10 geriausių pigių interneto paslaugų teikėjų

geriausias internetinis priegloba-2019 m


Jei norite, kad kiti žmonės galėtų peržiūrėti jūsų svetainę internete, jums reikia žiniatinklio prieglobos. Iš esmės tai, ką daro interneto prieglobos paslaugų teikėjai, yra tai, kad jie saugo jūsų svetainės failus savo interneto serveriuose (specialiuose kompiuteriuose, prijungtuose prie didelės spartos tinklo) ir suteikia prieigą prie jūsų svetainės, kai lankytojai įveda jūsų domeno vardą į savo interneto naršykles..

Žiniatinklio priegloba yra visur paplitusi ir įvairiapusė paslauga, prieinama visiems, norintiems atidaryti svetainę. Žiniatinklio priegloba klientams prieinama teikiant prieglobos planus, turinčius skirtingas funkcijas (vietos diske, pralaidumo, RAM, CPU) ir papildomas prieglobos paslaugas (atsargines kopijas, atnaujinimus, domeno vardo registraciją ir kt.), Įtrauktus į šiuos planus, už periodinį mėnesinį ar metinį mokestį..

Per pastaruosius kelerius metus hostingo pramonė paįvairino savo paslaugas iš dalies dėl naujų technologijų atsiradimo ir iš dalies dėl besikeičiančių vartotojų poreikių bei išaugusios konkurencijos tarp hostingo paslaugų teikėjų. Taigi atsirado daugiau specializuotų prieglobos variantų (pvz., „WordPress“ optimizuotas priegloba), o dažniausiai naudojamų prieglobos planų kainos nukrito.

10 geriausių pigiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų

Šių metų pigaus hostingo rinkoje? Mes pasirinkome geriausius pigių hostingo paslaugų teikėjus, kuriuos galite patikrinti.

Žiniatinklio priegloba
Žemiausia kaina
Pinigų grąžinimas
Nemokamas domenas

1geriausia pigi interneto priegloba2,75 USD / mėn45 dienos
2geriausia pigi interneto priegloba3,95 USD / mėn30 dienų
3geriausia pigi interneto priegloba3,99 USD / mėn90 dienų
4geriausia pigi interneto priegloba1,99 USD / mėn30 dienų
5geriausia pigi interneto priegloba3,99 USD / mėn30 dienų
6geriausia pigi interneto priegloba3,95 USD / mėn30 dienų
7geriausia pigi interneto priegloba3,15 USD / mėn30 dienų
8geriausia pigi interneto priegloba4,95 USD / mėn30 dienų
9geriausia pigi interneto priegloba5,00 USD / mėn30 dienų
10geriausia pigi interneto priegloba2,95 USD / mėn30 dienų

Idėja, kad geras priegloba nebūtinai turi būti brangi, pamažu tampa pramonės principu. Iš tiesų, bendrosios prieglobos paslaugos yra prieinamos už tikrai biudžetą. Šio straipsnio tikslais mes sutelksime dėmesį į pigiausią bendro naudojimo prieglobos planą, kurį galima rasti kiekviename iš jų 10 hostingo kompanijų kad mes ketiname aprėpti.

1. „HostGator“

hostgator-pigiausias-web-hostingas

„HostGator“

„HostGator“ yra žinomas vardas prieglobos pramonėje, kuris sugebėjo visą laiką teikti kokybiškas prieglobos paslaugas, išlaikydamas mažas išlaidas. Veikianti nuo 2002 m. Įmonė laimėjo daugybę pramonės apdovanojimų, pažymėdama jų įsipareigojimą kokybei.

Jų pradinio lygio bendrojo prieglobos planas – „Hatchling“ – kainuoja 3,45 USD / mėn., Jį sudaro: neišmatuota vietos diske ir pralaidumas, 1 domeno priegloba, momentinės atsarginės kopijos, be įsipareigojimų laikotarpio, 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, „Google AdWords“ ir „Yahoo“ / „Bing“ skelbimo kreditas (kiekviena 100 USD), neribotos „MySQL“ duomenų bazės, 1 paspaudimas „WordPress“ diegimas, neribotos el. Pašto paskyros, prieiga prie SSH, įtraukta „ImageMagick“, palaikomas garso ir vaizdo srautas, galimybė įjungti „SpamAssassin“, „Soholaunch“ svetainių kūrimo programinė įranga, naujausia „cPanel“ versija, karštoji nuoroda apsauga, IP Deny Manager, e. prekybos galimybės ir kt.

