades otsevestlust, e-posti või telefoni. Kiire vastuse saamiseks võite abi küsida CloudWays Botilt. Kuid kui olete nõus vajadusel pisut ootama, võite ühendust võtta ka nende tugimeeskonnaga 24/7/365. Veebivestluse kaudu saate kellegagi kohe ühendust. CloudWays hoiab järjekindlalt aega, mida peate ootama, alla 5 minuti. Nende meeskond on ka üsna asjatundlik ja usaldusväärne. Nad on andnud meile täpset teavet põhipilve ja nende WordPressi hostimiskava erinevuse kohta.

CloudWays plussid ja miinused

Mul on tõesti hea meel, et sattusin kokku ettevõttega, mis teeb selle paljud asjad korda ja pakub mitmeid ainulaadseid teenuseid. CloudWays on andnud meile palju põhjuseid nende teenuste kasutamiseks või vähemalt tasuta proovimiseks. Nii et plussid kaaluvad selles jaotises kaugelt üles miinused.

Plussid – miks peaksite valima CloudWays

 • Täiesti tasuta prooviperiood – Võimalus oma veebisait üles ehitada ja isegi sentigi maksmata pole ja näete, kui hästi mõni nädal teenust töötab, on tõesti fantastiline. Vähesed ettevõtted esitavad sellise positiivse žesti.
 • Piiranguteta – CloudWays ei sea piiranguid installitavate veebisaitide arvule, samal ajal kui enamik teisi hostingu pakkujaid seda teeb. Isegi kui maksate oma hostimisteenuse eest kaks korda rohkem raha (umbes 10 dollarit), nagu teeksite CloudWays. Siin maksate lihtsalt kasutatud ressursside eest ja saate sellega vabalt tegeleda. Saate oma hostimist alati täiendada täiendavate ressurssidega.
 • Maksekujunduse põhimõttel põhinev hinnasüsteem – On fantastiline, et näeme lõpuks ettevõtet, mille eesmärk pole mitte ainult teie eest raha teenida. Ehkki teised ettevõtted panevad teid maksma väljamõeldud teenuste või teenuste eest, mis muidu peaksid olema tasuta, maksate ainult selle eest, mida kasutate CloudWays. See on õiglane ja võrdne tehing ning sellel on ka palju kasulikke funktsioone.
 • Lihtne paigaldada sisuhaldussüsteeme ja rakendusi – Ehkki see on juba aastaid olnud standard, on oluline seda mainida. CloudWays teeb CMS- või PHP-põhise süsteemi installimise hõlpsaks. Samuti on palju rakenduste integreerimist, mida saate kasutada.
 • Tasuta automaatvärskendused – CloudWays pakub tasuta pilvemajutuse imesid. Saate seada oma serveri tegema varukoopiaid iga päev, igal teisel päeval, igal nädalal või igal ajal, kui soovite. Kui olete oma varukoopiad paigas ja midagi õudselt valesti läheb, kulub teie veebisaidi taastamiseks ainult ühe klõpsuga, mis on tõesti fantastiline.
 • Saidi tasuta migratsioon – On veider näha ettevõtet, kes palub teil tänapäeval maksta saidi migratsiooni eest, kuid neid on mõned. CloudWays ei ületa seda piiri ja nad pühendavad hea meelega mõne oma eksperdi teile mõneks tunniks ja lasevad tal teie veebisaidi nende pilveserveritesse rännata..

Miinused – miks vältida CloudWays

 • Pole cPaneli – CloudWays pakuvad oma konsooli, mis aitab teil hallata oma rakendusi ja kõike muud, mida nende serverites hostite. Sellega pole liiga raske harjuda, kuid cPanel on palju põhjalikum.
 • See võtab kasutusele mõned teadmised – Pilvemajutuse kasutamiseks on vaja kasutada asjatundlikkuse taset, sest teil on haldamiseks kogu virtuaalserver. Kui te ei tegele tehniliste üksikasjadega nii palju kui ka nende õppimisega, siis on teil palju parem valida hallatava WordPressi hostimine.
 • Ei e-posti kontosid ega domeeni registreerimist – Kahjuks ei paku CloudWays hostimisettevõtte ühte kõige põhilisemat teenust. Need on võimalused domeeninimede registreerimiseks ja neil on arvukalt e-posti kontosid. Oma saidi domeeninime saamiseks peate minema eraldi domeeniregistrisse, näiteks GoDaddy või Namecheap.

Järeldus

Kas CloudWays on teie viis veebisaidi majutamiseks? Kas ma soovitan seda? See võib olla ja võin neid kogu südamest soovitada. Ehkki nende pilvemajutusteenuse kasutamiseks on vaja eriteadmisi, on see hämmastava hinnaga ja pakub silmapaistvat jõudlust. Need, kes sooviksid igasuguse tehnoloogiaga varjamise vahele jätta, peaksid minema HostGatorisse või InMotioni ja teistesse mainekatesse ettevõtetesse, mis pakuvad suurepärase hallatava WordPressi hostimist. Lisaks sellele on CloudWays suurepärane võimalus teie veebisaidi majutamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map