15 geriausių „MySQL“ duomenų bazių interneto prieglobos paslaugų teikėjų

geriausias priegloba-mysql-duomenų bazė-2019 m


Kodėl jums reikia „MySQL“ prieglobos? Kaip rasti geriausią?

Tinklalapių savininkai, valdantys didžiulius tinklalapius, paprastai pasikliauja duomenų bazėmis. Tai leidžia daug lengviau susidoroti su šimtais ar tūkstančiais galimų interneto puslapių turinio. Tokiu būdu nereikia atnaujinti kiekvieno puslapio, kad atnaujintumėte turinį, o išdėstymas taip pat nesikeičia. Tai vadinamos dinaminėmis svetainėmis arba duomenų bazėmis pagrįstomis svetainėmis, kuriose duomenys ištraukiami tiesiai iš duomenų bazės kiekvieną kartą, kai vartotojas atidaro tinklalapį.

Kiekvieną informacijos dalį galima pasiekti vienoje vietoje ir jūs netgi galite turėti visą komandą, kuri kartu dirbtų toje pačioje duomenų bazėje. Šioms užduotims galite naudoti „MySQL“, kuri šiuo metu yra viena populiariausių duomenų bazių. Tai yra atvirojo kodo programinė įranga, kurią galite gauti nemokamai. Žiniatinklio prieglobos planai, apie kuriuos kalbėsime toliau, palaiko „MySQL“, taip pat siūlo programas ir scenarijus, suderinamus su duomenų baze..

Dabar pirmiausia apžvelgsime „MySQL“, tik norėdami paaiškinti, kodėl tai yra toks puikus pasirinkimas, kai kalbama apie reliacines duomenų bazes. Mes taip pat parodysime jums visą būtiną informaciją, kurią turite žinoti prieš rinkdamiesi žiniatinklio prieglobos planą, palaikantį „MySQL“.

Štai kodėl turėtumėte naudoti MySQL

Žinoma, „MySQL“ nėra vienintelė galimybė, kurią rasite ieškodami tobulo interneto prieglobos plano. Yra ir kitų populiarių duomenų bazių, tokių kaip:

 • PostgreSQL – atvirojo kodo ir objektinių ryšių duomenų bazė, prieinama „Linux“ ir „Windows“
 • „Microsoft SQL“ – reliacinė, patentuota „Microsoft“ duomenų bazė, suderinama su „Linux“ ir „Windows“
 • „MS Access“ – reliacinė patentuota duomenų bazė su grafine vartotojo sąsaja, „Microsoft Office“ paketo dalimi. Jis gali veikti tik „Windows“
 • „Oracle“ – kelių modelių patentuota duomenų bazė, kurią sukūrė „Oracle“ korporacija ir kuri gali veikti ir „Windows“, ir „Linux“

Pažvelgus į šių duomenų bazių parinkčių suderinamumą tarp platformų, paaiškėja, kad „MySQL“ yra pats universaliausias. Be „Microsoft“ ir „Linux“, „MySQL“ gali veikti ir „FreeBSD“, „MacOS“ ir „Solaris“. Tai suteikia didžiulį pranašumą duomenų bazėje, nes galite ją paleisti beveik kiekviename kompiuteryje ir interneto prieglobos plane. Be to, jis suteikia platų funkcijų rinkinį, leidžiantį efektyviai atlikti užduotis, kartu užtikrinant duomenų saugumą kiekviename žingsnyje..

„MySQL“ yra galingas sprendimas, kai norite dirbti su didžiuliais duomenų rinkiniais. Jį plačiai naudoja didžiosios įmonės, kurioms reikia valdyti daugybę savo interneto svetainėse esančio turinio. Nors duomenų bazė yra gerai suapvalinta, ją vis dar gana lengva naudoti, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi daug patirties dirbant su duomenų bazėmis..

Jei našumas yra vienas iš pagrindinių duomenų bazėje jums reikalingų aspektų, tada „MySQL“ yra puikus pasirinkimas jums. Jis sukurtas taip, kad būtų galima naudotis spartiu greičiu, ypač tiems, kurie savo svetaines valdo pagal bendrą žiniatinklio prieglobos planą. Galų gale, jūs nenorite laukti tų krovimo kartų, kai statymai yra aukšti.

Vienas didžiausių „MySQL“ dalykų yra tai, kad jame galite naudoti „Apache“, PHP ir įvairias kitas kalbas. Paprastai jie įtraukiami į daugumą paketų, kai pasirenkate „Linux“ interneto prieglobos planą. Tiesą sakant, daugiau nei 100 milijonų vartotojų atsisiuntė „MySQL“ vien todėl, kad palaikomi šie komponentai. Iš esmės galite turėti keletą galingiausių įrankių vienoje vietoje.

„MySQL“ istorija

geriausios „MySQL“ interneto prieglobos paslaugų teikėjai„MySQL“ pasirodė dar 1996 m., Taigi neabejotinai ji yra viena seniausių iš duomenų bazės variantų. Jį sukuria trijų žmonių kūrėjų komanda ir tada vienas iš jų Michaelas Widenius duomenų bazei suteikė vardą „My“, kuris taip pat buvo jo dukters vardas. Jie sukūrė ją iš daug paprastesnės duomenų bazių valdymo sistemos, vadinamos mSQL (Mini SQL), ir ketino ją naudoti kaip savo įrankį.

„mSQL“ buvo pagrįsta ISAM kalba, kurią sukūrė IBM. Visa „mSQL“ struktūra buvo per lėta ir nelanksti, todėl programuotojai nusprendė sukurti naują, kuri galėtų geriau išspręsti jų problemas. Tada, kai pasirodė „MySQL“, ji pradėjo veikti pagal bendrąją viešąją licenciją, ty kiekvienas vartotojas galėjo pakeisti šaltinio kodą..