Norėdami gauti dar daugiau funkcijų, galite kreiptis į aukštesnius „HostGator“ prieglobos planus (kūdikiams ir verslui) arba pasirinkti bet kurį iš jų VPS, skirtą, „debesies“ arba perpardavėjų prieglobos planus..

Nesvarbu, ar jums reikia prieglobos tinklaraščiui ar el. Prekybos svetainei, „HostGator“ biudžetą tausojantys prieglobos paketai teiks visas prieglobos paslaugas, kurių jūsų svetainei reikia, kad ji veiktų maksimaliai. – perskaitykite mūsų „HostGator“ apžvalgą

2. „BlueHost“

„bluehost“ geriausias interneto priegloba„BlueHost“ yra pavyzdinė „WordPress“ svetainių prieglobos įmonė, kurią prieglobos pramonė pripažino kaip aukštos kokybės prieglobos paslaugų teikėją. Jie teikia visų rūšių prieglobos paslaugas, tačiau populiariausi jų bendri ir „WordPress“ optimizuoti prieglobos planai.

Labiausiai prieinamas jų bendro naudojimo prieglobos planas yra pagrindinis planas, kainuojantis 2,75 USD / mėn. Į šį planą įeina 1 svetainės priegloba, 50 GB vietos svetainėje, neišmatuotas pralaidumas, 1 nemokamas domenas, 5 el. Pašto paskyros ir 100 MB saugyklos kiekvienai paskyrai. Jei ieškote neriboto bendrojo prieglobos plano, „BlueHost“ pateikia dar du pasidalijamojo prieglobos planus, kurie patenkins jūsų reikalavimus. Visuose bendrojo prieglobos planuose yra nemokamos automatinės atsarginės kopijos, įtrauktas „cPanel“, „CloudFlare“ integruota jūsų paskyroje, prieiga prie SSH.

Jei jums kada nors reikės naujovinti į VPS arba tam skirtą planą, galite tai padaryti vienu spustelėjimu, nes „BlueHost“ prieglobos planai yra sukurti atsižvelgiant į lengvą mastelį.

Kita svarbi šios prieglobos įmonės bendrojo prieglobos planų ypatybė yra išteklių apsaugos mechanizmas, neleidžiantis svetainėms naudoti perteklinių išteklių, nepakenkiant kitoms svetainėms, esančioms tame pačiame serveryje. Taigi svetainės, kurios per daug naudoja resursus, laikinai priskiriamos izoliuotoms sistemoms, kad apsaugotų kaimyninių svetainių našumą. – perskaitykite mūsų „BlueHost“ apžvalgą

3. „InMotion“ talpinimas

inmotion geriausia interneto prieglobaŽiniatinklio prieglobos srityje nuo 2001 m. „InMotion Hosting“ teikia paslaugas daugiausia verslo ir verslo vartotojams. Net jų bendrai naudojami hostingo planai yra vadinami verslo prieglobos planais, teikiančiais moderniausias funkcijas.

Pigiausias „InMotion Hosting“ prieglobos paketas yra „Launch“ planas, kainuojantis 5,99 USD / mėn. Tai yra šiek tiek brangesni nei pigiausi ankstesnių dviejų hostingo kompanijų paketai, aprašyti mūsų straipsnyje, tačiau jie taip pat aprūpinti savybėmis, tenkinančiomis ir verslo poreikius. Todėl „Launch“ planą sudaro: nemokami SSD diskai, nemokamas domeno vardas, nemokamos duomenų atsarginės kopijos, prieiga prie SSH, neribota vieta diske ir mėnesiniai perkėlimai, 2 svetainės 1 paskyroje, 250 USD nemokamas skelbimo kreditas, „BoldGrid“ svetainių kūrėjas, įjungta WP-CLI, „Google“ Programų integracija, verslo klasės aparatinė įranga, „cPanel“ valdymo pultas, „WordPress“, „Joomla“ ar „PrestaShop“ įdiegta, „SpamSafe“ el. Paštas, diegimas vienu spustelėjimu ir kt..

Pasiūlyta 90 dienų pinigų grąžinimo garantija kartu su visais verslo planais kaip kokybės garantija jų paslaugoms.

