5 geriausi JK hostingo tiekėjai

geriausias-pigus-uk-interneto priegloba-2019 m


Jei steigiate parduotuvę JK arba norite nukreipti JK auditorijas tik per savo .co.uk svetainę, turėsite rasti JK prieglobos paslaugų teikėją. Ieškantiems išbandyto JK žiniatinklio prieglobos, mes surinkome 5 geriausius JK prieglobos paslaugų teikėjus, žinomus dėl patikimų prieglobos paslaugų, į JK orientuotos infrastruktūros ir JK paremtos paramos..

Pirmiausia, kodėl verta ieškoti JK žiniatinklio prieglobos, kai prieglobos paslaugų teikėjai užsienyje gali būti mažesnės?

Kodėl verta apsvarstyti JK priimančiosios pasirinkimą?

Tradiciškai žiniatinklio prieglobos kainos žiniatinklio prieglobos priemonėse iš užsienio buvo mažesnės nei JK prieglobos paslaugų teikėjų. Vis dėlto, jei jūsų tiksliniai klientai yra JK, mes patariame pasirinkti JK hostą, nepaisant pigesnių užsienio hostingo paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Prieš pradėdami detaliau išsiaiškinti, kodėl turėtumėte pasirinkti JK prieglobos paslaugų teikėją, pateiksime jums mūsų sąrašą:

Prieglobos įmonė
Pradinė kaina

1varyk Tėti£ 2,99 / mėn
2eukhost£ 3,33 / mėn
3123 reg1,00 £ / mėn
4širdies internetas£ 2,66 / mėn
5interneto priegloba uk com£ 2.49 / mėn

* Kai kurios kainos, minimos aukščiau esančioje lentelėje ir šiame puslapyje, yra PVM objektas.

Štai keletas argumentų, kodėl mes manome, kad turėtumėte apsvarstyti galimybę pasirinkti JK kompiuterį, jei ketinate taikyti JK klientų ratą:

 • Serverio vieta: turėdami JK ar Europoje esančius serverius, galėsite džiaugtis greitesniais ryšiais ir geresniu reagavimo laiku. Pasirinkite pagrindinį kompiuterį, kurio serveriai yra kitoje pasaulio vietoje, ir jūs susidursite su lėtesniais ryšiais, o tai gali pakeisti vartotojo patirtį ir paieškos sistemų reitingą;
 • Paslaugos valandos ir palaikymas: Nors dabar 24/7 palaikymas yra įprastas, skirtingiems aptarnavimo kanalams gali būti taikomos skirtingos aptarnavimo valandos. Dabar, jei jūsų žiniatinklio priegloba yra JK ar net Europoje, mažiau tikėtina, kad susidursite su laiko juostų skirtumais, pavyzdžiui, jei pasirinktumėte JAV žiniatinklio prieglobą;
 • Vidinis palaikymas, kalbėjimas angliškai: be prieinamumo palaikymo, sprendžiant prieglobos klausimus, svarbu ir vidinė angliškai kalbančių asmenų parama;
 • Įstatymai ir kiti teisės aktai: atsižvelgiant į jūsų veiklą ir atsižvelgiant į konkrečius pramonės reikalavimus, jums gali būti neleista turėti serverių kitoje vietoje, išskyrus JK, jei vykdote verslą JK (pvz., azartinių lošimų įstatymai);
 • Lokalizuotos paslaugos: be palaikymo iš JK darbuotojų, galėsite atlikti mokėjimus svarais ir mėgautis kitomis paslaugomis arba laikytis JK prieglobos pramonei būdingų taisyklių.

Nors gali kilti pagunda ieškoti pigaus JAV prieglobos paslaugų teikėjo, galite prarasti keletą privalumų, kuriais galite mėgautis, jei savo svetainę priglobiate JK prieglobos paslaugų teikėju..

5 geriausi JK prieglobos paslaugų teikėjai

Mes pasirinkome išvardyti tik tuos prieglobos paslaugų teikėjus, kurie yra įsikūrę ne JK arba siūlo specializuotą prieglobos paslaugų teikėją JK klientams.

