123-Reg.co.uk ülevaade

123-Reg.co.uk on Ühendkuningriigis populaarne domeeniregistripidaja, kes pakub ka laia valikut veebiriistu igale ettevõttele või üksikisikule, kes soovib luua veebipõhist kohalolekut. Nii pakub 123 Reg veebisaidi loomise tööriistu, poodide tööriistu, veebimajutusteenuseid, SSL-sertifikaate, otsingu optimeerimise ja veebiturunduse tööriistu, aga ka veebisaidi turvalisuse tööriistu.


Selles ülevaates 123-reg.co keskendume veebimajutajale 123 Reg, loetledes hostimisvõimalused, nende hinnakujunduse ning teie saidi 123 Reg hostimise plussid ja miinused.

123-Reg.co.uk ülevaade

Kuna Ühendkuningriik on üks suurimaid domeeni registreerijaid, haldab 123 Reg üle 3 miljoni domeeninime ja 1,7 miljonit veebisaiti. Nad väidavad, et nad võõrustavad ühte viiest Ühendkuningriigi aktiivsest saidist. Ettevõte asutati 2000. aastal domeenide registripidajana, kuid kuna ta on laiendanud oma teenuseid nii veebimajutuse kui ka mitmete muude kasulike veebitööriistade hulka.

Jagatud hostimine, rakendusespetsiifiline hostimine, VPS ja spetsiaalsed hostimisvõimalused on kõik saadaval aadressil 123 Reg. Vaatame nende plaanidega pakutavaid hindu ja funktsioone.

123-Reg plaanid & Hinnakujundus

Hinnakujundust plaanib 123 reg

Jagatud hostimisplaanid algavad 2,49 naelsterlingit kuus Essential-paketi jaoks, mis võimaldab teil majutada ühte veebisaiti, pakub 10 GB veebiruumi, 1 tasuta domeeni, piiramatu ribalaiusega, 100 postkasti igaühe 5 GB salvestusruumi ja ühe MySQL-i andmebaasiga. See plaan on üsna põhiline, kuid selles kategoorias on saadaval veel kolm plaani iteratsiooni. Kõige rohkem ressursse pakkuv plaan on Premium + plaan, mis maksab 14,99 naela kuus ja sisaldab: 1 tasuta domeeni, majutust piiramatule veebisaidile, 100 GB veebiruumi, piiramatut ribalaiust, piiramatuid MySQL andmebaase, piiramatuid postkaste, tasuta SSL-i, WordPressi eel- installitud.

Rakenduspõhised hostimiskavad on veel üks populaarseim hostimisvõimalus aadressil 123 Reg. Nii algavad WordPressi hostimine, Joomla hostimine ja Drupali hostimisplaanid äriplaani puhul 2,99 kr / kuus, mis lubab teil majutada 5 veebisaiti, 5 MySQL-i andmebaasi ning sisaldab 100 GB veebiruumi ja mõõtetu ribalaiust. Kui otsite piiramatut CMS-i jaoks optimeeritud hostimist, võimaldab äriplaan teil majutada piiramatuid domeene ja piiramatuid MySQL-i andmebaase hinnaga 14,99 naela / kuus. Veebiruumi suuruseks jääb 100 GB, kuid äriplaan sisaldab ka 2 GB pühendatud RAM-i ja SSL-sertifikaati.

Virtuaalsete privaatserverite hind algab 9,99 kr kuus (stardiplaan) ja neil on Linuxi või Windowsi opsüsteemid, Plesk või cPanel juhtpaneel. Nende serverite hostimiskeskkond on kohandatav ja serverite varundamine toimub iga 24 tunni järel. Kõige rohkem ressursse pakkuv VPS-kava maksab 44,99 naela / kuus (+ 20% käibemaks) ja sisaldab: 3 südamiku protsessorit, 3 GB muutmälu, 150 GB salvestusruumi, mõõtmata andmeedastust.

123 Reg’i premium-hostimispakettides on hallatav hostimine, mis ühendab pühendatud serverite võimsuse ja jõudluse jagatud hostingu lihtsuse ja kasutajasõbralikkusega. Selle kategooria paketid algavad £ 29,99 kuus (+ 20% käibemaks) M-plaani jaoks, mis on mõeldud vastu pidama ja hinnanguliselt 375 000 igakuist külastust ning pakub majutust piiramatule veebisaidile. Plaan sisaldab 100 GB veebiruumi, piiramatut liiklust, piiramatut MySQL andmebaasi, 4 GB RAM-i. XL-kava maksab 119,99 naela kuus (+ 20% käibemaks) ja sellel on 16 GB muutmälu, piiramatu salvestusruum, mõõtetu liiklus ja suutlikkus tulla toime üle 1500 000 igakuise külastusega.

