5 geriausios interneto svetainės, skirtos mažo verslo tinklalapiams

geriausias-mažas verslas-svetainė-talpinimas-2019 m


Labai svarbu surasti geriausią savo mažo verslo interneto prieglobos paslaugų teikėją ir jums reikia šiek tiek laiko priimti teisingą sprendimą. Sukūrę savo svetainę ar internetinę parduotuvę turite įsitikinti, kad ji bet kuriuo metu veiks nepriekaištingai ir kad jūsų žiniatinklio priegloba sugebės padengti srautą, kurį galite sugeneruoti..

Kadangi mes kalbame apie mažą verslą, jums greičiausiai nereikės daug serverio vietos ar net energijos, tačiau vis tiek turite įsitikinti, kad pasirinkote patikimą pagrindinį kompiuterį, galintį patenkinti jūsų poreikius. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie bendrojo prieglobos galimybes ir kaip išsirinkti jums tinkamiausią, o po to aš atkreipsiu dėmesį į kai kuriuos mano mėgstamiausius internetinius kompiuterius ir papasakosiu, kodėl turėtumėte juos pasirinkti.

Pirmiausia leiskite parodyti jums savo geriausių žiniatinklio prieglobos smulkiajam verslui sąrašą:

Prieglobos įmonė
Akcijos kaina

1geriausia smulkaus verslo interneto priegloba3,99 USD / mėn
2geriausias pigių mažų įmonių priegloba1,99 USD / mėn
3geriausias „WordPress“ smulkaus verslo talpinimas3,95 USD / mėn
4geriausia verslo interneto priegloba3,95 USD / mėn
5patikimas smulkaus verslo priegloba5,00 USD / mėn

Kas yra bendro hostingo planai?

Bendras priegloba, kaip rodo pats pavadinimas, reiškia, kad kelios svetainės naudojasi vienu serveriu. Daugeliu atvejų jūs nežinote, kas yra jūsų serverio kaimynai, ir gausite tam tikrą kiekį išteklių, kuriuos galėsite naudoti. Visa tai apibrėžia jūsų prieglobos paketas, nes yra įvairių variantų, net jei nuspręsite eiti su bendro naudojimo prieglobos planais.

paaiškinta bendro interneto priegloba

Privalumai

Yra daugybė pranašumų naudojant bendrą prieglobą ir akivaizdžiausias yra kaina. Bendri prieglobos planai yra pigiausias prieglobos pasirinkimas, kas yra logiška, nes visas išlaidas dalijatės su kitomis svetainėmis.

Tai yra geriausias pasirinkimas ir pradedantiesiems, ne tik mažoms įmonėms, ir jums tikrai nereikia jaudintis dėl savo svetainės, net jei pradėsite generuoti daugiau srauto, nei tikėjotės, nes visada galėsite atnaujinti savo planą keliais paprastais būdais. žingsniai. Jums gali atrodyti, kad pasidalijamasis priegloba nesuteiks jums pakankamai išteklių, tačiau yra daugybė variantų, kurie garantuos jums stabilumą, net kai dalijatės ištekliais su kitais.

Kitas pranašumas, atsirandantis naudojant bendrinamus prieglobos planus, yra tai, kad jums nereikės jaudintis dėl priežiūros jūsų serveryje, nes tai paprastai daro prieglobos įmonė. Nepamirškite, kad taip pat gausite įmontuotą „cPanel“, bent jau su dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių, todėl pradedantiesiems bus daug lengviau valdyti savo svetainę, taip pat tiems, kurie neturi daug techninių žinių. patirtis ar žinios.

Trūkumai

Žinoma, kadangi jūs dalijatės serverio ištekliais su daugeliu kitų vartotojų, galite tikėtis tam tikrų trūkumų. Pvz., Dažnai atsitiks, kad krovimo laikas yra šiek tiek lėtesnis nei naudojant kitas prieglobos parinktis, pavyzdžiui, dedikuotus ar VPS planus. Kitas dalykas, kuris gali nutikti, yra serverio perkrautas krūvis ir lėtesnis veikimas ar net prastovos. Lėtesni pasirodymai taip pat gali įvykti, jei padidinsite aktyvumą savo svetainėje ir pradėsite generuoti daugiau srauto, tačiau, kaip jau minėjome, visada galite atnaujinti savo planą, jei taip atsitiks..

