5 geriausi pigūs suaugusiųjų svetainių prieglobos įrankiai

geriausia suaugusiesiems skirta svetainė-talpinimas-2019 m


Kaip jau galbūt žinote, suaugusiųjų tinklalapio niša yra labai prisotinta ir konkurencinga sritis, o norint stengtis ir sulaukti sėkmės, reikia išsiskirti iš likusios konkurencijos. Šios suaugusiųjų svetainės gali pritraukti ir surinkti labai didelį srautą. Štai kodėl vienas iš svarbiausių sėkmingos suaugusiųjų svetainės aspektų yra priegloba. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą patarimų ir gudrybių, taip pat geriausius prieglobos paketus, kuriuos gali įsigyti iš patikimiausių prieglobos paslaugų teikėjų..

Įmonė
Kaina nuo
Pinigų grąžinimas

1Patikimas hostgator hostingas augančioms suaugusiųjų svetainėms2,75 USD / mėn45 dienos
2geriausias suaugusiųjų svetainių priegloba5 USD / mėn30 dienų
3tmdhosting pigaus suaugusiųjų internetinio puslapio talpinimas2,95 USD / mėn60 dienų
4„digitalocean“ biudžeto priegloba suaugusiųjų svetainėms5,00 USD / mėnNemokamas bandymas
5tinklo sprendimai - profesionalių suaugusiųjų svetainių talpinimas5,69 USD / mėn30 dienų

Pagrindinis šio straipsnio akcentas bus bendri interneto prieglobos planai. Šie bendro naudojimo prieglobos planai yra puikus ekonominis ir biudžetinis pasirinkimas svetainėms, kurios pradeda veiklą ir nori kurti savo verslą ar prekės ženklą. Šie planai leidžia jums turėti pigią, patikimą prieglobą, kuri gali toleruoti net labai didelius srautus jūsų svetainėje.

Tai, ką bendrai naudoja hostingas, iš esmės reiškia, kad žiniatinklio serveris yra padalintas į dešimtis, kartais net į šimtus skirtingų klientų ir svetainių. Tai leidžia šiems planams būti labai pigiems ir prieinamiems. Tai yra absoliučiai puikus prieglobos pasirinkimas mėgėjų svetainių kūrėjams, smulkaus verslo savininkams ir tinklaraščiams. Jei norite pradėti nuo mažos svetainės iki stambaus verslo, tikrai turėtumėte gauti gerą bendrojo prieglobos planą.

Kaip pasirinkti suaugusiųjų interneto svetainių talpinimą?

Klientams siūloma daugybė bendro hostingo planų ir paketų. Tai apsunkina sprendimą, kurį planą tiksliai pasirinkti. Ypač pradedantiesiems gali tekti kovoti su tiek daug skirtingų variantų. Bet tikiuosi, kad šis straipsnio skyrius padės atlikti atrankos procesą, nes informuos jus apie visas funkcijas ir parinktis, kurių jums reikia atkreipti, taip pat kaip tinkamai nustatyti jūsų suaugusiųjų svetainės prieglobos poreikius..

Suaugusiųjų svetainės yra labai savotiškos, kai reikia prieglobos poreikių. Jūs, kaip suaugusiųjų svetainės savininkas ir prižiūrėtojas, savo svetainėje turbūt laikysite labai daug vaizdo įrašų suaugusiesiems arba labai daug suaugusiųjų atvaizdų, arba abu. Štai kodėl mes tik peržiūrėsime ir parodysime prieglobos paslaugų teikėjus, kurie įrodyta, kad be jokių problemų ar žagsėjimo gali valdyti didelį srautinių vaizdo įrašų srautą..

Neskaitant nenutrūkstamo veikimo laikas taip pat kaip aukščiausias našumas, dar vienas labai svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis prieglobos paslaugų teikėją, yra neabejotinai klientų aptarnavimas. Ar jums reikia pagalbos, ar turite klausimų apie savo svetainės nustatymą, ar reikia pagalbos naudojant kai kuriuos įrankius ir funkcijas, kurias jums pateikė jūsų prieglobos paslaugų teikėjas, ar kyla problemų dėl prieglobos paslaugų, norėtumėte, kad prieglobos paslaugų teikėjas turėkite profesionalų klientų aptarnavimo centrą, kurį galite naudoti dieną ir naktį, pasiruošę ir norintys padėti jums iškilus bet kokiai problemai.