Puikus dalykas „MySQL“ yra tai, kad jie saugojo „mSQL“ API (programų programavimo sąsają), kuri kūrėjams iš viso pasaulio leido lengvai pereiti prie šios naujos duomenų bazės. „MySQL“ finansavusi ir jai priklausanti įmonė buvo švedų įmonė „MySQL AB“. Tuomet 2008 m. „Sun“ nusprendė nusipirkti įmonę už 1 milijardą dolerių. Jie tai turėjo tik iki 2010 m., Kai „Sun“ perdavė „MySQL“ dabartiniam duomenų bazės savininkui „Oracle Corporation“.

„MySQL“ kainos ir funkcijos

Visada galite atsisiųsti nemokamą „MySQL“ versiją, kurią daugelis įmonių ir asmenų naudoja savo duomenų bazėms. Jis vadinamas „MySQL“ bendruomenės leidimu, plačiausiai naudojamu atvirojo kodo duomenų baze pasaulyje. Daugelyje žiniatinklio prieglobos planų net nereikia jo atsisiųsti, nes paprastai tai pridedama prie jų paketo kaip premija.

Nemokamos versijos dažniausiai užtenka, tačiau tuo atveju, jei jūsų įmonė turi tam tikrų poreikių, galite atnaujinti ir į premium versiją. Yra standartinis leidimas už 2000 USD, „Enterprise“ už 5000 USD, o „Cluster Carrier“ klasė už 10 000 USD. Visi šie dalykai suteikia jums išsamų naudingų įrankių ir funkcijų sąrašą, kartu gaudami aukščiausios kokybės palaikymą ir priežiūrą.

Gaunate viską, ko reikia duomenų bazės valdymui ir užklausų užduotims. Net jei dirbate su dideliu duomenų kiekiu, niekada negalite pasiklysti, nes „MySQL“ leidžia vykdyti labai efektyvias paieškas. Taip pat yra informacijos schema, padedanti suprasti jūsų duomenų struktūrą.

„MySQL“ yra puikus sprendimas, jei jums reikia duomenų bazės naujai programai. Iš esmės jums tereikia nustatyti duomenų bazę, susikurti sąskaitą ir tada galėsite ją palikti. Tai bus stabilus jūsų programos šaltinis, kuriame vykdomas scenarijus. Tai net nereikalauja, kad jūs patikrintumėte, kol jis nuolat veikia fone.

Vienintelis dalykas, galintis sulėtinti „MySQL“ duomenų bazės veikimą, yra prastas kietojo disko pasirinkimas. Visada turėtumėte kreiptis į interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris serverį valdo SSD standžiajame diske. Tai garantuoja žaibo greitį ir tiesioginę prieigą, teikiamą kietojo kūno diskų. Tačiau jei pasirinksite žiniatinklio prieglobos planą, pagrįstą SSD, jums taip pat reikės atsarginio plano. Naudojant SSD kietuosius diskus, didesnė tikimybė, kad atsiras klaidų, kurios gali sugadinti jūsų duomenis.

Nors dauguma vartotojų naudoja komandų eilutės sąsają „MySQL“, ji gali būti netinkama visiems. Pradedantiesiems, kurie nėra patyrę dirbdami su duomenų bazėmis, gali būti sunku ją tvarkyti. Laimei, šią problemą galima išspręsti įdiegus vieną iš „MySQL GUI“ (grafinę vartotojo sąsają), kuri leidžia žymiai paprasčiau naudoti duomenų bazę..

Kaip rasti tobulą „MySQL“ žiniatinklio prieglobą

Šiais laikais nėra sunku rasti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, siūlantį „MySQL“ savo paketuose. Daugelis jų palaiko šią duomenų bazę ir daugelį kitų sprendimų, kuriuos galite pasirinkti. Naršydami žiniatinklio prieglobos paslaugas internete pamatysite, kad jos teikia bent jau keletą populiarių duomenų bazių, kurias minėjome anksčiau, ypač kai kalbame apie bendro naudojimo prieglobos planus. Prieš pasirenkant vieną, tai yra du svarbiausi veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti: saugojimas ir našumas.

Daugeliui svetainių savininkų pakanka vienos MySQL duomenų bazės. Paprastai žiniatinklio prieglobos planai pateikiami su vienu „MySQL“ egzemplioriumi, tačiau tuo atveju, jei ketinate pradėti didesnį projektą, gali tekti pridėti daugiau duomenų bazių. Tokiu atveju tiesiog pasirinkite interneto prieglobos paketą, kuriame yra neribotos duomenų bazės. Be to, jei norite tinkamai prijungti ir valdyti savo duomenų bazes, turėsite kreiptis į PHP. Tačiau vargu ar rasite interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris nepalaiko šios kalbos.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – įsitikinkite, kad įdiegtas „cPanel“ arba „Plesk“. Šios valdymo plokštės leidžia jums sukurti duomenų bazes ir ištrinti arba valdyti esamas. „cPanel“ netgi teikia „MySQL“ duomenų bazės vedlį, kuris padės jums per visą duomenų bazių tvarkymo procesą. Dabar žiūrėkime apžvalgas apie 15 žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kuriuos dažniausiai rekomenduojame!

