Geriausias „WordPress“ svetainių, turinčių 5000 kasdienių lankytojų, priegloba

geriausias „WordPress“ priegloba - 5000 lankytojų per dieną


Ar ieškote gero prieglobos plano, kuris atitiktų jūsų svetainės poreikius? Jei jums priklauso svetainė, kurioje naudojama „WordPress“, tada jūs skaitote tinkamą straipsnį. Čia kalbėsime apie 3 geriausius „WordPress“ svetainių, kurios kasdien lankosi maždaug 5000 lankytojų, prieglobos planus.

Kaip matote, šis straipsnis nėra skirtas pradedančioms svetainėms, turinčioms daug mažiau lankytojų. Jei tik dar tik pradedate, geriausia, jei patikrinsite kitus šaltinius, kuriuose pateikiami prieglobos planai, kurie tinka mažesnėms svetainėms.

Pirmas dalykas, kurį turime žinoti, koks prieglobos būdas yra geriausias naudojant svetainę, kurioje kasdien lankosi maždaug 5000 lankytojų?

 1. „InMotion“ – „VPS 1000HA-S“
 2. „HostGator“ – Snappy 4000 VPS
 3. „BlueHost“ – Patobulinta VPS

Ideali prieglobos paslauga didelio srauto „WordPress“ svetainei

Internete yra daugybė prieglobos galimybių, kurias galėjote pasirinkti. Pavyzdžiui, čia yra tik keletas iš jų: bendrasis priegloba, VPS priegloba, specialusis priegloba, valdomų WP priegloba, perpardavėjų priegloba ir kitos versijos taip pat.

Populiariausia prieglobos paslauga, kuri patinka daugeliui žmonių, vadinama „Shared hosting“. Kiekviena hostingo įmonė siūlo šią paslaugą. Bet ar tai tinka jūsų poreikiams? Trumpas atsakymas yra NE. Perskaitykite toliau ir sužinokite, kodėl taip yra.

Bendras priegloba naudinga mažesnėms svetainėms, kuriose nėra per daug kasdienių lankytojų. Jei savo svetainėje kasdien lankotės maždaug 5000, pasidalijamąjį prieglobą vargu ar pavyks su tuo sutvarkyti. Priežastis yra procesas, kurį pasidalijamasis priegloba naudoja tinklalapiui valdyti.

Iš esmės kiekvienoje svetainėje, kurioje naudojama bendro naudojimo priegloba, naudojami riboti ištekliai. Taip yra todėl, kad bendra priglobta svetainė yra bendrinti turimus išteklius su kitomis svetainėmis tame pačiame interneto serveryje. Paprasčiau tariant: turimi ištekliai yra padalijami vieno interneto serverio vartotojams. Dėl šios priežasties sunku suvaldyti 5000 kasdienių svetainės lankytojų.

Bet dabar, kai jūs žinote, kodėl pasidalijamasis priegloba netinka jums (didesnei svetainei), kurią prieglobos paslaugą turėtumėte pasirinkti? Gali būti daug pasirinkimų, tačiau geriausias yra vadinamas VPS priegloba. Dabar pamatysime, kodėl:

kas yra-vps-talpinimas-WordPress

Kas yra VPS talpinimas?

VPS reiškia virtualų privatų serverį. Pavadinimas kalba pats už save: iš esmės jūs turite savo asmeninį virtualų serverį, kuris bus naudojamas tik jūsų svetainei. Jums nereikia dalintis ištekliais su kitais, kaip ir naudojant ankstesnę prieglobos versiją.

Bet ar tai reiškia, kad visą serverį turite tik sau? Ne, tai neveikia taip. Naudodamiesi VPS priegloba jūs iš esmės išsinuomokite dalį serverio tik sau. WP svetainei, kurioje kasdien lankosi apie 5000 lankytojų, tai yra viskas, ko jums reikia.

Dedikuotas priegloba suteikia jums visą serverį tik asmeniniam naudojimui. Bet šiuo metu jums nereikia tokių išteklių. VPS pakanka. Vėliau pamatysite, kodėl.

Aš minėjau, kad mes kalbėsime apie 3 geriausius WP svetainių, kuriose kasdien lankosi 5000 lankytojų, prieglobos planus. Visi šie 3 planai bus valdomi VPS talpinimo paslaugomis. Mes padengsime 1 3 skirtingoms įmonėms, kad suteiktumėte gerą galimybę išsirinkti tinkamą kandidatą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Svarbu, kad jie būtų valdė planus, nes tokiu būdu visą serverio valdymą (backend darbą) atlieka įmonė. Tokiu būdu jums nereikia turėti daug techninių žinių, kad galėtumėte priglobti savo svetainę.

