10 geriausių e-komercijos paslaugų teikėjų mažosioms įmonėms

geriausia e-komercija, priegloba ir smulkusis verslas


Viena ryškiausių perspektyvų asmeniui šiomis dienomis yra internetinio verslo pradžia. Tai puikus būdas pabėgti nuo lenktynių su žiurkėmis arba perkelti savo jau esamą verslą į visiškai naują lygį. Pradėti el. Prekybos verslą yra išbandyti milijonai, todėl yra daug informacijos ir atvejų, iš kurių galite pasimokyti iš.

Be to, yra daugybė internetinių prekyviečių ir el. Prekybos platformų, kuriomis galite naudotis kurdami savo svetainę nuo nulio. Jums nereikia mokytis koduoti ar kitų įgūdžių, pagrįstų technologijomis. Tačiau to padaryti neįmanoma neišmokus ko nors naujo. Turėsite išmokti naudoti pasirinktą el. Prekybos platformą, internetinę rinkodarą ir valdyti prieglobos serverį. Nors norint pradėti du pirmuosius du įgūdžius reikės dviejų didelių straipsnių, mes galime padėti jums padaryti pradinį pasirinkimą, kuris palengvins jūsų darbą. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie geriausias prieglobos įmones, vykdančias nedidelį internetinį verslą.

Prieš įsigilindami į informaciją apie tai, kaip pasirinkti gerą pagrindinį kompiuterį savo e-komercijos verslui, pateikiame geriausių mūsų rekomenduojamų el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą:

 1. „HostGator“
 2. „InMotion“ talpinimas
 3. „BlueHost“
 4. „SiteGround“
 5. A2Namas
 6. „Hostinger“
 7. „GreenGeeks“
 8. „StableHost“
 9. „NameCheap“
 10. „InterServer“

Tinkamo el. Prekybos hostingo plano pasirinkimas

Verslo svetainė yra visiškai kitoks žvėris nei paprastas tinklaraštis ar portfelio svetainė. Tam reikia daugiau arklio galių ir daugiau dėmesio skirti vartotojo patirčiai. Jei jūsų svetainė veiks greitai ir sklandžiai, tai turės įtakos konversijų rodikliams ir tai, kiek laiko vartotojai praleidžia jūsų svetainėje. Norite įsitikinti, kad jis greitas, tvirtas ir sklandžiai naršomas.

Daugybė tyrimų įrodė, kad jūsų svetainės greitis yra tiesiogiai susijęs su konversijų rodikliais. Įrodyta, kad lėtos interneto svetainės konversijų rodiklius sumažina 20%. Ši koreliacija egzistuoja tik todėl, kad žmonės nelauks daugiau nei 2 sekundes, kol bus įkeltas produkto puslapis, ir jie netgi eis tiek, kiek nori, kad atšauktų impulsinį pirkimą. Taigi, jūs norite įsitikinti, kad kiekvienas jūsų svetainės puslapis įkeliamas greičiau nei per 1 sekundę, o dar geriau – greičiau nei per 1 sekundę. Bet tam jūs turėsite pasirinkti tinkamą prieglobos planą. Be to, jūsų svetainė turi būti prieinama kas antrą metų dalį. Jei norite, kad tai įvyktų, turėsite sukurti stabilią ir patikimą svetainę ant pagrindinio akmens. Tai yra jūsų pasirinktas prieglobos planas.

Štai kodėl norime supažindinti jus su svarbiausiais hostingo plano veiksniais. Atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius ir teisingai pasirinksite savo verslą.

Pagrindiniai geros interneto prieglobos paslaugų veiksniai

pasirenkant-gera interneto priegloba-paslauga

Gera interneto prieglobos paslauga

Yra 5 pagrindiniai veiksniai, dėl kurių prieglobos planas tampa tokiu, koks jis yra. Atidžiai stebėdami šiuos parametrus ir įsitikindami, kad jie atitinka tam tikrus standartus, galite pasirinkti, kas padės sukurti internetinį verslą ant tvirto pagrindo..

Serverio Uptime

Visų pirma, jūs net neturėtumėte galvoti apie prieglobos paslaugų teikėją, kuris neveikia bent 99,97%. Norėsite, kad jūsų svetainė būtų pasiekiama visus metus be trikdžių, nes norite, kad parduotuvė būtų atidaryta visus metus. Taigi įsitikinkite, kad jūsų veiksnumo laikas tikrinamas teisingai.

Serverio greitis

Kaip jau minėjau, jūsų verslo įkėlimo greitis yra jūsų svetainės įkrovimo greitis. Prieglobos paslaugų teikėjai nuolat tobulėja, kad atitiktų naujausius žiniatinklio standartus. Dabartinis pramonės standartas – puslapio įkėlimo greitis yra 1200 milisekundžių (1,2 sekundės). Tačiau yra daugybė prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių perpus mažiau ir nuosekliai. Be to, kai kurie siekia net 350 milisekundžių, o tai yra beprotiškai greita.

Taigi, būtinai patikrinkite savo perspektyvaus prieglobos paslaugų teikėjo krovimo greitį. Jei jis mažesnis nei 1 sekundė, jūs darote gerą sandorį.

