HostGator ülevaated

HostGator on veel üks suur nimi veebimajutussektoris, tegutsedes 2002. aastast. Ettevõtte asutas Brent Oxley, kes alustas sel ajal kolme serveriga. 2009. aastaks on ettevõte jõudnud enam kui 200 000 kliendini, kasvades kiiresti välja nende Houstoni kontor ja sundides neid laienema uude 100 000 ruutjalga kontorisse Austinis, Texases. 2012. aastal omandas ettevõtte EIG, kes ostis koos BlueHosti ja iPage’iga ka viimastel aastatel teisi suuri hostimisettevõtteid..


HostGator on populaarseks saanud tänu oma hea hinnaga jagatud hostimisplaanidele ja parima kvaliteediga toele. Lisaks taskukohasetele jagatud plaanidele on HostGatoris saadaval ka muid hostimistüüpe, nagu edasimüüja, virtuaalsed privaatserverid, spetsiaalne hostimine ja domeeni registreerimine.

Kas soovite HostGatorit osta? Parima allahindluse saamiseks leidke uusimad töötavad HostGatori kupongid.

HostGator on juba pikka aega olnud tuntud kui taskusõbraliku hostimise pakkuja tänu nende kõikehõlmavale jagatud hostimise plaanidele. Täna on HostGatori hostimisteenused palju mitmekesisemad ja hõlmavad ka esmaklassilisi hostimisvõimalusi, nimelt VPS-i, pilve- ja pühendatud hostimisteenuseid. HostGator kutsub oma funktsioonirikka ja hõlpsasti kasutatava hostimisplaani kaudu üles vaatama paljusid sihtrühmi. Lisaks hostimisele pakub pakkuja ka domeeni registreerimist ja domeeni privaatsusteenuseid.

HostGatori ülevaade

HostGator pole selles valdkonnas uus, tegelikult on see üks veteranide hostimise pakkujatest, kelle nime ei kaota keegi, kes kasutab hostimisteenuseid. Ettevõtte asutas Brent Oxley 2002. aastal ja vaatamata tagasihoidlikule algusele on ettevõte täna uhke oma serverites üle 9 000 000 domeeni hostimise. 2012. aastal omandas ettevõtte Endurance International Group, mis on üks suurimaid hostikonglomeraate maailmas.

Plaanid & HostGatori plaanide hinnakujundus

HostGatoris leiate mitu jagatud hostimise plaani, pilves hostimist, VPS-i hostimist, spetsiaalset serverit ja isegi edasimüüjate hostimisplaane.

Jagatud hostimiskavad algab Hatchlingi plaani korral 2,75 dollarist kuus. On veel kaks jagatud hostimiskava – beebiplaan ja äriplaan – mõlema reklaamiperioodi vältel on hind 5,95 dollarit kuus. Kõigil jagatud plaanidel on mõõtetu ribalaius ja ühe klõpsuga installimine. Piiramatu domeenide majutamine ühel kontol on ette nähtud ainult väikelaste ja äriplaanide jaoks.

hostgator-jagatud-hostimine-ülevaade

Skaalautuvad pilve hostimise plaanid alustades 4,95 dollarist kuus ja ulatudes 9,95 dollarini kuus, ettevõtte pilveplaan pakub piiramatu domeenide majutamist ühel kontol, 6 GB mälu, 6 tuuma protsessorit ja tasuta privaatset SSL-i ja IP-d.

hostgator-pilv-hostimine-ülevaade

WordPressi pilvemajutus – kui soovite oma WordPressi ajaveebi või veebisaiti kiirendada, peaksite kindlasti proovima mõnda HostGatori WordPressi pilve hostimise kavast. Selle plaani kohaselt laaditakse teie sait 2,5 korda kiiremini nende pilve hostimise arhitektuuri, CDN, mitme vahemälukihi ja madala tihedusega serverite tõttu. Plaan Baby Cloud on kõige populaarsem, kuna see võimaldab majutada piiramatuid domeene.

hostgator-wordpress-cloud-hosting-ülevaade

VPS-i hostimiskavad HostGatoris on ühed kõige odavamad tööstuses, hinnad ulatuvad 19,99 dollarist kuus kuni 39,95 dollarini kuus. Ressursside osas saate kuni 8 GB RAM-i, 4 südamiku protsessorit, 240 GB kettaruumi ja 3 TB ribalaiust. Ka need plaanid on skaleeritavad, mis tähendab, et saate oma saidi kasvavate nõudmistega sammu pidamiseks lisada ressursse kohe.

hostgator-vps-hostimine-ülevaade

Pühendatud serverid saab osta Linuxi või Windows OS-iga ning saate valida poolhalduse ja täielikult hallatud suvandite vahel. Lisaks on kõigil serveritel 3 pühendatud IPv6 IP-d ja DDoS-kaitse.

hostgatorile pühendatud-hostimine-arvustus

Algtasemel spetsiaalse serveri hind on 119 dollarit kuus ja sellel on järgmised andmed: Intel Xeon-D protsessor 4 tuuma / 8 keermega, 8 GB muutmälu, 1 TB kõvaketas ja mõõtetu ribalaius. HostGatori kõige kallima serveri hind algab 149 dollarist kuus ning sellel on 32 GB RAM, 1 TB SSD ja mõõtetu ribalaius..

Windowsipõhine hostimine pole ainult pühendatud serverite jaoks, HostGator pakub teile võimalust osta ka Windowsi põhiseid jagatud hostimiskavasid alates 4,47 dollarist kuus. Selle kategooria plaanides on piiramatu kettaruum, mõõtetu ribalaius ja komplektis on Pleski juhtpaneel.