Aspektas, kurio neturėtų pamiršti nė vienas svetainės savininkas, yra paieškos sistemų optimizavimas. Labai gerai optimizuota svetainė gali leisti svetainėms reitinguoti aukštesnę vietą paieškos sistemose ir greičiau ir lengviau indeksuoti. Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai turi integruotus paieškos sistemų optimizavimo įrankius ir funkcijas. Geras jūsų prieglobos paslaugų teikėjo darbas ir nepertraukiamas darbo laikas iš tikrųjų padeda mažoms svetainėms optimizuoti paieškos variklius.

Jei jūsų svetainės puslapiai įkeliami lėtai arba į juos nereaguojama, nukentės jūsų srautas, o lankytojai išeis iš jūsų svetainės. Lėtas krovimo laikas iš tikrųjų yra viena iš priežasčių, kodėl potencialios svetainių įmonės žlunga. Vienas geriausių būdų užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų greitai įkeliama iš bet kurio pasaulio krašto, yra įsitikinti, kad jūsų pasirinktas prieglobos paslaugų teikėjas naudojasi CDN ar turinio pristatymo tinklais. Turinio pateikimo tinklas yra serverių serija visame pasaulyje, kurie padeda nukreipti ir perduoti duomenis.

Bendri prieglobos planai puikiai tinka kiekvienam naujam svetainės savininkui, norinčiam greitai, lengvai ir sėkmingai pradėti nuo mažo biudžeto. Mes garantuojame, kad funkcijų, planų ir variantų, kuriuos gali pasiūlyti šie bendrojo prieglobos paketai, bus daugiau nei pakankamai jūsų svetainės poreikiams, kol jūs pradedate savo kelionę internete. Mes išrinkome geriausius bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjus, kurie yra rinkos lyderiai.

Ateityje, kai jūsų svetainė išaugs pakankamai didelė, kai pradėsite matyti labai didelį srautą savo svetainėje, padidėjus prieglobos biudžetui, bus laikas tikriausiai apsvarstyti galimybę atnaujinti savo bendrojo prieglobos planą į brangesnį, bet sudėtingesnį paketą. . Kai kurie šių sudėtingesnių prieglobos sprendimų pavyzdžiai yra VPS arba „Virtual Private Server“ prieglobos parinktis, taip pat „Dedicated Server“ prieglobos parinktis. Tai taip pat apima keletą labai galingų ir svarbių administratoriaus ir skydo įrankių bei parinkčių, kurios gali pasiūlyti išplėstines funkcijas, kad jūsų suaugusiųjų svetainė būtų perkelta į kitą lygį.

Dabar, kai žinote, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis bendro naudojimo suaugusiųjų svetainėms planą, pažvelkime į kai kuriuos prieglobos paslaugų teikėjus, kurie gali pasiūlyti jums absoliučiai geriausius bendro naudojimo prieglobos sprendimus jūsų suaugusiųjų svetainei..

„HostGator“

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

Patikimas hostgator hostingas suaugusiųjų svetainėms

„HostGator“ yra dar vienas puikus prieglobos paslaugų teikėjas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis bendrus jūsų suaugusiųjų svetainės prieglobos planus. Šis konkretus prieglobos paslaugų teikėjas jau daugelį metų veikia ir teikia prieglobos paslaugas ir turi puikių rezultatų patikimumo ir įperkamumo srityje. Čia taip pat yra daugybė naudingų funkcijų, įrankių ir variantų, kurie gali padėti sukurti ir atidaryti jūsų pačių sėkmingą suaugusiųjų svetainę.

Yra trys skirtingi paketai, skirti bendrai naudoti svetainių prieglobai su „HostGator“. Tai yra „Hatchling“ planas, „Baby“ planas ir galiausiai verslo planas. „Hatchling“ planas yra pigiausias ir siūlo keletą pagrindinių, tačiau gyvybiškai svarbių svetainių kūrimo ir prieglobos funkcijų. Tai taip pat yra pats pigiausias. Šis konkretus planas siūlo neribotą pralaidumą ir vietą diske, o tai labai svarbu suaugusiųjų svetainėms, kurios gali įkelti daugybę vaizdo ir vaizdo turinio.