Kitas trūkumas, atsirandantis dėl bendrojo hostingo, yra tinkinimo parinkčių trūkumas. Tačiau tai tikriausiai nėra reali daugelio vartotojų problema, ypač jei jie neturi daug techninių žinių ir todėl jiems tikrai nereikia tinkinimo parinkčių. Galbūt taip pat nerimaujate dėl saugumo, nes nežinote, su kuo dalijatės serveriu, ir jums gali kilti pavojus iš kaimynų.

Kaip pasirinkti žiniatinklio prieglobą smulkiajam verslui?

Kaip jau minėjome, net nusprendę, kad norite naudoti bendro naudojimo planą, vis tiek turite pasirinkti geriausią variantą pagal savo poreikius. Tai reiškia, kad turite atsižvelgti į tam tikrus veiksnius, kurie skiriasi priklausomai nuo žiniatinklio prieglobos, taip pat į skirtingus bendrojo prieglobos planus, kuriuos teikia viena interneto prieglobos įmonė..

Patikimumas

Net ir turėdami nedidelį verslą, prastova jūsų svetainėje gali jums kainuoti brangiau, nei jūs galite pamanyti. Štai kodėl jūs turite įsitikinti, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas yra patikimas ir ne mažiau kaip 99,5 proc. Įsitikinkite, kad patikrinote pretenzijas dėl kiekvienos jūsų priimamos žiniatinklio prieglobos.

Pagalba klientams

Klientų palaikymas yra labai svarbus, ypač smulkaus verslo ir naujų svetainių savininkams, kurie neturi daug žinių apie technologijas. Turėtumėte įsitikinti, kad norima naudoti žiniatinklio priegloba turi visą parą veikiantį klientų palaikymą, taip pat turėtumėte perskaityti vartotojų komentarus ir apžvalgas, jei norite įsitikinti, kad jūsų žiniatinklio priegloba teikia gerą klientų palaikymą, kuris gali padėti jums susidoroti su problemos, kurios tikriausiai kils.

Naujovinimo parinktys

Kaip jau minėjau, prieglobos plano atnaujinimas turėtų būti lengvas, paprastas ir prieinamas jums bet kuriuo metu. Taip yra daugumos žiniatinklio prieglobos atveju, tačiau vis tiek turite į tai atkreipti dėmesį, nes niekada nežinote, kiek augs jūsų verslas, o jei jis išaugs, turite būti pasirengę ir turėti galimybę atnaujinti prieglobos planą, kad tvarkytų padidėjęs eismas.

funkcijos

Turėtumėte atsižvelgti į visas savybes, kurias jus domina bendrasis hostingo planas. Pvz., Turėtumėte įsitikinti, kad galėsite naudoti populiaraus atvirojo kodo TVS, pavyzdžiui, „WordPress“, vienu spustelėjimu, diegimą, nes tai leis tinkinti savo svetainę ir ją suprojektuoti taip, kaip norite. Taip pat pažiūrėkite, kaip atrodys žiniatinklyje esantis valdymo skydelis, jei einate su tam tikra žiniatinklio priegloba. Ji turi būti paprasta ir lengvai naudojama, kad galėtumėte tvarkyti savo sąskaitą be jokių problemų.

Dabar, kai žinote, kaip išsirinkti geriausią žiniatinklio prieglobos planą pagal jūsų poreikius, pažvelkime į keletą geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kad jums nereikėtų valandų valandas praleisti ieškant skirtingų variantų.

„InMotion“ talpinimas

Apsilankykite svetainėje »

inmotion geriausias smulkaus verslo priegloba„InMotion“ yra vienas populiariausių nepriklausomų kompiuterių visame pasaulyje. Jie buvo įkurti 2001 m. Ir nuo to laiko jiems pavyko pakankamai išaugti, kad būtų laikomi pagrindiniais žiniatinklio prieglobos žaidėjais.

