20 geriausių pigių daugialypių domenų ir svetainių talpinimo vietų

geriausios žiniatinklio prieglobos, kelių domenų svetainės


Rasti gerą internetinės svetainės prieglobos paslaugą visada yra iššūkis. Dar sunkiau rasti patikimą hostingo bendrovę už prieinamą kainą. Šiame straipsnyje aš jums parodysiu geriausias pigių hostingo kompanijų prieglobas keliems domenams ir svetainėms.

Prieš pradėdamas išsamiau paaiškinti, kaip išsirinkti gerą paslaugų teikėją, noriu jums pateikti mano 3 populiariausias prieglobos įmones, kurias naudoju daugybės svetainių prieglobai: „HostGator“, „BlueHost“ ir „InMotion Hostingas“. Aš esu šių šeimininkų klientas daugiau nei 5 metus ir esu daugiau nei patenkintas jų teikiamomis paslaugomis ir palaikymu. Štai kodėl aš rekomenduoju jiems talpinti kelis domenus ir svetaines.

Jei jūs tik pradedate veiklą ir norite sukurti svetainę, turėtumėte pasirinkti bendrą kompiuterį. Šis prieglobos plano tipas yra geriausias pradedantiesiems, yra puikus būdas sužinoti, kaip naudotis svetaine, interneto priegloba ir domeno vardas veikia ir daug nekainuos. Faktiškai pasidalijamojo prieglobos kaina yra nuo 1-10 USD per mėnesį, priklausomai nuo sutarties laikotarpio. Jei nuspręsite sumokėti iš anksto už 12 ar daugiau mėnesių, hostingo išlaidos sumažės, o mokėti kas mėnesį bus brangiausia.

Toliau pateiksiu keletą patarimų, kaip greitai sukurti vieną ar daugiau svetainių, nesikuriant nei kūrėjo, nei interneto dizainerio. Yra daug įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami palengvinti savo darbą. Tai nemokama arba dalis jūsų prieglobos plano. Galite naudoti svetainės kūrėją, norėdami sukurti savo svetainę, arba galite įdiegti „WordPress“, jei jums reikia tinklaraščio ar daugiau funkcijų turinčios ir dinamiškos svetainės.

Jei tik planuojate kurti svetainę, vis tiek turėtumėte pasirinkti žiniatinklio prieglobą, siūlančią kelių domenų prieglobą, nes netrukus galite apsigalvoti norėdami sukurti kitą svetainę. Jei pasirinksite planą, kuriame leidžiama talpinti tik vieną domeną, turėsite atnaujinti arba įsigyti naują planą. Naudodami kelis domenų prieglobos planus galite pridėti tiek norimų domenų ir paskelbti tiek svetainių, kiek jums reikia.

Renkantis interneto prieglobos planą, kaina nėra prioritetinė, o svarbiausia – palaikymas internete, patikimumas ir funkcijos. Žinoma, kaina bus kitame sąraše, ir jums turėtų rūpėti, kiek išleidžiate žiniatinklio prieglobai. Toliau aš jums padėsiu surasti patikimą prieglobos įmonę su didele pagalba ir turint reikalingas funkcijas už kainą, kurią galite sau leisti.

20 ir daugiau pigių daugialypių domenų priegloba

Trumpai tariant, čia yra geriausi prieglobos paslaugų teikėjai, kuriuos rekomenduoju talpinti keliuose domenuose:

Įmonė
Akcijos kaina

1 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„HostGator“

3,95 USD / mėn
2 geriausias kelių domenų priegloba

„BlueHost“

5,95 USD / mėn
3 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„InMotion“ talpinimas

5,99 USD / mėn
4 geriausias priegloba keliems domenams

„iPage“

1,99 USD / mėn
5 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

A2Namas

4,90 USD / mėn
6 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„SiteGround“

5,95 USD / mėn
7 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„Hostinger“

4,84 USD / mėn
8 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

Varyk Tėti

4,99 USD / mėn
9 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

Stora karvė

3,15 USD / mėn
10 profesionalus interneto priegloba keliems domenų tinklalapiams

„DreamHost“

7,95 USD / mėn
11 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„HostMonster“

6,95 USD / mėn
12 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„NameCheap“

2,88 USD / mėn
13 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„JustHost“

6,95 USD / mėn
14 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„InterServer“

5,00 USD / mėn
15 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„WebHostingHub“

6,99 USD / mėn
16 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„GreenGeeks“

2,95 USD / mėn
17 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„LunarPages“

3,95 USD / mėn
18 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„HostPapa“

3,95 USD / mėn
19 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„NetworkSolutions“

9,96 USD / mėn
20 geriausias pigus hostingas kelioms svetainėms

„JaguarPC“

14,97 USD / mėn

Dauguma žemiau išvardytų bendrovių siūlo ir vieną nemokamą domeną, taip pat leidžia priglobti neribotus domenus.

AMD talpinimas siūlo jums išsamesnę apžvalgą apie kiekvieną interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo kelias ar neribotas svetainių prieglobos paslaugas.

1. „HostGator“

hostgator-geriausias būdas-host-multiple-websites

„HostGator“

„HostGator“ yra mėgstamas asmenų ir mažų įmonių, turinčių biudžetą. Jei pradedate nuo bendro naudojimo prieglobos paskyros, rekomenduojame pasirinkti „Baby“ planą, kuriame leidžiama neriboti domenai. Mėnesio šio plano kaina prasideda nuo 3,95 USD ir jūs galite mėgautis neišmatuotu pralaidumu ir vieta diske, nemokamu SSL sertifikatu, vieno paspaudimo diegimais ir „cPanel“ valdymo skydeliu..

Jei ieškote „WordPress“ prieglobos keliems domenams. HostGator jus apėmė! Nors jie nesiūlo neriboto domenų prieglobos kartu su šiais planais, jie vis tiek leidžia jums priglobti 2 domenų vardus su jų standartiniu planu ir 3 domenų vardus su jų verslo „WordPress“ prieglobos planu..

Gali atsitikti taip, kad norite pereiti nuo vieno domeno prieglobos prie kelių domenų prieglobos, tačiau dabartinis pagrindinis kompiuteris neturi šios parinkties už prieinamą kainą. Tai, ką galite padaryti, yra perkelti į kitą kompiuterį, pvz., „HostGator“, kuris siūlo nemokamą migracijos paslaugą, skirtą būtent tokio tipo situacijoms.

Jie grąžina savo paslaugas su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir 99,9% netesybų pažadu. Jie taip pat yra dosnūs, sukurdami atsargines atsargines kopijas, kiekvieną savaitę teikdami duomenų atsargines kopijas už objekto vietos ribų, visą parą stebėdami tinklą, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia maksimaliai efektyviai, ir visą parą veikiantis palaikymas per tiesioginį pokalbį, telefoną ir el. Paštą..