Pagrindinis „Hatchling“ ir „Baby“ planų skirtumas yra domenų, kuriuos leidžiama naudoti su tam tikru prieglobos paketu, skaičius. „Hatchling“ plane siūlomas tik 1 nemokamas domenas, o „Baby“ plane siūlomi neriboti domenai. Domenai nėra brangūs, tačiau ilgainiui galite sutaupyti pinigų, gavę „Baby“ planą ir pasinaudodami jums prieinamais nemokamais domenais, jei nuspręsite sukurti daugiau nei vieną svetainę. Verslo planas aprūpintas visomis anksčiau paminėtomis funkcijomis, tačiau jame taip pat siūlomas specialus IP adresas ir nemokama privati ​​SSL.

Papildomos „HostGator“ prieglobos paslaugų teikėjo funkcijos, kurios yra prieinamos visiems trims bendro naudojimo prieglobos paketams, yra „WordPress“ priegloba, „MySQL“ duomenų bazės, el. Pašto priegloba, pašto persiuntimas ir automatiniai atsakikliai. Taip pat yra galingas „admin cPanel“ įrankis, kuriame yra daug svarbių parinkčių ir modifikacijų, kad galėtumėte patobulinti savo suaugusiųjų svetainę..

Vienas iš pagrindinių „HostGator“ prieglobos paslaugų teikėjo pranašumų yra veiksnumas ir patikimas profesionalus klientų aptarnavimas. „HostGator“ garantuoja ne mažiau kaip 99,99% jūsų svetainės veikimo laiko ir netgi turi 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, užtikrinančią jų prieglobos paslaugų kokybę ir patikimumą. Tai taip pat siūlo nemokamą ir greitą jūsų svetainės sąranką, automatines atsargines kopijas ir visą parą veikiančią klientų palaikymo tarnybą.

„NetworkSolutions“

Aplankykite pagrindinį kompiuterį »

tinklo sprendimai - profesionalių suaugusiųjų svetainių talpinimas

„NetworkSolutions“ yra gana unikalus prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis šiek tiek kitokius bendrojo prieglobos paketus nei dauguma kitų prieglobos paslaugų teikėjų. Unikaliausias šio konkretaus prieglobos paslaugų teikėjo aspektas yra tas, kad kiekvienas klientas turi visišką prieigą prie profesionalių techninių patarėjų, kurie gali jums padėti svarbiais svetainės valdymo klausimais, tokiais kaip FTP prieiga, failų perkėlimas ir daugelis kitų dalykų..

Pasirinkę ilgesnio laikotarpio suaugusiųjų svetainės prieglobą ilgainiui tikrai padėsite sutaupyti lėšų. „NetworkSolutions“ siūlo ilgalaikio bendro naudojimo prieglobos paketus, kurie reiškia, kad jūs mokate už visus prieglobos metus, tačiau tai taip pat reiškia, kad galite prieglobą gauti už juokingai mažą kainą. Pats paprasčiausias bendro tinklo svetainių talpinimo paketas, kurį siūlo „NetworkSolutions“, yra 9,96 dolerių per metus. Tai yra daug pigiau nei bet kuris kitas bendrojo interneto prieglobos paketas, kurį siūlo kiti prieglobos paslaugų teikėjai.

Taip pat yra „Professional Hosting“ paketas ir „Professional Plus“ paketas, kurie, nors ir brangesni nei pagrindinis hostingo paketas, siūlo keletą galingų ir naudingų įrankių jūsų suaugusiųjų svetainei. Nors pagrindiniame bendrojo prieglobos pakete yra 300 GB saugyklos vietos, vienas nemokamas domeno vardas ir nemokami kenkėjiškų programų nuskaitymo įrankiai, profesionaliuose paketuose yra neribota saugykla ir domenai, taip pat labai greitas jūsų suaugusiųjų svetainės įkėlimo laikas turinio pateikimo pagalba. tinklai.

Jei norite labai pigi pasidalijamojo prieglobos parinktis, turinti keletą įspūdingų techninių specifikacijų, „NetworkSolutions“ yra viena iš geriausių rinkoje siūlomų parinkčių. Kartu teikiama profesionali ir naudinga pagalba klientams, teikiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, jei kiltų kokių nors problemų ar problemų su jūsų suaugusiųjų svetaine ar prieglobos paslaugomis..