Neturėdami ką paminėti, pereikime toliau ir pakalbėkime apie pirmąjį mūsų kandidatą, vadinamą „InMotion Hosting“:

1. „InMotion“ talpinimas

inmotion-best-hostingas-wordpress-5000-lankytojai

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ yra pirmaujanti interneto prieglobos įmonė, siūlanti daugybę prieglobos galimybių. Tačiau šiame straipsnyje pamatysime tik tai, kokį VPS prieglobą jis siūlo.

Kaip ir dauguma kitų kompanijų, „InMotion“ taip pat pateikia 3 skirtingus valdomus VPS talpinimo planus. Pirmiausia pateiksiu sąrašą kai kurių funkcijų, kurios yra įtrauktos, nesvarbu, kurį planą pasirinksite:

 • „cPanel“ – tai pramonės standarto valdymo pultas, naudojamas svetainės prieglobai. Verta žinoti, kad „InMotion“ veikia su ja, todėl jums nereikia jaudintis dėl sudėtingo svetainių tvarkymo.
 • Palaikymas daugeliui žiniatinklio programų, tokių kaip „WordPress“ ir „Magento“. Tai puiki žinia, nes jūs turite WP pagrįstą svetainę.
 • Jokių prastovų perkeliant svetainę. Kadangi turite svetainę, kurioje yra tūkstančiai lankytojų, į tai svarbu atkreipti dėmesį.
 • Visų serverių SSD diskai. Tai nepaprastai svarbu, kai kalbame apie interneto prieglobą, nesvarbu, koks jos tipas. SSD atmintinė yra net 10 ir 20 kartų greitesnė nei tradicinės HDD atminties. Jei norite, kad krovimo laikas būtų greitas, turite ieškoti žiniatinklio prieglobos, siūlančios šią funkciją.
 • Optimizuotos „WordPress“ konfigūracijos padidina srautą ir pagerina svetainės veikimą.

Pažvelkime į vieną iš jų siūlomų VPS planų:

VPS – 1000HA-S: Tai yra pirmasis ir labiausiai prieinamas „InMotion“ VPS talpinimo planas. Kaina yra 27,99 USD / mėn., Jei mokate už 2 metus iš anksto. Kas mėnesį tai kainuoja 39,99 USD. Ką gausite už šią kainą? Leiskite man pasakyti, kad šiame pakete yra daug funkcijų ir išteklių. Tačiau paanalizuokime šiek tiek:

 • Pirma, jūs gaunate 75 GB SSD atminties tik savo svetainei.
 • Kad jis veiktų greitai ir efektyviai, jie suteikia 4 GB RAM ir 4 TB pralaidumo. Šis pralaidumas leis lengvai dirbti su 5000 kasdienių lankytojų.
 • Taip pat saugos sumetimais yra nemokamas SSL sertifikatas.
 • Nemokamas domeno vardas, jei mokate bent už 6 mėnesius į priekį.
 • Neribota el. Pašto paskyra.
 • 3 skirti IP adresai.
 • Palaikymas neribotoms svetainėms.

Antrasis ir trečiasis planas suteiks jums dar daugiau išteklių, tačiau 5000 kasdienių lankytojų to yra daugiau nei pakankamai.

2. „HostGator“

hostgator-best-wordpress-hostingas-high-srautas-5000

„HostGator“

„HostGator“ yra amerikiečių įmonė, gerai žinoma dėl savo prieglobos paslaugų tarptautiniu mastu. Jie parduoda save kaip pigių hostingo paslaugų teikėją, teikiantį puikias paslaugas. Ir tai visiškai tiesa. Jie turi labai konkurencingas daugelio hostingo planų (ypač bendro naudojimo), turinčių naudingų funkcijų, kainas.

Dabar apžvelgsime jų pateiktą VPS prieglobą. Kaip ir ankstesnis mūsų kandidatas, „InMotion“, „HostGator“ taip pat pateikia 3 atskirus VPS talpinimo planus. Tačiau šiuo atveju mes apžvelgsime tai, kas antra planas turi pasiūlyti (ne pirmąjį). Antrasis planas yra geriausias, jei žiūrite į kainą ir ypatybes, kitaip tariant, jis yra pats pagrįstiausias iš 3 planų.