Daugelis pirmąjį kartą „HostGator“ pasirinkusių dėl paprastos sąsajos, pateikiamos kartu su svetainių kūrimo įrankiu, skirtu vilkti ir mesti svetainių kūrimo patirtį, pridedant prieigą prie nemokamų temų ir iš anksto sukurtų šablonų. Ir jei jums reikia įdiegti bet kokius atvirojo kodo scenarijus, vienu spustelėjimu galite iškart įdiegti daugiau nei 75 scenarijus.

Pradėkite nuo „HostGator“ »

2. „BlueHost“

„bluehost“ - geriausias priegloba - kelių „WordPress“ tinklaraščiai

„BlueHost“

„BlueHost“ yra gerai žinoma ir žinomų žiniatinklio prieglobos paslaugų įmonė. Jie užsiima žiniatinklio prieglobos verslu daugiau nei du dešimtmečius ir turi daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. Nuo 2005 m. „BlueHost“ yra pagrindinė „WordPress.org“ priegloba.

„BlueHost“ siūlo platų hostingo planų ir variantų asortimentą. Pagrindinis planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn., Tačiau tai leidžia apsiriboti tik viena svetaine. Šis planas taip pat ribojamas el. Pašto funkcijomis, o svetainės plotas yra 50 GB.

Jei ieškote prieglobos kelioms svetainėms, turėtumėte pasirinkti „Plus“ planą, kuris prasideda nuo 5,95 USD per mėnesį. Tačiau į šį planą įtrauktas nemokamas domeno vardas, jame nėra apribojimų el. Pašto funkcijoms, pralaidumui ir svetainės plotui, be to, jame leidžiama neribotai naudoti svetaines ir papildomus domenus..

„BlueHost“ taip pat turi 1 paspaudimo diegimo įrankį, kuris leis jums lengvai įdiegti „WordPress“ ar kitą CMS tik keliais paspaudimais.

Galite gauti pagalbos iš „BlueHost“ apmokytų vidaus ekspertų telefonu, pokalbiais ar el. Paštu. Jų palaikymas yra prieinamas visą parą, visą parą, be to, jie turi patikimą pagalbos centrą, kuriame pilna naudingų vadovų, vaizdo įrašų vadovėlių ir dar daugiau.

Taigi, jei jūs ieškote patikimo žiniatinklio prieglobos, norėtumėte nustatyti keletą „WordPress“ svetainių ar tinklaraščių, „BlueHost“ turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.

Pradėkite nuo „BlueHost“ »

3. „InMotion“ talpinimas

inmotion-best-hosting-multiple-websites

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hosting“ yra lyderė, kai kalbama apie verslo prieglobą. Jie siūlo įvairių tipų žiniatinklio prieglobos planus, įskaitant kelių domenų prieglobą. Visi planai pateikiami kartu su SSD saugykla, todėl jūsų svetainė įkeliama iki 20 kartų greičiau.

Jų paleidimo planas prasideda nuo 3,99 USD / mėn., Jame yra neribota vieta diske ir pralaidumas, nemokamas domenas, tačiau tai leidžia tik 2 svetainės. Jei jums reikia daugiau, turėtumėte atsižvelgti į energijos vartojimo planą, kuris prasideda nuo 5,99 USD per mėnesį. Šis planas yra didesnis. „Power Plan“ taip pat gali būti iki 6 priglobtų svetainių.

„Pro“ planas yra tinkamas pasirinkimas, jei norite geriausio našumo, net 4 kartus greičiau, palyginti su paleidimo planu, ir nenorite, kad būtų ribojamas svetainių, kurias galite priglobti, skaičius.

„1-cick“ montuotojas yra prieinamas visose paskyrose; galite pasirinkti iš daugiau nei 400 programų, įskaitant „WordPress“, „Joomla“, „Magento“, „Drupal“ ir daugelį kitų.

„InMotion“ kas savaitę automatiškai sukurs atsargines kopijas jūsų svetainėse. Ši funkcija nemokamai įtraukta į kiekvieną planą.

„SSH Access“ taip pat galima su visais planais.

Jei kuriate savo svetaines naudodamiesi „WordPress“, galbūt norėsite išbandyti „BoldGrid“, universalų „WordPress“ svetainių kūrėją, prieinamą tik per „InMotion“ prieglobos paskyrą. Sužinokite daugiau apie „BoldGrid“ mūsų apžvalgoje.

Kai reikia palaikymo internetu, galite susisiekti su „InMotion Hosting“ naudodamiesi jų tiesioginiais pokalbiais, paskambinti jiems telefonu, per „Skype“ arba atsiųsti bilietą el. Paštu. Jie yra labai naudingi!

Jei esate iš kitos įmonės, kurioje jau turite kelias svetaines, galite paprašyti „InMotion Hosting“ nemokamai perkelti svetaines. Jie greitai perduos failus, el. Laiškus, duomenų bazes, parametrus ir domenų įrašus, sumažindami prastovą.

„InMotion Hostingas“ yra šiek tiek brangesnis nei konkurentų, tačiau tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie siekia našumo ir patikimumo. Jūsų pirkiniui suteikiama 90 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pradėkite nuo „InMotion Hostingas“ »

4. „iPage.com“

„ipage-best-pigiausias-hostingas-multi-domenai

„iPage.com“

„iPage“ yra vienas iš pigiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kurį rekomenduojame mes ir kitos svetainės. Jų kelių domenų prieglobos planas, vadinamas esminiu planu, yra idealus vartotojams, norintiems sukurti kelias svetaines pagal biudžetą.

Nuo 1,99 USD per mėnesį galite sukurti ir priglobti tiek mažų ar vidutinių svetainių, kiek norite, papildomai nemokėdami už duomenų perdavimą ar saugojimą internete. Tiesą sakant, „iPage“ neriboja jūsų naudojamos erdvės ar pralaidumo.

Jie taip pat siūlo nemokamą domeno vardą su kiekviena sąskaita. Prisiregistruodami galite nemokamai užregistruoti visiškai naują domeną arba, jei jau turite domeną, galite nurodyti jį į savo prieglobos paskyrą. Šis planas taip pat pateikiamas kartu su nemokamu „drag and drop“ svetainių kūrėju, kuriame galite pasirinkti iš tūkstančių nemokamų šablonų.

Jei norite naudoti „WordPress“ savo svetainės kūrimui, naudodami diegimo įrankį „1 paspaudimas“, galite nustatyti savo svetainę per kelias minutes. Jei „WordPress“ nėra jūsų mėgstamiausia programinė įranga, galite pasirinkti įdiegti „Joomla“, „Drupal“ ar kitą atvirojo kodo programinę įrangą.

Jei kyla kokių nors techninių problemų dėl savo prieglobos paskyros, kažkas neveikia arba tiesiog negaliu išsiaiškinti, kaip atlikti tam tikrus veiksmus; visada galite pasikliauti jų palaikymu internete, kuris yra prieinamas 24 x 7. Jų gerai apmokyti darbuotojai padės jums telefonu, el. Paštu ar tiesioginiais pokalbiais.