Bendri prieglobos planai

„InMotion“ teikia tris bendro hostingo planus – „Launch“ (7,99 USD / mėn.), Kurie palaiko dvi svetaines ir leidžia turėti net šešis domenus; Galia (9,99 USD / mėn.), Kuri suteikia jums šešias svetaines ir iki 26 domenų; „Pro“ (15,99 USD / mėn.), Leidžianti turėti tiek svetainių ir domenų, kiek norite. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad kainos, kurias aš rodiau, yra tik už metinę prenumeratą. Taip pat „InMotion“ dažnai siūlo nuolaidas. Pvz., Šiuo metu jų bendrojo prieglobos planai yra beveik 50 proc. Nuolaidų, taigi, jei galvojate apie bendrojo prieglobos naudojimą, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pasinaudoti šia galimybe, kol ji truks..

funkcijos

Ši žiniatinklio priegloba turi daug nepaprastai naudingų funkcijų. Pvz., Galite su jais įsteigti elektroninės komercijos parduotuvę arba „WordPress“ svetainę. Jie suteiks jums daugybę galimybių tinkinti savo svetainę tiek, kiek norite. Jie taip pat suteikia 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei jums nepatinka jų paslaugos, todėl tai iš esmės yra nerizikinga galimybė. Taip pat yra daugybė nemokamų priedų, kuriais galite naudotis, ir jums nereikia jaudintis dėl jų našumo, nes jų veikimo laikas yra gana stabilus ir garbingas – 99,99% jų veikia ir be didelių prastovų iki šiol..

Nepaisant to, kad jie turi daugybę puikių funkcijų ir pasirinkimo variantų, jie taip pat turi vieną esminį trūkumą – jie nesiūlo bendro Windows prieglobos planų.

Klientų aptarnavimas

„InMotion“ rūpinasi savo klientais ir tai parodo jų klientų aptarnavimo srityje. Galėsite kalbėtis telefonu su jų klientų aptarnavimo personalu arba užmegzti internetinius pokalbius, jei tam norite. Jums gali tekti net kalbėti su jais pirmą kartą suaktyvinus savo sąskaitą. Jei tai padarysite, pamatysite, kad jie yra labai greiti ir naudingi. Žinoma, klientų aptarnavimas, kurį teikia šis žiniatinklio priegloba, yra prieinamas visada, visą parą.

„iPage“

Apsilankykite svetainėje »

ipage geriausias smulkaus verslo prieglobaŠi žiniatinklio priegloba pradėjo veikti 1998 m. Dabar jie turi biurus šešiose pasaulio vietose ir aptarnauja daugiau nei milijoną svetainių, naudodamiesi savo dviem duomenų centrais, esančiais JAV. Jie turi daug pranašumų, tačiau yra vienas pigiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų, ko gero, didžiausias iš jų.

Bendri prieglobos planai

„IPage“ teikia daug bendro bendro naudojimo prieglobos planų variantų. Tiesą sakant, jie teikia tik vieną, „Linux“ pagrįstą prieglobos planą, vadinamą „Essential“, kurio kaina yra 11,95 USD per mėnesį (nors šiam planui ne kartą siūlomos nuolaidos, šiuo metu yra pasiūlymas pasirašyti šį planą už 1,99 USD). per mėnesį (jei esate pirmą kartą klientas). „iPage“ taip pat neturi mėnesinių mokėjimo galimybių; jų prieglobos planus galite įsigyti tik pagal metinę sutartį.

Šis prieglobos planas „Essential“ siūlo neribotą vietos diske ir el. Pašto adresus bei mėnesinį duomenų perdavimą. Jie taip pat teikia keičiamą pralaidumą, neribotą „MySQL“ duomenų bazių ir nemokamą domeną metams. Taip pat yra keletas įrankių, leidžiančių kurti savo svetainę, taip pat šimtai temų ir šablonų. Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Saugumas ir klientų aptarnavimas

Kita sritis, kurioje „iPage“ išsiskiria iš konkurentų, be pigiausios kainos, yra saugos priemonės. Nepriklausomai nuo pasirinkto prieglobos plano, gausite „SiteLock“ saugos parinktį, kuri gali išgelbėti jūsų svetainę nuo netikėtų saugumo pažeidimų. Tai atliekama reguliariai tikrinant ieškant galimai kenksmingų kenkėjiškų programų problemų. Kai kurie planai taip pat numato automatinį šių kenksmingų grėsmių išvalymą, o kituose numatomi tik pranešimai apie galimas problemas. Jie taip pat naudoja užkardą, kuri apsaugo nuo galimo saugumo nutekėjimo, taip pat kasdienes atsargines kopijas, kurios paprastai papildomai apmokestinamos daugelyje kitų interneto prieglobų..

„iPage“ teikia klientų palaikymą tiesioginiuose pokalbiuose telefonu ir el. laiškais. Jie yra labai veiksmingi ir naudingi. Jie visada išsamiai išspręs visas jūsų problemas ir visada atsakė į visus mano klausimus be žagsėjimo.