Geriausi „MySQL“ žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai

Taigi prieš pateikdami išsamią informaciją apie įmones, kurias laikome geriausiomis „MySQL“ priglobtomis, pateikiame visą jų sąrašą:

 1. „HostGator“ – nuo 2,75 USD / mėn
 2. „BlueHost“ – nuo 3,95 USD / mėn
 3. „InMotion“ talpinimas – nuo 3,99 USD / mėn
 4. A2Namas – nuo 3,92 USD / mėn
 5. „SiteGround“ – nuo 3,95 USD / mėn
 6. „iPage“ – nuo 1,99 USD / mėn
 7. „WebHostingHub“ – nuo 4,99 USD / mėn
 8. Stora karvė – nuo 3,15 USD / mėn
 9. „LiquidWeb“ – nuo 59 USD / mėn
 10. „GreenGeeks“ – nuo 3,95 USD / mėn
 11. Varyk Tėti – nuo 2,99 USD / mėn
 12. „HostMonster“ – nuo 4,95 USD / mėn
 13. „InterServer“ – nuo 5 USD / mėn
 14. „HostPapa“ – nuo 3,95 USD / mėn
 15. „JustHost“ – nuo 3,95 USD / mėn

Dabar pereikime prie detalių ir sužinokime, kuris prieglobos paslaugų teikėjas geriausiai atitinka jūsų biudžetą ir prieglobos poreikius.

3. „HostGator“

hostgator-best-mysql-hostingas„HostGator“ yra viena iš šiuo metu labiausiai žinomų interneto prieglobos įmonių. Jie siūlo populiariausius bendrojo prieglobos planus, dedikuotus serverius, VPS ir ypač perpardavinėtojų prieglobą, kuri yra jų populiariausia paslauga. Jų planus plačiai naudoja didelis ir mažas verslas, tinklaraštininkai ir kūrėjai. „HostGator“ įkurta 2002 m. Ir pradėjo pardavinėti „Linux“ pagrįstas paslaugas.

2011 m. Jie suprato, kad taip pat yra didžiulė „Windows“ paklausa, ir pradėjo teikti žiniatinklio prieglobos planus, pagrįstus operacine sistema. Šiuo metu „HostGator“ yra daugiau nei 8 milijonai domenų. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl tai lemia, yra platus funkcijų pasirinkimas, pateikiamas kartu su kiekvienu jų planu. Šis teikėjas taip pat turi savo svetainių kūrėją, kuris suteikia jums prieigą prie daugiau nei 4000 šablonų nemokamai.

„HostGator“ suteikia jums visus įrankius, kurie gali padėti sukurti ir prižiūrėti jūsų svetaines. Su kiekvienu planu gausite „MySQL“ duomenų bazėms valdyti, nemokamą domeną, užduočių planuoklį ir kitus naudingus admin įrankius. Nedaug tiekėjų gali pasiūlyti jums tikrai aukštos klasės „Windows“ prieglobos planus. Čia „HostGator“ įveikia didžiąją dalį savo konkurencijos, įgyvendindama keleto metų patirtį „Windows“ priegloboje.

Jei nesate patenkintas savo prieglobos planu, galite susigrąžinti pinigus per 45 dienas, o tai yra didesnis nei vidutinis laikotarpis. Nesvarbu, kurį planą pasirinksite, gausite neribotas „MySQL“ duomenų bazes ir „phpMyAdmin“. Bendros plano kainos prasideda nuo 2,75 USD per mėnesį su Hatchling planu. Jei norite VPS, pradinio lygio planas jums kainuos 29,95 USD, o pigiausias dedikuotas serveris – 119 USD per mėnesį.

2. „BlueHost“

„bluehost-best-mysql“ priegloba„BlueHost“ pradėjo veiklą 2003 m. Ir dabar įmonėje dirba šimtai darbuotojų. Tai tapo didžiuliu pavadinimu pramonėje, teikiant vartotojams žiniatinklio prieglobos planus, kurie remiasi moderniausia aparatine ir programine įranga. Visa jų interneto prieglobos platforma yra atvirojo kodo, todėl tai yra puikus pasirinkimas vartotojams, norintiems pasidomėti techninėmis savybėmis.

Kaip dauguma žinomų interneto prieglobos kompanijų, „BlueHost“ taip pat siūlo platų galingų interneto prieglobos planų asortimentą. Tai apima populiariausius planus, tokius kaip „debesys“, „share“, „VPS“ ir skirtas priegloba. Tačiau „BlueHost“ leidžia pasirinkti iš dviejų kitų planų, vieną iš jų sukūrus „WordPress“ vartotojams, kitą – „WooCommerce“ svetainių savininkams..

Kai reikia palaikymo, jų profesionalų komanda prieinama visą dieną, kiekvieną dieną. Juos galite pasiekti naudodamiesi pokalbiais, telefonu, el. Paštu ir jie taip pat turi didelę žinių bazę. Kiekvienas prieglobos paketas suteikia jums nemokamą SSL ir „MySQL“.

Jie garantuoja, kad naudodamiesi „phpMyAdmin“ ir daugeliu kitų naudingų programų, galite lengvai sukurti ir valdyti duomenų bazes naudodami „MySQL“. Jei norite padaryti du dalykus vienu metu, turėtumėte pasirinkti „BlueHost“ planą, kuriame siūlomas nemokamas domeno vardas. Kadangi jums nereikia ieškoti ir mokėti už domenų registratorių, šis pasirinkimas visada gali padėti sutaupyti šiek tiek laiko ir pinigų.

Dabar pažiūrėkime apie jų bendrus, VPS ir specialių planų kainas, tik norėdami parodyti jums, koks yra „BlueHost“ prieinamumas. Jie turi tris bendro naudojimo prieglobos planus, pradedant nuo „Basic“ už 3,95 USD per mėnesį iki „Choice Plus“ plano už 5,95 USD. Jų VPS planų kainos svyruoja nuo 19,99 USD iki 59,99 USD per mėnesį, o skirti hostingo planai kainuoja nuo 79,99 USD iki 119,99 USD per mėnesį..