Apskritai, jei ieškote nebrangaus sprendimo, kaip priglobti kelis domenus ir svetaines, naudodami „iPage“ neturite jokių kompromisų. Be to, jūs esate apsaugoti jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Ką galite prarasti?

Pradėkite nuo „iPage.com“ »

5. A2Namas

„a2hosting-best-multi-domain-hosting“ planai

A2Namas

„A2Hosting“ yra tinkamas pasirinkimas bet kuriai svetainei, kuriai gali būti naudingas puikus veikimo laikas, greitis ir našumas. Įvairūs hostingo planų pasirinkimai rekomenduoja A2 kaip pagrindinį kompiuterį visoms svetainėms nuo mažų iki populiarių, didelio srauto svetainių. „Windows“ ir „Linux“ prieglobos parinktys, taip pat valdomos ir nevaldomos prieglobos galimybės yra visos jų prieglobos paslaugos.

Kadangi mes diskutuojame apie kelių svetainių talpinimą, planas, kurį šiuo tikslu galite pradėti „A2“, yra „Swift“ planas, kurio kaina yra 4,90 USD per mėnesį. Jei svarstote apie „Windows“ versiją, kaina padidėja iki 5,88 USD per mėnesį, tačiau ji vis tiek išlieka konkurencinga, palyginti su panašiais pramonės pasiūlymais.

Už „Swift“ plano kainą galite priglobti kelias „WordPress“ svetaines paskyroje, optimizuotoje „WordPress“, naudodami „cPanel“, nemokamą SSD ir SSL, taip pat bet kuriuo metu grąžindami pinigus, kurie taip pat taikomi bendriesiems planams. Tvarkomos kelių „WordPress“ svetainių prieglobos parinktys prasideda nuo 19,48 USD. Šie planai apima automatines atsargines kopijas, svetainės išdėstymą, nemokamą CDN, nemokamą „Jetpack“ asmeninę licenciją ir iki 20 kartų spartesnę prieglobą..

Tvirtesnius planus su „Windows“ ir „Linux“ parinktimis galite rasti jų VPS ir tam skirtų serverių pakopose, iš kurių kai kuriose taip pat yra SSL ir SSD, taip pat bet kuriuo metu suteikiama pinigų grąžinimo garantija..

„A2Hosting“ turėtų būti populiariausių svetainių prieglobos sąrašo viršūnė, pasižyminti puikiu veikimo laiku, pinigų grąžinimo politika, patikimomis saugos funkcijomis ir palaikymu. Kai kurie jų planai yra šiek tiek brangesni, tačiau su šiais planais susijusios funkcijos ir nemokama kaina kompensuoja kainų šuolį.

Pradėkite nuo „A2Hosting“ »

6. „SiteGround“

„siteground-best-hosting-multiple-WordPress“ svetainės

„SiteGround“

„SiteGround“ yra populiari prieglobos įmonė, kurią „WordPress“ rekomenduoja dėl savo gausių „WordPress“ prieglobos planų. Jų platforma tarnauja rinkoms visame pasaulyje ir yra pripažinta pramonėje dėl gerai parengtų prieglobos sprendimų.

Kelių svetainių prieglobos klausimais „StartGround“ bendras augimo planas yra vieta, kur pradėti. Šis planas kainuoja 5,95 USD per mėnesį pirmosios sutarties trukmės laikotarpiu ir jis tinkamas iki 25 000 apsilankymų per mėnesį..

Funkcijos, iš kurių atkreipia dėmesį į šią prieglobos kategoriją, yra SSD saugykla, „cPanel“ ir SSH, „Free SSL“ ir „HTTP / 2“, „Cloudflare CDN“, kasdieninės automatinės atsarginės kopijos ir GDPR atitiktis tiems, kurie nukreipti į ES rinkas. Šios pakopos „GoGeek“ planas atitinka PCI.

„WordPress“ optimizuotas bendro „GoGeek“ plano ekvivalentas kainuoja tiek pat, o pagrindinės jo savybės yra tokios pačios, tačiau šis planas taip pat patikslintas „WordPress“ su tokiomis funkcijomis kaip WP-CLI, automatiniai WP atnaujinimai, „WordPress“ inscenizavimas, „SuperCacher“ su 3 lygiais. talpyklos kaupimas ir kasdieninės atsarginės kopijos.

Verslo įmonės ar kūrėjai, kurių poreikiai viršija šiuos planus, ras specializuotus prieglobos sprendimus nuotolinio debesijos priegloboje, dedikuotus serverius ir perpardavėjų parinktis. Tie, kuriems keliami įmonės lygio reikalavimai, gali prašyti pritaikytų sprendimų.

Nemokamas perkėlimas, parama visą parą, 30 dienų pinigų grąžinimas, nemokama svetainių kūrimo priemonė, nemokamos atsarginės kopijos ir SSD saugykla bei „cPanel“ ir SSH prieiga yra standartiniai su visais planais.

Nors „SiteGround“ prekiauja IT specialistais, agentūromis ir įmonėmis, jų paslaugos taip pat apima naujokų planus. Kai kurie planai leidžia pasirinkti duomenų centro vietą, kuri yra arčiausiai jūsų ir jūsų lankytojų.

Tikimės, kad beveik išsami populiariausių daugelio svetainių prieglobos apžvalga padės jums surasti pagrindinį kompiuterį, kuris atitiks visus jūsų reikalavimus.

Pradėkite nuo „SiteGround“ »

7. „Hostinger“

hostinger-best-hosting-multiple-websites

„Hostinger“

„Hostinger“ turi ilgą žiniatinklio prieglobos istoriją, ji buvo įkurta 2004 m. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria tam, kad teiktų įvairius prieglobos planus įvairiems poreikiams. Pigiausias jų planas (bendrasis priegloba) prasideda nuo 2,15 USD / mėn., Nes tai leidžia talpinti vieną svetainę.

Jei norite priglobti kelias svetaines vienoje paskyroje, galite pasirinkti vieną iš jų kitų planų. „Premium“ bendrojo prieglobos planas prasideda nuo 4,84 USD / mėn. Ir puikiai tinka neribotų svetainių ir domenų prieglobai. Jis turi du kartus daugiau apdorojimo galios ir atminties, nei Bendrasis planas. Į šį planą taip pat įtraukiamos savaitinės atsarginės kopijos.

Norėdami gauti daugiau energijos, galite pasirinkti verslo bendrojo prieglobos planą, kuriame pateikiami visi „Premium“ plano pranašumai, bei keletas puikių priedų. Šis planas turi kasdienines atsargines kopijas, nemokamą SSL sertifikatą ir 4 kartus daugiau apdorojimo galios bei atminties.

Įperkamą debesų prieglobą taip pat galima rasti „Hostinger“. Jie siūlo 3 skirtingus debesų planus, kurie siūlo dar daugiau galios nei bendri planai, tačiau tuo pačiu paprastumu. Pradinis planas prasideda nuo 15,90 USD / mėn. Ir leidžia priglobti kelias svetaines. Į šį planą įtraukta skirta IP, 40 GB internetinė erdvė, 2000 GB pralaidumas, 3 GB RAM atmintis, 2 CPU branduoliai ir daug daugiau.

