5 geriausi muzikantų, dainininkų, grupių, atlikėjų ir didžėjų priegloba

geriausia muzikantų interneto priegloba


Būti muzikantu svarbu turėti svetainę. Šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip susikurti savo svetainę ir kaip pasirinkti geriausią muzikantų svetainės prieglobą.

Jei esate tas asmuo, kuris mėgsta daryti dalykus pats, tikriausiai taip pat norite sukurti savo svetainę. Taigi jums gerai sekasi muzika, tačiau jūs neturite supratimo, kaip sukurti svetainę. Viskas gerai. Jei turite noro išmokti sukurti savo muzikos ar savo prekės ženklo svetainę, perskaitykite šį puslapį, paaiškinsiu viską žemiau.

Yra keletas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kurie specializuojasi teikdami įrankius muzikantų tinklalapiams kurti. Aš nusprendžiu jų neįtraukti į sąrašą, nes jie yra brangūs, o jų įrankių funkcionalumas yra ribotas. Vietoj to aš pasirinksiu pristatyti jums 5 geriausias bendrojo hostingo kompanijas, kurios gali būti naudojamos kuriant profesionalių muzikantų svetainę už mažiau.

Kurdami svetainę ir nesate kūrėjas, turite nemažai pasirinkimo galimybių. Galite naudoti tinklalapio scenarijų, sukurtą muzikantams, arba galite naudoti daugiau versijų turinčią programinę įrangą, tokią kaip „WordPress“. „WordPress“ turi visus reikalingus įrankius, reikalingus kuriant unikalią ir turtingą muzikos svetainę. Be to, Beyonce ir kiti muzikantai valdo savo svetainę „WordPress“.

Jei norėtumėte sukurti paprastą savo grupės svetainę, galite pasirinkti svetainių kūrėją, kuriam aš per daug nepritariu..

Puiku naudojant „WordPress“ ar svetainių kūrimo programinę įrangą yra tai, kad jums nereikia žinoti jokio kodavimo. Taigi, nereikia žinoti HTML, CSS, JS ar PHP kalbų, visą svetainę galite susikurti patys.

Jei nuspręsite sukurti savo svetainę naudodami „WordPress“, jums reikia geros žiniatinklio prieglobos.

5 geriausi muzikos svetainių priegloba

Taigi čia yra 5 populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų, kuriuos rekomenduoju muzikos svetainėms, sąrašas:

 • „iPage“ – nuo 1,99 USD / mėn
 • „BlueHost“ – nuo 3,95 USD / mėn
 • „InMotion“ – nuo 3,99 USD / mėn
 • „HostGator“ – nuo 3,95 USD / mėn
 • Varyk Tėti – nuo 2,99 USD / mėn

Toliau pateiksiu išsamią informaciją apie kiekvieną mano rekomenduotą prieglobos įmonę.

„iPage“ – sukurkite savo muzikos grupės svetainę

„ipage-best-hosting-musicians“„iPage“ yra viena geriausių ir nebrangiausių galimybių patiems susikurti paprastą muzikanto svetainę. Bendrovė siūlo „drag-and-drop“ svetainių kūrimo priemonę su daugybe integruotų funkcijų ir tinkinimo parinkčių. Galite pasirinkti iš šimtų paruoštų šablonų (įskaitant su muzika susijusius dizainus) ir pritaikyti juos savo poreikiams. Iš anksto sukurtos temos redagavimas padeda greičiau sukurti savo svetainę.

Jei norite daugiau lankstumo ir nusprendėte sukurti savo muzikanto svetainę naudodami „WordPress“, „iPage“ yra puiki galimybė ir šiam. Jie siūlo vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimo įrankį, kuris leidžia greitai ir lengvai pradėti.

Esminis planas yra tiesiog tobulas norint pradėti kurti savo muzikos grupės svetainę, tačiau prireikus galite bet kada atnaujinti aukštesnės pakopos prieglobos planą..

„BlueHost“ – sukurkite muzikos svetainę

„bluehost“ -labiausiai priglobiantys muzikantai„BlueHost“ taip pat turi svetainių kūrimo programinę įrangą, tačiau šis įrankis leidžia sukurti tik iki 6 puslapių. Mano nuomone, turėtumėte pasirinkti „BlueHost“, jei norite sukurti savo svetainę naudodami „WordPress“. Jie labai stipriai priima „WordPress“ svetaines. „BlueHost“ labai ilgą laiką rekomendavo „WordPress“ bendruomenė ir oficiali svetainė „WordPress.org“.

„BlueHost“ yra viena geriausių „WordPress“ prieglobos kompanijų, ir jos turi kelis hostingo planus, iš kurių gali rinktis. Pradėjusiam muzikantui „WordPress“ svetainę galite naudoti vieną iš jų bendrų planų. Vėliau galite atnaujinti galingesnį prieglobos planą, kai jūsų svetainė auga ir jai reikia daugiau serverio išteklių.