„BlueHost“

Apsilankykite svetainėje »

geriausias „bluehost“ smulkaus verslo prieglobaTai viena populiariausių interneto prieglobos kompanijų pasaulyje ir tai nėra atsitiktinumas. Jie turi keletą nuostabių pasiūlymų, ypač kai kalbama apie bendro naudojimo hostingo planus mažų įmonių savininkams.

Bendri prieglobos planai

„BlueHost“ turi tris bendrus prieglobos planus, kuriuos galite pasirinkti, ir visi jie kainos atžvilgiu yra gana konkurencingi su kitais interneto pavaduotojais. Pirmasis planas vadinamas pagrindiniu planu, jo kaina yra 3,49 USD / mėn. Su ja jūs gausite vieną unikalų domeną, 50 GB internetinės erdvės ir neribotą pralaidumą. Kitas planas vadinasi „Plus“ ir kainuoja 5,95 USD / mėn. Šis planas leidžia jums priglobti neribotą skaičių svetainių ir taip pat suteikia neribotą interneto erdvę ir pralaidumą. Paskutinis „BlueHost“ pasiūlytas bendro naudojimo prieglobos planas yra „Pro“. Šis planas pateikiamas su skirtu IP ir kitomis panašiomis privilegijomis, be neriboto domenų skaičiaus ir, be abejo, neribotos atminties vietos ir pralaidumo. Šis planas kainuoja 13,95 USD / mėn.

Saugumas

„BlueHost“ turi vieną iš patikimiausių saugos funkcijų tarp visų žiniatinklio prieglobų ir tai yra didelis pliusas, ypač jei turite mažą įmonę ir norite būti tikri, kad jūsų svetainė yra saugi. Pvz., „BlueHost“ turi tris šlamšto šnipinėjimo įrankius, kurie gali užkirsti kelią šlamštams jūsų svetainėje, taip pat karštųjų nuorodų saugumui. Taip pat galite pasirinkti ir susikurti savo el. Pašto filtrus, sukurti su slaptažodžiu apsaugotus failus ir aplankus, sudaryti IP adresų juodąjį sąrašą ir tt.

Uptime ir klientų aptarnavimas

Ši žiniatinklio priegloba turi vieną geriausių veikimo laiko įrašų ir yra tikrai stabilus ir patikimas pasirinkimas. Tiesą sakant, per keletą mėnesių, kuriuos išbandžiau, prastovų patyriau tik vienu atveju ir tai nebuvo ilgesnė kaip trys minutės.

Taip pat „BlueHost“ siūlo tikrai profesionalų klientų palaikymą, su kuriuo galite susisiekti telefonu, internetiniais pokalbiais ir el. Paštu. Taip pat yra žinių bazė, kurią galite naršyti, jei norite savarankiškai rasti atsakymus į klausimus.

„HostGator“

Apsilankykite svetainėje »

hostgator geriausias smulkaus verslo priegloba„HostGator“ yra 2002 m. Įkurta žiniatinklio prieglobos įmonė, kuri užaugo pakankamai, kad 2012 m. Galėtų būti parduota neoficiali 225 mln..

Bendri prieglobos planai

Kalbant apie bendrą prieglobą, „HostGator“ siūlo tris bendrojo prieglobos planus, skirtus „Linux“ ir „Windows“, o tai yra didžiulis pranašumas. Pirmasis planas vadinamas „Hatchling“ ir pateikiamas su neribota vieta diske, duomenų bazėmis, el. Pašto adresais ir pralaidumu bei vienu domenu. Kainos skirsis priklausomai nuo sutarties trukmės. Pavyzdžiui, „Hatchling“ plano kaina yra 3,95 USD / mėn., Jei jūs prisiregistruojate trejiems metams. Vidutinės pakopos bendrojo prieglobos planas vadinamas „Baby“ ir yra toks pat kaip „Hatchling“ planas, pridedant neribotus domenus. Šio plano kaina yra 5,95 USD per mėnesį už trejų metų sutartį. Aukščiausio lygio „HostGator“ planas yra verslo planas ir gausite papildomų funkcijų, pavyzdžiui, skirtą IP, nemokamą privatų SSL ir pan. Šiuo metu planas taip pat kainuoja 5,95 USD / mėn..

Uptime

„HostGator“ garantuoja 99,99% darbo laiką ir visiškai įvykdo savo pažadą. Aš mėnesį stebėjau jų veikimą, ir per tą laiką jie niekada nenusileido. Nepaisant to, kad tai yra palyginti mažas pavyzdys kartu su kitomis klientų patirtimis, galima drąsiai teigti, kad jų ilgalaikis pažadas yra tas, kuriuo galite pasitikėti.