3. „InMotion“ talpinimas

inmotion-best-mysql-hostingas„InMotion Hosting“ galite rasti daugybę visaverčių prieglobos planų. Tai apima įvairias bendras, skirtas, VPS, „WordPress“ ir valdomas parinktis, užtikrinančias, kad kiekvienas verslas ir asmuo gali rasti nepriekaištingą paslaugą. „MySQL“ yra vienas iš priedų, kuriuos jie teikia su visais savo paketais, nustatantis, kaip kurti programas ir dinamiškas svetaines.

„InMotion Hostingas“ teikia jums patogius svetainių kūrėjus, tokius kaip „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir „B2evolution“. Bendrovė netgi sukūrė savo svetainių kūrėją, vadinamą „Premium Web Builder“, ir padarė jį prieinamą visiems, kurie užsisakė savo planus. Didelėms įmonėms ar komandoms, kurios dirba prie didesnių projektų, puikus pasirinkimas yra „InMotion“ specialus planas.

Dedikuotus paketus sudaro „cPanel“, kad būtų galima lengvai valdyti serverius ir svetaines per naršyklę. Tai, kas jų planus paverčia draugiškais pradedantiesiems, yra jų „MySQL“ palaikymas. Sukursite ir prižiūrėsite savo duomenų bazę su visomis rekomendacijomis, užtikrindami, kad teisingai naudosite pageidaujamą SQL kalbą. Su jūsų duomenų baze nebus jokių našumo problemų, kurias garantuoja jų SSD saugojimo įrenginiai.

Vienas pagrindinių „InMotion“ tikslų yra visą laiką teikti aukščiausios klasės aparatinę įrangą savo klientams. Jų paslauga priklauso nuo „Samsung SSD“ ir naujausių „Dell“ serverių, todėl galite būti tikri, kad jūsų svetainės lankytojai galės mėgautis sklandžiu naršymu. „InMotion“ jiems skirtų planų kainos svyruoja nuo 105,69 USD iki 340,99 USD su visais penkiais planais.

Jie turi tris VPS talpinimo planus, kurių mažiausia kaina yra 27,99 USD, o didžiausia – 64,99 USD. Jei norite išbandyti jų bendro verslo prieglobos planus, galite pasirinkti iš trijų planų. Yra „Launch“ planas – už 3,99 USD per mėnesį, „Power“ – už 5,99 USD, o „Pro“ – už 13,99 USD per mėnesį. „Power plan“ yra populiariausias pasirinkimas..

4. A2 talpinimas

a2hosting-best-mysql-hostingasKai 1999 m. Buvo įkurta „A2 Hosting“, iš pradžių ji buvo nepriklausoma įmonė. Iš pradžių ji buvo pavadinta „Iniquinet“, o po to 2003 m. Pakeitė ją į „A2 Hosting“. Dėl ilgo sunkaus darbo metų jie tapo vienais iš pirmaujančių vardų interneto prieglobos pramonėje. Jie sulaukia šimtų teigiamų atsiliepimų iš vartotojų ir populiarių recenzentų svetainių.

„A2 Hosting“ siūlo platų planų įvairovę. Jie siūlo įprastą VPS ir bendrą planą su daugybe naudingų priedų, nemokamų funkcijų ir palaikymo. Galite pasirinkti tarp valdomų ir nevaldomų dedikuotų ir VPS planų. Jei norite, kad „MySQL“ būtų įtrauktas į paketą, esate tinkamoje vietoje. A2 priegloba siūlo daugybę funkcijų ir programinės įrangos, kuri yra labai naudinga kūrėjams.

Jūs gausite naujausią versiją, „MySQL 5.5“ kartu su „phpMyAdmin“ ir SSH. Naudodami šiuos naudingus įrankius galėsite bet kada dirbti su savo duomenų bazėmis iš bet kurio kompiuterio. A2 priegloba suteikia puikią galimybę norintiems tobulinti savo įgūdžius. Turėdami didelę žinių bazę, galite daug sužinoti apie „Python“ ir „Perl“ naudojimą savo duomenų bazėse.

A2 Hostinge kainos skiriasi tarp „Windows“ ir „Linux“ variantų, tačiau mes kalbėsime apie „Linux“ planus tik tam, kad suteiktume jums supratimą apie kainas. Galite gauti bendrojo prieglobos planą, prasidedantį nuo 3,91 USD, VPS – už 5,00 USD, o tam skirtą planą – nuo 9,31 USD. Šiuos planus galima išplėsti atsižvelgiant į jūsų poreikius, suteikiant vis daugiau funkcijų ir naudos.

5. „SiteGround“

„siteground-best-mysql“ prieglobaTai dar vienas didelis vardas žiniatinklio prieglobos pramonėje. „SiteGround“ yra gerai žinomas dėl aukšto prieinamumo ir galingų interneto prieglobos paslaugų teikimo visame pasaulyje. Tai daugiausia yra dėl duomenų centrų, kurie yra protingai išdėstyti Singapūre, Amsterdame ir Čikagoje, apimančiuose daugybę šalių. Jų rinkodaros strategija yra išsiskirti iš minios ir pasiūlyti auditorijai ką nors kitokio. Kaip paaiškėja, jų metodas iki šiol yra gana sėkmingas.

„SiteGround“ galite įsigyti bet kokio reikalingo žiniatinklio prieglobos paketo. Tačiau dauguma vartotojų įsigijo bendresnius arba debesuotuosius prieglobos planus, kurie yra galingesni, nei teikia dauguma jų konkurentų. Naudodamiesi šiais dviem, gausite „cPanel“ valdymo skydelį ir „WordPress“ bei „Joomla“ palaikymą. „SiteGround“ užtikrina beveik 100% veikimo laiką, nes jie nuolat stebi savo serverius ir, iškilus problemoms, jie gali iškart tai išspręsti..