Įspėjimas: „eHost“, „HostClear“ ir „IdeaHost“ nebepriima naujų klientų!

„eHost“

ehost geriausias suaugusiųjų svetainių talpinimo paslaugų teikėjas

Kalbant apie ekonomiškai bendro biudžeto prieglobos paslaugų teikėjus, „eHost“ yra vienas geriausių. Tai puikus pasirinkimas jums, jei norite sumažinti prieglobos mokesčius ir kartu gauti patikimą ir patikimą prieglobos paslaugą savo suaugusiųjų svetainei. „EHost“ yra tik 2,75 dolerio per mėnesį kaina, neturinti jokių slaptų mokesčių ir sutarčių, taip pat teikianti nemokamą domeną, kurį galite naudoti savo suaugusiųjų tinklalapyje, kol naudojatės jų prieglobos paslaugomis. prieglobos paslaugų teikėjas, jei jums trūksta pinigų.

Vienas didžiausių „eHost“ pranašumų ir privalumų yra keletas jo teikiamų įrankių ir funkcijų, leidžiančių greitai ir lengvai nustatyti „WordPress“ svetaines. Tai apima labai patogią „drag and drop“ svetainių kūrimo programą su tūkstančiais skirtingų unikalių šablonų, kuriuos galima naudoti. Šios funkcijos, suplanuotos su tinklaraščio sąrankos vedliu, yra labai nesudėtinga nustatyti savo pirmąją svetainę suaugusiesiems. Vilkimo ir mažinimo svetainių kūrėjas yra ypač naudingas ir svarbus pradedantiesiems svetainių kūrėjams, kurie neturi kodavimo žinių ir patirties.

Užsidirbti pinigų iš savo suaugusiųjų svetainės taip pat lengva naudojant „eHost“ dėl keleto labai naudingų funkcijų, kurias ji teikia. Ne tik suteiksite visišką prieigą prie daugelio vadovų, kurie jus mokys ir informuos apie internetinę rinkodarą, bet ir per „admin cPanel“ galėsite lengvai nustatyti savo internetinę parduotuvę ar prenumeratos modelį savo suaugusiųjų svetainei. Taip pat suaugusiųjų svetainėje galite integruoti pirkinių krepšelius ir „PayPal“.

Profesionalus ir patikimas klientų aptarnavimas yra vienas iš pagrindinių aspektų bet kuriam prieglobos paslaugų teikėjui. „eHost“ teikia internetinį pagalbos centrą, turintį labai plačias galimybes, taip pat visą parą, 7 dienas per savaitę. Pagalba klientams teikiama el. paštu, palaikymo bilietai, pokalbiai ir telefonas. Visiems klientams taip pat yra keletas labai mokomųjų vadovėlių, kuriuose yra žingsnis po žingsnio programa, skirta padėti jums visais su svetainės kūrimu ir priežiūra susijusiais aspektais..

„IdeaHost“

„ideahost“ pigus suaugusiųjų svetainių talpinimo planas

Pagrindinis „IdeaHost“ prieglobos paslaugų teikėjo akcentas yra jų dėmesys paprastumui ir įperkamumui. Jų vieno bendro prieglobos paketo kaina yra vos 2,99 dolerių per mėnesį, todėl tai yra vienas pigiausių variantų prieglobos rinkoje. Šis prieglobos paketas turi neribotą ir neišmatuotą pralaidumą, neribotą atminties talpą, taip pat nemokamą domeną, kurį reikia naudoti.

Nustatyti savo svetainę nuo nulio labai lengva naudojant įrankius ir funkcijas, kurias jums suteikia „IdeaHost“. Galingas ir patogus naudoti „drag and drop“ svetainių kūrėjas yra ypač svarbus, tačiau taip pat yra tinklaraščių ir vaizdų galerijų sąrankos vedliai. Taip pat galite naudoti vieną iš tūkstančių galimų nemokamų šablonų, kad dar labiau paspartintumėte savo svetainės kūrimą.

Yra visiškas svetainių platformų, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“ ir daugelio kitų, palaikymas ir integracija. Taip pat yra rinkodaros ir internetinių parduotuvių funkcijų, leidžiančių lengvai nustatyti internetines parduotuves su pirkinių krepšeliais jūsų svetainėje. „CPanel“ administratoriaus įrankis taip pat aprūpintas keliomis labai naudingomis rinkodaros ir paieškos sistemų optimizavimo funkcijomis ir parinktimis, kurios padės jūsų suaugusiųjų tinklalapiui užimti kuo aukštesnę vietą paieškos sistemose..