Jei kuriate savo svetainę naudodami „WordPress“ ar kitą CMS, naudodami „Hostinger“ galite ją greitai nustatyti. Jų diegimo vienu spustelėjimu įrankis leidžia greitai ir lengvai pasiekti „WordPress“ svetainę internete.

Bendrovė siūlo 99,9% neveiklumo garantiją jų bendriesiems planams, o debesies planuose yra speciali veikimo laiko stebėjimo komanda, kad klientams būtų teikiami kuo geriausi rezultatai..

VPS ir specialius planus taip pat galima įsigyti su „Hostinger“.

Apskritai, „Hostinger“ yra puiki galimybė, kai reikia priglobti kelias svetaines ir valdyti kelis domenus. Jų veikimas, savybės, taip pat kainos yra labai konkurencingos.

Pradėkite nuo „Hostinger“ »

8. „GoDaddy“

„godaddy“ - pigus hostingas - keli domenai

Varyk Tėti

Nors galite pripažinti, kad jis yra populiarus domenų registratorius, „GoDaddy“ taip pat yra pasaulinio masto žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, kurio įkrovimo laikas yra geriausias pramonės srityje, 99,9% garantijos ir 24/7 palaikymas JAV..

Daugelio domenų priegloba prasideda nuo 4,99 USD per mėnesį, naudojant „Deluxe“ bendrojo prieglobos planą, kuris iš tikrųjų numato neribotų svetainių prieglobą. Šis planas neribojamas kitomis funkcijomis, taip pat saugykla, padomeniais ir pralaidumu, kuris yra neišmatuotas.

Kažkas, ko galbūt nesusidūrėte su daugeliu biudžetinių kompiuterių, ypač ne su bendro naudojimo priegloba, yra galimybė pasirinkti tarp „Windows“ ir „Linux“ planų. Be to, „Windows“ planų kaina yra tokia pati kaip „Linux“ planų, kurie taip pat yra unikalūs, nes dauguma juos tiekiančių kompiuterių dažnai „Windows“ planus brangina..

Kadangi GoDaddy yra didžiausias domenų registratorius, jie taip pat siūlo nemokamą domeno vardą su visais savo metiniais planais, taigi, jei norite užregistruoti domeną ir priglobti jį GoDaddy, galite pasinaudoti šia reklama.

„Linux“ planuose yra nemokamas „cPanel“, o „Windows“ planai yra siūlomi su Odino Plesko valdymo pultu, kurie abu yra aukščiausios kokybės valdymo skydo parinktys..

Kai kurie iš „GoDaddy“ valdomų „WordPress“ prieglobos planų taip pat tinka kelių domenų prieglobai, o planas, leidžiantis priglobti daugiausiai domenų, yra kūrėjo planas, kurio kaina – 13,99 USD / mėn., Kuriame yra 5 svetainių priegloba..

„GoDaddy“ yra nemokamų kasdieninių atsarginių kopijų, vieno spustelėjimo perkėlimo įrankis, paprastas svetainių kūrėjas su iš anksto sukurtais šablonais, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir VPS bei skirti serveriai, kai norite atnaujinti..

Pradėkite nuo „GoDaddy“ »

9. „FatCow“

„fatcow“ - pigus hostingas - neribotas domenai

Stora karvė

Jei visiškai nepažįstate žiniatinklio prieglobos ir kuriate savo pirmąją svetainę, „FatCow“ tikrai yra pasirinkimas, kurį turėtumėte patikrinti. Jie sutelkia dėmesį į naujokų poreikius ir jų draugiška platforma stengiasi, kad priegloba visiems būtų suprantama.

„FatCow“ išskiria technologijų žargoną, kurį taip dažnai matote prieglobos svetainėse, ir linksmai apibūdina kiekvieno jų plano ypatybes. Populiariausias jų planas yra „Original FatCow“ planas, kuris yra bendro naudojimo prieglobos planas, leidžiantis priglobti neribotus domenus jūsų paskyroje.

Pirmaisiais sutarties metais jūs gaunate nemokamą domeno vardą. Kitos funkcijos, įtrauktos į šį pradinio lygio planą, yra svetainių kūrėjas, nemokamas skelbimų kreditas „Google“ ir „Bing“, „PayPal“ integracija, bendras SSL, palaikymas visą parą, šlamšto filtravimas, kasdieninės serverio atsarginės kopijos, 30 dienų pinigų grąžinimas..

Šis planas prasideda 4,08 USD per mėnesį pirmajai kadencijai. Galite pamanyti, kad tai yra vienintelis „FatCow“ pasiūlytas planas, nes jie labai nereklamuoja savo kitų planų, tačiau jų prieglobos kataloge taip pat yra „WordPress“ priegloba su dviem planais – „Starter“ ir „Essential“ planais, kurie remiasi pagrindiniu prieglobos planu, keliais VPS planai ir skirti serveriai.

Iš dviejų „WordPress“ planų „Starter“ planas, žinoma, yra pigesnis – 3,75 USD / mėn., Tačiau „Essential“ planą teikia SSD pagrįsta super greičio infrastruktūra, „Deluxe“ saugos paketas ir ekspertų palaikymas. Šis planas prasideda nuo 6,95 USD / mėn. Abu planai leidžia nemokamai registruoti domeną, ir abu turi iš anksto įdiegtas temas ir papildinius.

Jei jūsų prieglobos poreikiai vis dar yra minimalūs, tačiau vis dar turite žvilgsnio į augimą, „FatCow“ galite pasirinkti labiausiai prieinamą bendro naudojimo prieglobos planą ir, kai ateis laikas, galėsite pereiti prie kito plano.

Pradėkite nuo „FatCow“ »

10. „DreamHost“

„dreamhost-multiple-websites-hosting“

„DreamHost“

„DreamHost“ yra dar vienas prieglobos verslo veteranas. Bendrovė veikia nuo 1997 m. Ir šiandien aptarnauja daugiau nei 400 tūkstančių klientų, savo serveriuose talpinančių virš 1,5 milijono svetainių. Pusė šių svetainių veikia „WordPress“. „WordPress“ ir „WooCommerce“ optimizuotų planų dėka jie pasiekia vis daugiau klientų.

Be „WordPress“ prieglobos, „DreamHost“ taip pat siūlo įvairius prieglobos planus įvairiems poreikiams. Jie siūlo paprastus bendrus planus, kurie leidžia talpinti kelias / neribotas svetaines ir domenus. Jų neriboto plano kaina prasideda nuo 7,95 USD / mėn. Ir apima nemokamą domeną, el. Pašto prieglobą, SSL sertifikatą ir neribotą saugyklą bei srautą. Šis planas taip pat galimas naudojant mėnesines išmokas.