Premium turundusplaanidel on ka 99,99% tööaja garantii, koormuste tasakaalustamise tehnoloogia, tasuta SSL-sertifikaadid, pühendatud IP-aadressid, ööpäevaringne riistvara tugi ja ühe klõpsuga installimisrakendused.

123-Reg.co.uk majutusteenused

123-Reg pakub funktsioonirikkaid hostimiskavasid, mis on samuti kasutatavad. Just see teeb 123-reg.co.uk-st valitud hostimise 1-le viiest aktiivsest Ühendkuningriigi veebisaidist:

 • Suurepärased hostimisvõimalused, sealhulgas optimeeritud WordPress, optimeeritud Joomla ja Drupal;
 • Linuxi ja Windowsi põhise VPS-i hostimise valik;
 • Lihtne kasutada cPaneli või Pleski juhtpaneeli;
 • 30-päevane raha tagasi garantii;
 • 99% tööaja garantii;
 • Enamiku plaanidega tasuta .co.uk domeeninimi (CMS-i jaoks optimeeritud äriplaanid sisaldavad kahte tasuta domeeninime);
 • Mõõtmata liiklus kõigi plaanidega;
 • Ühendkuningriigis asuv tugi;
 • Ühe klõpsuga rakenduse installimine;
 • Enamiku plaanidega tasuta SSL-sertifikaadid;
 • Linuxi hostimisplaanid toetavad PHP, Perl, Python, Ruby jne;
 • Windowsi hostimisplaanid toetavad populaarset tarkvara nagu IIS, ASP, .NET, MS SQL jne;
 • Ööpäevaringne tugi;
 • Asjatundlik tugi, automaatvärskendused, varundamine ja taastamine, rämpsposti kaitse CMS-i optimeeritud hostimispakettidega.

123-Reg klienditugi

123 reg veebitoekeskus

123-Regil on väga head tugivõimalused. Kliendid, kes vajavad tehnilist abi, pääsevad 123-Reg’i klienditoele telefoni või reaalajas vestluse kaudu või saavad tugipileti tõsta. Tugi on saadaval ööpäevaringselt. Tugilehel on ka KKK-jaotis ja põhjalik teabebaas, mis sisaldab rikkalikku teavet kõigi veebisaidi 123-reg.co.uk teenuste kohta.

Kliendimeeskond asub Suurbritannias, seega välditakse probleeme, mis tekiksid välismaal tellitavate tugimeeskondade puhul.

Plussid & Miinused 123-Reg.co.uk

123-reg.co.uk pakub ümaraid kavasid suurepäraste võimalustega, kuid see on veebimajutaja, mis on loodud peamiselt Ühendkuningriigi kliendibaasi silmas pidades. Ülaltoodud kokkuvõttena vaatame, millised on veebihosti 123-Reg tugevused ja nõrkused:

Plussid

 • Pole pühendumisaega, paindlikud kuuplaanid;
 • Linuxi ja Windowsi põhised hostimisvõimalused;
 • Mõõtmata liiklus kõigi plaanidega;
 • WordPress, Drupal ja Joomla optimeerisid hostimisplaane;
 • 24/7 Ühendkuningriigis asuv klienditugi;
 • 30-päevane raha tagasi garantii;
 • Head üldised toimivuse mõõdikud.

Miinused

 • Esialgsete plaanidega väike veebisaitide hoidmine;
 • Mõned põhiplaanid kui konkurentidel;
 • Tasuta domeenid hõlmavad ainult .co.uk domeene;
 • Puudub tasuta telefonitugi.

123-Reg.co.uk Ülevaate kokkuvõte

123 Reg on Ühendkuningriigi kliendibaasile orienteeritud hõlpsasti kasutatav veebimajutaja, mida kajastavad mõned selle funktsioonid, mis on kasulikud peamiselt neile, kes soovivad Ühendkuningriigi veebisaidi avada (.co.uk domeen, Ühendkuningriigis asuv klienditugi). . Veebimajutusplaanid, mida pakub veebileht 123-reg.co.uk, hõlmavad laias valikus hostimisvajadusi alates väikestest, staatilistest veebisaitidest kuni suure liiklusega ja suurte veebisaitideni.

Kuna ettevõte oli algselt domeeniregistripidaja, on domeenide registreerimine jätkuvalt üks nende olulisemaid teenuseid Ühendkuningriigi domeenide puhul, mille hind algab vaid 99p + KM. Kui soovite oma veebisaiti hostida oma domeeni registripidajal ja vajate veebisaidi loomise komplekti, võrguturunduse ja e-kaubanduse tööriistu, võib 123-reg.co.uk olla kõik-ühes lahendus kõigile teie veebivajadustele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map