Pagalba klientams

priegloba-klientas-palaikymas-internetinis

Pagalba klientams

Trečiasis svarbiausias galvosūkio elementas yra klientų aptarnavimas, žmonės, atsakingi už jūsų teikiamas paslaugas. Norėsite turėti žmogų, į kurį visada galėtumėte pasikliauti, tą, kuriam galėtumėte paskambinti viduryje nakties, kai jūsų svetainėje yra bloga diena. Tie žmonės, kurie naudojasi tam tikra prieglobos paslauga, yra naudingi ilgalaikėje perspektyvoje.

Taigi svarbu išgirsti žmonių, kurie dirbo su jais, nuomones. Tokias nuomones galite rasti mūsų prieglobos apžvalgose ar klientų apžvalgose įvairiuose forumuose ir kitose bendruomenės svetainėse.

Prieglobos premijos

Daugybė kompanijų siūlo „premijas“, tačiau jūs turėtumėte aiškiai suprasti, kas yra tikrosios premijos. Daugelis kompanijų reklamuos, kad siūlo apsaugos programinę įrangą, nemokamą migraciją ir kitas programas. Tiesa, šie dalykai visada yra pakuotėje, nes be jų jokia prieglobos paslauga negali būti vadinama garbinga. Tikrosios premijos yra dalykai, už kuriuos jūsų reikalauja sumokėti kiti prieglobos paslaugų teikėjai ar saugos programinės įrangos įmonės, todėl atlikite savo tyrimus. Tokios yra nemokamos automatinės atsarginės kopijos ir aukščiausios kokybės programinė įranga. Be to, visada laukiamos visos paslaugos, teikiamos teikiant pagalbą žmonėms.

Kainodara & Paslėpti mokesčiai

Tai žino paskutinis kūrinys, kuris nusprendžia, ar esate pirkėjas, ar ne, o hostingo kompanijos tai žino. Būtent todėl 9 iš 10 prieglobos paslaugų teikėjų reklamuos įspūdingai mažas kainas ir netgi pasirašys su jumis sutartį su tokiomis pačiomis kainomis. Tačiau jie žino, kad jūs dvejojate juos palikę po vienerių ar dvejų metų naudojimo. Taigi, jie nebus drovūs jus parduoti ir paprašyti net 300% to, ką sumokėjote iš pradžių, kai tik pasibaigs jūsų pirmoji sutartis. Taigi, visada žiūrėkite į apžvalgas, kuriose nurodoma, kiek padidės kainos po jūsų pirmojo laikotarpio.

Žinoma, jūs taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo biudžetą ir tai, ar jums atrodo, kad paslaugos kaina pateisinama kokybe ar premijomis.

Geriausi elektroninės komercijos paslaugų teikėjai

Dabar, kai žinote, ko turėtumėte ieškoti, čia yra 10 kompanijų, kurios tai teikia. Ieškodami prieglobos plano, su jais tikrai susidursite, nes jie yra labai populiarūs. Tačiau mes peržiūrėjome kai kuriuos, kurie neturi tiek daug šlovės, bet vis tiek siūlo įspūdingą našumą ir el. Prekybos funkcijas. Taigi, pažiūrėkime juos!

1. „HostGator“

hostgator-best-hosting-small-business-e-commerce

„HostGator“

„HostGator“ yra vienas geriausių rinkoje tiems, kurie tik pradeda veiklą. Nesvarbu, ar jūs tik valdote portfelio svetainę, ar pradedate internetinį verslą, „HostGator“ turi ką nors išskirtinio. Tai yra jų debesų prieglobos planas.

„Cloud Hosting“ vis dar yra šiek tiek nauja ir visame pasaulyje yra daugybė mitų, tačiau pagrindinė koncepcija yra gana paprasta. „Cloud“ priegloba nenaudoja vieno tinklalapio serverio. Jį sutvarkyti reikia ištiso serverių tinklo, o jei kuris nors nutiks, jį pakeis kitas. Tai garantuoja, kad gausite nepriekaištingą 100% veikimo laiką ir pastovų 500 milisekundžių krovimo greitį. Jis yra gana saugus ir nuostabus tiek viduje, tiek visame pasaulyje. Mes taip pat buvome patenkinti, nors „HostGator“ klientų aptarnavimas sekėsi ne taip gerai, kaip tikėjomės.

Jie atsakė į mūsų skambutį, bet jiems tai užtruko apie valandą. Tai galėjo būti dėl to, kad jie buvo užsiėmę, arba dėl daugelio kitų priežasčių. Bet mums patinka gauti atsakymus kuo greičiau ir manome, kad jūs taip pat darote. Jie yra patikimi; tiesiog nesitikėkite, kad jie žaibiškai greitai.

Be to, jūs dar nesinaudojote interneto svetainės valdymu ir serverio valdymu, džiaugsitės žinodami, kad „HostGator“ viską daro neįtikėtinai lengvai. Jie turi vieną patogiausių valdymo pultų, kokį matėme, ir taip pat turi įvairių svetainių kūrimo įrankių. Galite sukurti puikią svetainę, vilkdami ir mesti jos elementus.

Gaukite daugiau informacijos apie „HostGator“ planus jų oficialioje svetainėje.