„WordPress“ yra viena iš geriausių programinės įrangos kuriant svetainę. Pagrindinis jo funkcionalumas yra labai standartinis (leidžia publikuoti straipsnius, įkelti vaizdus, ​​lengvai kurti pasirinktinius maketus), jis nėra specialiai sukurtas muzikantams, o tinklaraštininkams ir smulkaus verslo tinklalapiams. Tačiau naudodami specialius papildinius ir pasirinktines temas „WordPress“ galite paversti bet kokio tipo svetaine (įskaitant muzikanto profilio svetainę, muzikos grupę, didžėjų svetainę ar muzikos parduotuvės svetainę)..

Taigi, jei norite patikimos „WordPress“ svetainės prieglobos paslaugos, „BlueHost“ yra tinkamas pasirinkimas.

„InMotion Hostingas“ – paleiskite savo muzikanto svetainę

inmotion-best-hosting-muusikai„InMotion Hostingas“ yra dar viena puiki galimybė, jei savo svetainei pasirenkate „WordPress“. Siūlome labai unikalų svetainių kūrimo įrankį, kuris integruojamas su „WordPress“; jis vadinamas BoldGrid. Tai iš tikrųjų papildinių rinkinys, kurį galima įdiegti su kiekviena „InMotion“ prieglobos paskyra. „BoldGrid“ galima naudoti nemokamai, tačiau norint gauti prieigą prie šio galingo „WordPress“ plėtinio, reikia įsigyti prieglobos planą..

„BoldGrid“ puikiai tinka pradedantiesiems, kuriems trūksta programavimo žinių arba jų visai nėra, tačiau nori patys susikurti svetainę. Jei jus domina šis papildinys, daugiau apie jį galite sužinoti mūsų „BoldGrid“ apžvalgos puslapyje. Trumpai tariant, „BoldGrid“ yra sudėtingas ir galingas „WordPress“ puslapių kūrėjas, leidžiantis vartotojams lengvai susikurti nukreipimo puslapius („nuvilkti“) ir įterpti formas, žemėlapius, vaizdus vienu mygtuko paspaudimu..

Galite suaktyvinti „WordPress“ svetainę ir ją paleisti iškart po paskyros suaktyvinimo. Kasos puslapyje automatiniam sąrankai turėsite pasirinkti „Iš anksto įdiegta„ WordPress “. Tai jums nieko nekainuos, ji įtraukta nemokamai. Tai puiki galimybė, jei norite greitai pradėti savo muzikos svetainę.

„HostGator“ – nustatykite ir išplėskite savo muzikos svetainę

„hostgator-best-host“ muzikantai„HostGator“ yra „žvėris“, kai kalbama apie interneto prieglobą. Įvairios pramonės šakos pasirenka „HostGator“ savo mažoms ir didelėms svetainėms talpinti. Daugelis muzikantų, muzikos grupių, didžėjų ir menininkų taip pat pasirenka šią prieglobos įmonę, nes ji yra patikima ir siūlo labai gerą techninę paramą.

„HostGator“ taip pat siūlo diegimo įrankį vienu spustelėjimu, kuris leidžia vartotojams greitai ir lengvai nustatyti „WordPress“ muzikos svetainę. „HostGator“ galite patobulinti prieglobos planą, augant jūsų svetainei.

Pasirinkite vieną iš jų bendrų planų, kad pradėtumėte, ir pereikite prie debesies arba VPS talpinimo, kai jūsų svetainė sulauks daugiau srauto ar jai reikės didesnio saugumo.

Jei nenorite naudoti „WordPress“ savo svetainės kūrimui, galite naudoti vilkimą „Gator“ & mesti svetainių kūrėjas. Asmeniškai aš per daug nemėgstu svetainių kūrėjų, bet jei norite greitai atlikti darbą, šis įrankis gali būti tobulas pasirinkimas.

„GoDaddy“ – sukurkite muzikanto svetainę

„godaddy-best-host“ muzikantai„GoDaddy“ yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir mažų bei vidutinio srauto svetainių prieglobai. „GoDaddy“ yra universalus kuriant savo svetainę: galite pasirinkti „GoDaddy“ siūlomą svetainių kūrėją arba pasirinkti prieglobos planą, kuriame galite nustatyti savo svetainę naudodami „WordPress“ ar kitą įrankį, kurį galite naudoti kurdami savo svetainę..

Svetainių kūrimo priemonė pasiūlys paprastą tinklalapio kūrimo, redagavimo ir paskelbimo būdą. Galite pasirinkti iš šimtų nemokamų šablonų ir pritaikyti juos savo poreikiams. Yra dešimtys dizainų, specialiai sukurtų su muzika susijusioms svetainėms. Kiekviena dizaino dalis gali būti redaguojama: galite pakeisti paveikslėlių pavyzdžius savais, pakeisti logotipą, pridėti ir pašalinti puslapius, visiškai praleidžiančius programavimo dalį..

Tinklalapių kūrimo priemonėje yra daug variantų ir valdiklių, kurie taip pat pavers jūsų svetainę profesionalia ir funkcionalia. Galite lengvai pridėti vaizdų ir vaizdo įrašų galerijas, skirtukus, dėžutes, sukurti tinklaraštį ar įjungti el. Prekybos funkciją.

