A2Hostingu ülevaade Austraalias

Austraalia asub Maa erilises piirkonnas, mis tähendab suhteliselt suurt vahemaad teistest mandritest. See on probleem vahemaade ühendamisel ja tõenäoliselt on see peamine põhjus, miks riigi ja teiste maailma piirkondade vahel on saadaval vaid mõned merealused andmesidekaablid.


Satelliitide ja mobiilse Interneti vanuses peaksite küsima, miks on merealused kaablid nii olulised:

 • satelliite on meil aga juba olemas, kuid mandrite vahelised andmed edastatakse merealuste kaablite kaudu
 • andmed liiguvad kaablitel palju kiiremini kui satelliidid (TBs sekundis vs GBs sekundis)
 • kaablid on ohus sügavas ookeanis ja need ei mõjuta keskkonda
 • kaablite väiksem andmelatentsus tähendab ka andmete kiiremat edastamist

allveelaevad-kaablid-Austraalia

Allikas: submarinecablemap.com

Ilmselt oleks loogiline valetada võimalikult palju Austraalia ja teiste mandrite vahelisi merealuseid andmekaableid, kuid on põhjus, miks suured ettevõtted seni seda ei teinud. Uue andmesidekaabli ehitustööd võivad maksta sadu miljoneid dollareid, seega on raha peamine põhjus, miks andmesidekaableid enam pole.

Kui elate Austraalias või teil on seal ettevõte ja soovite sihtida ainult siseturgudele, siis võivad Austraalia veebimajutusteenuste pakkujad olla hea valik. Kuid kui soovite jõuda rahvusvaheliste klientideni, võib külastajate ja Austraalia serveri vaheline nõrk andmeühendus põhjustada aeglast veebisaidi kuvamist või isegi tõrkeid. Tasub turgu jälgida ja valida alternatiivne veebimajutuslahendus väljastpoolt Austraaliat.

Soovitame A2Hostingut. Ettevõttel on andmekeskused 4 asukohas, Michiganis (USA), Arizonas (USA), Amsterdamis (Euroopas) ja Singapuris. Kuna Aasia andmekeskus pole Austraaliast kaugel, saab seda kasutada nii teie rahvusvaheliste kui ka kodumaiste klientide teenindamiseks.

Miks valivad Austraalia kliendid A2Hostingu?

A2Hostingul on palju suurepäraseid funktsioone ja teenuseid ning need on peamiselt põhjused, miks võime seda teile soovitada.