Būdama viso paslaugų prieglobos įmone, „InMotion“ siūlo visą spektrą galimų prieglobos paketų – nuo bendro prieglobos iki „WordPress“ optimizuoto prieglobos ir net perpardavinėtojų prieglobos. – perskaitykite mūsų „InMotion Hosting“ apžvalgą

4. „iPage.com“

ipage geriausia interneto prieglobaKalbant apie prieinamą prieglobą, „iPage“ vargu ar yra konkurencija. Tai turbūt geriausias šiuo metu galimas biudžetinis priegloba, kurios reklaminė kaina yra 1,99 USD / mėn. Jums gali kilti klausimas, ar už šią patrauklią kainą yra kokių nors medžiagų, tačiau „iPage“ teikia bendro naudojimo prieglobos paslaugą, apkrautą nuostabiomis funkcijomis.

Taigi štai ką galite gauti „iPage“ už 1,99 USD / mėnesį: neribota vieta diske, neribotos el. Pašto paskyros, keičiamo dydžio pralaidumas, neribotas domenų vardų naudojimas, neribota „MySQL“ duomenų bazių registracija, nemokama domenų registracija 1 metams, „vDeck“ valdymo pultas, mobiliesiems optimizuotas svetainių kūrėjas, 1 – spustelėkite „WordPress“ diegimo programą, turinio valdymo sistemas („Joomla!“, „Drupal“, „WordPress“), šimtus šablonų ir temų, nuotraukų galerijas, svetainės lankomumo ataskaitas ir kt..

Kalbant apie rinkodarą, „iPage“ suteikia jums 100 USD už „Yahoo“ / „Bing“ skelbimus ir dar 100 USD „Google AdWords“, nemokamą telefono numerį (tik JAV) ir prieigą prie SEO rinkodaros įrankių.

Jei norite į savo svetainę įtraukti el. Prekybos galimybes, „iPage“ siūlo daugybę pirkinių krepšelių („AgoraCart“, „OpenCart“, „ZenCart“, „PrestaShop“, „OSCommerce“ ir kt.), Paprastus diegimus vienu spustelėjimu ir „PayPal“ integraciją..

Be šio neriboto bendrojo prieglobos plano, galite atnaujinti kitus prieglobos planus, įskaitant „WordPress“ prieglobą, VPS ir dedikuotą prieglobą. – perskaitykite mūsų „iPage“ apžvalgą

5. „JustHost“

„justhost“ geriausias žiniatinklio prieglobaPriegloba nebūtinai turi būti sudėtinga, ir „JustHost“ stengiasi tai įrodyti. Bendrovė buvo įkurta 2008 m., O vėliau ją įsigijo „Endurance International“ grupė.

„JustHost“ yra santykinai naujokas pramonėje, tačiau jis veikė pakankamai ilgai, kad galėtų padaryti ženklą. Jų bendrojo prieglobos planais siekiama pasiūlyti visas prieglobos funkcijas net ir asmenims ar įmonėms, kurių biudžetas yra mažas.

Jų pigiausią prieglobos paketą „Basic“ galima įsigyti už 3,75 USD / mėn. Ir jis pasižymi šiomis savybėmis: 50 GB vietos diske, priegloba 1 svetainei, neišmatuotas pralaidumas, 1 nemokamas domeno vardas, 5 el. Pašto abonementai su 100 MB saugyklos kiekvienam. „JustHost“ taip pat siūlo 3 skirtingus žiniatinklio pašto sprendimus, „cPanel“ valdymo skydelį, „Secure Shell Access“, apsaugą iš karštųjų nuorodų, „SpamAssassin“ apsaugą, svetainės statistiką ir kt. El. Prekybos funkciją taip pat galima pasiekti naudojant kartu su planu siūlomus pirkinių krepšelius ir įdiegus 1 paspaudimą..

„JustHost“ siūlo prieinamus prieglobos planus ne tik naudodamas bendro naudojimo prieglobos planus, bet ir naudodamas savo VPS bei tam skirtas prieglobos pakopas. – perskaitykite mūsų „JustHost“ apžvalgą

6. „FatCow“

„fatcow“ geriausias interneto priegloba„FatCow“ jau 10 metų teikia prieglobos paslaugas, o pagrindinis jų paslaugų tikslas yra pasiūlyti paprastas ir pigias prieglobos paslaugas, kurias gali lengvai valdyti net tie, kurie mažiau išmano techninius dalykus. Visa jų tinklalapio idėja sukasi apie tai, kad prieglobos paslaugos būtų prieinamos visiems, net neprofesionalams.