Visuose „DreamHost“ planuose yra lengvai naudojamas valdymo skydelis. Jie nenaudoja „cPanel“, bet savo, pagal užsakymą sukurtą valdymo skydelį, kuris buvo naudojamas jų platformoje nuo pat pradžių (daugiau nei 22 metus). .

100% veiksnumo garantija yra sunkus pažadas, nes dauguma jos konkurentų siūlo tik 99,9% garantiją. „DreamHost“ siūlo nemokamus vienos dienos kreditus už kiekvieną prastovos arba pertraukiamos paslaugos valandą. Gana šaunus susitarimas, jei jūsų paprašysite.

„DreamHost“ turi apdovanojimus laimėjusį JAV palaikymo skyrių, kuris veikia dieną ir naktį.

Jų 97 dienų pinigų grąžinimo garantija taip pat yra labai unikalus pasiūlymas pramonėje. Artimiausias jų konkurentas yra „InMotion Hosting“, siūlantis 90 dienų.

Yra daugybė kitų funkcijų, įskaitant „WordPress“ (ir kitų scenarijų) diegimo programą vienu spustelėjimu, nemokamą SSL su „Let’s Encrypt“, SSD saugyklą visuose jų serveriuose siekiant geresnio našumo, palaikymą „PHP 7+“, „Python“, „Perl“, „Rails“ ir dar daugiau.

Taigi, jei norite priglobti kelias svetaines ir jums reikia patikimo prieglobos, be to, galbūt norėsite mokėti už prieglobą kas mėnesį, „DreamHost“ gali būti geras pasirinkimas.

Pradėkite nuo „DreamHost“ »

11. „HostMonster“

hostmonster-geras-neribotas-svetainių-hostingas

„HostMonster“

Kitas kelių domenų žiniatinklio priegloba, kurią galėtumėte patikrinti, yra „HostMonster“. Jie taip pat patenka į biudžetinio prieglobos ir patogaus prieglobos kategoriją, o planas, kuris iškart reklamuojamas jų svetainėje, yra jų pagrindinis bendro naudojimo prieglobos planas, kuris prasideda nuo 4,95 USD / mėn..

Tačiau šis pagrindinis planas neapima kelių domenų prieglobos, todėl turėtumėte peržiūrėti „Plus“ planą, kuris leidžia jums talpinti 10 domenų toje pačioje sąskaitoje, arba „Premium“ planą, kuriame yra neribotas domenų priegloba. Pirmąjį sutarties galiojimo laiką abiejų planų kaina yra 6,95 USD / mėn., Tačiau „Plus“ planas atnaujinamas didesne kaina..

Į šiuos planus taip pat įtrauktas standartinis nemokamas domeno vardas, 30 dienų pinigų grąžinimas, diegimas vienu paspaudimu, nemokamas svetainių kūrėjas, skelbimų kreditai ir palaikymas visą parą..

Jei kada nors reikės atnaujinti, rasite kelis VPS planus, paremtus debesų technologija, siūlantį „root“ prieigą ir „cPanel“ valdymo skydelį, ir kelis skirtus serverius su veidrodiniu saugojimu, patobulintu talpyklos kaupimu ir patobulintu „cPanel“.

Deja, „HostMonster“ trūksta veiksmo laiko garantijų, ir nors biudžetiniai šeimininkai dažniausiai to nereklamuoja, naudodamiesi bendrais planais, „HostMonster“ to neįtraukia ir į aukštesnio lygio hostingo planus. Tai, ką jie siūlo, yra visiškai nesąžininga pinigų grąžinimo garantija pagal šiuos planus, taigi, jei esate nepatenkinti, galite atšaukti savo sąskaitą..

„WordPress“ optimizuotos prieglobos taip pat nėra „HostMonster“ aplanke, taigi, jei norite specializuotos prieglobos savo „WordPress“ svetainei, raginame pasirinkti keletą kitų šiame straipsnyje išvardytų prieglobos paslaugų teikėjų, kurie pasižymi „WordPress“ priegloba.

Pradėkite nuo „HostMonster“ »

12. NameCheap

namecheap-nebrangus-neribotas-svetainė-domenas-priegloba

„NameCheap“

Jei kada nors anksčiau įsigijote domeno vardą, būtinai susidūrėte su „NameCheap“. Pagrindinė jų paslauga, be jokios abejonės, yra domenų registracija, tačiau jie taip pat siūlo ir interneto prieglobą.

Tiesą sakant, „NameCheap“ siūlo visų tipų prieglobą nuo bendro naudojimo iki dedikuotų serverių. Geros žinios ieškantiems prieglobos, leidžiančios naudoti kelis domenų vardus, yra tai, kad visi „NameCheap“ bendri planai yra kartu su šiuo perkėlimu.

Žvaigždžių planas, kuris yra pigiausias šioje kategorijoje – 2,88 USD / mėn., Leidžia priglobti iki 3 svetainių, o visi kiti planai neriboja domenų, kuriuos galite priglobti vienoje paskyroje, skaičiaus..

„NameCheap“ siūlo 100% neveikiantį SLA, o tai tiesiog reiškia, kad kol jūsų svetainė neveikia, jie įskaitys jūsų sąskaitą. Kita „NameCheap“ siūloma garantija yra standartinis 30 dienų pinigų grąžinimas ir palaikymas visą parą.

„cPanel“ ir „WordPress“ yra pridedami prie kiekvieno paketo, taigi vieneriems metams yra iki 50 nemokamų teigiamų SSL sertifikatų.

Tie, kurie nori kurti savo svetainę naudodami „WordPress“, gali būti suinteresuoti „NameCheap“ „WordPress“ priegloba, kuri yra sukurta ant aukštos kokybės debesies platformos ir leidžia jums būti pasirengusiai paskelbti per kelias minutes. Šioje kategorijoje yra siūlomas vienas WP planas – „EasyWP“ nuo 8,88 USD / mėn. / Svetainėje.

Kaip jau minėjome, „NameCheap“ siūlo visą prieglobos planų spektrą, taigi, jei jus domina domenų perpardavimas, VPS planai ar skirti serveriai, planus rasite kiekvienoje iš šių kategorijų.

Pradėkite nuo „NameCheap“ »

13. „JustHost“

tiesioginis priegloba prieinama kaina, kelių domenų priegloba

„JustHost“

Kitas lengvai veikiantis žiniatinklio prieglobos principas, panašus tiek į kainą, tiek į „HostMonster“ ir „FatCow“ funkcijas, yra „JustHost“. Čia taip pat bendrojo prieglobos pakopa siūlo „Plus“ planą su priegloba iki 10 svetainių ir „Prime“ planą su neribotu svetainių priegloba.

Abiejų planų kaina yra 6,95 USD / mėn., Tačiau „Prime“ planas yra brangesnis, nes jis atnaujinamas didesne kaina.