Kitas puikus šio teikėjo dalykas yra tas, kad jums leidžiama turėti neribotas „MySQL“ duomenų bazes su jų prieglobos paketais. Jie užtikrina aukštą jūsų duomenų bazių našumą, saugodami juos atskiruose standiuosiuose diskuose. Galite lengvai dirbti su savo duomenų bazėmis naudodami „phpMyAdmin“. Jei pasirinksite vieną iš brangesnių jų paketų, jie taip pat teikia dinaminę talpyklą, SSL, patobulintą palaikymą ir atitiktį PCI.

Jei norite, bendrojo prieglobos planą „SiteGround“ galite gauti tik už 3,95 USD per mėnesį. Tačiau jų geriausias pardavėjas yra bendras „CrowBig“ planas, kainuojantis 5,95 USD per mėnesį. Jų pradinio lygio debesies prieglobos planas kainuoja 80 USD per mėnesį, o jūs galite gauti Entry Server už 269 USD per mėnesį, jei norite dedikuoto serverio plano.

6. „iPage“

ipage-best-mysql-hostingasŠiuo metu yra daugiau nei milijonas klientų, kurie pasirinko „iPage“ kaip savo interneto prieglobos paslaugų teikėją. Tai yra įmonė, kuri jau dešimtmetį maitina svetaines. Dar 2011 m. Jie pradėjo naudoti vėjo energiją savo serveriams paleisti ir naudoja šį metodą iki šiol. Jų planai yra įperkami, o visas paketas yra sukurtas taip, kad būtų patogus pradedantiesiems, todėl tiek daug žmonių pasirenka šį teikėją.

„IPage“ tikslinė auditorija yra daugiausia mažos įmonės ar asmenys, norintys lengvai susikurti tinklaraštį ar aplanko svetainę, tada sutelkti dėmesį į savo darbą. Kadangi pagrindinė šio teikėjo idėja yra paprastumas, jie siūlo tik vieną bendro naudojimo prieglobos planą, kainuojantį tik 7,99 USD. Tačiau ji ateina su daugybe naudingų funkcijų. Pvz., Galite užregistruoti domeno vardą 3 metams, galite turėti neribotas „MySQL“ duomenų bazes ir gausybę saugyklos vietos.

Jie turi savo „drag and drop“ svetainės redaktorių, kuris taip pat suteikia prieigą prie tūkstančių šablonų. Be abejo, palaikomos populiariausios TVS, taip pat gaukite savo svetainės priedų. Tai apima jūsų tinklaraščio įrankius, nuotraukų galerijas ir FTP įrankius. Be „MySQL“, jūs taip pat gausite lako talpyklą ir „phpMyAdmin“. Nors jie ne saugo svetainės duomenų ir duomenų bazių atskiruose serveriuose, jūsų duomenys bus apsaugoti kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis.

Jie taip pat siūlo VPS prieglobą, kurios kaina prasideda nuo 19,99 USD per mėnesį, skirta priegloba nuo 119,99 USD per mėnesį ir „WordPress“ priegloba, kur pradinis paketas kainuoja 3,75 USD per mėnesį..

7. Žiniatinklio prieglobos centras

webhostinghub-best-mysql-hostingas„Web Hosting Hub“ yra įmonė, įkurta 2010 m. Ir nuo to laiko teikianti įvairias paslaugas. Be svetainės prieglobos, jūs taip pat galite juos pasamdyti kurdami savo svetainę. Jie taip pat teikia kitus sprendimus, tokius kaip svetainių kūrėjas, daugybė el. Prekybos įrankių ir visų populiarių TVS žiniatinklio priegloba. Jie tapo tokie populiarūs, kad daugiau nei 40 000 žmonių pasirinko juos kurti ir valdyti savo svetaines.

„Web Hosting Hub“ yra optimalus tiems, kurie nori bendrojo prieglobos, nes tai yra vienintelis jų teikiamas plano tipas. VPS, skirtus ir kitus planus teikia jų seserinė įmonė „InMotion Hosting“. Kadangi jie teikia tik bendro naudojimo prieglobą, jie yra visiškai sutelkti į trijų geriausių rinkoje esančių bendrojo prieglobos planų teikimą. Jei norite įkurti svetainę kaip verslą ar siekdami individualių tikslų, „Web Hosting Hub“ leidžia greitai ir efektyviai ją nustatyti.

Galite pasirinkti iš trijų bendro prieglobos planų: „Spark“ planą už 4,99 USD per mėnesį, „Nitro“ už 6,99 USD ir „Dynamo“ planą už 8,99 USD per mėnesį. Jei pasirinksite „Nitro“ planą, galėsite paleisti neribotas „MySQL“ duomenų bazes, papildomus ir pastatytus domenus, kurie visi yra apriboti pradiniame plane. Antrasis ir trečiasis planas taip pat suteikia jums nuolaidą jų interneto svetainių kūrimo tarnybai.

Visi bendri planai suteikia „phpMyAdmin“ kaip papildymą „MySQL“. Jei nesate toks patyręs „MySQL“, visada galite pasikliauti jų vadovais, kaip tvarkyti duomenų bazes, jų yra daugybė.

8. „FatCow“

„fatcow-best-mysql“ priegloba„FatCow“ yra viena didžiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kuri savo veiklą vykdo ekologiškos energijos srityje. Jie pateikia tik vieną bendrojo prieglobos planą, vadinamą „The Original FatCow Plan“, kuris kainuoja tik 3,15 USD per mėnesį ir leidžia jums užregistruoti domeno vardą vieneriems metams. Jų pagrindinė idėja yra vengti siūlyti sudėtingus interneto prieglobos planus ir vietoj jų sudėti kelis paprastesnius.