2. „InMotion“ talpinimas

inmotion-best-e-commerce-hostingas

„InMotion“ talpinimas

Jei patikimumas yra jūsų pagrindinis prioritetas, tada „InMotion“ siūlo jums ką nors ypatingo. Jie yra vieni iš nedaugelio prieglobos paslaugų teikėjų, už kuriuos galime balsuoti. „InMotion“ pramonėje pirmaujanti klientų palaikymo tarnyba visada dirba, o jų prieglobos paslaugos yra labai patikimos. Jie turi labai gerą aparatinę įrangą jūsų svetainės prieglobai ir proceso metu padarys dar daugiau.

„InMotion“ yra senas prieglobos pramonės šuo, nes įmonė veikia jau daugiau nei 10 metų. Šiuo metu jose gyvena daugiau nei 400 000 domenų ir jie kiekvieną dieną didėja, nes nuolat sugeba patenkinti klientus.

Jų veikimo laikas yra vidutiniškai 99,98%, tai užtikrins, kad jūsų svetainė nematys prastovų. Mūsų svetainė per visus metus veikė tik 38 minutes, tai suprantama. Tik debesų prieglobos architektūra gali tęstis be sekundės prastovos.

Kalbant apie greitį, „InMotion“ turi reikalus, kurių pakrovimo greitis yra nuo 660 iki 800 milisekundžių. Tai pakankamai greitai, kad be problemų sutvarkytumėte internetinę parduotuvę. Tai taip pat suteiks jūsų vartotojams aukštos kokybės patirtį. Net jei pasirenkate paprasčiausią bendrojo prieglobos planą, negalite suklysti.

Yra labai mažai hostingo kompanijų, kurias klientų palaikymo komanda gali palyginti su „InMotion“. Ši įmonė yra klientų aptarnavimo lyderė ir už tai yra laimėjusi daugybę apdovanojimų. Bendrovė teigia turinti draugiškiausius žmones planetoje ir ši teorija pasitvirtino, kai išbandėme. Jų atstovui prireikė maždaug minutės, kol susisiekėme su mumis tiesioginiame pokalbyje ir pateikėme visus mums reikalingus atsakymus. Ji netgi nuėjo tiek, kad pateikė mums keletą kitų patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti jų paslaugas ir padidinti mūsų svetainės greitį.

Kad „InMotion“ paslaugos būtų dar geresnės, tai yra faktinės premijos, kurias ji teikia kartu su pagrindinėmis paslaugomis. Pirmiausia gausite nemokamas automatizuotas atsargines kopijas, o tai yra nuostabu. „HostGator“ ir apie 90% rinkoje esančių prieglobos paslaugų teikėjų ima tam tikrą mėnesinį mokestį, kad suteiktumėte jums nemokamų automatizuotų atsarginių kopijų. Be to, jūs taip pat gaunate aukščiausios kokybės saugos funkcijas, kurios jūsų svetainę apsaugo žymiai geriau nei įprastos hostingo paslaugų teikėjų saugos priemonės. Jei savo verslo svetainę naudojate „WordPress“, galite nemokamai naudoti „Sucuri“ priedą. Faktinė kaina svyruoja nuo 199,99 USD iki 499,99 USD per metus. Tačiau „InMotion“ suteikia prieigą prie šio papildinio nemokamai, o tai yra nuostabi vertybė.

Jei norite naudoti „InMotion“ prieglobos paslaugas, galite užsiprenumeruoti iškart. Jų verslo planas (bendras priegloba) prasideda nuo 3,99 USD per mėnesį, tai yra gana nuostabi kaina. Galite nuspręsti, ar „InMotion“ jums tinka per 90 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpį.

3. „BlueHost“

„bluehost“ pigi e-komercija - priegloba

„BlueHost“

„BlueHost“ yra lengvai geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško nebrangaus hostingo plano. Tinklaraštininkai, smulkaus verslo savininkai ir visi, turintys svetainę savo serveriuose, gana greitai pamėgo šią įmonę. Būtent todėl „BlueHost“ šiuo metu talpina 2 milijonus svetainių ir rekomenduoja „WordPress“.

Kompanija gyvuoja 22 metus (nuo 1996 m.), Tačiau ją pradėjo kurti tik keli darbuotojai. Dabar „BlueHost“ turi daugiau nei 750 žmonių, prižiūrinčių savo prieglobos paslaugas visą parą. Jie turi visas jėgas ir visą techninę įrangą, reikalingą aukštos kokybės hostingo paslaugai teikti. Jie net labai neseniai atnaujino savo serverius, kad galėtų pranokti prastumo ir greičio pramonės standartus. Svetainė, kurią mes bandėme išbandyti „BlueHost“ serverius, veikė 99,99%, o tai yra nuostabu. Mus sužavėjo ir jų krovimo laikas, nes jis visada buvo nuo 400 iki 500 milisekundžių, 2,2 karto greitesnis už pramonės standartą..

Jie pagerina savo aptarnavimą teikdami kokybišką klientų aptarnavimą, kuriuo galite pasikliauti. Mūsų eksperimentų metu „BlueHost“ atstovas susisiekė su mumis maždaug po 6 minučių, o tai yra gana gerai. Atsakymai į mūsų klausimus buvo teisingi, todėl skųstis tikrai nėra kuo. Tačiau patikrintuose forumuose radome keletą neigiamų komentarų, todėl jų laiku pateikti atsakymai gali būti nenuoseklūs.