Į kiekvieną planą įtrauktas nemokamas domenas kartu su nemokamu svetainių kūrėju, diegimais vienu spustelėjimu ir palaikymu visą parą. 200 USD reklamos kreditas taip pat siūlomas tiems, kurie nori reklamuoti savo svetaines „Google“ ir „Bing“. „cPanel“ yra valdymo pultas, įtrauktas į šiuos planus. Jei galvojate ką nors parduoti savo svetainėje, vienu spustelėjimu galite pridėti įvairių pirkinių krepšelio sprendimų..

Jų paslaugose nėra „WordPress“ optimizuoto prieglobos, tačiau jie siūlo VPS ir dedikuotus serverius tiems, kurie nori atnaujinti arba kuriems reikalingas tvirtesnis prieglobos paketas.

Nors kiekybiškai neįvertintas, „JustHost“ žada aukštą prieinamumą ir imasi iniciatyvos, kad užkirstų kelią prastovų problemoms, stebėdamas jų tinklą visą parą. Be šios garantijos, jie siūlo ir standartinę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, palaikymą 24 valandas per parą telefonu ir el. Paštu bei garantiją, kad susisiekę su klientų palaikymo tarnyba jūsų problemas išspręs tikras asmuo..

„JustHost“ yra nepaprastas ir jaudinantis žiniatinklio priegloba, kuria lengva naudotis ir kuri patraukli pradedantiesiems, kuriems reikalingi pagrindiniai įrankiai ir palaikymas, reikalingi norint paleisti vieną ar kelias svetaines pagal biudžetą.

Pradėkite nuo „JustHost“ »

14. Tarpinis serveris

tarpinis serveris - priegloba-kelios svetainės - ta pati sąskaita

„InterServer“

„InterServer“ privačiai valdo ir valdo savo duomenų centrus ir siūlo prieglobos sprendimus įvairiems poreikiams, turint planus kiekvienam kainos taškui. Jie teikia bendrą debesį & VPS, dedikuoti serveriai ir kolokacijų talpinimas.

„InterServer“ standartinis žiniatinklio prieglobos paketas prasideda nuo 5 USD / mėn. Ir jame yra daugybė funkcijų, įskaitant neribotą domeno prieglobą, jei norite priglobti kelias svetaines. Taip pat pridedamas neribotas saugojimas ir duomenų perdavimas.

Šis paketas aprūpintas SSD talpyklos serveriais, savaitinėmis atsarginėmis kopijomis, 99,9% garantijos veikimu, kainos užrakto garantija, palaikymu visą parą ir standartine 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Į šį planą taip pat įtraukta nemokama SSL, „cPanel“, „WordPress“ optimizavimas.

„InterServer“, priešingai nei kiti žiniatinklio prieglobos įrankiai, leidžia pasirinkti mėnesinį atsiskaitymą, užuot mokėjus daugiau už metus. Jei vis dėlto nuspręsite įsipareigoti, galėsite mėgautis nuolaidomis.

Jei jums reikia ASP.NET žiniatinklio prieglobos, galite mėgautis tomis pačiomis funkcijomis už tą pačią kainą kaip ir standartinis žiniatinklio prieglobos paketas.

„InterServer“ nesiūlo nemokamo domenų registravimo, tačiau jūs galite užregistruoti domeną su nuolaida (1,99 USD)..

VPS planai ir skirti serveriai yra sukonfigūruojami, tai reiškia, kad galite pasirinkti procesorių, saugyklą, perkėlimą, OS, valdymo pultą ir kt., Arba galite pasirinkti iš anksto sukonfigūruotas parinktis.

Šis kompiuteris taip pat siūlo apgyvendinimo talpinimą įmonėms, kurios nenori laikyti savo serverių namuose. Visi šios kategorijos planai yra su 24/7 biometrine prieiga prie jūsų serverių, 100% galios garantija ir 24/7 palaikymas..

Neturėdama dviejų dešimtmečių patirties, „InterServer“ yra patikima priegloba, turinti kelis spektro planus, kurie tikrai turėtų būti jūsų radare.

Pradėkite naudotis „InterServer“ »

15. „WebHostingHub“

„webhostinghub“ - pigus - kelių tinklaraščių priegloba

„WebHostingHub“

„WebHostingHub“ yra ekologiškas žiniatinklio prieglobos tinklas, kuris specializuojasi bendrojo prieglobos srityje ir siūlo daugialypį domenų prieglobą su kiekvienu jų planu. Jų pradedantiesiems skirti, daug funkcijų turintys planai yra tinkamas pasirinkimas bet kuriam individualiam ar mažam verslui, ieškančiam patikimo prieglobos.

Išskyrus jų „Spark“ starterio planą, kuris skirtas talpinti iki 2 svetainių, kiti du jų bendri paketai apima neribotą domeno prieglobą. Visi planai, įskaitant „Spark“, siūlo nemokamą domenų registraciją, nemokamą SSL, neribotą saugyklos ir pralaidumo bei reklamos kreditą.

Kitos dėmesio vertos savybės yra nemokamas SSD, siūlomas su kiekvienu planu, „cPanel“ ir SSH prieiga, „premium“ svetainių kūrėjas, nulio prastovų perkėlimas į svetainę. „Nitro“ ir „Dynamo“ planai netgi leidžia pasirinkti duomenų centrą. KAS yra toks įsitikinęs savo paslaugomis, kad į kiekvieną planą įtraukia net 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Tris WHH siūlomus bendrus planus galima pritaikyti konkretiems tikslams, pavyzdžiui, jei norite tvarkyti tinklaraštį, vienu mygtuko paspaudimu galite lengvai įdiegti „WordPress“ ir pasirinkti iš nemokamų tinkinamų temų. Taip pat, jei norite nedidelės el. Prekybos svetainės, galite naudotis keliomis elektroninės komercijos priemonėmis, pavyzdžiui, nemokamu 1 paspaudimo krepšeliu („PrestaShop“, „Magento“, „OpenCart“) ir apsaugoti savo svetainę nemokamais SSL..

WHH puikiai tinka mažų ir vidutinių asmeninių ir verslo svetainių prieglobai, bet ne didelėms, srauto reikalaujančioms svetainėms. Tačiau jei patenkate į ankstesnę kategoriją, jūsų svetainė galės mėgautis patobulintu SSD našumu, 99,9% veikimo laiku ir puikiomis funkcijomis, tenkinančiomis visus jūsų svetainės poreikius.

Pradėkite naudotis „WebHostingHub“ »

16. „GreenGeeks“

„greengeeks“ - neribotos - svetainės talpinimas

„GreenGeeks“

„GreenGeeks“ yra viena iš pirmaujančių ekologiškos energijos žiniatinklio prieglobos, kurių prieglobos paslaugos teikiamos bendriems, perpardavėjams, VPS ir dedikuotiems serveriams. Jie siūlo su PCI suderinamą prieglobą ir jūs netgi galite pasirinkti iš kelių duomenų centrų vietų (Finiksas, Čikaga, Torontas, Monrealis ir Amsterdamas).