1. „GoDaddy UK“

Apsilankykite svetainėje »

„godaddy“ geriausia interneto priegloba„GoDaddy“ yra žiniatinklio prieglobos milžinė ir viena didžiausių domenų registratorių pasaulyje. Jie turi daugiau nei 17 milijonų klientų ir 6000 darbuotojų visame pasaulyje, jie valdo daugiau nei 71 milijoną domenų. Jų serverių vietos yra išsidėsčiusios Europoje, JAV, Indijoje ir Azijoje.

Nuo 2017 m. Balandžio mėn. „GoDaddy“ įsigijo „Host Europe Group“ – vieną iš pirmaujančių Europos interneto prieglobos, aptarnaujančios daugiau nei 1,7 milijono klientų, ir planuoja integruoti savo paslaugas į „GoDaddy EMEA“. HEG palaiko įrenginius ir duomenų centrus JK, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje ir Bulgarijoje.

Kalbant apie „GoDaddy UK“ turimus hostingo planus, rasite bendro naudojimo prieglobos planus, pradedant nuo 2,99 svarų per mėnesį, valdomą „WordPress“ prieglobą pradedant nuo 2,99 svaro per mėnesį, VPS prieglobą pradedant nuo 19,99 svarų per mėnesį, o dedikuotus serverius – nuo 55,99 svaro. / mėn. Kiekvienoje kategorijoje yra daugybė prieglobos planų, galinčių pasigirti dideliais ištekliais ir palaikyti visą parą ištisus palaikymo kanalus.

„GoDaddy UK“ taip pat įdiegia puikias savo prieglobos planų savybes, tokias kaip galimybė pasirinkti tarp „Linux“ ir „Windows“ prieglobos planų, nemokamas domenas, įtrauktas į visus metų planus, galimybė pasirinkti serverio valdymo lygius, nemokami SSL sertifikatai ir tam tikri IP, siūlomi kartu su kai kuriais planais, nemokama „cPanel“, nemokama CDN, iš anksto įdiegta į jūsų prieglobos paskyrą, taip pat kiti saugos ir svetainės našumo įrankiai.

2. eUKhost.com

Apsilankykite svetainėje »

eukhost geriausia JK interneto prieglobaeUKhost.com buvo įkurta 2001 m. ir yra viena iš pirmaujančių interneto prieglobos bendrovių Jungtinėje Karalystėje. Jų duomenų centrai yra Wakefield, Maidenhead ir Notingeme, o įmonė veikia iš Lidso, JK. „eUKhost Ltd“ valdo daugiau nei 150 000 domenų ir daugiau nei 35 000 klientų.

Jų žiniatinklio prieglobos paslaugos apima bendrus „cPanel“ planus su „Linux“ nuo 3,33 svarų per mėnesį, bendrus „Windows“ planus su „Plesk“ nuo 3,33 svaro per mėnesį. „Windows VPS“ prieglobos planai prasideda nuo 15,99 svarų per mėnesį, o „Linux VPS“ prieglobos planai prasideda nuo 12,99 svarų per mėnesį. Šie planai yra visiškai valdomi visą parą, teikia greitą SSD atmintį, „Intel Xeon“ procesorius, nemokamą domeną, nemokamą SSL, neišmatuotą pralaidumą ir kt..

„Cloud hostingo“ paketuose yra 100% veikiantis SLA, OS pasirinkimas, valdymo pulto pasirinkimas, stebėjimo plano pasirinkimas ir nuotolinio atsarginio kopijavimo parinktis. Debesų prieglobos kainos prasideda nuo 38,32 svarų sterlingų per mėnesį.

„eUKHost“ taip pat valdė dedikuotus serverius su SSD saugykla, 1 Gbit prievado greičiu, nemokama „Plesk Web Pro“, nemokama perkėlimo paslauga, HDD ar SSD saugojimo parinktimis, pasirenkama „Fortigate“ ugniasiene su įsibrovimų prevencija, DDoS apsauga, antivirusinių ir kenkėjiškų programų pašalinimo apsauga..