 • Piiramatu kettaruum: Isegi kui valite odavaima virtuaalserveripaketi, pakutakse teile piiramatut salvestusruumi. Piiramatu kasutamine tähendab käitumist, mis sarnaneb teiste kasutajate käitumisega.
 • Piiramatu ribalaius: Ribalaiuse kasutamisel pole piiranguid, kuni te ei kasuta keskmiste kasutajatega võrreldes märkimisväärselt palju ribalaiust. See tähendab, et te ei saa osutada voogesitusteenust, suurte pildigaleriide haldamist, pakkumise heli- või videofailide teisaldamist ilma tihendamiseta jne. Selliseid ülesandeid saavad teenindada VPS või spetsiaalne serverimajutus.
 • SSD draivid: A2Hosting kasutab vanaaegsete kõvaketaste asemel kaasaegseid pooljuhtkettaid (SSD). See tähendab tasuta kiiremat andmete esitamist.
 • 99,9% tööaega: See tähendab maksimaalselt 1-minutist 26-sekundilist seisakuid päevas. Internetis kättesaadavate andmete kohaselt on serverite tööaeg veelgi parem ja on umbes 99,98% (tähendab maksimaalselt 17,3 sekundit seisakuid päevas).
 • Linuxi ja Windowsi hostimine: Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid müüb Linuxi põhiseid hostimispakette; nad tulevad koos cPaneliga ja sobivad ideaalselt PHP-põhiste rakenduste, näiteks WordPressi ja peaaegu kõigi kaasaegsete sisuhaldussüsteemide käitamiseks. Kuid kui tegemist on Microsofti tehnoloogiate, näiteks ASP, .NET või Microsoft SQL andmebaaside kasutamisega, on Windowsi serverid paremad. A2Hosting pakub ka Windowsi serveripakette.
 • 24/7 tugi: Tugi on saadaval ööpäevaringselt telefoni, e-posti või kohapealse piletimüügisüsteemi kaudu. Ettevõttel on eri riikide telefoninumbrid erinevad, kliendid saavad helistada 17 numbrile, paljud neist on tasuta.
 • 30-päevane raha tagasi garantii: Kui te pole oma hostimisplaaniga rahul, võite 30 päeva jooksul küsida tagasimakset. Sarnaselt enamiku hostimisettevõtetega ei saa lisateenuseid, nagu seadistustasu, domeeni registreerimine ja SSL-i sertifikaat, tagasi maksta.
 • Tasuta Cloudflare CDN: Clodflare’i sisuedastusvõrgu tasuta kasutamine võib teile eelistada. See tähendab, et teie andmeid pakutakse lihtsamini ja teie veebisaiti kuvatakse kiiremini.
 • Tasuta viirusetõrje: Teie veebisaidi andmeid ja e-kirju kaitseb ettevõtte tasuta viirusetõrje.
 • Roheline veebimajutus: A2Hosting sai oma nime Ann Arbori kohta, mis on roheline linn, kus on üle 50 000 puu. Ettevõtte peakontor asub seal ja on pühendunud rohelise energia kasutamisele oma äritegevuses. A2Hosting tegi 2007. aastal partnerit Carbonfund.org, et tasakaalustada ettevõtte süsinikujalajälge. Selle eesmärgi saavutamiseks istutab A2Hosting iga müüdud hostimispaketi eest 3 puud.
 • 1-klõpsuga installilahendused: Mitmekülgset loetelu kõige tavalisematest sisu edastamise süsteemidest, foorumimootoritest või muust tarkvaratükist saab installida vaid ühe klõpsuga. See säästab teie aega ja te ei pea muretsema soovitud andmebaasi kasutajate, andmebaaside või muude administratiivsete toimingute pärast!
 • Kuni 20 korda kiiremad serverid: Suurem jagatud hostimine ja muud hostimispaketid saidid A2 optimeeritud saidikiirendi, mis võib muuta teie saidi kuni 20 korda kiiremaks. Kiirendi pakett sisaldab mälu, andmebaasi ja saidi vahemälu mõõtmist, mis võimaldab teie PHP-skripte kiiremini käivitada, andmebaasipäringuid tõhusamalt teostada ja saiti kiiremini kuvada.
 • Arendajasõbralik keskkond: A2Hosting pakub arendajatele ajakohastatud serverikeskkonda, kus kõik peamised skriptid ja teenused on saadaval. Leiate PHP 5.x ja 7.x, MySQL 5.6, PostgreSQL 9.6, Python ja Perl, Apache veebiserver, Node.JS, FTP ja SFTP, SSH ja SSL.
 • Tõhustatud turvalisus: Tasuta HackScan Protectioni teenus töötab hostimispakettide taga, nii et ründajad tabatakse enne teie saidile jõudmist. Saadaval on ka muud tüüpi turvamõõtmised, sealhulgas tulemüürid, DDoS-kaitse.

Me asetame A2Hostingu Austraalia parimate WordPress-hostide loendis 2. positsioonile.

A2Hostingu pakettide majutamine

A2Hostingu algtaseme veebimajutusteenust nimetatakse virtuaalserveriks, mis on saadaval nii Linuxi kui ka Windowsi opsüsteemides. Mõlemal on 3 paketti ja nende funktsioonide loend on peaaegu sama.

Kuigi serveriressursside vahel pole vahet, pakuvad Windows ja Linux erinevaid hostimiskeskkondi. Linuxi paketid on varustatud cPaneliga ja sobivad ideaalselt PHP, Pythoni või Perli kooditükkide käitamiseks, kasutades MySQL või PostgreSQL andmebaase, veebiservereid nagu Apache ja tavalisi teenuseid nagu Node.JS.

Vastupidiselt sellele sobivad Windowsi põhised paketid ideaalselt Windowsiga seotud teenuste jaoks, sealhulgas ASP või .NET, Microsoft SQL andmebaasid ja MVC või Silverlighti raamistikud. cPanel pole selle opsüsteemi jaoks saadaval, nii et saate selle asemel Pleski.