Galite pradėti naudoti bendro naudojimo prieglobos planą tik už 3,95 USD per mėnesį, todėl „BlueHost“ pasiūlymas šiame sąraše yra pats pigiausias. Galite išbandyti „BlueHost“ dabar ir nuspręsti, ar tai jums tinkamiausias pasirinkimas per 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpį.

4. „SiteGround“

patikima svetainė, e-komercija, priegloba, smulkusis verslas

„SiteGround“

„SiteGround“ nėra toks populiarus kaip aukščiau paminėti tiekėjai, tačiau jie neabejotinai naudojasi žiniatinklio prieglobos žaidimu. Jie yra vieni iš populiariausių prieglobos paslaugų teikėjų trijose populiariausiose konkursų valdymo sistemų svetainėse. Šios turinio valdymo sistemos yra „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“. Girdėjau iš jų?

Be to, dėl rimtos priežasties „SiteGround“ gyvena daugiau nei 800 000 domenų vardų. Jų priegloba yra greita ir patikima, o to iš esmės ir siekia visi. Nepakartojamas 99,9% jų darbo laikas, kurį jie reklamavo, pasirodė, kad jų pažadai buvo įvykdyti, kai išbandėme jų paslaugą. Per 6 mėnesių bandymą mes nustatėme, kad jų svetainės krovimo greitis buvo 700 milisekundžių. Tai yra tik greitis, kurio reikia norint šiandien konkuruoti žiniatinklyje. Taigi tai puikiai tiks ir mažam internetiniam verslui.

Puikus „SiteGround“ klientų aptarnavimas daro viską tik geresnius, nes tai palaikoma daugybės naudingų darbuotojų pagalba. Tačiau jie nėra patys greičiausi, nes išbandę juos turėjome palaukti 27 minutes. Nepaisant to, gautas atsakymas buvo esminis ir atstovas, su kuriuo kalbėjome, buvo nepaprastai naudingas.

Jei galvojate išbandyti „SiteGround“, jums bus malonu žinoti, kad „SiteGround“ paslaugos kainuoja tik 3,95 USD per mėnesį. Už šią sumą gausite 10 GB saugyklos vietos ir pakankamai pralaidumo 10 000 lankytojų per mėnesį. Tačiau jei jums reikia daugiau, visada galite ieškoti didesnio plano, geriau atitinkančio jūsų poreikius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „SiteGround“ planus, apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

5. A2Namas

a2hosting-professional-e-commerce-small-business

A2Namas

Jei norite sutramdyti konkurenciją su nepaprastai greita vartotojo patirtimi, tada vienas geriausių variantų yra „A2Hosting“. Jie tvirtina, kad yra 20 kartų greitesni nei varžybos, kurių neįmanoma paneigti nė vienam protingam asmeniui. Tačiau mes nusprendėme juos išbandyti ir pamatyti patys.

„A2Hosting“ gyvuoja nuo 2001 m., Tačiau tą dieną jų vardas buvo Iniquinet. Jie priėmė protingą sprendimą, pervardydami jį. Nuo to laiko jie eina tiesiu keliu ir yra vieni geriausių versle. Jie tikrai turi galingą serverio architektūrą. Tiesą sakant, jie ištraukė tai, ko niekas kitas negalėjo, 357 milisekundžių pakrovimo greitį. Be to, „A2Hosting“ veikia 99,96%, tai užtikrina, kad jūsų svetainės vartotojai galėtų nuolat naudotis jūsų svetaine visus metus.

Šis neįtikėtinas greitis tikrai sukurs pagrindą jūsų naujai internetinei įmonei. Vartotojai mėgsta greitį, todėl jūs tikrai padidinsite savo konversijų rodiklius. Taip pat galite pasikliauti „SiteGround“ klientų palaikymo tarnyba ir padėti jums, kai kažkas jums užstrigo. Jie neabejotinai padėjo mums išspręsti problemas ir užtruko tik 10 minučių, kad susisieksime su mumis tiesioginio pokalbio metu. Remiantis jų reklamomis, galite susisiekti su „A2Hosting“ klientų aptarnavimo atstovais 24/7/365, tai reiškia, kad jie pasiekiami net atostogų metu.

Tačiau vienintelė „A2Hosting“ problema yra ta, kad naudodamiesi pradinio lygio prieglobos planais naudositės ne kuo geriau. Turėsite nusipirkti brangiausią jų bendro naudojimo prieglobos planą už 9,31 USD per mėnesį, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo paslaugą. Vis dėlto tai yra neblogas susitarimas, tačiau tik tuo atveju, jei turėsite daug išteklių reikalaujančią svetainę.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „A2Hosting“ planus, apsilankykite jų oficialioje svetainėje!

6. „Hostinger“

hostinger-labai pigi-e-commerce-hostingas

„Hostinger“

„Hostinger“ gyvuoja jau 14 metų ir jie padarė tai, ką galėjo tik nedaugelis prieglobos paslaugų teikėjų. Jie absoliučiai prikalė visus tris svarbiausius veiksnius: veikimo laiką, greitį ir kokybišką klientų aptarnavimą. Jie turi 29 milijonus klientų 178 šalyse. Be to, jie turi apie 20 000 naujų klientų, kurie kiekvieną dieną prisijungia prie savo paslaugų, todėl jie turi ką nors daryti gerai.