Jie turi profesionalią techninio palaikymo komandą, kuri žada atsakyti per kelias minutes. Įsigiję vieną iš jų planų, turėsite prieigą prie jų valdymo skydelio, kuris beveik nesiskiria nuo „cPanel“, tik atrodo šiek tiek kitaip. Tai gana draugiška pradedantiesiems, tačiau gali prireikti šiek tiek laiko, kad išsiaiškintumėte „MySQL“ tvarkyklę ir failų tvarkyklę.

Savo kainomis „FatCow“ neabejotinai yra tarp labiausiai prieinamų tiekėjų rinkoje. Jų planus plačiai naudoja smulkusis verslas ir pažinčių agentai. Kaip ir daugelis kitų paslaugų teikėjų, jie taip pat turi savo tinkintą, „spustelėk ir spustelėk“ svetainių kūrėją, kuris gali praversti tiems, kurie neturi jokios interneto svetainių kūrimo patirties..

Jei jus domina kiti planai, tokie kaip VPS ar skirti serveriai, jie taip pat juos siūlo. „FatCow“ padalina VPS ir skirtas paslaugas į tris planus. Kiekvienas iš šių planų suteikia neribotas MySQL duomenų bazes, domenus, subdomenus ir FTP paskyras. Pradinio lygio VPS planas kainuoja 19,99 USD per mėnesį, o jūs galite turėti skirtą paleisties serverį tik už 119,99 USD per mėnesį..

9. „LiquidWeb“

„liquidweb-best-mysql“ prieglobaDabar „LiquidWeb“ yra interneto prieglobos paslaugų teikėjas, kuriame galite rasti tik galingiausius prieglobos sprendimus. Jie net neteikia bendrojo prieglobos planų, nes jie orientuojasi į geriausią našumą reikalaujantiems kūrėjams. „LiquidWeb“ galite rasti keletą išskirtinių Dedicated ir VPS prieglobos planų su garantuotu beveik 100% veikimo laiku. Taip pat galite pasirinkti, ar norite „Linux“, ar „Windows“ serverio.

Jų žiniatinklio prieglobos planai yra ne tik galingi, bet ir patogūs vartotojui, todėl jums nereikės daug laiko skirti serverio valdymui. Jie naudoja naujausią aparatūrą, kad svetainių savininkams būtų užtikrintas nuolatinis veikimo laikas ir greitis. Per pastaruosius kelerius metus jiems pavyko išlaikyti aukštesnį nei 99,99% darbo laiką, o tai yra gana įspūdinga.

Nors naudodamiesi „LiquidWeb“ vargu ar susidursite su bet kuriomis problemomis, jų profesionali palaikymo komanda yra pasirengusi, kai tik jums jų reikia. Jei jau turite svetainę ir norite pereiti prie „LiquidWeb“ prieglobos plano, jie padės nemokamai perkelti duomenis. Jie naudoja SSD kietuosius diskus ir netgi teikia apkrovos balansavimo įrenginius, jei turite srauto padidėjimą, leidžiant keliems serveriams tvarkyti jūsų srautą.

Tiek skirti, tiek VPS planai palaiko „MySQL“ ir daugybę kitų duomenų bazių sprendimų. Jei norite „LiquidWeb“ valdomo dedikuoto serverio, galite pasirinkti iš penkių skirtingų planų trijose vietose. Pradinis planas kainuoja 199 USD per mėnesį ir suteikia jums išsamų naudingų funkcijų sąrašą. Jų debesies VPS kainos prasideda nuo 59 USD per mėnesį, tuo tarpu pigiausias debesims skirtas serveris kainuoja 169 USD per mėnesį.

10. „GreenGeeks“

„greengeeks-best-mysql“ priegloba„GreenGeeks“ yra prieš dešimtmetį įsteigta interneto prieglobos įmonė, šiuo metu turinti daugiau nei 35 000 klientų ir priglobianti daugiau nei 300 000 svetainių. Kaip rodo jo pavadinimas, jie aprūpina savo aparatūrą žaliąja energija, tiksliau, aplinkai geresne vėjo energija.

Pasirinkę vieną iš jų planų, gausite daugybę funkcijų, tokių kaip nemokama domenų registracija ir perkėlimas, svetainių kūrėjas, svetainių perkėlimas, saugios el. Pašto paskyros ir dar daugiau. „GreenGeeks“ turi specialią palaikymo komandą, kurią galite pasiekti naudodamiesi pokalbiais, telefonu ir bilietais. Jie naudoja savo serverius tik „Linux“, tačiau vis tiek ji yra pati populiariausia operacinė sistema, kai reikia priimti žiniatinklio prieglobą.

„GreenGeeks“ serverio veikimo laikas taip pat yra labai konkurencingas, nes jiems pavyksta išlaikyti aukštesnį nei 99,9%. Jie nesukūrė savo valdymo pulto, kaip ir daugelis kitų teikėjų. Vietoj to gausite „cPanel“, kuris garantuoja vientisą vartotojo patirtį kiekvienam svetainės savininkui. Jei jau turite svetainę, galite ją perkelti nemokamai. Jie netgi leidžia jums pridėti pirkinių krepšelį, kuris taip pat pateikiamas kartu su pakuote.

„GreenGeeks“ interneto priegloba kainuoja tik 3,95 USD, o „WordPress“ – taip pat 3,95 USD. Jų planai yra naudingi kūrėjams, turintiems naujausią „MySQL“, „Python“ ir „Perl“ palaikymą, kelias PHP versijas ir FTP paskyras. Tai tik ledkalnio viršūnė, nes jūs gausite daugybę puikių funkcijų, kurios garantuoja aukščiausio lygio našumą, saugumą ir e-komercijos palaikymą. Jei jūsų netenkina „GreenGeeks“, pinigus galite susigrąžinti per 30 dienų.