Jei nuspręsite sukurti svetainę naudodami „WordPress“, rekomenduoju patikrinti susietą mokymo programą. Jei pasirinksite vieną iš „GoDaddy“ „cPanel“ prieglobos parinkčių, vienu spustelėjimu galėsite įdiegti „WordPress“ į savo domeną ir iškart pradėti kurti savo svetainę.

Jūsų darbas bus pridėti temą, įdiegti reikiamus papildinius, pridėti puslapius ir įrašus; kuriuos labai lengva padaryti. Šio puslapio pabaigoje pateiksite rekomendacijų, kokius papildinius ir temas galite naudoti kurdami profesionaliai atrodančio muzikanto svetainę su „WordPress“, sąrašą..

Kurį pagrindinį kompiuterį turėtumėte pasirinkti muzikos svetainei?

Išvardinome penkis pagrindinius kompiuterius, kurie, mūsų manymu, yra geriausi muzikos svetainės prieglobai. Kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl turėtumėte pasirinkti įmonę, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mano nuomone, geriausias pasirinkimas mažesnėms, pradedančiųjų muzikos svetainėms, „iPage“ yra geriausias pasirinkimas. Svetainėms, sukurtoms naudojant „WordPress“, rekomenduoju „BlueHost“, „InMotion“ ir „HostGator“. „GoDaddy“ taip pat yra puikus pasirinkimas norint laikyti muzikos svetainę.

Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną prieglobos įmonę, skaitykite mūsų išsamias apžvalgas.

Dabar pažiūrėkime, kaip sukurti muzikos svetainę naudojant „WordPress“.

Naudingi „WordPress“ papildiniai muzikos svetainei

Kaip jau pranešiau aukščiau, pagrindiniame „WordPress“ nėra pakankamai funkcijų muzikos svetainei sukurti. Tačiau naudodami specialius papildinius galėsite pridėti muzikos grotuvų, parduotuvę, muzikos biblioteką ar kitas puikias savybes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naršyti „WordPress“ papildinių saugyklą ir muzikos paieška.

Rezultatuose rasite visus reikalingus papildinius, kurių jums gali prireikti, ir juos galite nemokamai įdiegti į savo svetainę. Čia yra keli naudingi muzikos svetainės papildiniai:

paprastos muzikos valdikliuiPaprastos muzikos valdiklio papildinys suteikia jums galimybę parodyti muzikos grotuvą kaip valdiklį su galimybe prie kiekvieno takelio pridėti atlikėjo vardą, dainą, albumą, trumpą aprašymą ir viršelio atvaizdą. Šis valdiklis veiks visose naršyklėse, palaikančiose HTML5 garso elementą. Tai tikrai puikus įtaisas, kurį turite savo svetainėje, jei norite leisti lankytojams klausytis jūsų muzikos prieš jiems perkant.

gmedia galerija tvarkyti muzikos failų grojaraštįKitas puikus įskiepis yra „Gmedia Gallery“, kuris taip pat yra „viskas viename“ laikmenų tvarkyklė. Šis papildinys veikia kaip biblioteka, teikianti išsamią sąsają ne tik vaizdams, bet ir garso failams tvarkyti. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite įkelti tiek nuotraukų ir muzikos failų, kiek jums patinka, ir suskirstyti juos į grupes, grojaraščius ir albumus. Tai labai naudingas papildinys, kurį galbūt verta įdiegti į bet kurią muzikos svetainę.

Minėjote tik du papildinius, tačiau iš jų galite pasirinkti daugybę. Kai pasirenkate papildinį, visada patikrinkite įvertinimus ir paskutinį papildinio atnaujinimą. Jūs nenorite įdiegti pasenusių papildinių į savo svetainę. Venkite tų, kurie nebuvo atnaujinti metų metus.

Populiariausios muzikos svetainės, sukurtos naudojant „WordPress“

Yra daugybė muzikantų, dainininkų, didžėjų, grupių ir atlikėjų, kurie pasirenka „WordPress“ savo svetainei. Čia pateikiamas populiariausių sąrašas:

Geriausios „WordPress“ temos muzikanto svetainei

Taigi, jei nusprendėte sukurti svetainę naudodamiesi „WordPress“, čia yra keletas „premium“ temų, kurias galite naudoti norėdami padaryti svetainę unikalią ir išskirtinę.

vokalo muzikanto „WordPress“ tema

Demonstracija / atsisiuntimas

„jam sessioan“ tema muzikos svetainėms

Demonstracija / atsisiuntimas

„beatheaven“ muzikanto svetainės „WordPress“ tema

Demonstracija / atsisiuntimas

Dar kas nors?

Manau, kad atidaviau visą informaciją, kurios jums reikia norint paleisti savo svetainę, ir labai tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią muzikų prieglobos paslaugų teikėją. Jei vis dar turite klausimų, naudokite žemiau pateiktą komentarų sistemą. Pabandysiu į juos visus atsakyti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map