Kaip matome, „Hostinger“ yra vienas iš 3 populiariausių žiniatinklio prieglobos pramonės dalyvių, kai kalbama apie greitį. Norint įkelti svetainę, užtenka tik 384 milisekundžių, o tai taps naudinga žudikams. Niekam nepatinka laukti ir jei jūsų svetainė yra „Hostinger“, niekam nereikės laukti, kol svetainė bus įkelta.

Aktyvus laikas taip pat nevynioja. Galite tikėtis, kad jūsų svetainė bus 99,97% metų internete be kliūčių. Jei kyla problemų dėl svetainės ar serverio, džiaugsitės žinodami, kad „Hostinger“ klientų aptarnavimas yra nepaprastai patikimas. Mes juos išbandėme ir laukėme maždaug 10 minučių, kol klientų aptarnavimo agentas grįš pas mus. Tai visiškai pagrįsta, nes jis puikiai atsakė į mūsų klausimus. Stebuklingai pastebėjome, kad kiti „Hostinger“ vartotojai taip pat neturėjo kuo skųstis. Perskaitėme daugybę forumų pranešimų, nė viename iš jų nebuvo nieko negatyvaus. Panašu, kad ši įmonė nueina dar vieną mylią, kad užtikrintų, jog nė vienas jos klientas nenuvilia.

„Hostinger“ daro dar geresnį faktą, kad jis siūlo savo vieningo prieglobos planą tik už 0,80 USD. Tai yra beprotiškai pigu ir jūs galite naudoti tai vienos svetainės, vienos el. Pašto paskyros, 100 GB pralaidumo prieglobai kartu su vienu apdorojimo ir atminties įrenginiu. Tikriausiai tai nėra planas, kurį pasirinktumėte surengti savo verslą, tačiau jis yra puikus išbandymui. Jei norite priglobti el. Prekybos svetainę, turite „Premium Shared Hosting“ planą už 3,49 USD, o „Shared Business“ – už 7,95 USD, kuris siūlo neribotą vietą, kasdienines atsargines kopijas, nuostabų greitį ir dar daugiau.

Jei norite kažko rimtesnio, galite pereiti prie vieno iš „Hostinger“ debesų prieglobos planų. Pirmasis pradinis lygis kainuoja 15 USD per mėnesį.

7. „GreenGeeks“

greengeeks-ekologiškas-e-komercija-priegloba

„GreenGeeks“

Didžiuliai angarai, pilni serverių, nutekina elektrą, kaip tai daro nedaugelis įstaigų. Štai kodėl „GreenGeeks“ sugalvojo nuostabią idėją naudoti atsinaujinančią energiją savo serveriams maitinti. Bendrovė veikia nuo 2008 m. Ir aptarnauja 300 000 patenkintų klientų. Taigi, ko galite tikėtis iš šios vėjo varomos prieglobos paslaugos, susijusios su veikimo laiku, greičiu ir palaikymu?

Kalbant apie darbo laiką, „GreenGeeks“ viskas klostosi tikrai gerai. Ištyrę mes nustatėme, kad jų veikimo laikas buvo 100% per visus metus, išskyrus rugpjūtį, kai jis buvo 99,55%. Tai nėra katastrofiška, tačiau tai reikia paminėti. Jų krovimo greitis yra gana stabilus, nes juda nuo 380 milisekundžių iki 600 milisekundžių. Tai yra dvigubai greičiau nei pramonės standartas, todėl tai tikrai leis jūsų verslo svetainei veikti tokiu greičiu, kokio norite.

„GreenGeek“ klientų palaikymas taip pat geras, nes per 1 minutę buvome susisiekti su agentu. Forumų apžvalgos ir nuomonės taip pat buvo gana nuoseklios, tačiau yra tik viena problema. „GreenGeek“ klientų aptarnavimo agentai turi neteisingą anglų kalbą. Mums nebuvo jokių problemų bendraujant, tačiau pastebėjome nemažai rašybos klaidų, kurios kai kuriems iš jūsų gali sukelti nerimą..

Galite pradėti nuo 2,95 USD „GreenGeeks“ ir mėgautis jų bendro hostingo planu su SSD saugykla. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „GreenGeeks“, apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

8. „StableHost“

„hosthost“ - pigi internetinė parduotuvė - talpinimas

„StableHost“

Beveik kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas bando suvilioti nepatyrusius verslo savininkus ir beveik visus, kurie naujokai valdo internetinę įmonę. Pigi yra pateikti bendrojo prieglobos planus ir pakankamai dažnai, prieglobos įmonė nėra pakankamai padori, kad įsitikintų, jog teikia kokybę savo vartotojams.

Kaip apžvalgininkai, mes įvertinome kompaniją, kuri yra iš anksto, sąžininga ir turinti gerų ketinimų. Tos įmonės yra rečiausios ir mes jas žinome, kai pamatome. Būtent todėl „StableHost“ pateko į šį sąrašą. Jie gerai suprato tiek kokybę, tiek klientų aptarnavimą.

„StableHost“ siūlo bendro naudojimo prieglobos planus su neribota vieta diske, neribotu pralaidumu, pilnais CPU branduoliais ir puikiu palaikymu. Be to, jų veikimo laikas per metus yra 99,97%, taigi jis taip pat patikimas. Kalbant apie greitį, „StableHost“ nėra greičiausias, tačiau jie palaiko nuoseklų 500 milisekundžių įkrovimo laiką, taigi vardas StableHost.