Pigiausias „FatCow“ planas kainuoja 49 USD per metus. Komplektuojama su „pertekliais“ (neribotai) vietos diske ir pralaidumo, neribotais el. Pašto adresais, nemokamu domeno pavadinimu, suderinta serverio architektūra, kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis, pirkinių krepšeliais, saugiu SSL serveriu, SEO įrankiais, „PayPal“. integracija, programų diegimo vedliai, nukreipimo ir spustelėjimo svetainių kūrimo įrankiai, reklamos kreditas, debesų saugykla ir 24 × 7 palaikymas.

Jei pralenksite savo bendrojo hostingo planą „FatCow“, galite lengvai pereiti prie VPS arba tam skirto plano, be jokio nerimo ar perėjimo į kitą pagrindinį kompiuterį vargo..

Nesvarbu, ar tai pirmą kartą kuriate svetainę, ar jau turite reikiamų įgūdžių kurdami svetainę, „FatCow“ paprastumas leidžia sklandžiai atlikti visas su priegloba susijusias užduotis. – perskaitykite mūsų „FatCow“ apžvalgą

7. „HostMonster“

hostmonster geriausia interneto priegloba„HostMonster“ teikia prieglobos paslaugas nuo 2005 m. Jie teikia bendrą, VPS ir specialųjį prieglobą keliuose prieglobos paketuose, skirtuose patenkinti įvairius poreikius.

Jų pigiausias prieglobos paketas „Basic“ paketas prasideda nuo 4,95 USD / mėn. Ir pateikiamas su tokiomis pačiomis siūlomomis vietomis diske, pralaidumu ir el. Paštu, kurias siūlo pagrindinis „BlueHost“ paketas ir „JustHost“ paketas (priegloba 1 domenui, neišmatuotas pralaidumas, 50 GB vietos diske). , 5 el. Pašto adresai ir 100 MB saugyklos kiekvienam). Taip pat teikiamas nemokamas domeno vardas, „cPanel“ valdymo pultas, nemokamų svetainių kūrėjas, 1 paspaudimas „WordPress“ diegimas, 100 USD „Yahoo / Bing“ ir 100 USD „Google AdWords“ kreditas..

„HostMonster“ galite gauti prieigą prie 100 atvirojo kodo priedų, temų ir programų per „MOJO“ prekyvietę ir vienu spustelėjimu įdiekite viską, ko jums reikia..

Jei pradinio lygio bendrojo prieglobos plano jūsų svetainei nepakanka, turite dar dvi pasidalijamojo prieglobos parinktis, kurias galite patikrinti, arba galite pasirinkti VPS arba tam skirtą planą. – perskaitykite mūsų „HostMonster“ apžvalgą

eHost.com

Įspėjimas: „eHost.com“ nebepriima naujų klientų!

ehost geriausia interneto priegloba

„eHost“ žiniatinklio prieglobos srityje dirba nuo 1998 m., taigi, jie turi didelę patirtį teikiant interneto prieglobos paslaugas. Jų platformoje yra daugiau nei vienas milijonas svetainių, kurias siūlo gausus bendro naudojimo hostingo planas, kurį jie siūlo už draugišką kišenę.

Bendrovė sutelkia dėmesį į paprastumą ir siekia pritraukti klientus, kurie ieško įperkamo bendrojo prieglobos plano, kad priglobtų mažas ir vidutinio dydžio svetaines. Taigi, jie siūlo vieną neribotą bendro naudojimo hostingo planą, kainuojantį 2,75 USD / mėn.

Kalbant apie funkcijas, „eHost“ bendrojo prieglobos plane yra neribotos vietos saugykloje, neribotas pralaidumas, neribotas leidžiamas domenų skaičius, neribotos el. Pašto paskyros ir neribotos „MySQL“ duomenų bazės. Į planą taip pat įtrauktas nemokamas domeno vardas.

Be šių, bendrovė taip pat siūlo „cPanel“, pasirinkimą pirkinių vežimėlių, „drag and drop“ svetainių kūrėją su tūkstančiais šablonų, „PayPal“ integraciją, įkeltų pusiausvyros serverių, svetainių analizės programinę įrangą, 24 × 7 palaikymą visais kanalais (telefonas, el. Paštas, pokalbiai), virusų tikrinimas ir kt.

Rinkodaros tikslais galite pasinaudoti internetinės rinkodaros vadovais ir 100 USD kreditu, siūlomu už mokamus „Yahoo“ / „Bing“ skelbimus, įtrauktus į jūsų planą. – perskaitykite mūsų „eHost“ apžvalgą

„HostClear“

Įspėjimas: „HostClear“ nebepriima naujų klientų!

hostclear geriausias interneto priegloba„HostClear“ yra tik bendrojo prieglobos paslaugų teikėjas, kurio pagrindinis tikslas yra pasiūlyti bendrą „viskas įskaičiuota“ prieglobos planą jūsų tinklaraščiui, svetainei ar mažai el. Prekybos svetainei..