Jų vieninteliai bendro naudojimo prieglobos planai yra „viskas įskaičiuota“ paketas, kurio kaina prasideda nuo 3,95 USD / mėn. Nors šis planas yra pavienis savo kategorijoje, jis leidžia neribotą domenų skaičių 1 paskyroje. Taip pat neribota yra SSD žiniatinklio erdvė ir duomenų perdavimas.

Kaip ir kituose šiame straipsnyje aptartuose bendrojo prieglobos planuose, tai taip pat yra pagrindai: svetainių kūrėjas, nemokamas perkėlimo paslauga, 99,9% veikimo laikas, visą parą veikianti techninė pagalba ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Tačiau ypatingas šis planas yra jo el. Prekybos galimybės, būtent PCI laikymasis, nemokamas SSL sertifikatas ir nemokamas „Let’s Encrypt Wildcard SSL“. Jūsų el. Prekybos parduotuvė bus saugi ir atitiks pramonės reikalavimus, susijusius su mokėjimų apdorojimu.

Tas pats paketas yra „WordPress“ optimizuotoje versijoje, taip pat su vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimu, automatiniais atnaujinimais, patobulinta sauga, ekspertų palaikymu, WP-CLI, CDN įgyvendinimu ir kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis..

Nors „GreenGeeks“ siūlo nuostabų bendrą planą, jų VPS talpinimo kategorija siūlo daugiausiai planų, kurių kainos prasideda nuo 39,95 USD / mėn. Taip pat yra specializuotų serverių, kurių kainos prasideda nuo 169 USD / mėn. Jie taip pat teikia kelis perpardavinėtojų paketus, kurių kainos svyruoja nuo 19,95 USD / mėn. Iki 59,95 USD / mėn.

Jei jums svarbus ekologiškas priegloba ir norite paslaugų teikėjo, turinčio patirties, siūlančio keičiamo mastelio prieglobos sprendimus, „GreenGeeks“ yra saugus pasirinkimas, nesvarbu, ar ieškote bendrojo prieglobos sprendimo, ar daugiau „premium“ variantų.

Pradėkite nuo „GreenGeeks“ »

17. „LunarPages“

lunarpages-hostingas-kelios svetainės-vienas-serveris

„LunarPages“

Kaip aukštos klasės prieglobos sprendimų teikėjas, „LunarPages“ teikia savo paslaugas kūrėjams, įmonėms ir agentūroms. Tai nėra priegloba pradedantiesiems ar pradedantiesiems, o geriau aptarnauja tuos, kuriems reikia specializuotų prieglobos sprendimų, tenkinančių sudėtingus mastelio ir našumo reikalavimus.

Keli domenų prieglobos planai prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį, tai yra „Basic Linux Hosting“ paketo kaina. Taip pat yra „Windows“ šio asmeninio bendrojo prieglobos plano versija, kuri kainuoja 9,95 USD / mėn. Abu planai siūlo neribotą saugyklą ir nemokamą domeną, tačiau, nors „Windows“ plane yra „Plesk“ nemokamai, „Linux“ planas suteikia galimybę jį įsigyti už papildomą 2 USD / mėn mokestį..

Verslo bendrojo prieglobos sprendimai yra prieinamesniame spektro gale ir planuoja nuo 22,95 USD / mėn. Išplečiamos debesies VPS talpinimas, privatus debesų priegloba, „Windows“ ir „Linux“ skirti serveriai ir kūrėjų perpardavėjų planai yra kitos prieglobos parinktys, kurias galite pasirinkti iš.

Klientai, kuriems reikalingi specialūs prieglobos sprendimai, gali pasirinkti privatų debesų prieglobos variantą, kuris leidžia pasirinkti viską – nuo tikslių išteklių, reikalingų iki reikalingos OS tipo..

Čia taip pat galima rasti PCI suderinamą prieglobą, o to reikalaujama daugelyje pramonės šakų. Tarp kitų čia esančių prieglobos funkcijų taip pat yra SSD saugykla, nemokamas domenų registravimas, 99,9% veikimo laikas, skelbimų kreditai, palaikymas visą parą ir tinklo stebėjimas, 30 dienų pinigų grąžinimas, internetinių svetainių kūrėjas, DDoS apsauga ir kt..

Hostingas „LunarPages“ nėra pigus, tačiau tai yra aukščiausios kokybės prieglobos prekės ženklas, tenkinantis aukštos klasės klientų, kuriems reikalingi labai keičiami ir patikimi planai, poreikius.

Pradėkite nuo „LunarPages“ »

18. „HostPapa“

„hostpapa“ - nebrangios, daugialypės terpės priegloba

„HostPapa“

„HostPapa“ yra intelektuali žiniatinklio priegloba, kuri nueina dar vieną mylią, kad jų paslaugos taptų prieinamos visiems ne tik kainų nustatymo, bet ir naudojimo patogumo prasme. Kelių domenų priegloba galima nuo 3,95 USD / mėn., Naudojant bendro verslo prieglobos planą, kuris taip pat aprūpinamas neribota saugykla ir pralaidumu..

Bendri „HostPapa“, VPS, „WordPress“ ir perpardavėjų paketai yra skirti asmenims ir mažoms įmonėms, norintiems prisijungti prie interneto, bet jiems trūksta įgūdžių arba nėra didelio biudžeto. Laimei, su „HostPapa“ jums nereikia nei patekti į internetą vienos ar net kelių svetainių.

Kiekvieno plano ypatybės yra aiškiai išdėstytos ir paaiškintos, kad galėtumėte pamatyti, ką jūs gaunate už savo pinigus. Kai kurios funkcijos, kurių galite tikėtis iš gero žiniatinklio prieglobos, pavyzdžiui, nemokamas domeno vardas, 99,9% veikimo laikas, svetainių kūrimo įrankis, „WordPress“ parengta priegloba ir kt., Yra ir „HostPapa“ planuose..

„HostPapa“ siūlomi priedai sutelkia dėmesį į jūsų svetainės augimą ir apsaugą, todėl kai kuriuose jų planuose yra patobulintas SSD našumas, „SiteLock“ apsauga, automatiškai ieškanti jūsų svetainės kenkėjiškų programų, aukščiausios kokybės „Wildcard“ SSL, automatinis atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas..

Jei turite esamą domeną ar svetainę, bet esate nepatenkinti dabartiniu pagrindiniu kompiuteriu, galite pasinaudoti nemokama „HostPapa“ perkėlimo paslauga..

„WordPress“ optimizuoti paketai taip pat siūlo kelių domenų arba neribotą domenų prieglobą su kai kuriais planais. Šios kategorijos kainos prasideda nuo 3,95 USD / mėn. Ir siūlo optimizuotą „WordPress“ patirtį, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas našumui ir saugai užtikrinant patobulintą turinio talpyklą, CDN, patobulintą ugniasienę, automatizuotas „WordPress“ atsargines kopijas ir automatinį aptikimą bei kenkėjiškų programų pašalinimą..