Profesionalus ir naudingas klientų aptarnavimas bus teikiamas visą parą, 7 dienas per savaitę. Galite paprašyti pagalbos arba pateikti klausimų ir užklausų el. Paštu, pokalbių priemonėmis ar net telefonu. Pagalbos centras, kurį teikia „IdeaHost“, yra labai naudingas, jame yra išsamūs informatyvūs mokymai beveik kiekviena tema, susijusia su svetainių kūrimu ir kitomis temomis..

„HostClear“

suaugusiųjų svetainių priegloba

„HostClear“ yra dar viena puiki internetinių svetainių talpinimo galimybė, turinti nebrangią 2,99 dolerio per mėnesį kainą, taip pat daugybė naudingų funkcijų ir įrankių, kurie gali padėti jums pradėti jūsų kelionę į suaugusiųjų svetainę. Šio konkretaus prieglobos paslaugų teikėjo bendrojo prieglobos paketas suteikia neribotą ir neišmatuotą pralaidumą ir saugojimo vietą. Puiku yra tai, kad jūs taip pat gausite neribotus domenus ir neribotas „MySQL“ duomenų bazes, net ir turėdami pagrindinį bendrojo prieglobos paketą – savybes, kurios šį prieglobos paslaugų teikėją daro unikalų ir labai ekonomišką tiems, kurie ieško biudžeto prieglobos galimybių..

„HostClear“ prieglobos paslaugų teikėjo infrastruktūra yra aukščiausia, garantuojanti aukščiausią našumą ir nenutrūkstamą jūsų suaugusiųjų svetainės veikimo laiką. Ši prieglobos įmonė naudojasi pasaulinės klasės technologijomis ir pasižymi naujausiomis interneto prieglobos valdymo pultomis bei įmontuotomis priemonėmis, leidžiančiomis visą parą stebėti tinklą ir srauto ataskaitas, kai kalbama apie svetainės lankytojų statistiką..

Galėsite lengvai ir greitai nustatyti savo suaugusiųjų svetainę nuo nulio naudodamiesi puikiu nemokamu „drag and drop“ svetainių kūrimo įrankiu, kuris pateikiamas kartu su bendrojo „HostClear“ prieglobos paketu. Taip pat gausite suasmenintą domeno vardą ir tinklaraščio sąrankos vedlį, jei jums jo prireiks. Sukurti savo suaugusiųjų svetainę dar lengviau, naudojant tūkstančius skirtingų unikalių svetainių šablonų, kuriuos galite naudoti.

Prie papildomų funkcijų priskiriamos žiniatinklio pašto parinktys, tokios kaip automatiniai atsakikliai, galimybė persiųsti el. Laišką automatiškai, virusų tikrintojai ir šlamšto filtrai. Taip pat yra su rinkodara susijusių funkcijų, tokių kaip internetinė parduotuvė „cPanel“, „PayPal“ integracija, galimybė nustatyti pirkinių krepšelį jūsų suaugusiųjų svetainėje ir dar daugiau. O jei esate visiškai pradedantysis kalbėdamas apie svetainių rinkodarą, galite perskaityti keletą iš daugelio informacinių ir mokomųjų internetinės rinkodaros vadovų, kuriuos jums teikia „HostClear“..

Išvada

Dabar, kai susipažinote su bendrojo prieglobos paslaugomis ir sužinojote svarbiausius aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis bendro naudojimo prieglobos paketą savo suaugusiųjų svetainei, laikas priimti sprendimą. Mes garantuojame, kad ir kokį iš hostingo paslaugų teikėjų pasirinksite iš 5, kuriuos rodėme šiame straipsnyje, jūs nesigailėsite dėl šio sprendimo.

Nepamirškite atidžiai apsvarstyti, ką gali pasiūlyti kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas, palyginti ypatybes, įrankius ir klientų aptarnavimą su prieglobos paketo kaina, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti prieglobos biudžetą. Linkime sėkmės jūsų kelionėje kuriant labai sėkmingą suaugusiųjų svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map