Peale nende opsüsteemiga seotud erialade on mõlemal versioonil samad paketid:

 • Lite: See sobib ühe saidi jaoks ja sellele saate lisada kuni 5 andmebaasi. See algab 3,92 dollarist kuus Linuxi ja 4,90 dollarist kuus Windowsi jaoks. Tavahinnad on 7,99 dollarit kuus ja 9,99 dollarit kuus.
 • Kiire: See pakett annab teile 2 korda rohkem serveriressursse ja saate sellele lisada piiramatu arvu andmebaase. See algab 4,90 dollarist kuus Linuxi ja 5,88 dollarist kuus Windowsi jaoks. Tavahinnad on 9,99 dollarit kuus ja 11,99 dollarit kuus.
 • Turbo: See pakett pakub teile samu funktsioone nagu Swift, kuid sisaldab ka A2 saidi kiirendi teenust, muutes teie saidi kuni 20 korda kiiremaks. See algab 9,31 dollarist kuus ja 10,78 dollarist kuus. Tavahinnad on 18,99 dollarit kuus ja 21,99 dollarit kuus.

Edasimüüja majutamine A2Hostingu teenus on saadaval ka mõlemas opsüsteemis ja ka pakkumiste peamised üksikasjad on samad. Väikseim pakett kannab nime Bronze ja see annab teile 30 GB salvestusruumi, 400 GB andmekasutust, 40 kasutajakontot ja tasuta eNomi edasimüüjakonto.

Linuxi versioonis on WHM-i juhtpaneel ja see algab 13,19 dollarist kuus, selle tavahind on aga 19,99 dollarit kuus. Windowsi versioon kasutab Pleski juhtpaneeli ja algab 14,51 dollarist kuus, selle tavahind on 21,99 dollarit kuus.

Seal on mitmekülgseid pakkumisi VPS-i paketid A2Hosting’is saate osta Haldamata VPS-i hostimist, Hallatavat VPS-i hostimist Linuxi ja Haldatud VPS-i hostimist Windowsiga. Juurdepääsu saab tellida ka mõlema opsüsteemi paketi jaoks.

Haldamata VPS-i hostipaketid tulevad ilma opsüsteemita, nii et võite vabalt kasutada oma ideid. Selle väikseim pakett annab teile 20 GB salvestusruumi, 1 protsessori tuuma, 2 TB ribalaiust ja 0,5 GB mälu. See algab 5 dollarist kuus.

Tugevamad hallatud VPS-i paketid pakuvad rohkem serveriressursse. Neist väikseim pakett pakub 4 GB mälu, 75 GB salvestusruumi, 2 TB ribalaiuse kasutamist ja 4 virtuaalset protsessorit. See algab Linuxi puhul 32,99 dollarist kuus ja Windowsi jaoks 36,29 dollarist kuus. Tavahinnad on 49,99 dollarit kuus ja 54,99 dollarit kuus.

Privaatserveri hostimine paketid on saadaval ka A2Hosting’is, nii hallatud kui ka hallatamata versioonides. Haldamata paketid on odavamad; väikseim pakett on saadaval alates 99,59 dollarist kuus. See sisaldab 8 GB muutmälu, 2 korda 500 GB salvestusruumi, 10 TB ülekannet ja 2 tuuma Inteli 3,1 GHz protsessorit.

Väiksema hallatud spetsiaalne serverimajutuspakett algab 141,09 dollarist kuus. See pakub samu serveriressursse kui haldamata versioon, kuid sisaldab ka tasuta SSL-i ja tasuta cPaneli litsentsi.

Järeldus

Austraalia majutamine

Kas A2Hosting on austraallastele hea? Vastus on JAH. Selle lähim andmekeskus Singapuris saab teenindada nii teie Austraalia kui ka rahvusvahelisi kliente. Mitmekülgne tootevalik võib teie veebisaite teenindada algusest peale ja suudab toime tulla suure liiklusega.

Hinnakujundus on selge ja varjatud kulusid pole. Valides A2Hosting, saate oma ettevõtte jaoks usaldusväärse ja hästitoimiva hostingu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map