„eUKhost.com“ yra vienas geriausių JK prieglobos paslaugų teikėjų, tenkinančių tiek mažų, tiek įmonių lygmens svetainių poreikius.

3. 123-reg.co.uk

Apsilankykite svetainėje »

123reg geriausia JK interneto priegloba„123 Reg“ yra didžiausias JK domenų registratorius, tvirtinantis, kad jis turi 1 iš 5 aktyvių „co.uk“ svetainių. Jų domenų registravimo paslaugas užbaigia svetainių kūrimas, e-komercija, interneto sauga ir kitos internetinės priemonės. Jų platformoje yra daugiau kaip 3 milijonai domenų vardų ir daugiau nei 17 milijonų svetainių.

123 Reg bendro hostingo paketų kaina prasideda nuo 3,49 svarų per mėnesį. Bendrai naudojamuose hostingo planuose yra iki 3 įtrauktų domenų, priegloba nuo 1 iki neribotų domenų, iki 100 GB internetinės erdvės ir neribotas pralaidumas.

„WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ optimizuotas hostingas prasideda nuo 3,99 svarų per mėnesį. Virtualūs privatūs serveriai pradeda mokėti nuo 9,99 svarų per mėnesį naudodami „Windows“ ar „Linux“ operacinę sistemą ir „cPanel“ arba „Plesk“ valdymo skydelį. „1 Reg“ virtualūs privatūs serveriai suteikia visišką administracinę prieigą, leidžiančią paleisti bet kurią programą ir tinkinti prieglobos aplinką, neviršijant klasikinio žiniatinklio prieglobos apribojimų..

Aukščiausios kokybės valdomi serveriai, kurių kaina yra 123 Reg, kainuoja nuo 29,99 £ / mėn. Iki 119,99 £ / mėn. Šie planai siūlo neribotą svetainės talpinimą, 100 GB talpos neribotai saugyklai ir neapribotą srautą. Įtraukta nemokama SSL ir speciali IP. „123 Reg“ panaudotos klasifikuotų debesų technologijos dėka jos gali užtikrinti 99,99% veikimo laiką.

„Reg“ vengia perduoti bet kurias jų paslaugas, kad viskas, pradedant infrastruktūra ir baigiant klientų palaikymu, būtų JK.

4. „HeartInternet“

Apsilankykite svetainėje »

„heartinternet“ geriausia interneto priegloba„HeartInternet“ yra „Host Europe Group“, geriausios privačios įmonės Europos rinkoje, prekės ženklas. „HeartInternet“ buvo įkurta 2014 m. Ir ji yra žinoma kaip didžiausia prieglobos perpardavėja JK. Bendrosios žiniatinklio prieglobos paslaugos, el. Pašto priegloba, domenų registracija ir interneto sauga taip pat yra „HeartInternet“ paslaugų paletės dalis.

Jų žiniatinklio prieglobos paslaugas sudaro debesies pagrindu sukurta „Linux“ ir „Windows“ talpinimas, turintys 5 GB neribotą interneto erdvę, 30 GB neribotą mėnesio pralaidumą, „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu, pradedant nuo 2,99 £ / mėn..

Naudotojai, turintys reiklių svetainių, gali pasirinkti „HeartInternet“ prieglobos planus, kuriuose siūlomi skirti ištekliai ir serverio lygio našumas. Šių planų išlaidos svyruoja nuo 29,99 svarų per mėnesį iki 119,99 svarų per mėnesį. Jie siūlo nuo 50 GB talpos SSD disko vietos iki neribotos SSD disko vietos, o jų saugumą palaiko 99,99% veikiantis SLA.