11. „GoDaddy“

„godaddy-best-mysql“ priegloba„GoDaddy“ yra gerai žinomas kaip vienas didžiausių domenų registratorių pasaulyje, turintis iki šiol daugiau nei 60 milijonų domenų vardų. Be domenų registravimo ir aukcionų paslaugų, jie taip pat teikia galingus interneto prieglobos planus. Ši įmonė įkurta 1997 metais pavadinimu „Jomax Technologies“. Po dvejų metų jie perėjo į dabartinį vardą.

„GoDaddy“ siūlo interneto prieglobos sprendimus tiek privatiems asmenims, tiek didelėms įmonėms. Jie siūlo įvairius VPS ir bendrus planus už prieinamą kainą. Be įprastos „Linux“ parinkties, galite gauti ir „Windows“ serverius. Yra daugybė prieglobos planų, iš kurių galite pasirinkti, atsižvelgiant į tai, kokio tipo svetainę norite naudoti, ir srauto, kurį jūs pritraukiate, dydį.

Jie taip pat turi populiarų svetainių kūrėją, kurį plačiai naudoja nepatyrę vartotojai ir mažos įmonės, kurioms reikalingas greitas ir lengvas sprendimas. Tai „drag and drop“ kūrėjas, suteikiantis prieigą prie daugiau nei 300 šablonų. Šablonai jau užpildyti turiniu; jums tereikia nukopijuoti savo turinį į tinkamas vietas ir jo rinkinį.

Naudodami profesionalių administratorių, aukščiausios klasės aparatinės įrangos ir stebėjimo sistemų derinį, jie gali nuolat palaikyti serverio veikimo laiką aukštesnį nei 99,9%. „GoDaddy“ yra teikėjas, kuriam rūpi jūsų turinys. Jie reguliariai kuria atsargines jūsų svetainės kopijas, jei kas nors nutiktų. Galite gauti žiniatinklio prieglobos planą tik už 2,99 USD per mėnesį. Jų VPS planų kainos prasideda nuo 17,99 USD per mėnesį, tuo tarpu pradinio lygio serverį galite įsigyti už 69,99 USD per mėnesį..

12. „HostMonster“

hostmonster-best-mysql-hostingas„HostMonster“ paslaugos ir kainos yra gana panašios į tas, kurias siūlo „BlueHost“. Taip yra todėl, kad šios dvi yra dukterinės įmonės viena su kita. Jie taip pat siūlo bendro naudojimo prieglobos planus, kurių pradinė kaina yra 4,95 USD per mėnesį. Jis aprūpintas neišmatuotu pralaidumu, 50 GB saugykla ir leidžia turėti vieną svetainę ir vieną domeno vardą. Apskritai, „HostMonster“ siūlo tinkamus bendro naudojimo prieglobos planus už prieinamą kainą.

Tai puikiai tinka asmenims ir įmonėms, kurie ką tik pradėjo pritraukti srautą. Spektaklio metu gausite daugybę naudingų įrankių, kurie gali būti naudingi mažesnėms svetainėms. Tai apima forumų ir tinklaraščių įrankius, pirkinių krepšelį, SSL sertifikatą, CMS scenarijus ir naujausią „MySQL“. Pagrindinis „HostMonster“ VPS planas kainuoja tik 19,99 USD, kas šiuo metu rinkoje yra gana pigi. Vis dėlto turint 30 GB laisvos vietos, dviejų branduolių procesorių, 2 GB RAM ir pralaidumą, ribojamą iki 1 TB per mėnesį, tai yra galinga kainos pasirinkimo galimybė.

Jie neeksperimentuoja su pasirinktinėmis valdymo plokštėmis; užuot gavę „cPanel“, kuris visada yra efektyvus sprendimas. Su 4 branduolių „Intel Xeon“ procesoriais, 500 GB RAID1 ir 4 GB RAM galite įsigyti skirtą serverį už tik 79,99 USD. Naudodami „HostMonster“ galite atnaujinti savo planą, kai jums reikia daugiau našumo.

Bendrai naudojamos duomenų bazės bus saugomos kitame nei kiti duomenys serveryje. Jūs taip pat gausite „phpMyAdmin“ savo „MySQL“. Jei norite žiniatinklio prieglobos plano, kuriame būtų tinkamai nagrinėjamos SQL užklausos, tikrai turėtumėte pasirinkti „HostMonster“.

13. Tarpinis serveris

interserver-best-mysql-hostingas„InterServer“ šiuo metu yra laikomas geriausiu pasirinkimu tiems, kuriems reikalinga prieinama, tačiau galinga „WordPress“ prieglobos paslauga. Pigiausias „InterServer“ planas kainuoja tik 5 USD ir gausite SSL sertifikatą, nemokamą perkėlimą ir neribotą saugojimą, perkėlimą ir el. Paštą. Jie taip pat leidžia paleisti iki 20 svetainių jų serveryje. Aukštą našumą garantuoja naujausia aparatinė įranga, įskaitant 30–240 GB talpos SSD diskus.

„InterServer“ stengiasi, kad jų veikimo laikas būtų kuo artimesnis tobulai 100%, ir jiems iki šiol sekasi tikrai gerai. Pas šį teikėją kiekvieną dieną leidžiama naudoti tik 100 naujų vartotojų. Šis limitas garantuoja, kad jų serveriai netikėtai sulėtės lėčiau darbo dieną. Jei pasirinksite vieną iš jų VPS planų, turėsite daugybę tinkinimo galimybių. Galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkančias programinės įrangos priemones, valdymo pultą, OS ir apdorojimo galią.