Šis planas vadinamas Snappy 4000 ir tai yra pats „HostGator“ rekomenduojamas produktas. Jį galite įsigyti už mėnesinį 39,95 USD mokestį. Ką jis jums suteikia už tokią kainą? Pamatysime žemiau:

 • Norėdami saugoti visus duomenis savo svetainėje (-se), jie suteikia jums 165 GB SSD atminties.
 • Norėdami greitai ir efektyviai apdoroti kiekvieną užklausą, pakuotėje taip pat yra 2 procesoriaus branduoliai ir 4 GB RAM.
 • 5000 kasdienių lankytojų jums taip pat reikia didelio pralaidumo, kurį jums suteikia šis planas: 2 TB pralaidumui.
 • Čia taip pat pridedami 2 IP adresai.
 • Visa prieiga prie šaknies, palaikant „MySQL“, PHP, „Perl“, „Python“ ir „Ruby“.
 • VPS ugniasienė ir DDoS apsauga.
 • Visiškas pritaikymas naudojant „cPanel“ svetainės valdymui.
 • Įvairiose žiniatinklio programose, pavyzdžiui, „WordPress“ ir kitose turinio valdymo sistemose (CMS), diegimas vienu mygtuko paspaudimu. Tai patogus pasirinkimas, nes savo svetainėje naudojate „WordPress“.
 • Automatinės savaitinės atsarginės kopijos, kurias sukuria pagrindiniai kompiuteriai, kad jūsų svetainė būtų saugi, jei kas nors nutiktų.

Kaip jau sakiau, šis VPS planas yra pats populiariausias „HostGator“ pasiūlyme. Jei norite, galite pažiūrėti į kitus 2, tačiau „Snappy 4000“ turėtų pasirūpinti visais jūsų poreikiais.

3. „BlueHost“

„bluehost“ - geriausias priegloba - „WordPress“ svetainė - didžiulis srautas

„BlueHost“

„Bluehost“ yra vienas ryškiausių žiniatinklio prieglobos verslo žaidėjų. Milijonai svetainių priglobiami naudojantis viena iš jų teikiamų paslaugų. Kaip ir daugelis jo konkurentų, „Bluehost“ taip pat teikia įvairių tipų žiniatinklio prieglobą, iš kurių populiariausia yra bendro naudojimo priegloba.

Tačiau VPS priegloba iš „Bluehost“ taip pat yra labai populiari. Norėdami sužinoti, kodėl, mes pažvelgsime į tai, ką jie siūlo. Kaip ir kiti 2 mūsų sąrašai, „Bluehost“ taip pat pateikia 3 skirtingus VPS talpinimo planus. Tas, kurį patikrinsime, yra antrasis, vadinamas Patobulinta.

Šis planas kainuoja 29,99 USD / mėn. Ir leidžia naudoti viską, kas reikalinga tinklalapiui, kuriame kasdien lankosi maždaug 5000 lankytojų, tvarkyti. Pavyzdžiui, jūs gaunate visas šias privilegijas:

 • 60 GB SSD atminties.
 • 2 procesoriaus branduoliai su 4 GB laisvosios atminties, kad būtų galima apdoroti visas užklausas serveryje.
 • Jie suteikia jums 2 TB pralaidumo, kad galėtumėte dirbti su 5000 kasdienių lankytojų iš karto.
 • Taip pat pakuotėje pridedamas 1 nemokamas domenas visiems metams.
 • 2 IP adresai.
 • Nemokamas SSL sertifikatas jūsų svetainei apsaugoti.
 • 24/7 palaikymas. „Bluehost“ palaikymas yra gerai žinomas dėl efektyvumo ir operatyvumo. Jei tai yra kažkas, ką turite turėti, tada „Bluehost“ nenuvils.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išvada

Dabar, kai pasiekėme savo straipsnio pabaigą, turėtumėte gerai apsvarstyti, koks prieglobos tipas yra tinkamiausias darbui su 5000 kasdienių lankytojų WP svetainėje..

Vienintelis likęs žingsnis yra tai, kad jūs galite pasirinkti VPS prieglobos planą iš mūsų sąrašo. Nesvarbu, kurį pasirinksite, jūs neturėtumėte suklysti. Visi 3 mūsų kandidatai yra aukščiausio lygio VPS šeimininkai, kuriais naudojasi milijonai žmonių visame pasaulyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map