Klientų aptarnavimas

Ši žiniatinklio priegloba siūlo nepertraukiamą klientų palaikymą telefonu arba per internetinius pokalbius. Nesvarbu, kokį metodą pasirinksite, jus pasitiks draugiškas personalas, pasirengęs duoti viską, kad atsakytų į visus iškilusius klausimus. Išbandžiau abu metodus ir abu kartus mano problemos buvo greitai išspręstos ir išspręstos.

„InterServer“

Apsilankykite svetainėje »

tarptinklinis geriausias mažų įmonių prieglobaTai žiniatinklio prieglobos įmonė, įkurta 1999 m. Ir iš pradžių veikusi kaip virtualios prieglobos sąskaitos perpardavėja. Laikui bėgant jie užaugo ir tapo labai sėkmingu žaidėju tarptautinėje interneto prieglobos rinkoje. 

Bendri prieglobos planai

„InterServer“ teikia tik vieną bendro naudojimo prieglobos planą, kurio kaina yra 5 USD / mėn. Tačiau šią kainą galima numesti, jei pasirašote ilgesnę sutartį ir prisiregistruodami naudojate promo kodus. Vis dėlto, net ir be šių nuolaidų, šis bendro naudojimo prieglobos planas yra vienas pigiausių galimų variantų.

Naudodamiesi šiuo bendro hostingo planu gausite daug naudingų funkcijų, pavyzdžiui, diegimą vienu spustelėjimu ir nemokamą perkėlimo paslaugą. Taip pat visą parą galite naudotis klientų palaikymo tarnyba. Į šį planą įtrauktas neribotas domenų skaičius ir duomenų perdavimas. Taip pat gausite neribotą atminties talpą ir neribotą skaičių el. Laiškų. Su šiuo prieglobos planu yra keletas papildomų privalumų, tokių kaip greičio optimizavimas, savaitinės atsarginės kopijos ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pagalba klientams

Kaip jau žinote, klientų palaikymas gali būti labai svarbus, todėl visada turėtumėte įsitikinti, kad pasirinkote žiniatinklio prieglobos įmonę, kuri palaiko puikų klientų aptarnavimą. Na, naudodamiesi „InterServer“, jūs negalite suklysti, nes jie turi apdovanojimus laimėjusį klientų palaikymą, kurį galite rasti el. Pašto bilietais, pokalbiais ir telefonu.

Jų klientų aptarnavimas yra malonus ir visada pasirengęs padėti jums visais iškilusiais klausimais. Aš paskambinau į jų klientų palaikymo tarnybą ir tai tikrai buvo viena iš pozityviausių klientų aptarnavimo patirties, kurią aš kada nors patyriau.

Uptime

„InterServer“ žada ir pristato 100% galios ir 99,9% tinklo veikimo laiką. Jie taip pat turi visiškai automatinį atleidimą iš darbo, kuris daugelyje situacijų taupo gyvybę. Be šio nuostabaus našumo, kalbant apie veikimo laiką, „InterServer“ taip pat turi daug erdvės augti, nes jų serveriai šiuo metu veikia 50% talpos.

Išvada

Kiekvienam smulkaus verslo savininkui reikalinga svetainė, jei jie nori sėkmingai konkuruoti šioje konkurencinėje rinkoje. Tačiau vien internetinės ar internetinės parduotuvės turėjimo nepakanka. Jūs taip pat turite įsitikinti, kad jūsų svetainė yra tinkamai suprojektuota, lengvai naršoma ir, svarbiausia, visada naudojama. Bet kokios jūsų svetainės problemos gali prarasti pajamas ir daugeliu atvejų prarasti pasitikėjimą savo klientais.

Visa tai lemia labai logišką išvadą – jums reikia kuo geresnio žiniatinklio prieglobos. Tikiuosi, kad mano straipsnis padėjo jums suprasti, kokių svarbiausių dalykų reikia ieškoti interneto prieglobos įmonėje, jei turite nedidelę įmonę. Taip pat tikiuosi, kad mano pasirinktos geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės, teikiančios puikius bendro verslo prieglobos planus smulkioms įmonėms, sutaupė šiek tiek laiko, kol ieškojote tobulo žiniatinklio prieglobos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map