Jei pasirinksite „InterServer“, nebus jokių netikėtų išvykimo mokesčių ar bet kokios ilgalaikės sutarties. Be to, jūs grąžinsite pinigus per 30 dienų, jei nebūsite patenkinti jų aptarnavimu. Galėsite sklandžiai valdyti savo duomenų bazes naudodami naujausias „MySQL“ ir „phpMyAdmin“.

Dėl palaikymo galite susisiekti su jais visais būdais, kada tik norite. „InterServer“ palaikymą galima gauti telefonu, pokalbiais, el. Paštu, kartu galite naudotis ir jų gausia žinių baze bei forumu. Jų VPS planai yra tokie keičiami, kad galite pasirinkti iš 16 skirtingų variantų, kurių pradinė kaina yra tik 10,00 USD per mėnesį „Windows“ ir 6,00 USD per mėnesį „Linux“..

14. „HostPapa“

hostpapa-best-mysql-hostingas„HostPapa“ yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas tiesiai iš Kanados, kuris įsikūrė dar 2006 m. Jų tikslinė auditorija yra mažos įmonės, nes tai nurodo ir savo tinklalapyje bei skelbimuose. Jie naudoja žaliąją energiją savo techninei įrangai tiekti, kuri šiuo metu yra labai populiari tarp hostingo kompanijų. Palyginti su kitais ekologiško prieglobos paslaugų teikėjais, jų kainos yra gana žemos.

Nors „HostPapa“ nesiūlo dedikuotų serverių, jų bendri ir VPS planai yra gana galingi. Nesvarbu, kurį planą pasirinksite, jūs taip pat gausite svetainių kūrėją. Tačiau galite atnaujinti svetainių kūrėją į dar geresnį, pereidami prie brangesnio plano. „cPanel“ ir FTP sąskaitos taip pat yra kiekviename pakete. Pigiausias jų bendro naudojimo prieglobos planas kainuoja 3,95 USD ir leidžia turėti dvi svetaines.

Jei jums reikia VPS, galite pasirinkti iš 5 skirtingų planų pagal savo poreikius. Pirmasis jų VPS planas kainuoja tik 19,99 USD per mėnesį. Jūs gausite 4 branduolių procesorių, 1,5 GB RAM, 50 GB atminties ir 1 TB perkėlimą. Turėdami šiuos planus galite gauti ir „Linux“, ir „Windows“ serverius. Kalbant apie duomenų bazes, jūs gaunate „MySQL 5“ ir jos leidžia valdyti neribotas duomenų bazes.

Jų planuose yra galingas administravimo įrankis „phpMyAdmin“, kuris leidžia lengvai valdyti dažniausiai pasitaikančias „MySQL“ užduotis. Jei esate pradedantysis kūrėjas ar žiniatinklio valdytojas, „HostPapa“ yra puikus pasirinkimas jums. Turint omenyje jų planus, visi įrankiai, kurių reikia norint efektyviai sukurti ir prižiūrėti svetainę, bus nesąžiningi.

15. „JustHost“

„justhost-best-mysql“ priegloba„JustHost“ galite rasti puikių hostingo planų mažoms įmonėms ir pradedantiesiems svetainių valdytojams. Nors neabejotinai pagrindinis jų tikslas yra pateikti patikimus bendro naudojimo prieglobos planus, jie taip pat turi keletą tinkamų VPS ir dedikuotų serverių planų. Galite gauti bendrojo prieglobos planą tik už 3,95 USD per mėnesį, suteikiantį jums domeno vardą, svetainę, 50 GB vietos ir dar keletą pagrindinių funkcijų..

Turėdami jų prieglobos planus, nemokamai gausite svetainių kūrėjus su šablonais ir galimybe vienu spustelėjimu įdiegti platų naudingos programinės įrangos asortimentą. Jų programinės įrangos pakete taip pat galite rasti tinklaraščių rašymo, forumų ir elektroninės komercijos įrankius. Jie siūlo gausų duomenų bazių pradinį paketą su naujausia „MySQL“, leidžiančią turėti 20 duomenų bazių. Tačiau jei atnaujinsite į galingesnį planą, jis taps neribotas.

Galėsite kurti ir tvarkyti duomenų bazes naudodami „phpMyAdmin“. Laimei, „JustHost“ neišsaugo duomenų bazių ir kitų jūsų duomenų tame pačiame serveryje. Tai yra puiki praktika, kuri išpopuliarėjo tarp interneto prieglobos paslaugų teikėjų, užtikrinant stabilumą savo klientams.

Galite pasirinkti iš keturių VPS planų, kurių kainos svyruoja nuo 19,99 USD iki 59,99 USD per mėnesį. Su pirmuoju gausite dviejų branduolių centrinį procesorių, 2 GB RAM, 30 GB atminties, 1 TB pralaidumą ir nemokamą domeno vardą. Jie taip pat siūlo tris serverio planus, kuriuos galite valdyti naudodami „cPanel“. Pirmasis kainuoja 79,99 USD per mėnesį ir jūs galite jį padidinti iki galingiausio plano, kuris kainuoja 119,99 USD per mėnesį..

Išvada

Be abejo, yra ir kitų puikių prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių „MySQL“ duomenų bazių prieglobą, ir kurie nėra išvardyti šiame straipsnyje. Jei pasirinksite vieną iš puslapyje nurodytų įmonių, negalėsite suklysti tvarkydami ir tvarkydami „MySQL“ duomenų bazes.

Jei turite klausimų dėl šių prieglobos įmonių ar turite kokių nors pasiūlymų dėl šio straipsnio, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map