Edasimüüja plaanid Alustage 19,95 dollarist kuus 60 GB mälumahu, 600 GB ribalaiuse ja piiramatu domeenide hostimise eest. cPaneli, WHM ja WHMCS litsentsid on iga paketiga kaasas.

hostgator-edasimüüja-hostimine-arvustus

HostGatori hostimisfunktsioonid

HostGatori hostikavad on pakutud hämmastavate funktsioonide ja tasuta pakkumistega, muutes need tööstuse kõige ümaramaks hostimisplaaniks. Ilma täiendava vaevata on siin HostGatori hostimisfunktsioonid tühistatud:

 • Windowsi ja Linuxi põhised hostimiskavad;
 • Plesk, cPanel, WHM & WHMCS-i litsentsid tasuta;
 • 45-päevane raha tagasi garantii;
 • 99,9% tööaja garantii;
 • Tasuta migreerimisteenused (sh domeen, veebisait, MySQL-i ülekanne ja skriptide ülekandmine);
 • Rakenduste hostimine (WordPress, Joomla, Drupal, Magento);
 • Toetatud lai programmeerimiskeel (CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL);
 • SSH-juurdepääs & täielik juurjuurdepääs;
 • Tasuta veebisaidirenduri tööriist;
 • SEO tööriistad;
 • Hallatud ja osaliselt hallatud serveri valikud;
 • Iganädalased varukoopiad väljaspool saiti;
 • Mõnede plaanidega kaasas tasuta pühendatud IP-d ja SSL-id;
 • Kassas saab osta lisandmooduleid (CodeGuard, SiteLock, GSuite, Domain Privacy);
 • Skaleeritavad hostimiskavad;
 • Tasuta turunduskrediidid (Google AdWords, Yahoo / Bing);
 • 24 x 7 tugi;
 • Mõne plaani korral on saadaval HDD ja SSD salvestusvõimalused.

HostGatori Uptime Record & Etendus

Nagu me varem mainisime, pakub HostGator nende ühiste plaanide jaoks 99,9% -list tööaja garantii. Nende tööaja testimiseks oleme HostGatoriga loonud testveebisaidi ja hakanud mõõtma rakenduse Uptime kasutamist UptimeRobot. Oleme seda veebisaiti jälginud rohkem kui aasta ja jõuame järeldusele, et nende garantii on tõepoolest tõene. Tegelikult on nad nii stabiilsed ja usaldusväärsed, et ületavad nende garantiisid.

Siin on ekraanipilt tõestuseks:

hostgator uptime 2018 jaanuar

HostGator Uptime – jaanuar 2018

Viimase 30 päeva jooksul kogesime 2 minutit aega. Nagu võite märgata, on serveri reageerimise aeg vaid 79 ms.

Vastavalt Pingdom laadimisaeg on 371 ms, mis on kiirem kui 98% teistest testitud veebisaitidest.

hostgaatori kiiruskatse pingdom

HostGatori jõudlus – testitud Pingdomiga

Kõigist ülaltoodud testitulemustest järeldatakse, et HostGator on usaldusväärne ja pakub suure jõudlusega teenust.

HostGatori klienditugi

HostGatori klienditoe kanalid hõlmavad tasuta telefonitoetust, reaalajas vestlust ja meilipõhist tuge. Ulatuslik teadmistebaas on saadaval ka klientidele, kellele on avatud väike eneseabi. Kogukonna tugi on saadaval HostGatori foorumil, kus saate sirvida üle 330 000 lõime ja saada üle 200 000 liikme ülevaate.

hostgaatori veebipõhine tugi

Hoolimata paljudest saadaolevatest tugivõimalustest on HostGatori klienditugi nii kiidetud kui ka kritiseeritud, kuid see pole nende suure kliendibaasi tõttu üllatav.

Plussid & Miinused HostGator

HostGator on väljakujunenud ja populaarne hostimisteenuste pakkuja funktsioonirikaste hostimiskavadega, mis hõlmavad enamikku hostimisvajadusi. Vaatamata sellele vaatame, millised on HostGatori plussid ja miinused.

Plussid

 • Linuxi ja Windowsi hostimisvalikud
 • 45-päevane raha tagasi garantii
 • Funktsioonirikkad hostimiskavad
 • Tasuta rändeteenused
 • cPaneli ja Pleski litsents

Miinused

 • Pikad kohustuste perioodid, et saada soodustusi hinnast (nt 36 kuud)
 • Ühtegi tasuta domeeni pole jagatud hostimisplaaniga

HostGator pakub kuude kaupa plaane, kuid madalamate hindade nautimiseks peate võib-olla võtma endale HostGatorisse pühendumise tõsiselt. See ei pruugi sobida klientidega, kellele ei meeldi sattuda müüjate lukustusvõimalustesse.

Usaldusväärsuse osas lubab HostGator hoida teie saiti töövalmis ja käitada 99,9% ajast. Nende 45-päevane raha tagasi garantii on ka tööstuse keskmisest kõrgem, andes teile piisavalt aega oma teenuste proovile panemiseks.

HostGatori ülevaate järeldus

HostGator on väljakujunenud esinemine veebimajutusteenuste valdkonnas, mis on muutumas üha konkurentsivõimelisemaks ja isegi rahvarohkeks. Lisaks pikkadele kohustuste perioodidele on HostGatori hostimisplaanid populaarsed kaasnevate võimaluste ja tasuta pakutavate funktsioonide poolest. Nad pakuvad mitmekesist hostimiskavade komplekti, mis on üles ehitatud mastaapsust silmas pidades, koos asjaoluga, et nad pakuvad ka domeeni registreerimist ja domeeni privaatsusteenuseid. See teeb neist sobiva valiku neile, kes soovivad, et nende domeen ja veebisait hostitaks sama teenusepakkuja juures.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map