Pradėkite nuo „HostPapa“ »

19. „NetworkSolutions“

tinklų sprendimai - kelių sričių priegloba

Tinklo sprendimai

Kaip rodo jo pavadinimas, „Network Solutions“ teikia įvairias interneto sprendimų paslaugas, pradedant domenų registracija, sauga, internetine rinkodara ir baigiant žiniatinklio priegloba. Jie siūlo dviejų tipų prieglobą – bendrą ir VPS.

Bendrai naudojamo prieglobos pakopa apima tris planus su kelių domenų priegloba, nemokamu domeno pavadinimu ir kenkėjiškų programų nuskaitymu visuose planuose. Pradinis planas kainuoja 8,94 USD / mėn., O visi kiti bendri planai grindžiami šiomis papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip neribota vieta diske, automatinis kenkėjiškų programų pašalinimas ir įsilaužimų prevencija bei SSL..

Visuose kituose „NetworkSolution“ „WordPress“ planuose, išskyrus „WP for Entrepreneurs“ paketą, leidžiama priegloba keliuose domenuose. Atsarginė debesijos atsarginė kopija, įtraukta SSL ir daugialypės svetainės valdymas yra įtraukti į kiekvieną planą. Kelių „WordPress“ svetainių talpinimo kainos prasideda nuo 12,55 USD / mėn.

Tiems, kuriems reikia daugiau išteklių ir saugumo, nei tai, kas numatyta su bendrintais ar „WordPress“ paketais, „NetSol“ turi du VPS planus, kurie patikrina visus šiuos taškus.

„NetSol“ garantuoja 99,9% neveiklumo, visą parą veikiančio klientų aptarnavimo visą parą ir papildomą prieigą prie techninių patarėjų..

„NetSol“ sąsaja nėra ypač patogi vartotojui, todėl naujokai gali turėti sunkesnį laiką.

Jei šiame straipsnyje patikrinote kitų žiniatinklio prieglobų kainas, tikriausiai pastebėjote ryškų kainų skirtumą tarp „NetSol“ kainų ir panašių planų kainų skirtinguose pagrindiniuose kompiuteriuose. Viena iš priežasčių yra ta, kad „NetSol“, priešingai nei kiti interneto prieglobos dalyviai, su savo planais nesiūlo reklaminių įvadinių kainų, tačiau, net ir palyginti su kitų kompiuterių atnaujinimo rodikliais, „NetSol“ yra brangesnė, net jei jų planuose nėra kitų siūlomų funkcijų..

Pradėkite nuo „NetworkSolutions“ »

20. „JaguarPC“

„jaguarpc“ valdomų kelių domenų priegloba

„Januar PC“

„JaguarPC“ yra viena seniausių prieglobos paslaugų teikėjų, veikianti daugiau nei 20 metų. Bendrovė siūlo įvairius prieglobos planus, tokius kaip bendras, perpardavėjas, debesijos VPS ir skirtas. „JaguarPC“ siūlo talpinimą daugiau nei 500 000 domenų ir turi duomenų centrus Atlantoje, Čikagoje, Hustone ir Jungtinėje Karalystėje.

Pigiausias hostingo planas „Lite“, kuris prasideda nuo 3,96 USD per mėnesį, leidžia talpinti vieną svetainę. Jei norite talpinti kelias svetaines, turite atnaujinti „Pro“ planą, kuriame leidžiama naudoti iki 3 svetainių. Šis planas yra reklamuojamas kaip pusiau skirtas prieglobos planas, kuriame yra 3 paskirstyti procesoriaus branduoliai.

Jų bendri prieglobos planai, palyginti su jo konkurencija, turi keletą apribojimų. Neribotas svetainės talpinimas leidžiamas tik jų VPS ar specialiuose planuose.

„VPS standartas“ yra valdomas planas, apimantis WHM / cPanel ir neribojantis priglobtų svetainių ir domenų skaičiaus.

„JaguarPC“ siūlo pagalbą perkėlus jūsų svetaines į jų serverius. Jei keičiate žiniatinklio prieglobą ir norite perkelti savo sąskaitą į „JaguarPC“, jie tai padarys nemokamai.

Bendrovės vienu spustelėjimu diegimo įrankis pasiekia daugiau nei 450 programų. Tai leidžia lengvai įdiegti „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, „Magento“ ar kitą atvirojo kodo programinę įrangą į savo svetainę.

Pradėkite nuo „JaguarPC“ »

Patarimai, kaip lengvai valdyti kelis domenus

Jei turite tik keletą domenų, nėra labai sunku sekti atnaujinimo datas ir registratorius. Tačiau jei jums priklauso dešimtys ar šimtai domenų vardų, turėsite rasti būdą, kaip valdyti, atnaujinti ir sekti kiekvieną domeną be jokių pastangų. Toliau pateiksiu keletą patarimų, kaip valdyti domenus.

Naudokite domeno valdymo įrankį, leidžiantį sekti registro datą, galiojimo laiką, IP adresą, vardų serverį, registratorių ir dar daugiau. Čia yra nemokamos ir komercinės programinės įrangos, kuri galėtų jums padėti, sąrašas:

Registruodami domenus, naudokite el. Pašto adresą, kurį tikrinsite kiekvieną dieną. Domenų registratoriai pagal įstatymus privalo siųsti jums pranešimą apie jūsų domeno būseną. Paprastai el. Pašto adresą gausite likus 30, 7 ir vienai dienai iki domeno galiojimo pabaigos. Jei tikrinsite savo el. Laišką kasdien, nepraleisite jokio atnaujinimo.

Atnaujinimus nustatykite į automatinį režimą. Tokiu būdu jums nereikės apdoroti kiekvieno domeno atnaujinimo rankiniu būdu. Įsitikinkite, ar banko sąskaitoje ar „PayPal“ turite pakankamai lėšų, kad mokėjimas būtų apdorotas ir neprarastumėte domeno.

Įsitikinkite, kad skirtinguose registratoriuose turite skirtingus vartotojo vardus ir stiprius slaptažodžius, kurių nenaudojate kitose svetainėse. Tai labai svarbu, nes domenų vagystės tampa vis populiaresnės. Nors domenų registratoriai labai stengiasi apsaugoti savo klientų domenus, gali atsitikti, kad pašaliniai asmenys pateks į jūsų sąskaitą. Tikriausiai nenorite prarasti savo vertingų domenų.

Viską suvynioti

Aukščiau parodžiau jums geriausias prieglobos įmones, kurios leidžia priglobti kelis domenus ir svetaines. Be abejo, VPS paskyroje taip pat galite talpinti kelis domenus, tačiau tai jums kainuos daug daugiau. Virtualiojo privataus serverio planas prasideda nuo 20 USD per mėnesį, tačiau jei jums reikia valdomų paslaugų, ši kaina padidės. Virtualus serveris yra patikimesnis ir gali pasiūlyti didesnį saugumą, taip pat daugiau prieglobos galios, bet už papildomą mokestį. Taigi, jei jums reikia pigaus sprendimo savo svetainėms talpinti, mes rekomenduojame aukščiau paminėtas įmones.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map