Jei norite naudoti galingesnį pasirinkimą, pvz., VPS ar specialųjį prieglobą, galite tai padaryti. Tačiau šios parinktys nėra valdomos, todėl jūs turėsite turėti serverio administravimo įgūdžių arba pasamdyti ekspertą, kuris tai padarytų už jus. Yra labai mažai valdomų ir profesionalių variantų, tačiau jie yra puikus pasirinkimas, jei nežinote, kaip valdyti VPS ar dedikuotą serverį. Jei dar neturite svetainės, galite ją sukurti kartu su „Site.Pro“ kūrėju. Tai daro neįtikėtinai lengvai, naudojant vilkimo ir kritimo funkcijas.

Jei ketinate pirkti paprastą bendro naudojimo prieglobos planą, jis jums kainuos tik 3,50 USD per mėnesį. Bet jei ketinate teikti paslaugas įmonės lygiu, tai kainuos 28,50 USD per mėnesį. Tai didžiulis skirtumas, tačiau jis pateisinamas, nes jame tikrai gausu papildomų paslaugų, leidžiančių lengviau valdyti el. Prekybos verslą..

9. „NameCheap“

namecheap-best-online-shop-hostingas

„NameCheap“

„NameCheap“ yra nepriklausomas ICANN akredituotas domenų vardų registratorius, veikiantis nuo 2000 m. Jie ne tik registruoja domenų vardus, bet ir siūlo gana patikimas prieglobos paslaugas. Mes paprastai nesitikime daug iš domenų registratorių, kurie tapo prieglobos paslaugų teikėjais, tačiau „NameCheap“ yra tikrai teisėta. Ji turi gerų trečiųjų šalių apžvalgų ir atrodo, kad bendras klientų pasitenkinimas yra labai didelis.

Tačiau yra tik viena šios paslaugos problema, todėl turėtume pradėti nuo to. Laikas nuo laiko sumažėja net 99,8%, o tai nėra labai blogai, tačiau svarbu paminėti. Tai reiškia, kad visus metus jūsų svetainė neveikia apie 1,5 valandos.

Kalbant apie svetainės įkėlimo greitį, „NameCheap“ veikia gana žaviai. Vidutinis pakrovimo greitis juda nuo 600 milisekundžių iki 1100 milisekundžių. Galite gauti vieną iš trijų jų bendro hostingo planų ir išbandyti 30 dienų. Jei jums tai nepatinka, galite jo atsisakyti ir susigrąžinti pinigus. Paslaugos teikiamos trijų pakopų: „Žvaigždžių“ planas – už 2,88 USD, „Žvaigždžių plius“ – už 4,88 USD ir Žvaigždžių verslas – už 8,88 USD per mėnesį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šiuos planus, apsilankykite oficialioje „NameCheap“ svetainėje!

10. Tarpinis serveris

tarpinis serveris, internetinė parduotuvė, smulkusis verslas, priegloba

„InterServer“

„InterServer“ nėra labai gerai žinomas prieglobos paslaugų teikėjas, nors jie versle dirba nuo 1999 metų. „InterServer“ turi tikrai gerą reputaciją, turinti A + reitingą BBB. Jie siūlo daugybę prieglobos planų tiek „Linux“, tiek „Windows“ platformose: bendrai naudojamiems, vps, dedikuotiems, debesies ir perpardavėjų planams.

Iš mūsų bandymų paaiškėjo, kad jie veikia tikrai gerai, vidutiniškai 99,99%. Jų serverių našumas taip pat yra labai geras – jų atsakymo laikas vidutiniškai 300 ms. Tai labai perspektyvūs skaičiai, atsižvelgiant į tai, kad mes atlikome bandymus pagal jų bendrojo prieglobos planą 5 USD / mėn.

Taigi, jei planuojate atidaryti el. Prekybos svetainę naudodamiesi „InterServer“, galiu pažadėti, kad esate aprėptas. Jų standartinis bendro naudojimo prieglobos planas yra visavertis. Į šį planą įtraukta neribota SSD saugykla, svetainių kūrėjas, neribotos el. Pašto paskyros, „Intershield Protection“ apsauga, turinio talpyklos kaupimas greitesniam „CloudFlare Virtual DNS“, nemokamas SSL sertifikatas ir daug daugiau..

„InterServer“ naudoja naujausias aparatūros (SSD) ir programinės įrangos („cPanel“) technologijas, kad klientams teiktų geriausias paslaugas. Siūlau apsilankyti oficialioje jų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie jų planus ir paslaugas.

Geresnis el. Prekybos priegloba

Bendri prieglobos planai yra puikūs norint pradėti elektroninės prekybos verslą. Tačiau jei jūsų svetainė pradės augti, susidursite su našumo problemomis. Kai uždirbsite daug pinigų iš savo el. Prekybos svetainės, žinosite, kad laikas atnaujinti naudojimąsi bendrai naudojama priegloba. Jei pasirinksite vieną iš aukščiau paminėtų teikėjų, galėsite greitai ir sklandžiai pereiti prie VPS plano.