Užuot paskirstę savo prieglobos paslaugas visuose kituose prieglobos planuose, jie siūlo bendrą bendro prieglobos planą, kurio mėnesinė kaina yra 2,99 USD. Jų siūloma saugykla ir pralaidumas yra neišmatuoti, ir jie leidžia jums priglobti neribotus domenus savo paskyroje, taip pat neribotas duomenų bazes.

Jie siūlo pramonės standartą „cPanel“ valdymo skydelį, pasirinkimą pirkinių vežimėlių, „PayPal“ integracijos, svetainės lankomumo ataskaitų įrankį, nemokamą rinkodaros kreditą, virusų tikrinimo įrankius, vilkimo ir mažinimo svetainių kūrėją, suasmenintą domeno vardą, tinklaraščio sąrankos vedlį, prieigą prie tūkstančių šablonų. ir kt.

Vienintelis „HostClear“ trūkumas yra tas, kad jūs neturite galimybės pereiti prie VPS ar tam skirtų planų, kai jūsų svetainė viršija bendrą hostingo planą. Tai yra trūkumas, su kuriuo susidursite su bet kokiu prieglobos paslaugų teikėju, siūlančiu tik bendro naudojimo prieglobos planus (pvz., „EHost“). Todėl, jei neplanuojate per daug išplėsti savo svetainės ar nenumatote greito jūsų svetainės augimo, galite pasirinkti „HostClear“ bendro hostingo paketą. Jei vis dėlto planuojate kurti savo svetainę ir pritraukti vis daugiau lankytojų, turėtumėte pasirinkti hostingo bendrovę, siūlančią visą spektrą hostingo planų. – perskaitykite mūsų „HostClear“ apžvalgą

„IdeaHost“

Įspėjimas: „IdeaHost“ nebepriima naujų klientų!

„ideahost“ geriausias žiniatinklio prieglobaKaip ir „HostClear“, „IdeaHost“ taip pat yra bendro naudojimo prieglobos įmonė, taigi „HostClear“ minėtos rekomendacijos galioja ir „IdeaHost“.

„IdeHost“ bendrojo prieglobos planas taip pat yra neišmatuotas planas (neišmatuotas disko plotas ir pralaidumas, neriboti domenų pavadinimai ir „MySQL“ duomenų bazės) ir pateikiamas kartu su „cPanel“. Taip pat pateikiamas nemokamas domeno vardas (1 metams), nemokamas svetainių kūrėjas (iki 6 puslapių) ir prieiga prie šablonų ir nustatymo vedlių (tinklaraštis, nuotraukų galerija). Galite pridėti daugiau pirkinių vežimėlių, kad pridėtumėte tam tikrų el. Prekybos galimybių savo svetainėje ir integruotumėte „PayPal“ kaip savo mokėjimo metodą..

Jei ieškote būdų, kaip reklamuoti savo svetainę, „IdeaHost“ suteikia jums prieigą prie internetinės rinkodaros vadovų ir įneša 100 USD reklamos kreditą („Yahoo“ / „Bing“), kad galėtumėte parduoti savo svetainę.

Pagalba klientams teikiama visais kanalais (el. Paštas, pokalbiai, telefonas) 24 × 7. – perskaitykite mūsų „IdeaHost“ apžvalgą

Išvada

Prieglobos pramonėje gausu prieinamų bendrojo prieglobos planų, o dauguma prieglobos įmonių siūlo neribotus planus su funkcijų arsenalu, kad sukurtų, reklamuotų ir saugotų jūsų svetainę, nebūdami finansine našta jums ar jūsų verslui..

Galite pastebėti dizaino ir paslaugų, siūlomų kai kurių hostingo kompanijų, aptariamų straipsnyje, panašumus. Viena priežastis yra ta, kad kai kurios įmonės yra tik skirtingi tos pačios patronuojančios įmonės prekės ženklai (pvz., „BlueHost“, „IdeaHost“ ir „HostClear“ priklauso „Endurance International Group“), kita priežastis yra ta, kad hostingo pramonėje yra tam tikri kokybės standartai, kuriuos gaus gerbiami prieglobos paslaugų teikėjai. atitinka (pvz., teikia „cPanel“).

Teminis vaizdas: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map