„WordPress“ prieglobos planai prasideda nuo 9,49 svaro per mėnesį, o VPS prieglobos planai prasideda nuo 9,99 svarų per mėnesį baziniam VPS planui su HDD saugykla ir 14,99 svarų per mėnesį baziniam VPS planui su SSD saugykla. Galimi 6 konfigūruojami VPS planai, leidžiantys pasirinkti savo OS, serverio valdymo lygį, valdymo pultą ir kt.

Dedikuotus serverius galima įsigyti pagrindinėmis konfigūracijomis, kurių kainos svyruoja nuo 69 iki 129 svarų per mėnesį. Turite galimybę pridėti daugiau išteklių, pridėti SSL sertifikatus ir keletą kitų priedų, tokių kaip „Plesk“ ar „cPanel“..

„HeartInternet“ yra JK orientuota žiniatinklio priegloba, turinti klientų aptarnavimo paslaugas visą parą ir visą parą.

5. WebHosting.uk.com

Apsilankykite svetainėje »

webhostingukcom geriausia JK interneto priegloba2001 m. Įkurta „Web Hosting UK“ (WHUK) yra viena seniausių JK interneto prieglobos paslaugų teikėjų. Jie aptarnauja daugiau nei 35 000 klientų bazę ir specializuojasi debesų prieglobos, programų prieglobos, „Windows“ prieglobos ir „Linux“ prieglobos sprendimų srityje.

„Cloud“ prieglobos planai prasideda nuo 2,49 svarų per mėnesį, siūlo SSD saugyklą, nemokamą domenų registraciją su visais metiniais planais, „Plesk“ ar „cPanel“, kasdienes atsargines atsarginių kopijų atsargines kopijas ir 99,95 proc. Garantiją..

„WordPress“ debesies prieglobos paketuose taip pat yra SSD saugykla, taip pat keli „WordPress“ specifiniai papildiniai ir temos. Į kiekvieną paketą taip pat įtraukiamos kasdienės atsarginės kopijos, pažangūs saugos įrankiai, „WordPress Toolkit“ ir ekspertų palaikymas visą parą. Kaina prasideda tik nuo 0,99 svaro sterlingų per mėnesį.

Išskyrus optimizuotą „WordPress“ prieglobą, yra ir kitas pritaikytas konkrečioms programoms skirtas priegloba yra „Magento“ priegloba, kuri prasideda nuo 12,99 svarų per mėnesį ir apima PCI laikymąsi, tinkinamą serverio aplinką, „Plesk Onyx“ ar „cPanel“ pasirinkimą ir įvairius interneto saugos įrankius..

„Linux“ ir „Windows VPS“ serveriuose yra nemokami IP adresai, SSD saugykla, neribotas pralaidumas ir jų kaina prasideda nuo 12,99 svarų per mėnesį. Misijai svarbios svetainės gali pasirinkti labai konfigūruojamus „Enterprise“ debesies serverius, kurių kaina prasideda nuo £ 25 / mėn.

Dedikuotus serverius galima įsigyti nuo £ 69.99 per mėnesį su galimybe pasirinkti tarp SSD ir HDD saugyklų; „Intel Xeon E3“, „E5“ arba „E5 ST“ procesoriaus modeliai; „Windows“ ar „Linux“ OS; cPanel arba Plesk valdymo pultas. Šiuose planuose yra 1 Gbit jungtys ir keli saugumo ir serverio stebėjimo įrankiai.

JK „Web Hosting“ – tai aukščiausio lygio hostingo paslauga, turinti daugybę planų ir funkcijų, patenkinančių kiekvieną prieglobos poreikį – nuo paprastų svetainių iki sudėtingų programų ir įmonės lygio svetainių.

Išvada

Jei norite priglobti savo svetainę su JK priegloba, šiame straipsnyje pateikiami žiniatinklio prieglobos objektai yra aukščiausi tarp JK prieglobos paslaugų teikėjų. Priegloba su JK priimančiuoju kompiuteriu užtikrins geresnį jūsų JK klientų reagavimo laiką ir greitesnį ryšį, pašalins visas jūsų pramonės srities atitikties problemas ir leis mėgautis vietinėmis paslaugomis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map