Naudodamiesi bendrais prieglobos planais dalijatės serverio erdve ir ištekliais su kitais vartotojais. Bet naudodami VPS prieglobą turite tam skirtus išteklius, kurie užtikrina, kad jūsų svetainė veikia greitai ir sklandžiai, nesvarbu. Galite nustatyti serverį, kad jis atitiktų jūsų poreikius, arba galite paskirti ekspertų komandos.

Taip pat galite rasti įvairių el. Prekybos parinkčių, kurios buvo skirtos smulkaus verslo savininkams. Tai leidžia pradedantiesiems daug lengviau pradėti kurti savo internetinę parduotuvę. Paprastai reikia šiek tiek tvarkyti, keisti tekstus ir vaizdus. Be to, šie planai suteikia prieigą prie išskirtinių el. Prekybos funkcijų, kurios palengvina nuostabios internetinės parduotuvės nustatymą ir valdymą..

Taigi, jei svarstote apie galingesnį prieglobos planą nuo pat pradžių kurti savo el. Prekybos verslo svetainėje, čia pateikiamos kelios galimybės:

„HostGator“ VPS

„HostGator“ parduotuvėje yra keletas nuostabių VPS planų, kurie puikiai tinka paleisti didelę el. Prekybos svetainę ir dar daugiau. Su kiekvienu iš jų VPS planų gausite nustatytą kiekį išteklių, kuriais galėsite valdyti savo svetainę. Jūs pastebėsite, kad jų planai yra gana nebrangūs ir jie gerai atliks savo darbą.

Pirmasis „HostGator“ VPS planas – „Snappy 2000“ suteiks jums 2 GB RAM, 2 CPU branduolius, 1,5 TB vertės pralaidumą ir 120 GB SSD atminties. Jei jums reikia daugiau išteklių, jums tereikėjo pereiti prie „Snappy 4000“ plano. Tai suteikia 4 GB operatyviosios atminties, 2 procesoriaus branduolius, 160 GB SSD atminties, kartu su 2 TB prabangaus pralaidumo. Tai kainuoja 29,95 USD per mėnesį, o tai yra gana nuostabus sandoris. Pagaliau, jei jums tikrai reikia išnaikinti viską, „Snappy 8000“ suteiks jums 4 procesoriaus branduolius, 8 GB RAM ir 3 TB pralaidumo. Tai yra galingiausias VPS planas, kurį gali pasiūlyti „HostGator“, ir jis tikrai privers skraidyti bet kurią verslo svetainę.

„InMotion VPS“

Kaip minėjau, „InMotion“ yra vienas iš patikimiausių prieglobos verslo žaidėjų. Jie siūlo kokybę ir nuoseklumą bei įvairovę. Išskirtinis klientų aptarnavimas kreipiasi į visus besinaudojančius, todėl ši įmonė neabejotinai laimi.

Jų VPS prieglobos planai yra tvirti, kaip ir visos jų paslaugos, todėl visi jų planai bus tvarkomi beveik bet kokioje el. Prekybos svetainėje, kurią turite. Pirmasis VPS planas kainuoja 29,99 USD per mėnesį, kuris suteiks jums 4 GB RAM, 4 TB aukščiausios pralaidumo, 75 GB SSD atminties, bet tik vieną IP adresą. Jūs galėsite visiškai valdyti šiuos išteklius ir valdyti juos taip, kaip jie geriausiai tinka jūsų svetainei.

Antrasis „InMotion“ planas kainuoja brangiau ir turi dar daug ką pasiūlyti. Už 49,99 USD per mėnesį gausite 6 GB RAM, 150 GB SSD atminties ir 6 TB aukščiausios pralaidumo. Dar geresnis yra tas, kad jame yra 5 IP adresai.

Galiausiai, pats galingiausias „InMotion“ VPS planas kainuoja 74,99 USD per mėnesį. Tai suteiks jums 8 GB RAM, 260 GB SSD atminties, 6 TB pralaidumo ir prieigą prie 5 IP adresų..

„InMotion“ geras dalykas yra tai, kad jums nereikia prisiimti sunkios atsakomybės už paties serverio valdymą. Jei norite, galite turėti „InMotion“ ekspertų komandą, kuri tvarkytų serverį ir net jūsų svetainę.

„BlueHost WooCommerce“

„BlueHost“ yra viena populiariausių „WordPress“ vartotojų parinkčių, nes tai palengvina jų darbą be galo lengvai. Jų serverio architektūra yra optimizuota šiai turinio valdymo sistemai, o jų darbuotojai žino ir kiekvieną jos mazgą bei sukrėtimą. „BlueHost“ siūlo paslaugą, vadinamą „WooCommerce Hosting“, už 6,95 USD per mėnesį.

„WooCommerce“ yra „WordPress“ el. Prekybos papildinys, leidžiantis palyginti lengvai sukurti internetinę parduotuvę. „BlueHost“ planas daro jį dar geresnį, nes siūlo platų temų pasirinkimą ir teikia klientų aptarnavimo atstovų pagalbą. „WooCommerce“ tema paprastai kainuoja apie 60 USD, tačiau „BlueHost“ galite jas gauti nemokamai. Pats planas kainuoja brangiau nei įprasta, tačiau jis atsiperka pasinaudojant daugybe nemokamų el. Prekybos parinkčių, už kurias turėtumėte sumokėti kitaip.

Naudodami šį planą gausite 100 GB saugyklos vietos, kurios jums tikrai reikės. Reikia daug vietos, kad būtų galima saugoti visą turinį, reikalingą produktų demonstravimui ir naujų pridėjimui, kai tik jaučiatės. Štai kodėl turėsite 100 GB vietos. Be to, jūs galite turėti 1 rezervuotą domeną, 5 subdomenus, 5 el. Pašto abonementus, 50 USD PPC kreditą.

Bet jei norėtumėte labiau valdyti ir naudoti daugiau serverio išteklių, galbūt norėsite pasirinkti „BlueHost“ VPS talpinimo planus. Pvz .: galite gauti VPS planą su 2 procesoriaus branduoliais, 30 GB SSD atminties, 1 TB aukščiausios pralaidumo, kartu su 1 domenu ir 1 IP adresu už 19,99 USD per mėnesį. Tai tinkamas susitarimas dėl tinkamo prieglobos plano ir jūs taip pat galite būti tikri, kad už jūsų nugaros yra „BlueHost“ ekspertai.

„SiteGround WooCommerce“

Yra ir kitų kompanijų, siūlančių puikias el. Prekybos prieglobos parinktis, ir joms tikrai verta pasidomėti. „SiteGround“ yra vienas iš jų. Tiesą sakant, jie siūlo „WooCommerce“ prieglobą už daug mažesnę kainą nei visos kitos. Tačiau jame nėra nieko naujo.

Galėsite pradėti savo verslo svetainę daug greičiau, nes turėsite „WooCommerce“ ir iš anksto įdiegtą temą. Savo temą galite pakeisti bet kuria kita. Tai, kas daro šią paslaugą naudingesne, yra daugybė jos siūlomų aukščiausios kokybės elektroninės komercijos funkcijų, tokių kaip nemokamas SSL sertifikatas, SEO programinė įranga ir lengvesnis valdymas. Jums nereikia per daug kištis, nes jūs galite turėti ekspertų, tvarkančių jūsų „WordPress“ svetainę, diegiančių naujinius, kuriantys kasdienines atsargines kopijas ir dar daugiau. Visas jūsų verslas gali būti po ranka, nereikia švaistyti brangaus laiko administravimo reikalams ar kitam, susijusiam su jūsų svetaine..

Kalbant apie techninę įrangą, jūs iš esmės gausite tą patį paketą, kokį gautumėte iš pagrindinio „SiteGround“ bendrojo prieglobos plano. Net ir kainos žyma yra panaši – 3,95 € (4,58 USD) per mėnesį, todėl tikrai verta pagalvoti.

Bet galbūt norėsite pasirinkti vieną iš jų „debesies“ prieglobos planų, jei jūsų svetainė sunaudos daug vietos techninei įrangai arba jei norite srautą padidinti neįtikėtinai greitai. „SiteGround“ debesų priegloba yra patikimesnė nei bet kuris kitas VPS planas internete, tačiau ji taip pat yra brangesnė. Pradinio lygio planas kainuoja 64,00 € per mėnesį (74,26 USD) ir jame yra 2 procesoriaus branduoliai, 4 GB RAM, 40 GB SSD vietos ir 5 TB aukščiausios pralaidumo. Jums nebus jokios prastovos, o jūsų svetainės įkrovimo greitis bus neįtikėtinai greitas ir pastovus visus metus.

„InterServer“ VPS

Jei jūsų svetainei reikalingas VPS talpinimo planas, tačiau nenorite mokėti už mėnesinius mokesčius, „InterServer“ yra puikus būdas ją valdyti. Naudodami pakopinę sistemą, galite išmatuoti paslaugos kainą ir išteklius. Kiekviena pakopa kainuoja 6 USD, ir jūs galite ją padidinti arba sumažinti, kai tik norite. Be to, nėra jokio atšaukimo mokesčio, todėl jūs mokate tik tą sumą, kurią nustatėte sau, nieko daugiau.

Pvz., Jei nuspręsite mokėti tik 6 USD per mėnesį, gausite 1 CPU branduolį, 1 GB RAM, 1 TB pralaidumo ir 25 GB atminties. Bet 4 pakopoje gausite 4 GB RAM, 1 CPU branduolį, 4 TB pralaidumo ir 100 GB saugyklos, o tai jums kainuos tik 24,00 USD per mėnesį.

„InterServer“ veikia 100% ir siūlo puslapio įkėlimo greitį 200–300 milisekundžių. Tai beprotiškai greitai ir jūsų svetainė niekada nenuvils. Jei ieškote VPS talpinimo plano, kurį visiškai kontroliuojate, „InterServer“ pasirodys tobulas.

Išvada

Žiniatinklio prieglobos pasirinkimas šiais laikais yra per didelis ir nė vienas straipsnis nebūtų pakankamai ilgas, kad apimtų visus juos. Vis dėlto, kai reikia priglobti el. Prekybos svetainę, būtent jos veikia geriausiai, tad kodėl gi nepadarius nė vieno iš jų?

Tikiuosi, kad jums patiko skaityti šį straipsnį ir kad jūs atradote prieglobos planą, kuris puikiai tiks verslo svetainei, kurią netrukus norite atidaryti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map